تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – تهمت نمی پوشیدن ماسک به عنوان او باد کردن نیروی کار

ارائه شده توسط Facebook

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. چهارشنبه است. ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

کل ایالات متحده coronavirus مرگ و میر گزارش شده هر روز صبح این هفته: دوشنبه, 67,682. سه شنبه 68,934. چهار شنبه, 71,078.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump داوطلب داشته ‘VIP’ لیست آگهی برای لوازم پزشکی: گزارش بیش از نیمی از نیروی کار در تایسون گیاه در آیووا تست مثبت برای coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد پشتیبانی برای کسانی که از دست داده اند و خانواده با توجه به کروناویروس بیشتر استفاده می شود یک سفر کوتاه به شهر فینیکس در روز سه شنبه به ارسال یک فرانک پیام به ملت است که او را با تمرکز بر گرفتن متحده در کسب و کار در حالی که در حال حرکت از ماه از بحران فرماندهی بیش از یک سرایت او به راحتی اجازه خواهد کشتن هزاران نفر از مردم به عنوان آنها را به سهولت از محافظ انزوا.

مردم می خواهید به بیرون بروید و آنها می خواهند برای رفتن در شهر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت approvingly در یک میزگرد رویداد و Honeywell گیاه دیدار او با آریزونا دولتی mlb (R).

Ducey (تصویر زیر) که دستور داده است که Arizonans در خانه بمانند تا حداقل 15 مه گوش به عنوان تهمت به خبرنگاران گفت: او قصد دارد برای بر هم زدن کاخ سفید coronavirus کارگروه به ریاست معاون رئیس جمهور پنس “از آنجا که شما نمی تواند نگه داشتن کشور ما بسته شده برای همیشه” (CNBC). در جای خود مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به ایجاد یک گروه مشورتی “در فرم های مختلف” است که ترکیبی از تجربه و تخصص در بازگشایی این کشور با “ایمنی”.

رئیس جمهور گفت که او همچنان به مشورت با دولت بالا کارشناسان بیماری های عفونی, اما او نشان داد او روز های مرحله خود را با immunologists و نمودار نشان متحده با شیوع بیماری های جدید از COVID-19 ممکن است بیش از. همانطور که از صبح امروز حداقل 1.2 میلیون نفر در ایالات متحده مبتلا شده و تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر است.

Ducey یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد استدلال کرد که آریزونا است “نه ایالت نیویورک” یک مرجع به آمریکا کانون این بیماری همه گیر اما همچنین اشاره ای به این کشور حزبی تقسیم. “ما می دانیم که تا امروز خیلی بیشتر از ما شش یا هشت هفته پیش” او گفت:.

موارد COVID-19 در حال افزایش در ایالات متحده اگر مرکز داده های جمع آوری شده در New York metro منطقه کم است از تحول ملی عکس, با توجه به تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس. جیب امریکا دور از شهر نیویورک از جمله در آیووا و کانزاس و جدید مکزیک در حال دیدن شوم گرایش به شیوع بیماری های جدید ظهور. اعداد داستان از عفونت های جدید نه فقط گسترش, تست چون مردم از سرگیری قبل از COVID الگوهای رفتاری.

ABC “اخبار جهان امشب”: مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه روز سه شنبه گفت: “این امکان وجود خواهد داشت برخی از” مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به عنوان متحده بازگشایی برای کسب و کار. با این وجود اقتصاد ایالات متحده نمی تواند باقی می ماند بسته شده است. “برخی از مردم تحت تاثیر قرار? بله. برخی از مردم شود بد است ؟ بله. اما ما باید به کشور ما باز است و ما باید آن را باز کنید به زودی.”

به عنوان جاناتان ایزلی گزارش رئیس جمهور و متحدان او کاملا آگاه از نظرسنجی ها نشان سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSanders نه اصرار بایدن به انتخاب وارن به عنوان همسر در حال اجرا: گزارش پلوسی می گوید او معتقد است بایدن را انکار از حمله ادعا می کنند: “من قصد ندارم برای پاسخ به این سوال دوباره’ تهمت سیاهی فدرال و خصوصی تلاش برای مبارزه با کروناویروس در عمده سفر در طول همه گیر تر پیشرو در میدان نبرد متحده و در سراسر کشور. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تلاش برای توزیع مجدد رئیس جمهور به عنوان یک “باز گشت” وقت که می تواند به احیای اقتصاد در حالی که در همان زمان نقشه کشی تیز در تضاد با بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه تکرار اظهارات به چالش کشیده شده توسط برخی از اقتصاددانان که در سه ماهه چهارم سال جاری و سال 2021 خواهد بومرنگ برای تبدیل شدن به اقتصادی bonanzas برای بسیاری از آمریکایی ها به دلیل تریلیون ها دلار از دولت فدرال محرک و تاثیر مقید کردن تقاضای مصرف کننده. رئیس جمهور گفت: هیچ چیزی در مورد انتظارات که آمار اشتغال برای ماه آوریل منتشر خواهد شد در روز جمعه را تأیید تاریخی نابسامانی افزایش بیکاری با تجربه ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها از ماه مارس.

رادیو فردا: وزارت خزانه داری اعلام کرد $4.8 میلیارد دلار در pandemic برای کمک به قبایل دولت در طول مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به جنوب غربی است.

*** تیتر اخبار: دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg, روت Bader GinsburgTech-مخالف دیوان عالی کشور پخش تلفنی استدلال دیوان عالی کشور رونمایی کنفرانس پروتکل پیش از مارس استدلال شبانه انرژی: دیوان عالی کشور دست محیط زیست پیروزی در آلودگی آب مورد | تهمت مقامات زمین طرح هسته ای | Dems درخواست سازمان حفاظت محیط زیست برای جلسه در بحث یادداشت بیشتر است در بیمارستان بستری با یک خوش خیم سنگ کيسه صفرا عفونت و باقی خواهد ماند در بیمارستان برای درمان غیر جراحی برای چند روز یک سخنگوی دادگاه گفت: در بیانیه ای که اواخر روز سه شنبه منتشر شد. Ginsburg, 87, که جان سالم به در درمان سرطان چهار بار قصد دارد به شرکت های تلفن امروز در استدلال او بر دوشنبه و سه شنبه (آسوشیتد پرس). دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany پرسیدمدعاهای ما با عدالت اموزش Bader Ginsburg. ما برای او آرزوی بهبود سریع به ما ارسال ما عشق و آرزوهای خوب!” ***

حمایت محتوا — FACEBOOK

اگر شما نیاز به کمک و یا می توانید آن را.

در پاسخ به COVID-19 مردم در سراسر جهان با هم برای کمک به یکدیگر در یک همبستگی و انعطاف پذیری است. Facebook جامعه کمک یک محل که در آن شما می توانید پیشنهاد و یا درخواست کمک از جامعه محلی خود را.

درخواست و یا ارائه کمک.

پیشرو در روز

کنگره: سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiMcConnell فشرده به گسترش coronavirus تست در سنا پلوسی می گوید او معتقد است بایدن را انکار از حمله ادعا می کنند: “من قصد ندارم برای پاسخ به این سوال دوباره’ Hillicon دره: بارگذاری, بلند کردن اجسام شکایت در کالیفرنیا | Ratcliffe حاضر به گفتن نیست که آیا روسیه دخالت های مورد علاقه مغلوب ساختن پیشی جستن | Facebook طول می کشد پایین QAnon توطئه حساب | Airbnb کاهش نیروی کار بیشتر (D-کالیفرنیا.) است ادامه فشار برای بعد از بسته کمک اما جمهوری خواهان در حال پمپاژ استراحت در دور دیگری از هزینه های بزرگ پس از greenlighting نزدیک به 3 تریلیون دلار برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

پلوسی است که انتظار می رود به موتور جلو و قانون در روزهای آینده که شامل حداقل $800 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی. او نشان داد که مقدار این هفته گفتن با خبرنگاران در روز سه شنبه که بسته جدید خواهد بود “فقط بسیار به طور مستقیم مربوط به صرفه جویی در زندگی معیشت و زندگی ما دموکراسی” (آسوشیتد پرس).

اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellMcConnell فشرده به گسترش coronavirus تست در سنا نبرد دم بر نحوه دریافت کمک بیشتری پول به آمریکایی ها Ratcliffe پاکستان برای تحویل صاف و پوست کنده اطلاعات بیشتر (R-Ky.) قرار دادن هر برنامه ای بر روی یخ گفتن با خبرنگاران در روز سه شنبه که مجلس سنای ایران طرح را “قابل تامل است.”

“من فکر می کنم من می توانم صحبت می کنند برای ما کنفرانس گفت ما حاکم است که, اما ما فکر می کنم ما باید برای توقف در اینجا انجام یک کار خوب ارزیابی آنچه که ما در حال حاضر انجام می شود” مک کانل به خبرنگاران گفت: در مورد چشم انداز یک لایحه جدید پس از یک بسته-درب های پارلمانی ناهار. “سنا اکثریت جمهوری خواه و رئیس جمهور ایالات متحده هستند و نه بی ربط به روند بنابراین ما در حال رفتن به صحبت کردن به یکدیگر و تصمیم به عمل هنگامی که و اگر آن را مناسب برای عمل دوباره.” (تپه).

به عنوان تپه Niv Elis گزارش جمهوری خواهان و محافظه کاران در حال صدایی زنگ بیش عظیم هزینه های کنگره را تایید کرده است در دو ماه گذشته با بسیاری از مردد به عقب اضافی لایحه ای که می تواند رقیب اندازه و دامنه مراقبت عمل می کنند زمانی که همه گفته و انجام می شود.

با وجود اظهارات مک کانل و رزرو میان رتبه و فایل سنا جمهوری خواهان مجلس باقی می ماند تحت تفنگ به تصویب عظیم دیگری دور از coronavirus امداد با توجه به مایک Japanese و اسکات وانگ. در میان چیزهای دیگر, کسب و کار کوچک وام برنامه خشک کردن تا بودجه دولت در حال گرفتن crunched و نرخ بیکاری همچنان به افزایش است.

با پلوسی و آمریکا انتظار می رود خود را به پرده لایحه این هفته آنها به دنبال به جلو به یک پتانسیل رای در این لایحه هفته آینده قرار دادن جمهوری خواهان مجلس سنا در یک موقعیت مخاطره آمیز به عنوان آنها نیاز به زمان برای در نظر گرفتن گزینه های خود را.

تپه: بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی رئیس کمیته لامار الکساندراندرو (لامار) Lamar AlexanderMcConnell فشرده به گسترش coronavirus تست در سنا یک شبه مراقبت های بهداشتی: کاخ سفید قصد دارد به مقیاس coronavirus نیروی کار 13 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس بیشتر (R-Tenn.), که بازنشسته است و در ماه ژانویه هشدار داد که مجلس سنا می تواند تبدیل به یک “ویروس پخش ماشین” بدون COVID-19 تست.

تپه: سنا را به “عجیب و غریب” عصر جدید.

نیویورک تایمز: سناتور فرود آرام در کنگره به خطر انداختن پمپ به خاطر ایمنی.

در جای دیگر در کاپیتول هیل, Rep. جان Ratcliffeجان لی RatcliffeRatcliffe پاکستان برای تحویل صاف و پوست کنده هوش شبانه دفاع: Esper آتش سوزی در سنا انتقاد | ستاد مشترک صندلی می گوید شواهد نشان می دهد coronavirus رخ داده است به طور طبیعی | DOD شناسایی مصدوم Hillicon دره: بارگذاری, بلند کردن اجسام شکایت در کالیفرنیا | Ratcliffe حاضر به گفتن نیست که آیا روسیه دخالت های مورد علاقه مغلوب ساختن پیشی جستن | Facebook طول می کشد پایین QAnon توطئه حساب | Airbnb کاهش نیروی کار بیشتر (R-تگزاس) گفت: کمیته اطلاعات مجلس سنا در روز سه شنبه است که او می تواند یک صدای مستقل و “حقیقت گویی به قدرت” را به عنوان او تلاش برای jettison شهرت او به عنوان یک حزبی تهمت وفادار خود را در طول سه ماهه آخر سال برای تبدیل شدن به کشور بعدی آمریکا.

در طول جلسه حزب دموکرات کبابی تگزاس جمهوری خواه خود را بیش از گذشته کرده است و نام خود را به عنوان یک عضو از رئیس جمهور را استیضاح و تیم به عنوان یک بالا-پروفایل عضو خانه کمیته اطلاعات. بارها و بارها Ratcliffe سعی کردم به گذشته حرکت می کند که کار می کنند.

“من می خواهم به نگاه به جلو و نه به عقب” گفت: Ratcliffe (Politico).

تپه: Ratcliffe پاکستان برای تحویل صاف و پوست کنده هوش.

در یک نقطه دیابت علامت هشداردهندهMark Robert WarnerRatcliffe پاکستان برای تحویل صاف و پوست کنده هوش در پول: سیاه و سفید کارگران ممکن است به صورت نامتناسب COVID-19 خطر | تهمت انتخاب برای همه گیر پاسخ watchdog پاکستان استقلال | سهام اینچ بالاتر به عنوان افزایش قیمت نفت Hillicon دره: بارگذاری, بلند کردن اجسام شکایت در کالیفرنیا | Ratcliffe حاضر به گفتن نیست که آیا روسیه دخالت های مورد علاقه مغلوب ساختن پیشی جستن | Facebook طول می کشد پایین QAnon توطئه حساب | Airbnb کاهش نیروی کار بیشتر (D-Va.), کمیته اطلاعات مجلس سنا را رتبه بندی عضو فشرده Ratcliffe بیش از یافته های جامعه اطلاعاتی و پانل که روس ها به دنبال دخالت در سال 2020 انتخابات از طرف رئیس جمهور. در حالی که او نمی خواهد می گویند که آیا او موافقت او گفت وارنر که روسها سعی در دخالت در انتخابات به طور گسترده تر — با اشاره به یافته های این خانه کمیته اطلاعات — و در حال تلاش برای انجام این کار دوباره این سال است.

“من احترام هر دو کمیته اما من را دیده اند و نه زمینه ای اطلاعاتی به من بگویید چرا با وجود اختلاف نظر بین این دو کمیته” Ratcliffe گفت. “مهم ترین غذای آماده از این یافته ها من فکر می کنم هر دو کمیته است که روسیه همچنان به ایجاد اختلاف است که آنها موفق نشده اند در تغییر آرا و یا نتیجه انتخابات ما نیاز به باقی می ماند متعهد به اطمینان حاصل می کند که در آینده اتفاق می افتد” (تپه).

در تمرکز/تیز می گیرد

کروناویروس و علوم: جهان را نجات نهایی از COVID-19 خواهد آمد از درمان نه کاهش انزوا و یا عظیم, تست اگر چه همه این پاسخ لازم است با توجه به کارشناسان بهداشت عمومی. بیش از 100 COVID-19 واکسن نامزدها در توسعه 10 رسیده اند تست بالینی مرحله با توجه به کالیفرنیا مبتنی بر فکر hariri. وجود اعتماد به نفس کافی است که یک درمان ممکن است اما هیچ تضمینی وجود ندارد.

فرانسوی, شرکت داروسازی سانوفی با همکاری گلاکسو برای مراحل اولیه آزمایشات با صدها نفر از افراد برای شروع در ماه سپتامبر (مهر). فایزر و یک شرکت آلمانی در حال همکاری و سوار بر آزمایشات انسانی ممکن است واکسن در روز دوشنبه (نیویورک تایمز).

در اسرائیل, وزیر بهداشت گفت: محققان جدا از یک آنتی بادی مونوکلونال است که می تواند در خنثی کردن جدید کروناویروس در آنچه که به عنوان “دستیابی به موفقیت قابل توجهی” نسبت به درمان (بی بی سی).

Anthony Fauciآنتونی FauciFauci شد مدل برای قهرمان در رمان توسط سالی کوین مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات نمی پوشیدن ماسک در سفر به ماسک-ساخت مرکز تهمت می گوید Fauci, Birx هنوز هم درگیر می شود در COVID-19 تلاش بیشترمدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: National Geographic در مصاحبه ای که با آزمایش های بسیاری رخ می دهد با سرعت به نظر می رسد امیدوار کننده است. “شما می خواهید تعداد زیادی از عکس در هدف. ما می خواهیم چهار یا پنج نامزد که ما را از وجود دارد همه در یک زمان معقول,” او گفت:.

وی با اشاره به کانديد واکسن ساخته شده توسط Cambridge, Mass.-بر اساس مدرن درمان به ارمغان آورد که آنچه شناخته شده به عنوان یک mRNA واکسن برای آزمایش های انسانی در یک رکورد 42 روز. این مدرن مواد مخدر با استفاده از یک بیت از این ویروس خود مواد ژنتیکی برای کمک به ماشه محافظ ایمنی در انسان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه تکرار ایمان خود را که “پیشرفت فوق العاده ای” است که اتفاق می افتد در شکار برای یک درمان است. “ما به دنبال دریافت یک واکسن است که با این نسخهها کار,” او گفت:.

رئیس جمهور با شگفتی در چه دانشمندان آموخته اند که در کمی بیش از چهار ماه پس از ظهور هرگز قبل دیده می شود پاتوژن. که مشترک اضطراری آموزش و پرورش نشان داده است فرضیات نادرست و اظهارات در همان زمان که COVID-19 نگه می دارد تعجب آور محققان در سراسر جهان می نویسد رید ویلسون.

شناخت شناسی جدید کروناویروس یک چیز است. باز کردن آنچه در آن می کند در انسان در تنظیمات مختلف و در میان گروه های جمعیتی مختلف دیگر است. دانشمندان و محققان در بررسی داده های مجموعه, اجرای محاسبات و پیش بینی برای کمک به سیاستمداران و پزشکان سعی کنید به پیشدستی کردن COVID-19 با پاسخ های خود را و به رسم کوهستانی به دنبال تصاویر از آنچه اتفاق می افتد اگر آنها موفق (تپه).

واشنگتن پست: آیا اروپایی و چینی سويه COVID-19. یکی فشار در حال حاضر بیشتر مسری است ؟ برخی از غیر کارشناسی تحقیقات باعث می شود که مورد. اما جامعه علمی را اجماع شده است که گونه ای از coronavirus ها عملکرد مشابه و حتی اگر آنها نگاه ژنتیکی متفاوت است.

نیویورک تایمز: نیویورک شهرستان در بخش بهداشت و درمان در روز دوشنبه با صدور بولتن درخواست پزشکان برای گزارش هر گونه موارد از یک COVID-19 مربوط به سندرم در حال ظهور بیش از دو هفته گذشته در کودکان است. مجموعه ای از علائم دیده می شود در بیماران سنین 2 تا 15 بستری در بخش مراقبت های متفاوت از بیماری تنفسی اثرات در بزرگسالان ناشی از پاسخ ایمنی بدن. در بعضی از بیماران مبتلا به این سندرم به نظر می رسد شبیه به نادر دوران کودکی بیماری به نام کاوازاکی بیماری است که می تواند منجر به التهاب عروق خونی به خصوص عروق کرونر.

روز دوشنبه سرنگون مدیر اداره فدرال درگیر در حال توسعه یک coronavirus واکسن ریک روشن, متهم به اداره بازی سیاست در واکنش به هشدارهای زودهنگام در ماه ژانویه در مورد COVID-19 و خود را از نظر حرفه ای که این دارو هیدروکسی کلروکین بود بعید به نظر می رسد دستیابی به موفقیت درمان به سرعت بازیابی اظهار داشت مغلوب ساختن پیشی جستن.

روشن بود که رییس بهداشت و خدمات انسانی کارفرمایان از پست خود به عنوان رهبر پس از سال 2016 از نفوذ پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت و انتقال به یک کوچکتر انتصاب در موسسه ملی سلامت, ثبت whistleblower شکایت شده است و به نام شهادت قبل از کنگره (CNN و NBC News). دولت را انکار می کند عذاب سیاسی و تهمت علنا به چالش کشیده روشن ادعای خلاف کاران وضعیت.

****

سیاست و مبارزات: آگهی های تلویزیونی توسط لینکلن پروژه یک گروه از به اصطلاح هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواهان جلب خشم رئیس جمهور در اوایل این هفته در ادامه جنگ لفظی بین دو طرف است که به طول انجامید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 شورشیان پیشنهاد برای GOP نامزدی.

بدون شک هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن جنبش کتک چهار سال پیش تلاش کرده است پس از آن. اما به عنوان Niall Stanage بررسی در آخرین یادداشت وجود دارد این سوال که آیا کادر سابق جمهوری خواهان می تواند بیشتر موثر در این سال برگزار شد. در حالی که آنها این ظرفیت را به مقدار زیادی از سر و صدا و جلب توجه رسانه ها از بسیاری از گوشه های خود را در رسیدن به اتحاد تمدید نمی شود برای تاثیرگذاری بر افکار عمومی; رئیس جمهور در ادامه به لذت بردن از حمایت گسترده از رای دهندگان جمهوری خواه به عنوان اندازه گیری توسط نظر سنجی.

“من فکر نمی کنم کانوی تلاش نشان دهنده این است چگونه جمهوریخواهان احساس در مورد رئیس جمهور” گفت: ایران استراتژیست ران Bonjeanسابق کاپیتول هیل دستیار کار می کرد که در عدالت نیل Gorsuchنیل GorsuchThe هیل 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شدید رسانه ها پوشش COVID-19 دیوان عالی کشور sidesteps عمده حاکم بر حقوق تفنگ شبانه انرژی: دادگاه عالی دست محیط زیست پیروزی در آلودگی آب مورد | تهمت مقامات زمین طرح هسته ای | Dems درخواست سازمان حفاظت محیط زیست برای جلسه در بحث یادداشت بیشتر‘s تایید در سال 2017. “آنها نمی خصومت به رئیس جمهور و آنها بر این باورند COVID-19 گرفت و همه را غافلگیر کرد.”

> بایدن اتهامات: بایدن حمایت یکی دیگر از مشخصات بالا دموکرات در پی اتهامات تجاوز جنسی: بهداشت ، الیزابت وارنالیزابت WarrenSanders نه اصرار بایدن به انتخاب وارن به عنوان همسر در حال اجرا: گزارش پلوسی می گوید او معتقد است بایدن را انکار از حمله ادعا می کنند: “من قصد ندارم برای پاسخ به این سوال دوباره’ یک شبه دفاع: Esper آتش سوزی در سنا انتقاد | ستاد مشترک صندلی می گوید شواهد نشان می دهد coronavirus رخ داده است به طور طبیعی | DOD شناسایی تلفات بیشتر (D-جرم.).

وارن به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل که بایدن را انکار اتهامات توسط تارا Readeسابق سنا دستیار سپس-دلاور سناتور شد “معتبر” و “قانع کننده باشد.”

“من باور دارم که هر کس حق دارد برای گفتن داستان خود را به گوش, و با احترام رفتار شود” وارن به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه. “من تو را دیدم گزارش [چه] خانم Reade گفت: من تو را دیدم مصاحبه با معاون رئیس جمهور بایدن. من که معاون رئیس جمهور در زمان بسیاری از سوالات پرسش های دشوار — و او پاسخ آنها را به طور مستقیم و با احترام. … معاون رئيس جمهور در پاسخ معتبر و قانع کننده” (تپه).

وارن می پیوندد دیگر زن بالا دموکرات از جمله سناتور. کریستن جیلیبرندکیرستن GillibrandPelosi می گوید او معتقد است بایدن را انکار از حمله ادعا می کنند: “من قصد ندارم برای پاسخ به این سوال دوباره’ روز پرداخت می شود بیمار پرداخت می شود و ترک هستند سلامت و بهبود اقتصادی نیاز وارن تماس بایدن را انکار تجاوز جنسی به ادعای ‘معتبر” و “قانع کننده’ می گوید: او با افتخار پشتیبانی از او بیشتر (D-n. y.) و استیسی آبرامزدر حمایت بایدن بیش از این اتهامات است.

واشنگتن پست: سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersSanders نه اصرار بایدن به انتخاب وارن به عنوان همسر در حال اجرا: گزارش سفارشات قاضی ساندرز و دیگران به ابقاء در نیویورک اولیه رای گیری واشنگتن روزنامه نگار: “من می خواهم یک تاجگذاری’ از بایدن نه بررسی اتهامات بیشتر (I-Vt.) کاهش می یابد به پشت وارن به عنوان امکان پذیر است بایدن همسر در حال اجرا با وجود لیبرال شجره نامه.

> مقدماتی: یک قاضی فدرال حکم داد که روز پنجشنبه در نیویورک دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه باید 23 ژوئن گفت که آن را لغو غیر قانونی خواهد بود جانبداری با سندرز و اندرو یانگاندرو YangJudge سفارشات ساندرز و دیگران به ابقاء در نیویورک اولیه رای گیری پنج راه coronavirus می تواند تغییر سیاست آمریکا تپه انتخاباتی گزارش: Jalbi حرکت به سمت آزادیخواه ریاست جمهوری پیشنهاد بیشتر با توجه به پتانسیل نمایندگی مسائل در کنوانسیون ملی دموکرات در ماه اوت است.

ایالات متحده منطقه قاضی Analisa تورس در منهتن حکومت برای نامزدها پس از وکلا برای ساندرز و یانگ استدلال دوشنبه که آنها خواهد بود و تأثیری در روند گفت که وجود دارد این است که یک مقدار لازم از زمان دولت به شکل از چگونه به نگه اولیه در امن و مد با توجه به COVID-19. تورس با اشاره به اقدامات کشورهای دیگر به عنوان بسیاری به تعویق افتاد اولیه مسابقات اما هیچ کدام لغو آنها آشکار (آسوشیتد پرس).

تپه: سابق رئیس جمهور اوباما تایید دموکرات در کالیفرنیا ویژه انتخابات خانه.

سیاسی: سناتور. کلی Loefflerکلی LoefflerThe هیل کمپین گزارش: بایدن می رسد به, سیاه, لاتین جوامع Loeffler کتاب متر در تبلیغات برای گرجستان سنا مسابقه COVID-19 کلاس تقسیم سیاسی جدید ایجاد خطرات بیشتر (R-Ga.) پذیرای او ثروت و جت خصوصی — پرش به شروع مبارزات انتخاباتی.

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: [email protected] و [email protected] ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

آیا مجازات متحده برای spenders بزرگ, توسط سارا کاری از نبراسکا و یوسف Coletti کارولینای شمالی, نظر همکاران تپه. https://bit.ly/2zfLShi

آیا رکود اقتصادی مقرون به رئیس جمهور تهمت انتخابات ؟ توسط هلموت Norpoth, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/2YEYR70

حمایت محتوا — FACEBOOK

اگر شما نیاز به کمک و یا می توانید آن را.

در پاسخ به COVID-19 مردم در سراسر جهان با هم برای کمک به یکدیگر در یک همبستگی و انعطاف پذیری است. Facebook جامعه کمک یک محل که در آن شما می توانید پیشنهاد و یا درخواست کمک از جامعه محلی خود را.

درخواست و یا ارائه کمک.

که در آن و زمانی که

خانه را تشکیل pro forma جلسه در روز جمعه در ساعت 8 صبح خانه کمیته فرعی تخصیص بودجه در کار در ساعت 10 صبح امروز برگزار خواهد شد نظارت شنیدن در مورد فدرال coronavirus تلاش های امدادی به تاریخ.

سنا در ساعت 10 صبح از سر گرفته خواهد شد بحث در مورد نامزدی ویلیام Evanina به مدیر ملی ضد جاسوسی و امنیتی مرکز. سنا, تجارت, علم و کمیته حمل و نقل در 2:30 p. m. دارای شنوایی بر, تاثیر coronavirus در صنعت حمل و نقل هوایی.

رئیس جمهور نشانه اعلام افتخار ملی روز پرستار در 12:15 بعد از ظهر و ناهار بود با معاون رئیس جمهور پنس در 12:45 بعد از ظهر تهمت دیدار خواهد کرد آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز (R) در ساعت 2 بعد از ظهر و دریافت اطلاعات جلسه در 3:30 بعد از ظهر

Coronavirus گزارش ارائه شده توسط هیل ویرایشگر-در-بزرگ استیو Clemons, به روز رسانی و مصاحبه های ویدئویی منحصر به فرد با سیاستگذاران ایمیل در هر روز. ثبت نام در اینجا!

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

بین المللی و coronavirus: , نشاط بخشی, برخی از سرفصل های پدید آمده از آمار ایتالیا و خوشبخت هنگ کنگ.

در ایتالیا, اروپا, کانون بیماری همه گیر کوروناویروس کمرویی بیدار شد روز دوشنبه از قاره اولین و طولانی ترین مستند (آسوشیتد پرس). SkyNews دستگیر تصویری از آنچه که شبیه به صورت یک مجموعه از شادی ایتالیایی پدربزرگ و مادربزرگ که استقبال 5 ساله نوه سیسیلیا برای اولین بار پس از دو ماه از احتیاطی جدایی:

هنگ کنگ‘s چینی-حکومت دولت گفت: استراحت محدودیت در مجامع عمومی و اجازه ورزشگاه سینما و سالنهای زیبایی به بازگشایی بعد از این هفته به عنوان آن COVID-19 نفر رسید (رویترز).

که بریتانیا با آن مواجه است وحشتناک مرگ و میر از coronavirus که پیشی گرفته است مرگ و میر در سایر کشورهای اروپایی (بی بی سی).

در جهان COVID-19 تلفات حداقل 257,793 امروز صبح از حداقل 3.7 میلیون نفر از افرادی که آلوده شده اند, با توجه به آخرین داده ها.

بخش های کسب و کار: این تصمیم روز سه شنبه توسط یک سرمایه برای حفظ اکثر کارگران در خانه حداقل از طریق سپتامبر ممکن است سیگنال یک روند در حال ظهور در بخش مالی در مورد انتظارات در حال رشد است که COVID-19 ادامه خواهد داد و ایالات متحده تهدید سلامت برای سال (بلومبرگ قانون). … فروشگاه های مواد غذایی پیش بینی به طور فزاینده ای شکننده زنجیره تامین گوشت گاو و گوشت خوک به دلیل شیوع COVID-19 عفونت در میان کارگران و بسته بندی گوشت, گیاهان, با وجود اضطراری تولید بخشنامه از مغلوب ساختن پیشی جستن (تپه). … وندی نگران است در مورد داشتن منابع کافی از گوشت گاو (بی بی سی).

➔ شروع: اوباما را تیتر یک رویداد مجازی به جشن کلاس مدرسه بالا از سال 2020 و تحویل نخست-زمان شروع آدرس حول زندگی در میان COVID-19 بیماری همه گیر. او به صحبت در مارس 16 در این مراسم به میزبانی XQ موسسه LeBron James Family Foundation, و صنعت سرگرمی ، اوباما و بانوی اول سابق میشل اوبامامیشل LeVaughn رابینسون ObamaMore از 800 بهداشت عمومی کارشناسان در کنگره به صندوق پست الکترونیکی-در رای گیری تپه را Coronavirus گزارش: بیوگرافی مدیر عامل شرکت گرین می گوید: ما شکست خورده برای سال توجه به هشدارهای آینده همه گیر; مغلوب ساختن پیشی جستن: Fauci نخواهد شهادت به ‘یک دسته از مغلوب ساختن پیشی جستن متنفر کروبی برای شرکت در کلاس 2020 مجازی شروع بیشتری را نیز ارائه جداگانه آدرس در ژوئن 6 در یک رویداد مجازی میزبانی یوتیوب است که قابلیت Malala Yousafzai, لیدی گاگاسابق وزیر امور خارجه, Condoleezza Rice و کری واشنگتندر میان دیگران (آسوشیتد پرس).

نزدیک

و در نهایت … ⚾ روز افتتاحیه دیروز بود … در کره جنوبی! و همه بی سر و صدا به خوبی خو طرفداران نشان داد تا به تماشای (آسوشیتد پرس).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>