یادداشت: بایدن می لرزد دموکراتیک مسابقه با سه شنبه برنده

جو بایدنجو BidenSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر چشیده سیاسی قیامت روز سه شنبه به عنوان رای دهندگان سرانجام او را به جلو-دونده وضعیت در یک مسابقه او نگاه مجموعه ای به از دست دادن تا همین اواخر.

معاون سابق رئیس جمهور موفق به کسب اکثریت 14 متحده که رای دادند سهشنبه, شکست بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر (I-Vt.) در چندین کلید مقدماتی در سراسر کشور است.

ساندرز آغاز شده بود روز به عنوان برجسته نامزد حزب دموکرات اما اعتماد به نفس خود را که او در مورد به یکباره در دسترس از نامزدی ثابت بد و نابجا.

تبلیغات

همانطور که از 2 صبح به وقت شرق بایدن پیش بینی شده بود به عنوان برنده در نه ایالت به ساندرز چهار با یک مین — هنوز هم در تعادل است.

بایدن در برابر همه پیش بینی شد, پیش بینی برنده در تگزاس است. آن را بزرگترین ناراحت از یک شب که در حال حاضر چندین.

بایدن برنده حداقل دو ایالت ماساچوست و مینه سوتا که در آن رقبای برگزار شده بود لبه در نظر سنجی.

“آنها آن را نمی فوق العاده سهشنبه برای هیچ چیز” یک جوشان بایدن گفت: حامیان در طول یک سخنرانی پیروزی سه شنبه شب.

سخنرانی بود که لحظه ای قطع پس از معترضان با عجله مرحله در کالیفرنیا است. کمپین مشاوران به سرعت به همراهی معترضان به دور است.

ساندرز می توانید برخی از این واقعیت است که او شده است و پیش بینی برنده در کالیفرنیا بزرگترین دولت در کشور و در نتیجه بزرگترین جایزه در نظر داشت.

خیلی لولا در حاشیه پیروزی. اما با تقریبا نیمی از تمام حوزه گزارش به نظر می رسد که هر دو بایدن و سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس Bloomberg5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه صفر مغلوب ساختن پیشی جستن در بایدن gaffes در تجمع در آستانه سه شنبه تپه انتخاباتی گزارش: فوتبال عجله پشت بایدن برای جلوگیری ساندرز بیشتر برنده خواهد شد حداقل 15 درصد آراء هر یک بسیار مهم آستانه رقم برای برنده شدن نمایندگان و در نتیجه محدود کردن ساندرز مزیت است.

تبلیغات

در یک شب مسابقه شده است reordered در یک راه اساسی. بایدن بوده است افزایش در حالی که ساندرز قدرت شده است sapped.

این مسابقه در حال حاضر دو فرد مسابقه بین دو septuagenarians — و آن را تقریبا قطعا طولانی مدت یکی.

شش کشور رای سهشنبه آینده, اما آنها عبارتند از: به احتمال زیاد برنده برای هر دو بایدن و ساندرز در می سی سی پی و میشیگان بود.

مارس 17 می بیند یکی دیگر از چهار ملاحظه متحده آمریکا آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو — که در آن دو نامزد پیشرو ممکن است دوباره تقسیم غنایم.

دقیقا سه هفته قبل از سه شنبه بایدن به حال به نظر می رسید غرق شدن نسبت به یک inglorious پایان دادن به فعالیت های سیاسی زمانی که او سوار در مکان پنجم در نیوهمپشایر اولیه.

سبز-شاخه از باز گشت برای اولین بار دیده می شود با مکان دوم را به پایان برساند در نوادا قفقاز در فوریه. 22.

اما آن بایدن را thumping پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه که واقعا نفس زندگی جدید را به مبارزات انتخاباتی خود را.

او را شکست داد ساندرز تقریبا 30 امتیاز تحویل یک پیروزی آتشین گفتار و در 48 ساعت آینده موفق به کسب تاییدیه از سه نفر دیگر از وزش سابق نامزدها — بهداشت ، ctqامی ژان KlobucharSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر (D-Minn.), سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر (D) و سابق تشکر. Beto o’rourke (D-Texas.)

Klobuchar و Buttigieg تا به حال کاهش یافته است در پی از نمایش ناامید کننده در کارولینای جنوبی است.

کسانی که امضا شد و بخشی از تغییر دموکراتیک استقرار در پشت بایدن.

این فوتبال شدند و در حال تکان اقدام به تحقق است که ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی که منتقدان ادعا است unelectable در ماه نوامبر در برابر رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه کنگره تصدیق نهایی coronavirus بودجه نظارت معاملات بیشتربود در آستانه ساختمان نشدنی نماینده منجر شود.

در هفته گذشته بایدن موفق به کسب تاییدیه از تعدادی از دموکراتیک قدرت بازیکنان از جمله سابق رهبر اکثریت سنا هری ریدهری میسون ReidSanders آماده برای سوپر شنبه استقرار صف آرایی دموکرات ها در پشت بایدن سناتور دیدن جزر و مد تبدیل شدن به سمت بایدن پس از پیروزی بزرگ تر (D-Nev.), سناتور. Tim Kaineتیموتی (Tim) مایکل Kaine5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه استقرار صف آرایی دموکرات ها در پشت بایدن سناتور دیدن جزر و مد تبدیل شدن به سمت بایدن پس از پیروزی بزرگ تر (D-Va.) و سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل سوزان رایس.

ساندرز را شکست نباید اغراق شده است. او بسیار در شکار برای نامزدی و او تا به برخی از توانمند دارایی نیست حداقل شدت از حامیان او و توانمند جذب سرمایه دلاوری.

اما او چهره برخی از سوالات جدی.

او از دست داده و حداقل دو کشور سه شنبه شب — مینه سوتا و اکلاهما — که او تا به حال برنده در برابر هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonTrump صفر در بایدن gaffes در تجمع در آستانه سه شنبه Hillicon دره: Facebook طول می کشد پایین خارجی تاثیر مبارزات | ارشد تهمت مقامات هشدار می دهند که با دخالت خارجی در سه شنبه | اپل ارائه می دهد 0M حل برای کاهش مسن اپل | خزانه داری تحریم هکرهای چینی تهمت ادعای دموکراتیک اولیه ‘تقلب’ در برابر ساندرز پس از Klobuchar, Buttigieg افت بیشتر از چهار سال پیش. از دست دادن از تگزاس بود و تلخ ،

او همچنین به نظر می رسد از دست داده اند, سیاه, رای دوباره توسط چشمگیر حاشیه یک عامل بسیار مهم در ضرر و زیان خود را در سراسر جنوب.

بایدن برنده, آلاباما, آرکانزاس, کارولینای شمالی و تنسی و ویرجینیا است. در ویرجینیا بایدن برنده حدود 30 امتیاز; در آلاباما با بیش از 40.

تا مطمئن شوید که این چرخه در حال حاضر به مبارزه طلبیده تقریبا همه پیش بینی. و وجود دارد مقدار زیادی بیشتر عوامل است که می تواند اضافه کردن به نوسانات.

سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه استقرار صف آرایی دموکرات ها در پشت بایدن بیشتر (D-جرم.), که افزایش یافت در انتخابات پاییز گذشته تا به حال یکی دیگر دلتنگ شب در روز سه شنبه. او از دولت خانه و به نظر می رسد به احتمال زیاد به تنزل به مقام سوم وجود دارد. او هرگز در آمد بوی دستیابی به موفقیت در هر نقطه دیگری است.

فشار برای خروج این مسابقه می تواند غیر قابل مقاومت. تشکر. Ilhan عمرIlhan OmarClimate گروه تایید هر دو ساندرز و وارن دادخواستی به برنی ساندرز: اقامت بداخلاق اما نه Trumpy دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه بیشتر (D-Minn.), که تایید شده و مبارزه برای ساندرز در زمان محجبه اما روشن شات در وارن در توییتر در سه شنبه شب برای تقسیم مترقی رای دادن.

اگر وارن قطره از ساندرز به نظر می رسد به احتمال زیاد ذینفع.

تبلیغات

اما موازی وضعیت می تواند آشکار در میان فوتبال.

بلومبرگ که به صرف بیش از 500 میلیون دلار پس از ورود به مسابقه در اواخر ماه نوامبر نیز موفق به از طریق شکستن.

دنده توسط فقیر بحث عملکرد و فشرده توسط بایدن پس از کارولینای جنوبی افزایش بلومبرگ آمد هرگز به برنده شدن در هر نقطه.

او نوشته محترم اعداد در برخی از ایالات آمریکا از جمله کالیفرنیا و کلرادو اما به سختی خود را توجیه هزینه های فراوان.

بلومبرگ و دستیاران او هستند بنا به گزارش با توجه به اینکه در رقابت باقی بماند یا نه. خروج می تواند به عنوان به زودی به عنوان شنبه ،

کسانی که جایگشت خواهد کار خود را. اما سه شنبه شد بایدن شب.

اگر او به پایان می رسد تا تبدیل شدن به نامزد این خواهد بود که یک لحظه بحرانی. اما در این سال مسابقه می تواند برخی از تاب تازه هنوز باقی مانده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>