تپه صبح روز سه گزارش – وزارت خزانه داری فدرال اصرار بیشتر صرف اعطای وام به سهولت COVID-19 خرابه

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. آن جمعه است. ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

کل ایالات متحده coronavirus مرگ و میر گزارش شده هر روز صبح این هفته: دوشنبه 110,514. سه شنبه 111,007. چهار شنبه, 112,006. پنج شنبه, 112,924.

تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در ایالات متحده پیشی گرفته 2 میلیون.

ملت پیشرو اقتصادی استوارت در روز چهارشنبه ارائه شده به طور مشابه یادآوری هشدارهای: بخش از اقتصاد ایالات متحده و کارگران آمریکایی در حال لرزه ای تحت استرس هستند و نه از اقتصادی خطر به عنوان coronavirus بحران همچنان ادامه دارد.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinMinnesota AG کیت الیسون می گوید نژادپرستی یک مشکل بزرگتر از پلیس رفتار; 21 متحده دیدن چشم انداز مثبت در موارد میان تلاش برای بازگشایی تغذیه دارای نرخ بهره را نزدیک صفر برنامه هیچ افزایش حداقل تا سال 2022 Mnuchin نشان می دهد میدین بیشتر PPP وام در آینده COVID-19 امداد لایحه بیشتر‘s اشاره به کنگره در شهادت روز چهارشنبه به قانونگذاری اضافی هدفمند صرف — به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. رئیس فدرال جروم پاول به طور جداگانه به خبرنگاران گفت: ملت بانک مرکزی می خواهد به قرض دادن بیشتر به نگه داشتن کسب و کار شناور و نمی خواهد قرار داده و دور آن “جعبه ابزار” در هر زمان به زودی (تپه).

“من فکر می کنم اقتصاد در حال رفتن به دوباره بجای اول برگشتن به طور قابل توجهی دارد اما هنوز هم آسیب قابل توجهی در بخش هایی از اقتصاد” Mnuchin (تصویر بالا) گفت: در سنا شنوایی. “ما قصد داریم به استفاده از تمام ابزارهای مالی به کار با کنگره” به “بازگرداندن این اقتصاد به جایی که در آن بود.” (مهر نیوز).

تپه: تغذیه, پیش بینی نرخ بیکاری سقوط خواهد کرد به 9.3 درصد از ماه مه گزارش 13.3 درصد تا پایان سال 2020 است.

“ادامه بحران بهداشت عمومی را به شدت وزن در فعالیت های اقتصادی اشتغال و تورم در کوتاه مدت و شمار قابل توجهی خطرات به چشم انداز اقتصادی میان مدت” به کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو در بیانیه ای گفت.

پاول نشانه به سیاست گذاران و سرمایه گذاران است که بانک مرکزی در نظر دارد به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر برای سال (فوربس). در میان نگرانی های به اشتراک گذاشته شده توسط رئیس بانک فدرال و Mnuchin هستند قابل توجه گمنام به عنوان متحده سهولت و محدودیت های اعمال شده به دلیل COVID-19 تنها برای دیدن عفونت و بستری شدن در بیمارستان افزایش دوباره در برخی از مناطق. شرکت ها و افراد در حال تلاش برای تک به تک با وجود خطوط در آنها پرتاب توسط کنگره و دولت فدرال.

وزیر امور خارجه در موقعیت غیر معمول از لابی نمایندگان مجلس در حزب خود او را در آغوش یکی دیگر از محرک های اندازه گیری و صبر کنید تا ماه گذشت و آسیب اقتصادی عمیق تر. روز چهارشنبه گفت ایالات متحده “قطعا” نیاز به یک چهارم دور از محرک های مالی برای کمک به کسانی که در سفر, خرده فروشی, کسب و کار و اوقات فراغت و احتمالا به ارائه مستقیم, نقدی برای خانواده های آمریکایی است. تا کنون مجلس نمایندگان و سنا جمهوری خواهان ولرم مورد استقبال یکی دیگر از هزینه های بزرگ بیل در انتخابات سال است.

فقط از ماه مارس کنگره و رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpFed رئیس هشدار ‘راه طولانی’ به بهبود خانه پنل دوباره پرس پنتاگون رهبران به شهادت در نظامی نقش در تظاهرات یک “مقدس اعتماد” از جورج مارشال به جیم Mattis بیشتر را تصویب کرده اند حدود 3 تریلیون دلار در coronavirus برنامه های امداد رسانی و پرداخت (NPR). آمریکا تایید کرده اند که یکی دیگر از $3.5 تریلیون دلار است که جمهوری خواهان می گویند که آنها مخالفت می کنند.

این تپه رید Wilson گزارش می دهد که ممنوعیت از اقامت در خانه محدودیت های سفارش داده شده توسط بسیاری از فرمانداران بعید است به معکوس حتی اگر افراد مبتلا به فشار بیمارستان ها و خطرات مطرح.

نیویورک تایمز: به عنوان عفونت ویروس موج کشورهای مستندات.

   

تپه: مقامات بهداشت عمومی و پزشکان می خواهند آمریکایی ها برای دریافت واکسن آنفلوانزا قبل از سقوط. آسان تر از انجام گفت.

تپه: نمایندگان مجلس در حال فشار دادن دولت به اطمینان حاصل شود که خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی نمی مصادره دستياران coronavirus محرک چک.

تپه: Jon شکارچیسابق یوتا فرماندار سابق سفیر ایالات متحده در روسیه و در حال حاضر یک جمهوری خواه نامزد اولیه برای فرماندار می گوید او آزمایش مثبت برای COVID-19 و جداسازی با آنچه که او توصیف شده در توییتر به عنوان “کلاسیک علائم” بیماری.

> سرگرمی های باز و بسته: AMC سینما این هفته اعلام کرد که این شرکت انتظار برای بازگشایی در ماه جولای در ایالات متحده و خارج از کشور (Fox5). این کشور بزرگترین cineplex شرکت گزارش داد 2 میلیارد دلار زیان در سال های اخیر چهارم (نیویورک تایمز). … این ایالت آیووا نمایشگاه برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم لغو سرگرم کننده برای سال 2020 به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 و چالش های اجتماعی فاصله (Des Moines Register).

پیشرو در روز

سیاست: رئیس جمهور یک شبه هزینههای “چپ رادیکال” دموکرات مسئول سیاتلاز جمله رژیم صهیونیستی. جی Insleeجی رابرت InsleeMillions از آمریکایی ها نا امید با تاخیر بیکاری چک مغلوب ساختن پیشی جستن قانون محدودیت متحده از مسدود کردن پروژه خط لوله Inslee می گوید تهمت coronavirus پاسخ شبیه به اگر FDR به نام پرل هاربر یک فریب ” بیشتر (D) و گفت: “داخلی تروریست ها” در زمان نگه دارید از شهر (رادیو فردا). Inslee اخراج در مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر: “مردی که کاملا ناتوان از حاکم باید اقامت در خارج از واشنگتن کسب و کار. “خم شدن” به tweeting.” صدها نفر از معترضان یورش برده و سیاتل شهرستان در سالن سه شنبه شب به تقاضای شهردار جنی Durkanاستعفای تنها چند روز پس از تصرف شش بلوک در مرکز شهر منطقه که شامل توقیف پلیس حوزه. تظاهرکنندگان مسالمت آمیز است اما خواستار شهردار مرحله پایین اگر او حاضر به پال خواستار قطع بودجه دولت در شهرستان اداره پلیس.

تپه: سیاتل معترضان را در شهر اعلام پلیس-رایگان خودمختار منطقه.

> تهمت ری استارت تظاهرات: رئیس جمهور اعلام کرد که مبارزات انتخاباتی خود را شروع برگزاری آن علامت تجاری “آمریکا بزرگ دوباره” تظاهرات دوباره در هفته آینده برای اولین بار پس از coronavirus از خط خارج در مبارزه میکند که در Tulsa, Okla., در ژوئن 19.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او در حال برنامه ریزی تظاهرات در فلوریدا و تگزاس و کارولینای شمالی و آریزونا در هفته های آینده. این کمپین را اعلام شهرستانها و یا خرما برای کسانی که در تظاهرات.

این رویداد خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن اولین تجمع پس از 2 مارس در شارلوت, N. C. مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه مشتاق به بازگشت به مبارزات انتخاباتی را رسما انجام این کار امروز او به عنوان سفر به دالاس برای خصوصی جمع آوری کمک در خانه یک حامی.

“ما در حال رفتن به شروع تظاهرات ما back up در حال حاضر. ما تا به حال فوق العاده ای اجرا در تظاهرات. من فکر نمی کنم وجود داشته است صندلی های خالی از ما پایین آمد روی پله برقی” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: چهارشنبه اشاره به راه اندازی خود 2016 اضافه کرد که تولسا رویداد را در یک “جدید و زیبا محل” و دولت “انجام یک کار بزرگ” با COVID-19 (تپه).

بعد از دیدن سیاسی خود ایستاده سقوط در هفته های اخیر با توجه به همه گیر و ناآرامی های اجتماعی پس از مرگ جورج فلوید در روز یادبود رئیس جمهور در حال جستجو برای یک افزایش دهد. او یکی از اولین روز جمعه با یک مثبت مشاغل, گزارش, اما تلاش کرده است در این روز پس به عنوان او راه اندازی یک تئوری توطئه است که 75 سال از معترضان در بوفالو, n. y. بود antifa “پرووکاتور” (تپه).

تلسا تجمع را نیز در محل Juneteenth سالانه تعطیلات در ایالات متحده پایان دادن به برده داری و 99 سالگرد عمده نژادی و خشونت که زده شهر اوکلاهما (نیویورک تایمز).

همراه با بازگشت از تظاهرات جمهوریخواهان را به طور آزمایشی در حل و فصل برگزاری سالانه خود را نامزدی کنوانسیون در جکسون ویل فلوریدا., بیش از رئیس جمهور نگرانی که او نمی خواهد بود قادر به بسته بندی شده مبنی در شارلوت.

برای هفته تهمت و مذاکرات مقامات شده اند در یک جنگ لفظی با کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر (D) که گفت که ایران را به برنامه ریزی برای برگزاری یک slimmed پایین جمع آوری با توجه به خطرات بهداشتی ناشی از COVID-19 شیوع (تپه).

واشنگتن پست: ایران انتظار دارد به حرکت آن کنوانسیون به جکسون پس از اختلاف با کارولینای شمالی بیش از همه گیر پادمان.

Amie Parnes تپه: بایدن دادگاه رای دهندگان جوان — که یک ضعف است.

C-SPAN فلاش بک ویدئو کلیپ: در مارس 1991 بایدن معرفی افسر پلیس لایحه حقوق قانون در سنا طبقه که به او گفته بود “با هدف حمایت از حقوق مأموران اجرای قانون در برابر بی عدالتی که به آنها رخ می دهد در حالی که آنها در حال تلاش برای کمک به ما.”

واشنگتن پست: هشدار بایدن که مغلوب ساختن پیشی جستن “در حال رفتن به سعی کنید به سرقت این انتخابات است.”

> گرجستان هرج و مرج: رای گیری طرفداران اصلاحات هستند و هشدار داد که این مسائل دیده می شود با گرجستان اولیه انتخابات روز سه شنبه می تواند یک پیش نمایش از جاذبه های آینده در ماه نوامبر اگر فدرال اقدامات در نظر گرفته شده برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری و آدرس دیگر چالش های مطرح شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

به عنوان تپه است مگی میلر می نویسد: روز سه شنبه انتخابات در گرجستان دیدم رای دهندگان در برخی از مناطق از آتلانتا در انتظار ساعت رای خود را با توجه به خطاب رای گیری تجهیزات و تحکیم فرد در حوزه های رأی گیری در میان همه گیر و سردرگمی بیش از رای گیری غایب. رای گیری در حوزه سخت ترین ضربه بودند کسانی که با شدت جمعیت اقلیت تقویت نگرانی در مورد رای محرومیت به تظاهرات ادامه داد: در سراسر کشور بیش از فلوید را کشتن.

رید ویلسون تپه: رای گیری هرج و مرج جادوها مشکل در نوامبر است.

The Atlanta Journal-Constitution: Jon Ossoff اجتناب انتخابات به نفع نامزدی حزب دموکرات را برای آمریکا در گرجستان است.

در تمرکز/تیز می گیرد

کنگره: جورج فلوید برادر التماس کرد با قانونگذاران برای تصویب نژادی عدالت اصلاحات در ظاهر در کاپیتول هیل روز چهارشنبه به کنگره هایش با پاسخ به مرگ او و تظاهرات که مصرف این کشور برای هفته.

Philonise فلویدظاهر می شود قبل از کمیته قضایی مجلس (تصویر زیر) اظهار تاسف کرد که او ناتوان بود برای نجات برادر بزرگتر خود که کشته شد در ماه گذشته در بازداشت پلیس هنگامی که یک افسر برگزار زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. در شهادت او به نام در پنل برای سرکوب نژادی و نابرابری در عدالت کیفری.

“من نمی تواند مراقبت از جورج که بعد او کشته شد. اما شاید با صحبت کردن با شما امروز من می توانید مطمئن شوید که مرگ او نمی خواهد بیهوده,” او گفت: بکاهند ، “جورج نامیده می شود برای کمک به او نادیده گرفته شد. لطفا گوش دادن به تماس من به شما در حال حاضر به تماس های از خانواده ما و تماس زنگ در خیابان ها در سراسر جهان است.”

جزئیات: Philonise فلوید بیانیه به کنگره است.

تپه: سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiPelosi خواستار حذف مؤتلفه مجسمه در کنگره پیچیده نسکار ممنوعیت نمایش مؤتلفه پرچم از حوادث و خواص مغلوب ساختن پیشی جستن ‘حتی نمی خواهد در نظر بگیرید’ تغییر نام پایگاه ارتش به نام مؤتلفه رهبران بیشتر (D-کالیفرنیا.) خواستار حذف مؤتلفه مجسمه در کنگره پیچیده است.

در میان کسانی که به تماشای این جلسه در روز شنبه بود مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که ترس خود را در فاکس نیوز تصمیم به قطع دور از خانه شنوایی قبل از برخی از شهادت شهود. بعد از ظهر امروز رئیس جمهور است که میله میله به نظر می رسد در یک میزگرد در دالاس کلیسا به بحث در مورد روابط و پلیس (تگزاس تریبون).

Philonise فلوید ظاهر در چهار شنبه آمد و به عنوان قانونگذاران ادامه به وزن اقدام می تواند آنها را به زودی. در خانه های خالی با تاخیر یک رول از پلیس اصلاحات قانون در این هفته با توجه به تپه Juliegrace Brufke و اسکات وانگ, اما آنها می تواند پرده بسته هفته آینده اگر چه منابع می گویند زمان باقی مانده مایع. تشکر. Mike Johnson,James (مایک) مایکل JohnsonFloyd برادر مصرانه از کنگره برای اقدام مجلس ایران با تاخیر پلیس اصلاحات لایحه ‘لیسانس’, فارغ التحصیلان طرفداران تماس برای ABC به افزایش حق رای دادن تنوع بیشتر (R-لا.) گفت: جمهوری خواهان ممکن است بخواهید برای دیدن اگر آنها می توانند ضمیمه هستهای به یک پولیس مردمی اصلاحات بسته است که مشخص خواهد شد تا در قوه قضائیه پانل در هفته آینده.

این بحث خانه آمد و به عنوان سناتور. Tim Scottتیموتی (Tim) یوجین ScottSenate در logjam بیش از تغییر ‘واجد شرایط ایمنی را برای پلیس فلوید برادر مصرانه از کنگره برای اقدام مجلس ایران با تاخیر پلیس لایحه اصلاحات بیشتر (R-S. C.) همچنان به پیش نویس قانون پس از شنود گذاشته در روز سه شنبه به رهبری جمهوری خواهان مجلس سنا توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellFloyd برادر مصرانه از کنگره برای اقدام شومر بلوک قطعنامه مخالفت با تماس به پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت بالاترین گردش کنتاکی روزنامه تایید چارلز بوکر در رقابت سنای بیشتر (R-Ky.).

“توپ را در سنا دادگاه. که در آن حرکت است” یک مقام ارشد ایران گفت: با توجه به تپه.

با توجه به تپه Jordain کارنی واجد شرایط ایمنی در حال ظهور به عنوان یک کلید نقطه چسبیده در کنگره بحث بر سر پلیس اصلاحات به عنوان دکترین حقوقی که می تواند محافظت از افسران پلیس از دعاوی مدنی تحت fresh ملی آغاز شد.

وضع ممنوعیت قانونی مصونیت لذت می برد توسط پلیس غیر استارت در میان بسیاری از جمهوری خواهان مجلس سنا. زمانی که فشار در مورد شانس که واجد شرایط ایمنی در تعمیرات اساسی به پایان می رسد تا در یک نهایی اندازه گیری دیابت جان Thuneجان رندولف ThuneSenate در logjam بیش از تغییر ‘واجد شرایط ایمنی را برای پلیس Hillicon دره: سناتور افزایش نگرانی دولت نظارت از تظاهرات | آمازون مکث پلیس با استفاده از آن تشخیص چهره تکنولوژی | FBI هشدار هکرها با هدف قرار دادن بانکداری تلفن همراه برنامه های یک شبه مراقبت های بهداشتی: Fauci تأکید نگرانی در مورد اعتراضات گسترش coronavirus | COVID-19 خروش در تگزاس جرقه بازگشایی ترس | یک روز در زندگی از امریکا تماس با ردیابی ارتش بیشتر (S. D.) ، شماره 2 مجلس سنا از حزب جمهوری خواه شک و تردید بود.

“که ممکن است شما می دانید یک پل بیش از حد برای بسیاری از ما اعضای” Thune گفت.

هیل: سناتور. کامالا هریسکامالا دوی HarrisGraham چلنجر پیشنهاد چهار مناظره نیویورک پلیس اتحادیه سر: رسانه ها در به تصویر کشیدن پلیس ‘به عنوان دشمن’ تپه صبح روز سه گزارش – مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی ایستاده sags پس از فلوید تظاهرات بیشتر (D-کالیفرنیا.) چنگ زدن با پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس حرکت در میان veep صحبت کنید.

ESPN: نسکار ممنوعیت مؤتلفه پرچم در racetracks.

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: [email protected] و [email protected] ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

مغلوب ساختن پیشی جستن چهره غرق شدن انتخابات است اما شور و شوق و اقتصاد در کنار او توسط لیز زیرچشمی نگاه, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/3cO0zq1

چه جو بایدنجو BidenJon Ossoff به چالش دیوید پردو پس از برنده شدن در گرجستان دموکراتیک اولیه فلوید برادر مصرانه از کنگره برای اقدام شومر بلوک قطعنامه مخالفت با تماس به پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت بیشتر باید انجام دهید در حال حاضر توسط آلن Lichtman, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/2ATzHrs

که در آن و زمانی که

خانه دیدار خواهد کرد برای یک طرفدار forma جلسه در ساعت 9 صبح سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) را نگه دارید متن کنفرانس هفته وار مطبوعاتی در 10:45 صبح

سنا برگزار و در ساعت 10 صبح و از سر گرفته خواهد شد در نظر گرفتن قانون گذاری خودرو برای بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل می کنند.

رئیس جمهور را در سفر به دالاس امروز برای یک شب کمپین جمع آوری کمک در یک خانه خصوصی و او را به صحبت می کنند در اوایل بعد از ظهر به یک میزگرد مخاطبان (تگزاس تریبون). رئیس جمهور خواهد شد پرواز از تگزاس به محل اقامت خود را در بدمینستر, N. J. امشب.

شاخص اقتصادی: وزارت کار در 8:30 صبح خواهد گزارش هفتگی مدعیان از هفته گذشته است. داده ها از ماه مارس نشان هفتگی موج در براده بیکاری trended مثبت تر از اواخر ماه مه.

تپه را Coronavirus گزارش به روز و منحصر به فرد تصویری مصاحبه با سیاستگذاران ایمیل در هر روز. ثبت نام در اینجا!

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

رسانه ها: ناآرامی های مدنی wracking این کشور زده است و فعالیت در میان اعضای رسانه های خبری با نسل جدید خبرنگاران آشکارا به دفاع از تغییرات اجتماعی. این روزنامه نگاران که می گویند عینیت فسیلی است در دوره ای که در آن روزنامه نگاری باید گزارش “حقیقت” و دروغ مجبور شده اند برخی از اتاق های خبر به بازبینی سنتی جمع آوری اخبار, سنت ها و اخلاق روزنامه نگاری (تپه). … رادیو فردا میزبان Tucker Carlsonتاکر CarlsonTucker کارلسون ترک Daily Caller Comcast سهامداران رد پیشنهادات برای خارج آزار و اذیت جنسی تحقیق در NBC کابل مخاطبان اخبار تعداد پرش در میان coronavirus تظاهرات بیشتر است ترک Daily Caller, یک محافظه کار آنلاین خروجی او در بر داشت یک دهه پیش به تمرکز بر روی کار خود را در رادیو فردا, او می گوید: (وال استریت ژورنال).

راه رفتن صحبت کنید ؟ : شرکت ها در سراسر کشور است که به دنبال علنا متحد خود را با سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به حساب نامیده می شود به دلیل کمبود قابل توجه تنوع نژادی در درون صفوف کارکنان و مدیران. مثال: آمازون به صورت برجسته نمایش “سیاه و سفید زندگی توجه” بر روی آن سیستم عامل است. در عین حال آن 2019 نیروی کار داده ها نشان می دهد که حدود 8 درصد از آن مدیران در ایالات متحده هستند در مقایسه با نزدیک به 60 درصد که سفید هستند (آسوشیتد پرس).

دادگاه: قاضی انتخاب شده برای بررسی پرونده جنایی علیه مایکل فلین است که متهم عدالت وزارت ورزش “ناخالص سوء استفاده از دادستانی قدرت” برای محافظت از یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد تحریف حقایق شناخته شده و اصول حقوقی به سپر فلین از یک زندان محکوم کرد. سابق فدرال قاضی جان Gleeson, در روز چهارشنبه skewered دادستان کل ویلیام برلایحه BarrSenate در logjam بیش از تغییر ‘واجد شرایط ایمنی را برای پلیس Hillicon دره: سناتور افزایش نگرانی دولت نظارت از تظاهرات | آمازون مکث پلیس با استفاده از آن تشخیص چهره تکنولوژی | FBI هشدار هکرها با هدف قرار دادن بانکداری تلفن همراه برنامه های سناتور دموکرات افزایش نگرانی دولت نظارت از تظاهرات بیشتر‘s دست زدن به صورت توصیف آن به عنوان یک “نامنظم” تلاش است که دادگاه را “مسخره” در شد این موضوع هر کسی به غیر از یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد (سیاسی و تپه).

➔ ⚽ ورزشی: با طرفداران در غرفه لیگ برتر فوتبال از سر گرفته خواهد فصل آن در طول همه گیر با یک مسابقه در فلوریدا آغاز جولای 8 (آسوشیتد پرس).

نزدیک

و در نهایت … آن روز پنج شنبه که به معنی آن زمان برای این هفته گزارش صبح امتحان! با الهام از newsy اعداد در عناوین, ما مشتاق برای برخی از هوشمند حدس در مورد اندازه گیری تغییر گزارش شده از روز یکشنبه.

ایمیل خود را در پاسخ به [email protected] و/یا [email protected] و لطفا اضافه کردن “امتحان” به موضوع خطوط. برندگان که ارائه پاسخ های صحیح را به لذت بردن از برخی از غنی سزاوار خبرنامه شهرت در روز جمعه.

که در این لیست جشن 61t تولد این هفته ؟

 1. معاون رئیس جمهور پنس
 2. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoLoretta لینچ به توصیه دادستان نیویورک به طور کلی در اعتراض به NYPD اعتراض پاسخ تهمت چهره غرق شدن انتخابات است اما شور و شوق و اقتصاد در کنار او سیندی مک کین ‘نا امید’ McGrath استفاده از تصویر جان مک کین در آگهی حمله مک کانل بیشتر
 3. برگرد. Al Sharpton
 4. سابق بانوی اول , میشل اوباما,میشل LeVaughn رابینسون ObamaBudowsky: میشل اوباما یا تامی Duckworth برای VP میشل اوباما خواستار کلاس از سال 2020 به زن و شوهر معترض با بسیج, رای گیری, میشل اوباما, جشن سالمندان به آنها می گوید به نفس عمیق و رقص قلب خود را در مجازی مدل بیشتر

فوق العاده ____ نصب شده در کاخ سفید این هفته کشیده بیش از 1 مایل.

 1. کابل فیبر نوری
 2. امنیت شمشیربازی
 3. آبپاش چمن
 4. خاموشی پارچه فروشی در دولت طبقه

جو بایدن خوشحال بود این هفته به امن تر از 1,991 _____?

 

 1. Teleprompters
 2. زمینه داوطلبان برای مبارزات انتخاباتی خود در پنسیلوانیا
 3. متعهد نمایندگان
 4. اهداکنندگان طی مجازی جمع آوری کمک

کدام کشور اعلام کرد در روز دوشنبه آن را به حال 0 فعال موارد COVID-19 بعد از آخرین از آن coronavirus بیماران بهبود?

 

 1. برزیل
 2. کره شمالی
 3. ایسلند
 4. نیوزیلند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>