تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن: بعد از چند هفته در حال رفتن به خشن

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. این جمعه و مه به مه. ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

کل ایالات متحده coronavirus مرگ و میر گزارش شده در این هفته: دوشنبه 2,513; سهشنبه, 3,170; چهارشنبه 4,081.

مارس است و بیرحمانه ترین ماه پرورش

یاس از زمین مرده مخلوط کردن

حافظه و تمایل تکان دهنده

کسل کننده ریشه با باران بهار.

            — از “زباله زمین” توسط T. S. Eliot

آن را یکی از مهمترین سرد تلویزیونی جلسات تا کنون برگزار شده در بال غربی.

در روز سه شنبه رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpIllinois فرماندار می گوید دولت واز 10 درصد از تجهیزات پزشکی این درخواست بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن با 6 امتیاز در نظرسنجی ملی تسلا ارائه می دهد هواکش رایگان از هزینه به بیمارستان مشک می گوید بیشتر, معاون رئیس جمهور, پنس و پیشرو کشور فدرال immunologists گفت: این کشور که تحت بهترین شرایط ده ها هزار نفر از آمریکایی ها در حال انتظار برای مردن از coronavirus هفته پس از هفته و این ماه و در سراسر ممکن است قبل از یک انتظار سیل از مرگ و میر شروع به کاهش سرعت در ماه های ژوئن و جولای با توجه به پیش بینی های ارائه شده در نمودار های رنگی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام وضعیت “مرگ و زندگی” و هشدار داد که 100000 تا 240,000 آمریکایی ها در حال انتظار برای تسلیم شدن به بیماری تنفسی در 13 یا تا هفته — و این که اگر همه چیز راست می رود. ایالات متحده در این گزارش صبح حداقل 189,633 تایید موارد coronavirus و 911 اضافی مرگ و میر در 24 ساعت گذشته.

این تلفات چند آمریکایی ها می توانید تصور کنید که هوا اجازه دهید به تنهایی در یک فایل فشرده دوره از زمان است. وجود دارد هیچ چیز در معاصر آمریکایی تجربه — نه جنگ 9/11, بلایای طبیعی و یا جهانی contagions — برای آماده سازی شهرهای بزرگ شهرهای کوچک و بیمارستان دولتی و دولت های محلی و روزمره خانواده ها برای آنچه در پیش روست.

این شکل از تصاویر نشان داده شده در جلسه کاخ سفید اتاق آینه roller-coaster اضطراب رانندگی شوک اقتصادی به کشور تلاش می کند برای زنده ماندن به طور همزمان ویروسی “طاعون” به عنوان برگ برنده به نام آن همراه با ناگهانی و استراتوسفر بیکاری و از دست دادن ثروت و جابه جایی.

“این می تواند یک جهنم از یک بد دو هفته. آن می تواند سه هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت somberly اشاره کرد که coronavirus بدون فوق العاده مستندات و دیگر کاهش تلاش در حال حاضر در جریان است در بسیاری از کشورهای در واشنگتن برای حداقل یک ماه دیگر به لحاظ نظری می تواند کشتن 2.2 میلیون آمریکایی اگر هیچ چیز انجام شد سعی کنید برای جلوگیری از گسترش آن. این مدل که در آن پیش بینی ساخته شده است آمده از داده های کشیده روزانه از coronavirus نقاط داغ از جمله ایتالیا, نیویورک و نیوجرسی.

“ما در حال رفتن به رفتن را از طریق بسیار دشوار دو هفته و سپس امیدوارم همانطور که کارشناسان پیش بینی می کنند که من فکر می کنم بسیاری از ما پیش بینی … ما در حال رفتن به شروع به دیدن برخی از املاک نور در انتهای تونل” رئیس جمهور اضافه شده است.

Dr. Anthony Fauciآنتونی FauciOvernight مراقبت های بهداشتی: سفید, خانه پروژه های تیره و تار مرگ و میر از coronavirus | تهمت هشدار ‘درد’ هفته های پیش رو | ما برتری چین در مقام ویروس مرگ و میر | CDC می گوید 25 درصد از موارد نشان می دهد هرگز علائم ارتباطی خوب کمک خواهد کرد که ضرب و شتم COVID-19 14 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس بیشترمدیر موسسه آلرژی و بیماری های عفونی گفت: هر تلاش ساخته شده است برای فشار پایین بینی چشمگیر سنبله که حاکی از بیش از 100,000 تلفات. “به عنوان عاقلانه به عنوان که شماره ما باید برای آن آماده شود, “او گفت:. “اما ما لزوما مجبور به قبول آن به عنوان اجتناب ناپذیر است.”

دکتر دبورا Birxوزارت امور خارجه به درمان و پزشک است که هماهنگی سیاست به عنوان یک عضو از کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: اکثر ده ها هزار نفر از آمریکایی ها انتظار می رود به مرگ هر روز در این بهار خواهد بود بالاتر از 50 و یا به عنوان کارشناسان گفته اند در معرض این ویروس به دلیل شرایط دیگر.

Birx با استفاده از دست خود را به اثری نسبتا خطوط افقی از ژانویه نشان دادن میزان عفونت و مرگ و میر در کالیفرنیا و واشنگتن تاکید به منافع حاصل از مداخله و مقابله, به سرعت گسترش COVID-19. او در مقایسه با کشورهایی که تجربه اولین موارد انتقال از چین بیش از دو ماه پیش با موقعیت های فاجعه بار در نیویورک و نیوجرسی مترو منطقه است که در حال حاضر کانون آمریکا اضطراری است.

در اندازه گیری صدای Birx توصیف آنچه پیش برای پزشکان و پرستاران و تکنسین های تنفسی است که در پرجمعیت منطقه توصیف آنها به عنوان “سربازان خط مقدم.” کاهش تلاش و پایبندی به دستورالعمل های فدرال به ماندن در خانه و شستن دست و هدایت و روشنی از افرادی که ممکن است بیمار کمک خواهد کرد که جلوگیری از دیترویت, هوستون, شیکاگو, نیواورلئان و بوستون از تقلید از افزایش سرایت و مرگ عوارض تجربه کرده در حال حاضر و به زودی به بدتر در داخل و اطراف شهر نیویورک Birx اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که vacillated بین انکار و پذیرش از آمریکا خطرات ناشی از این بیماری همه گیر البته تغییر دوباره در روز سه شنبه ارائه خود را به عنوان یک رهبر است که به رسمیت شناخته شده در تمام طول که COVID-19 شدید تر از آنفولانزا. در واقع در ماه مارس او بارها و بارها استدلال کشته آنفلوانزا به مراتب بیشتر از مردم در هر سال. “آن را نمی آنفولانزا. آن است که باطل” او اذعان طی روز سه شنبه ارائه شده است.

اگر آمریکایی ها به دنبال فدرال مشاوره و اقامت در خانه محدودیت “آن را ناخوشایند از نظر اجتماعی از نقطه نظر اقتصادی به رفتن را از طریق این, اما این است که برای پاسخ به مشکلات ما پس بیایید همه با هم بکشید و مطمئن شوید که به ما نگاه رو به جلو برای 30 روز آینده ما آن را با تمام شدت و نیروی است که ما می توانیم” Fauci گفت.

تپه: کاخ سفید پروژه های تیره و تار مرگ و میر از coronavirus.

تپه: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آمریکایی ها به بند به صورت “بسیار دردناک دو هفته.”

تپه: وزیر دفاع علامت Esperعلامت EsperDefense رئیس می گوید متحده می تواند با استفاده از گارد ملی برای اجرای stay-at-home سفارشات شبانه دفاع: هواپیمای حامل کاپیتان پنجه نرم می کند برای کمک به با کرد | پنتاگون حمل و نقل از هواکش به تاخیر افتاد | Pompeo خواستار کشورها به ‘شفاف’ با ویروس اطلاعات پنتاگون هنوز فرستاده 2,000 هواکش با توجه به عدم وجود حمل و نقل محل بیشتر می گوید متحده می تواند با استفاده از گارد ملی برای اجرای stay-at-home سفارشات.

هیل: برای مغلوب ساختن پیشی جستن و سیاسی جهان آن را در حال حاضر بازی uncharted waters.

سی ان ان: پنتاگون دارای 2,000 هواکش آن آماده است به ارسال به بهداشت و خدمات انسانی اداره و یا سازمان مدیریت اضطراری فدرال اما این تجهیزات هنوز نقل مکان کرد.

تپه: سی ان ان لنگر Chris Cuomo,کریستوفر (کریس) چارلز CuomoCNN را کومو مورد بحث مثبت coronavirus تشخیص در هوا: ‘شما نمی خواهید این” یک شبه مراقبت های بهداشتی: سفید, خانه پروژه های تیره و تار مرگ و میر از coronavirus | تهمت هشدار ‘درد’ هفته های پیش رو | ما برتری چین در مقام ویروس مرگ و میر | CDC می گوید 25 درصد از موارد نشان می دهد هرگز علائم 14 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس بیشتر به او می گوید آزمایش مثبت برای COVID-19 و علائم در حالی که کار از خانه خود را. در طول شنبه شب پخش هشدار داد مخاطبان خود آنها “نمی خواهم این است.”

پیشرو در روز

کروناویروس و اقتصاد: به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن آماده ملت برای مجالس ترحیم و یک ماه دیگر یا بیشتر از اقامت در خانه دستورالعمل است که در نتیجه اخراج اقتصاددانان هوا یکی دیگر از 3.5 میلیون براده در هفته گذشته برای مزایای بیکاری با اشاره به شگفت آور افزایش افزایش بیکاری در کشور است که در ماه فوریه افتخار تاریخی بیکاری پایین.

در کاپیتول هیل آمریکا شروع به جمع آوری پیشنهادات برای چهارمین مرحله از قوه مقننه پاسخ به coronavirus و پیامدهای آن از جمله اغلب به آن اشاره شد و هرگز تصویب ایده فدرال هزینه های زیربنایی یک مفهوم لگد اطراف در کنگره برای حداقل سه سال (تپه).

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه به نام برای 2 تریلیون دلار در آثار جدید عمومی برنامه های اقتصادی تاسیسات, حمایت از ایده ترویج شده توسط سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiOvernight مراقبت های بهداشتی: سفید, خانه پروژه های تیره و تار مرگ و میر از coronavirus | تهمت هشدار ‘درد’ هفته های پیش رو | ما برتری چین در مقام ویروس مرگ و میر | CDC می گوید 25 درصد از موارد نشان می دهد هرگز علائم 14 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس Hillicon دره: مغلوب ساختن پیشی جستن مخابرات مدیران صحبت coronavirus پاسخ | Pelosi هل بودجه برای پست الکترونیکی-در رای گیری | نیویورک AG می خواهد اعتراض به شلیک آمازون کارگر | ماریوت ضربه عظیم دیگری را نقض بیشتر (D-کالیفرنیا.). “با نرخ بهره در ایالات متحده که در صفر این است که این زمان برای ما دهه مدتها زیرساخت لایحه” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی (تپه).

رتبه و فایل قانونگذاران در هر دو طرف راهرو باید به سرعت به عضویت گروه کر فریم زیرساخت به عنوان یک عرف عام استراتژی برای ایجاد شغل در میان توده اخراج.

اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellOvernight مراقبت های بهداشتی: سفید, خانه پروژه های تیره و تار مرگ و میر از coronavirus | تهمت هشدار ‘درد’ هفته های پیش رو | ما برتری چین در مقام ویروس مرگ و میر | CDC می گوید 25 درصد از موارد نشان می دهد هرگز علائم 14 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس تهمت می گوید او نمی خواهد که عمل متفاوت در coronavirus بدون استیضاح بیشتر (R-Ky.) ضربه زدن به ترمز شنبه در پلان شامل عمده هزینه های زیربنایی و دیگر دموکراتیک اولویت در چه پلوسی تماس “بازیابی” بسته (تپه).

“من فکر می کنم ما نیاز به چند روز صبر کنید در اینجا چند هفته و ببینید که چگونه همه چیز کار کردن” مک کانل گفت: در طی یک مصاحبه در “هیو هویت نشان می دهد.”

بیایید ببینید که چگونه همه چیز می رویم و پاسخ بر این اساس,” او اضافه شده است. “من قصد ندارم به اجازه می دهد این فرصت را برای دموکرات ها برای رسیدن به نامربوط سیاست مواردی که آنها نمی خواهد در غیر این صورت قادر خواهید بود به تصویب.”

کالیفرنیا ، ران DeSantisرونالد Dion DeSantisFlorida gov می گوید اگر کاخ سفید توصیه می شود اقامت در خانه سفارش آن را ‘حمل مقدار زیادی از وزن امریکا فرمانداران باید رفع بیکاری بیمه Snowbirds در برزخ به عنوان coronavirus upends برنامه سفر بیشتر از فلوریدا منادی زیرساخت ایده در دولت آفتاب در روز سه شنبه گفتن خبرنگاران در coronavirus جلسه که به طور ناگهانی خالی جاده های ارائه شده دولت او فرصتی برای کار در جاده ارتقاء و تعمیر و نگهداری. “من قصد دارم به شتاب برخی از این پروژه های زیربنایی,” او گفت:. فرماندار گفت: او را از افشای جزئیات از زیرساخت های برنامه های امروز است.

بسیاری از تحلیلگران اقتصادی هشدار آمریکایی قانونگذاران فرمانداران و کسب و کار است که کشور در حال حاضر در رکود ناگهانی پایان به 11 سال گسترش. آن را به نوبه خود می تواند بدتر از انقباض که به دنبال بحران مالی در سال 2008 به دلیل سخت ترین ضربه ها کم دستمزد بگیران همراه با دولت ها و جوامع به شدت متکی بر گردشگری خدمات و انرژی (تپه).

یک مثال از یک دولت در گرداب: South Carolina. دولت که دارای سواحل و جنوب, سرعت, در روز سه شنبه بسته شد و خط ساحلی و آبراه ها و رمپ قایق در سفارشات از رژیم صهیونیستی است. هنری مک مستر (R). فرماندار همچنین توقیف همه غیر ضروری کسب و کار (پست و پیک). مک مستر دستور داد که تمام ساحل, نقاط دسترسی به ساحل, پارکینگ, نزدیک به دلیل بیش از حد بسیاری از مردم موفق به توجه و هشدار در مورد اجتماعی دورى و اجتناب از جمعیت در طول COVID-19 اضطراری (دولت).

مغلوب ساختن پیشی جستن است با تکیه بر برترین مدیران کسب و کار برای کمک به این کشور حفاری برای خروج از رکود اقتصادی است. خود اتکا سوئیت اجرایی او می دانست که بهترین قبل از انتخابات خود به خود روابط به بخش خصوصی (تپه).

خودروسازان در حال برنامه ریزی برای گزارش سه ماهه اول فروش خودرو از امروز و انتظار می رود به گزارش بدترین کاهش فروش در سال (CNBC).

میانگین صنعتی داو جونز در روز سه شنبه تعطیل 400 امتیاز به سهام تبدیل شده است در بدترین سه ماهه اول در رکورد (CNBC).

و به دور از یک فروشگاه از horribles ایالات متحده اطمینان مصرف کننده کاهش یافت (آسوشیتد پرس).

حمایت محتوا — FACEBOOK

$100M گرانت برنامه برای کسب و کارهای کوچک نهفته COVID-19

می دانم که یک کسب و کار کوچک نیاز به حمایت اضافی در حال حاضر ؟

ما در حال ارائه 100 میلیون دلار برای ارائه کسب و کار با منابع آنها نیاز به طی COVID-19.

شروع: بیشتر بدانید.

در تمرکز/تیز می گیرد

کروناویروس و بین المللی: ایتالیایی مقامات بر این باورند که تعداد روزانه عفونت است plateaued به عنوان ملت زمان در اتحاد روز سه شنبه به سرند کسانی که به این ویروس در ماه های اخیر.

سیلویو Brusaferroسر از ایتالیا, موسسه ملی بهداشت اعلام کرد که تعداد موارد تایید شده در سراسر کشور “رسیده فلات” به عنوان قبلی 24 ساعت دیدم 4,053 عفونت های جدید — تنها سه بیشتر از قبل از روز است. او همچنین افزود که باید وجود داشته باشد یک downtick در مورد “اگر ما همچنان به جای حداکثر توجه به آنچه که ما هر روز انجام دهید.”

در سراسر کشور ایتالیا برگزار دقیقه ای سکوت و پرچم را کاهش داده شد و به نیمه افراشته به سوگواری نصب ضرر و زیان ناشی از COVID-19. به عنوان این صبح 12,428 فوت کرده اند در ایتالیا — نزدیک به یک سوم از مرگ و میر در سراسر جهان — در حالی که وجود دارد 105,792 تایید موارد (NPR).

در سراسر جهان وجود دارد که حداقل 862,234 تایید موارد COVID-19 و 42,404 و میر گزارش شده با توجه به آخرین اطلاعات.

نیویورک تایمز: “ما خودمان را پیدا کنید می ترسم.” پاپ در برابر coronavirus.

ایسنا: ایتالیا frets بیش از مستند چشم احتمالی مبهوت دوباره باز کردن.

آسوشیتد پرس: جمعی, تست خالی Icu: آلمان نمرات اولیه در برابر ویروس.

> کانادا و snowbirds: کانادایی ها که صرف زمستان در جنوب ایالات متحده در یک سردرگمی coronavirus نیروهای آنها را به ارزیابی که در آن به زندگی می کنند به عنوان امن که ممکن است در طول چند ماه آینده. نخست وزیر کانادا جاستین ترودوجاستین Pierre جیمز TrudeauSnowbirds در برزخ به عنوان coronavirus upends برنامه سفر تهمت می گوید پرنس هری, Meghan Markle باید پرداخت خود را برای امنیت در صورت حرکت آنها به ما ترودو خواستار نگه داشتن آمریکا و کانادا مرز غیرنظامی بیشتر در اوایل مارس خواست کانادایی در خارج از کشور به “آمدن به خانه” (تپه).

> روسیه: روسیه قانونگذاران به دنبال سرکوب کسانی که نقض قوانین قرنطینه و تایید تعدادی از اقدامات سخت برای جلوگیری از این اقدامات است. در میان کسانی که توسط مجلس تصویب شده شامل هفت سال حکم زندان برای کسانی که به نقض قرنطینه و باعث شود دیگران به مرگ جریمه برای افراد سالم که سرپیچی از اقامت در خانه سفارشات و تا پنج سال زندان برای گسترش اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر (سی و آسوشیتد پرس).

در جای دیگر دنیس Protsenkoبالا, دکتر, در مسکو بیمارستان اصلی برای coronavirus بیماران اعلام کرد که او آزمایش مثبت است. وحی آمد یک هفته پس از تکان دادن رییس جمهور روسیه , ولادیمیر پوتین,ولادیمیر ولادیمیرویچ PutinThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن می آمیزد خوش بین ویروس اطلاعات و بالا برای ما مرگ و هوا مسکو قرار داده شده تحت سخت مستند به بنیادی coronavirus گسترش تهمت می گوید او به صحبت با پوتین روز دوشنبه بیشتر. با توجه به آخرین آمار وجود دارد 2,777 موارد تایید شده در روسیه همراه با 24 و میر (آسوشیتد پرس).

> اسپانیا: اسپانیا همچنان به repurpose هتل امکانات ورزشی و کتابخانه در میان سایر مناطق, به بیمارستان درست آن را به عنوان معاملات با افزایش مرگ و میر و موارد تایید شده. 840 جدید مرگ و میر گزارش شده در روز سه شنبه (آسوشیتد پرس). این کشور در مجموع تعداد موارد تایید شده نیز تحت الشعاع 100,000 امروز انتهایی تنها در ایالات متحده و ایتالیا. با توجه به آخرین اطلاعات کشور اسپانیا دارای 102,136 موارد مثبت این ویروس و 9,053 مرگ و میر (نگهبان).

> ژاپن: شهر-اجرای مدارس در توکیو را می توان توقیف از طریق اوایل ماه مه به عنوان coronavirus میدارد بخار در ژاپن است. اخبار ظهور یک روز پس از 78 جدید موارد مثبت اعلام شد روزانه یک رکورد در توکیو. دولت در حال برنامه ریزی برای بازگشایی برخی مدارس در هفته آینده بیشتر از آن بسته شده اند پس از آغاز ماه مارس (بی بی سی).

آسوشیتد پرس: بیش از حد کمی دیر است ؟ کارشناسان نگرانی مکزیک ویروس سیاست تاخیر.

***

سیاست آمریکا: متحدان سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBiden آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن با 6 امتیاز در نظرسنجی ملی این یادداشت: سیاسی جهانی هایش با کروناویروس shutdown تپه انتخاباتی گزارش: کارولینای شمالی ظهور به عنوان کلید میدان نبرد برای سنا کنترل بیشتر هستند به بخش خصوصی گله مند بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersDemocratic سناتوران در خطوط هوایی داخلی به موضوع بازپرداخت نقدی برای مسافران ساندرز هنوز هم می بیند ” راه باریک به دموکرات نامزدی ریاست جمهوری مستاجران نماینده گان به تصویب اجاره انجماد بیشتر‘s (I-Vt.) امتناع از قطره خارج از مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات را به عنوان سرب خود را در نماینده تعداد تقریبا غیر قابل عبور است و او قادر به به طور کامل متحد حزب تا ساندرز برگ های این مسابقه است.

بایدن در حال راه رفتن tightrope وقتی که می آید به ساندرز به عنوان او را هل می دهد به نفع خود مشتاق و مشغول گروهی از هواداران است. اما به عنوان Amie Parnes و جاناتان ایزلی گزارش نا امیدی است که در ادامه به کوه میان بایدن هواداران به عنوان معاون رئیس جمهور سابق و دموکرات نامزدی مسابقه تبدیل شده اند کنار شیوع. تیم بایدن معتقد است آن است که تقریبا غیر ممکن است برای سابق معاونت به تمرکز توجه خود را کاملا بر روی رئیس جمهور به عنوان طولانی به عنوان ساندرز باقی مانده در مسابقه.

همانطور که برای ساندرز او نشان داده اشتهای کمی برای ترک. در شب دوشنبه گفت: “آخر شب” میزبان Seth Meyers که وجود دارد باقی می ماند یک خیابان برای او به nab نامزدی بیش بایدن که همچنان قریب به اتفاق مورد علاقه برای تبدیل شدن به حزب دموکرات پرچمدار.

“ما در حدود 300 نمایندگان ، بایدن است 1,200. ما 900. وجود دارد یک مسیر” ساندرز گفت: اذعان به Meyers که آن را “مسلما یک راه باریک است.”

ساندرز متحدان معتقدند که او نباید رها کردن اشاره کرد که بایدن رسمی نمی تواند قرار دادن تا نامزدی تا ماه ژوئن پس از بسیاری از کشورهای تاخیر مقدماتی خود را با توجه به ظهور ویروس.

یک دولت است که به تعویق افتاد اولیه آن است ویسکانسین است که میله میله برای رفتن به جلو با این مسابقه در روز سه شنبه. تصمیم می آید با وجود اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. تونی Evers (D) (زیر دیده می شود) و 1,351 موارد تایید شده در کشور از سه شنبه بعد از ظهر. شانزده Wisconsinites فوت کرده اند با توجه به این ویروس است.

“ویسکانسین انتخابات خواهد بود و هر کسی چیزی زنده است و تا کنون تجربه کرده” گفت: بن Wiklerرئیس حزب دموکرات ویسکانسین. “هر کس که در این انتخابات در تکاپوی تلاش برای ایجاد دموکراسی در یک وضعیت غیر ممکن است.”

در حالی که نظر سنجی ها انتظار می رود برای باز باقی می ماند در روز سه شنبه اکثر رای دهندگان در حال مصاحبه برگه های رای از طریق رای گیری غایب است که شکستن رکورد در دولت است. همانطور که از صبح روز سه شنبه 337,563 آراء شده اند در حالی که 972,232 افراد درخواست برگه های رای با توجه به ویسکانسین کمیسیون انتخابات (بی بی سی).

تنها مقدماتی برای برنامه ریزی مارس در آلاسکا (10 آوریل), وایومینگ (17 آوریل) Puerto Rico (آوریل 26) و اوهایو (مارس 28).

سیاسی: Coronavirus تصادفات ویسکانسین اولیه.

COVID-19 نیز باعث متناسب برای دموکرات ها به عنوان آنها نگاه به آینده به کنوانسیون ملی دموکرات ها و سوالات پیرامون این که آیا آن را به عنوان برنامه ریزی شده. بایدن گفت: MSNBC را برایان ویلیامز اواخر روز سه شنبه که او می کند پیش بینی نشده است و حزب او قادر خواهد بود برای دیدار در میلواکی به مدت چهار روز در ماه ژوئیه با توجه به بهداشت عمومی و نگرانی است.

“این سخت است برای پیش بینی که” بایدن گفت. “ما باید قادر — ما قادر به انجام آن در وسط جنگ داخلی تمام راه را از طریق به جنگ جهانی دوم — را دموکرات و جمهوری خواه کنوانسیون و مقدماتی و انتخابات و هنوز هم امنیت عمومی. و ما قادر به انجام هر دو. اما واقعیت این است که آن را ممکن است متفاوت باشد” (Politico).

کنوانسیون دموکراتیک قرار است ماه ژوئیه 13-16.

برای دستگیری رئیس جمهور هفته گذشته گفت که “به هیچ وجه” او به انصراف از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در شارلوت. خوشبختانه برای جمهوری خواهان قرارداد خود را برنامه ریزی شده است برای شروع شش هفته بعد در 24 آگوست.

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: asimendinger@thehill.com و aweaver@thehill.com. ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

فراتر از بد coronavirus اعداد دروغ آنهایی که خوب است. آنها هر بیت به عنوان قدرتمندتوسط David Von Drehle مقاله نویس واشنگتن پست. https://wapo.st/2xHIXx2

استفاده از درس 9/11 به coronavirus پاسختوسط Javed Ali, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/346l0vF

که در آن و زمانی که

این خانه برای یک طرفدار forma جلسه در روز جمعه در ساعت 10 صبح

سنا تشکیل خواهد شد در یک طرفدار forma جلسه در روز پنج شنبه در ساعت 10 صبح آرا نیست برنامه ریزی شده تا مارس 20.

رئیس جمهور را دریافت اطلاعاتی خود را در جلسه ظهر. وی همچنین از شرکت در یک تماس تلفنی با خانواده های نظامی در coronavirus پاسخ در 2:30 بعد از ظهر مغلوب ساختن پیشی جستن, پنس و کاخ سفید coronavirus نیروی کار را مختصر مطبوعات در 5 p. m.

واشنگتن انجمن مدیران دارای یک ثبت نام, امشب آخرین مهلت برای کسانی که علاقه مند در پنجشنبه 3 بعد از ظهر مجازی/آنلاین برنامه با علامت زندیاقتصاددان ارشد با مودی تجزیه و تحلیل ترافیک ارائه خواهد شد که ارزیابی خود از اقتصاد ایالات متحده. به ثبت نام, پاسخ مورد نیاز 7 p. m. امشب به wamm@wammdc.org با نام و ایمیل و شرکت/کارفرما وابستگی.

گرفتن هیل کمپین گزارش خبرنامه با آخرین از تپه سیاست تیم. ثبت نام برای دریافت, شب, به روز رسانی, رای گیری داده ها و بینش در مورد 2020 انتخابات است.

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

حمایت محتوا — FACEBOOK

منابع برای کسب و کارهای کوچک در طول COVID-19 شیوع

ما می دانیم که این زمان به چالش کشیدن برای کسب و کارهای کوچک. به کمک Facebook راه اندازی یک منبع hub با کسب اطلاعات از چگونگی راه اندازی یک خدمات مشتری برنامه ریزی برای آزمایش با حوادث آنلاین.

جدید ما مراجعه کنید کسب و کار منابع Hub برای اطلاعات بیشتر.

در جای دیگر

بهره وری سوخت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز سه شنبه نورد اوباما-عصر قانون است که هل می دهد خودروسازان برای تولید بیشتر سوخت کارآمد وسایل نقلیه (تپه). منتقدان بلافاصله با انتقاد از دولت عمل (تپه). … سابق رئیس جمهور اوباما در روز سه شنبه را بازتوییت کرد لس آنجلس تایمز گزارش در مورد عقبگرد و تاثیر آن در تلاش برای مبارزه با تغییر آب و هوا اصرار آمریکایی ها به آب و هوا دلیلی برای رای دادن در ماه نوامبر: “ما دیده می شود همه بیش از حد وحشتناکی عواقب کسانی که رد هشدارهای یک بیماری همه گیر. ما نمی توانیم هر عواقب انکار آب و هوا. همه ما به خصوص افراد جوان باید به تقاضا بهتر از دولت ما در هر سطح و رای این سقوط است.” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه در پاسخ به ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان خودرو از طریق توییتر به باش “احمقانه مدیران” و شرکت او را متهم کرد که “به لحاظ سیاسی درست است.”

مهاجرت: یک قاضی فدرال در ایالت پنسیلوانیا در روز سه شنبه دستور مهاجرت و گمرک (ICE) برای آزادی 11 تن از بازداشت شدگان به دلیل خطرات ناشی از انقباض COVID-19. قضات در سراسر کشور در حال بررسی پرونده مشابه به عنوان مهاجر طرفداران حقوق هشدار می دهند که شیوع کروناویروس در هر بازداشتگاه می تواند به سرعت در حال گسترش است. یک قاضی فدرال در واشنگتن به تازگی به یخ یک هفته به آن را اثبات کند می تواند تصویب اقدامات ایمنی مناسب در خانواده مراکز بازداشت و تهدید به “دوباره” یک دست کت و شلوار که در آن دادخواهان خواسته برای آزادی هزاران نفر از زندانیان. ACLU مشابه پرونده های حقوقی ثبت شده در شش منطقه (تپه).

دادگاه coronavirus & سقط جنین: در روز سه شنبه تگزاس دادستان کل کن Paxton به دنبال معکوس یک دادگاه فدرال دستور صادر شده در روز دوشنبه و اجازه سقط جنین به از سرگیری در تگزاس پس از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت (R) و پکستون تحمیل یک توقف موقت در روش استدلال آن است که غیر ضروری در مراقبت های پزشکی در طول coronavirus اضطراری است. پکستون گفت: دولت برنامه ای برای به چالش کشیدن این تصمیم از سوی دادگاه تجدید نظر برای این مدار 5 (CBS News).

بز تهاجم: بله شما که راست. در شمال ولز در حالی که افراد را اجتماعی فاصله به طور جدی یک گروه از کوه بز را meandered از روستاها به ثمر خیابان للندودنو. اندرو استوارتیک تولید کننده ویدئو برای منچستر یونایتد اخبار شب, نوشته شده ویدئوها از بز به هیاهو. “وجود دارد هیچ کس در اطراف در حال حاضر به دلیل مستند به طوری که آنها شانس خود را و رفتن تا آنجا که آنها می توانند. و آنها در حال رفتن بیشتر و بیشتر به شهر” استوارت گفت: (آسوشیتد پرس).

نزدیک

و در نهایت هری و مگان در حال کار royals نه بیشتر. در روز سه شنبه دوک و دوشس ساسکس رسما ضبط نقش خود را به عنوان کار اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا. آنها در ماه ژانویه اعلام قصد خود را برای ایجاد مسیرهای جدا از کاخ ویندزور و در حال حاضر برنامه ریزی برای تمرکز بر روی انسان دوستی و ترویج گردشگری کشورهای عضو اکو در حالی که کار با نام تجاری مشاوران در لس آنجلس, جدید خود را به آدرس های مشهور. Meghan سابق بازیگر است و بازگشت به کار و به تازگی ارائه شده voiceover برای دیزنی یک فیلم مستند در مورد مهاجرت از فیل (نیویورک تایمز).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurvodafone mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma beylikdüzü evden eve nakliyat