تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی سریع واکسن; پنس: من باید پوشیده, ماسک,

ارائه شده توسط Facebook

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. آن جمعه است. آن را ممکن است. آن بهار است. ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

کل ایالات متحده coronavirus مرگ و میر گزارش شده هر روز صبح این هفته: دوشنبه, 67,682.

کمی عزیزم

آن بوده است سرد تنهایی زمستان

کمی عزیزم

به نظر می رسد مانند سال پس از آن بوده است در اینجا

در اینجا می آید خورشید

در اینجا می آید خورشید

و من می گویند آن را همه حق است.

— جورج هریسون “در اینجا می آید خورشید,” بیتلز

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump پیش بینی ویروس مرگ و میر می تواند به 100000 نفر در ایالات متحده پنس می گوید او باید فرسوده ماسک در کلینیک مایو بازدید تهمت می گوید بعدی coronavirus امداد لایحه شامل مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش بیشتر در روز یکشنبه با استفاده از یک تاون هال تعدیل توسط Fox News و صحنه در یادبود لینکلن به مشتری جلب کردن دست زدن به او از coronavirus همه گیر و گسترده ای پیش بینی برای تسکین و بهبود در ماه — از جمله واکسن تا پایان سال شغل جدید برای نجات ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها در حال حاضر بیکار و حتی مدرسه reopenings این سقوط.

مغلوب ساختن پیشی جستن که چهره رای دهندگان در شش ماه استفاده غیر معمول مصاحبه تنظیم در یاد سایه 16th, جمهور برای دفاع از دولت خود فرمان اقتصادی و بهداشت عمومی بحران و تکرار نارضایتی که در چین, اخبار رسانه ها و دموکرات ها تمام شانه اشکال مختلف از سرزنش. مبارزات انتخاباتی خود را منتشر آگهی تلویزیونی در روز یکشنبه با استفاده از این تم.

رئیس جمهور همچنین انداخت پایین یک نشانگر جدید در مذاکرات برای رسیدن به یک مقدار-صحبت در مورد قانون گذاری خودرو بعد از این بهار گفتن فردا میزبان که او را پشتیبانی نمی کند دور دیگری از COVID-19 بودجه محرک بدون مالیات حقوق و دستمزد برش گنجانده شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده که سخن گفتن در حالی که بحث حمایت خود را از فدرال سرمایه گذاری در پروژه های زیربنایی به عنوان یک شغل ایجاد عنصر در آینده قانون (تپه).

“من می خواهم برای دیدن یک مالیات بر حقوق برش در هر دو طرف بسیار قوی یکی به خاطر این که واقعا قرار دادن مردم به کار می کنند. اما زیرساخت بسیار مهم است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حالی که نشسته در کنار معاون رئیس جمهور پنس و وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinTrump می گوید بعدی coronavirus امداد لایحه شامل مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش عمده گروه هتل به بازگشت میلیون ها نفر در PPP بودجه WH رسمی می گوید تهمت معتقد است K-12 خصوصی مدارس باید به عقب PPP بودجه بیشتر. “ما خواهد بود با انجام زیرساخت ها است. و به من گفت: Steve فقط امروز, ما در حال انجام هر چیزی مگر اینکه ما یک حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد. که بسیار مهم برای موفقیت کشور ما است.”

تهمت نمی پوشیدن یک ماسک و نه روزنامه نگاران Bret Baier و Martha MacCallumگفت که مخاطبان آنها هر آزمایش منفی برای COVID-19 روز یکشنبه پس از کاخ سفید تجویز سریع تست قبل از راه اندازی در یادبود.

“من باید پوشیده ماسک در کلینیک مایو” پنس اضافه شده در روز یکشنبه با اشاره به سفر خود به مینه سوتا در هفته گذشته که در طی آن او در دیدار با پزشکان و بیماران بدون هر صورت پوشش (تپه).

تکرار خود condemnations از چین مغلوب ساختن پیشی جستن به حضار گفت که او معتقد است یک “اشتباه” در ووهان منجر به بیماری همه گیر کوروناویروس هر چند او در حال حاضر هیچ گونه شواهد و او تکرار باور است که پکن کار می کرد برای حفظ جهان از دانستن در ماه ژانویه چگونه مسری و کشنده COVID-19 واقعا بود.

“نظر من این است که آنها ساخته شده است یک اشتباه است. آنها سعی کردم به آن را پوشش میدهد. آنها سعی کردند به بیرون از آن قرار دهید. آن را مانند یک آتش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما می دانید, آن را واقعا مانند تلاش برای خاموش کردن آتش است. آنها نمی تواند خاموش کردن آتش” (CNBC).

آسوشیتد پرس: وزارت امنیت داخلی تولید چهار صفحه گزارش اطلاعات در تاریخ 1 مه گفت که رهبران چینی “عمدا پنهان شدت” این بیماری همه گیر از جهان در اوایل ژانویه.

دولت چین در پاسخ به شدت به جهانی واکنش این تجربه به گسترش رمان coronavirus (نیویورک تایمز).

تپه: مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی کرد که ایالات متحده باید یک coronavirus واکسن در سال 2020: “ما بسیار با اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن به یک واکسن تا پایان سال,” او گفت:.

NBC News: آکسفورد دانشگاه محقق آقا جان بل گفت که تیم او امیدوار است به یک “سیگنال” در ماه ژوئن در مورد پتانسیل اثربخشی COVID-19 واکسن نامزد به عنوان مسابقه جهانی برای درمان همچنان ادامه دارد. “من فکر می کنم ما باید دلیل به این باور است که اثر اثر این واکسن از نظر تولید قوی آنتی بادی پاسخ این است که احتمالا رفتن به OK. سوال واقعی این است که آیا مشخصات ایمنی خوب میشه. به طوری که در واقع تمرکز اصلی مطالعات بالینی” او گفت:.

آسوشیتد پرس: COVID-19 واکسن شکار گرم اما هیچ تضمینی وجود ندارد.

واشنگتن پست: در داخل مسابقه فوق العاده ای به ابداع یک واکسن موثر.

مغلوب ساختن پیشی جستن تفسیر در یکشنبه لمس در انتخاب مجدد پیشنهاد از جمله پیام خود را به رای دهندگان که دموکراتیک نامزدها باید شکست خورد در نوامبر است.

“دموکرات های رادیکال چپ خواهد بود و نه مردم — من میخوام شود بسیار خوب است. I’m not gonna می گویند: “می میرند.’ من میخوام گویند نه مردم و نه خوبی چرا که آنها فکر می کنم من قصد دارم برای به دست آوردن اعتبار اگر هیدروکسی کلروکین آثار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور شکایت به روباه در مورد پوشش خبری او دریافت که او منحصر به فرد قربانی در تاریخ ایالات متحده است. “من با استقبال خصمانه مطبوعات دوست دارد که هیچ رئیس جمهوری تا به حال دیده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “نزدیک ترین خواهد بود که آقایان سمت راست وجود دارد. آنها همیشه می گفت لینکلن هیچ کس رو درمان بدتر از لینکلن. من اعتقاد دارم که من تحت درمان هستم بدتر” (تپه).

رئیس جمهور همچنین با اشاره او انتظار ندارد به نگه داشتن هر یک از علامت تجاری خود را از تجمعات انتخاباتی تا آخر ماه قبل از روز انتخابات. او نیست برگزار شد کمپین تجمع پس از 2 مارس در کارولینای شمالی.

“هر کس می خواهد می کنند. … من فکر نمی کنم ما می توانیم یک رالی با خالی ورزشگاه,” او گفت:. “امیدوارم ما قادر خواهید بود برای انجام تظاهرات در چند ماه گذشته.”

رئیس جمهور قبلی فاکس نیوز تاون هال در تاریخ 6 مارس در Pa., یک رأی برنده, جذب 4.2 میلیون بیننده ساخته شده است که این برنامه پربیننده ترین تاون هال نشان می دهد در تلویزیون کابلی history (Mediaite). مغلوب ساختن پیشی جستن است در مورد از سرگیری سفر روز سه شنبه از خروج از کاخ سفید برای اولین بار در هفته برای بازدید ققنوس و Honeywell گیاه (ABC News).

تپه: یکشنبه نشان می دهد بحث: سرخوردگی مانت به عنوان تظاهرات آمار دولت capitols.

بیشتر در کنگره آمریکا: ایران را به آن بازگشت بهار به کاپیتول هیل امروز مجلس شروع به کار در مراقبت 2 بسته برای مقابله با بیشتر خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. به عنوان شیوع ادامه قانونگذاران جمهوری خواه در دفاع به دلیل رشد خشم عمومی بیش از divergent سرنوشت برندگان و بازندگان ترک میلیون ها نفر از آمریکایی ها بیکار در حالی که ملت و نخبگان پدید آمده اند بیشتر صدمه ندیده است.

به عنوان الکساندر بولتون می نویسد سنا ایران در زمان سرب در تهیه پیش نویس 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند که شامل $349 میلیارد دلار بودجه برای یک کسب و کار کوچک وام برنامه — افزایش به $669 میلیارد موقت $484 میلیارد بیل. اما چک برنامه حفاظت شده است یک هدف برای انتقاد برای ارائه وام به خوبی برای شرکت ها و سازمان ها از جمله لس آنجلس لیکرز در حالی که خاموش کردن خیابان اصلی کسب و کار است.

نه کمک به ایران با بوئینگ و تکنولوژی غول های عمده ای افزایش در مراقبت عمل می کنند در حالی که دو سناتور جمهوریخواه متهم شده اند اجتناب از ضرر و زیان در صدها هزار نفر در آزادسازی سهام و خرید شرکت های خوبی برای موفقیت در این بیماری همه گیر پس از دریافت بسته درب coronavirus جلسه توجیهی قبل از بسیاری از آمریکایی ها ساخته شد آگاه از تهدید بلندی.

همانطور که برای زندگی در کنگره خود از آن خواهد شد یک جهان کاملا جدید برای قانونگذاران به آنها بازگشت. به عنوان اسکات وانگ و مایک Japanese, گزارش, برایان موناهاناین کنگره پزشک به قانونگذاران مختصر و مفید از نحوه زندگی تغییر خواهد کرد در کاپیتول هیل در میان همه گیر که او به نام “طبیعی است.” Headlining تغییرات خواهد بود teleworking کارکنان و میز با فاصله بیشتر از هم جدا در کنگره دفاتر جلسات با ترکیبات و لابی بیش از ویدئو کنفرانس و مواد غذایی کارگران منینگ معمول جمعی سالاد و قهوه در کافه تریا.

در حالی که در خانه باقی مانده از جلسه کمیته برنامه ریزی برای reconvene به صورت مجازی در جلسات به طوری که آنها می توانند در نهایت به انجام پانل-سطح کار می کنند. خانه کمیته فرعی تخصیص بودجه است که نظارت وزارت بهداشت و خدمات انسانی و وزارت کار در نظر دارد برای برگزاری یک جلسه در روز چهارشنبه در حالی که جناح اکثریت مجلس شلاق جیمز Clyburn (D-S. C.) رئیس جدید انتخاب کمیته فدرال coronavirus پاسخ به خبرنگاران گفت که او امیدوار است برای پنل جدید برای دیدار در واشنگتن در روزهای آینده.

تپه را کریستینا مارکوس اشاره می کند که هیچ کار رسمی برگزار شده است و تقریبا هر چند برخی از کمیته ها برگزار شد, انجمن ها و رویدادهای دیگر که در خدمت به عنوان یک اجرای آزمون از انواع.

واشنگتن پست: کاخ سفید بلوک موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauciآنتونی FauciTrump پیش بینی ما coronavirus واکسن تا پایان سال در کالیفرنیا نزدیک شدن به آن ‘حزب چای بوستون لحظه’? آوریل احمق ترین و خطرناک ترین coronavirus اعلامیه بیشتر از شهادت قبل از یک پانل مجلس در روز چهارشنبه اما او انتظار می رود که به نظر می رسد قبل از پانل مجلس سنا در آوریل 12.

آسوشیتد پرس: سنا تنظیم دوباره باز به عنوان ویروس در معرض خطر تقسیم کنگره است.

واشنگتن پست: سنا برای بازگشت به واشنگتن به عنوان کنگره در تلاش برای آشتی دادن قانون اساسی وظایف با خطر ابتلا به بیماری همه گیر.

حمایت محتوا — FACEBOOK

اگر شما نیاز به کمک و یا می توانید آن را.

در پاسخ به COVID-19 مردم در سراسر جهان با هم برای کمک به یکدیگر در یک همبستگی و انعطاف پذیری است. Facebook جامعه کمک یک محل که در آن شما می توانید پیشنهاد و یا درخواست کمک از جامعه محلی خود را.

درخواست و یا ارائه کمک.

پیشرو در روز

دولت WATCH: , کلرادو, آرکانزاس, فلوریدا, کارولینای جنوبی, غرب ویرجینیا و پورتوریکو را به سهولت بیشتر COVID-19 محدودیت های امروز, زیر مشابه حرکت در 17 متحده از جمعه (NPR). بررسی یک نقشه از ایالات متحده است که شروع کرده اند بازگشایی به عنوان ممکن است آغاز می شود (نیویورک تایمز).

آمریکایی های بومی سازمان ملل در میان سخت ترین ضربه COVID-19 نقاط داغ در کشور است. سلامت خود را به سیستم های به مراتب ضعیف تر از کسانی که در مناطق شهری تشدید در حال حاضر وخیم بهداشت عمومی وضعیت (تپه).

نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومواندرو CuomoCuomo رد تهمت دعوت به شرکت در مارس نشست خبری: گزارش شمال متحده گروه با هم به خرید محافظ دنده فرماندار فلوریدا: Coronavirus همه گیر ‘باید استفاده نمی شود به قید وثیقه از تعهدات دولت که قبل از شیوع بیشتر (D) در روز یکشنبه گفت که دولت خود را در حال کار در همکاری با دیگر کشورهای ساحل شرق به منبع و خرید منابع لازم پزشکی برای کاهش رقابت میان کشورها برای پیدا کردن زنجیره تامین (WLNY-تلویزیون). او گفت: مرگ و میر ناشی از COVID-19 صعود کرده در ابتدا پس از حذف در نیویورک اگر چه بستری شدن در بیمارستان هستند و مقامات در حال تلاش برای کشف کردن که در آن عفونت های جدید در حال گسترش است. آنتی بادی آزمون در شهر نیویورک تبدیل شده تا 20 درصد نتایج مثبت (نیویورک تایمز). … مرکزی نیویورک مورد بررسی قرار گرفت فرماندار اظهار داشت: معیار برای بازگشایی, برای کسب و کار و مقامات بر این باورند که آنها آماده خواهد شد مه 15 (Syracuse.com).

فرماندار شناخته شده برای خود را بی پرده شعارهای هزینههای نیویورکی به عنوان “خودخواه” اگر آنها جمع خارج از منزل بیش از آخر هفته بدون ماسک و یا اجتماعی فاصله و قرار دادن دیگران در خطر ابتلا به عفونت. چنین صحنه تکرار شد در سراسر کشور باعث کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx روز یکشنبه به تماس با پدیده “devastatingly نگران کننده” (واشنگتن پست).

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomIs کالیفرنیا نزدیک شدن به آن ‘حزب چای بوستون لحظه’? فدرالیسم و مبارزه با کروناویروس MSNBC خبرنگار قطع شده توسط معترضان در کالیفرنیا: ‘خود را لعنت ماسک مرد!’ بیشتر (D) تمدید برخی از اقامت در خانه دستور بسته شدن اورنج کانتی, سواحل, روز پنج شنبه پس از سرپیچی از اجتماعی فاصله دستورالعمل در طول آب و هوای خوب. عمل حفره دار محلی و مقامات دولتی در برابر یکدیگر است. در ضمن یک تعداد انگشت شماری از مقامات محلی در کالیفرنیا بیشتر از راه دور استان ها در حال هل دادن Newsom به آنها اجازه می دهد برای شروع بازگشایی کسب و کار. Modoc شهرستان در شمال شرقی گوشه ای از کشور در روز جمعه اجازه میله, رستوران ها و کلیساها را به از سرگیری عملیات (تپه).

به عنوان یک منطقه واشنگتن, ویرجینیا و مریلند هستند هر پایگاه تصمیم گیری برای بازگشایی مشابه معیار اما هنوز وجود دارد. سی شهردار موریل Bowser خود گفت: افزایش covid-19 مرگ و میر در این شهرستان در روز چهارشنبه و پنج شنبه “برجسته برای همه است که ما در حال انجام نشده است و با این ویروس است.” روز جمعه ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) گفت: او می خواهم اعلام این هفته که آیا او قصد دارد برای گسترش ممنوعیت غیرضروری فعالیت های کسب و کار هنگامی که سفارش منقضی می شود ممکن است 8. مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) پیشنهاد کرده است یک مرحله به مرحله بازگشایی می توانید شروع به در اوایل این ماه با توجه به اینکه دولت تجربیات مشخص plateauing از COVID-19 بستری شدن در بیمارستان (واشنگتن پست).

کارفرمایان در سراسر کشور روبرو هستند انتخاب های دشوار در مورد بازگشت به کار به عنوان فرمانداران خود را بازگشایی متحده (تپه). … شرکت های خرده فروشی تحت فشار هستند به ارائه دنده محافظ برای کارکنان خود را در حالی که همچنین متقاعد کردن مشتریان است که آن را امن برای فروشگاه (تپه). … میسی یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای در ایالات متحده است که با هدف بازگشایی همه از آن 775 فروشگاه از جمله بلومینگدیل را Bluemercury و عمده آن flagships در منهتن در شش تا هشت هفته (نیویورک تایمز). … J. Crew فایل برای ورشکستگی (بی بی سی).

در تمرکز/تیز می گیرد

بین الملل: کره شمالی و کره جنوبی رد و بدل تیراندازی روز یکشنبه افزایش تنش بین دو طرف یک روز پس از رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحدکیم جونگ UnPompeo می گوید تیراندازی ارز بین شمال و جنوب کره جنوبی تصور می شود ‘اتفاقی’ کره تجارت تیراندازی در نزدیکی مرز به سئول می گوید کیم نه تحت عمل جراحی کاخ سفید سیگنال اشتیاق به گذشته coronavirus بحران بیشتر ساخته شده خود را در اولین حضور عمومی پس از هفته ها گمانه زنی در مورد سلامت خود را.

با توجه به کره جنوبی, چند, اثر شلیک گلوله از کار اخراج شدند از کره شمالی به سوی یک روستایی پست گارد. کره جنوبی در پاسخ با دو عکس از خود و بدون تلفات گزارش شده است. وزیر امور خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoDHS گزارش متهم چین از عمد کمرنگ جلوه دادن coronavirus تهدید: AP صدها نفر از نمایندگان مجلس مصرانه از Pompeo را ‘افزایش دیپلماتیک اقدام به تمدید ایران تحریم تسلیحاتی زمان به راه اندازی مجدد سلاح اتمی مذاکرات با روسیه بیشتر گفت که گلوله شلیک شده توسط کره شمالی شد و به احتمال زیاد “اتفاقی” (بی بی سی).

کره جنوبی نیز روز یکشنبه گفت که کیم را انجام نمی عمده و یا جزئی از عمل جراحی خود را در طول سه هفته ای نبود که باعث گزارش در مورد سلامت خود و آینده (مهر).

در غیر کیم اخبار کره جنوبی اعلام کرد روز دوشنبه که آن آغاز خواهد شد اعزام دانش آموزان به مدرسه در مارس 13, با دانش آموزان و معلمان موظف به پوشیدن ماسک در همه زمان ها به جز در طول ناهار (انتخاب).

> ژاپن: ژاپنی نخست وزیر شینزو آبه اعلام کرد روز دوشنبه این فرمت از دولت ملی اورژانس تا پایان ماه.

در روز پنج شنبه آبه نشان داد که او معتقد است که پایان دادن به این مستند در مارس 6 — زمانی که مستند به پایان می رسد — می تواند باعث استرس بیشتر در این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی و به احتمال زیاد بیش از حد به زودی. همانطور که از جمعه شب ژاپن 14,571 مورد تأیید و 474 مرگ و میر — پایین ترین مجموع از هر گروه هفت کشور (تابناک).

> بریتانیا: بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون در مصاحبه ای گفت که دولت تا به حال یک طرح احتمالی در مورد او در گذشت از COVID-19 ماه گذشته و در آستانه بودن قرار داده بر روی یک دستگاه تهویه در یک نقطه و در حالی که او در واحد مراقبت های ویژه.

“آنها تا به حال یک استراتژی برای مقابله با ‘مرگ استالین’-نوع سناریو” جانسون گفت: خورشید است. “این یک رابطه جنسی خشن, پیر, لحظه, من نمی خواهد آن را انکار کند.”

“بد لحظه ای رسید که آن را 50-50 که آیا آنها در حال رفتن به مجبور به قرار دادن یک لوله پایین لوله” جانسون گفت. “این زمانی بود که آن یک بیت … آنها شروع به فکر می کنم در مورد چگونه به آن رسیدگی presentationally.”

مغلوب ساختن پیشی جستن لمس کردن در آنچه به بریتانیا رفت و از طریق ویروس خود را در طول یکشنبه شب تاون هال گفت جانسون نشان داد به او که او فکر او نبود رفتن به آن را.

“او فکر آن را بیش از. آن باطل است. و او ساخته شده آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

آسوشیتد پرس; بسیاری از مستندات سهولت در سراسر جهان اما و روسیه و هند و انگلستان هنوز در حال مبارزه.

ایسنا: زمانی که ساعت Johnson ارسال بریتانیا به کار می کند ؟

در سراسر جهان وجود دارد که بیش از 3.5 میلیون تایید موارد coronavirus عفونت و نزدیک به یک چهارم از یک میلیون نفر فوت کرده اند از COVID-19 فقط در پنج ماه با توجه به اطلاعات این صبح است.

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: [email protected] و [email protected] ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

جو می گوید: این طوری نیستبا Maureen Dowd مقاله نویس نیویورک تایمز. https://nyti.ms/2Ytjgvz

بی رحمانه COVID جدید طبیعی,’ توسط اسکات Gottlieb, نظر, همکار, The Wall Street Journal. https://on.wsj.com/35ssNV9

حمایت محتوا — FACEBOOK

اگر شما نیاز به کمک و یا می توانید آن را.

در پاسخ به COVID-19 مردم در سراسر جهان با هم برای کمک به یکدیگر در یک همبستگی و انعطاف پذیری است. Facebook جامعه کمک یک محل که در آن شما می توانید پیشنهاد و یا درخواست کمک از جامعه محلی خود را.

درخواست و یا ارائه کمک.

که در آن و زمانی که

خانه را تشکیل pro forma جلسه روز سه شنبه ساعت 10:30 صبح

سنا دیدار خواهد کرد در 3 p. m. برای شروع در نظر گرفتن نامزدی رابرت Feitel به بازرس کل هسته ای کمیسیون تنظیم مقررات.

رئیس جمهور است را در برنامه در اوایل صبح.

لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان و Univision در ظهر برگزار خواهد شد مجازی تاون هال با معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWhitmer می گوید او معتقد است که بایدن در حمله اتهام آمریکا خطرناک از پرخوری جلوگیری کنیم ؟ از تارا Reade بدخشان در برابر جو بایدن بایدن متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از ‘حمله همه جانبه در رسانه” در روز جهانی آزادی مطبوعات بیشتر و قانونگذاران به بحث در مورد مسائل ایمنی و بهداشت محیط کار در صنعت مواد غذایی در میان همه گیر. شرکت: خانه امنیت رئیس کمیته Bennie تامپسونBennie گوردون ThompsonHouse کمیته های حرکت به سوی مجازی, جلسات برای COVID-19 عصر تقویت دولت سایبر دفاع های ساده قوانین فدرال بالا دموکرات تماس در پنتاگون به بررسی مرزی دیوار قرارداد بیشتر (D-Miss.), قضایی مجلس فرعی در مهاجرت و تابعیت رئیس Zoe Lofgrenزو الن LofgrenWill تهمت مهاجرت اعلام اطمینان از آمریکایی ها دریافت شغل خود را پس از همه گیر? اسپانیایی انجمن هل مک کانل در “خیال باف” لایحه Hoyer خواستار گسترش از راه دور رای گیری و کمیته کار در طول همه گیر تر (D-کالیفرنیا.) آمریکا هیسپانیک پارلمانی رئیس Joaquin کاستروJoaquin CastroPelosi و شومر تماس اقتصادی برای کمک به شهروندان به اتباع خارجی آمریکا فشار شامل مراقبت های اولیه کارگران در coronavirus بسته امداد دموکرات تماس برای DACA گیرندگان برای دریافت ObamaCare منافع در میان همه گیر تر (D-تگزاس), و خانه کشاورزی فرعی در کل مزرعه کالاها و مدیریت ریسک رئیس Filemon VelaFilemon Bartolome VelaHouse خدمات مسلح رئیس خواستار حذف نیروی دریایی ارشد دموکرات به قانونگذاران تماس برای نیروی دریایی رئیس شلیک تگزاس خانه Dems درخواست فرماندار به موضوع اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیشتر (D-تگزاس). اطلاعات و ثبت نام به اینجا.

Coronavirus گزارش, گروگان تپه سردبیر-در-بزرگ استیو Clemons, به روز رسانی و مصاحبه های ویدئویی منحصر به فرد با سیاستگذاران ایمیل در هر روز. ثبت نام در اینجا!

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

سیاست و مبارزات: تارا Readeسابق سنا کارمند است که اتهام او تجاوز جنسی توسط بایدن گفت: بیش از آخر هفته که شکایت او واصل 27 سال پیش نیست به صراحت متهم سابق معاونت از آزار و اذیت جنسی و یا حمله (آسوشیتد پرس). Reade, که گفت که او را پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن, خراشیده شده, مصاحبه هفته گذشته با فاکس جدید یکشنبه (وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز).

کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرزتوماس ادوارد PerezClinton پنج معاون ریاست جمهوری تراکم برنامه های اجتماعی دولت: پیروزی امید بر شواهد کار را بی فایده و هزینه های سوء مدیریت” در Comp کارگران بیشتر در یکشنبه ایستاده بود توسط این گروه تصمیم به تشکیل یک تحقیقی پنل به نگاه به Reade بدخشان در برابر بایدن (تپه). … بایدن گفت: بیش از آخر هفته که مبارزات انتخاباتی خود را است بررسی صلاحیت بیش از یک دوجین زنان به همسر در حال اجرا. معاون سابق رئیس جمهور گفت: MSNBC را Al Sharpton که او آگاه است از این تمایل در میان برخی از برای او به معرفی یک زن سیاه و سفید (تپه). … نیویورک تایمز: چرا بایدن انتخاب همسر در حال اجرا دارای اهمیت مفاهیم. … تشکر. جاستین Jalbiجاستین AmashSunday را نشان می دهد – سرخوردگی مانت به عنوان تظاهرات آمار دولت capitols Jalbi می گوید در حال اجرا به عنوان یک شخص ثالث نامزد نخواهد نکته در انتخابات به تهمت یکشنبه نشان می دهد پیش نمایش: پرانتز آمریکا برای ماه آینده از بیماری همه گیر تر (I-Mich.) در دفاع از تصمیم خود را به اجرا به عنوان یک شخص ثالث نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را تکذیب کرد که هدف او این است که به یک “اسپویلر” به بازی شیر یا خط در انتخابات به رئیس جمهور جهت (تپه و واشنگتن پست). … برگ برنده های کمپین منتشر شد آگهی جدید در روز یکشنبه در دفاع از رئیس جمهور اقدامات برای مبارزه با کروناویروس در حالی که سوژه متحرک از روبرو دیدگاه توسط بایدن. آگهی با عنوان “آمریکا باز گشت” در حال اجرا بر روی کابل و پخش رسانه های ملی این هفته و اواسط هفت چهره خرید با توجه به مبارزات انتخاباتی.

نفر اول: coronavirus آمار می توان بیحس کننده اما واقعی-دنیای صداها و تجربیات به ما کمک کند دیدن این دوره بحران و عدم قطعیت از طریق دیگران چشم:

  • رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش (2:47 پیام های تصویری): “ما باید در مواجهه بار تست قبل از. … ما نه حزبی رزمندگان. ما انسان ها به همان اندازه آسیب پذیر و به همان اندازه فوق العاده در نزد خدا. ما ظهور و سقوط با هم. و ما مصمم به افزایش است.”
  • ری سوارز: “احساس غرق شدن: ‘من چسبیده به طبقه متوسط به عنوان من سالخورده. همه گیر کشیده من تحت‘” (واشنگتن پست).
  • گلوریا Jackson: “در حال 75 به تنهایی و فکر به عنوان مصرفی. ‘من عذر خواهی به خدا برای احساس این راه‘” (واشنگتن پست).
  • Stephen King: “یک چیزی که تکان دهنده است چگونه سریع همه چیز را تغییر دهید. آن را تنها یک ماه پیش که مردم در فروشگاه ها ؟ ” (نیویورک تایمز).
  • ویلیام Liakos: “من یک دانشجوی پزشکی در سال سوم از مطالعات. … پدربزرگم درگذشت COVID-19. همدلی بیشتر از هر کس ممکن است مانع از این مرگ و میر در این بیماری همه گیر” (واشنگتن پست).
  • مظهر Chughtaiویرجینیا, رستوران, مدیریت عملیات, به علاوه دیدگاه از نه نفر دیگر که زندگی در امریکا شده اند طرح میتوانست توسط pandemic: “شخصا آن را بسیار دشوار شده است. … بزرگترین ترس من این است که دولت و بسیاری از وعده. آنها قادر به ارائه ؟ ” (واشنگتن پست).

رسانه های خبری: CBS “60 دقیقه” خبرنگار Lesley Stahl نازل شده در روز یکشنبه و پخش است که او تا به حال قرارداد COVID-19, در بیمارستان بستری شد و بهبود یافت. او 78.

➔ دادگاه عالی باعث می شود تاریخ: امروز, صوتی زنده از قضات’ شفاهی آغاز خواهد شد برای اولین بار در ساعت 10 صبح به دادگاه شیفت به انجام کسب و کار از راه دور توسط تلفنی به دلیل coronavirus محدودیت (آسوشیتد پرس). C-SPAN باید صوتی پوشش در اینجا و از طریق C-SPAN برنامه.

نزدیک

و در نهایت … شانس ماندگاری و راحتی از معمول کمک کلرادو “Joe B.” برنده دو $1 میلیون Powerball jackpot در همان روز 25 مارس با توجه به KUSA-تلویزیون. دو!

Joe B. بازی های برگزار شده است به همان تعداد 30 سال شد و دو بار برنده پس از خرید بلیط در فروشگاه های مختلف در مورد یک مایل از هم جدا در Pueblo, کلرادو.

شانس چه هستند? (آسوشیتد پرس).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>