هند و ایرلند عشق داستان پشت Maharani جین

زمانی که Bhagya و رابرت Barett ملاقات در یک تاریخ کور در یک میخانه ایرلندی به نام تام کالینز در Limerick, Ireland, آنها تا به حال هیچ ایده که آنها عاشقانه خواهد بود محصور در یک Malayalee-ایرلندی جین فقط پنج سال بعد.

“ملاقات ما در سال 2015 و در ماه دسامبر سال 2016 راب ظهور سوال. ما ازدواج کرده بودند در کلم در ماه اوت سال 2017 می گوید:” Bhagya اضافه کرد با نفس بریده بریده سخن گفتن “این بود که سرعت دوستیابی توسط ایرلندی استاندارد.”

این زوج به تازگی راه اندازی شورشی شهرستان رسومات در چوب پنبه تاریخی docklands در سابق فورد ساختمان کارخانه. اگر چه بوتیک رسومات فقط چند هفته است در حال حاضر نقشه کشی بین المللی توجه خود را برای راه اندازی اولین, Maharani جین. “ما هنوز هم باید به قرار داده تا ما ثبت نام هیئت مدیره می گوید:” Bhagya. رابرت اضافه می کند که آنها در حال حاضر فقط یک کارمند است. با Bhagya هنوز کار به عنوان یک برنامه ارشد مدیریت در دل رابرت که یک زیست شیمیدان تبدیل ارواح خوب متخصص است که دست زدن به تولید با کمک از پدر برندان.

The India-Ireland love story behind Maharani gin

Maharani جالب بطری های دور انجام شده است در WhatsApp و رسانه های اجتماعی برای آن هوشمندانه تلاش به محفظهای قرار دادن هر دو فرهنگ خود را بر روی برچسب. با استفاده از پنتون را 2020, رنگ سال, کلاسیک, آبی, مالایایی حروف شامل کلمه viplava (rebel) روح که Bhagya می گوید اشاره به باغی تاریخ ایرلند و کرالا.

بیش از یک phonecall از چوب پنبه Bhagya — مانند یک تازه ریخت G&T — روشن و جوشان در حالی که رابرت آرام است و endearingly معوج.

و توضیح داد که چگونه او در کلم و سپس کار با HCL Technologies و Tata Consultancy Services in Chennai قبل از حرکت به مادرید برای یک پروژه و سپس دوبلین که در آن او کار کردم با دل Bhagya توضیح می دهد که زن و شوهر دارای پیوندهای قوی با کرالا. او سوئیچ هیجان بین Malayalam و زبان انگلیسی به عنوان او صحبت می کند punctuating او جملات ترکیدن از خنده. “ما تا به حال یک عروسی در افتاده در کلم. آن adipoli.”

A view inside the distillery in Cork, Ireland

رابرت placidly توضیح می دهد که خود را در پس زمینه هنگامی که او مکث. “من از چوب پنبه در اصل. من با بیوشیمی سپس با انتقال به ادینبورگ برای انجام یک استاد را در دم و تقطیر در دانشگاه هریوت وات در ادینبورگ است.”

او سپس مشغول به کار در ایرلند با Kilbeggan (شرکت پرتو) و ریختن رسومات. و در کانادا ونکوور مبتنی بر مرکزی شهرستان حذفی و قرار زیرند جایی که او راه اندازی و تاسیس خود رسومات تمرکز بر ویسکی و جین و ودکا.

“من می خواستم برای شروع یک کارخانه یا محل تقطیر و من در صحبت کردن به Bhagya در مورد جین. او پیشنهاد استفاده از مهره مگ سنا و دارابی از کرالا می گوید:” رابرت. “آیا من می توانم آن را می گویند?” Bhagya میافزاید شوق و ذوق “وجود دارد این chechi درب بعدی در کلم که تا به حال شگفت انگیز ترین jathikka (جوز) و bamblimas (دارابی) هنگامی که ما در حال رشد بودند. من هم دوست دارم کرالا cassia آن به ویژه شیرینی.”

Team of two Bhagya and Rob with a bottle of Maharani Gin; (top) the distillery in Cork, Ireland special arrangement

تیم دو Bhagya و راب با یک بطری Maharani جین; (بالا) کارخانه یا محل تقطیر در کورک, ایرلند, آرایش ویژه

بازی سمت راست

سراغ کرالا برای مزارع زن و شوهر کشف Vanamoolika در Wayanad. متخصص در حفاظت و ارگانیک, کشت, گیاهان, سازمان ومیزان در توانمندسازی زنان و کشاورزان است. “ما نمی تواند فکر می کنم از همکاری بهتر: زنان قوی از میهن می گوید:” Bhagya. “ما می خواهم برای رفتن به عقب با بطری Maharani و باز جین با کسانی که adipoli chechimaar.”

Maharani جین می آمیزد و نه گیاهی که در خارج از جوز مک سنا و دارابی از Wayanad. زن و شوهر, قصد, منبع, هل به عنوان به خوبی از کرالا به زودی.

توصیف عطر و طعم رابرت می گوید: “این مرکبات و ادویه. شما می توانید طعم و مزه این عنصر از درخت عرعر و همچنین مرکبات از دارابی. وجود دارد و کرمی در دهان احساس می کنم…” Bhagya می افزاید: “و تند روشن به پایان برسد. همچنین که شیرینی cassia. این طعم از خانه.”

متاسفانه COVID-19 تاخیر خود را جشن سفر به هند است. در حالی که این بیماری همه گیر مانع راه اندازی, Maharani در حال حاضر فروش آنلاین و خدمت در کافه ها در ایرلند. “پاسخ بوده است که تا کنون می گوید:” رابرت. “این اولین بار است که رسومات باز کردن در چوب پنبه در 50 سال بنابراین ما باید تشویق را فشار دهید در اینجا. با همه گیر مردم دنبال اخبار خوب است.”

زن و شوهر مشتاق است که در خرده فروشی در هند و همچنین در نهایت. در این میان رابرت در حال کار بر روی خود را راه اندازی بعدی: “هند الهام گرفته از رم ساخته شده با شکر زرد”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im