تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است اعمال قدرت بی سابقه ای در نامزد

ارائه شده توسط Facebook

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. آن را پنج شنبه. ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

کل ایالات متحده coronavirus مرگ و میر گزارش شده هر روز صبح این هفته: دوشنبه, 22,109; سه شنبه 23,649. چهار شنبه, 26,057; پنجشنبه 30,985.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRepublicans رفتن در حمله به عنوان وام برای کسب و کارهای کوچک شروع به اجرا وارن: اگر بایدن از من خواست به VP من می گویند بله NFL نظر بازی در خالی استادیوم با 2020 فصل تنظیم شده برای شروع در ماه سپتامبر: گزارش بیشتر اشاره کرد که امروز “روز بسیار بزرگ” از آنجا که کاخ سفید انتظار دارد که به توصیه متحده چگونه آنها می توانند استراحت coronavirus محدودیت ها و باز کردن مجدد کسب و کار در یک محیط که در آن ده ها میلیون آمریکایی بیکار هستند و برخی از اقتصاددانان فکر می کنم این کشور می تواند به عنوان یک افسردگی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نمایش در انتظار دستورالعمل در چهار coronavirus جلسه با اشاره به آمار و اطلاعات ایالات متحده را تصویب کرده است اوج coronavirus موارد در سطح ملی است. او نشان داد که برخی از این دستورالعمل خواهد بود با هدف متحده است که دیده نمی شود, شماره های بالا از COVID-19 موارد به عنوان برخی از شهرهای بزرگ مانند نیویورک شهر نیواورلئان و دیترویت.

“نبرد همچنان ادامه دارد اما داده ها نشان می دهد که کشور ما گذشت قله در موارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید به باغ گل رز. “این دلگرم کننده تحولات ما را در یک موقعیت قوی برای نهایی کردن دستورالعمل متحده برای بازگشایی این کشور” رئیس جمهور ادامه داد: (تپه).

“ما می تواند باز کردن برخی از ایالت ها بسیار زودتر از دیگران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

دبورا Birxکاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده به خبرنگاران گفت که نه متحده باید کمتر از 1000 مورد تأیید و گزارش فقط چند ده مورد جدید در هر روز است. هر گونه لغو محدودیت را به محل در سطح دولت به عنوان استانداران نگه داشتن قدرت برای تصمیم گیری آنچه که کسب و کار برای بازگشایی و, که برای حفظ توقیف. فرمانداران در شمال شرقی متحده تصمیم گرفت در روزهای اخیر به گرد هم می آیند به “کمک به تدبیر و برنامه ریزی به آرامی بازگشایی بخش هایی از هر یک از دولت” با توجه به رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن به انتشار دستورالعمل در اجتماعی کاهش فاصله در روز پنج شنبه | تهمت که کاهش در دیدار با مقاومت | مقامات هشدار می دهند عدم تست لوازم | جهانی موارد پیش افتادن از 2 میلیون بایدن بازدید بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به پوشیدن ماسک صورت عدم تست لوازم یک مانع برای بازگشایی, اقتصاد, مقامات می گویند بیشتر (D) در حالی که برخی از سواحل غرب فرمانداران انجام داده اند همین است.

کاخ سفید نیز شاهد مقاومت مواجه از برخی از مدیران اجرائی در روز چهارشنبه به آنها هشدار داد که بازگشت به نیمه عادی برای شرکت ها می توانند تنها با گسترده تر تست توانایی ها و افزایش در دسترس بودن تجهیزات حفاظتی (آسوشیتد پرس).

واشنگتن پست: trump’s تلاش برای طلب کردن کسب و کار در بازگشایی فشار می شود به سنگی شروع می شود.

آسوشیتد پرس: چین و اروپا نشان می دهد که راه اندازی مجدد ویروس-آمار اقتصاد آسان نیست.

هیل: اوباما و فشار برای سریع جزئی بازگشایی اقتصاد است.

تپه: کارشناسان بهداشت تحت فشار قرار دادند به سمت در مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات.

نیویورک تایمز: کالیفرنیا مجموعه ای از تن در coronavirus خاموش شدن ناگهانی. چه بعد از آن حرکت می کند ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن “روز بزرگ” شروع خواهد شد با عناوین امروز صبح که حدود 22 میلیون نفر در ایالات متحده از دست داده اند شغل خود را از ماه مارس تکاپوی خود پیش بینی برای سریع دوباره بجای اول برگشتن در این سال (Yahoo Finance).

رئيس جمهور است فشار برای احیای آور, آمریکا, اقتصاد, اما کارشناسان بهداشت عمومی و برخی از رهبران کسب و کار بر این باورند خیلی بیشتر آماده سازی باید در جای خود و در برخی از نقاط کشور به جنگ ویروس جدید شیوع بیماری از طریق تست, تماس, ردیابی, قرنطینه و بهداشت و درمان کافی نیروی انسانی, اگر آمریکایی ها برای بازگشت به کار مدرسه و مسافرت است.

اقتصاددانان پیش بینی است که میلیون ها نفر بیشتر کارگران ایالات متحده در زمینه بیکاری در هفته گذشته به طور فزاینده ای وحشت زده و عصبی در مورد افزایش افزایش بیکاری یک قطره از نزدیک به 9 درصد در خرده فروشی در ماه مارس و پیش بینی از برخی از این کشور بزرگترین موسسات مالی که اقتصاد در سه ماهه دوم خواهد بود تا تلخ آن را ممکن است به عنوان یک افسردگی است.

“این اقتصاد است که به وضوح در خرابه اینجا” گفت: Chris Rupkeyمدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک (CNBC).

نیویورک تایمز: ایالات متحده خرده فروشی فرو 8.7 درصد در ماه مارس بزرگترین کاهش در کشور ،

مهر: بانک مرکزی آمریکا در روز چهارشنبه ارائه شده لجوج چشم انداز اقتصادی, گزارش یک 48.5 درصد کاهش در سه ماهه اول درآمد خالص در حالی که هشدار دهنده است که آن را پیش بینی رکود اقتصادی و در کنار اضافی $3.6 میلیارد دلار برای پوشش ضرر و زیان بالقوه.

نیویورک پست: مشکل JC Penney است کاوش تشکیل پرونده برای ورشکستگی حفاظت پس از بسته شدن 850 فروشگاه در طول همه گیر و اذعان آن می تواند پرداخت بدهی این هفته است.

حمایت محتوا — FACEBOOK

$100M گرانت برنامه برای کسب و کارهای کوچک نهفته COVID-19

می دانم که یک کسب و کار کوچک نیاز به حمایت اضافی در حال حاضر ؟

ما در حال ارائه 100 میلیون دلار برای ارائه کسب و کار با منابع آنها نیاز به طی COVID-19.

شروع: بیشتر بدانید.

پیشرو در روز

کنگره: “آنها هشدار داده شده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه تهدید به استفاده از قدرت اجرایی به موکول کردن هر دو مجلس کنگره اگر سنا را تایید نمی کنند خود را نامزد برای پست های خالی در سراسر دولت از جمله قضایی منصوب.

“سنا باید هر دو انجام وظیفه خود و رای من نامزد یا آن را باید به طور رسمی موکول بنابراین من می تواند زنگ تفریح قرار ملاقات” گفت: سایش در قوانین اجازه می دهد که اقلیت به رویه دراز کردن فرآیند تایید و تعهد به حاشیه کنگره به زنگ تفریح وقت و یا رفتن به دادگاه برای دریافت راه خود را.

“ما باید فوق العاده ای تعداد زیادی از مردم که برای آمدن به دولت است. و در حال حاضر بیشتر از همیشه قبل از به دلیل ویروس,” او گفت: از باغ گل رز (تپه).

تهمت قدرت به کنگره موکول اما هیچ رئیس جمهوری در تاریخ انجام داده است و برخی از قانون اساسی کارشناسان معتقدند او است برداشت غلطی اقتدار خود را (فوربس). بیشتر رایج است در تاریخ ریاست جمهوری تهدید به تماس با کنگره به جلسه. سنا برنامه ریزی شده است برای بازگشت به واشنگتن ممکن است 4 و کنگره تعیین کرده Jan. 3, 2021 به عنوان رسمی آن تاریخ برای adjournment.

مقاله دوم بخش 3 از قانون اساسی را فراهم می کند که رئیس جمهور “ممکن است در شرایط فوق العاده ای موارد تشکیل هر دو مجلس و یا هر کدام از آنها و در صورت عدم توافق بین آنها با توجه به زمان Adjournment, او ممکن است آنها را موکول به زمان مانند او باید فکر می کنم مناسب است.”

“آن بوده است بسیار حزبی دولت برای یک مدت زمان طولانی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بازداريد و یک سوال در مورد اینکه آیا او خواهد بود undercutting اهداف خود به حرکت عمده قانون اگر او سعی کرد به زنگ تفریح کنگره است. “این به دلیل دموکرات” او ادامه داد. “آنها در حال گرفتن زمان بسیار و تصویب هر — آنها در حال تلاش برای قرار دادن ما از طریق آسیاب.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellRepublicans رفتن در حمله به عنوان وام برای کسب و کارهای کوچک شروع به اجرا کسب و کار وام وجوه تقریبا خسته به شومر Mnuchin گریبان بیش از معامله تهمت و تهدید به موکول کردن هر دو مجلس کنگره بیشتر (R-Ky.), که هیچ اگر نه با تمرکز بر استفاده از طبقه سنا هم به امن تأیید صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه به تعهد ادامه داد: تلاش بدون استقبال موقت زنگ تفریح قرار ملاقات.

جمهوری خواهان رفت و “هسته ای” در سال 2019 به تغییر سنا قوانین و کاهش در مقدار زمان آن طول می کشد به تایید اکثر اجرایی نامزد و قضات منطقه. اما دموکرات ها هنوز قادر به نیروی مک کانل به خوردن تا روز کف اتاق بار به صورت تک نامزدی تحت مجلسی قوانین.

> تیک تیک تیک تیک رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerStacey آبرامز می اندازد حمایت رای-توسط-mail تلاش های سابق MSNBC میزبان توضیح می دهد که چرا UBI یک ونتیلاتور برای اقتصاد آمریکا در بحران اسپانیایی انجمن خواستار حمایت از کارگران کشاورزی در آینده coronavirus لایحه بیشتر (D-n. y.) و خزانه داری وزیر استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinRepublicans رفتن در حمله به عنوان وام برای کسب و کارهای کوچک شروع به اجرا کسب و کار وام وجوه تقریبا خسته به شومر Mnuchin گریبان بیش از معامله پول: کسب و کار کوچک وام وجوه تقریبا تهی | تهمت می گوید کاخ سفید به انتشار دستورالعمل در آرامش اجتماعی فاصله پنج شنبه | تغذیه تلاش در coronavirus بالا بردن ابرو بیشتر مطرح انتظارات اما شکست خورده در روز چهارشنبه به توافق بر سر یک معامله برای دوباره پر کردن oversubscribed کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام. آن را زد از بودجه در شب چهارشنبه و توافق قانونگذاران شتافت به حمله دموکرات ها به عنوان مسئول خواستار add-ons به قانون و به تاخیر انداختن فدرال برای کمک به صاحبان کسب و کار کوچک که در تنگه مالی در طول همه گیر (تپه). این شومر-Mnuchin جلسه تا به حال دیده شده است در اوایل روز به عنوان یک نشانه مثبت است, پس از چند روز بست (مهر نیوز).

توافق رهبران هشدار داد در اواخر روز شنبه از اداره کسب و کار کوچک (SBA) را مجبور به توقف پذیرش برنامه های کاربردی برای به تازگی به تصویب رسید چک Protection Program (PPP) فراهم می کند که وام به کارفرمایان که انتخاب کردن برای نگه داشتن کارگران در payman در طول اضطراری برای بهداشت عمومی. آنها بازیگران دموکرات ها به عنوان انگیزه های حزبی و اهداف سیاسی: “این تصور که مهم کمک برای کار مردم است نه به اندازه کافی جذاب به دموکرات ها بدون اضافات دیگر می فرستد یک پیام عجیب و غریب در مورد اولویت های خود را.”

  

> خانه دموکرات در پاسخ خشمگین مقاومت به رئیس جمهور تصمیم بحث برانگیز به جای برگزاری در ایالات متحده آمریکا بودجه ای را برای سازمان بهداشت جهانی (WHO) است که بخشی از سازمان ملل متحد. جمهوریخواهان مجلس نمایندگان می گویند که آنها می خواهم به بررسی چگونگی سازمان بهداشت جهانی در پاسخ به چین که coronavirus آمده از ووهان در اواخر سال گذشته (تپه). که منتقدان از جمله نسبت ناروا می گویند چین بود و نه شفاف با جهان در مورد شیوع جدید سرایت و که که کمک به همه گیر با فشار دادن چین برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات اولیه و اجازه می دهد تا خارج از کارشناسان به کشور است. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه متهم کرد که از “یک coverup.”

به عنوان رید Wilson, گزارش, که, است که مزمن کمبود بودجه روبرو آژانس پیاده روی یک خط خوب با کشورهای عضو و تشویق می اما نمی وادار مستقل همکاران به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد بیماری شیوع است. محققان در سراسر جهان می گویند که دولت یخ که در بودجه در طول کشنده بیماری همه گیر است که نابجا و غیر عاقلانه.

به عنوان هر دو طرف مذاکره coronavirus امداد قوانین و بحث در مورد پتانسیل بازیابی لایحه یک اجماع مورد نیاز است برای محک متحده را با استفاده از آنها به عنوان حرکت با احتیاط به بازگشایی اقتصاد خود را. کل پروژه تبدیل به حزبی با هر دو طرف اندازه گیری انتخاباتی مفاهیم در ماه نوامبر (تپه).

با نگاه به آینده Hoyer گفته Bloomberg BNA روز چهارشنبه که “این امکان وجود دارد” که قانونگذاران قرار داده خواهد شد تخصیص اسکناس در طبقه ژوئن. “آن باید نسبتا آسان برای رسیدن به توافق” او پیش بینی کرد با استناد به پیشرفت در خانه تخصیص بودجه کمیته, ریاست کنگره نیتا Loweyنیتا سو LoweySenior دموکرات کست شک در خانه بازگشت در هفته آینده بالا آمریکا درخواست بازرسان کل گروه برای طرح های پیشنهادی برای محافظت از ناظران آمریکا پرده coronavirus اقتصادی پاسخ بسته تر (D-n. y.).

***

سیاست: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenCalifornia نوجوانان می پرسد اوباما به تحویل مجازی شروع به آدرس کلاس 2020 وارن: اگر بایدن از من خواست به VP من می گویند بله 15 چیز به دانستن در مورد کوروناویروس امروز بیشتر نورد یکی دیگر از کلید تایید شده در روز چهارشنبه به عنوان سناتور. الیزابت وارنالیزابت WarrenWarren: اگر بایدن از من خواست به VP من می گویند بله تپه انتخاباتی گزارش: وارن پرت حمایت بایدن سابق ساندرز دبیر مطبوعاتی: ‘هدف من این است که فشار جو بایدن به بهتر بودن نامزد’ بیشتر (D-جرم.) پرتاب وزن خود را پشت presumptive دموکراتیک نامزد.

در یک ویدیو 4 دقیقه وارن مورد ستایش قرار داد بایدن به عنوان نامزد به “بازسازی و تبدیل” آمریکا و از او خواست هواداران به بازگشت معاون سابق رئیس جمهور در انتخابات گفت: “ما همه در این با هم در حال حاضر.”

“جو بایدن صرف تقریبا تمام عمر خود را در خدمات عمومی” وارن گفت. “او می داند که یک دولت اجرا با صداقت و شایستگی و قلب خواهد شد صرفه جویی در زندگی و صرفه جویی در معیشت. و ما نمی توانیم اجازه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به خطر انداختن زندگی و معیشت از هر آمریکایی است.”

وارن در اطلاعیه مشخص شده راست سومین روز از مشخصات بالا تایید بایدن ریاست جمهوری پیشنهاد داد. روز دوشنبه دیابت برنی ساندرزسناتور SandersWarren: اگر بایدن از من خواست به VP من می گویند بله Hillicon دره: پنتاگون IG نمی تواند تعیین اگر کاخ سفید دخالت در ابر قرارداد | آمازون اخراج سوخت جنجال بر virus پاسخ | متحده شروع به تغییر به پست الکترونیکی-در رای گیری | سازمان ملل از کره شمالی تهدیدات سایبری تپه انتخاباتی گزارش: وارن پرت حمایت بایدن بیشتر (I-Vt.) انداخت و او را حمایت بایدن تنها چند روز پس از ترک نامزدی حزب دموکرات مبارزه در حالی که سابق رئیس جمهور اوباما اعلام کرد که او مدتها در انتظار تایید شده در روز سه شنبه.

یکشنبه, حمایت همچنین بدان معنی است که همه از توافق با مخالفان برای نامزدی حزب دموکرات در مبارزات انتخاباتی خود به عنوان وارن گذشته باقی مانده نامزد به پشت او.

ساعت پس از وارن نورد از او حمایت بایدن ساخته شده است یک گام به وارن فهرست گسترده ای از حامیان و گفت که او که قرار بود به درخواست برای کمک های مالی و در عین حال برنامه ریزی برای “کسب اعتماد خود را.”

آنی Linskey واشنگتن پست: وارن تایید سابق بایدن به عنوان متحدان اندیشیدن به آینده او نقش دارد.

ایسنا: وارن می گوید او را قبول یک پیشنهاد به بایدن را در حال اجرا همسر.

تپه: میشیگان و ویسکانسین و سناتور دموکرات حمایت بایدن.

وال استریت ژورنال: بایدن مبارزات انتخاباتی نشان می دهد اولویت های ایالات متحده آمریکا ترجیح داده است فوق العاده PAC.

از این صبح وجود دارد تنها 200 روز تا انتخابات عمومی و دموکرات ها در حال رشد اعتماد به نفس بیشتری در شانس خود را برای بازپس گیری کاخ سفید و سرنگون کردن رئیس جمهور است.

به عنوان جولیا منچستر و مکس گرینوود نوشتن politicos در هر دو طرف مشاهده نوامبر انتخابات از طریق لنز از COVID-19 همه گیر و آمریکا به نمایش در چه تهمت هدایت کشور را از طریق بدترین بحران بهداشت عمومی مدرن در حافظه است.

نظرسنجی نشان می دهد یک مسابقه تنگ اما بررسی های اخیر به دموکرات ها امیدوارند که بایدن می تواند تهمت در ایالات آمریکا مانند فلوریدا و آریزونا است که بسیار مهم است به انتخاب مجدد شانس. پایین رای دموکرات ها نیز احساس شادمانی در مورد شانس خود را به تلنگر سنا.

نیویورک تایمز: دموکراتیک استقرار ناگهان عاشق برنی ساندرز.

> مستقل پیشنهاد?: با همه چشم بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن-بایدن انتخابات matchup برخی از آنها نگه داشتن چشم در Rep. جاستین Jalbiجاستین AmashThe هیل Coronavirus گزارش: ژرژ بنیامین می گوید برش که بودجه می تواند جنایت علیه بشریت; COVID-19 موارد پیش افتادن از 2 میلیون جورج کانوی: تهمت نمی تواند قبول کند که در انتخابات ریاست جمهوری نیست و متعلق به او تهمت جرقه اوباما در واکنش با ادعای ‘کل’ قدرت به بازگشایی این کشور بیشتر (I-Mich.) به عنوان او یک بار دیگر در نظر راه اندازی یک شخص ثالث کاخ سفید پیشنهاد.

به عنوان جاناتان ایزلی می نویسد: میشیگان در کنگره که پیچ و مهره ای ایران در ماه جولای بیش از سرخوردگی با حزب وفاداری به ناروا به تازگی اشاره کرده که رای دهندگان شایسته انتخاب سوم در نوامبر جرقه پچ پچ که آزادیخواه-تکیه نماینده مجلس می تواند به دنبال حزب آزادیخواه نامزدی.

در حالی که آزادی خواهان شده اند به دنبال Jalbi برای او تضمین شده است و نه به نفع حزب آزادیخواه را نامزدی در ماه آینده کنوانسیون در آستین. بسیاری در حزب مشاهده میشیگان مجلس به عنوان یک مزیت برای معتقدین به عنوان او به ارمغان بیاورد بهمن از توجه رسانه ها آنها را به بهترین شات خود را در ساخت این بحث مرحله و ترک تاثیر مسابقه.

داشتن Jalbi در انتخابات در پاییز نیز ایجاد مسائل بالقوه برای مغلوب ساختن پیشی جستن در میشیگان; رئیس جمهور برنده دولت کمتر از 11,000 آرا (0.23 درصد). این انحراف مسیر از هر معنی دار بخشی از آرا می تواند عذاب وقت شانس برنده شدن دولت 16 آرا. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می گوید: آن نگران است آنچه در آن نمایش به عنوان یک حاشیه نامزد به دنبال توجه رسانه ها.

واشنگتن پست: دموکرات ها چشم وسوسه انگیزی سنا جایزه در گرجستان اما در صورت شک و تردید در مورد تصرف آن است.

در تمرکز/تیز می گیرد

کروناویروس و بین المللی: در سراسر جهان در روز چهارشنبه تعداد تایید coronavirus موارد شات گذشته 2 میلیون و علامت گذاری با حداقل 137,193 مرگ و میر.

> آلمان: یک بخشی از بازگشایی از مغازه ها در هفته آینده و مدارس در مارس 4 شروع به سهولت آلمان از اقامت در خانه دستورالعمل در طول همه گیر (بی بی سی). اجتماعی فاصله محدودیت در محل باقی می ماند حداقل از طریق مه 3 صدراعظم آنگلا مرکل گفت: روز چهارشنبه (فردا نیوز).

> بریتانیا: بریتانیا مفتخر است که خود را ملی خدمات بهداشت ferociously پرچم تکان دادن در مورد جنگ جهانی دوم و مفتون do-gooder تام مورخواهد شد که 100 در 30 آوریل. به مناسبت تولد او مور در ابتدا مجموعه ای را به منظور بالا بردن $1,250 با راه رفتن دور اطراف باغ خود را (با واکر) به نفع بهداشت و درمان کارگران مبارزه COVID-19.

اما سابق جنگ جهانی دوم, ارتش کاپیتان یک غافلگیری بزرگ زمانی که کلمه منتشر شده در رسانه های اجتماعی و پروژه خود را جذب وعده در مجموع 10 میلیون دلار برای بیمه خدمات درمانی خیریه با هم یک جمعی است که پشتیبانی از پزشکی کارکنان و داوطلبان امکانات و بیماران از بیمه خدمات درمانی بریتانیا را علنا بودجه سیستم بهداشت و درمان ایجاد شد پس از جنگ جهانی دوم (NPR).

مور واکنش ؟ “از این دنیا” (آسوشیتد پرس).

> ایتالیا: اروپا غمگین coronavirus نقطه داغ است نشان می دهد که ماه از کاهش ممکن است تبدیل به یک گوشه در گذشته به عنوان جدید عفونت موارد کند (بی بی سی). در عین حال مرگ و میر باقی می ماند سرسختانه بالا رو به افزایش 578 روز چهارشنبه اما هنوز یک قطره از 602 روز سه شنبه. موارد جدید عفونت در ایتالیا آهسته به 2,667 از قبلی 2,972 این هفته است.

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: [email protected] و [email protected] ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

چگونه به برگزاری انتخابات در طول یک بیماری همه گیرتوسط George F. خواهد مقاله نویس واشنگتن پست. https://wapo.st/2yh7rOg

راز سلاح مخفی اوباما در حمایت از بایدن با جو Lockhart, نظر, همکار, سی ان ان. https://cnn.it/3acMYHq

حمایت محتوا — FACEBOOK

اگر شما نیاز به کمک و یا می توانید آن را.

در پاسخ به COVID-19 مردم در سراسر جهان با هم برای کمک به یکدیگر در یک همبستگی و انعطاف پذیری است.

Facebook جامعه کمک یک محل که در آن شما می توانید پیشنهاد و یا درخواست کمک از جامعه محلی خود را.

درخواست و یا ارائه کمک.

که در آن و زمانی که

خانه را طرفدار forma جلسه روز جمعه ساعت 11 صبح

سنا تشکیل خواهد شد در یک طرفدار forma جلسه در 3 p. m.

رئیس جمهور خواهد شد پیوستن به یک کنفرانس ویدئویی با G7 رهبران در 8:30 a.m و در تماس با اعضای مجلس نمایندگان و سنا در ساعت 10 صبح و ساعت 11 صبح بود. مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد صحبت خواهد شد ایالات متحده کامیونداران در 1:30 بعد از ظهر در باغ گل رز. او همچنین قصد دارد یک کنفرانس تلفنی در 3 p. m. با این کشور فرمانداران اعلام “تعمیم دستورالعمل” به دولت ها و شهرداری ها در مورد بازگشت با خیال راحت به فعالیت های اقتصادی در حالی که این کشور همچنان به نبرد COVID-19.

 

معاون رئیس جمهور پنس را تشکیل یک بعد از ظهر در نشست کاخ سفید coronavirus نیروی کار و شرکت در یک شب اخبار جلسه.

Coronavirus گزارش, گروگان تپه سردبیر-در-بزرگ استیو Clemons, به روز رسانی و مصاحبه های ویدئویی منحصر به فرد با سیاستگذاران ایمیل در هر روز. ثبت نام در اینجا!

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

فناوری: اپل نورد جدید آیفون ارزان روز چهارشنبه در یک رویداد مجازی به عنوان جهانی همه گیر جلوتر پیچ در pocketbooks در سراسر جهان است. گوشی های هوشمند جدید آیفون SE خواهد بود که ارزان ترین آیفون موجود در $399 — 300 دلار کمتر از آی فون 11. این شامل یک شارژر بی سیم, high-end دوربین و همان پردازنده تراشه به عنوان آی فون 11 Pro, پیشرفته ترین گوشی های فروخته شده توسط این شرکت است. اپل به زودی شروع به گرفتن سفارشات در روز جمعه برای فروش است که در آغاز هفته آینده (نیویورک تایمز).

سپاه صلح: محترم سازمان که مکان داوطلبان در بیش از 60 کشور در سراسر جهان, تخلیه همه از آن 7,300 داوطلبان به دلیل coronavirus. چه اتفاقی می افتد به آن دسته از شرکت کنندگان بعدی مورد بحث (تپه). یک پیشنهاد: درخواست برخی از داوطلبان برای تبدیل شدن به بهداشت عمومی تماس با ردیاب در مرحله بعدی COVID-19 سرایت (واشنگتن پست).

کمی در لیگ جهانی سریال: پسران و دختران در تابستان آماده برای بازی. اما لیگ کوچک مانند بسیاری از ورزش های جهان بوده است benched. جوانان بیس بال برنامه که دارای بیش از 2.5 میلیون کودکان و نوجوانان گسترش بیش از 6500 برنامه های 84 کشور که در برگزاری حداقل تا مارس 11 با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس. حتی که تاریخ مورد نظر خوش بینانه به نظر می رسد و سرنوشت خود را امضا رویداد های لیگ سری جهانی در ماه اوت در جنوب Williamsport, Pa. نامشخص است (آسوشیتد پرس).

تاریخ شفاهی: برخی از تاثیرگذار ترین گزارش در مورد حوادث اخیر به COVID-19 آید از اول شخص به حساب که اطلاع رسانی است, اما همچنین کمک به ما این اورژانس است. برای خوانندگان با زمان و عاطفی پهنای باند ما توصیه می کنیم فقط یک چند در میان بسیاری از حرکت های حساب:

>I’m an E. R. دکتر در نیویورک است. هیچ یک از ما هرگز همان خواهد بود” توسط هلن Ouyang برای نیویورک تایمز;

>مبارزه برای نیویورک: 24 ساعت در یک شهر تحت محاصره,” آسوشیتد پرس;

>شما در واقع درست در کنار راکتور هسته ای” توسط متخصص بیهوشی Cory Deburghgraeve برای واشنگتن پست;
>قدرت هنر در یک زمان از coronavirus بحران” توسط نوازنده آلدو سباستین Cicchini برای سازمان ملل متحد, اخبار و

>آن را مانند یک جنگ” توسط Fabiano Di Marco یک استاد دانشگاه میلان که او نیز سر تنفسی واحد اصلی بیمارستان در ایتالیا برای روزنامه نیویورک تایمز.

نزدیک

و در نهایت … آن روز پنج شنبه که به معنی آن زمان برای این هفته گزارش صبح امتحان! با الهام از واقعیت های جدید در اطراف یک آرزو کالا, ما مشتاق برای برخی از هوشمند حدس در مورد کاغذ توالت در جهان همه گیر حرکات.

ایمیل خود را در پاسخ به [email protected] و/یا [email protected] و لطفا اضافه کردن “امتحان” به موضوع خطوط. برندگان که ارائه پاسخ های صحیح را به لذت بردن از برخی از غنی سزاوار خبرنامه شهرت در روز جمعه.

بیایید شروع در ابتدا. در چه سالی بود کاغذ توالت را اختراع در ایالات متحده با توجه به TP مورخان?

 1. 1645
 2. 1725
 3. 1857
 4. 1901

جهانی کمبود کاغذ توالت در طول coronavirus همه گیر هستند در درجه اول نتیجه _____?

 1. توقف تولید
 2. مصرف کننده احتکار
 3. تعطیلی رسانه های خرده فروشی
 4. TPing شوخی خواب با حوصله افراد جوان در سراسر جهان

کمبود کاغذ توالت این روز را برانگیخته است که روند با توجه به اخبار اخیر پوشش?

 1. منافع مصرف کننده در می شود
 2. نرم افزار تلفن برای کمک به پیدا کردن کاغذ توالت در فروشگاه های نزدیک
 3. هنر نقاشی های دیواری و موسیقی مورد کاغذ توالت
 4. کوکی ها و کیک و بستنی به شکل TP رول
 5. مسدود شدن لوله ها
 6. همه از بالا

#ShareASquare است بشردوستانه COVID-19 امداد همکاری بین ایران و راه که ایالات متحده کاغذ توالت با نام تجاری?

 1. Charmin
 2. اسکات
 3. Cottonelle
 4. هیچ کدام (ما ساخته شده این)

  

که در اواخر شب تلویزیون کمدین در ماه مارس تحویل داده خود را باز کردن تک صدایی از خود را در وان حمام, تمیز کردن با مقدار زیادی از کاغذ توالت جوک ؟

 1. جیمی فالون
 2. جیمی کیملجیمز (جیمی) مسیحی KimmelThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن: دوران سخت اما پیشرفت در حال ساخته شده لیدی گاگا که اعلام یک جهان: با هم در خانه’ تلویزیون ویژه آدام سندلر آغاز بکار جدید کروناویروس قرنطینه آهنگ “نمایش امشب” بیشتر
 3. Seth Meyers
 4. Stephen Colbert,Stephen تایرون ColbertThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن: دوران سخت اما پیشرفت در حال ساخته شده لیدی گاگا که اعلام یک جهان: با هم در خانه’ تلویزیون ویژه دموکرات ها در تلاش برای نگه دارید تا با مغلوب ساختن پیشی جستن پیام در coronavirus بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>