تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی بازگشایی به عنوان ویروس مرگ و میر پیش بینی ماشه زنگ

ارائه شده توسط Facebook

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. آن جمعه است. این Cinco de Mayo! ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

کل ایالات متحده coronavirus مرگ و میر گزارش شده هر روز صبح این هفته: دوشنبه, 67,682. سه شنبه 68,934.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCNN خواسته تهمت کمپین جلوگیری از استفاده از ‘تحریف’ کلیپ از شبکه در آگهی شومر: Fauci ممکن است قبل از شهادت در مجلس سنا در هفته آینده Fauci رد ‘دایره استدلال’ coronavirus سرچشمه در آزمایشگاه بیشتر از امروز خواهد مدیره یک نیروی هوایی و پرواز به آریزونا که در آن یک ایالت اقامت در خانه سفارش در محل باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 15 و حتی با برخی از محدود فعالیت های کسب و کار مجموعه ای برای شروع روز جمعه.

مانند بسیاری از آمریکایی ها رئیس جمهور بی تاب است به لرزش کردن خانه حبس و بازگشت به کار است که در مورد او شامل یک انتخاب مجدد کمپین است که در آن دست زدن به او از COVID-19 و بدترین ایالات متحده نرخ بیکاری در دهه خواهد سگ پیشنهاد خود را به نگه داشتن شغل خود را.

رییس جمهور در این گلگون پیام برای تحویل امروز در یک Honeywell aerospace گیاه در ققنوس است که در حال حاضر ساخت ماسک صورت. مغلوب ساختن پیشی جستن تشویق آمریکایی ها که بازگشایی برای کسب و کار امن است اگر کارگران به دنبال دستورالعمل های فدرال و کاملا ضروری برای این کشور بقای اقتصادی.

واشنگتن پست: مغلوب ساختن پیشی جستن تحسین متحده بازگشایی جلوتر از دستورالعمل های فدرال.

رژیم صهیونیستی. mlb (R) یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد است با این وجود در نظر گرفتن یک رویکرد آهسته به بازگشایی آریزونا. دولت خود گزارش داد حداقل 8,919 coronavirus موارد از شنبه, از جمله افزایش 279 در یک دوره 24 ساعته و 362 مرگ و میر. Ducey و هر کس دیگری که می آید نزدیک به رئیس جمهور امروز قرار است به آزمایش این ویروس به عنوان بخشی از جدید کاخ سفید امنیت روال برای همه تهمت حوادث.

بهداشت عمومی از خطرات ناشی از انتخابات ریاست جمهوری عفونت جدی گرفته شود داخل بال غربی در حالی که پیش بینی خطرات جدید خوشه در COVID-19 سرایت وزن هستند در درجات مختلف در کشورهای مختلف. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه تجدید نظر خود امیدواریم که آمریکا مرگ و میر از این ویروس خواهد بود در پایان پایین تر از بیماری های مدل ماه گذشته منتشر شد اما مرگ و میر در ایالات متحده در حال حاضر دمیده گذشته که در آستانه 60,000 و رئیس جمهور اذعان کرد که COVID-19 may کشتن 100 ، 000 نفر در ایالات متحده و یا بیشتر.

کاخ سفید روز دوشنبه به عقب رانده برابر نیویورک تایمز گزارش می دهند که دولت به بخش خصوصی پروژه های افزایش مداوم در coronavirus موارد و مرگ و میر بیش از چند هفته آینده. روزانه مرگ و میر را به حدود 3000 در ژوئن 1, با توجه به یک سند داخلی به دست آمده توسط این زمان نزدیک به دو برابر تعداد فعلی حدود 1,750. که گزارش و دیگر بیماری مدل از دانشگاه ویسکانسین اغلب ذکر شده توسط کاخ سفید نشان می دهد که به عنوان جمعیت بیشتر می شود, تلفن همراه, آنجا که تهمت تشویق عفونت به ناچار افزایش در صورت عدم وجود یک موجود درمان است. با موارد جدید آمده بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر بیشتر (تپه).

به عنوان Niall Stanage می نویسد: آن است که یک دلخراش وظیفه برای هر رئیس جمهور به افزایش این کشور روحیه در یک دست و بدون تسلیم شدن به بی اعتمادی بیش از حد از گلگون پیش بینی دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است با تجربه متنوع روایت به همراه او برو پیام در مورد بهبود اقتصادی. یک مثال: اتهامات که چین نشسته بر روی اطلاعات حیاتی در مورد یک کشنده جدید کروناویروس که در آن غرش از طریق ووهان در ماه دسامبر به خطر انداختن جهان و راه اندازی یک بیماری همه گیر پس از دولت کمونیست حاضر به شفاف باشد (تپه).

ان بی سی نیوز: در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد چگونه به کروناویروس در ابتدا آمده از چین: اطلاعاتی ایالات متحده به این نتیجه رسیده COVID-19 است نه انسان ساخته شده است. وجود دارد هیچ اطلاعاتی بحث و نتيجه گيری در مورد چگونگی آن اولین انسان آلوده شده است.

پس از رئیس جمهور را تشویق به سنا بازگشت به کار در کنگره در روز دوشنبه برای برگزاری اولین مجلسی گسترده رای از اواخر مارس زمانی که 2.2 تریلیون دلار مراقبت بسته گذشت 96-0.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSchumer: Fauci ممکن است قبل از شهادت در مجلس سنا در هفته آینده بعد از نبرد بزرگ در کاپیتول هیل نگرانی در کمک به دولت ها و محلات اوباما سناتور آسانسور دو سال نگه دارید تهمت نامزد برای رئیس ضد جاسوسی بیشتر (R-Ky.), که ساخته شده راه خود را به طبقه سنا در یک ماسک برای اولین بار در آورده بالا اتاق به جلسه نگرانی از برخی از سناتورهای بیش از ایمنی خود را. در مک کانل تخته سنگ برای هفته آینده: پاکسازی و جمع شدن از نامزد, و کار به سمت یک انتظار مراقبت 2 بسته.

“این کشنده coronavirus را ندارد روز و پس از این کشور ایالات متحده آمریکا است یا” مک کانل گفت: در طبقه با اشاره به telework و موقت $484 میلیارد امداد لایحه برای کسب و کارهای کوچک. “اما در حال حاضر زمان آن رسیده است برای ما برای ادامه اجرای ملت ما کسب و کار در راه است که تنها ممکن است با سناتورها در اینجا در کنگره”.

مک کانل گفت که او در نظر دارد برای پر کردن “بحرانی پست” در سراسر دولت در هفته های آینده اعم از بهداشت عمومی به امنیت ملی “که مربوط به طور مستقیم به امنیت مردم آمریکا نظارت ما coronavirus قوانین و بیشتر.” او با انتقاد از حزب دموکرات مجلس سنا رهبری برای “در سراسر-هیئت مدیره انسداد” در سال های اخیر در تماس با آنها را اجازه می دهد تا صدای رای میدهد.

در سمت دیگر راهرو رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerSchumer: Fauci ممکن است قبل از شهادت در مجلس سنا در هفته آینده عمده گروه هتل به بازگشت میلیون ها نفر در PPP بودجه پلوسی و شومر تماس اقتصادی برای کمک به شهروندان به اتباع خارجی ازدواج بیشتر (D-n. y.) با انتقاد از رهبر ایران برای آوردن اتاق عقب در حالی که برنامه ریزی “هیچ توجهی COVID مربوط به کسب و کار” برای طبقه در نظر گرفتن. وی با اشاره به روز دوشنبه رای به تایید Robert J. Feitel به توافق هسته ای, کمیسیون تنظیم مقررات و کمیته قضایی مجلس سنا را از شنیدن این هفته در نامزدی قاضی جاستین واکر برای پیوستن به ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار.

دموکراتیک رهبر متمرکز شده وضعیت در خانه خود دولت است که ضربه این بیماری همه گیر. اما جدی دیگر حواس او را پرت برای شومر: الکساندر بولتون گزارش می دهد که برخی از حزب دموکرات در حال حاضر به نفع تحقیقات مستقل سابق سنا مشاور تارا Reade‘s حمله به اتهامات علیه معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSome دموکرات ها می گویند اتهامات علیه بایدن شایستگی مستقل بررسی مطبوعات: جو بایدن چهره خود من بیش از حد لحظه جو بایدن اشتباه می کند و با سازمان بهداشت جهانی تعهد بیشتر — اتهامات بایدن را رد می کند.

سیاسی: “این عجیب و غریب است”: سنا بازده در میان همه گیر.

واشنگتن پست: قانونگذاری در زمان coronavirus: سنا بازگشت به کار از روی احتیاط.

تپه: موانع کوه برای معامله در آینده coronavirus لایحه.

در خانه کنار کنگره رهبران در تضاد هستند در مورد چگونه کاربران می توانند با خیال راحت دوباره به جلسه. دو طرف در خانه در حال مبارزه با بیش از اپتیک از زحمتکش از طریق coronavirus بحران از راه دور به عنوان سناتور همین ماسک را به انجام کسب و کار در واشنگتن یک نقطه داغ برای COVID-19.

به عنوان مایک Japanese و کریستینا مارکوس نوشتن حداقل یک خانه کمیته در نظر دارد برای برگزاری یک جلسه این هفته اجازه می دهد دموکرات ها برای به نمایش گذاشتن کار نظارت انجام شده توسط یک گروه کوچک. با این حال, خانه, رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyParties تقسیم بیش از خطرات بهداشتی برای بازگشایی خانه دموکرات کنگره خواستار توقف قانونگذاران خواب در دفاتر خود را GOP رهبر مخالف با پلوسی مک کانل در WH تست ارائه مطلب (R-کالیفرنیا.) مشخص شده در دوشنبه چگونه پایین اتاق بازرگانی می تواند دوباره به جلسه با اجتماعی فاصله گرفته است.

کالیفرنیا جمهوری خواه با اشاره به نیاز برای این نوع از سریع coronavirus تست کاخ سفید به کنگره ارائه شده بود که مودبانه شده توسط مک کانل و سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiThe بعدی نبرد بزرگ در کاپیتول هیل نگرانی در کمک به دولت ها و محلات پلوسی, انتقاد شدید کاخ سفید برای مسدود کردن coronavirus نیروی کار عضو از شهادت: “آنها ممکن است ترس از حقیقت” احزاب تقسیم بیش از خطرات بهداشتی برای بازگشایی کنگره بیشتر (D-کالیفرنیا.). مک کانل و Pelosi کاهش یافته و تا زمانی که آزمایش مشابه روش می تواند به طور گسترده ای در دسترس عموم است.

حمایت محتوا — FACEBOOK

اگر شما نیاز به کمک و یا می توانید آن را.

در پاسخ به COVID-19 مردم در سراسر جهان با هم برای کمک به یکدیگر در یک همبستگی و انعطاف پذیری است. Facebook جامعه کمک یک محل که در آن شما می توانید پیشنهاد و یا درخواست کمک از جامعه محلی خود را.

درخواست و یا ارائه کمک.

پیشرو در روز

بیشتر کنگره: برخی از محافظه کاران را به ایجاد یک مجموعه جدید از boogeymen به عنوان تبدیل شدن آنها به طور فزاینده مهم از اقامت در خانه سفارشات و تاثیر آن بر اقتصاد ایالات متحده: دانشمندان است.

پس از استارک از هشدارهای ملت اعتماد ترین دانشمندان به رهبری فرمانداران سراسر کشور به قفل کردن کشورهای خود را و اقتصاد به امید کاهش گسترش COVID-19 محافظه کار دستگاه باید روت آتش خود را در “نخبگان” را به عنوان وضعیت اقتصادی وخیم تر شده است. به عنوان تپه رید ویلسون می نویسد: آنها سرزنش دانشمندان برای آنچه آنها اصرار دارند در حال مبالغه در مورد خطرات بهداشتی و در این روند ایجاد ماندگار بحران اقتصادی است.

“بسیاری از این معترضان و بسیاری از به طور خاص روستایی میشیگان شمالی و میشیگان سرخوردگی ناشی از این ایده است که شما مردم نمی دانند چه چیزی بهترین را برای شما و ما فقط در حال رفتن به در این دانشگاه هاروارد تحصیل کرده آیوی لیگ کارشناسان بهداشت عمومی و آنها در حال رفتن به می دانم که بهتر از شما و بهتر از شما و خانواده” گفت: Michigan state Rep. کمال LaFave (R) یک منتقد رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer را (D) دستور به تعطیل کردن کسب و کار و حتی در مناطق که در آن وجود دارد چند coronavirus موارد است. “ما نمی توان کارشناسان بهداشت عمومی دیکتاتورها.”

در کشورهای مختلف تحت اقامت در خانه سفارشات و گروگان توسط جمهوری خواهان بالا رتبه بندی چهره های سیاسی را در مقایسه با بخشنامه به کسانی که در کره شمالی به نام برای معترضان به لباس به عنوان پرستاران و برنامه ریزی سخنرانی های تماس برای کسب و کار و فعالیت را از سر گرفت.

> نامزد: اعضای کمیته اطلاعات مجلس سنا در حال انتظار برای کوره Rep. جان Ratcliffeجان لی RatcliffeThis هفته: سنا بازده در میان coronavirus همه گیر جديد ‘عادی’ شکل می گیرد در کاپیتول هیل مک کانل سنای دستور کار هفته آینده با تمرکز بر نامزد و همه گیر تر (R-تگزاس) در جلسه بعد امروز بیش از نامزدی خود را برای تبدیل شدن به بعدی آمریکا.

با توجه به تپه اولیویا Beavers در این جلسه به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به ستیز به عنوان جمهوری خواه تگزاس و تهمت وفادار چهره پیش بینی سوالات در مورد اینکه آیا او می تواند صحبت می کنند حقیقت را به قدرت به عنوان آینده مدیر اطلاعات ملی (DNI). اخیر پیشینیان بوده است کنار یک رئیس جمهور چه کسی را تحمل نمی کند که در تضاد حتی وقتی که می آید به ایالات متحده آمریکا امنیت ملی و اطلاعات.

مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد Ratcliffe در اواخر فوریه در کاخ سفید فضای خصمانه به استیضاح و حساسیت در مورد رئیس جمهور سوء ظن وجود دارد که مخالفان و دشمنان عامل در داخل دولت. Ratcliffe در ابتدا برای این کار انتخاب شده در جولای اما انصراف نام خود را زیر رگبار انتقاد او واجد شرایط نیست. رئیس جمهور بعد از منصوب ریچارد Grenellسفیر ایالات متحده به آلمان در یک اقدام ظرفیت. Grenell دیده می شود به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار به حال هیچ اطلاعاتی تجربه قبل از قرار ملاقات خود را.

> سنا مسابقه: سناتور. لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamSome دموکرات ها می گویند اتهامات علیه بایدن شایستگی تحقیقات مستقل گراهام به برگزاری تایید شنیدن این هفته برای بحث تهمت دادگاه انتخاب این هفته: سنا بازده در میان coronavirus همه گیر تر (R-S. C.) مواجه است سفت نژاد در بازگشت به خانه به عنوان او را در آغوش نور افکن به عنوان یک آواز متحد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

به عنوان Jordain کارنی گزارش گراهام به دنبال یک چهارم مدت در اتاق بالایی موفق به جلوگیری از بالا مشخصات اولیه مبارزه یک شاهکار خواهان کراوات به سرسخت خود را دفاع از رئیس جمهور و کار بالای کمیته قضایی مجلس سنا.

در حالی که کارولینای جنوبی جمهوری باقی مانده است مورد علاقه را به نفع خود انتخاب مجدد او راست شیفت کرده ملتهب مخالفت خود را و پشتیبانی برای Jaime هریسونسابق کارولینای جنوبی حزب دموکرات رئیس.

***

دولت سازمان دیده بان: عجله و سپس پشیمانی? که حدود نیمی از کشورهای سهولت به کسب و کار و کارشناسان بهداشت عمومی نگران هستند که یک گرسنگی به صورت عادی ارسال خواهد شد COVID-19 میزان عفونت و در نهایت مرگ و میر خونتان در فقط چند هفته کوتاه.

“این واقعیت باقی می ماند که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها شده اند در معرض این ویروس وجود ندارد و ایمنی و شرایط اولیه است که اجازه این ویروس به گسترش واقعا به سرعت در سراسر امریکا واقعا تغییر” گفت: لری چانگ, M. D., عفونی-بیماری های متخصص در دانشگاه جانز هاپکینز (نیویورک تایمز).

> California رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomCalifornia آغاز خواهد شد به بازگشایی برخی از کسب و کار جمعه تهمت کمپین سیاهی همه گیر پاسخ در تبلیغ تلوزیونی جدید: آمریکایی ‘گشت’ تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی سریع واکسن; پنس: من باید پوشیده, ماسک, بیشتر (D) اعلام کرد در روز دوشنبه که در دولت جدید دستورالعمل های کتاب فروشی, موسیقی, فروشگاه اسباب بازی, فروشگاه, گل, لوازم ورزشی فروشندگان و دیگران می تواند بازگشایی برای وانت به عنوان اوایل به عنوان جمعه. او گفت: جزئیات بیشتر در کسب و کار است که می تواند بازگشایی خواهد بود منتشر شده در اواخر این هفته. Newsom همچنین گفت که واگذاری برخی از تصمیم گیری به دولت های محلی برای مرحله بعدی از بازگشت به فعالیت های کسب و کار در کالیفرنیا (لس آنجلس تایمز).

> Virginia: رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) تمدید گسترده shutdown در ویرجینیا از طریق May 14 و گفت: برخی از محدودیت ها را به عقب پس از آن. واشنگتن, ویرجینیا و مریلند با هم باید اندکی بیش از 50,000 موارد COVID-19. نرتهم گفت جدید کروناویروس عفونت کاهش در ویرجینیا در حالی که بیمارستان ها گزارش بیش از حد ظرفیت تخت و به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی در حال حرکت رو به جلو (واشنگتن پست).

علاقمندان به سینما در خانواده Drive-در تئاتر در شهرستان, Va., (تصویر زیر) را در خود حفظ فاصله جمعه مشتاق به خارج شدن از خانه برای دیدن دریم’ “عضو شورای نظارت مدت: تور جهانی” است که به فروش می رسد.

در تمرکز/تیز می گیرد

بین المللی: ایالات متحده روز دوشنبه حاضر به پیوستن به یک تلاش جهانی برای تعهد حداقل 8 میلیارد دلار نسبت به پیدا کردن یک COVID-19 درمان و درمان. نخست وزیر بوریس جانسوناست که بهبود از COVID-19 گفت: جستجو برای یک واکسن بود “فوری ترین مشترک تلاش ما عمر” خواستار “تسخیر سپر در اطراف همه ما مردم.” اتحادیه اروپا دیپلمات گفت: ایالات متحده آمریکا است که جمعیت ترین تایید COVID-19 موارد نمی شد در نظر گرفتن بخشی. یک مقام ارشد دولت ایالات متحده آمریکا رسمی کاهش یافته است می گویند به طور خاص چرا ایالات متحده بود نه شرکت (بی بی سی).

رویترز: انگلیس COVID-19 تلفات بالا 32,000 بالاترین در اروپا: اطلاعات.

> هند در دهلی نو با مقامات نهاد 70 درصد در خرده فروشی و مشروب خرید در تلاش برای خنثی کردن تجمعات در فروشگاه ها به عنوان شش هفته مستند تحمیل شده به سرعت گسترش coronavirus است و سست.

شهروندان ساخته شده راه خود را به فروشگاه ها مشروب در روز دوشنبه به عنوان محدودیت شروع به کاسته پلیس مجبور به استفاده از باتوم در برابر جمعیت عظیم. بعد از آن روز دوشنبه در دهلی دولت اعلام کرد “ویژه تاج هزینه” برای جلوگیری از جمعیت (بی بی سی).

> کره جنوبی: کره جنوبی گزارش داد که پایین ترین تنها-روز افزایش موارد در بیش از دو ماه امروز به عنوان ورزش خود را به بازگشت به کشور است.

ملت گزارش داد تنها سه مورد تأیید و مرگ دو نفر از COVID-19 به کره جنوبی مسابقات قهرمانی بیس بال برگزار شد و افتتاح آن در روز قبل از crowdless استادیوم. کره حرفه ای فوتبال لیگ نیز به مجموعه بازگشت در روز جمعه (آسوشیتد پرس).

با توجه به آخرین آمار کره جنوبی 10,804 موارد تایید شده از ویروس ها و تنها 254 مرگ و میر.

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: [email protected] و [email protected] ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

Coronavirus کشتار هزاران نفر. بنابراین مستندتوسط Timothy P. کارنی مقاله نویس واشنگتن آزما. https://washex.am/2L1mvCA

چه جو بایدن نیاز به انجام به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستنتوسط دیوید اکسلراددیوید AxelrodRepublicans’ خطرناک از پرخوری جلوگیری کنیم ؟ از تارا Reade بدخشان در برابر جو بایدن دیوید اکسلراد می گوید اوباما و تیم بررسی از بایدن پیدا نکردم سوء ادعا استیسی آبرامز: کمپ انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از کارگران کم درآمد در گرجستان بیشتر و دیوید Plouffe نظر همکاران نیویورک تایمز. https://nyti.ms/2SRhLEb

حمایت محتوا — FACEBOOK

اگر شما نیاز به کمک و یا می توانید آن را.

در پاسخ به COVID-19 مردم در سراسر جهان با هم برای کمک به یکدیگر در یک همبستگی و انعطاف پذیری است. Facebook جامعه کمک یک محل که در آن شما می توانید پیشنهاد و یا درخواست کمک از جامعه محلی خود را.

درخواست و یا ارائه کمک.

که در آن و زمانی که

خانه را تشکیل pro forma جلسه در ساعت 10:30 صبح

سنا دیدار ساعت 11 صبح خواهد شد و در نظر گرفتن نامزدی ویلیام Evanina به مدیر ملی ضد جاسوسی و امنیتی مرکز.

رئیس جمهور در سفر به ققنوس به بازدید از یک شرکت Honeywell گیاهی است که باعث می شود ماسک پزشکی (تپه). او همچنین شرکت در یک میزگرد بحث و گفتگو در ظهر در مورد بومیان آمریکایی است. کمی بیش از دو ساعت پس از ورود در کارخانه او را ترک به پرواز بازگشت به واشنگتن است.

Coronavirus گزارش, گروگان تپه سردبیر-در-بزرگ استیو Clemons, به روز رسانی و مصاحبه های ویدئویی منحصر به فرد با سیاستگذاران ایمیل در هر روز. ثبت نام در اینجا!

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

اخراج: یک قربانی کاهش متحده مسافر, مسافرت, General Electric Co. روز دوشنبه گفت: این طرح برای کاهش نیروی کار جهانی خود را حمل و نقل هوایی واحد در این سال به میزان 25 درصد و یا 13000 مشاغل از جمله هر دو داوطلبانه و غیر ارادی اخراج (بی بی سی).

فناوری: اپل و گوگل در روز دوشنبه گفت: آنها ممنوعیت استفاده از ردیابی محل در برنامه های کاربردی که با استفاده از یک تماس جدید سیستم ردیابی آنها در حال توسعه برای جلوگیری از گسترش COVID-19. این دو شرکت ذکر شده نگرانی های حریم خصوصی برای تصمیم گیری وادار به مقامات بهداشت عمومی به تکیه بر راه حل برای شناسایی پتانسیل برخورد از طریق بلوتوث سنسور (بی بی سی). … COVID-19 ردیابی نرم افزار حفظ حریم خصوصی و مبادلات (آسوشیتد پرس).

پارک های ملی: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در ماه گذشته که او می خواست برای باز کردن پارک که قبلا بسته شده و با توجه به کروناویروس و حداقل یکی بازگشایی شد. در همین حال کارشناسان بهداشت عمومی در حال افزایش نگرانی که یک تابستان له از پارک بازدید کنندگان خواهد ژست جدید COVID-19 انتقال ریسک (تپه).

➔ دیوان عالی کشور: هنگامی که قاضیان teleconferenced دهان استدلال به صورت صوتی زندگی می کنند و مصرف عمومی در روز دوشنبه آنها تاریخ ساخته شده است. آنها نیز الهام گرفته از تخیل هنرمند دادگاه آرتور رهنکه ترسیم دادگاه برای چندین دهه است. همین حالا کفش تلفن!

نزدیک

و در نهایت … ما می خواستیم به پرچم هفت چیزهای خوب در این صبح و آنها در حال انجام swimmingly در نزدیکی کنگره. با تشکر از تماس رول عکاس خبری بیل کلارکما به اشتراک گذاری این عکس از بهار گرفته شده در طول یک سانی دوشنبه!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>