تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – سنا می فرستد $483 میلیارد coronavirus بسته به خانه

ارائه شده توسط Facebook

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. این چهارشنبه. ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

کل ایالات متحده coronavirus مرگ و میر گزارش شده هر روز صبح این هفته: دوشنبه, 40,683. سه شنبه 42,364. چهار شنبه, 45,075.

سنا فرستاده خانه $483.4 میلیارد امداد اندازه گیری در روز سه شنبه به تقویت تخلیه کسب و کار کوچک وام برنامه افزایش coronavirus بودجه برای بیمارستان ها و کمک به ایالات استطاعت تست بیشتر. خانه را, رای, امروز, اندازه گیری دو حزبی است که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPelosi: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘درگیر در حواس او را پرت’ میان ‘شکست کامل’ در آزمون دانشگاه هاروارد در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن: مالیات دهندگان بودجه کمک خواهد کرد دانش آموزان متاثر از coronavirus نظرسنجی: بیش از 70 درصد از آمریکایی ها حمایت coronavirus stay-at-home سفارشات بیشتر است انتظار می رود به ثبت نام در این هفته است.

سنا, تصویب قطعه چهارم از coronavirus-قوانین مربوط با اتفاق آرا رضایت پس از روزهای اواخر شب مذاکرات میان قانونگذاران دموکرات و وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinHarvard پاسخ به تهمت: مالیات دهندگان بودجه کمک خواهد کرد دانش آموزان متاثر از coronavirus دموکرات اصرار وزارت خزانه داری برای کمک به امنیت اجتماعی گیرندگان که از دست کلید coronavirus مهلت پرداخت پول: سنا 4B coronavirus بسته امداد | سردرگمی حاکم به عنوان نمایندگان مستقل شروع به صدور coronavirus پرداخت | چرا قیمت نفت کاهش یافت و به قلمرو منفی — و به همین دلیل آن ممکن است دوباره اتفاق می افتد بیشتر, در میان دیگران است.

Headlining نزدیک به 500 میلیارد دلار بسته است $310 میلیارد برای دوباره پر کردن چک Protection Program (PPP) پس از آن فرار خشک در هفته گذشته 75 میلیارد دلار اجازه می دهد تا بیمارستان برای کمک به درمان COVID-19 بيمار و آدرس قطره در درآمد و 25 میلیارد دلار برای دولت برای افزایش تست قابلیت (تپه).

Mnuchin (تصویر بالا) در جمع خبرنگاران در کاخ سفید coronavirus نیروی کار مطبوعاتی است که او “انتظار” است که این خواهد بود که نهایی تخصیص بودجه برای PPP که رویکردهای $650 میلیارد بين 2.2 تریلیون دلار بسته به قانون امضا شده در اواخر ماه مارس و سنا تصویب لایحه دیروز. این بودجه انتظار می رود که به گذشته برای حدود دو هفته در همان مقدار از زمان دور اولیه از بودجه به طول انجامید.

خانه انتظار می رود به بازگشت به کاپیتول هیل در روز پنج شنبه به تصویب این لایحه و ارسال آن به رئیس جمهور میز. تهمت پرتاب حمایت خود را پشت این لایحه گفت: در طول روز سه شنبه جلسه “من مصرانه از مجلس برای تصویب این لایحه است.”

آسوشیتد پرس: در مجلس سنا تصویب $483B ویروس کمک ایران می فرستد و آن را به خانه.

وال استریت ژورنال: چه جدید در این coronavirus محرک لایحه.

نیویورک تایمز: ایران-گذشت اندازه گیری داشتیم که دولت ایجاد یک استراتژی ملی برای کمک به دولت ها و محلات که باید در رئوس برنامه های خود را برای تست. این ماده همراه با 25 میلیارد دلار برای آزمایش دیده می شود به عنوان یک گام مهم به سوی تدریج گرفتن متحده و شهرستانها با خیال راحت به کار است.

Mnuchin نیز نامیده می شود در کسب و کارهای بزرگ است که برای اعمال و دریافت وام از PPP به بازگشت به آنها را در آینده نزدیک اضافه کرد که آنها را جریمه نمی شود اگر آنها این کار را.

“هدف از این پول را به صورت عمومی شرکت هایی که دسترسی به سرمایه” Mnuchin گفت که وجود خواهد داشت “محرمانه” برای شرکت هایی است که قبول بودجه است که باید به کسب و کارهای کوچک.

با توافق در آینه, توجه, حالا نوبت به “فاز چهار” قانون. با وجود پشتیبانی از برخی از گوشه و کنار از جمله کاخ سفید و دموکرات رسمی مذاکرات در حال انتظار نمی رود که به پا زدن کردن بلافاصله بعد از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellOvernight بهداشت و درمان: سنا 4B coronavirus بسته امداد | گرجستان چهره فشار برای تجدید نظر در آن بازگشایی | CDC مدیر هشدار موج دوم coronavirus ممکن است ‘سخت تر’ در پول: سنا 4B coronavirus بسته امداد | سردرگمی حاکم به عنوان نمایندگان مستقل شروع به صدور coronavirus پرداخت | چرا قیمت نفت کاهش یافت و به قلمرو منفی — و به همین دلیل آن ممکن است دوباره اتفاق می افتد مک کانل بازدید ترمز در فاز چهار’ coronavirus امداد بیشتر (R-Ky.) نشان داد که مجلس سنا نمی خواهد در نظر گرفتن قانون جدید تا زمانی که آن را برمی گرداند به واشنگتن است. در اولین سنا خواهد بازگشت on May 4.

“آنچه ما در حال رفتن به انجام تماس سنا بازگشت و عضویت کامل در اینجا … قبل از اینکه ما را در نظر بگیرید و در عین حال یکی دیگر از نجات بسته” مک کانل گفت: (تپه).

بودجه بعدی اندازه گیری است و انتظار می رود عبارتند از: بیشتر فدرال برای کمک به دولت های ایالتی و محلی که بخشی از $483 میلیارد معامله است. رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerPeople بیش از سیاست بر PPP بودجه شومر می گوید او با تمرکز بر کار وقتی پرسیده شد که در مورد امکان Ocasio-کورتز چالش اصلی وزیر خزانه داری دموکراتیک رهبران ‘امیدوار’ به صورت توافق در coronavirus بسته تر (D-n. y.) نشان داد که او خوشحال بود که رئیس جمهور و Mnuchin حمایت از سرمایه گذاری برای آینده لایحه همراه با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoSurge از مدعیان بیکاری سقوط نیویورک, سیستم کومو می گوید: USNS راحتی به بازگشت به ویرجینیا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کومو موافق آن دیگر مورد نیاز در نیویورک 17 چیزهایی که می دانیم امروز در coronavirus بیشتر (D) که مکرر است گفت: دولت خود را “است را شکست.”

“ما باید گذشت پشتیبانی از دولت های ایالتی و محلی. دموکرات ها را ببینید که آن را می شود انجام می شود در آینده بسته” شومر گفت: در آمریکا هستند.

به عنوان الکساندر بولتون می نویسد: “در فاز چهار قانون” است که انتظار می رود به رقیب اندازه 2.2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند. اما سوالات فراگیر چگونه این لایحه خواهد شد پس از مذاکره Mnuchin مذاکرات بیش از این گوشی با بلندگو نانسی پلوسینانسی PelosiPelosi: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘درگیر در حواس او را پرت’ میان ‘شکست کامل’ در تست مگان مک کین موجب اقتدار مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی برشته پلوسی بیش بستنی با مضمون مصاحبه: ‘A kill shot’ مک کارتی خواستار برنامه ریزی برای بازگشایی کنگره بیشتر (D-کالیفرنیا.) و شومر در هفته های اخیر و در زمانی که کنگره را به شهر بازگشت.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny HoyerSteny همیلتون Hoyer17 چیزهایی که می دانیم امروز در coronavirus مک کانل بلوک های پل پیشنهاد در شرایط اضطراری از راه دور رای گیری سناتور جمهوریخواه: “غیر قابل قبول” است که کنگره در زنگ تفریح در میان coronavirus بیشتر (D-Md.) اعلام حمایت خود را از خانه اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری پس از کنگره می تواند تا قانون به عنوان ویروس همچنان به تحت تاثیر قرار روز به روز دادرسی در کاپیتول هیل. Hoyer گفت: دوشنبه شب که به مجلس نماینده رای گیری که اجازه می دهد یک غایب مجلس اجازه عضو دیگری که در حال حاضر در اتاق به رای از طرف خود (تپه).

سنا نیست به دنبال کت و شلوار در روز سه شنبه به عنوان مک کانل مسدود شده تلاش سناتور. Rand PaulRandal (رند) Howard PaulMcConnell بلوک های پل پیشنهاد در شرایط اضطراری از راه دور رای گیری پل صحبت می کند در برابر coronavirus امداد لایحه خواستار بازگشایی اقتصاد سنا 4B coronavirus امداد بسته تر (R-Ky.) اجازه می دهد تا به طور موقت از راه دور رای گیری در اتاق بالایی. پل گفت: در طبقه سنا که به کنگره یا باید بازگشت به جلسه و یا اجازه می دهد از راه دور رای گیری به طور موقت در دسترس نیست “اگر وجود دارد بیش از حد خطر به کنگره ملاقات در فرد است.”

مک کانل اعتراض به پل تلاش برای تصویب وضوح خود را. قبل از سنا شکست برای پنج هفته تعطیلی به دلیل ویروس ایران با رهبر شات پایین شانس اتاق را اتخاذ راه دور رای گیری.

“ما نمی خواهد که. وجود دارد تعدادی از راه های مختلف برای جلوگیری از گرفتن بیش از حد بسیاری از مردم با هم” مک کانل به خبرنگاران گفت: (تپه).

ایران با رهبر گفت: سیاسی در مصاحبه ای که وجود خواهد داشت نه بیشتر از راه دور تلاش برای برگزاری مذاکرات در آینده COVID-19 قانون است و نمایندگان مجلس باید در واشنگتن و “درگیر” در مذاکرات.

پل کین: خانه هل می دهد به سمت تاریخی تغییر در رای گیری روش به عنوان همه گیر حاشیه کنگره است.

واشنگتن پست: برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا به دنبال راه دولت فدرال می تواند یک نقش coronavirus تست.

حمایت محتوا — FACEBOOK

Facebook داده ابزار در حال کمک به محققان در درک بهتر COVID-19

نتایج جدید از یک علامت نظرسنجی اجرا شده توسط دانشگاه کارنگی ملون دلفی مرکز تحقیقات نشان می دهد که چگونه داده ها را می توانید از پشتیبانی قوی پاسخ به COVID-19.

ببینید که چگونه Facebook آن انجام شده است در حالی که حفاظت از حریم خصوصی.

پیشرو در روز

مدیریت: trump’s صدای جیر جیر در دوشنبه شب اعلام کرد او را به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده برای حفظ شغل برای شهروندان در میان coronavirus بحران بیش تر سوال او جواب داد: حتی در یک جلسه طولانی در روز سه شنبه.

رئیس جمهور گفت که او در انتظار فرمان اجرایی به پرده برداری از این هفته به طور موقت در 60 روز توقف در “جدید مهاجرت” است که می تواند تمدید شود بعدا دوباره. “توقف مهاجرت ما قرار داده آمریکایی ها برای اولین بار در خط برای شغل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

معلوم نیست اگر منظور این است که تا حد زیادی با تاکید بر سیاست در حال حاضر در محل به ویژه در هنگام سفر به ایالات متحده محدود است از بسیاری از کشورها و مرز ایالات متحده محدودیت در محل با مکزیک. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: منظور خواهد شد شامل معافیت برای کارگران مهاجر استخدام توسط کشاورزان ایالات متحده.

سفارش خواهد نوار کسانی که به دنبال اقامت دائم کارت سبز اما نه کارگران موقت او گفت: (آسوشیتد پرس). تهمت حمایت از برنامه به حالت تعلیق مهمان برنامه کارگر پس از گروه های کسب و کار منفجر شد در خشم بیش از نیاز خود را برای کارگران خارجی (نیویورک تایمز).

رئیس جمهور گفت: بان کی مون بود که پیش نویس روز سه شنبه و می تواند امروز امضا شود. “این یک قوی, سفارش,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین روز سه شنبه شروع به tout رئیس جمهور مهاجرت اقدام در ارتباطات با حامیان لمس کردن در یک موضوع از اهمیت به پایه خود را به عنوان بیکاری soars.

“آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که آمریکایی ها شغل” او ادامه داد. “ما باید به شغل برای آمریکایی ها است.”

تپه: مغلوب ساختن پیشی جستن به تعلیق صدور کارت سبز برای 60 روز.

واشنگتن پست: دولت در روز سه شنبه پیش نویس جزئیات از مغلوب ساختن پیشی جستن را به تعلیق مهاجرت زیر خود را صدای جیر جیر.

تپه: مهاجرت طرفداران سلب تهمت رویکرد استدلال “رکود و ویروس ها را تشخیص بین شهروندان و غیر شهروندان است.”

NBC News: trump’s مهاجرت ممنوعیت افزایش می دهد مقدار زیادی از سوالات. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم.

> یکی از خوب خواندن: به عنوان یک آمریکایی شانه هر دو بحران بهداشت عمومی و اقتصادی دوزخ تهمت نمی خواهد ضربه بزنید قدرت و دانش زندگی سابق رئیس جمهور را به عنوان برخی از پیشینیان خود را در حالی که آنها در دفتر بیضی. نویسنده کیت اندرسن Brower به تازگی مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد برادری او شانه خالی کتاب را “تیم از پنج.” او رو باز تفکر خود را برای این موضوع ممکن است از غرور نمایشگاه.

> نفت: قیمت نفت همچنان به سقوط روز سه شنبه تحمیل آسیب های بیشتر در بازارهای سهام در سراسر جهان است. S&P 500 بسته 3 درصد در سه شنبه دوم خود را مستقیم از دست دادن. بازار در سراسر اروپا و آسیا تا به حال شبیه قطره. قیمت نفت هم پاشیده دوباره به عنوان تقاضا برای انرژی screeches به توقف با idled هواپیما ماشین ها و کارخانه ها. در ضمن مخازن ذخیره سازی بیش از حد نفت خام در حال پر به محدودیت های خود را. سود اوراق قرضه کاهش یافت و به معنی سرمایه گذاران حاضر به پرداخت حتی کمتر به ایمنی از داشتن اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده یک نشانه نگران کننده (آسوشیتد پرس).

چشمگیر شیرجه قو در قیمت ها ممکن است بیش از (تپه). … تهمت به او می گوید پشت فدرال بودجه امداد برای صنعت نفت در اقتصادی احساس درد در کشورهای که در آن حفاری و fracking یک بار شده بود پر سود (مهر نیوز).

Mnuchin روز سه شنبه رئيس جمهور گفت:”مشخص است که ما می خواهیم برای حفظ ما به نفت وابستگی” اما او مبهم در مورد سیاست های دولت ممکن است به دنبال تقویت صنعت دیگر از گفت قوه مجریه “ممکن است بازگشت به کنگره” پس از بحث بین خزانه داری و انرژی بخش است.

> Massachusetts: تا آنجا که رئیس جمهور می خواهد برای کمک به آمریکا نفت تولید نمی کند و او را می خواهید فدرال وام پول رفتن به دانشگاه هاروارد (تصویر زیر) شناخته شده به عنوان به خوبی تامین می شود و استحکامات علمی لیبرالیسم.

در پاسخ به گزارش هایی که از دانشگاه هاروارد دریافت 9 میلیون دلار از تازگی تصویب فدرال چک حفاظت از برنامه فراهم می کند که پول وام به شرکت های کوچک برای کمک به آنها را شناور ماندن در طول coronavirus stay-at-home سفارشات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دانشگاه هاروارد باید بازگشت پول و یا چیز دیگری (تپه).

Mnuchin گفت که اداره وی را انجام یک کار بهتر توضیح به متقاضیان به عنوان بخشی از tranche بعد از تسکین بودجه تعریف کسب و کارهای کوچک دولت در ذهن است.

“من می خواهم دانشگاه هاروارد به پرداخت پول” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها باید به آن پرداخت.”

دولت و Coronavirus: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield, یک پزشک, هشدار داد, در مصاحبه با واشنگتن پست روز سه شنبه که موج دوم coronavirus زمستان آینده می تواند ویرانگر باشد. به همین دلیل مقامات فدرال و با تکیه بر آماده سازی و رویدادهایی در جریان در حال حاضر به آماده شدن برای آنچه که ممکن است پیش رو است.

 

> گرجستان: رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ (R) فرو پیش رو در این هفته به محدودیت در فعالیت های کسب و کار اگر چه در گرجستان دارای تعداد نسبتا بالایی از تایید coronavirus موارد است. کمپ اشتیاق به احیای اقتصاد دولتی است و بخشی از رشد سیاسی بحث در مورد چگونگی و زمانی که با خیال راحت بلند بهداشت عمومی محدودیت های در نظر گرفته شده برای توقف شیوع بیماری های جدید از بیماری تنفسی (تپه).

گرجستان لغو محدودیت در مو و ناخن و تاتو سالن و سالنهای ماساژ اجتماعی که در آن فاصله دشوار است به جلو.

مغلوب ساختن پیشی جستن تقدیر گرجستان و دبورا Birxاین immunologist که کمک ارسال کاخ سفید از مرحله ای از دستورالعمل در مورد چگونه به راه اندازی مجدد تجارت گفت:”من قصد ندارم به قضاوت هر کسی در مورد خود تصمیم گیری” در حالی که تکرار آن در این مرحله از لغو محدودیت های “اجتماعی فاصله کاملا کلیدی.”

سناتور. لیندزی گراهاملیندسی Olin Graham17 چیزهایی که می دانیم امروز در coronavirus گراهام نگران گرجستان بازگشایی ‘بیش از حد سریع بیش از حد به زودی’ یادداشت: کم اعتماد در مغلوب ساختن پیشی جستن مریخ پاسخ به بحران بیشتر (R-S. C.) یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد می گوید او نگران است که گرجستان یک کشور همسایه در حال حرکت است بیش از حد سریع و بیش از حد به زودی به آسانسور اقامت در خانه محدودیت. “ما احترام گرجستان راست خود را به تعیین سرنوشت خود است, اما ما همه در این با هم” سناتور توییتی در روز سه شنبه. “چه اتفاق می افتد در گرجستان را تحت تاثیر آمریکا در کارولینای جنوبی” (تپه).

کمپ می گوید او داده در کنار او (WSB-TV).

> New York: Cuomo ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه و مردان تلفظ بحث خود را “مولد.” دو شخصیت قدرتمند از دولت امپراتوری متمرکز coronavirus تست که فرماندار می گوید بسیار مهم است که در انتظار تصمیم گیری برای بازگشایی, برای کسب و کار در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات منطقه است.

کومو می خواهد به دو COVID-19 تست به 40 ، 000 نفر در هر روز و او بارها و بارها به نام دولت فدرال خود را برای کمک به دولت پرداخت برای به دست آوردن و مدیریت یک کار بسیار نیرومند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او و کنگره آمریکا به حمایت اضافی بودجه فدرال ایالات و شهرستانها به عنوان بخشی از بزرگ بعدی coronavirus بازیابی لایحه به احتمال زیاد بعد از آن در بهار یا تابستان است. کومو شرح داده شده است که به عنوان پشتیبانی رضایت بخش در حال حاضر.

فرماندار گفت که روز پنجشنبه در نیویورک آغاز شده است برای دیدن تحتانی بستری نرخ COVID-19 حتی به عنوان دولت روزانه مرگ و میر همچنان شدید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که نشان داده چشمک می زند از بی حوصلگی و همچنین شیفتگی با رسانه ها ادراک کومو گفت: دولت فدرال به توافق “با کار متحده” ملی تولید و توزیع COVID-19 انجام شد.

> Washington, D. C.: Birx روز سه شنبه در توصیف این کشور به عنوان یک سرمایه در ادامه نقطه داغ در میان شهرهای بزرگ مبارزه با کروناویروس حتی به عنوان دیگر مناطق مترو در حال شروع به دیدن کاهش تعداد عفونت های جدید.

یکی قربانی این بیماری همه گیر در واشنگتن بن چیلی کاسههای نمادین متعلق به خانواده است eatery تاسیس در سال 1958 که در حال حاضر در تلاش برای زنده ماندن به عنوان یک takeout رستوران با یک اسکلت کارکنان. آن را آموخته هفته گذشته که کاربرد آن برای یک کسب و کار کوچک وام گیر کرده بود در برزخ احتمالا در دست برخی از همان کارگران فدرال آن را در خدمت در طول سال (ABC News).

در تمرکز/تیز می گیرد

بین المللی: پرسش های در حال چرخش در مورد سلامت رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحدکیم جونگ UnTrump می گوید او بخواهد کیم خوبی گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را یک شبه دفاع: رمز و راز از کیم جونگ سازمان ملل متحد سلامت | سنا 4B coronavirus لایحه | مطالعه از جانبازان که با استفاده از ضد مالاریا دارو برای coronavirus می یابد هیچ مزایای رمز و راز چرخش در اطراف دولت از رهبر کره شمالی سلامت بیشتر پس از آمریکا, اخبار, گزارش های نشان داده شده در شنبه شب که او در معرض بیماری پس از عمل جراحی اخیر.

کره جنوبی دولت گفته کیم به نظر می رسد رسیدگی به امور دولت به طور معمول است و آن را به حال هیچ اطلاعاتی در مورد سلامت خود را. هنوز هم به عنوان ربکا Kheel و اولیویا Beavers در نوشتن 36 ساله رهبر کره شمالی سلامت است که در رادار از اطلاعاتی ایالات متحده. یک مقام دولتی همچنین گفت: آمریکا و دستگاه اطلاعاتی است که از نزدیک نظارت و گزارش در مورد دیکتاتور.

ما در حال نظارت بر این گزارش بسیار نزدیک است” کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: “فاکس و دوستان”. “همانطور که می دانید کره شمالی یک جامعه بسته. وجود مطبوعات آزاد وجود دارد. آنها parsimonious با اطلاعات آنها در مورد بسیاری از چیزها از جمله سلامتی کیم جونگ سازمان ملل متحد.

نیز وجود دارد که گمانه زنی ها در مورد که به طور بالقوه موفق کیم. اوبراین به خبرنگاران گفت: آن را احتمالا خواهد بود یک عضو خانواده اما که “خیلی زود به بحث در مورد که چون ما فقط نمی دانم چه بیماری رئیس کیم در است.”

رادیو فردا: کره شمالی رسانه های سکوت کیم محل به عنوان حدس و گمان در سلامت هستند.

> چین, کره جنوبی, ایتالیا,: برخی از coronavirus بیماران در این کشورها در حال آزمایش منفی و سپس مثبت تست دوباره و نمی تواند تکان ویروس اگر چه بیشتر آنها هیچ نشانه ای از بیماری. جدا شده دوباره برای هفته ها (و در یک مورد برای ماه) و درمان به عنوان اگر آنها می تواند گسترش ویروس این بیماران به یک پژوهش پازل وجود دارد این است که هیچ شواهد پزشکی آنها را آلوده دیگران بعد از تست دوباره مثبت خود را, اما آنها به عنوان درمان بالقوه پخش. موارد خود را ارسال تا قرمز شراره دولت با عجله به بازگشت به محل کار و مسافرت است. “برای این بیماری ناشناخته ها هنوز هم بیشتر از knowns,” یک چینی بهداشتی گفت: (بی بی سی).

> آلمان مونیخ شد و مجبور به لغو آن سالانه جشن اکتبر جشنواره پاییز امسال با توجه به این رمان شیوع کروناویروس. این هفته دو رویداد جذب حدود 6 میلیون نفر در هر سال می کند و قرض خود را به اجتماعی فاصله.

این رویداد قرار است برای شروع در سپتامبر. 9 و در پایان اکتبر. 4. به گزارش رویترز این رویداد به ارمغان می آورد در 1.1 میلیارد دلار به پایتخت باواریا. در حالی که آلمان شروع به استراحت مستند محدودیت های انبوه تجمعات ممنوع تا Aug. 31.

با توجه به آخرین آمار وجود دارد 147,593 تایید موارد ویروس ها و 4,869 مرگ و میر در آلمان (مهر نیوز).

> آفریقای جنوبی: محرک بالغ بر 20 میلیارد دلار فوق العاده ای تزریق منابع برای آفریقای جنوبی بودجه لازم برای رسیدگی به آسیب های اقتصادی از COVID-19 رئیس سیریل Ramaphosa اعلام کرد در روز سه شنبه. این مقدار حدود 10 درصد از این کشور به تولید ناخالص داخلی (آسوشیتد پرس).

***

سیاست: کمپین جمع آوری کمک های مردمی همسو ماه گذشته به عنوان رمان coronavirus شیوع مجبور میلیون ها نفر از آمریکایی ها به بیکاری و مجبور نامزدها و عملیات خاموش کردن مبارزات انتخاباتی و زمین های سنتی فعالیت های انتخاباتی را متوقف کند.

در حالی که او نوشته شده قویترین جمع آوری کمک های مردمی در ماه مبارزات انتخاباتی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenValerie جارت: ‘هیچ شانسی’ میشل اوباما خواهد بود بایدن را به معاونت تپه انتخاباتی گزارش: Virus طول می کشد تلفات در کمپین جمع آوری کمک های مردمی در ماه مارس دموکرات Potemkin ایجاد وحدت بیشتر‘s مجموع در طول نیمه دوم مارس ($13.7 میلیون) کمتر از نیمی از آنچه او مطرح شده طی نیمه اول ماه (33 میلیون دلار). مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه خود را دیدم در مجموع ماهانه سقوط 23 میلیون دلار از فوریه تا مارس است.

به عنوان مکس گرینوود یادداشت برای خارج از گروه هایی مانند اکثریت سنا تایید شده (SMP) طراحی شده است که به افزایش حزب دموکرات مجلس سنا و امتیازهای نامزدها, مارس بدترین جمع آوری کمک های مردمی در ماه تا کنون این سال است. پس از بالا بردن $15.8 میلیون در ماه فوریه و $12.1 میلیون در ماه ژانویه SMP ارسال شده تنها $7.4 میلیون در ماه گذشته.

با توجه به این ویروس به ادامه حضور آوریل است و نمی رود به هیچ بهتر است برای نامزدها و یا خارج از گروه به طور یکسان با بایدن تیم اذعان به همان اندازه در جذب سرمایه ایمیل فرستاده شده به حامیان اواخر دوشنبه شب.

نیویورک تایمز: Coronavirus طول می کشد بیش از تبلیغات سیاسی.

David M. دراکر در Vanity Fair: “آنچه f— من قرار است انجام دهید در حال حاضر؟”: در واشنگتن یک شکست سیاست به عنوان معمول است.

سیاسی: داخلی بایدن کمپین شکاف باز می شود بیش از چگونه به رقابت با مغلوب ساختن پیشی جستن آنلاین.

واشنگتن پست: حداقل هفت میلواکی ساکنان که شرکت در مارس انتخابات باید آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات بهداشتی می گویند.

> Veepstakes: می تواند دموکراتیک بلیط یک معکوس 2012 یکی است ؟ آن را بعید است که اوباما متحدان ریختن آب سرد امکان سابق بانوی اول , میشل اوباما,میشل LeVaughn رابینسون ObamaValerie جارت: ‘هیچ شانسی’ میشل اوباما خواهد بود بایدن را به معاونت تپه انتخاباتی گزارش: Virus طول می کشد تلفات در کمپین جمع آوری کمک های مردمی در ماه مارس حزبی تقسیم بر بحران کمک بیشتر به پیوستن به بایدن به عنوان همسر در حال اجرا.

والری جارتوالری ژوئن JarrettValerie جارت: ‘هیچ شانسی’ میشل اوباما خواهد بود بایدن را به معاونت میشل اوباما برای ترویج رای گیری غایب سیاستمداران سوگواری مرگ Bill Withers بیشتر ازسابق کاخ سفید مشاور ارشد سابق رئیس جمهور اوباماگفت: تپه در روز سه شنبه وجود دارد که “هیچ شانسی” محبوب بانوی اول سابق را از این موقعیت (تپه).

“به همین دلیل من که خیلی صریح است که وجود دارد فقط به سادگی هرگز زمانی که او ابراز علاقه در حال اجرا برای دفتر” جارت در مصاحبه با گفت: تپه. “او نه demurring اینجا. او را سخت برای به دست آوردن. او نمیخواهد این کار است.”

نظرات از جارت یک خانواده اوباما محرم آمد و پس از presumptive دموکراتیک نامزد گفت: در مصاحبه با KDKA در پیتسبورگ است که او را “او را در یک ضربان قلب” اگر او فکر کرد که او علاقه مند بود (تپه).

بایدن گفت: “Late Late Show with James Corden” اوایل صبح روز چهارشنبه که او را رول پانل از مشاوران 1 مه به کمک به او را انتخاب کنید یک همسر در حال اجرا (واشنگتن پست).

آسوشیتد پرس: میشل اوباما به قدرت ستاره می تواند کمک بایدن متحد دموکرات.

آسوشیتد پرس: این COVID-19 شیوع تحت تاثیر قرار نمی, آماده سازی برای سقوط کلی انتخابات بحث بین تهمت و بایدن. اولین بحث این است که آزمایشی برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 29 در دانشگاه نوتردام.

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: [email protected] و [email protected] ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

چگونه برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر Patriot Actتوسط دیوید ایگناتیوس ستون نویس واشنگتن پست. https://wapo.st/3cDtQnQ

آنچه نمی درمان کرونا: پرونده های حقوقیتوسط Evan G. گرینبرگ, نظر, همکار, The Wall Street Journal. https://on.wsj.com/2ytA9vj

حمایت محتوا — FACEBOOK

اگر شما نیاز به کمک و یا می توانید آن را.

در پاسخ به COVID-19 مردم در سراسر جهان با هم برای کمک به یکدیگر در یک همبستگی و انعطاف پذیری است. Facebook جامعه کمک یک محل که در آن شما می توانید پیشنهاد و یا درخواست کمک از جامعه محلی خود را.

درخواست و یا ارائه کمک.

که در آن و زمانی که

خانه تشکیل خواهد شد در 1 p. m.

سنا برگزار خواهد شد طرفدار forma جلسه در روز پنج شنبه در 5:30 p. m.

رئیس جمهور و بانوی اول Melania TrumpMelania TrumpTrump ارائه می دهد و پس از تسلیت کانادا مرگبارترین تیراندازی و کشتار جمهوری خواهان قرار دادن زندگی در معرض خطر به تلاش برای سرقت یک انتخابات — در حال حاضر آنها می خواهند را به دور خود را حق رای Melania Trump مورد بحث coronavirus پاسخ با همسر رییس جمهور آلمان بیشتر میزبان یک مراسم کاشت درخت در جنوب چمن در ظهر در به رسمیت شناختن روز زمین و روز درختکاری. مغلوب ساختن پیشی جستن را ناهار با وزیر امور خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoBiden می شود آن را به اشتباه در ایران سیاست سناتور اصرار Pompeo, Perdue به عقب جهانی غذا برنامه های میان coronavirus همه گیر دموکرات ها هشدار می دهند در برابر مساله که کمک: Coronavirus به ‘upend رابطه ما بیشتر در 1 p. m. در خصوصی و اتاق ناهار خوری. بعد از او دریافت خواهید هوش خود جلسه. در شب رئیس جمهور خواهد شد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی.

 

Coronavirus گزارش, گروگان تپه سردبیر-در-بزرگ استیو Clemons, به روز رسانی و مصاحبه های ویدئویی منحصر به فرد با سیاستگذاران ایمیل در هر روز. ثبت نام در اینجا!

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

هیدروکسی کلروکین: مالاریا مواد مخدر به طور گسترده ای تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به طور بالقوه امیدوار کننده برای درمان COVID-19 عفونت نشان داد هیچ سود در تجزیه و تحلیل استفاده از آن در ایالات متحده جانبازان بیمارستان. وجود دارد بیشتر مرگ و میر در میان کسانی که با توجه هیدروکسی کلروکین در مقابل استاندارد مراقبت از محققان گزارش شده است. در سراسر کشور مطالعه دقیق دو سوکور آزمایش اما با 368 بیماران آن را بزرگترین در ایالات متحده معاینه تا کنون از هیدروکسی کلروکین با یا بدون آنتی بیوتیک آزیترومایسین به عنوان یک درمان برای کاهش شدت در بيماران مبتلا به عفونت کرونا ويروسی (آسوشیتد پرس).

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او را نگاه در این مطالعه در حالی که استفان هانغذا و دارو کمیسر گفت: دولت هیچ “قطعی” اطلاعات از آزمایشات بالینی می گویند که هیدروکسی کلروکین با این نسخهها کار به عنوان درمانی برای COVID-19 بیماران اشاره کرد که جانبازان بیمارستان داده ها باید در نظر گرفته شود توسط پزشکان قبل از نوشتن نسخه برای استفاده از چنین.

گروه های لابی: The National Rifle Association‘s طولانی مدت اختلافات و مشکلات قانونی باید هزینه قدرتمند گروه 100 میلیون دلار با توجه به صوتی از جلسه هیئت مدیره ثبت شده در ماه ژانویه به دست آمده و توسط NPR. تلاش برای سرنگونی مدیر عامل وین LaPierre شکست خورده در آن جلسه. …به دندانپزشکی صنعت می خواهد دولت را به ارائه دندانپزشکان با کروناویروس آزمون استدلال برای ایمنی بیماران و کارکنان و جوامع به عنوان فعالیت های اقتصادی و غیر ضروری سلامت قرار ملاقات رزومه (تپه).

جریان جنگ: HBO Max آخرین شرکت کننده در نبرد برای جریان برتری خواهد شد راه اندازی در مه 27, WarnerMedia اعلام کرد در روز سه شنبه. جدید, جریان, خدمات, که خواهد شد از ویژگی های تقریبا 10 ، 000 ساعت از محتوا همراه با بازاریابی شعار “جایی که HBO دیدار بسیار, بیشتر,” هزینه خواهد شد $14.99 در هر ماه در نظر گرفته شده گران است. همراه با تمام HBO محتوای این سرویس را غیر قابل دسترس-HBO نشان می دهد از جمله “دوستان” “پارک جنوبی” و “نظریه انفجار بزرگ” و یک شماره از سری اصلی (انواع مختلف).

املا زنبور عسل: اوه! چگونه شما طلسم @$%^#? برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم, موسسه ملی Spelling Bee لغو شده است با توجه به ادامه COVID-19 بیماری همه گیر. این رویداد برنامه ریزی شده برای مارس 24 در Walter E. مرکز کنوانسیون واشنگتن در واشنگتن دی سی “زنبور عسل مشخص کرده است وجود دارد هیچ راه روشن با خیال راحت به تعیین یک تاریخ جدید در سال 2020” Scripps گفت: در بیانیه ای با اشاره به “عدم قطعیت در اطراف هنگامی که مجامع عمومی امکان پذیر خواهد بود یا بهتر است” (آسوشیتد پرس).

کودکان و نوجوانان نیاز به حقایق (+ اخبار): که قضیه از NBC جدید دو بار در هفته دیجیتال خبر با لنگر Lester هولتکه می گوید او می خواهد به سهولت برخی از رمز و راز و نگرانی برای مردم در مورد این بیماری همه گیر است که بسته مدارس خود نگه داشته و آنها را در داخل خانه. ارسال شده در سه شنبه و پنج شنبه بعد از ظهر این برنامه که پرسش از افراد جوان اجرا خواهد شد بین شش تا 10 دقیقه و در دسترس خواهد بود در NBC کانال یوتیوب و دیگر سیستم عامل های دیجیتال (آسوشیتد پرس).

نزدیک

و در نهایت … کارآفرینی صلح N نخود مزرعه ای در کارولینای شمالی است و اجاره آن مینیاتور خر مامبوو دوستان حیوان خود را به ادویه تا خسته کننده جلسات مجازی در طول زمان پناهگاه در محل عصر.

50 دلار برای 10 دقیقه از هنر عملکرد هشت ساله showboat خر و سه مزرعه اسب, Heiren, زئوس و ادیهمراه با برخی از جوجه ها و اردک سقوط خواهد کرد شرکت های تصویری را به خنده می گوید: مزرعه صاحب Francie Dunlap.

پس از قرار دادن یک سایت در روز شنبه با دعوت “دعوت از این الاغ را به جلسه بعدی!”, کانزاس گفت: او دریافت درخواست از معلمان که می خواهند حیوانات به سقوط خود را در کلاس های درس مجازی (آسوشیتد پرس).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>