این موضوع در یک صفحه گرامافون : Thambaalam نمایشگاه آغاز می شود در شهر

P Gopalakrishnan, یکی از موسس رئیس جمهور از CCTN سرپرستی Thambaalam نمایشگاه که افتتاح شد به مناسبت صنایع دستی شورای هند کنفرانس در شهر. کار آغاز شد و در ماه ژوئیه سال گذشته گفت: “وجود دارد 75 صفحات سینی و salvers ما منابع از مجموعه های خصوصی و ما به 120 بیشتر از صنعتگران از کشمیر به Kanyakumari. قدیمی ترین صفحه نمایش نقره ای سینی که ساخته شده بود در 1850s در مدرس به عنوان یک هدیه خداحافظی به یک افسر انگلیسی. آن را در بر داشت راه خود را به یک مجموعه خصوصی است و ما موفق به قرض گرفتن آن را برای این نمایشگاه,” او گفت:.

این نمایشگاه تصریح کرد: اهمیت دخالت طراحی و ساخت مربوط سنتی و صنایع دستی گفت: Gopalakrishnan و به عنوان مثال P Thirupathi که سنگ صفحات فضل این نمایشگاه است. تیروپاتی می آید از یک خانواده است که باعث می شود kalchettis مورد استفاده برای پخت و پز, اما برای Thambaalam او آمد تا با چنین نفیس صفحات. کسی را دیدم آن را در Tambaalam و دستور داده است تا شش تکه! این است چگونه هنر و صنعت ادامه خواهد داد برای زنده ماندن.”

صنعتگران از سراسر کشور خواسته شد تا تصور کنید که طراحی و اجرای آن salvers و سینی. “آنها فرستاده شده و در زیبایی خود را از Hoshiyarpur, Kanyamukari, ناگرکویل, Madhubani, Bastar, بیدر, Tanjore, کومبکنم Udaipur جیپور و بسیاری از جاهای دیگر.” او جلب توجه به این سینی از صنایع دستی شورای آسام. “یکی از آنها ساخته شده است از آب سنبل و دیگر از بامبو. این سنتی و صنایع دستی با طراحی قبل و رنگهای طبیعی استفاده شده است.” هنرمند Prashant Moharana از Raghurajpur ارسال شده در صفحات با Dasavatharam و برخی با جنگل ، این به طور معمول انجام می شود و یا ابریشم کاغذ اما او آنها را در محلی چوب به نام Ghambari موجود در اوریسا.

Jayashree راوی رئیس CCTN توصیف Thambaalam به عنوان “ابتکار عمل خواهد شد که نزدیک به قلب ما.” او گفت: ایده این بود که به کم ارزش کردن این اسطوره را که هنر و صنایع دستی صرفا برای دکوراسیون. “ما تا به حال زیبا طرز کار بود که بخشی از زندگی روزمره ما آنها شانه رگ های ما پخته شده و یا سینی های ما را در اینجا. برای صنایع دستی برای زنده ماندن ما باید هنر ضروری برای زندگی ما است.”

یکی از مهم ترین takeaways از CCI دیدار با شد استفاده از CSR بودجه Jayashree اضافه شده است. “این است که نه فقط در مورد پول است که البته بسیار مهم است, اما آن را نیز در مورد استفاده از این بودجه برای ایجاد تغییرات است که تحمل است. CSR گسترش باید برای کمک به صنایع شوراهای پرورش سازگار با محیط زیست سیستم, ساخت, طراحی ورودی و ساده بایگانی و اسناد و مدارک.” او گفت: احیای هنر و صنایع دستی بود و امور وقت گیر و یکی که نیاز به پایدار و توسعه یافته است. “این چیزی است که فقط سطحی اب شلپ شلپ کردن در و در حرکت است.”

Thambaalam به عموم مردم باز است در فوریه 10 و 11 بین 10 صبح تا 7 بعد از ظهر در Kudam, 334 Puliakulam جاده (مخالف کارمل باغ مدرسه)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>