یادداشت: بایدن تحت سیطره ساندرز در میان ویروس تحول

جو بایدنجو BidenFive takeaways از روز سه شنبه اولیه شب بایدن برنده آریزونا اولیه دربندی خاموش پیروزی در سه متحده بایدن باعث می شود درخواست تجدید نظر به ساندرز هواداران پس از آخرین برنده: ‘من می شنوم شما بیشتر از همه اما snuffed رقیب خود دیابت برنی ساندرزسناتور SandersFive takeaways از روز سه شنبه اولیه شب بایدن برنده آریزونا اولیه دربندی خاموش پیروزی در سه متحده بایدن باعث می شود درخواست تجدید نظر به ساندرز هواداران پس از آخرین برنده: ‘من می شنوید’ بیشتر (I-Vt.), در نبرد برای دموکراسی نامزدی ریاست جمهوری در روز سه شنبه برنده بزرگ پیروزی در سه متحده و گسترش خود را نماینده منجر شود.

اما آن مسابقات شد گیرند ملی و بحران جهانی بیش از coronavirus. این ویروس تکان دادن جامعه آمریکا در راه است که غیر قابل تصور بود یک ماه پیش. آن را به خوبی در راه خود را به سرنگونی قبلا قوی اقتصاد است.

تب و جو قرار می دهد فشار بیشتر بر ساندرز به خارج از دموکراتیک نژاد که او دیگر قابل قبول چشم انداز برد. اما آن را نیز بدان معنی است که انتخابات عمومی در حال حاضر کمتر از هشت ماه به دور است به طور کامل غیر قابل پیش بینی — همانطور که در این کشور آینده نزدیک است.

تبلیغات

روز سه شنبه مقدماتی به طور معمول تحت سلطه, اخبار, چرخه, به خصوص با توجه به این که عمده آمریکا — فلوریدا و ایلینوی و آریزونا — رای دادند.

اوهایو برنامه ریزی شده بود برای رای دادن به عنوان به خوبی, اما یک اختلاف بین قاضی و دولت جمهوری خواه و فرماندار به عنوان اینکه آیا برای ادامه و در پایان به معنای اولیه را از دست داده اند.

بایدن برنده خود بزرگترین پیروزی در بزرگترین ایالت فلوریدا که در آن او تقریبا 40 نقاط روشن ساندرز با 98 درصد از حوزه گزارش از نیمه شب.

جمعیتی از دولت آفتاب به مدت طولانی مورد علاقه بایدن. جمعیت کج, مسن که نقش به نقاط قوت خود در حالی که ساندرز نظرات ستایش برخی از عناصر سابق کوبا و فیدل کاسترو رژیم بازی ضعیف با فلوریدا قابل توجهی کوبا-آمریکا جامعه است.

بایدن نیز برای متقاعد کردن برنده در ایلینوی جایی که او بیش از 20 امتیاز جلوتر با 90 درصد از حوزه گزارش و آریزونا که در آن بسیاری از سازمان های خبری پیش بینی شده او را برنده به زودی پس از نظرسنجی بسته شده در 10 p. m. به وقت شرق.

آن را برخی از زمان برای همه نمایندگان از مقدماتی به apportioned اما بایدن به نظر می رسد مجموعه ای برای افزایش سرب خود را بیش از ساندرز به حدود 300 متعهد نمایندگان.

تبلیغات

ریاضی از جمله مزیت است که ممکن است برای غلبه بر. بایدن حدود 1,150 نمایندگان و 1,991 مورد نیاز برای ادعای پیروزی در اولین انتخابات در کنوانسیون ملی دموکرات ها مجموعه, برای میلواکی در ماه جولای.

سیاسی وجود دارد که معتبر مسیر برای ساندرز برای بستن شکاف – به خصوص با جزر و مد در حال اجرا به شدت در برابر او. عملکرد خود را در ایالت ایلینوی روز سه شنبه بود به طور قابل توجهی بدتر از خود را در همان حالت در برابر نامزد احتمالی هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonFive takeaways از روز سه شنبه اولیه شب بایدن در آستانه غیر قابل عبور سرب پس از جارو سه متحده بایدن برنده ایلینوی اولیه بیشتر از چهار سال پیش.

با وجود سیاسی ارتباط شب – بایدن در حال حاضر در آستانه از تامین امنیت یک نماینده غیر قابل عبور سرب – دموکراتیک مسابقات بودند تنزل به یک استقلالی توسط آبشار از اخبار مربوط به کوروناویروس.

اذعان مرگ و میر در ایالات متحده از COVID-19 گل رز بالاتر از 100 و تعداد موارد تایید شده در صدر 6,300.

در حال حاضر وجود دارد حداقل یک مورد تایید شده در هر کشور در اتحادیه اروپا و همچنین در ناحیه کلمبیا.

در جلسه صبح روز سه شنبه رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump admin شروع به بازگشت همه مستند نشده مهاجران و پناهجویان در مرز: گزارش پنج takeaways از روز سه شنبه اولیه شب بایدن برنده آریزونا اولیه دربندی خاموش پیروزی در سه متحده بیشتر و وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinOvernight مراقبت های بهداشتی: ما مرگ و میر از coronavirus بازدید 100 | Virus در حال حاضر در تمام کشورهای 50 | برنامه ای برای کمک نقدی به دست آوردن بخار | تهمت می شود ایران با مقاومت مواجه محرک | کمبود بحرانی منابع مانع ارائه دهندگان خدمات سلامت ساندرز پیشنهاد دادن ,000 به ازای هر خانوار در طول coronavirus بحران Mnuchin هشدار می دهد نرخ بیکاری می تواند آمار 20 درصد بدون فدرال پاسخ: گزارش بیشتر برگزار شد به احتمال قوی از دولت ارسال چک به طور مستقیم به بسیاری از شهروندان است.

کسانی که چک اگر آنها رفت پیش رو خواهد بود به احتمال زیاد بخشی از $850 میلیارد طرح محرک است که کنگره این است که با توجه به اثرات اقتصادی این ویروس بحران داس از طریق این کشور است.

فشار برای تصویب چنین بسته های شدید است. Mnuchin در مورد احتمال که نرخ بیکاری در کشور می تواند به 20 درصد و بدون مداخله دولت در دیدار با سناتور جمهوری خواه روز سه شنبه با توجه به گزارش از بلومبرگ.

وضعیت فعلی هیچ آشکار سابقه در اکثر آمریکایی ها از طول عمر. نیویورک شهرستان, شهردار , بیل د Blasio, بیل د BlasioNew شهر نیویورک گزارش 923 coronavirus موارد 10 مرگ و میر مگان مک کین انفجار ‘جمعیتی و millennials’ برای نادیده گرفتن جمعیت هشدارهای میان coronavirus 12 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس بیشتر (D) گفت: در رسانه ها ظاهر سهشنبه که وضع کشور در حال حاضر چهره بیشتر در مشترک با رکود بزرگ دهه 1930 از با رکود بزرگ از یک دهه پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال عمده ستون از انتخاب مجدد پیشنهاد — یک اقتصاد قوی و تاریخی کم نرخ بیکاری — بخار در یک ماده از روز.

او اصرار داشت در طول روز سه شنبه در نشست خبری که اقتصاد “خواهد آمد بسیار به سرعت در حال” و کشور “را می توان نورد دوباره” به زودی به اندازه کافی. اما رئیس جمهور همچنین اذعان کرد که این کشور در مبارزه علیه “واقعی سخت دشمن” در coronavirus.

روز یکشنبه بایدن صحبت کرد و در جریان ویدئو از دلاور به عنوان نتایج در آمد — جدید هنجار در یک کمپین سنتی که در آن تظاهرات به طور ناگهانی از این سوال.

بایدن قرار داده و خود را به جلو به عنوان یک پتانسیل شفا دهنده ملت تصریح می کند که “ما را از این طریق دریافت کنید با هم. این که چگونه ما باید همیشه آن را انجام داده.”

برای این همه تغییر کرده است. بسیاری از جهان غرب است که به طور موثر توقیف. سفر محدود است. زندگی در شهرهای بزرگ است که عجیب و غریب و خاموش است.

بایدن برنده سنتی ارتدوکس پیروزی در روز سه شنبه.

اما وجود دارد هیچ چیز سنتی و یا ارتدوکس در مورد راه پیش رو.

این یادداشت یک گزارش ستون توسط Niall Stanage در درجه اول متمرکز بر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>