تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط APTA – Dems تجمع به بایدن طرف در سه شنبه شب

ارائه شده توسط آمریکایی حمل و نقل عمومی انجمن

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. خوشحال سهشنبه, و بله, آن را فوق العاده! ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

*** صبح به خیر! چهارده متحده و یک قلمرو رای دادن در انتخابات مقدماتی حزب امروز! … 246 روز تا روز انتخابات! ***

آن زمان در حالی که اما و دموکراتیک استقرار زده در ایالت برنی ساندرزسناتور SandersSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر (I-Vt.) در راه بزرگ در روز دوشنبه به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر حرکت می کند به یکی شدن حزب پشت سر او و سعی کنید به نمره امتیاز امشب در سه شنبه مسابقات.

در کمتر از 24 ساعت سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر و سن. ctqامی ژان KlobucharSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر (D-Minn.) اعلام کرد که پایان دادن به مبارزات انتخاباتی خود را و پس از آن بسیج بایدن به سمت دوشنبه شب. Buttigieg تایید بایدن در مطبوعات ظاهر در مدت کوتاهی قبل از این تجمع است. Klobuchar به نظر می رسد با بایدن در تگزاس است.

“من به دنبال یک رهبر” گفت: Buttigieg که سابق معاونت تشبیه به اواخر خود را پسر بیو بایدن. “من به دنبال یک رئیس جمهور خواهد شد که قرعه کشی کردن آنچه که بهترین است در هر یک از ما و من تشویق همه کسانی که بخشی از کمپین من به من ملحق چرا که ما پیدا کرده اند که رهبر معاون رییس جمهور به زودی به رئیس جمهور — جو بایدن” (تپه).

“من معتقدم که ما می توانید این کار را با هم و به همین دلیل امروز من پایان من, کمپین و حمایت جو بایدن برای رئیس جمهور” Klobuchar گفت: در دالاس تجمع شعارهای “امی! امی!” “ما فقط می خواهم به اضافه یک پیروزی است. ما می خواهیم به پیروزی بزرگ و جو بایدن می توانید انجام دهید که. … من نمی توانم فکر می کنم از یک راه بهتر برای پایان دادن به کمپین من از پیوستن به او.”

پیشین نوشته. Beto o’rourke (D-تگزاس) نیز تایید معاون سابق رئیس جمهور نسبت به پایان این تجمع گفت که او می خواهد یک رقیب که می تواند شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

تپه: ایجاد صف آرایی دموکرات ها در پشت بایدن.

نیویورک تایمز: منجمد در اضطراب: چگونه رهبران دموکرات تلاش برای مقابله با برنی ساندرز.

جاناتان آلن: بایدن تظاهرات استقرار در پیشنهاد به نوبه خود Sanders.

تپه: بایدن موج بالاتر با Klobuchar, Buttigieg تاییدیه.

بسیاری از دموکرات ها شگفت زده شده اند سریع shakeout از زمینه های زیر اوایل دولت نتایج. برخی از رسم تشابه به توافق نژاد در سال 2016 زمانی که هیچ نامزد ضربه به سر بسته اولیه اجازه می دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه کنگره تصدیق نهایی coronavirus بودجه نظارت بیشتر معاملات به خط نامزدی. بسیاری از ناظران سیاسی معتقد بودند آن را تا بعد از سه شنبه برای ریاست جمهوری زمینه برای محدود در این سال, اما بایدن عظیم پیروزی در کارولینای جنوبی شتاب گیری توسط Buttigieg و Klobuchar به حالت تعلیق پیشنهادات خود را برای کاخ سفید و تایید او را از حق دور. ترس ساندرز می تواند به از دست دادن برگ برنده اگر او نامزد و هزینه دموکرات ها کرسی در کنگره دو نامزد متمرکز در تصویر بزرگ.

“که قطعا کریستال آن” به گفته یک منبع نزدیک به Klobuchar کمپین افزود که گفتگو در مورد ترک به صورت جدی آغاز شد و در روز یکشنبه هنگامی که او صحبت را به مشاوران و نگاه دلهره آور اولیه نقشه جلوتر از او. “آن را در مورد چگونه ما می تواند کمک به حزب.”

یک Buttigieg منبع تکرار احساسات کرد و گفت: این تخته سنگ عظیم از مسابقات این هفته که قرار بود به نوبه خود در شهردار سابق را به نفع.

“من فکر نمی کنم کسی انتظار [بایدن] برای برنده شدن در هر نماینده از کارولینای جنوبی” این منبع گفت. “راه او برنده تغییر آنچه [پست-سه شنبه چشم انداز] شبیه است.”

با وجود بایدن را شتاب ساندرز باقی مانده است مورد علاقه در بسیاری از امشب مسابقات از جمله برای سهم شیر از کالیفرنیا 415 نمایندگان — بیشتر از هر دولت به عنوان 14 متحده خواهد دل کردن بیش از یک سوم از کل کل. به عنوان جاناتان ایزلی می نویسد: در پیش نمایش ساندرز نیز رهبری برای بالا پایان در تگزاس دومین سه شنبه مسابقه به عنوان اندازه گیری توسط نمایندگان متعهد. مترقی و مستقل باید برنده کالیفرنیا در blowout مد و او را حفظ سالم سرب در حالت ستاره تنها در طول رای گیری اولیه زمانی که بیش از 1 میلیون نفر بازیگران برگه های رای در مقدماتی حزب دموکرات.

ورمونت مستقل نیز به نظر می رسد رهبری برای پیروزی در کلرادو و یوتا مین و ورمونت. با Klobuchar خارج از مسابقه ساندرز روشن است مورد علاقه را به نفع خود مینه سوتا و او را در فشار برای برنده شدن در سن. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه استقرار صف آرایی دموکرات ها در پشت بایدن بیشتر‘s (D-جرم.) صفحه اصلی دولت نیز هست. وارن خودش قول داد تا در رقابت باقی می ماند در طول یک تظاهرات در لس آنجلس در شب دوشنبه (سی ان ان).

با این وجود مسیر مسابقه ممکن است تولید برخی برنده تابستان. با توجه به megyn kelly وجود دارد در حال حاضر 63 درصد شانس هیچ نامزد می رسد لازم 1,991 نمایندگان به نفع نامزدی قبل از کنوانسیون با بایدن و ساندرز برگزاری 21 درصد و 16 درصد شانس برنده شدن آشکار بود.

Niall Stanage: سه شنبه: آنچه هر نامزد باید انجام دهیم.

تپه: 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه.

با خروج توسط Buttigieg و Klobuchar دموکراتیک مسابقه نیز درست کردم بسیار قدیمی تر است. هر چهار نفر از نامزدهای اصلی باقی مانده در حال septuagenarians (ساندرز است که 78 سال, سابق, شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس Bloomberg5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه صفر مغلوب ساختن پیشی جستن در بایدن gaffes در تجمع در آستانه سه شنبه تپه انتخاباتی گزارش: فوتبال عجله پشت بایدن برای جلوگیری ساندرز بیشتر است 78 بایدن 77 است و وارن جوانترین و در 70. مغلوب ساختن پیشی جستن است 73.)

این تعداد به سازمان دیده بان به عنوان امشب: 15. برای برنده شدن نمایندگان نامزدها باید حداقل 15 درصد از آرا یا ایالت و یا در هر کنگره منطقه. بیشتر نامزدها که آمار 15 درصد علامت گذاری بیشتر و حتی نمایندگان خواهد بود دست از امشب (نیویورک تایمز).

همچنین تماشای ارزش خواهد بود که چگونه بلومبرگ کرایه امشب در آنچه که در اولین حضور خود را در انتخابات این سال داشتن قلم اوایل رای متحده است. قبل از کارولینای جنوبی بلومبرگ بالا سوار شد اما بایدن موفقیت همه چیز تغییر کرده است. با توجه به نظر سنجی بلومبرگ نشسته سوم یا چهارم در بسیاری از کشورهای در مجموعه ای به رای امشب و چگونه بسیاری از مسابقات او ضربات سحر و جادو 15 درصد رقم در کمک خواهد کرد که تعیین او زنده ماندن در حال حرکت به جلو هر چند او گفت که او به هیچ وجه قصد رها کردن قبل از کنوانسیون در میلواکی است.

به دنبال فراتر از فوق العاده سه شنبه شش کشور رای خواهد داد در مارس 10 عنوان متعلق به دانشگاه میشیگان و آن 125 نمایندگان. در 17 مارس چهار متحده را به خود تبدیل می شود که همه آنها در نظر گرفته شده بسیار مهم برای دموکرات ها: فلوریدا, اوهایو, ایلینوی و آریزونا.

Politifact: چگونه ساندرز اجرا می شود در دموکراتیک مقدماتی که او را مستقل در سنا است.

پیشرو در روز

CORONAVIRUS: از ساحل به ساحل جدید کروناویروس است که در افزایش تعداد متحده بیماران از جمله برخی از کسانی که سفر به کشورهایی مانند ایتالیا و کره جنوبی و ایران که در آن شیوع بیماری مرگبار در کانون توجه است. حداقل 105 آمریکایی ها آلوده شده اند در داخل و خارج از ایالات متحده است.

رمز و راز انتقال در کالیفرنیا و واشنگتن در حال نما چالش های جدی برای دولت های محلی و مقامات بهداشتی این گزارش مرگ و میر از این ویروس صعود به شش در روز دوشنبه. همه این قربانیان در نزدیکی سیاتل از جمله چهار تن از ساکنان یک خانه سالمندان است.

به عنوان این صبح COVID-19 تن کشته 3,118 مردم در سراسر جهان و آلوده حداقل 91,313 بیماران در بیش از 70 کشور با توجه به آخرین اطلاعات.

“ما در حال برخورد با یک تحول وضعیت” Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار گفت: NBC News.

“ما در حال برخورد با وضوح ظهور بیماری عفونی است که در حال حاضر رسیده شیوع به نسبت و به احتمال زیاد همه گیر, نسبت,” او اضافه شده است.

آسوشیتد پرس: تست برای COVID-19 میریزد نور در چگونه این ویروس در حال گسترش است در ایالات متحده است.

New England Journal of Medicine: دقیق درمان های پزشکی از 35 سال از بیمار مبتلا به COVID-19 در ایالت واشنگتن — اولین مورد از جدید کروناویروس درمان در این کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازدید از موسسه ملی بهداشت (NIH) این بعد از ظهر و سفر به آتلانتا در روز جمعه به تور مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) است که اعزام پرسنل به کشورهای دچار موارد این ویروس جدید است.

در کاخ سفید با اعضای رئيس جمهور در کارگروه گفت: آنها انتظار می رود برای دیدن سنبله در تایید ایالات متحده موارد که به آنها گفته خواهد شد یک شاخص است که برای تست این ویروس و بیماری کار پلیسی موفق هستند.

“این یک زمان به استفاده از عقل سلیم هم خوب به شستن دست های خود را,” پنس گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید که شامل اضافی نیروی کار اعضا با تخصص مربوطه. پنس معرفی Seema Vermaمدیر از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و تازه دقیق بیماری عفونی پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx, درمان با تجربه گسترده با HIV/AIDS قرض داده به کاخ سفید از وزارت امور خارجه (در تصویر زیر).

دولت است و نه گسترش آن در لیست مشاوره های مسافرتی فراتر از شیوع مناطق در ایران و ایتالیا و کره جنوبی و چین است. اما تایید COVID-19 نفر از جمع آوری در کشورهای دیگر می تواند وادار ایالات متحده به گسترش آن هشدار سفر. وجود دارد هیچ محدودیت و یا مشاوره در مورد سفر در داخل ایالات متحده آمریکا, مقامات گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن, پنس و بالا فدرال متخصصان پزشکی برگزار متعدد جلسات در روز دوشنبه از جمله با دارویی مدیران و آنها با هماهنگی تلفن همراه با ملت فرمانداران در مورد reimbursing هزینه های دولت به ویروس آماده سازی و پاسخ (آسوشیتد پرس). موارد این ویروس تایید شده است در حداقل 12 متحده و نبراسکا در ادامه به خانه بیماران خاص در قرنطینه واحد از این صبح است.

هدف: بیشتر ویروس, تست بیشتر تماس ردیابی و بیمار مهار در واشنگتن به نگه داشتن به عنوان بسیاری از مردم ممکن است از بیمار شدن و سریع دنبال بخش خصوصی همکاری به خار واکسن و درمان موثر. بالقوه COVID-19 واکسن نمی رود به آماده شدن قبل از پایان سال جاری یا اوایل سال 2021, معاون رئیس جمهور پنس گفت. ارتش ایالات متحده در حال کمک به تحقیقات در پشت یک واکسن (تپه).

با اشاره به کاخ سفید گفتگو با داروسازان تهمت گفت:”ما خواسته ایم آنها را به سرعت بخشیدن به هر آنچه که آنها انجام می دهند از نظر واکسن.”

قانونگذاران مجلس به رهبری سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiCongress تصدیق نهایی coronavirus بودجه نظارت معاملات مغلوب ساختن پیشی جستن به طور رسمی می فرستد Ratcliffe نامزدی برای DNI به سنا پلوسی, دعوت رهبران به جلسه در جلوگیری از coronavirus گسترش در کنگره بیشتر (D-کالیفرنیا.) در حال عجله به پرده امروز یک پیشنهاد اضطراری هزینه های اندازه گیری برای coronavirus پاسخ با برچسب قیمت پیش بینی می شود بین 7 میلیارد دلار و 8 میلیارد دلار (تپه). پلوسی می خواهد با همکاران خود را به تصویب یک لایحه در این هفته و رهبر اقلیت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellCongress تصدیق نهایی coronavirus بودجه نظارت معاملات مغلوب ساختن پیشی جستن به دیدار با اوباما در میان بست نظارت مبارزه با کنگره بسته در معامله برای .5 میلیارد دلار در coronavirus بودجه بیشتر (R-Ky.) می گوید او می خواهد برای قرار گیری در کف مجلس سنا در هفته آینده (رول تماس بگیرید). مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او را وارد قانون هر چه به کنگره می فرستد و او را.

در فدرال رزرو بانک مرکزی انتظار می رود به مشورت امروز با امور مالی جهانی وزیران به منظور بررسی اثرات اقتصادی از COVID-19. رئیس بانک فدرال جروم پاول و وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinHillicon دره: Facebook طول می کشد پایین خارجی تاثیر مبارزات | ارشد تهمت مقامات هشدار می دهند که با دخالت خارجی در سه شنبه | اپل ارائه می دهد 0M حل برای کاهش مسن اپل | خزانه داری تحریم هکرهای چینی در پول: تغذیه فشرده در همه طرف برای مقابله با کروناویروس آسیب | حزبی مبارزه با بیش از مصرف کننده دفتر می رسد در دیوان عالی کشور | سابق-توافق قانونگذاران طرف با نیویورک در مورد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی وزارت خزانه داری تحریم هکرهای چینی به صورت قاچاق قبلا به سرقت رفته cryptocurrency بیشتر منجر خواهد شد این کنفرانس در 7 p. m. و (CNBC). این گروه نمی رود به تماس با امروز برای هماهنگ کاهش نرخ بهره و یا هزینه های دولت (بی بی سی).

پاول گفت: در یک جمعه در بیانیه ای که بانک مرکزی “را با استفاده از ابزار ما و عمل به عنوان مناسب” برای محافظت از اقتصاد (تپه). بازار باید قیمت در سه کاهش نرخ در سال جاری به گفته تحلیلگران و پاول بیانیه اعتبار شد با کاهش سرمایه گذار ترس روز دوشنبه به عنوان سهام رسید (واشنگتن پست).

تپه: دیدار NIH را دکتر Fauci, دولت فدرال را coronavirus متخصص و رسانه های ادراک بیماری های عفونی متخصص برای بیش از 30 سال است.

خبرگزاری بلومبرگ: برگ برنده تیم وزن virus پاسخ حاوی اقتصادی خرید اینترنتی.

آسوشیتد پرس: coronavirus بحران در چین است ebbing.

در تمرکز/تیز می گیرد

بین الملل: نخست وزیر اسرائیل , بنیامین نتانیاهو,بنیامین (بی بی) NetanyahuMORE است که پیش بینی می شود ویکتور برابر Benny Gantz در روز دوشنبه انتخابات در اسرائیل است اما فقط کوتاه برد یک حاکم اکثریت در حزب لیکود.

خروج سنجی در اسرائیل ایستگاه های تلویزیونی نشان داد که نتانیاهو و متحدان خود را گرفتن 59 کرسی از 120 در حزب لیکود قرار دادن او را در آستانه برنده شدن اکثریت با 90 درصد از آرای شمارش. نتایج نهایی انتظار می رود که منتشر شد بعد از آن در روز سه شنبه که می تواند با قرار دادن سومین مسابقه در سال گذشته بیش از بالا برای نخست وزیر وقت (آسوشیتد پرس).

Gantz سابق فرمانده نظامی نیست تن روز دوشنبه در انتخابات به نتانیاهو (اورشلیم پست). نخست وزیر می رود و در دادگاه به اتهام فساد مالی در 17 مارس است.

> چین: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد روز دوشنبه یک سری از محدودیت های جدید علیه خبرنگاران چینی کار برای رسانه های دولتی از جمله حد 100 شهروندان چینی که ممکن است کار در ایالات متحده برای پنج, چینی, اخبار سازمان های, که همه آنها دولت کنترل می شود. این تصمیم که وزیر امور خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoHillicon دره: Facebook طول می کشد پایین خارجی تاثیر مبارزات | ارشد تهمت مقامات هشدار می دهند که با دخالت خارجی در سه شنبه | اپل ارائه می دهد 0M حل برای کاهش مسن اپل | خزانه داری تحریم هکرهای چینی Pompeo وعده برای محافظت از کسب و کار ایالات متحده در اسرائیل-کنترل غرب بانک یک شبه دفاع: ما طالبان مقابله بازدید گیر در روز اول | نظامی برای کمک به پیدا کردن coronavirus واکسن | کاخ سفید خارج نامزدی برای مقام که مورد سوال اوکراین کمک های بیشتری را نگه دارید نورد در روز دوشنبه در واکنش به چگونه چینی درمان آمریکا و روزنامه نگاران خارجی (تپه).

Pompeo ساخته پرسنل عقبگرد پس از وزارت امور خارجه به شناسایی پنج رسانه ها به عنوان “ماموریت خارجی از جمهوری خلق چین” در ماه گذشته.

“بر خلاف رسانه های خارجی سازمان ها در چین و این اشخاص هستند نه مستقل اخبار سازمان” Pompeo در بیانیه ای گفت:. “تصمیم به اجرای این پرسنل کلاه است نه بر اساس هر یک از مطالب تولید شده توسط این اشخاص نه نشانی از آن جای هیچ گونه محدودیت در آنچه که تعیین شده اشخاص ممکن است انتشار در ایالات متحده است.”

این حرکت یک ماه پس از سه وال استریت ژورنال خبرنگاران اخراج شدند از چین اولین بار این اتفاق افتاده بود در 22 سال (نیویورک تایمز).

> افغانستان: آمریکا مواجه است کلید موانع در راه اجرای یک معامله با طالبان برای پایان دادن به جنگ در افغانستان با طالبان بالقوه مذاکرات با دولت افغانستان ضربه گیر بیش از آزادی زندانیان.

به گزارش رویترز ایالات متحده توافق کردند که به پارامترهای مختلف با طالبان و دولت افغانستان ایجاد سردرد به عنوان آن به نظر می رسد به مهر و موم کرد. ایالات متحده آمریکا-طالبان توافق می گوید دولت افغانستان می خواهد تا به 5000 طالبان زندانیان قبل از 10 مارس که رئیس جمهور اشرف غنی علنا زیر سوال برد. مقابله آمریکا با دولت افغانستان اما می گوید که دو طرف را متعهد به بحث در مورد “امکان سنجی” از جمله آزادی است.

با یک معامله در هوا دولت است که مصرف آن مورد به کنگره است. Pompeo گفت: قانونگذاران ارشد در روز دوشنبه که دولت با ساخت دو اسناد محرمانه مربوط به “نظامی اجرای” در دسترس به بالا روابط خارجی مجلس به عنوان آن به نظر می رسد برای به دست آوردن پشتیبانی از هر دو طرف راهرو برای معامله (Politico).

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: asimendinger@thehill.com و aweaver@thehill.com. ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

Coronavirus قطرات تنفسی و شماتوسط Fox News پزشکی دکتر خبرنگار مارک سیگل, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/2VGreAe

حفاظت از آمریکایی ها از بیماری های عفونی تهدیدات امروز و فرداتوسط دکتر تام فریدن, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/2VClmbe

حمایت محتوای آمریکایی – حمل و نقل عمومی انجمن

حمل و نقل عمومی بسیار مهم است برای گرفتن مردم را به کار و مدرسه و نگه داشتن اقتصاد امریکا قوی است. ما باید با افزایش سرمایه گذاری در این حیاتی خدمات عمومی امروز برای ساختن آینده می خواهیم. بیشتر بدانید.

که در آن و زمانی که

خانه ملاقات در ساعت 10 صبح در ساعت 9 صبح و دو ساعت پس از اعطا با گروه هفت وزرای امور مالی از طریق تلفن Mnuchin برنامه ریزی شده است به نظر می رسد قبل از خانه راه و وسیله کمیته به بحث در مورد تهمت پیشنهاد مالی 2021 بودجه. او خواسته خواهد شد که در مورد جدید کروناویروس و اقتصادی پولی و اثرات.

سنا در ساعت 10 صبح برگزار خواهد شد مقامات شهادت در ساعت 10 صبح قبل از سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته در مورد فدرال coronavirus پاسخ. مقامات CDC NIH بهداشت و خدمات انسانی بخش و داروی فدرال ارائه خواهد شد به روز رسانی.

رئیس جمهور صبح امروز, صحبت می کند, به انجمن ملی از شهرستانهای کنفرانس در واشنگتن است. مغلوب ساختن پیشی جستن این بعد از ظهر را تور بخش از NIH در مریلند در 2:30 p. m. به عنوان بخشی از خود را در حال انجام آموزش در مورد بیماری های عفونی. رئیس جمهور امروز در دیدار با اوباما به قانونگذاران و مقامات دولت به بحث در مورد بن بست در کنگره بیش از نظارت قانون (تپه).

پنس را با مشکل حل کننده جلسه در ساعت 11 صبح و شرکت در سنای جمهوریخواه و دموکرات ناهار در 1 p. m. و 1:15 بعد از ظهر بود. او را نیز در یک میزگرد در coronavirus در NIH با رئیس جمهور و رهبری یک وظیفه نیروی جلسه در مورد موضوع در 4:15 بعد از ظهر

انجمن ملی از شهرستانهای استان در حال برگزاری سالانه آن مقننه کنفرانس در واشنگتن این هفته است. علاوه بر رئیس جمهور امروز سخنرانان عبارتند از: Rep. جان KatkoJohn Michael KatkoHillicon دره: مقامات نگران نوادا, انجمن تکنولوژی پس از آیووا | Pelosi می پیوندد فشار مبارزات انتخاباتی در Huawei | کارگران در Kickstarter رای به داشتن اتحادیه | بزوس راه اندازی B آب و هوا ابتکار تکنولوژی برای نوادا قفقاز تحت بررسی پس از آیووا افتضاح Hillicon دره: قاضی تصویب T-Mobile با حداکثر سرعت دویدن ادغام | FTC به نقد و بررسی گذشته بزرگ با تکنولوژی معاملات | مقامات دولتی برای بیش بپرسید امنیت سایبر کمک کند | خانه نزدیک شدن پیش نویس لایحه self-driving cars بیشتر (R-n. y.), Rep. استفانی مورفیاستفانی MurphyGOP کست ساندرز به عنوان 2020 boogeyman ساندرز زیر آتش از دموکرات ها بیش از ستایش کاسترو رژیم تپه انتخاباتی گزارش: دموکرات ها روی چیزی حساب کردن با ساندرز افزایش بیشتر (D-Fla.) و وزیر امور خارجه سابق کالین پاولکالین لوتر PowellOvernight دفاع: آمریکا و طالبان مقابله بازدید گیر در روز اول | نظامی برای کمک به پیدا کردن coronavirus واکسن | کاخ سفید خارج نامزدی برای مقام که مورد سوال اوکراین کمک نگه دارید تهمت نامزد اولین آفریقایی آمریکایی نیروی هوایی رئیس تعهدات به تنوع در امنیت ملی باید فراتر از ماه تاریخ سیاه تر. اطلاعات است که در اینجا.

گرفتن هیل کمپین گزارش خبرنامه با آخرین از تپه سیاست تیم. ثبت نام برای دریافت, شب, به روز رسانی, رای گیری داده ها و بینش در مورد 2020 انتخابات است.

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

دیوان عالی کشور: قضات در دوشنبه شنیده شفاهی در یک طرح دعوی در دادگاه هل دادن بیشتر از حمایت قانون اساسی به دولت تسریع رسیدگی به اخراج از کشور (تپه). … قضات روز دوشنبه گفت: آنها را در نظر سرنوشت قانون مراقبت مقرون به صرفه برای سومین بار در طول مدت آغاز می شود که در ماه اکتبر. به درخواست دموکراتیک کنترل متحده دادگاه خواهد شنیدن استدلال در پاسخ به یک دادگاه پایین تر تصمیم گیری است که به چالش با قانون اساسی سال 2010 قانون است. پوشش بهداشتی موجود و مفاد ObamaCare در اثر باقی می ماند (واشنگتن پست و تپه). … امروز دادگاه عالی را بشنود شفاهی در مورد, در مورد قانون اساسی از دولت مصرف کننده حمایت مالی اداره به عنوان در حال حاضر ساختار. این دفتر مورد علاقه کیسه بوکس برای صنعت بانکداری و محافظه کاران شده است بحرانزده پس از ایجاد آن به عنوان بخشی از 2010 Dodd-Frank مالی اصلاحات قانون (تپه).

> اخبار و رسانه ها: چگونه روزنامه نگاران در نیویورک تایمز را در تصمیم گیری های شخصی و تنظیمات مانند شرکت در انتخابات به منظور افزایش بی طرفی: “چگونه روزنامه نگاران سعی می کنید به ماندن بی طرف.” … در یک حرکت MSNBC را “بیس بال” سیاسی نشان می دهد بحث میزبان کریس ماتیوز 74 اعلام بازنشستگی خود را موثر دوشنبه شب پس از یک رشته از مجادلات در مورد برخی on-air سیاسی نظرات (سی ان ان).

سرگرمی: همین حالا Aaron Sorkin چت جالب در روز یکشنبه نیویورک تایمز در مورد اینکه چرا او را کشیده به نوشتن در مورد “قهرمانان بدون capes” برای تلویزیون صفحه نمایش بزرگ و برادوی و او را در این سال دموکراتیک ریاست جمهوری جزوات. “وجود دارد که حرکات بزرگ در خارج وجود دارد به حال و هیچ کس در حال رفتن به آنها را. ما در حال غرق شدن در بود.”

➔ RIP: سابق جنرال موتورز مدیر عامل شرکت جک ولش درگذشت روز دوشنبه در 84 (CNBC). … جیمز لیپتون, خالق, و میزبان از براوو طولانی در حال اجرا “در داخل اکتورز استودیو” درگذشت روز دوشنبه در 93 (The Hollywood Reporter).

نزدیک

و در نهایت … مبارک سالگرد به اسمیتسونین باغ وحش ملیکه باز در سال 1891 و 130 سال در این هفته با توجه به مورخان و حامیان. این یک آهنربا برای گروه های دانشجویی, گردشگران و خانواده های محلی پس از آن باز کردن. رایگان و در طول سال در این باغ وحش از 2 میلیون بازدید کننده در سال از سراسر جهان است. آن را نیز حفاظت از محیط زیست و مرکز تحقیقات.

این جوان شامپانزه نما در باغ وحش در ماه مه سال 1926 بخشی از کتابخانه کنگره مجموعه عکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>