خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. آن را پنج شنبه. ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDe Blasio تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به استقرار نظامی به راه اندازی بیمارستان در نیویورک Hillicon دره: Facebook راه اندازی پورتال برای coronavirus اطلاعات | اتحادیه اروپا می بیند سنبله در روسیه اطلاعات غلط در شیوع | سنا Dem لایحه را تشویق پست الکترونیکی-در رأی | نمایندگان سوال از ایمنی ویروس گوگل سایت مغلوب ساختن پیشی جستن علائم کروناویروس بسته کمک با پرداخت sick leave, رایگان, تست بیشتر در روز چهارشنبه گفت که او یک “جنگ به رئیس جمهور” قصد شکست دادن یک ویروس تنفسی او خواستار “نامرئی دشمن”یکی این است که اثبات خیلی کشنده است که او تصمیم گرفت به استناد دفاع تولید عمل به استقرار خصوصی تولید کنندگان به نوبه خود از ماسک های هواکش و تجهیزات به عنوان اگر برای ارتش.

“به نظر من آن را به عنوان حس یک جنگ به رئيس جمهور. منظورم این است که آنچه که ما در حال مبارزه با” او به خبرنگاران گفت: در طول یک نشست خبری روزانه. “این یک جنگ است. … آن را گسترش خشونت. آن را یک ویروس مسری است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است که جنگ در دو جبهه و به دفاع از آمریکایی ها که در حال ماندم, به در خانه دولت نیاز به ارائه پرداخت های مستقیم به خانواده ها و کمک به صنایع به عنوان زره پوش در برابر این کار ضرر و زیان از دست انداز و دررفتگی در افق بلندی.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinTrump علائم کروناویروس بسته کمک با پرداخت sick leave, رایگان, تست مک کانل طول می کشد کمر از سوم coronavirus لایحه ایران پذیرای محرک بزرگ پس از سالها decrying آن بیشتر در دوشنبه پرده برداری کرد به اوباما و یک برنامه برای ارسال 250 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها در این بهار. نیویورک تایمز گزارش داد که یک طرح کلی از بسته جدید تماس در مجموع $1 تریلیون دلار در هزینه های آن را نیز شامل 50 میلیارد دلار برای وام های امن برای صنعت هواپیمایی و دیگری 150 میلیارد دلار به صورت وام یا تضمین وام برای بخش های دیگر اقتصاد است.

مجلس سنا روز چهارشنبه به تصویب مجلس-تصویب اقدام به ارائه کمک به خانواده ها نهفته coronavirus و تهمت امضا اندازه گیری در شب چهارشنبه (NBC News). اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellFlorida جمهوری خواه می شود اولین نماینده مجلس به تست مثبت برای coronavirus پول: سنا می فرستد coronavirus بسته کمک به ناروا | قانونگذاران مسابقه به پیش نویس بعدی محرک | سهام با شیب دار از دست می دهد | وزارت خزانه داری ارائه می دهد راهنمایی در مورد تعویق انداختن پرداخت مالیات مک کانل طول می کشد کمر از سوم coronavirus لایحه بیشتر (R-Ky.) قول داده است برای رفع نقاط که قانون برای پشتیبانی بهتر کسب و کارهای کوچک. او می گوید که هدف را می توان با اندازه گیری بعدی در حال حاضر در مذاکرات (تپه).

مک کانل مقصد سوم coronavirus نجات و اندازه گیری Jordain کارنی گزارش و رهبر اکثریت روشن می سازد او انتظار یک رای گیری مجلس سنا در هفته آینده (تپه).

خبرگزاری بلومبرگ: آن ممکن است به اندازه کافی.

تپه اسکات وانگ و مایک Japanese: ایران پذیرای محرک بزرگ پس از سالها decrying آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته شده است به پیش بینی افزایش در تعداد موارد تایید شده از coronavirus در ایالات متحده در این هفته به دلیل تاخیر در آزمایشگاه پردازش آزمون برای این ویروس است که می رود به تصحیح خصوصی labs. سریع پردازش خواهد شد به احتمال زیاد تولید یک آبشار از جدید تایید موارد است. در همان زمان فرمانداران و کارشناسان بهداشت عمومی در تکاپوی آماده شدن برای امواج از افراد بیمار در تمام 50 ایالت که انتظار می رود که نیاز به بستری شدن در بیمارستان به دلیل شدید زجر تنفسی.

از صبح امروز شمار تلفات ناشی از COVID-19 در سراسر جهان است 8,939 و تایید موارد تعداد حداقل 219,058 در حداقل 159 کشور با توجه به آخرین اطلاعات. ایالات متحده ثبت کرده است حداقل 9,415 مورد تأیید و 150 مرگ و میر.

آسوشیتد پرس: پیام از واشنگتن و نیویورک کارشناسان بهداشت عمومی است که این کشور خواهد بود و مبارزه با شیوع ویروس برای چند ماه حداقل نه روز یا چند هفته.

فشار بر بیمارستان و درمانگاه و خانه های پرستاری خواهد بود غم انگیز و از آنجا که وجود دارد نه به اندازه کافی در بخشهای ويژه انزوا چادر, پنکه, ماسک و محافظ شخصی دنده در سراسر کشور, واشنگتن و فرمانداران با تکیه بر بخش خصوصی ارتش ایالات متحده و جانبازان بيمارستان و سازمان مدیریت اضطراری فدرال است که متخصص در بلایای طبیعی است.

رئیس جمهور که قبلا اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی و اضطراری ملی را برای مقابله با گسترش COVID-19 گفت: همچنین شیر یک قانون فدرال است که اجازه می دهد او را به نوار ورود مردم و کالا از برخی کشورها به منظور جلوگیری از انتقال یک بیماری مسری.

در حالی که تهمت ستایش bipartisanship و همکاری در واشنگتن روز چهارشنبه تیز متوقف شده چین برای پیشنهاد هفته پیش که ارتش ایالات متحده ممکن است کاشته اند coronavirus. رئیس جمهور بارها و بارها به نام COVID-19 “چین ویروس” و انکار کرد که مدت denigrates آمریکایی چینی یا که او به دنبال مقصر پکن به صورت یک بیماری همه گیر (تپه).

تپه: ایالات متحده-روابط چین بدتر بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

“آن را از چین می آید,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هیچ یک سوال است.”

رئیس جمهور همچنین با تکرار است که او نمی خواهد در نظر بالابر آمریکا تعرفه های کالاهای وارداتی از چین است. برخی از تحلیلگران پیشنهاد کرده اند که چنین تغییر سیاست باز خواهد زنجیره تامین به عنوان چین می شود به سرعت کامل پس از قفل کردن و ووهان هوبئی استان برای هفته سعی کنید برای متوقف کردن گسترش ویروس.

آسوشیتد پرس: ووهان, چین, گزارش بدون ویروس جدید موارد امروز. COVID-19 کنترل نشده و گسترش منتقل شده به اروپا است.

بازارهای مالی هم پاشید و در روز چهارشنبه با وجود تلاش های کاخ سفید و کنگره فدرال رزرو برای اطمینان بخشیدن به سرمایه گذاران و کسب و کار است که دولت فدرال را بکشد هر اهرم ممکن است به یک رکود عمیق و یا حتی افسردگی در این سال است.

میانگین صنعتی داو در دوشنبه پاک “مغلوب ساختن پیشی جستن دست انداز” به نمایندگی از تقریبا تمام دستاوردهای پس از رئیس جمهور افتتاح (بی بی سی). داو سقوط 11 درصد در جمعه قبل بخشی از دوره نقاهت در پایان معاملات.

به عنوان Niall Stanage می افزاید: امروز در یادداشت رئیس جمهور جدید پوشش به عنوان یک رهبر در جنگ این است که آزمایش خود را آتشین لفاظی و اعتبار در طول یک سابقه ملی اضطراری است.

بیشتر دولت پاسخ: وزارت مسکن و توسعه شهری است به حالت تعلیق در همه سلب حق مالکیت و اخراج تا پایان مارس به علت ویروس. توقف فقط به صاحب خانه با وام مسکن بیمه توسط اداره مسکن فدرال (تپه). … رئیس جمهور گفت که او فشار برای تصویب توسط سازمان غذا و دارو از خود سواب COVID-19 آزمون افراد می توانند با استفاده از خود را دارند. او به جزئیات در یک جدول زمانی و یا کسی که در تولید این آزمون (Politico). … وزارت دفاع اهدای 5 میلیون ماسک و 2000 هواکش به وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای استفاده در برابر ویروس (آسوشیتد پرس). … مراکز مدیکر و مدیکید خدمات توصیه است که ارائه دهندگان محدود کردن همه “غیر ضروری” انتخابی پزشکی و اعمال جراحی از جمله دندانپزشکی به منظور آزاد کردن حرفه ای پزشکی و تجهیزات برای مبارزه با COVID-19 (تپه). … معاون رئیس جمهور پنس اعلام کرد که سازمان مدیریت اضطراری فدرال عامل در سطح یک که بالاترین سطح پاسخ تحت دفاع تولید عمل می کنند.

بیشتر coronavirus اخبار در کنگره: مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز-Balartماریو رافائل دیاز-BalartScalise به خود قرنطینه در پاسخ به Diaz-Balart آزمون دموکرات یوتا می شود دوم مجلس به تست مثبت برای coronavirus جمهوری خواه فلوریدا می شود اولین نماینده مجلس به تست مثبت برای coronavirus بیشتر (R-Fla.) و بن مکآدامز (D-یوتا) شد اولین بار دو عضو کنگره برای تست مثبت برای COVID-19 روز چهارشنبه. آنها به طور جداگانه در خود قرنطینه در روز چهارشنبه به بازیابی از علائم. دیاز-Balart که در خانه اش در واشنگتن می گویند نه در بیانیه ای اعلام کرد اگر دیگران را تحت تاثیر قرار و یا اگر کارکنان یا همکاران تست شده اند (میامی هرالد). McAdams است که در خانه اش در ایالت یوتا (تپه). خانه اقلیت شلاق استیو Scaliseاستفان (استیو) یوسف ScaliseScalise به خود قرنطینه در پاسخ به Diaz-Balart آزمون جمهوریخواه فلوریدا می شود اولین نماینده مجلس به تست مثبت برای coronavirus بالا خواه ارسال در نظارت تساوی رقابت سختی بیشتر (R-لا.) در چهارشنبه شب گفت: “در دیداری با Diaz-Balart هفته گذشته و به عنوان یک نتیجه خواهد خود قرنطینه به عنوان یک احتیاط و ادامه کار از راه دور. او گفت که او هیچ علائم بیماری تنفسی (تپه).

پیشرو در روز

سیاست: با راه خود را برای نامزدی حزب دموکرات را به طور موثر بسته دیابت برنی ساندرزسناتور SandersHillicon دره: Facebook راه اندازی پورتال برای coronavirus اطلاعات | اتحادیه اروپا می بیند سنبله در روسیه اطلاعات غلط در شیوع | سنا Dem لایحه را تشویق پست الکترونیکی-در رأی | نمایندگان سوال از ایمنی ویروس گوگل سایت این یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن آزمون محدودیت های آتشین حملات در طول بحران ساندرز وقتی راجع به بازه زمانی سال 2020 تصمیم: “من در برخورد با یک f—ing بحران جهانی’ بیشتر (I-Vt.) ادامه داد: به صورت پرسش و پاسخ در مورد آینده مبارزات انتخاباتی خود در روز چهارشنبه به عنوان او در ادامه به ارزیابی مجدد پیشنهاد خود را برای نامزدی حزب دموکرات.

با توجه به تپه جولیا منچستر ساندرز مدیر کمپین فیض مکارم می گوید: سناتور ورمونت به بررسی مبارزات انتخاباتی در هفته های آینده به عنوان بعد اصلی نمی گیرد تا آوریل است.

“آینده اولیه مسابقه سه هفته دور” فولادوند در بیانیه ای گفت. “سناتور. ساندرز در حال رفتن به گفتگو با هواداران خود به بررسی مبارزات انتخاباتی خود … در این مدت فوری او متمرکز شده است دولت در واکنش به شیوع کروناویروس و حصول اطمینان از که ما مراقبت از کار مردم و آسیب پذیر.”

در حالی که ظاهر می شود در کاپیتول هیل به رای دادن در دوم coronavirus بسته چهار شنبه, Sanders, رشد, testy زمانی که سوال در مورد وضعیت مبارزات انتخاباتی خود اشاره کرد که تمرکز خود را در پاسخ به شیوع بیماری است.

“من در برخورد با یک f—پادشاه بحران جهانی” ساندرز به خبرنگاران گفت: در این کنگره با توجه به نیویورک تایمز (که منتشر شده سناتور سخنان بدون خط فاصله). “شما می دانید ما در حال برخورد با آن و شما از من پرسیدن این سوال است.”

“در حال حاضر من در تلاش برای انجام بهترین من برای مطمئن شوید که ما لازم نیست که یک بحران اقتصادی است و مردم نمی میرند” او ادامه داد. “این است که به اندازه کافی برای شما را به من مشغول نگه دارید برای امروز؟”

با توجه به زمان ارائه گزارش نمایندگان مجلس با اصرار دعوت به تماس آن واریز شده پس از سوم شب انتخابات فاتح در دست , جو بایدن,جو BidenThe یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن آزمون محدودیت های آتشین حملات در طول بحران ساندرز وقتی راجع به بازه زمانی سال 2020 تصمیم: “من در برخورد با یک f—ing بحران جهانی’ بایدن دارای قابل توجهی سرب در تپه های جدید/HarrisX 2020 نظرسنجی بیشتر. شنبه زیان قرار داده و او را تقریبا 300 نمایندگان پشت معاون سابق رییس جمهور و ساخت مسیر به نامزدی تقریبا غیر ممکن است به خصوص با توجه به چالش های مطرح شده توسط ویروس آن را به عنوان مصرف تمام رسانه های اکسیژن و اجازه نمی دهد که دعوت به برگزاری تظاهرات گسترده و یا مبارزات انتخاباتی به عنوان معمول است.

“برنی گرفتن ضرب و شتم توسط 30 و 40 امتیاز — آن را بیش از” Rep. همین Beyer (D-Va.) گفت: انتشار. “این فیلم چیز برای انجام — دانستن زمانی که آن زمان به ناپدید می شوند.”

تپه: مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی ساندرز را “به زودی” رها دموکراتیک اولیه مسابقه.

جاناتان آلن: ساندرز coronavirus زمین شکست مواجه. آن پیام یا رسول ؟

***

 

CORONAVIRUS & متحده: دیترویت سه عمده خودروسازان در حال بسته شدن تمام کارخانه های خود را در میان ترس از کارگران در مورد گسترش COVID-19.

جنرال موتورز (GM), شرکت فورد موتور و فیات کرایسلر اتوموبیل (FCA) تمام اعلام کرد که آنها را تعلیق آمریکای شمالی عملیات تا مارس 30 و ارزیابی مجدد نحوه اقدام در یک هفته-به-هفته بر اساس. ایالات خودرو اتحادیه کارگران (UAW) حمایت به صورت فیزیکی رفاه کارگران نگران ابتلا به ویروس (آسوشیتد پرس).

“جنرال موتورز و UAW باید همیشه سلامت و ایمنی مردم ورود گیاهان GM و ما توافق کرده اند که به صورت سيستماتيک و منظم تعلیق تولید برای کمک به مبارزه با COVID-19/coronavirus” گفت: GM رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مری بارا.

جنرال موتورز گفت: به طور موقت تعطیل برگزار خواهد شد “در آهنگ” اجازه می دهد تا برای کمترین اختلال ممکن است در حالی که فورد را تعلیق تولید در کسب و کار در روز پنج شنبه و تمیز امکانات خود را برای کمک به مهار این ویروس.

UAW خود را تایید اولین مورد از COVID-19 در مارس 12 — یک فیات کرایسلر کارگر در ایندیانا گیاه است که نه تعطیل.

“UAW اعضای خانواده و جوامع ما را بهره مند از اعلام امروز با یقین است که ما در حال انجام است که ما می توانیم برای محافظت از سلامت و ایمنی در این بیماری همه گیر” UAW جمهور روری قمار در بیانیه ای گفت. “این ما را هم به نقد و بررسی بهترین شیوه و برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. ما قدردانی جنرال موتورز اقدامات امروز و ادامه خواهد داد به کار با آنها در سلامت و ایمنی برنامه های به اجرا هنگامی که ما از سرگیری تولید” (تپه).

مطبوعات آزاد دیترویت: خودروسازان دیترویت فورد, جنرال موتورز, FCA به توافق نزدیک ایالات متحده تمام گیاهان است.

فردا نیوز: جنرال موتورز و فورد در گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تجهیزات پزشکی تولید.

آسوشیتد پرس: Coronavirus اخراج جرقه افزایش دولت برای رفع بیکاری.

The gray industries: Oregon مدعیان خروش از 3200% میان شیوع کروناویروس.

در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت (R) اعلام خواهد شد اقدام جدید در کافه ها و رستوران ها در سطح ایالت. انتظار می رود اعلام خواهد آمد به عنوان بسیاری از شهرستانها عمده در سراسر کشور تعطیل شده کافه ها و رستوران ها از جمله سن آنتونیو که شد آخرین به انجام این کار در روز چهارشنبه (دالاس نیوز).

تگزاس نیز بسته نشده مدارس در سطح ایالت و در عین حال اگر چه 5 میلیون نفر از 5.4 میلیون دانش آموز در سراسر کشور در حال حاضر خارج از مدرسه با توجه به اقدامات در شهر و سطح شهر.

در جای دیگر نوادا کنگره هیأت هل دادن دولت به صنعت گردشگری برای دریافت امداد به عنوان بخشی از بسته محرک کنگره همچنان به کار در پس از لاس وگاس توقیف این بخش برای مبارزه با ویروس. با توجه به Las Vegas Review-Journal صنعت می افزاید: 19 میلیارد دلار به نوادا تولید ناخالص داخلی و پشتیبانی از بیش از 450,000 مشاغل نزدیک به یک سوم از تمام نوادا شغل.

تماس نیز برای رئیس جمهور برای استقرار نظامی برای مبارزه با ویروس. ظاهر می شود در سی ان ان, نیویورک شهرستان, شهردار , بیل د Blasio, بیل د BlasioDe Blasio تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به استقرار نظامی به راه اندازی بیمارستان در نیویورک مگان مک کین فراخوانی پدر در تماس خود جدا می پرسد برای ‘بود فداکارانه’ گلدبرگ Whoopi می پیوندد ‘مشاهده’ از خانه به عنوان اجتماعی فاصله در تلویزیون های جدید می شود طبیعی تر (D) فشرده برای مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال ارتش به نیویورک و سیاتل و کالیفرنیا.

“رئیس جمهور تهمت به بسیج نظامی ایالات متحده به طور کامل عمل در coronavirus وضعیت” د Blasio گفت: میزبان اندرسون کوپر. “من می خواهم خود را از تیم پزشکی که برای اولین بار رای من می خواهم خود را پشتیبانی لجستیکی من می خواهم توانایی خود را برای به دست آوردن چیزهای از کارخانجات سراسر کشور که در آن آنها مورد نیاز است.

“تنها نیروی در امریکا است که می توانید آن را به طور موثر و به سرعت توسط ارتش ایالات متحده و آنها را طرد در حال حاضر توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که او باید از تماس با آنها را به جلو. این جبهه در حال حاضر” د Blasio اضافه شده (تپه).

نیویورک پست: ایالت نیویورک نمایندگان مجلس با تصویب اضطراری coronavirus پرداخت مرخصی استعلاجی لایحه.

تپه: نیروی دریایی کشتی بیمارستانی اعزام به نیویورک برای کمک به کروناویروس بحران است.

در تمرکز/تیز می گیرد

کروناویروس و بین المللی: ایتالیا شده است و این مستند به مدت دو هفته اما این افزایش در مرگ و میر ناشی از ویروس تنفسی را حیرت زده کرده است مقامات و ضعف ملت را در سیستم مراقبت های بهداشتی. مرگ و میر افزایش 475 در یک روز (بیشتر از منطقه لومباردی) به حدود 2,978 با توجه به آخرین اطلاعات (بی بی سی). به عنوان هشدار دهنده به عنوان رسمی شماره ها به تعداد نتواند بسیاری از. وجود دارد یک سکوت مرگ و میر لیست از ایتالیایی ها که در حال مرگ هستند در یک شتاب کلیپ در خانه و یا در پرستاری امکانات که در آن آنها تسلیم ديسترس تنفسی و آنفولانزا مانند علائم اما نه تست شده برای COVID-19 و انتقال به بيمارستان ،

این روند نشان می دهد ایتالیا مرگ و میر از این ویروس ممکن است بسیار بالاتر از شناخته شده است. “وجود دارد بدیهی است که شده است یک افزایش در مرگ و میر” گفت: Walter Montini, رئيس جمهور از انجمن که نشان دهنده 30 خانه های پرستاری در کرمونا استان است. “شما فقط باید به نگاه محلی روزانه [روزنامه] در کرمونا. به طور معمول وجود دارد یک صفحه از مرگ استفاده نمي نماييد. امروز: پنج تن بودند” (بی بی سی).

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته روز پنجشنبه گفت که این مستند را گسترش آوریل گذشته 3, اولیه, تاریخ اعلام شده توسط دولت به عنوان آنها همچنان به مبارزه با ویروس (بی بی سی).

> آلمان: در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در روز چهارشنبه در نظر گرفته شده نادر در 14 سال در قدرت صدراعظم آلمان آنگلا مرکل گفت: coronavirus به شمار بزرگترین تهدید برای آلمان پس از جنگ جهانی دوم است. این کشور دارای حداقل 12,327 افرادی که قرارداد این ویروس و حداقل 28 فوت کرده اند. مرکل که مطرح شد در آلمان شرقی و می داند دست اول آنچه در کشور تجربه چندین دهه پیش به نام شهروندان به گروه با هم برای کمک به غلبه بر COVID-19 سرایت (واشنگتن پست).

> ایران: coronavirus تلفات مشخصی 15 درصد در ایران با 1,135 مرگ و میر و 17,361 موارد تایید شده به تاریخ. گریم آمار نشانه بزرگترین 24 ساعت افزایش در مرگ و میر پس از مقامات ایرانی برای اولین بار اذعان کرد این ویروس در اواسط فوریه. بازار باقی می ماند بسته بندی شده با خریداران و بزرگراه ها پر شده از سفر خانواده ها در ایران پیش از فروردین سال جدید آغاز می شود که در روز جمعه. معاون بهداشت وزیر, علیرضا Raisiخواست عمومی در روز چهارشنبه برای جلوگیری از جمعیت و سفر (آسوشیتد پرس).

> اتریش: پیوستن به دیگر کشورهای اروپایی به تصویب بودجه برای محدود کردن تاثیر coronavirus همه گیر صدراعظم Sebastian Kurz اعلام کرد که اتریش را به صرف 42 میلیارد تضمین شغل و نگه داشتن شرکت های شناور. حداقل 1,650 نفر در کشور آلوده شده اند و چهار نفر از COVID-19 (بی بی سی).

> ایالات متحده آمریکا و کانادا: ایالات متحده و کانادا به طور موقت تعطیل خود را در مرز مشترک به “غیر ضروری ترافیک” روز چهارشنبه تحت یک توافق تأیید تهمت و نخست وزیر کانادا جاستین ترودوجاستین Pierre جیمز TrudeauTrump آمریکا و کانادا به بستن مرز به ‘غیر ضروری ترافیک’ میان coronavirus متحده, کانادا, آماده به پرده مرز محدودیت ها: گزارش نشست رهبران اتحادیه اروپا در نزدیک مرزهای خارجی بیشتر. مرز بسته با هدف مبارزه با کروناویروس تاثیر نمی گذارد جابجایی کالا و تجارت در سراسر تقریبا 4000 مایل مرز (بی بی سی).

> بریتانیا: جمعه آغاز و تا اطلاع ثانوی مدارس در بریتانیا را به دلیل ویروس, نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد در روز چهارشنبه (فردا نیوز).

> بانک مرکزی اروپا (ECB): بانک چاپ 1 تریلیون یورو در این سال برای دفع یک coronavirus تار و مار (بی بی سی). “زمان فوق العاده ای فوق العاده ای نیاز به اقدام” بانک مرکزی اروپا رئیس جمهور کریستین لاگارد گفت: پس از یک نشست اضطراری در اواخر روز چهارشنبه. “وجود دارد هیچ محدودیتی برای تعهد ما به یورو. ما مصمم به استفاده از پتانسیل کامل از ابزار ما در درون ما دستور.” شکستگی پدید آمده در بانک مرکزی اروپا و لرزاند سرمایه گذاران آنها به عنوان بمب تا چه حد بانک مایل به رفتن (وال استریت ژورنال).

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: asimendinger@thehill.com و aweaver@thehill.com. ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

سه کلید به کاهش شدید کمبود عرضه از coronavirusتوسط Sandor Boyson از دانشگاه مریلند زنجیره تامین, مدیریت, مرکز, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/2IZMFEV

پکن ميگيرد جدید جنگ سرد توسط والتر راسل مید, نظر, همکار, The Wall Street Journal. https://on.wsj.com/2UjqcrG

که در آن و زمانی که

خانه در زنگ تفریح و ممکن است بازگشت به کار هفته آینده.

سنا برگزار کرده بودند.

رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور برگزار خواهد شد coronavirus کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در ساعت 11 صبح پس از کار روزانه نیروی نشست. مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به FEMA دفتر مرکزی آن در واشنگتن برای شرکت در ساعت 2 بعد از ظهر در یک کنفرانس ویدئویی با فرمانداران به بحث در مورد آماده سازی و واکنش ها نسبت به سلامت اقتصادی و اثرات COVID-19 بیماری همه گیر. رئیس جمهور خواهد شد بازگشت به کاخ سفید این بعد از ظهر.

شاخص اقتصادی: وزارت کار به بیمه بیکاری هفتگی ادعای گزارش در 8:30 صبح آن می تواند به خودی خود باعث اسپاسم در بازارهای مالی است.

گرفتن هیل کمپین گزارش خبرنامه با آخرین از تپه سیاست تیم. ثبت نام برای دریافت, شب, به روز رسانی, رای گیری داده ها و بینش در مورد 2020 انتخابات است.

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

Millennials, اقامت خانه!: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دن “گربه بزرگ” کاتز و اینترنت شخصیت شناخته شده به عنوان PFTCommenter را برای یک فرد سه نفر. یکی از 79 ساله پزشک بود که در خط مقدم مبارزه با HIV/ایدز شیوع نزدیک به چهار دهه پیش است و در حال حاضر دولت را بالا بیماری های عفونی متخصص. دو نفر دیگر در اواسط 30s و رز به اینترنت ستارگی به عنوان میزبان از “عفو من را” یک طنز ورزشی بحث نشان می دهد جایی که آنها بحث آخرین اخبار ورزشی جهان و برگزاری یک دوره ای شنونده سوال بخش با عنوان “بچه ها در رابطه جنسی.” روز چهارشنبه سه آمد و با هم به گسترش آگاهی در مورد کوروناویروس به پادکست اولیه جمعیتی: وای (تپه).

سیاره زمین: روزانه با بسیاری از فعالیت های انسان در خود نگه دارد چرا که از coronavirus همه گیر کارشناسان محیط زیست می گویند سیاره زمین است که یک بیت از یک استراحت از خروجی ثابت از آلودگی است. اما کارشناسان می گویند کاهش گرما به دام انداختن گازهای گلخانه ای در حالی که مفید خواهد بود به احتمال زیاد فقط یک نوسان گذرا در خطوط روند نشان می دهد که جهان به طور پیوسته در حال حرکت به سمت آب و هوا فاجعه (تپه). … دموکرات ها در کنگره گفت: کمک های فدرال به قید وثیقه از خطوط هوایی و کروز شرکت باید شامل کاهش آلودگی مورد نیاز (تپه).

سرگرمی در حالی که خانه نشین: تعدادی از برترین نوازندگان در نظر گرفتن استعدادهای خود را به livestreams به آنها نگاه برای سرگرم کردن طرفداران و بینندگان با مجازی کنسرت. در میان کسانی که انجام شده است بونو کیت شهری و جان لجند که آهنگ بازی را برای نزدیک به یک ساعت و تشویق بینندگان به ادامه اجتماعی فاصله در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19 (ایالات متحده امروز).

نزدیک

و در نهایت … آن روز پنج شنبه که به معنی آن زمان برای این هفته گزارش صبح امتحان! مصرف اخبار از سرایت ما مشتاق برای برخی از هوشمند حدس در مورد نام های مشهور در حال حاضر نزدیک نهفته coronavirus.

ایمیل خود را در پاسخ به asimendinger@thehill.com و/یا aweaver@thehill.com و لطفا اضافه کردن “امتحان” به موضوع خطوط. برندگان که ارائه پاسخ های صحیح را به لذت بردن از برخی از غنی سزاوار خبرنامه شهرت در روز جمعه.

که بیان که در بیمارستان بستری شده بود پس از عقد قرارداد COVID-19 روز طرفداران خود در این هفته: “هیچ تب اما blahs”?

 1. جان تراولتا
 2. تام هنکس
 3. براد پیت
 4. دانیل کریگ

که بازیگر محبوب اعلام کرد یک تست مثبت برای coronavirus و هشدار داد در برابر اطلاعات غلط چرخش در رسانه های اجتماعی است که سیاه پوستان ایمنی به COVID-19?

 1. دنزل واشنگتن
 2. دان چیدل
 3. کوین هارت
 4. Idris Elba

که رئیس دولت شگفت زده شد زمانی که او/او مرد متاهل آزمایش مثبت برای coronavirus و سپس تصمیم به اجرای یک کشور از خانه ؟

 1. بوریس جانسون
 2. آنجلا مرکل
 3. جاستین ترودو
 4. شینزو آبه

که ایالات متحده ورزشکار حرفه ای اعلام کرد تشخیص COVID-19?

 

 1. کوین دورنت
 2. رودی Gobert
 3. داناون Mitchell
 4. مسیحی چوب
 5. همه از بالا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im