تپه صبح روز سه گزارش – ساندرز steamrolls به کارولینای جنوبی اولیه سه شنبه

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. دوشنبه مبارک! ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

صبح به خیر! پنج روز دیگر تا کارولینای جنوبی اولیه … هشت روز تا سه شنبه … 252 روز تا روز انتخابات!

ورمونت مستقل بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersSchiff انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت ‘ادعای’ در مورد روسیه اینتل: “شما خیانت امریکا است. دوباره.’ Buttigieg کمپین ادعای ‘بی نظمی در نوادا قفقاز نظرسنجی: ساندرز آگهی 2020 دموکراتیک زمینه با 28 درصد و پس از وارن و بایدن بیشتر است در آستانه پیشرو حزب دموکرات پس از پیروزی قاطع در نوادا اولیه و حرکت است که حمل او را به کارولینای جنوبی در روز شنبه و به سمت نماینده غنی می گوید که رای گیری در هفته آینده.

ساندرز سناتور وضعیت قرار داده است برخی از دموکرات ها در لبه است که لیبرال انقلابی را برساند حزب شانس برای تصاحب کاخ سفید و صدمه زدن به پایین-رای وزش دموکرات ها کمک کرد که خود را حزب مسئول خانه در انتخابات است.

بزرگترین مشکل رو ایجاد دموکرات است به طرز مرموزی شبیه به آنچه برای جمهوری خواهان در سال 2016 به عنوان آنها رسم شده را به پایین جمهور تهمتدونالد جان TrumpSchiff انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت ‘ادعای’ در مورد روسیه اینتل: “شما خیانت امریکا است. دوباره.’ نظرسنجی: ساندرز آگهی 2020 دموکراتیک زمینه با 28 درصد و پس از وارن و بایدن بیش از 6 در 10 انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به رای: نظرسنجی بیشتر: یک متلاشی زمینه با هیچ نشانه ای از هر کسی ترک در آینده نزدیک ساخت آن را دشوار برای حزب به یکی شدن پشت سر هر کسی که به منظور جلوگیری Sanders.

“کسی که نیاز به کشیدن یک اندرو یانگاندرو یانگ یانگ خواستار کسی که به جلو و یک اندرو یانگ’ و تعظیم از سال 2020 مسابقه یانگ انتقاد حزبی رای گیری روش می گوید آنها را تشویق انتخابات نوادا قفقاز باز با چند سکسکه بیشتر می شود و مانند ” من انجام داده ام ریاضی است. من قصد ندارم به پیروزی'” گفت یانگ که کشیده پلاگین در مبارزات انتخاباتی خود پس از نیوهمشایر در شب شنبه. اما باقی مانده مبارزات در حال ارائه دلایل چسبیده در مسابقه — یعنی که آنها از امکانات مالی و یا عملی راه به نامزدی.

پست-نوادا, چشم انداز, اما, اتحاد چپ دموکرات فرسایش در مورد پتانسیل ساندرز نامزدی و یک مسیر بالقوه برای جلوگیری از نامزدی خود را. یک خانه دموکرات شکایت به گزارش صبح که برخی از نامزدها در این زمینه نیاز به رها کردن شروع با سن. ctqامی ژان KlobucharPoll: ساندرز آگهی 2020 دموکراتیک زمینه با 28 درصد و پس از وارن و بایدن ساندرز گسترده فروش در دو تا از سه میدان نبرد آمده است: بررسی دموکرات: این تهمت است و ما فقط در آن زندگی می کنند بیشتر (D-Minn.) و تام Steyerتام Fahr SteyerCampaign اعلام Steyer واجد شرایط برای کارولینای جنوبی بحث انتهایی دموکرات مشتری جلب کردن قدرت با رای دهندگان پیش از کارولینای جنوبی روز شنبه را نشان می دهد – 2020 ویژه شیفت به کارولینای جنوبی بیشتربا این استدلال که نه یک مسیر به نامزدی و هر کشد آرا از رقبا که شانس بهتری برای سرنگونی Sanders. نه Klobuchar و نه Steyer کشیده 5 درصد حمایت در نوادا با توجه به نتایج اخیر.

این نماینده مجلس اضافه کرد که در واکنش به ساندرز شتاب مخلوط شده میان خط مقدم دموکرات ها که می تواند بیشتر در معرض خطر از دست دادن کرسی های خود را در مناطق مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده در سال 2016.

“چند نگران هستند اما فکر می کنم که آنها قادر خواهد بود برای آب و هوا آن است. و چند کاملا ناجور,” این نماینده مجلس گفت: تپه.

نیویورک تایمز: ساندرز به نظر می رسد به دست کشیدن از بایدن به عنوان ایجاد فشار بر دموکرات ها.

ایسنا: در کارولینای جنوبی بایدن سرب باریک با سندرز و Steyer بر روی پاشنه خود را.

مجله نیویورک: نه شما رها: چرا برنی رقبا همه سرسختانه ماندن در رقابت است.

واشنگتن پست: به عنوان برنی ساندرز حرکت ایجاد کردن-رای دموکرات ها حرکت به دور خود است.

بایدن به مدت طولانی اعلام کرد که کارولینای جنوبی اصلی خود را به از دست دادن. اما ساندرز توانایی را به نفع حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی رای دهندگان قرار دادن دندانه در سابق معاون رئیس جمهور ادعا می کنند که او را انتخاب بالا در ایالات متحده است که باید متنوع رای دهندگان.

اما بایدن هنوز آگهی در پلمتو دولت است و انتظار می رود برای دریافت تایید از خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn (D-S. C.) در چهار شنبه (Politico). Clyburn یک نیروی سیاسی قدرتمند در کارولینای جنوبی گفت: ABC “این هفته” که او انتظار نوادا نتایج به تاثیر در دولت خود را که همچنین میزبان نهایی بحث دموکراتیک در سه شنبه شب منتهی به روز شنبه اولیه و سه شنبه (تپه).

MSNBC Kasie شکار مصاحبه: بایدن: “من می خواهم برای رای میکی موس در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

RealClearPolitics کارولینای جنوبی رای گیری متوسط: بایدن 24.5 درصد; Sanders 21.5; Steyer, 16.5; سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegButtigieg کمپین ادعای ‘بی نظمی در نوادا قفقاز نظرسنجی: ساندرز آگهی 2020 دموکراتیک زمینه با 28 درصد و پس از وارن و بایدن 9 ساله می پرسد Buttigieg چگونه می توان قوی و مردم بگویید که او همجنسگرا است بیش از حد بیشتر, 10.8; بهداشت ، الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenPoll: ساندرز آگهی 2020 دموکراتیک زمینه با 28 درصد و پس از وارن و بایدن بیش از 6 در 10 انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به رای: نظرسنجی ساندرز گسترده فروش در دو تا از سه میدان نبرد آمده است: بررسی های بیشتر, 9.5.

همچنین مسائل پیچیده پول است. در حالی که ساندرز (همراه با Steyer و سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergPoll: ساندرز آگهی 2020 دموکراتیک زمینه با 28 درصد و پس از وارن و بایدن بیش از 6 در 10 انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به رای: نظرسنجی ساندرز گسترده فروش در دو تا از سه میدان نبرد آمده است: بررسی بیشتر) است که به معنای مالی به رقابت برای مسافت های طولانی همین نمی توان گفت بسیاری در این مسابقه است. تا پایان ماه ژانویه هیچ یک از کمپین های کار برای بایدن Warren Buttigieg یا Klobuchar تا به حال بیش از 10 میلیون دلار در بانک, اگر چه بیشتر از چهار تا به حال قوی جمع آوری کمک های مردمی موج این ماه است. با این وجود چالش های مالی آن را دشوار برای نامزدها را به سرعت طی و یا فراتر از فوق العاده روز شنبه حمله رعد اسا.

جولی سرعت آسوشیتد پرس: ساندرز مسیر پژواک از مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016.

رید ویلسون تپه: برنی ساندرز و تناقض از انتخاب.

نیویورک تایمز: پنج takeaways از نوادا قفقاز (یکی از بزرگ: ساندرز طول می کشد کنترل).

تپه: یکشنبه نشان می دهد – 2020 ویژه شیفت به کارولینای جنوبی است.

علنا برخی از دموکرات ها هستند سیگنالینگ آنها می تواند پشتیبانی ساندرز به عنوان نامزد. به عنوان مثال دیابت کریس مورفیکریستوفر (کریس) اسکات MurphySunday را نشان می دهد – 2020 ویژه شیفت به کارولینای جنوبی مورفی: هیچ نگرانی با ساندرز در تفنگ سیاست کانکتیکات سناتور: ‘تهمت سیاست در ایران بوده است و در مجموع فاجعه” بیشتر (D-Conn.) گفت: “دیدار با مطبوعات” او هیچ تردیدی با ساندرز موضع در کنترل اسلحه است که نقل مکان کرد و به طور فزاینده ای به سمت چپ در چهار سال گذشته (تپه).

خارج از مبارزات با مشخصات بالا دموکراتیک صاحب نظران با صدای بلند صدایی زنگ. James Carvilleشده است که انفجار ساندرز برای هفته برابر نامزدی او را به “خودکشی سیاسی” اضافه است که کسانی که بر این باورند ساندرز می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “احمق” را به عنوان منکران تغییرات آب و هوا. رام امانوئلکه در خدمت به عنوان کاخ سفید رئیس ستاد سابق رئیس جمهور اوباماافزود که ساندرز است “stoppable” اما تنها در صورتی میانه یکی شدن در اطراف مفرد نامزد (تپه).

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم اما استقبال ساندرز ایستاده به عنوان پیشتاز برای نامزدی. رئیس جمهور تمجید سناتور موفقیت در نوادا در روز یکشنبه قبل از او فاصله برای هند آن را “پیروزی بزرگ است.” مارک کوتاهرئیس ستاد به معاون رئیس جمهور پنسگفت: “فاکس نیوز یکشنبه” که کاخ سفید را “نگاه به جلو” برای انتخابات پارلمانی بازی کردن در برابر ورمونت مستقل است.

“من فکر می کنم این امر نشان می دهد یک تضاد بین یک رئیس جمهور که تا به حال نرخ بیکاری از 3.5 درصد کمک به ایجاد بیش از 7 میلیون شغل در مقابل یک نامزد که من فکر می کنم همچنان به آغوش سوسیالیسم” کوتاه گفت. “من فکر می کنم که یک تضاد و رکورد [برای] مردم به از را انتخاب کنید.”

پیشرو در روز

کاخ سفید و مدیریت: در هند دهها هزار نفر از مردم بسته بندی شده مسیر به خوش آمد می گوید تهمت و نخست وزیر نارندرا مودی به عنوان آنها را ترک فرودگاه در احمدآباد اوایل امروز. جمعیت دست تکان داد تلفن های خود را و پرچم و roared با “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” (ترجمه شده به عنوان “ما تعظیم به مغلوب ساختن پیشی جستن”) در بزرگترین ورزشگاه کریکت است که می تواند 110,000 مردم است.

“من فکر کردم آن بود فوق العاده” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: پس از ورزشگاه رویداد. “آنها مشغول به کار واقعا سخت است.”

این رئیس جمهور اولین سفر رسمی خود به هند و مرحله موفق توسط مودی به غرق مغلوب ساختن پیشی جستن در خواسته های گرم از پرجمعیت ترین دموکراسی در جهان است. مغلوب ساختن پیشی جستن به مودی قرمز-فرش درمان در ایالات متحده در سال گذشته و دو کشور باقی می ماند در یک اختلاف تجاری است که نمی تواند حل و فصل در مغلوب ساختن پیشی جستن سفر سریع (بی بی سی).

در مورد تجارت بست مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در “هیچ عجله” برای حل و فصل اختلاف. “ما در حال انجام به خوبی با هند ما در حال ساخت می پردازد.

با زمان تغییر مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تحویل دوشنبه اظهارات در بسته بندی Motera ورزشگاه در آگرا تور تاج محل در غروب آفتاب با بانوی اول Melania TrumpMelania TrumpIndia رول کردن فرش قرمز برای مغلوب ساختن پیشی جستن تپه صبح روز سه گزارش — Sanders, Dems صفر در سه شنبه تپه صبح روز سه گزارش – دموکرات دوک آن را در طول نوادا بحث بیشتر خواهد شد و صرف شب در دهلی نو پایتخت.

خبرنگاران سفر با رئیس جمهور گفت که ده ها تن از بیلبوردهای بزرگ پیشرو از فرودگاه در احمدآباد نشان دادن تصاویر از مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی. علائم منتقل نخست وزیر استراتژیک پیام با هدف رئيس جمهور که شناخته شده است به تحت تاثیر قرار توسط جمعیت اندازه و بیش از حد بالا پمپ: “قوی تر دوستی برای آینده ای روشن تر”; “دو پویا شخصیت یک مناسبت مهم”; “دو ملت قوی یکی از بزرگ دوستی”; “خوش آمدید به سرزمین مهاتما گاندی است.

آسوشیتد پرس (11 عکس): هند هرچه در تب و تاب با رنگارنگ خوش آمدید برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

قبل از ترک واشنگتن برای هند مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه ابراز سرخوردگی خود را با طبقه بندی هوش توجیهی برای قانونگذاران مجلس در هفته گذشته ادعا که روسیه دخالت در سال 2020 آمریکا به سعی کنید برای کمک به او برنده گشتند.

هیچ موضوع که rankles رئیس جمهور بیش از بحث در روسیه نفوذ خود را بیش از چشم انداز سیاسی. رئیس جمهور است تا متقاعد است که او سیاسی دشمنان تعبیه شده در داخل جامعه اطلاعاتی که او در میان overhauling دفتر مدیر اطلاعات ملی. او معتقد است که آمریکا بارها و بارها دریافت کنندگان هوش استقرار آنها به عنوان سلاح در برابر او.

کاخ سفید مقامات ارشد در روز یکشنبه به چالش کشیده گزارش می دهد که مقامات اطلاعاتی باید اطلاعات است که کرملین در حال کار برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهر می شود و نشان می دهد بحث به بیان خشم بیش از نشت و به استدلال می کنند که دولت سخت شده است در مسکو و در حال کار برای جلوگیری از دخالت خارجی در این سال انتخابات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساندرز گفت: ممکن است روسیه را هدف واقعی با اشاره به گزارش واشنگتن پست که سناتور ورمونت به تازگی آموخته است که مسکو در تلاش است تا سود خود را پیشتاز مبارزه است. رئیس جمهور نامیده می شود برای بررسی به کنگره نشت بدون استناد به مدارک و شواهد خود را استیضاح کینه جویی, خانه, هوش رئیس کمیته آدام شیفآدم بنت SchiffSchiff انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت ‘ادعای’ در مورد روسیه اینتل: “شما خیانت امریکا است. دوباره.’ مغلوب ساختن پیشی جستن: نوادا یک “پیروزی بزرگ” برای ساندرز مغلوب ساختن پیشی جستن اینتل حرکت جرقه دموکراتیک خشم بیشتر (D-کالیفرنیا.) به احتمال زیاد مقصر است.

“من به عنوان خوانده شده که در آن روسیه است کمک به برنی ساندرز. هیچ کس گفت: آن را به من در همه. هیچ کس در جریان من در مورد که در همه” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “آنها به بیرون درز آن آدام شیف و گروه خود را. آنها به بیرون درز آن به مقالات و, به طور معمول, آنها باید به بررسی آدام شیف برای نشت اطلاعات است” (رادیو فردا).

شیف لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت آنچه او گفته شد ادعاهای دروغین (تپه). دموکرات ها در کنگره reeling مورد بحث (تپه) و رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerWhite خانه آماده به درخواست از کنگره برای کمک های مالی برای مبارزه با کروناویروس: گزارش شومر نقل از امنیت DHS بان کی مون در بازجویی TSA استفاده از Infinite دخالت روسیه گزارش راک کاپیتول هیل بیشتر (D-n. y.) گفت: جمهوری خواهان “و نه اجازه [رئیس جمهور روسیه ولادیمیر] پوتین برنده از ایستادن به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراینمصاحبه در CBS “چهره ملت” همچنین پیشنهاد ساندرز ممکن است روسیه را نامزد مورد علاقه. چگونه اوبراین آمد به این نتیجه نامشخص است پس او همچنین گفت که او تا به حال نه درخواست یک جلسه از مقامات اطلاعاتی در مورد آنچه آنها به کنگره گفت.

“از آنچه من درک می کنم در مورد گزارش [برای قانونگذاران], من این دست دوم اما از جمهوری خواه کنگره است که در این کمیته وجود دارد هیچ اطلاعاتی در پشت آن” اوبراین گفت. “من را دیده اند هر اطلاعاتی برای پشتیبانی از این گزارش که به بیرون درز شد در خارج از خانه.”

 

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن درآورده بازیگری خود را رئیس اطلاعات جوزف مگوایریوسف MaguireSchiff انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت ‘ادعای’ در مورد روسیه اینتل: “شما خیانت امریکا است. دوباره.’ مغلوب ساختن پیشی جستن اینتل حرکت جرقه دموکراتیک خشم یکشنبه نشان می دهد – 2020 ویژه شیفت به کارولینای جنوبی بیشتراز کار خود را در مدت کوتاهی پس از نیویورک تایمز فاش شده است یک جلسه توجیهی برای نمایندگان مجلس. مگوایر به ترک به عنوان سرپرست در مارس 11. خود را در محل تهمت نصب سفیر سابق ایالات متحده به آلمان ریچارد Grenell به عنوان سرپرست و مدیر با تکیه بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده وفادار که هیچ تجربه ای در هوش.

رئیس جمهور در هفته گذشته گفت: او را به زودی معرفی یک نامزد برای نظارت بر کشور 17 سازمان Grenell محل ملاقات rollercoaster که موجب سردرگمی و سوالات (تپه). برای ساعت ها و هفته گذشته این گمان وجود دارد که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است نام و نام خانوادگی رتبه جمهوری خواه در کمیته قضایی مجلس به این پست تا Rep. Doug Collinsداگلاس (داگ) آلن CollinsSunday نشان می دهد پیش نمایش: 2020 نامزدها نگاه به کارولینای جنوبی یک شبه دفاع: هفت روز “کاهش خشونت’ شروع می شود در افغانستان | آمریکا و طالبان برنامه ریزی برای امضای قرارداد صلح Feb. 29 | تهمت می گوید: intel کار دارای چهار نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را با توجه به چهار نامزد برای رئیس اطلاعات بیشتراست که به چالش کشیدن یک همکار جمهوری خواه به سنا صندلی در گرجستان گفت که او علاقه مند بود در هوش خالی (تپه).

رئیس جمهور در حال حاضر به دنبال یک سفیر جدید به ارسال به برلین (بی بی سی).

مغلوب ساختن پیشی جستن با کمک دوستان و متحدان مونتاژ لیست دقیق از استخدام بالقوه و “مار” به آتش داخل دولت است. متحدان گویند او قدرت به انتصاب افرادی که کار خواهد کرد برای پیشبرد دستور کار خود دارد. منتقدان می گویند که آنها نگران مخل اونا شل و ول مدارک و سرپیچی از موسسات و چک های لازم در قوه مجریه (Axios).

وال استریت ژورنال گزارش روز یکشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن مداوم سوء ظن در مورد انگیزه از هوش حرفه ای و خشم در مورد روسیه پروب و خانه استیضاح پرس و جو که او خواستار “مضر,” سوق کاخ سفید به دنبال تعمیرات اساسی با کنگره این کشور جاسوسی قوانین از جمله نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند.

واشنگتن پست هیئت تحریریه: کنگره باید گام تا اگر تهمت نمی خواهید به شنیدن در مورد انتخابات روسیه دخالت.

در تمرکز/تیز می گیرد

CORONAVIRUS: COVID-19 شیوع بیماری را بدتر کرده اند در کره جنوبی و ایتالیا و لبنان و ایران باعث یک هشدار است که این پنجره شامل گسترش در حال حاضر در 28 کشور است که بسته به سرعت. رهبران جهان خواستار یک “همه” تلاش برای توقف سرایت اما بدون یونیفرم ابزار یا تکنیک های برای به انجام رساندن آن است.

این ویروس کشته 2,620 مردم و آلوده حداقل 79,441 در سراسر جهان با توجه به آخرین اطلاعات. انتقال فراتر از چین به شمار افزایش بهداشت عمومی نگرانی در مورد یک بیماری همه گیر در میان نگرانی ها در مورد تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی و اقتصادی جهانی تاثیراتی که ممکن است طولانی مدت.

نیویورک تایمز op-ed by بیماری های عفونی متخصص Michael T. Osterholm و نویسنده علامت Olshaker: آن است که یک بیماری همه گیر نشده است ؟ چه بعدی ؟ “هر کشور اولویت باید برای محافظت از آن مراقبت های بهداشتی کارگران است.”

ایتالیایی مقامات درهم در روز یکشنبه شامل عمده شیوع کروناویروس در اروپا و قفل کردن حداقل 10 شهرهای نزدیک میلان بسته شدن مدارس و لغو کارناوال ونیز به عنوان 215 موارد گزارش شده است (نیویورک تایمز).

اتریش بسیار نگران گسترش این ویروس در اروپا که در آن dangled امکان بسته شدن مرز خود را اگر ویروسی اضطراری بدتر (آسوشیتد پرس).

روز یکشنبه رئیس جمهور چین شی جینپینگ برچسب این بیماری همه گیر از COVID-19 به عنوان “ترسناک و پیچیده” نامیده می شود و برای بیشتر بیماری های عفونی مداخله همراه با اقتصادی عمل است. او گفت: این وضعیت در چین است که در “مرحله بحرانی” نامیده می شود و در مقامات به “قاطعانه جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر” (آسوشیتد پرس).

کره جنوبی با حداقل 833 موارد اعلام “هشدار قرمز” را به عنوان آن شیوع گسترش می یابد (واشنگتن پست و آسوشیتدپرس).

پاکستان و ترکیه بسته شده و مرزهای خود را با ایران که گزارش شده 43 مورد از این ویروس و حداقل هشت مرگ و میر بیش از آخر هفته (نیویورک تایمز). یک نماینده مجلس در ایران اشاره کرد 50 مرگ و میر در این ماه از این ویروس در شهر قم اگر چه مقامات بهداشتی باید تنها توصیف 12 (آسوشیتد پرس).

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که انتظار می رود به درخواست کنگره برای بودجه اضطراری برای مبارزه با کروناویروس. قانونگذاران توصیه شده است این درخواست در حال آمدن است اما یک مقدار که مورد بحث (Politico).

***

کنگره آمریکا برنامه نظارت: کنگره در حال آماده سازی خود برای مشخصات بالا دعوا در ماه آینده در مورد اینکه آیا به reauthorize یک تعداد انگشت شماری از بحث برانگیز برنامه نظارت از جمله انقضای مفاد 2015 ایالات متحده آمریکا آزادی عمل که موفق شد پس از 9/11 Patriot Act. دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrBill بار در تلاش است بهترین خود را به تهمت را روی Cohn Hillicon دره: Facebook, Twitter تقسیم بر بلومبرگ تصویری | ساندرز در جریان تلاش های روسیه برای کمک به مبارزات انتخاباتی | Barr برای دیدار با اوباما پیش از نظارت مبارزه ساندرز می گوید که او در جریان در تلاش برای کمک به مبارزات انتخاباتی بیشتر خواهد لابی اوباما در کنگره در روز سه شنبه Jordain کارنی گزارش (تپه).

> مسکن: برخی از اعضای کنگره خواست در حمایت از گروه های در حال آماده سازی خود برای مخالفت با رئيس جمهور در بودجه طرح های پیشنهادی که قطع کمک های مسکن در وزارت مسکن و توسعه شهری و همچنین هزینه های اجباری برنامه ها برای مسکن. دولت پیشنهاد خواهد نیاز به برخی از کم درآمد برنامه شرکت کنندگان به پرداخت یک درصد بالاتر از درآمد خود را به سمت اجاره در حالی که همچنین خواستار کار الزامات و محدودیت های دیگر برای برخی از کمک های مسکن. دسترسی به مقرون به صرفه مسکن قوی در انتخابات سال موضوع در سراسر کشور (تپه).

> Cnn: خانه برنامه ریزی شده است به رای قانون در این هفته است که طبقه بندی به عنوان مجازات فدرال جرم و جنایت نفرت و ارسال این لایحه به رئیس جمهور برای امضای خود را.

این امت تا Antilynching عمل — معرفی با تشکر. بابی راشبابی لی RushHouse به رای قانون به مجازات فدرال جرم و جنایت نفرت MLB, کنگره, بازی بیس بال در مبارزه با بیش از جزئی لیگ دموکرات ستایش رامنی برای شکستن با ایران در محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر (D-بیمار است.) — برنامه ریزی برای آمدن به زمین در روز چهارشنبه حدود 120 سال بعد از اولین خانه قوانین به جرم lynchings شکست خورده بود در کمیته و نزدیک به یک قرن پس از خانه خود را سپری اول لایحه است.

“این قانون بسیار دیر شده اما آن را هرگز خیلی دیر به انجام کار درست و آدرس این وحشتناک نواخته انگیزه اعمال تروریستی که دامنگیر ملت ما تاریخ” رهبر جناح اکثریت مجلس Steny HoyerSteny همیلتون HoyerHouse به رای قانون به مجازات فدرال جرم و جنایت نفرت پلوسی کارکنان huddles با مشاوران در هر دو طرف در ‘تعجب’ صورتحساب های پزشکی خانه پنل تصویب لایحه اعطای DC استقلال بیشتر (D-Md.) در بیانیه ای گفت.

تپه: در این هفته: به نظر anti-vaping قانون; سنا به رای دادن در سقط جنین لایحه نامزد.

سیاسی: پلوسی را متحد توسری خور و بعدی-در-line: Dems نبرد منجر به هزینه های پانل.

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: asimendinger@thehill.com و aweaver@thehill.com. ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

ساندرز نیست مغلوب ساختن پیشی جستن چلنجر تا آنجا که خود را عاقبتبا تری سالیوان, نظر, همکار, The Wall Street Journal. https://on.wsj.com/37NSaQR

ایالات متحده-هند ارتباط است بزرگتر از مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی توسط William J. Burns, کمک نویسنده اطلس. https://bit.ly/32lg84R

که در آن و زمانی که

خانه بازگشت به کار قانونگذاری در ساعت 2 بعد از ظهر روز سه شنبه.

سنا تشکیل خواهد شد در 3 p. m. و در نظر گرفتن نامزدی رابرت Molloy به یک منطقه قاضی برای جزایر ویرجین.

رئیس جمهور و بانوی اول در هند هستند. با زمان تغییر کرده اند در حال حاضر بازدید از بزرگترین ورزشگاه کریکت در جهان, سفر به تاج محل در غروب آفتاب و پرواز به دهلی نو به صرف شب. آنها را ترک گفت. امنیت برای این دیدار توضیح داده شده است در هند به عنوان عظیم (هندو).

شورای روابط خارجی در این شب میزبان یکی دیگر در بحث آن مجموعه با عنوان “انتخابات سال 2020 آمریکا در سیاست خارجی است.” این فروم در دانشگاه ایالتی وین در دیترویت در 6 بعد از ظهر خواهد بود زنده جریان. تجزیه و تحلیل زمان تحولات جهانی خواهد بود استفان هدلیمشاور امنیت ملی به رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش; جی جانسون, امنیت میهن, نظر وزیر سابق و رئیس جمهور اوباما و پنی پریتزکرپنی سو PritzkerBiden جدید مبارزات انتخاباتی آگهی امکانات اوباما سخنرانی او را ستایش اوباما بازرگانی منشی پشت بایدن را در سال 2020 پیشنهاد DNC hauls در .5 میلیون در ماه ژوئن بیشتر ازسابق بازرگانی وزیر امور خارجه در کابینه اوباما. رئیس شورای ریچارد Haass یک روزنامه نگار.

شما در حال دعوت به تپه آینده خبرساز رویداد:

امریکا مخدر اپیدمی: درس های آموخته شده و یک راه رو به جلو در روز چهارشنبه در واشنگتن به بررسی دسترسی به درمان برای اعتیاد به مواد مخدر و بازیابی مسائل را با نورا Volkowمدیر موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر, کاریکاتور دیوید جویسدیوید پاتریک JoyceOvernight مراقبت های بهداشتی: مقامات تایید 34 مجموع coronavirus موارد در ما | ObamaCare favorability بازدید بالاترین سطح در نظرسنجی | McSally پرده لایحه به کاهش قیمت مواد مخدر در میان سختی کمپین تپه صبح روز سه گزارش — Sanders, Dems صفر در سه شنبه یک شبه مراقبت های بهداشتی: آمریکایی ها با کروناویروس گزارش خانه پرواز بیش از CDC مشاوره | Dem مبارزه با بیش از ‘مدیکر برای همه’ گرم در بحث | خانه به رای گیری هفته آینده در طعم vaping بان بیشتر (R-اوهایو) و Rep. پل TonkoPaul David TonkoOvernight مراقبت های بهداشتی: مقامات تایید 34 مجموع coronavirus موارد در ما | ObamaCare favorability بازدید بالاترین سطح در نظرسنجی | McSally پرده لایحه به کاهش قیمت مواد مخدر در میان سختی کمپین تپه صبح روز سه گزارش — Sanders, Dems صفر در سه شنبه یک شبه مراقبت های بهداشتی: آمریکایی ها با کروناویروس گزارش خانه پرواز بیش از CDC مشاوره | Dem مبارزه با بیش از ‘مدیکر برای همه’ گرم در بحث | خانه به رای گیری هفته آینده در طعم vaping بان بیشتر (D-n. y.). RSVP امروز!

گرفتن هیل کمپین گزارش خبرنامه با آخرین از تپه سیاست تیم. ثبت نام برای دریافت, شب, به روز رسانی, رای گیری داده ها و بینش در مورد 2020 انتخابات است.

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

دیوان عالی کشور: قضات این هفته خواهد شنیدن استدلال به نمایندگی از قربانیان از سال 1998 حملات تروریستی در شرق آفریقا که به دنبال بازگرداندن تقریبا 5 میلیارد دلار خسارت تنبیهی علیه سودان برای نقش خود را در دوقلو سفارت آمریکا بمب گذاری که به کشته شدن 224 نفر از جمله ده ها آمریکایی است. رزولوشن مورد نیاز کلیدی برای سودان حذف از سوی ایالات متحده در فهرست کشورهای حامی تروریسم (تپه).

فرانسیسپاپ FrancisPope اروپا و آمریکا نابرابر راه حل’ پس از آزادی از مغلوب ساختن پیشی جستن قبال طرح صلح پاپ رد پیشنهاد ازدواج کشیش تپه صبح روز سه گزارش – تهمت تبرئه; رامنی معافیت رتبه در استیضاح بیشتر: trump’s صلح خاورمیانه طرح کردم thumbs-down از فرانسیس روز یکشنبه و در اولین سخنان خود در مورد آمریکا پیشنهاد اعلام کرد در ماه گذشته. طی سخنان در ایتالیا, او هشدار داد در برابر “نابرابر راه حل” برای مناقشه اسرائیل و فلسطین گفت: آنها خواهد بود و تنها “مقدمه ای برای بحران جدید” (بی بی سی).

طالبان: پنج چیز به دانستن در مورد ظهور پیمان برای پایان دادن به حملات خشونت یک معامله و مذاکره بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و طالبان در افغانستان به امضا on Feb. 29. اگر آن را نگه می دارد, آن می تواند علامت تاریخی خروج نیروهای ایالات متحده (تپه).

نسکار: فوق العاده ماشین مسابقه راننده رایان نیومن می گوید که او دچار ضربه به سر اما بدون آسیب به اندام های داخلی و یا استخوان شکسته در یک تصادف آتشین در طول نهایی دامان دیتونا 500 در هفته گذشته. وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد بازگشت خود به مسابقه (آسوشیتد پرس).

نزدیک

 ✔ ما در حال اضافه کردن بیشتر برندگان مسابقه به لیست ما منتشر شده در روز جمعه. خوانندگان Joel بریل و جان Brodie تسلط تمام سوالات چهار هفته گذشته اما پاسخ خود را در حال ورشکستگی در یک پوشه اسپم تا نجات. ما عذر خواهی.

و در نهایت … چه کسی در میان ما می تواند احتمالا انتقال از Zamboni راننده به پیروز لیگ ملی هاکی دروازه بان در یک بازی ؟ دیوید Ayres, 42, شد, قدیمی ترین دروازه بان تاریخ NHL را به نفع خود را به طور منظم فصل اولین بازی از طریق غیر محتمل ترین شرایط روز شنبه در تورنتو است. کارولینای طوفان برداشت خیره کننده 6-3 به پیروزی افرا برگها و Ayers ستاره بود. طولانی نیست پس از نهایی زنگ و طوفان بودند هاوکینگ تی شرت در توییتر ورزشی ایستادن در دروازه بان شماره 90 (آسوشیتد پرس).

در اینجا برخی تصویری از Ayres را سپاسگزار استقبال هم تیمی های او را در رختکن پس از پیروزی. او خود را به نام واکنش یک حمام قبل از حمام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>