تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط آمریکایی حمل و نقل عمومی انجمن – بایدن به نظر می رسد برای سه شنبه خروش; coronavirus نگرانی افزایش

ارائه شده توسط آمریکایی حمل و نقل عمومی انجمن

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. دوشنبه مبارک! ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. Al ویور خبرنامه استاد امروز در حالی که الکسیس Simendinger لذت بردن از یک آخر هفته طولانی. Find us @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

*** صبح به خیر! یک روز بیشتر تا سه شنبه … 246 روز تا روز انتخابات! ***

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن, جو بایدن دموکرات نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه خوان ویلیامز: آیا ایران تا کنون جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن? اوباما و بایدن به نام برای تبریک پس از کارولینای جنوبی پیروزی: گزارش بیشتر زنده است و پس از پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه و به دنبال انجام این حرکت به سوپر شنبه زمانی که 14 متحده در وزن و بیش از یک سوم از نمایندگان خواهد بود doled در چه چیزی می تواند مهم ترین شب مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات.

روز شنبه در نتیجه حرکت کردن مسابقه در شمار راه رفتن به سهشنبه به خصوص برای معاون سابق رئیس جمهور. پس از سه underwhelming عملکرد و افزایش خطر دیابت برنی ساندرزسناتور SandersThis هفته: خانه چشم رای در اورژانس coronavirus بودجه دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه جاد گرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن و Pelosi — که دیوانه در حال حاضر ؟ بیشتر (I-Vt.) مطرح شده به او و بقیه زمینه بایدن در نهایت دارای حرکت است که هر نسیم در مسابقه است pined اما نشده است قادر به نگه داشتن از رفتن به سه شنبه. برخی از آن آشکار است آشکار از جمله سربازان ارتش در جمع آوری کمک های مردمی و ادامه داد: اجرای کلید تایید.

بیش از هر چیز می تواند قرار دادن یک دمپر در ساندرز که بالا سوار پس از فوران چاه نفت برنده دو شنبه پیش در نوادا و در فاصله قابل توجه از قرار دادن ناخن در تابوت بایدن ریاست جمهوری آرمان. با توجه به نظر سنجی های متعدد منتشر شده در یکشنبه, بایدن است گزنده در ورمونت مستقل را در یک کادر از کلید متحده در سه شنبه نقشه. اما ساندرز است zeroed در روز سه شنبه که ثابت انتقادی به توانایی خود را به آمار مورد نیاز 1,991-نماینده خوانده شده را علامت به nab نامزدی قبل از کنوانسیون.

برای مثال در حالی که بایدن سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس بلومبرگ دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه بایدن خواستار پایان دادن به بحران انسانی در غزه Buttigieg انداختن انتخابات ریاست جمهوری بیشتر ازسابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل Buttigieg دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن: Buttigieg انداختن شروع از حزب دموکرات ‘گرفتن برنی از بازی’ Buttigieg انداختن انتخابات ریاست جمهوری بیشتر و سن. الیزابت وارنElizabeth Ann Warren دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه Buttigieg انداختن انتخابات ریاست جمهوری Sanders, وارن در ماساچوست: نظرسنجی بیشتر (D-جرم.) صرف پنج شنبه در سلما علا., به مناسبت 55 در سالگرد “یکشنبه خونین,” ساندرز برگزار شد یک جفت از تظاهرات گسترده در کالیفرنیا به عنوان او را هل می دهد به نفع خود سهم دولت را 415 نمایندگان — بزرگترین جایزه در دموکراتیک تقویم اصلی. علاوه بر این بایدن به صرفهجویی مبارزات انتخاباتی در سه شنبه متحده ایجاد مسائل بالقوه است (نیویورک تایمز).

Niall Stanage: یادداشت: بایدن بزرگ پیروزی به معنی این بازی برای سه شنبه.

نیویورک تایمز: چرا برخی از حومه زنان با احتیاط از برنی ساندرز.

رابرت کوستا, واشنگتن پست: بایدن به دنبال تحکیم دموکرات ها با شتاب از S. C. پیروزی.

پست-کارولینای جنوبی, خرید اینترنتی ادامه داد: یکشنبه شب زمانی که Buttigieg با کمال تعجب اعلام کرد که تعلیق از مبارزات انتخاباتی خود را پس از یک جفت از عملکرد بدون زرق و برق در کارولینای جنوبی و نوادا و بدون پاک کردن خیابان برای پیروزی این حزب نامزدی.

Buttigieg که اول شد آشکارا گی نامزد برای پیروزی نمایندگان با پیروزی خود در آیووا ساخته ناگهانی اعلام در یک سخنرانی برای حامیان در ساوث بند (تپه).

“امروز یک لحظه از حقیقت است. حقیقت این است که مسیر تنگ است برای نزدیک برای ما نامزدی اگر نه برای ما علت” Buttigieg گفت. “ما باید مسئولیت برای در نظر گرفتن اثر باقی مانده در این مسابقه هر بیشتر.”

“من همه چیز را در قدرت من به مطمئن شوید که ما یک جدید دموکراتیک رئیس جمهور آمده ژانویه,” او اضافه شده است. اما Buttigieg داد هیچ نشانه ای که او را به حمایت از هیچ کاندیدایی قبل از روز سه شنبه مسابقات یا پایین جاده.

Buttigieg خروج همراه با تام Steyerتام Fahr SteyerButtigieg انداختن انتخابات ریاست جمهوری این Franken-بایدن افزایش می یابد! تهمت می زند Steyer پس از دموکرات قطره از مسابقه: ‘دور’ بیشتر‘s خروج در شب شنبه به معنی این زمینه محدود به پنج نامزد جدی با پتانسیل بیشتر به رها کردن زیر سهشنبه نتایج. در حالی که برخی از باقی مانده اند در مسابقه آن را تبدیل به آشکار است که برخی ندارند بتن مسیر برای نامزدی در خارج از کنوانسیون. وارن کمپین بستری در آنجا در یک یادداشت روز یکشنبه که هر مسیر اجرا می شود از طریق تابستان مبنی در میلواکی است.

نیویورک تایمز: به عنوان Buttigieg خروجی نژاد بایدن به دنبال لبه در برابر ساندرز در سه شنبه.

تپه: بایدن مراحل حمله ساندرز به عنوان سوپر شنبه روش.

سیاسی: بایدن تعجب بارقه امید در کالیفرنیا است.

مت Flegenheimer و کتی Glueck نیویورک تایمز: بایدن نام خود را به گلوله بست. او به دست آورد. آیا این کافی است ؟

خارج از Steyer بلومبرگ ممکن است تا به حال بدترین شب از هر نامزد حزب دموکرات حتی اگر او نبود رقابت در پلمتو دولت است. پس از تصمیم گیری در برابر ساخت یک بازی در فینال زود هنگام رای دولت بلومبرگ لین به پیروزی افت قابل ملاحظه ای در طول تعطیلات آخر هفته آن را به عنوان banked تا حد زیادی در بایدن انتخاباتی منسوخ شدن توسط سه شنبه.

“تمام منطق خود را از نامزدی بود که او می خواست برای نشان دادن که جناح میانه رو چپ گرا و او احساس بایدن قرار بود به لکنت زبان پیدا کردن. که طرح چپ چپ رفته در حال حاضر. بایدن نشده شک و تردید عمل” گفت: دیوید اکسلراددیوید AxelrodThe هیل صبح گزارش – Sanders, Buttigieg مجموعه برای گرانیت دولت مرحله نهایی مسابقات تپه صبح روز سه گزارش – Sanders, Buttigieg نبرد در نیوهمپشایر گاهشمار: مغلوب ساختن پیشی جستن و رامنی rocky ارتباط بیشترقبلا یک مشاور سابق رئیس جمهور اوباما در شنبه شب. “تا زمانی که بایدن رقابتی است در این مسابقه به عنوان او ظاهرا خواهد بود در حال حاضر که در آن مسیر برای بلومبرگ در اینجا؟”

مسائل مربوط به ساخت دریافت بلومبرگ دریافت در سلما در روز یکشنبه به عنوان نزدیک به یک دوجین عبادت تبدیل پشت خود را در حالی که او خطاب به شرکت کنندگان در قهوه ای AME Church service. در مقابل بایدن شد مورد تحسین قرار گرفته با Rev. Al Sharpton اجازه می دهد او را به نشستن در افتا در طول خدمت. بلومبرگ نشسته در ردیف جلو.

رید ویلسون تپه: در دنباله: Steyer فلاپ هشدار به بلومبرگ.

تپه: 14 دیگر کلید مسابقه به تماشای در سه شنبه.

با این حال او هنوز هم یک تهدید عمده در روز سه شنبه — اول بار او را به نظر می رسد در انتخابات. او نشسته در سه صفحه در مسابقات متعدد داشتن بمباران شنبه متحده با تبلیغات در ماه های اخیر.

در مقابل مالی, چند, نامزد گزارش قوی جمع آوری کمک های مردمی در ماه عنوان توسط $46.5 میلیون مطرح شده توسط ساندرز در ماه فوریه است. وارن دنبال کرد تا با $29.3 میلیون با وجود عدم موفقیت در این مسابقات به پایان رسید بالاتر از سوم در هر دولت است. به عنوان بایدن, پول نقد خود را مصرف بود رو به با شنبه را به نفع خود. او مطرح نزدیک به 18 میلیون دلار در ماه فوریه با $5 میلیون نفر از است که در آینده در روز شنبه به تنهایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه اعلام کرد در اوایل صبح امروز که آن را مطرح $86 میلیون در ماه فوریه آوردن مجموع در آورده به بیش از 600 میلیون دلار.

نامزدی حزب دموکرات را شرط بندی شانس: Sanders, -115 (شرط $115 به پیروزی $100); بایدن +240 (شرط $100 به پیروزی $240); عصر ایران, +600.

یکشنبه نشان می دهد: سه شنبه, South Carolina اولیه سهم شدند با کروناویروس سیاست است.

سیاسی: سناتور. ctqامی ژان Klobuchar دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه Klobuchar لغو کمپین تجمع پس از تظاهرات بایدن خواستار پایان دادن به بحران انسانی در غزه بیشتر (D-Minn.) تجمع در مینه سوتا لغو شد اعتراض.

پیشرو در روز

CORONAVIRUS: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صرف تعطیلات آخر هفته در تلاش برای فرونشاندن نگرانی ها در مورد افزایش coronavirus به عنوان موارد همچنان به محصول در بخش هایی از ایالات متحده و مرگ و میر در سطح بین المللی افزایش می یابد.

ترس شد و افزایش در روز یکشنبه به عنوان پنج مورد جدید از این ویروس تایید شده در نیویورک و واشنگتن و کالیفرنیا و ایلینویز و رود آیلند جرقه پاسخ از مقامات فدرال برای افزایش تست و آگاهی است. معاون رئیس جمهور پنس گفت: در یکی از جمعه نشان می دهد بحث ظاهر که بیشتر تست کیت در حال تولید به منظور شناسایی و تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThis هفته: خانه چشم رای در اورژانس coronavirus بودجه دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه جاد گرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن و Pelosi — که دیوانه در حال حاضر ؟ بیشتر و مقامات دولت انتظار می رود برای دیدار با دارویی مدیران امروز و روز جمعه به آتلانتا به بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در یک فشار به درخشش نور در دولت پاسخ (The Atlanta Journal-Constitution).

در ایالات متحده 86 مورد از این ویروس تایید شده است در حالی که در دو مورد اول مرگ و میر گزارش شده بیش از آخر هفته. هر دو مرد بودند از واشنگتن (تپه).

ترس نیز در حال افزایش در سراسر اروپای غربی و آسیا به بیش از 60 کشور در حال حاضر موارد گزارش شده و مرگ کل تحت الشعاع 3,000 روز یکشنبه. با توجه به آخرین داده ها وجود دارد 89,197 تعداد موارد تایید شده از coronavirus در سراسر جهان است.

روز یکشنبه موزه لوور (پایین را ببینید) بسته درهای خود را در پاریس به عنوان انبوه تجمعات شده اند به حداقل برسد. در ژاپن توکیو ماراتن محل در یکشنبه اما تنها با 200 رقابتی دوندگان شرکت به جای 30,000 که معمول اجرا در تلاش برای مهار این ویروس (رادیو فردا).

با توجه به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذردولت در حال کار برای جلوگیری از کمبود داروهای اما امید آن کمبود نمی خواهد آخرین برای مدت زمان طولانی. پنس و آذر در ادامه به استدلال می کنند که خطر آلوده شدن کم است, هر چند بیشتر خواهد شد به احتمال زیاد قرارداد این ویروس و مرگ و میر در حال انتظار (وال استریت ژورنال).

“ما بیشتر انتقال از موارد در ایالات متحده” آذر CBS گفت: “چهره ملت است.” “آن را به سادگی تنها یک ماده از ریاضی است.”

در ایتالیا عفونت افزایش 50 درصد در تنها 24 ساعت روز یکشنبه وادار کردن آمریکا به توصیه آمریکایی ها در برابر سفر به دو منطقه در شمال کشور که متاثر شده اند. تعداد کل افراد آلوده در کشور افزایش یافت به 1,694 در حالی که پنج درگذشت آوردن مرگ کل در ایتالیا به 34. هشتاد و سه نفر بهبود یافته اند از ویروس (آسوشیتد پرس).

تپه: 5 قسمت از اقتصاد بیشتر در معرض خطر از coronavirus.

تپه: خانه چشم رای در اورژانس coronavirus بودجه.

آسوشیتد پرس: مطالعه: Coronavirus ممکن است در اطراف سیاتل برای هفته ها.

تپه: جراح عمومی: توقف خرید ماسک.

در تمرکز/تیز می گیرد

بین الملل: رییس جمهور اشرف غنی روز یکشنبه گفت که او نمی خواهد به جلو حرکت می کند و هزاران نفر از زندانیان طالب از زندان به عنوان مذاکرات را در مجموعه ای به پا زدن کردن بین دولت افغانستان و طالبان در روزهای آینده

غنی نظرات پرتاب تازه عدم اطمینان به اجرای یک معامله بین آمریکا و طالبان برای پایان دادن به جنگ در افغانستان است که کشیده برای بیش از 18 سال است که تهمت بوده است مشتاق به پایان (آسوشیتد پرس).

“دولت افغانستان ساخته شده است بدون تعهد به رایگان از 5000 طالبان زندانیان” افغانستان به خبرنگاران در کابل یک روز پس از معامله امضا شد در قطر. “درخواست شده توسط ایالات متحده برای آزادی زندانیان و می توان آن را بخشی از مذاکرات, اما آن را نمی توان یک پیش شرط.”

معامله بین آمریکا و طالبان نشان داد و امیدوار است که از 5000 طالبان زندانیان منتشر خواهد شد قبل از مارس 10 — روز اول مذاکرات بین دو طرف افغانستان در اسلو, نروژ. طالبان خواهد آزادی نزدیک به 1000 زندانیان.

غنی گفت: در یک کنفرانس خبری در پایتخت افغانستان کابل روز یکشنبه که این نبود وعده ایالات متحده می تواند. او گفت: آزادی هر زندانی شد تصمیم گیری برای دولت او را که او آماده نیست برای آزادی زندانیان قبل از شروع مذاکرات است.

با وجود دست انداز سرعت ایالات متحده همچنان امیدوار است که مذاکرات اسلو برگزار خواهد شد در آینده نزدیک اشاره کرد که زندانی منتشر کرده اند و در گذشته (رادیو فردا).

“این رفتن به سنگی و پر از دست انداز” وزیر امور خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoPence جامد نقش مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سرباز افغانستان را رد طالبان تقاضا برای آزادی زندانیان خواهان به 2024 فايلهاي در CPAC بیشتر گفت: “چهره ملت است.” “هیچ کس تحت هیچ توهم کاذب است که این نمی تواند یک مشکل مکالمه.”

کره شمالی: کره شمالی از راه اندازی دو کوتاه برد بالستیک موشک به شرق آن دریای از در امتداد ساحل شرق در روز دوشنبه با توجه به کره جنوبی وزارت دفاع و مارک و کشور برای اولین بار سلاح های راه اندازی از اواخر ماه نوامبر (نیویورک تایمز).

به گزارش آسوشیتد پرس, کره جنوبی ستاد مشترک گفت: پرتابه از کار اخراج شدند در نزدیکی شهر ساحلی ونسن و پرواز حدود 149 مایل در شمال شرقی. کره جنوبی و ایالات متحده ارتش در حال تجزیه و تحلیل راه اندازی با هم.

اسرائیل: آمریکا و اسرائیل در امور عمومی کمیته (AIPAC) در کنفرانس سالانه لگد روز یکشنبه با عکس در سراسر تعظیم در ساندرز بیش تماس خود را برای شرایط آمریکا برای حمایت از اسرائیل است.

با توجه به تپه لورا کلی AIPAC مدیر عامل Howard Kohr افتتاح این سازمان در سه روز کنفرانس در واشنگتن با هشدار آنها را به عقب براند در برابر “رهبران سیاسی و حامیان آنها” که برای شرایط اسرائیل پشتیبانی می کند. ساندرز است تنها نامزد حزب دموکرات برای ایجاد هر گونه تماس.

“ما مجموعه ای از رهبران سیاسی و حامیان آنها که می خواهند به نوبه خود سیستم سیاسی ما دور از اسرائیل” Kohr گفت: 18,000 شرکت کنندگان. “طرفدار اسرائیل جامعه کار خواهد کرد برای شکست دادن کسانی که سعی می کنید به ضرر ما دوستان و کسانی که سعی در آسیب زدن به روابط آمریکا و اسرائیل.”

بایدن خطاب به کنفرانس از طریق یک پیام ویدیویی که روز یکشنبه خواستار پایان دادن به بحران انسانی در غزه (تپه). Klobuchar همچنین انتظار می رود به آدرس شرکت کنندگان در یک پیام ویدئویی در حالی که مهر برنامه ریزی شده است به صحبت می کنند در واشنگتن زندگی می کنند به این کنفرانس در روز دوشنبه — تنها نامزد حزب دموکرات برای انجام این کار است.

تپه: ساندرز در پاسخ به حمله از سفیر اسرائیل: اسرائیل سیاست باید “مقابله با درد و رنج مردم فلسطین نیز هست.”

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: asimendinger@thehill.com و aweaver@thehill.com. ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

این به هیچ وجه به انتخاب رئيس جمهور ؟ توسط Mark J. Rozell, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/2TwmWbN

کروناویروس و تراژدی ایران, رابرت دی کاپلان نویسندگان وال استریت ژورنال. https://on.wsj.com/32KPPoX

حمایت محتوای آمریکایی – حمل و نقل عمومی انجمن

حمل و نقل عمومی بسیار مهم است برای گرفتن مردم را به کار و مدرسه و نگه داشتن اقتصاد امریکا قوی است. ما باید با افزایش سرمایه گذاری در این حیاتی خدمات عمومی امروز برای ساختن آینده می خواهیم. بیشتر بدانید.

که در آن و زمانی که

خانه ملاقات کرده بودند.

سنا reconvenes در 3 p.m و خواهد شد در نظر گرفتن پیشرفته زمین گرمایی نوآوری رهبری عمل می کنند.

رئیس جمهور خواهد شد و دیدار با رئیس جمهور کلمبیا در 10:30 صبح و دریافت اطلاعات جلسه در ساعت 11:45 صبح او را به ناهار با پنس در 12:45 بعد از ظهر ملاقات با مدیران از پیشرو شرکت های دارویی به بحث تولید واکسن برای مبارزه با COVID-19 در 3 p. m. در این دیدار که در اصل برنامه ریزی شده به بحث در مورد هر دو حزب تلاش برای کاهش تجویز دارو قیمت. رئیس جمهور امشب را تیتر یک انتخاب مجدد تجمع در شارلوت, N. C., در 7 p. m.

پنس آدرس AIPAC کنفرانس در ساعت 10:25 صبح او را نیز با شرکت در یک کنفرانس ویدئویی تماس با فرمانداران در coronavirus در ظهر و کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه در 4 p. m.

Pompeo نیز صحبت می کنند در AIPAC در 5 p. m.

انجمن ملی از شهرستانهای استان در حال برگزاری سالانه آن مقننه کنفرانس در واشنگتن این هفته است. امروز سخنرانان عبارتند از: Rep. جری Connollyجرالد (جری) ادوارد Connolly’Liberated’ پلوسی bashes مغلوب ساختن پیشی جستن — و woos دموکراتیک پایه مغلوب ساختن پیشی جستن بهترین روز تا کنون است ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه به مقابله با او استیضاح دشمنان بیشتر (D-Va.), وزیر کشور دیوید برنارد و مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسونبنیامین (بن) جزایر CarsonCarson FDA کمیسر اضافه شده به کروناویروس نیروی کار ‘شنبه شب زنده” اهداف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پنس بیش از coronavirus پاسخ دموکرات: این تهمت است و ما فقط در آن زندگی می کنند بیشتر. اطلاعات است که در اینجا.

در اسرائیل رای دهندگان امروز سر به پای صندوق های رای یک بار دیگر به تلاش برای تشکیل یک دولت (آسوشیتد پرس).

گرفتن هیل کمپین گزارش خبرنامه با آخرین از تپه سیاست تیم. ثبت نام برای دریافت, شب, به روز رسانی, رای گیری داده ها و بینش در مورد 2020 انتخابات است.

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

دیوان عالی کشور: در چه خواهد بود اولین مورد سقط جنین قبل از دیوان عالی کشور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دو نامزد در زمان نیمکت دادگاه را بشنود محافظه کار چالش در روز چهارشنبه به یک 2014, لوئیزیانا, قانون که حکم سقط جنین ارائه دهندگان قادر به اعتراف بیماران به بیمارستان در عرض 30 مایل شعاع درمانگاه (تپه).

مهاجرت: یک قاضی فدرال حکم در روز یکشنبه که رئیس جمهور انتصاب کن Cuccinelli به عنوان سرپرست U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی نقض قانون حاکم چگونه دولت فدرال پست های خالی شغلی هستند پر شده است. این حکم توسط ایالات متحده در منطقه قاضی رندولف خزه حفره بخشنامه قرار داده و در محل سابق ویرجینیا دادستان کل است که محدودیت چگونه پناهجویان می توانید با مشورت با مشاور قبل از آن مشخص شود که آیا آنها معتبر ترس از آزار و اذیت و یا شکنجه حمایت خود را از درخواست (مهر نیوز).

هاکی NHL ضربه روابط عمومی مزیت زمانی که دیوید Ayres پا به اورژانس دروازه بان برای Carolina Hurricanes برابر تورنتو افرا برگها در فوریه. 22. اما عشق به اورژانس نقش ممکن است در کوتاه مدت به عنوان لیگ را به طور کلی مدیران را تشکیل امروز برای بحث در مورد تعمیرات اساسی موقعیت. در پنج سال پس از اورژانس دروازه بان قانون اجرا شد اما تنها استفاده شده است دو بار (آسوشیتد پرس).

نزدیک

و در نهایت … دوشنبه, موسیقی توجه داشته باشید! کتابخانه کنگره میزبان یک رویداد در 7 بعد از ظهر در واشنگتن امشب این برنامه شامل یک گفتگو با موسیقی کشور مشاهیر Garth Brooks and Trisha Yearwood.

بروکس مشهور کشور هنرمند و افسانه ای زندگی می کنند اجرا خواهد شد و تبدیل به جوانترین دریافت کننده جایزه گرشوین برای آهنگ محبوب در روز چهارشنبه. اطلاعات رویداد را می توان در اینجا یافت نشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>