تپه صبح روز سه گزارش – مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی ایستاده sags پس از فلوید تظاهرات

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. چهارشنبه است. ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

کل ایالات متحده coronavirus مرگ و میر گزارش شده هر روز صبح این هفته: دوشنبه 110,514. سه شنبه 111,007. چهار شنبه, 112,006.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMcBath, Handel به صورت خاموش در گرجستان خانه مسابقه برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن تشکر جورج W. بوش برای حمایت خود را: ‘افتخار’ تهمت جونیور مغولستان سفر شکار هزینه K در سرویس مخفی حفاظت بیشتر شده است و آمار به سیاسی خود ایستاده است و تلاش برای دوباره بجای اول برگشتن پس از تعدادی از آسیب رساندن به پاسخ پس از مرگ جورج فلوید و هفته تظاهرات که مصرف این کشور است.

در روز سه شنبه به عنوان بسیاری از سوگواری در طول فلوید مراسم تشییع جنازه در هوستون تهمت همچنان به کار خود در پاسخ به اعتراضات او به عنوان lobbed یکی دیگر از اتهام بی اساس در توییتر — که 75 سال از معترضان در بوفالو, n. y. بود که هل و مجروح توسط پلیس در هفته گذشته “می تواند یک ANTIFA provocateur.”

به طور گسترده تر مغلوب ساختن پیشی جستن شده است قادر به ارائه یک وحدت یا سازگار پیام در زمان ملی نزاع. به عنوان برت ساموئلز و مورگان Chalfant نوشتن به رئیس جمهور, شعارهای شده است با رای گیری عمومی نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها بیشتر ناراحت اقدامات پلیس در مورد Floyd — که کشته شد پس از یک افسر برگزار زانو به گردن او برای نزدیک به دو ساعت — از کسانی که از معترضان در پاسخ به خشونت پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه آگاه از آخرین نظر سنجی خود را دیده است شماره لغزش در طول هفته گذشته به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenGOP سناتور معرفی قطعنامه مخالفت تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس بایدن با جمع آوری کمک هریس برد .5 میلیون رئیس جمهور غرق در میان تصادفا بیش تظاهرات بیشتری گرفته است فرمانده سرب در برخی از کلید متحده در سال 2020 نقشه. بر اساس یک نظرسنجی بیش از آخر هفته بایدن دو برابر شده سرب خود را در میشیگان, برگزاری 12-نقطه استفاده در میدان نبرد دولت است.

“رئیس جمهور امادگی برای قاچاق در تئوری های توطئه است, سیاسی صحبت رفتن برای خراب کردن او” گفت: آری فلایشریک دبیر مطبوعاتی برای رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوشدر پاسخ به رئیس جمهور نظرات. “این است که بی پروا. او نمی داند که برای جلوگیری از.”

در کاپیتول هیل قانونگذاران زد برای تپه هنگامی که با صدای جیر جیر و کاهش یافته است به نظر تقریبا یکهو با یک زن و شوهر از استثنا. سناتور. لیزا Murkowskiلیزا ان MurkowskiTrump توییتهایی جرقه تازه سردرد برای جمهوری خواهان رئیس جمهور غرق در میان تصادفا بیش تظاهرات یادداشت: فلوید میراث میشکافد فراتر از تشییع جنازه او بیشتر (R-آلاسکا), چه کسی رئیس جمهور قرار دادن در لیست خود را از مخالفان در هفته گذشته gasped زمانی که یک خبرنگار به او نشان داد صدای جیر جیر.

“اوه خدا. اوه.” او گفت: از رئیس جمهور را صدای جیر جیر. “چرا شما فن شعله های آتش? که همه من قصد دارم برای گفتن” (تپه).

سیاسی: مغلوب ساختن پیشی جستن می شود 2016 گروه دوباره با هم به او بلغزد در پای صندوقهای رای است.

تپه: هیسپانیک قانونگذاران CBC در پلیس اصلاحات — یک موضوع برای هر دو جوامع است.

تپه: خانه دموکراتیک شلاق جیمز Clyburn (D-S. C.) هل در تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس: “ما نیاز به اصلاحات پلیس.”

به عنوان تپه رید ویلسون می نویسد: مغلوب ساختن پیشی جستن است تست James Carville را چندین دهه اعلامیه که تنها چیزی که رای دهندگان مراقبت در مورد اقتصاد است. در فقط در مورد هر موضوع قابل توجهی نقش در 2020 انتخابات — از فشار برای بازگشایی اقتصاد در میان COVID-19 pandemic برای حمایت خود را برای اجرای قانون بیش نژادی عدالت معترضان — مغلوب ساختن پیشی جستن در اقلیت طرف افکار عمومی قرار دادن سیاسی خود را در خطر است.

Niall Stanage: یادداشت: فلوید میراث میشکافد فراتر از تشییع جنازه او.

نیویورک تایمز: Floyd: یک پسر Houson که مرگ منتقل میلیون ها نفر.

ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی antifa تئوری توطئه بایدن به نظر می رسد در یک پیام ویدئویی در Floyd مراسم تشییع جنازه خدمات در هوستون گفتن عزاداران که در حال حاضر زمان به “دور” از دستیابی به عدالت نژادی در آمریکا

“ما نمی توانیم به نوبه خود به دور. ما باید به نوبه خود دور” بایدن گفت: در یک آدرس ویدیویی از خانه خود را به چشمه ستایش کلیسا در هوستون. “ما نمی توانیم ترک این لحظه فکر ما یک بار دیگر می تواند به نوبه خود به دور از نژاد پرستی که نیش در ما روح از سوء استفاده سیستمیک است که هنوز هم آفت زندگی آمریکایی.”

سابق معاونت نیز گفت: رادیو فردا در مصاحبه ای که او “کاملا مثبت” پشت ممنوعیت پلیس chokeholds و مجازات “باید فدرال جرم و جنایت نفرت.”

تپه: بایدن جمع آوری کمک با سن. کامالا هریسکامالا دوی HarrisBiden جمع آوری کمک با هریس برد .5 میلیون بایدن: وجود ‘کاملا’ سیستمیک نژادپرستی در اجرای قانون Hillicon دره: مقامات گرجستان راه اندازی تحقیقات پس از روز انتخابات هرج و مرج | گزارش سنا می یابد شرکت چینی گروه عمل ما بدون نظارت مناسب تر (D-کالیفرنیا.) افزایش 3.5 میلیون دلار.

تپه: بایدن: وجود دارد “کاملا” نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون است.

آسوشیتد پرس: نیویورک می گذرد لایحه به پرده پلیس نظم و انضباط ، رژیم صهیونیستی. اندرو کومواندرو CuomoNew نیویورک مقننه رای به انتشار انضباطی پرونده برای افسران 75 سال راندند توسط بوفالو پلیس در پاسخ به تهمت tweet: ‘Black Lives Matter’ ایالت نیویورک وزیر خارجه ایران برای پایان دادن به آب بندی از پلیس انضباطی پرونده بیشتر (D) می گوید که او آن را نشانه.

واشنگتن پست: هجوم شهردار و پلیس اتحادیه d. C. شورای شهر به اتفاق آرا تصویب تغییرات گسترده از جمله ممنوعیت شیمیایی محرک و گلوله های لاستیکی استفاده می شود علیه معترضان مسالمت آمیز.

> مقدماتی: در جای دیگر در صحنه سیاسی رای دهندگان قالبی آراء در پنج اولیه متحده که دو انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد در روز سه شنبه شب راه اندازی پایین-رای گیری مسابقات برای نوامبر. جذب سهم عمده ای از توجه شد و گرجستان با ایران وزیر امور خارجه براد Raffensperger اعلام کرد قصد دارد به بررسی شرایط رای گیری در شهری بخش هایی از دولت که گرفتار ساعت-انتظار طولانی و مسائل اطراف آن رای گیری جدید ماشین آلات (NBC News).

The Atlanta Journal-Constitution: رای گیری ماشین آلات coronavirus نیروی صف های طولانی در گرجستان رای دهندگان.

آسوشیتد پرس: صف های طولانی ماشین, مشکلات mar گرجستان رای گیری اولیه; لاس وگاس نیز گرفتار چهار – پنج ساعت تاخیر به بازیگران برگه های رای.

سهشنبه شب مقدماتی قفل شده است و در برخی از کلید های کلی انتخابات در مسابقات از جمله نبرد بین ایالت و سناتور” لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamGraham برنده کارولینای جنوبی در سنای اولیه جمهوری خواهان پیاده روی tightrope در پلیس اصلاحات مک کانل شیپور خاموشی تیم اسکات به جمع آوری GOP پلیس اصلاحات قانون بیشتر (R-S. C.) و دموکرات جیمی هریسونو یک خانه در میدان نبرد مسابقه برگشت بین Rep. لوسی می کنندلوسیا (لوسی) کی McBathMcBath, Handel به صورت خاموش در گرجستان خانه مسابقه برگشت تپه انتخاباتی گزارش: این اولیه شب در گرجستان دموکرات فراخوان کنگره به اقدام پس از مرگ جورج فلوید بیشتر (D-Ga.) و سابق کنگره کارن تجارتکارن کریستین HandelMcBath, Handel به صورت خاموش در گرجستان خانه مسابقه برگشت تپه انتخاباتی گزارش: این اولیه شب در گرجستان مغلوب ساختن پیشی جستن آشنایی پشتیبانی به منطقه نوسان جمهوری خواهان بیشتر (R-Ga.) (تپه).

آسوشیتد پرس: گرجستان دموکراتیک سنا نژاد است ؛

هیل: کنگره الیوت انگلالیوت لنس EngelThe هیل کمپین گزارش: این اولیه شب در گرجستان Ryan گریم در جمال بومن شانس شکست انگل اولیه ساندرز تایید انگل چلنجر در نیویورک اولیه بیشتر (D-n. y.) تصدیق به دفع چالش اصلی از سمت چپ.

> 2024: به عنوان تابستان طول می کشد شکل آشنایی با پچ پچ در مورد یک پست-مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری در سال 2024 نشان می دهد جمعیت از جمله بهداشت ، تام پنبهتام برایانت CottonGOP سناتور معرفی قطعنامه مخالفت تماس پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس مغلوب ساختن پیشی جستن بود صحبت از شلیک Esper هفته گذشته: گزارش Clyburn: روحانی باید “شرمنده از خود” بیشتر (R-ارک.), سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل نیکی هیلیNimrata (نیکی) HaleyThe هیل صبح گزارش – معترضان سرپیچی ملاقات با تماس به گوش دادن حقیقت در پشت بایدن را ‘you ain’t سیاه” اشتباه یک نگاه اجمالی ما بعد از همه گیر سیاست بیشتراز دولت مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoState بخش درخواست برای تحقیق از رییس دیده بان تهمت بود صحبت از شلیک Esper هفته گذشته: گزارش ما چهره اتهامات نقض حقوق بشر در طول درمان از معترضان بیشتر, سناتور. تد کروزرافائل (Ted) ادوارد CruzGOP سناتور معرفی قطعنامه مخالفت تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس تد کروز مسخره سی ان ان بیش از برهنه, Chris Cuomo در یوگا تصویری سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور جیسون میلر برای پیوستن به گروههای کمپین بیشتر (R-تگزاس), بازنشستگی Rep. خواهد هردویلیام بالارد HurdRepublicans پیاده روی tightrope در پلیس اصلاحات کوچک-بازگشت غرور ماه به شمار چالش های برای جمع آوری کمک های مالی فراگستر تپه صبح روز سه گزارش – معترضان سرپیچی ملاقات با تماس به گوش دادن بیشتر (R-تگزاس) و البته معاون رئیس جمهور پنس.

پیشرو در روز

کنگره: حمله داعش به رهبری سنسور. Tim Scottتیموتی (Tim) یوجین ScottTrump توییتهایی جرقه تازه سردرد برای جمهوری خواهان رئیس جمهور غرق در میان تصادفا بیش تظاهرات خواهان پیاده روی tightrope در پلیس اصلاحات بیشتر (S. C.) (تصویر زیر در مه) و میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyTrump توییتهایی جرقه تازه سردرد برای جمهوری خواهان, جمهوری خواهان پیاده روی tightrope در پلیس اصلاحات این یادداشت: فلوید میراث میشکافد فراتر از تشییع جنازه او بیشتر (یوتا), در حال حرکت به جلو با پلیس اصلاحات قانون به عنوان ایجاد فشار بر جمهوری خواهان برای قرار دادن به جلو یک جایگزین پاسخ به موضوع زندگی جنبش و به عنوان برگ برنده را از دست داده و تظاهرات اخیر را به دست آورد علائم ضعیف در نظر سنجی.

اسکات تنها آفریقایی سناتور آمریکایی در جمهوریخواه کنفرانس کشف شد راه رفتن به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellGOP سناتور معرفی قطعنامه مخالفت تماس پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی جرقه تازه سردرد برای جمهوری خواهان, جمهوری خواهان پیاده روی tightrope در پلیس اصلاحات بیشتر‘s (R-Ky.) دفتر دوشنبه شب. مک کانل بعد به خبرنگاران گفت: ایران نیاز به پاسخ دادن به ناآرامی های مدنی است که در سراسر کشور پس از فلوید مرگ است.

“من خواسته ام از سوی دیگر ، تیم اسکات به رهبری یک گروه که در حال کار بر روی یک طرح به ما اجازه می دهد برای پاسخ به آشکار از تبعیض نژادی است که ما دیده ایم در صفحه نمایش کامل روی صفحه تلویزیون ما بیش از دو هفته گذشته به” مک کانل گفت: پس از اسکات با همتایان خود در عربستان همکاران در حال ظهور قانون. “تیم صرف بیشتر از ما ناهار توضیح پیشنهاد خود را که در آن کار می کند.”

با توجه به کارولینای جنوبی جمهوری خواه لایحه است که انتظار می رود عبارتند از: ضد مجازات قانونی که متوقف شده در کف مجلس سنا در هفته گذشته پیشنهاد برای بررسی بدون دست کشیدن حکم مانند که منجر به تیراندازی مرگ Breonna Taylor در Louisville, Ky., و بودجه برای بیشتر پلیس دوربین بدن.

“ما یک اطلاع رسانی عمل می کنند به طوری که ما می توانیم درک و قدردانی از 30 ، 000 به علاوه هیچ می زند که اتفاق می افتد در سراسر کشور برای دیدن جایی که آنها اتفاق می افتد بنابراین ما باید بیشتر اطلاعات” اسکات گفت.

اسکات در حال ظهور پیشنهاد یک روز پس از دموکرات کنگره به رهبری کنگره سیاه حزبی منتشر شد گسترده نژادی عدالت بسته است که دست آورد هر عربستان پشتیبانی می کند. با توجه به تپه الکساندر Bolton ترین حمله داعش را رد کرد این پیشنهاد به عنوان یک “پیام” شگرد.

یاهو نیوز: پلیس فدرال اصلاحات قانون تماس به ذهن جوامع ساخته شده است که جهش خود را. Camden, N. J., defunded پلیس خود را به منظور مبارزه با جرم و جنایت با نتایج بهتر. چگونه کار می کند ؟

> COVID-19 پاسخ: توافق قانونگذاران خواستار یک رویکرد آهسته به تصویب یکی دیگر از coronavirus بسته آن را به عنوان بیشتر و بیشتر می شود بعید است که مجلس سنا لایحه قبل از ژوئیه 4 تعطیلات.

تقویت ممکن است شغل گزارش جمهوری خواهان سیگنالینگ آنها نمی خواهد با تصویب لایحه دیگری قبل از اواسط ماه جولای در اولین. رهبران با اشاره به تقویم و طولانی to-do list, از جمله سالانه دفاع ملی مجوز عمل ( ☀ ) قضات و بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل می کنند که در آن اتاق است و با توجه به این هفته.

“من نمی دانم چگونه شما می توانید گوه که در آن وجود دارد” گفت: سناتور. جان Thuneجان رندولف ThuneTrump توییتهایی جرقه تازه سردرد برای جمهوری خواهان 75 سال راندند توسط بوفالو پلیس در پاسخ به تهمت و پرینت: سیاه و سفید زندگی می کند از ماده ” مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در تظاهرات جرقه عربستان واکنش بیشتر (S. D.) در ردیف 2-رتبه جمهوری خواه مجلس سنا.

خیلی به غم وغصه از دموکرات ها و جمهوریخواهان نیز می خواهید به طور قابل توجهی کوچکتر و قیمت…. ماه گذشته آمریکا تصویب 3 تریلیون دلار بسته است که شامل یک لیست خشکشویی ایده های دموکراتیک. رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچاک SchumerSchumer در مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد 75 ساله می گوید: او باید بازگشت به پنهان کردن در پناهگاه’ دموکرات پرده جارو قانون در پاسخ به اعتراضات خشونت پلیس پلوسی شومر زانو زدن در سکوت برای تقریبا 9 دقیقه به افتخار جورج فلوید بیشتر (D-n. y.) است فشار برای رای جولای 2 — هنگامی که اتاق حرکت واشنگتن برای دو هفته استراحت. قانونگذاران را بر نمی گرداند تا 20 ژوئیه (تپه).

تپه: COVID-19 دعاوی شروع تا ستون برای کسب و کار.

واشنگتن پست: زیر کثیف, شروع, چک, حفاظت از برنامه های ایجاد شده از طریق مراقبت در عمل در ماه مارس نشان می دهد نشانه آن است که buttressing اقتصاد است.

در تمرکز/تیز می گیرد

ایالات متحده & CORONAVIRUS: Anthony Fauciآنتونی FauciFauci می گوید coronavirus خود را “بدترین کابوس” و به دور از بیش از تپه را Coronavirus گزارش: سنگاپور با وزیر امور خارجه ویویان Balakrishnan می گوید وجود خواهد داشت و عواقب ناشی از چیز ساییده شده ایالات متحده-روابط چین; که پیاده روی پشت ادعاهای بدون علامت گسترش ویروس DC از اعضای گارد ملی به نام, برای پاسخ به اعتراضات آزمون مثبت برای COVID-19 بیشترمدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شنیده کمتر در ملاء عام از او در ابتدا از بیماری همه گیر کوروناویروس اما در روز سه شنبه وی افزود ترکیبی از اضطراب و حیرت به گفتگو در مورد COVID-19 که به نظر می رسد پیچیده تر از اچ آی وی, او گفت:.

“جایی که در آن است رفتن به پایان ؟ ما هنوز در آغاز آن” او گفت بیوتکنولوژی مدیران در یک کنفرانس برگزار شده توسط زیست فناوری و نوآوری سازمان است.

Fauci گفت: او شگفت زده چگونه به سرعت coronavirus گسترش در سراسر جهان است و اضافه کرد که آن زمان “حدود یک ماه” از آنجا که از آن آسان توانايی انتقال در انسان کمک کرده و همراه با بین المللی مسافرت هوایی. او آن را به نام خود را “بدترین کابوس است.” با خوش بینی او گفت که او “تقریبا قطعی” که بیش از یک واکسن موثر نامزد خواهد ظهور از آزمایشات انسانی (نیویورک تایمز).

به عنوان اگر برای تاکید چقدر محققان و پزشکان هنوز نمی دانند که در مورد COVID-19 سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز سه شنبه در راه برگشت به اظهارات بحث برانگیز از دوشنبه توضیح داده است که بدون علامت انتقال COVID-19 به عنوان “بسیار نادر است.” بالا که مقام ماریا ون Kerkhoveسعی کاغذ بیش از سردرگمی او هم زده پس از کارشناسان بهداشت عمومی در سراسر جهان صورت گرفت موضوع را با او دوشنبه اظهارات. “من فقط پاسخ به یک سوال. من در بیان سیاست از چه کسی و یا هر چیزی شبیه به آن,” او گفت:.

ون Kerkhove نظر شد و آخرین در یک سری از کسانی که اشتباه و وارونه از توصیه ها و نتیجه گیری در مورد COVID-19 که وضع لخت کارشناسان ابهامات در مورد ویروس جدید و آسیب آن می شود (آسوشیتد پرس). جهانی نگرانی در مورد انتقال از رمان coronavirus توسط افرادی که در نمایشگاه هیچ نشانه ای ندارند اما بعد از تست مثبت کمک به دولت بی سابقه تصمیم به صدور اقامت در خانه, سفارشات, موسسه اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن توصیه ها و آزمون جمعيت با و بدون علائم عفونت و آنتی بادی است.

> ویروس کارآگاه: تپه طول می کشد خوانندگان در پشت صحنه با چهار تماس با ردیاب در سراسر کشور که بخشی از آمریکای جدید ارتش در برابر coronavirus.

> عفونت در برخی از ایالت ها: افزایش coronavirus موارد در تگزاس احیای نگرانی در مورد بازگشایی برای کسب و کار. تگزاس دیده می شود سنبله در تایید COVID-19 موارد و به تازگی مجموعه ای جدید با کیفیت بالا برای بستری شدن در بیمارستان. کشورهای دیگر در سراسر جنوب و جنوب غربی دیدن نقاط داده ها از رفتن در جهت اشتباه از جمله در آریزونا و کارولینای شمالی (تپه). نقشه برداری COVID-19: که در آن ایالات متحده coronavirus موارد در حال حاضر در حال افزایش است (رویترز).

> New Jersey: رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی (D) اعلام کرد که روز سه شنبه دولت اقامت در خانه سفارش شده است برداشته و محدود داخلی و خارجی مجالس تا 100 نفر مجاز بلافاصله (برگن رکورد).

> خطرناک وظیفه: سی از اعضای گارد ملی که در پاسخ به اعتراضات در خارج از کاخ سفید و در سراسر پایتخت کشور هفته گذشته آزمایش مثبت برای coronavirus. گارد ملی سخنگوی نیروی هوایی سرهنگ سرهنگ بروک دیویس در روز سه شنبه مشخص نیست که چگونه بسیاری از اعضای قرارداد COVID-19 اما فرض این است که خود را در معرض قرار گرفتن صورت گرفت در حالی که در وظیفه در طول تظاهرات توده ای.

“ما می توانیم تایید می کنند که ما تا به حال COVID-19 تست مثبت,” دیویس گفت:. “ایمنی و امنیت پرسنل ما این است که همیشه یک نگرانی به ویژه در نور از COVID-19 عصر است.”

> می گویند چه ؟ رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskyکه نام ما شنیده ام و نه خیلی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح گفت: مصاحبه در کیف که در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر او اعطا با مشاوران او در مورد عمدا تلاش برای قرارداد COVID-19 خود را به عنوان یک راه برای آرام کردن نگرانی های عمومی. دستیاران او صحبت کردیم او را از آن, او گفت:.

“آنها گفتند این بود که بیش از بالا,” Zelensky اضافه شده است. “خانواده من را ببخشند من برای اطمینان حاصل کنید. خواهند گفت که من دیوانه بود و من فکر می کنم آنها می شده اند حق” (کیف پست).

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: [email protected] و [email protected] ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

نمی پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس. اصلاح آنها توسط هوستون کرونیکل هیئت تحریریه. https://bit.ly/3ha6CIV

چهار راه عقل سلیم به اصلاحات پلیس در امریکاتوسط David J. Abrams, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/2UtmKLO

که در آن و زمانی که

خانه دیدار خواهد کرد برای یک طرفدار forma جلسه در روز پنج شنبه در ساعت 9 صبح امروز کمیته قضایی مجلس خواهد شد برگزاری یک جلسه در مورد خشونت پلیس در ساعت 10 صبح

سنا برگزار و در ساعت 10 صبح به سر کار در یک اندازه گیری را که در ارائه بودجه برای تعمیر و نگهداری پارک های ملی و دیگر زمین های عمومی. سنا, بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته دارای یک مجازی جلسه در ساعت 10 صبح با خیال راحت در مورد بازگشت به کالج با COVID-19 به عنوان یک خطر سلامت. گواهان عبارتند از: Anthony Daniels, فرماندار سابق ایندیانا و رئیس جمهور فعلی دانشگاه. او یک جمهوری خواه که در خدمت به عنوان مدیر دفتر مدیریت و بودجه در ابتدا از رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش را اداره.

رئیس جمهور هیچ رویدادی در عمومی خود را برنامه.

معاون رئیس جمهور منجر به یک تماس تلفنی با دولت محلی و رهبران قبیله ای.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinThe هیل Coronavirus گزارش: سنگاپور با وزیر امور خارجه ویویان Balakrishnan می گوید وجود خواهد داشت و عواقب ناشی از چیز ساییده شده ایالات متحده-روابط چین; که پیاده روی پشت ادعاهای بدون علامت گسترش ویروس وارن خواستار تنظیم کننده بانک برای قراضه ضد redlining قانون بازنویسی پول: S&P پاکسازی 2020 به عنوان ضرر و زیان سهام افزایش می یابد | آمریکا وارد رکود اقتصادی در ماه فوریه: NBER | قانونگذاران نگران IRS است که به افراد ثروتمند یک پاس مطلب را شهادت در ساعت 10 صبح قبل از سنا کوچک کسب و کار و کارآفرینی کمیته در طول یک جلسه در مورد مفاد مراقبت مصوب برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. این جلسه خواهد بود پخش; اطلاعات است که در اینجا.

شاخص های اقتصادی: اداره آمار نیروی کار را رها ایالات متحده شاخص قیمت مصرف کننده برای ماه مه در 8:30 p. m. و در میان ضعف خانواده تقاضا است. همچنین فدرال رزرو بعد از ظهر امروز نتیجه نشست دو روزه با یک بیانیه سیاست و اول آن مجموعه اقتصادی, پیش بینی از دسامبر. تحلیلگران در حال گوش دادن برای تغذیه ارزیابی دولت گزارش اشتغال ماه مه منتشر شد جمعه.

NAACP میزبان مجازی تاون هال رویداد شامل سوالات مخاطبان در 8 p. m. و با بایدن و تشکر. مارسیا سخن بی معنی وبیهودهمارسیا لوئیس FudgeThe هیل Coronavirus گزارش: Moniz می گوید ایالات متحده به انرژی نیاز دارد شغل ائتلاف و Manchin می گوید کنگره هل دادن دیوار خیابان راه حل های که کار نمی کنند و برای خیابان اصلی; با مته سوراخ کردن برای کنار Hillicon دره: کارشناسان افزایش نگرانی های امنیتی در مورد رای گیری آنلاین | مشک می یابد حامی در مغلوب ساختن پیشی جستن | مقامات هشدار می دهند که هکرهای چینی را هدف قرار COVID-19 گروه های تحقیقاتی تپه انتخاباتی گزارش: دموکرات تصدیق در کالیفرنیا خانه مسابقه بیشتر (D-اوهایو) به بحث در مورد نژادپرستی نظاممند سلامت, نابرابری و اجرای قانون است. اطلاعات به RSVP است که در اینجا.

تپه را Coronavirus گزارش به روز و منحصر به فرد تصویری مصاحبه با سیاستگذاران ایمیل در هر روز. ثبت نام در اینجا!

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

بیکاری: این گزارش که ایالات متحده اضافه شده شغل در ماه گذشته حیرت زده اقتصاددانان و پر امید برای سریع دوباره بجای اول برگشتن. اما بیکاری در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رز با تاکید بر آشنا موانع و تهدیدات جدید برای اقلیت در میان یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی (تپه).

➔ فعالیت بازار: شاخص Nasdaq Composite با بسیج به یک رکورد بالا در روز سه شنبه به طور خلاصه شکستن بالای 10000 برای اولین بار به عنوان معامله گران لود عمده فن آوری نامها در حالی که در نظر گرفتن سود حاصل از سهام است که بهره مندی از اقتصاد بازگشایی. میانگین صنعتی داو جونز تضعیف 1.09 درصد و جامعی خود در شش جلسه به پیروزی در 27,272.30. S&P 500 بسته است. روز سه شنبه حرکت در آمد پشت تیز دستاوردهای روز دوشنبه (CNBC).

➔ نیروهای ایالات متحده: نزدیک به دو دوجین جمهوری خواه مجلس اصرار کاخ سفید در نامه امضا شده نه برای کاهش نیروهای ایالات متحده در آلمان به نصف استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن اشتیاق به منظور جلب کردن حضور نظامی آمریکا در اروپا خطری برای امنیت ملی (وال استریت ژورنال). تهمت های اخیر به منظور حذف 9,500 نیروهای نظامی از آلمان “کاملا غیر قابل قبول به خصوص از آنجا که هیچ کس در واشنگتن فکر اطلاع رسانی آن متحد ناتو آلمان در پیشبرد,” پیتر Beyerعضو صدراعظم آنگلا مرکل را به محافظه کاران گفت: یک روزنامه آلمانی در حالی که با اعتراض به سیاست (بی بی سی).

نزدیک

و در نهایت … کاغذ مچاله شاپو! پاریس گالری هنری است تقویت اجتماعی فاصله با هنری ارائه پوشش سر برای نگه داشتن نقاب کاربران مناسب جدا در سن سرایت. الهام بخش? باستان چینی بالدار کلاه.

“در روز این پوشیده بودند برای جلوگیری از مقامات دولتی از زمزمه,, “گفت: دومینیک Pouzolکه در طراحی کلاه برای 59 Rivoli گالری. “و به این ترتیب در حال حاضر وجود دارد و سپس این مفهوم اجتماعی فاصله” (بی بی سی).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>