تپه صبح روز سه گزارش – ساندرز تکرار با نیوهمپشایر اولیه پیروزی اما با باریک پیروزی

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. مبارک جمعه! ما عضویت در خبرنامه شما می شود تا به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه رو به چشم انداز از سه نامزد در روز سه شنبه بالابر شلوغ زمینه در حالی که همچنین تکاپوی بالا لایه در یک مسابقه که به وعده برپا بود در هفته های آینده از طریق نوادا, کارولینای جنوبی و سه شنبه پس از یک مبهم ابتدا در آیووا.

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersWinners و بازنده از مقدماتی نیوهمپشایر ساندرز در NH پیروزی: پیروزی است “آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن’ Buttigieg تبریک ساندرز در قوی ‘نشان’ در نیوهمپشایر بیشتر (I-Vt.), که برنده رای مردمی; Pete Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegWinners و بازنده از مقدماتی نیوهمپشایر ساندرز در NH پیروزی: پیروزی است “آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن’ Buttigieg تبریک ساندرز در قوی ‘نشان’ در نیوهمپشایر بیشتر دراین میانه شهردار سابق از South Bend, Ind., که پیش نماینده تعداد پس از wooing رای دهندگان در دو ایالت و ایالت مینه سوتا ctqامی ژان KlobucharWinners و بازنده از مقدماتی نیوهمپشایر ساندرز در NH پیروزی: پیروزی است “آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن’ Buttigieg تبریک ساندرز در قوی ‘نشان’ در نیوهمپشایر ترکه رسید به یک سوم در پایان محل اعلام برندگان خود را در نیوهمپشایر.

در حالی که ساندرز و Buttigieg شد و انتظار می رود به پست قوی نمایش Klobuchar بود شورشیان سورپرایز سه شنبه شب. او را دستگیر و بیش از دو بار به عنوان بسیاری از آرا به عنوان سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenWinners و بازنده از مقدماتی نیوهمپشایر ساندرز در NH پیروزی: پیروزی است “آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن’ 5 takeaways از مقدماتی نیوهمپشایر بیشتر (D-جرم.), که اذعان ناامیدی. و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWinners و بازنده از مقدماتی نیوهمپشایر ساندرز در NH پیروزی: پیروزی است “آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن’ 5 takeaways از مقدماتی نیوهمپشایر بیشتر با عجله به کارولینای جنوبی قبل از آرا شمارش شد به امید دوباره خود را راکی پیشنهاد برای نامزدی. با 24 نمایندگان در بازی در گرانیت دولت وارن آمد و در چهارم و مجلس پنجم شد.

نماینده COUNT (با 1,991 مورد نیاز): Buttigieg, 22; Sanders, 21; Warren, 8; Klobuchar, 7; بایدن 6 (آسوشیتد پرس).

به عنوان جاناتان ایزلی گزارش از ساندرز خشن ستاد در منچستر, N. H., ورمونت مستقل نتونست به اجرای دور با نیوهمپشایر مسابقه و دموکرات ها در حال حاضر با چشم انداز طولانی مدت اولیه است که برخی از تحلیلگران سیاسی گمان می تواند در نهایت در یک رقابت کنوانسیون اگر هیچ یک از کاندیداها را بدست آورده و اکثریت نمایندگان.

“این پیروزی در اینجا این است که آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpWinners و بازنده از مقدماتی نیوهمپشایر ساندرز در NH پیروزی: پیروزی است “آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن’ بایدن وارن در طناب پس از نماینده shutout بیشتر,” ساندرز گفت: تشویق هواداران و تلویزیون ملی مخاطبان است. “مهم نیست که چه کسی برنده است و ما امیدواریم که آن را به ما — ما در حال رفتن به اتحاد با هم.

Buttigieg مانند Sanders, تا به حال دو قوی پس از اتمام در یک ردیف افزایش یک نامزد بود که سیاسی ناشناخته کمتر از یک سال پیش. چالش برای شهردار سابق رفتن به جلو خواهد بود و اثبات او می تواند وو آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی رای دهندگان.

“با تشکر از شما یک کمپین است که برخی از گفت: نباید در اینجا و در همه حال نشان داده که ما در اینجا به ماندن” شهردار سابق گفت: حامیان در Nashua.

تپه: 5 takeaways از مقدماتی نیوهمپشایر.

تپه: Buttigieg تبریک ساندرز در “نشان دهنده” در نیوهمپشایر.

Niall Stanage: برندگان و بازندگان از مقدماتی نیوهمپشایر.

نتیجه این شد همچنین افزایش فوق العاده ای برای Klobuchar که پنجم رسید در آیووا و همواره trailed ملی و اوایل دولت پای صندوقهای رای است.

“در حالی که هنوز رای گیری به تعداد ما را مورد ضرب و شتم شانس هر مرحله از راه” Klobuchar گفت: این جمعیت با یک لبخند بزرگ در طول کمپین انتخاباتی حزب شب در کنکورد, N. H.

“از آنجا که از شما ما در حال بدست گرفتن این کمپین به نوادا,” او اضافه شده است.

برای Sanders, Buttigieg و Klobuchar سه شنبه شب دعوت مالی و ثروت باد آورده. در کمتر از چهار ساعت پس از نظرسنجی بسته Klobuchar کمپین افتخار آن را مطرح $2.5 میلیون اکثریت در آنلاین کمک های مالی.

Sean Savett یک سخنگوی Buttigieg تیم گفت: این کمپین در روز سه شنبه شاهد دو برابر مقدار روزانه ترافیک وب سایت.

تپه: Klobuchar جشن قوی نیوهمپشایر عملکرد.

تپه: Klobuchar رول هفت شکل آگهی خرید در نوادا است.

در حالی که شب بود که جشن برای سه finishers آن قطعا نه برای بایدن و وارن. دو نفر از نامزدها دیده می شود تنها چند هفته پیش به عنوان دونده برای میانه رو و مترقی بال حزب به ترتيب اذعان جداگانه در سخنرانی که روز سه شنبه نتایج ناامیدکننده است. با این حال هر دو کشور برای ادامه در نوادا و کارولینای جنوبی, تاکید در سخنرانی های خود که اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان در سراسر کشور هنوز وزن در.

“ما ممکن است رهبری برای یکی دیگر از کسانی که طولانی اولیه دعوا است که طول می کشد برای ماه می باشد. ما دو کشور با 55 متحده و سرزمین بروید” وارن گفت: حامیان در منچستر. “ما هنوز 98 درصد از نمایندگان برای نامزدی ما برای grabs و آمریکایی ها در هر بخشی از کشور ما در حال رفتن به صدایشان شنیده شود.”

تپه: وارن می گوید مبارزات انتخاباتی او فقط گرفتن آغاز شده است.

بایدن در سوم رقابت برای کاخ سفید خطاب به هواداران در نیوهمپشایر از طریق یک کنترل از راه دور تاسیسات از کارولینای جنوبی که در آن او در اواخر شب رالی به عنوان او به دنبال راه اندازی مجدد مبارزات انتخاباتی خود.

“این مهم است که در آیووا و نوادا سخن گفته اند, اما, نگاه, ما نیاز به شنیدن از نوادا و کارولینای جنوبی و سه شنبه و فراتر از آن” بایدن گفت, جمعیت حامیان در یک تظاهرات در کلمبیا S. C (تپه).

تپه: بایدن وارن در طناب پس از نماینده shutout.

مت Flegenheimer و کتی Glueck نیویورک تایمز: چه کسی برنده در نیوهمپشایر? نه ایجاد.

واشنگتن پست: بایدن به نظر می رسد به کارولینای جنوبی برای احیای متزلزل کمپین اما موفقیت دیگر وجود دارد دیده می شود به عنوان خاص.

آسوشیتد پرس: بایدن امید کارولینای جنوبی می تواند احیا پیشنهاد خود را برای نامزدی.

بر خلاف آیووا قفقاز که تا به حال راکد مردم در انتخابات را نسبت به سال 2016 New Hampshire رای دهندگان معلوم در تعداد بالاتر از چهار سال پیش. این مشارکت رای دهندگان بود تقریبا به عنوان بالا به عنوان در سال 2008 (ABC News).

سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergWinners و بازنده از مقدماتی نیوهمپشایر 5 takeaways از مقدماتی نیوهمپشایر بایدن وارن در طناب پس از نماینده shutout بیشتر‘s استراتژی تمرکز در سه شنبه متحده در مارس 3 به معنی تمایل خود را به صرف صدها میلیون دلار از خود ثروت قابل توجهی به سعی کنید به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند تنظیم مجدد 2020 نژاد (MSNBC).

در حالی که رقبای مهاجرت از طریق زمستان آب و هوا در آیووا و نیوهمشایر بلومبرگ بی سر و صدا روابط گرم با رهبران حزب (NBC News).

MSNBC: مغلوب ساختن پیشی جستن برنده نیوهمپشایر توافق اولیه در حالی که مبارزات انتخاباتی خود را مسخره دموکراتیک مسابقه به عنوان یک “آشغال آتش است.”

بالابر: کمیته ملی حزب دموکرات قوانین اولیه برای بحث خدمت به کوچک شدن خاطره از شرکت کنندگان قبل از اشتباه قفقاز در آیووا. در روز سه شنبه این زمینه تنگ شده دوباره به عنوان دو دموکراتیک نامزد کارآفرین اندرو یانگاندرو YangWinners و بازنده از مقدماتی نیوهمپشایر ساندرز برنده نیوهمپشایر اولیه مایکل بنت به پایان می رسد پیشنهاد ریاست جمهوری بیشتر و سن. مایکل بنتمایکل Farrand BennetWinners و بازنده از مقدماتی نیوهمپشایر ساندرز برنده نیوهمپشایر اولیه مایکل بنت به پایان می رسد پیشنهاد ریاست جمهوری بیشتر از کلرادو کشیده خارج از مسابقه و یک سوم سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریکDeval PatrickThe هیل 12:30 گزارش: بایدن ترک, New Hampshire در اوایل رای گیری در جریان سیاسی گردشگران ازدحام نیوهمپشایر تپه 12:30 گزارش: دموکرات مسابقه به نیوهمپشایر خط پایان بیشترمی گوید او را با وزن گزینه های خود را امروز پس از یک فقیر نشان (بوستون گلوب).

دیدگاه و تحلیل:

مایکل Kazin: برنی ساندرز در حال حاضر به دست آورد. او تبدیل شده است حزب دموکرات است.

دن Balz: دموکرات ها در حال حاضر در صورت شکسته و تفرقه مسابقه برای نامزدی.

توماس Edsall: مغلوب ساختن پیشی جستن در انتظار است و او آماده است.

پاتریک بوچانان: قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن ما یک کشور تقسیم شده است.

Romesh Ponnuru: آن را در حال حاضر خیلی دیر شده برای جلوگیری برنی ساندرز?

John F. هریس. برنی سقوط دروازه Buttigieg کاهش خط.

پیشرو در روز

کاخ سفید و اداره امور: دادستان تیمی که مشغول به کار در این مورد در برابر راجر سنگراجر Jason StonePelosi خواستار رسیدگی به راجر سنگ محکومیت توصیه تهمت ابجو بد و کم مایه در استعفا داد, دادستان, قاضی, در, راجر سنگ مورد هریس خواسته های بر شهادت بیش از راجر سنگ جمله توصیه بیشتریک دیرین سیاسی شیاد و از رئیس جمهور انصراف از مورد در روز سه شنبه (یک وکیل استعفا از دولت) پس از وزارت دادگستری (DOJ) حمایت کوتاه حکم زندان زیر دادستان سختی توصیه به یک قاضی فدرال.

جاناتان Kravisیک دادستان در مورد کار نوشت: در یک دادگاه پرونده که او استعفا داد و به عنوان دستیار آمریکا وکیل در حالی که هارون Zelinsky آدم Jed و مایکل Marando تمام خواسته اجازه ترک مورد — توسعه خیره کننده به عنوان سنگ Feb. 20 تاریخ صدور حکم روش. این خبر پس از وزارت دادگستری به خبرنگاران گفت: آن را “شوکه” توسط هفت به نه سال حبس توصیه توسط دادستان (واشنگتن پست).

دامن زدن به شعله های آتش شد و مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که یک شبه در مورد “بسیار ناعادلانه وضعیت” رو سنگ 67 که یک بار پس از یک زمان به عنوان دستیار سابق رئیس جمهور نیکسون.

این وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت. واقعی جنایات بودند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها. نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی بعد از نیمه شب روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعدا اضافه در روز که اولیه صدور حکم توسط دادستان بود “توهین به کشور ما” ادعا کرده است که او تا به حال هر گونه بحث با گروه در مورد نحوه ادامه دهید.

“من شده اند درگیر در آن در همه,” او گفت: (تپه).

به DOJ گفت: مقامات ارشد یک عزم در مورد سنگ مورد در دوشنبه شب و مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات هیچ تاثیری در تغییر یافتهاست توصیه که در واقع برگ سنگ حکم به قاضی امی برمن جکسون در ایالات متحده دادگاه منطقه برای ناحیه کلمبیا. او منصوب شده توسط رئیس جمهور سابق اوباما (نیویورک تایمز). یک DOJ رسمی گفت: ABC News را الکس Mallin که مغلوب ساختن پیشی جستن جیر چیزی بیش از “یک اتفاقی ناخوشایند.”

سنگ محکوم شد در ماه نوامبر در هفت فقره از جمله دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه برای تغییر 2016 انتخابات. به عنوان آسوشیتد پرس با اشاره به پیشنهاد مطرح شده احتمال این که از نیم دوجین سابق مشاوران به ناروا شد که متهم در سابق مشاور ویژه رابرت مولررابرت (باب) قو MuellerImpeachment است بیش از و یا در آن است ؟ شیف: تهمت تبرئه در سنا محاکمه خواهد نه سیگنال ‘شکست’ Jeffries انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن در حمله به Thunberg در جلسه استیضاح بیشتر‘s بررسی سنگ می تواند دریافت طولانی ترین حکم.

آسوشیتد پرس: چهار وکلای ترک مورد پس از DOJ تصمیم بر سنگ ،

هیل: سناتور. کامالا هریسکامالا دوی HarrisHarris خواسته های بر شهادت بیش از راجر سنگ جمله توصیه دموکرات تماس برای گراهام به راه اندازی سنا پروب به راجر سنگ جمله توصیه اندرو یانگ به پایان می رسد پیشنهاد ریاست جمهوری بیشتر (D-کالیفرنیا.) خواسته است که دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrTrump ابجو بد و کم مایه در استعفا داد, دادستان, قاضی, در, راجر سنگ مورد هریس خواسته های بر شهادت بیش از راجر سنگ جمله توصیه دموکرات تماس برای گراهام به راه اندازی سنا پروب به راجر سنگ جمله توصیه بیشتر شهادت در مورد سنگ جمله را توصیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات موجب تجدید پچ پچ که او می تواند عفو سنگ که در خدمت به عنوان یک مشاور قبل از 2016 و در مراحل اولیه آن است. پس از اخراج توسط مدیر کمپین کوری Lewandowskiکوری R. LewandowskiTrump مبارزات انتخاباتی رئیس جابجایی به واشنگتن: گزارش Lewandowski تصمیم می گیرد در برابر سنا پیشنهاد گرجستان آماده برای غیر قابل پیش بینی سنا مسابقه بیشترسنگ باقی مانده ثابت قدم حامی تهمت و حضور مداوم در Infowars.

مغلوب ساختن پیشی جستن در شنبه کشیده نامزدی جسی Liu سابق آمریکا وکیل برای منطقه کلمبیا کار می کرد که در تعقیب سنگ سابق مشاور امنیت ملی , مایکل فلین و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین پل Manafortپل جان ManafortTrump ابجو بد و کم مایه در استعفا داد, دادستان, قاضی, در, راجر سنگ مورد تهمت مبارزات انتخاباتی رئیس جابجایی به واشنگتن: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن روسیه خواستار تحقیقات ‘bulls—‘ بیشتر. او تایید شنوایی برای پست خزانه داری برنامه ریزی شده برای روز شنبه (Axios). لیو تا به حال ریاست یک نتیجه تحقیقات جنایی سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabeاندرو جورج McCabeStrzok-صفحه بازی FBI مرغ عشق: UnderCovers’ انجام می شود در CPAC McCabe متهم به تهمت مقامات خودداری شواهد در طرح دعوی در دادگاه بیش از شلیک McCabe: متهم خیانت مغلوب ساختن پیشی جستن “کاملا صادقانه وحشتناک’ بیشتر, NBC News گزارش شده است.

مقامات ارشد در وزارت دادگستری نیز مداخله در ماه گذشته برای کمک به تغییر دولت در صدور حکم توصیه برای فلین که pled به جرم دروغ گفتن به اف بی آی است. وزارت دادگستری در آغوش مشروط برای فلین به جای دادستان’ اوایل توصیه به دادگاه از شش ماه در زندان با توجه به NBC.

> اوکراین پروب: دو مجلس سنا اوباما رئیس در حال حرکت به جلو با گسترده کاوشگر از جمله اوکراین و Bidens جرقه دور جدیدی از تنش ها در سنا است.

امور مالی رئیس کمیته چاک Grassleyچارلز (چاک) ارنست GrassleyOn پول: تغذیه اتحادیه اروپا و کنگره در کسری | تهمت و سرزنش پاول پس از داو نرخهای کمی | مغلوب ساختن پیشی جستن خارج نامزدی سابق آمریکا وکیل برای پست خزانه داری مک کانل: اوباما که “اختلافات داخلی” در لایحه ای را برای کاهش قیمت دارو سناتور دموکرات درخواست سوابق دولت در مغلوب ساختن پیشی جستن فعالیت های در اوکراین بیشتر (R-Iowa) و رئیس کمیته امنیت داخلی ران جانسونرونالد (Ron) هارولد JohnsonDemocratic سناتور درخواست سوابق دولت در مغلوب ساختن پیشی جستن فعالیت های در اوکراین مقامات دولتی فشار کنگره برای منابع بیشتر برای مبارزه با حملات سایبری دموکرات ها به دنبال رانندگی گوه بین مغلوب ساختن پیشی جستن ایران در خبرچین بیشتر (R-Wis.) در حال هل دادن برای سرعت بخشیدن به تحقیقات با استیضاح دادگاه در نهایت در آینه. با این حال رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamHarris خواسته های بر شهادت بیش از راجر سنگ جمله توصیه دموکرات تماس برای گراهام به راه اندازی سنا پروب به راجر سنگ جمله توصیه سناتور دموکرات درخواست سوابق دولت در مغلوب ساختن پیشی جستن فعالیت های در اوکراین بیشتر (R-S. C.) است صدایی به طور فزاینده ای تردید در مورد اینکه آیا او پانل طول خواهد کشید تا اطلاعات در مورد اوکراین معاون رئیس جمهور سابق و پسرش هانتر بایدن.

حزب دموکرات هستند lambasting طرح کرد و گفت که جمهوری خواهان در حال تعقیب “تئوری های توطئه” ماه قبل از سال 2020 انتخابات (تپه).

در تمرکز/تیز می گیرد

بین المللی: Coronavirus: “COVID-19” است که نام رسمی داده شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز سه شنبه به سرعت گسترش ویروس است که آلوده حداقل 45,204 مردم از دسامبر. مرگ و میر در این صبح می ایستد در 1,116 با توجه به آخرین داده ها. “HLB” کشیده شده بود از “کوروناویروس.” “D” مخفف بیماری در حالی که “19” اشاره به سال 2019 که در آن برای اولین بار شناسایی شده در انسان است.

که محققان و دانشمندان ملاقات در ژنو در روز سه شنبه و گفت: مطالعات اولیه نشان می دهد کودکان به نظر می رسد حداقل مستعد ابتلا به بیماری های جدی از COVID-19. اکثر کسانی که آلوده هستند و بیش از 40 سال. حدود 80 درصد از افرادی که پس از ابتلا به ویروس در چین بودند بالاتر از 60 و 75 درصد از بیماران فوت کرده بود بیماری های زمینه ای مانند بیماری های قلبی و دیابت با توجه به گزارش های اخیر از چین ملی کمیسیون بهداشت (CNBC).

در روز سه شنبه 195 آمریکایی ها بودند که برای اولین بار تخلیه ماه گذشته از ووهان چین منتشر شد از یک پایگاه نظامی در ریورساید کالیفرنیا. هیچ کس در قرنطینه گروه آزمایش مثبت برای ویروس.

اگر چه یک چینی اپیدمیولوژی پیش بینی بر اساس مدل های کامپیوتری و تجربه با سارس که شیوع به پایان خواهد رسید در چین در ماه آوریل ایالات متحده کارشناسان بیماری های عفونی هستند اجتناب از چنین پیش بینی. Dr. Anthony Fauci, یک immunologist و رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: پیش بینی بر اساس فصلی گسترش دیگر به شدت انتقال ویروس ها گمراه کننده هستند. دانشمندان در مراحل اولیه درک COVID-19, Fauci گفت: در مصاحبه با NPR در روز سه شنبه. “ما نمی دانیم.”

این ویروس همچنان به تاثیر سفر تجارت و بازرگانی به ویژه در آسیا است. ایسنا لیستی از شرکت های هواپیمایی که به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین است.

هجوم مقامات و کشور خود را که چین جوان “شهروند خبرنگار” باید گفت که یک داستان متفاوت از یک بیماری همه گیر با استفاده از گوشی های هوشمند و برخی از شهامت (آسوشیتد پرس).

> ناتو: غذای مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا دبیر Jens Stoltenberg می گوید ناتو مایل به گسترش ماموریت آموزشی در عراق برای بلند کردن بار از ایالات متحده خواهد شد و بحث در مورد این موضوع با وزیر دفاع علامت Esperعلامت EsperOvernight دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید نظامی ممکن است در نظر انضباط Vindman | Dems انتخاب کنید تا دیگر جمهوری خواه برای جنگ ایران و اندازه گیری | دیده بان می گوید بیش از 2000 نفر کشته بازسازی افغانستان مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد نظامی باید در نظر اضافی نظم و انضباط برای Vindman Hillicon ولی: DOJ indicts چهار چینی افسران نظامی بیش از Equifax هک | آمازون به دنبال تهمت رسوب در ‘جنگ ابر طرح دعوی در دادگاه | داخل تهمت بودجه | جمهوری خواه پیشنهاد FTC تعمیرات اساسی تر در بروکسل در روز چهارشنبه (فردا نیوز).

> سودان: سودان انتقالی مقامات توافق به دست مستبد عمر البشیرسرنگون در سال گذشته به دادگاه جنایی بین المللی برای محاکمه به اتهام جنایات جنگی و نسل کشی در مقابله با شورشیان به تسلیم شدن به تمام کسانی که می خواستم در ارتباط با درگیری های دارفور (آسوشیتد پرس). … تهمت و دولت به دنبال جذب اکثریت مسلمان کشور مانند سودان و مراکش به عنوان شرکای بالقوه در یک اتحاد علیه ایران و سدی در برابر کشورهای خاورمیانه و آفریقا که رد ایالات متحده آمریکا-پیشنهاد طرح صلح اسرائیل و فلسطین (تپه).

> فیلیپین: رئیس جمهور رودریگو Duterte فیلیپین یک منتقد صریح ایالات متحده به کارگردانی در روز سه شنبه است که دولت خود رها یک توافق امنیتی است که اجازه می دهد تا نیروهای آمریکایی برای آموزش وجود دارد. این حرکت عمومی است ملامت زیر تصمیم ایالات متحده در ماه گذشته به لغو ویزای آمریکا از سابق فیلیپین رئیس پلیس ایالت رونالد دلا روزاکه به طرز وحشیانه ای اجرا Duterte جنگ با مواد مخدر. Duterte را توهین آمیز و کشته شدن هزاران نفر از شهروندان شده است و به طور گسترده ای در محکومیت بین المللی و حامیان حقوق بشر (NPR).

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: asimendinger@thehill.com و aweaver@thehill.com. ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

اصلاح مراقبت های بهداشتی طول می کشد یک گام در مسیر درستتوسط لیندسی Killen, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/2vqxQHI

پایان آیووا-New Hampshire اولیه فصل انحصار و اجازه متنوع منطقه دریاچه های بزرگ برای اولین بارتوسط رابرت الکساندر و David B. Cohen, نظر, همکاران, ایالات متحده آمریکا امروز. https://bit.ly/31OjYTR

که در آن و زمانی که

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های جولیا منچسترسیاسی خبرنگار تپه; Adam Greenجایگزین برای وارن کمپین; جنیفر Holdsworthیک استراتژیست دموکرات و Buttigieg حامی; و پاتریس برفمطبوعاتی وزیر Steyer مبارزات انتخاباتی. گرفتن تمام اخبار و مصاحبه ها در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

خانه ملاقات در ساعت 10 صبح

سنا برگزار و در ساعت 10 صبح

رئیس جمهور اتحاد ناهار با معاون رئیس جمهور پنس. مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania TrumpMelania TrumpTrump به میزبان پادشاه و ملکه اسپانیا برای دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن به هند در اواخر ماه فوریه Rush Limbaugh مدال توهین به لاتینی, مهاجران بیشتر خوش آمدید لنین مورنو Garcésرئیس جمهور اکوادور و همسرش, Rocio گنزالز د مورنوبه کاخ سفید برای جلسات دو جانبه. مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک میزگرد سیاسی با حامیان در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی در واشنگتن و سخنرانی در ایران جمع آوری کمک های مردمی کمیته پذیرش این شب است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinOn پول: تغذیه اتحادیه اروپا و کنگره در کسری | تهمت و سرزنش پاول پس از داو نرخهای کمی | مغلوب ساختن پیشی جستن خارج نامزدی سابق آمریکا وکیل برای وزارت خزانه داری پست USDA طول می کشد تا گرما به عنوان دموکرات ها به دنبال اعتراض به تجارت کمک اوباما رئیس می گوید او نمی خواهد نگه دارید شنوایی در مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه: ‘آن را تبدیل به یک زخم زبان” بیشتر خواهد شهادت در 1 بعد از ظهر به کمیته امور مالی مجلس سنا در مورد رئیس جمهور مالی 2021 بودجه.

رئیس فدرال جروم پاول را شهادت در ساعت 10 صبح به مجلس سنا کمیته امور بانکی. روز سه شنبه در شهادت او به خانه پاول به نام اقتصاد ایالات متحده “انعطاف پذیر” اما اشاره کرد headwinds برای بهره وری و هشدار داد در مورد اقتصاد جهانی امواج از coronavirus (بی بی سی). او همچنین هشدار داد کنگره در مورد جمع آوری ایالات متحده کسری. “قرار دادن بودجه فدرال در یک مسیر پایدار زمانی که اقتصاد قوی است که کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که سیاستگذاران باید از این فضا به استفاده از سیاست های مالی برای کمک به برقراری ثبات در اقتصاد در یک رکود” پاول گفت: (تپه).

شورای روابط خارجی (CFR) میزبان زندگی می کنند جریان پانل بحث و گفتگو در مورد سیاست خارجی برای دوم در آن “انتخابات 2020” سری. مکان: دانشگاه تگزاس در سن آنتونیو در 7 p. m. CT. اعضا شامل استفان هدلیسابق مشاور امنیت ملی رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش; جی جانسونسابق وزیر امنیت داخلی تحت سابق رئیس جمهور اوباما; Mary Beth طولانیسابق دستیار وزیر دفاع برای امنیت بین المللی وزارت امور تحت بوش; و ریچارد HaassCFR جمهور. مدیر: Axios ویرایشگر مارگارت Talev.

تپه انتخاباتی گزارش خبرنامه در حال حاضر روزانه با گزارش از همکاران ما در تیم سیاست. ثبت نام برای دریافت آخرین اخبار هر شب در صندوق پستی خود را: http://www.email.thehill.com/thehillreg/thehillreg/pref.action

در جای دیگر

حمل و نقل: قانونگذاران مجلس در روز سه شنبه مورد ستایش قرار داد پیشرفت نسبت به هر دو حزب قانون در خود رانندگی اتومبیل و نشان داد قصد دارد به انتشار پیش نویس قانون به کنگره تحت فشار است واکنش نشان می دهند با یک چارچوب قانونی برای سریع در حال توسعه میباشد. تشکر. Jan Schakowskyجانیس (Jan) Danoff SchakowskyHillicon دره: قاضی تصویب T-Mobile, Sprint ادغام | FTC به نقد و بررسی گذشته بزرگ با تکنولوژی معاملات | مقامات دولتی برای بیش بپرسید امنیت سایبر کمک کند | خانه نزدیک شدن پیش نویس لایحه self-driving cars قانونگذاران مجلس به پیش نویس لایحه self-driving cars E-سیگار مدیران مجموعه برای کباب کردن بیش از جوانان vaping بیشتر (D-بیمار است.), رئیس کمیسیون انرژی مجلس و تجارت فرعی در حمایت از مصرف کنندگان به خبرنگاران گفت که پیش نویس بخش منتشر خواهد شد “به زودی” با انتقاد از ایلینوی از حزب دموکرات گفت: وجود خواهد داشت حداقل پنج بخش جدید در علاوه بر این به مدت شش زودتر پیش نویس بخش که منتشر شد در سال گذشته (تپه).

دولت دیده بان: سرقت از دو تاریخی بونسای درختان از یک موزه در نزدیکی سیاتل در صبح روز یکشنبه است که به عنوان یک “حرفه ای در سطح” جرم مرتکب شده توسط دو ناشناس دزد. این موزه در سراسر کشور APB به بازیابی کالاهای به سرقت رفته و عکس های از دست رفته 70 ساله بونسای در گردش هستند (NPR).

آموزش و پرورش: با دولت تایید دانشگاه ایالتی کلرادو آغاز خواهد شد و یک درجه برنامه این سقوط در شاهدانه زیست شناسی در پوبلو پردیس (دنور پست و KOAA Channel5). …کتابخانه کنگره به دنبال متقاضیان برای K-12 مدرسه-در-محل اقامت برنامه در پایتخت کشور به توسعه روزنامه نگاری و یا اقتصاد برنامه درسی با برنامه های کاربردی با توجه مارس 27. کتابخانه reimburses انتخاب مربی مدرسه منطقه برای دستمزد و مزایای فراهم می کند و دستمزد ماهانه برای پوشش هزینه های مسکن برای سال تحصیلی. اطلاعات است که در اینجا.

عدالت: به تازگی منتشر شده از زندان در سال 2010 به خوبی متصل پدر یک Sarah Lawrence College کارشناسی نقل مکان کرد و به دختر خود خوابگاه و گفته اقدام به گرفتن هنگفتی پول از دانش آموزان و شرکت در قاچاق جنسی به گفته دادستان فدرال. متهم لارنس ری دستگیر شد در روز سه شنبه (نیویورک تایمز).

نزدیک

و در نهایت … National Collegiate Athletic Association است و با توجه به جبران آن ورزشکاران و سناتورها می خواهید برای دیدن یک تصمیم گیری زود است. در اولین کنگره شنوایی در مورد پرداخت کالج ورزشکاران سناتورها تحت فشار قرار دادند سازمان های غیر انتفاعی به سرعت حرکت می کند و با کشیدن پای خود (یکی از ویژگی های NCAA شهرت).

به عنوان تپه الکس Gangitano جزئیات شنبه شنوایی قبل از سنا تجارت فرعی در تولید و تجارت و حمایت از مصرف کننده صورت گرفت متحده به عنوان حرکت به سمت تصویب قانون اجازه می دهد تا NCAA ورزشکاران برای سود کردن نام خود تصاویر و اشکال جسمانی خودت منع کن که NCAA ممنوع است برای چند دهه. کالیفرنیا به تصویب یک قانون در ماه سپتامبر به آن را آسان تر برای بازیکنان برای به دست آوردن تایید و عوامل و کشورهای دیگر با توجه به خود مدل.

“ما یک وضعیت که در آن کشورهای در حال حرکت به جلو است و ما باید برای رسیدگی به موضوع” گفت: سناتور. راجر ترکه یا چوب کوتاهراجر فردریک WickerSenators مطبوعات NCAA در جبران خسارت برای ورزشکاران کالج شبانه دفاع: در داخل مغلوب ساختن پیشی جستن 4B پنتاگون بودجه | نکات برجسته عبارتند از .4B برای فضای نیروی پیش نمایش از نیروی هوایی یک کار رنگ | سنا چشم چهار شنبه بحث در ایران جنگ قدرت | 109 نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا مبتلا به آسیب های مغزی از حمله به پنتاگون پیشنهاد 4B بودجه با افزایش سلاح های هسته کاهش به کشتی های بیشتر (R-Miss.), رئیس کمیته بازرگانی مجلس سنا. NCAA رئیس جمهور علامت Emmert (زیر دیده می شود) به سناتورهای او کاری را که اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر