تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – سنای ایران, House Democrats شروع جنگ بیش از $1 تریلیون لایحه

ارائه شده توسط Facebook

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. آن جمعه است. ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

کل ایالات متحده coronavirus مرگ و میر گزارش شده هر روز صبح این هفته: دوشنبه 146,935. سه شنبه 148,056.

جمهوری خواهان مجلس سنا روز دوشنبه نورد خود را مدتها در انتظار $1 تریلیون coronavirus امداد لایحه راه اندازی یک برخورد با قانونگذاران دموکرات در هفته های آینده به عنوان دو طرف مایل از هم جدا هستند و در تعدادی از موارد کلیدی بر شروع مذاکرات.

این پیشنهاد با عنوان بهداشت و سلامت کمک های اقتصادی مسئولیت حفاظت و مدارس (بهبود) عمل آمد و پس از یک هفته مذاکرات بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مجلس سنا جمهوری خواهان و دیدم چند برجستگی در جاده ها از جمله چهار روز تاخیر در انتشار این طرح پس از اختلافات بین دو طرف است. اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellPelosi, شومر را متهم به تهمت از خود در برخورد با پول برای FBI ستاد عربستان coronavirus لایحه شامل .75 میلیارد دلار برای ساخت و ساز جدید FBI ساختمان ایران رول تریلیون coronavirus امداد بسته تر (R-Ky.) تبلیغ این طرح در روز دوشنبه به عنوان راه راست رو به جلو در جریان پاسخ به COVID-19.

“مردم آمریکا نیاز به کمک بیشتر آنها نیاز به آن را به صورت جامع و آنها به آن نیاز به دقت طراحی شده برای این تقاطع” مک کانل گفت. “این چیزی است که این اکثریت سنا مونتاژ شده است.”

Headlining پیشنهاد کاهش از افزایش بیمه بیکاری از 600 دلار به 200 دلار در هر هفته یک حرکت هستهای haggled بیش از, در روزهای اخیر, به کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlowلارنس (لری) آلن KudlowMORE به خبرنگاران گفت: اوایل روز دوشنبه که این موضوع هنوز در حال چکش زدن (تپه). این پیشنهاد همچنین شامل 16 میلیارد دلار برای coronavirus تست $105 میلیارد دلار برای مدارس و پنج سال سپر از coronavirus مربوط به دعاوی مگر اینکه یک کسب و کار مدرسه و یا سازمان دولتی درگیر در “سهل انگاری فاحش” یا “سوء رفتار عمدی.”

این عمل بهبود می یابد را نیز شامل دور دیگری از مستقیم چک به برخی از آمریکایی ها که آینه آن است که توزیع شد و پس از مراقبت در قانون تصویب شد در اواخر ماه مارس است. این پیشنهاد را یک بار چک کنید به آن ساخت تا 75000 دلار در سال با مقدار سیم پیچ را قبل از آن بازدید $99,000 سقف درآمد. چک خواهد شد و سپس فاز (تپه).

نیز گنجانده شده در این طرح است دور دیگری از بودجه برای چک حفاظت از برنامه کسب و کار کوچک وام برنامه طراحی شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک آب و طوفان ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر. به عنوان تپه Jordain کارنی می نویسد: ایران پیشنهاد خواهد مشارکت محدود به شرکت هایی با بیش از 300 کارکنان یک عقبگرد از مراقبت عمل می کنند که شامل شرکت تا 500 کارمند است.

واشنگتن پست: اقتصادی امداد مذاکرات در سطح شیب دار تا ایران را منتشر لایحه; دموکرات مقامات کاخ سفید دیدار خواهد کرد.

ایسنا: مفاد پیشنهادی سنا به مذاکرات اندازه گیری هستند و در مقایسه با خانه دموکراتیک coronavirus امداد لایحه.

سیاسی: “این سختی دست”: وحشیانه سال می شود حتی بدتر برای مک کانل.

به عنوان مک کانل اعلام کرد این لایحه دو حزبی آغاز مذاکرات با وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinPelosi, شومر را متهم به تهمت از خود در برخورد با پول برای FBI مرکزی ایران رول تریلیون coronavirus بسته امداد در پول: ایران با کاهش نرخ بیکاری به علاوه در جدید COVID-19 لایحه | Collins برای رای دادن در برابر تغذیه نامزد شلتون | نگرانی از رشد بیش از رشد کار بیشتر و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsPelosi, شومر را متهم به تهمت از خود در برخورد با پول برای FBI مرکزی ایران رول تریلیون coronavirus بسته امداد سنا اوباما پیشنهاد برش مزایای بیکاری در coronavirus طرح امداد بیشتر جلسه با بلندگو نانسی پلوسینانسی PelosiPelosi, شومر را متهم به تهمت از خود در برخورد با پول برای FBI مرکزی ایران رول تریلیون coronavirus بسته امداد بایدن می پردازد جهات خود را به جان لوییس در کنگره بیشتر (D-کالیفرنیا.) و رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچاک SchumerGOP سناتور حذف ad نشان داد که یهودی حریف با بزرگتر بینی اوباما و فشار برای محرک چک به تقریبا 2متر حذف آمریکایی, کاخ سفید, کنگره بحث بعدی coronavirus امداد لایحه به عنوان COVID-19 همچنان به افزایش بیشتر (D-n. y.) به عنوان دو طرف در تلاش برای پل عظیم تقسیم در آغاز مذاکرات است.

در حالی که مک کانل و Mnuchin یک نقطه به نقطه نگه دارید این لایحه در اطراف $1 تریلیون علامت برچسب قیمت را تقریبا مطمئنا رشد به عنوان دموکرات باید یک لیست بسیار طولانی تر از آیتم های در نظر آنها ضروری برای عبور از یک امداد لایحه. در آمریکا تصویب 3 تریلیون دلار بسته پر از لباس های شسته شده از لیست مترقی موارد گنجانده شده در این عظیم الجثه لایحه.

به عنوان تپه الکساندر بولتون می نویسد: این دو بحث انگیزترین مسائل انتظار می رود که ایران با فشار شامل جارو مسئولیت shield برای کسب و کار و نهادهای دیگر برای پنج سال و تمایل خود را به پشت پنجه هفتگی بیمه بیکاری که منقضی می شود در پایان ماه.

“وجود دارد تریلیون دلار در حال استفاده در حال حاضر توسط بانک مرکزی و دولت ما به تقویت بازار سهام است. بازار سهام را در شکل خوب است, راست? و این ممکن است یک ایده خوب. چرا ما نمی توانیم صرف تریلیون ها دلار به تقویت طبقه متوسط ؟ ” پلوسی گفت: MSNBC در روز دوشنبه بعد از ظهر. “زمانی که بحث آنها در مورد آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد, ما, مانند, چرا شما quibbling بیش از 600 $در زمانی که مردم نیاز است که برای خرید مواد غذایی و پرداخت اجاره و دوباره تزریق تقاضا به اقتصاد با صرف که پول تزریق تقاضا و ایجاد شغل؟”

“به طوری که صرفه جویی در همه از آن ؟ ” Pelosi اضافه شده است. “وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین trickle-down و حباب است.”

آسوشیتد پرس: Mnuchin, Pelosi بحث ویروس امداد; ایران کاهش بیکاری کمک کند.

تپه: ایران اندازه گیری می شود استقبال گرم از گروه های کسب و کار.

هیل: اوباما coronavirus لایحه شامل $1.75 میلیارد دلار برای ساخت و ساز جدید FBI ساختمان.

> دفاع از لایحه: رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRead: دادستان کل ویلیام Barr نوشته شهادت به کمیته قضایی مجلس بر رود به انفجار دموکرات ها برای تلاش به ‘بی اعتبار’ او در آینده شنوایی 22 نفر رو به اتهام فدرال در اتصال به پورتلند تظاهرات بیشتر را بازتوییت کرد تعدادی از پیام های توییتر ابراز حمایت برای دفاع ملی مجوز عمل با وجود اخیرا صدور وتو تهدید علیه $740 میلیارد بسته به دلیل پتانسیل و ارائه که نیروی تغییر نام از تاسیسات نظامی به نام بعد از مؤتلفه آمار و ارقام.

صبح دوشنبه رئیس جمهور به اشتراک گذاشته شده 19 توییتهایی توسط GOP اعضای فشار برای تصویب این لایحه. خانه نسخه از این لایحه خواستار وزارت دفاع به تغییر نام تغییرات در یک سال و در حالی که به نسخه مجلس سنا می گوید که این نام باید عوض شود در سه سال (واشنگتن پست).

> کنگره سوگواری: اواخر Rep. John LewisJohn LewisHillicon دره: Google گسترش کار از راه دور از طریق سیاست جولای 2021 | Intel جامعه بازده نهایی روسیه به گزارش کمیته مجلس سنا پس از declassification | مطالعه می یابد انتخاباتی آسیب پذیر به حملات سایبری بایدن می پردازد جهات خود را به جان لوییس در کاپیتول هیل انتخاباتی گزارش: بایدن می آید به واشنگتن به افتخار جان لوییس بیشتر (D-Ga.) شد که کنگره در روز دوشنبه به عنوان او دراز در وزارت امور خارجه در کنگره برجک و گیرنده بی شمار مراسم تجلیل از قانونگذاران برای کار خود را در حقوق مدنی خود را در سراسر طبقه شغلی.

در میان کسانی که به نظر می رسد در کاپیتول هیل شد معاون رئیس جمهور پنس و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenObama جورج کلونی به برگزاری مجازی جمع آوری کمک برای بایدن روز سه شنبه Tlaib باز می شود تا در مورد اینکه چرا او نشده تایید بایدن در عین حال آن را در سال 1980 در معکوس بیشترساخته شده است که نادر ظاهر در کنگره برای این مناسبت (تپه). در میان کسانی که به ظاهر نمی شد و تهمت که به خبرنگاران گفت: اوایل روز دوشنبه که او نمی خواهد به نظر می رسد در کنگره به پرداخت احترام به دیرین آتلانتا-منطقه قانونگذار (تپه).

یک پیام از FACEBOOK

Facebook تابستان از حمایت برنامه کمک می کند تا کسب و کارهای کوچک

به عنوان بسیاری از مغازه ها بسته باقی می ماند افزایش با Facebook تابستان از برنامه پشتیبانی است که کمک به میلیون ها نفر از مردم و صاحبان کسب و کار کوچک به دست آوردن مهارت ها و پیدا کردن منابع آنها نیاز به رشد و گذار آنلاین.

اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه است.

پیشرو در روز

CORONAVIRUS: هفته پایانی از یک dispiriting ژوئیه آغاز شد و با خبر از مشخصات بالا در بیماران مبتلا به COVID-19 و ادامه فشار بر برخی از ایالت ها و محلات به اعمال سخت تر الزامات مورد نیاز برای خنثی کردن غیب پاتوژن است که به راحتی گسترش می یابد از طریق هوا در میله, رستوران ها و مکانهای شلوغ و در حوادث خانواده.

کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین قرارداد COVID-19 با علائم خفیف و کار کرده است از امن, جدا کردن محل سکونت و در خانه خبری بلومبرگ روز دوشنبه گزارش. اوبراین ارشد ترین تهمت مشاور قرارداد COVID-19 به تاریخ (تپه). شورای امنیت ملی اعضای هیات بودند اطلاع داد که اوبراین تا به حال آزمایش مثبت بعضی یافت از طریق گزارش های مطبوعاتی.

حداقل 14 Miami Marlins بازیکنان و مربیان آزمایش مثبت برای coronavirus را وادار به لغو این فصل بازکن دوشنبه شب با Baltimore Orioles. مارلین (تصویر زیر) باقی مانده در فیلادلفیا که در آن بیشتر coronavirus نتایج آزمون در حال انتظار (ESPN).

حدود 4000 کارکنان فدرال می گویند که آنها قرارداد COVID-19 در محل کار — و 60 درگذشت (واشنگتن پست).

یک گربه حیوان خانگی در انگلستان تایید شد در تاریخ 22 ژوئیه به قرارداد COVID-19 اگر چه دولت بریتانیا گفت: هیچ شواهدی وجود ندارد که حیوان خانگی منتقل coronavirus به انسان است. اعتقاد بر این است که گربه آلوده شده توسط صاحب آن (بی بی سی).

> بستن میله و کاهش رستوران ظرفیت به سرعت گسترش یابد ؟ در تنسیکه هیچ حتی زمانی که مشاوره می آید از کاخ سفید است. در کنتاکیکه بله.

دبورا Birxیک بیماری عفونی متخصص و مشاور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جلسه خصوصی با تنسی مقامات که دولت باید بارها و محدود داخلی رستوران ناهار خوری برای جلوگیری از بلندی تشدید شیوع کروناویروس.

رژیم صهیونیستی. بیل لی (R) رد Birx را توصیه کرد و گفت دولت خود را تعطیل نمی کردن اقتصاد خود را دوباره و هیچ برنامه ای برای عمل در او پیشنهادات. لی گفت که او نمی خواهد نزدیک میله حد رستوران و یا به شهرستان شهرداران قدرت را از جمله اقدامات صورت محلی.

در تنسی فرماندار کنترل سلامت ادارات در سال 89 از 95 شهرستانهای استان است. شهرداران می توانید کسب و کار خود را بدون تصویب در چند مناطق شهری تنها (Tennessean).

Birx دفاع از مشاوره او به اشتراک گذاشته شده در حالی که در نشویل با اشاره به یک نکته از مقایسه است که در چهار هفته آریزونا موفق به کاهش سرعت گسترش COVID-19 بسته شدن میله محدود کردن داخل سالن ناهار خوری و سفارش ماسک-پوشیدن.

Birx ملاقات روز یکشنبه با کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear (D) و مقامات بهداشتی دولت ارائه مشاوره همان به تلاش برای توقف شیوع بیماری های جدید و برای جلوگیری از کنتاکی از تبدیل شدن به یکی دیگر از coronavirus نقطه داغ شبیه به فلوریدا و یا تگزاس (لگزینگتون هرالد رهبر). او در بر داشت یک نوع متفاوت از پذیرش.

روز دوشنبه Beshear گفت شاتر میله آغاز امروز برای فرد مصرف و گفت: رستوران ها را مجبور به کاهش ظرفیت های داخلی به 25 درصد است. او دستور موقت برای دو هفته طول می کشد تا اثر حدود یک ماه پس از بارها بازگشایی و رستوران با ظرفیت اجازه داده شد برای افزایش به 50 درصد است.

این است که برای صدمه زدن به بسیاری از رستوران ها,” Beshear گفت. “اما کاخ سفید این مدل سازی نشان می دهد که این کاملا ضروری است برای کنترل گسترش” (لگزینگتون هرالد رهبر).

Beshear نیز خواسته کنتاکی مدارس برای به تاخیر انداختن شروع سال تحصیلی جدید حداقل تا هفته سوم ماه اوت (لگزینگتون هرالد رهبر).

در حالی که بازدید از کارولینای شمالی روز دوشنبه برای بحث در مورد پتانسیل واکسن تولید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت ها باید توجه فدرال راهنمایی در مورد چگونه برای کاهش و افزایش coronavirus انتقال در برخی از مناطق.

“این دولت ها هستند و نه از جنگل اما دقیق مطابق با دستورالعمل باید به آنها اجازه می دهد به نوبه خود گوشه ای و بسیار بسیار به سرعت” رئیس جمهور گفت:. “ما در حال کار با هر فرماندار و کمیسیون بهداشت و درمان در سراسر کشور به ارمغان بیاورد کامل فردی تجزیه و تحلیل برای هر دولت و همچنین متناسب با توصیه.”

> واکسن به روز رسانی: CBS 4 میامی: “امروز یک روز امیدمعاون رئیس جمهور پنس روز دوشنبه گفت: در حالی که بازدید از دانشگاه میامی به تگرگ فاز سه کارآزمایی بالینی به صورت بالقوه COVID-19 واکسن. این دانشگاه یکی از 89 سایت در سراسر کشور شرکت کننده در انسان آزمایش با مواد مخدر co-طراحی و توسعه توسط شرکت زیست فناوری مدرن و موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. … از آن خواهد شد ماه قبل از تایید نتایج و هیچ تضمینی وجود ندارد واکسن در نهایت کار در برابر coronavirus (آسوشیتد پرس و اقیانوس اطلس). … خواهد به شما پرداخت $40 برای موثر COVID-19 شات ؟ که “دین” تحت نظر هماهنگ جهانی coronavirus واکسن بودجه طرح به عنوان آنها در نظر گرفتن طیف گسترده ای از پتانسیل قیمت است که می تواند اطمینان از عادلانه دسترسی جهانی به COVID-19 واکسن (بی بی سی).

> دانشگاه: دانشگاه جورج واشنگتن (GWU) در پایتخت کشور اعلام کرد روز دوشنبه که آن را به نگه داشتن همه دوره های کارشناسی و اکثر فارغ التحصیل کلاس های آنلاین برای ترم پاییز با محدود استثنا. دانش آموزان ساکن در واشنگتن و نه در دانشگاه خواهد بود واجد شرایط برای 10 درصد در شهریه. یک کارشناسی سال در GWU حمل full-حمل و نقل برچسب قیمت حدود $59,000,

> خرده فروشی موارد احتیاط: هدف خارج شده و dick’s Sporting Goods نمی شود و شکرگزاری به دلیل COVID-19 احتیاطی به جمعیت و اجتماعی فاصله انتظارات عمده فروشان اعلام کرد. جایگزین با توجه به هدف در شخص معامله خرید در ابتدای ماه اکتبر و خرده فروشی آنلاین خرید (CNBC).

> Tech آن خانه: کارمندان گوگل در سراسر جهان در حال حاضر می تواند کار از خانه از طریق ژوئن 30, مدیر عامل شرکت سوندار پیچای اعلام کرد در روز دوشنبه. گوگل برای اولین بار عمده شرکت با تکنولوژی به گسترش آن جدول زمانی برای تابستان آینده به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در drags (CNBC).

  

> نیویورک اشتباهات: ارتفاع این بیماری همه گیر در معرض نیروی انسانی و نابرابری اقتصادی در شهر نیویورک بیمارستان های دولتی و خصوصی و همچنین دیوانه کننده اداری گره نیویورک مقامات منتخب به مدت طولانی پذیرفته شده در بيمارستان. نتیجه: هزاران نفر از مردم با آلوده COVID-19 که ممکن است جان سالم به فوت در بهار و شهرستان سرمایه گذاری بیش از 53 میلیون دلار در موقت تبدیل Billie Jean King ملی تنیس مرکز به یک سرریز بیمارستان که در آن تنها 79 بیماران مبتلا به زخم دریافت درمان (“روزانه” پادکست نیویورک تایمز).

  

> ماسک: گرجستان-رژیم صهیونیستی. برایان کمپیک جمهوری خواه و آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین (D) مربع خاموش در دادگاه امروز بیش از که از قدرت به منظور گرجی به پوشیدن ماسک صورت در طول یک بحران بهداشت عمومی (رادیو فردا). اکثریت بزرگی از رای دهندگان می گویند که آنها در حمایت از ملی, ماسک, ماموریت. جدید دانشگاه هاروارد کلاه-هریس نظرسنجی نظرسنجی منتشر شده به طور انحصاری به تپه یافت می شود که 79 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که حمایت های مورد نیاز به پوشیدن پوشش صورت در حالی که یکی دیگر از 70 درصد گفت: آنها با حمایت از ایده دولت های محلی تحمیل هزینه بر افراد که نمی پوشیدن ماسک.

در تمرکز/تیز می گیرد

سیاست و مبارزات: این کمیسیون در بحث ریاست جمهوری (CPD) گفت: در دانشگاه نوتردام است پس به عنوان میزبان اولین مناظره ریاست جمهوری در سپتامبر. 29 با توجه به COVID-19. کلیولند اوهایو می شود, سایت جدید.

در یک بیانیه نوتردام جمهور Rev. جان جنکینز گفت که در حالی که دانش آموزان را در پردیس های آموزشی ارزش میزبانی این رویداد خواهد بود تا حد زیادی کاهش یافته و نمی توان آن را به ارزش نگه داشتن بحث در محوطه دانشگاه.

این کمیسیون در بحث ریاست جمهوری نشان داد که در مورد غربی رزرو دانشگاه در کلیولند را به عنوان میزبان هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن دیدار برای اولین بار بر روی صحنه است.

CPD خشنود است تا اعلام کند که اولین مناظره ریاست جمهوری خواهد بود co-میزبانی مورد غربی رزرو دانشگاه و کلینیک کلیولند برگزار شد و در آموزش سلامت پردیس (HEC) در کلیولند” این کمیسیون در بیانیه ای گفت و اشاره کرد که این دانشگاه به میزبانی معاون مناظره ریاست جمهوری در سال 2004.

میامی و Nashville دنیاست. میله میله به میزبان دیگر دو مغلوب ساختن پیشی جستن-بایدن تلویزیونی صورت آف, با, Salt Lake City, انتظار برای استقبال از معاون ریاست جمهوری بحث است.

> پروتکل کنوانسیون: کنوانسیون ملی دموکرات ها در کمیته (DNCC) گردش یک یادداشت روز دوشنبه تخمگذاری پروتکل برای حضور در این کنوانسیون در میلواکی, Wis., از جمله این که شرکت کنندگان باید تست منفی برای COVID-19 در طول هر روز از این کنوانسیون به منظور ورود به کنوانسیون اصلی منطقه است.

با توجه به سی ان ان از DNCC است ممنوعیت شرکت کنندگان از رفتن به کافه ها و رستوران ها و توصیه که آنها نیز پوشیدن محافظ صورت یا عینک همراه با یک فرمان ، کسانی که حضور در این کنوانسیون نیز باید خود جدا برای 72 ساعت قبل از خروج به Milwaukee.

> آگهی wars: The بایدن کمپین اعلام کرد موج جدیدی از تبلیغات روز دوشنبه با هدف برجسته اثرات coronavirus در آمریکایی ها نشانه آن است که در سابق معاونت معتقد است که رای گیری بلوک می تواند قابل دسترسی برای او در ماه نوامبر.

به عنوان تپه Niall Stanage می نویسد: این پیام در تبلیغات طنین انداز می تواند با بسیاری از رای دهندگان از جمله افراد جوان خود را نگران پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ. اما آن را نیز شواهدی وجود دارد که دموکرات ها بر این باورند مسن رای دهندگان می تواند تغییر در مسیر خود را به دلیل انتقاد از رئیس جمهور را از دست داده و همه گیر.

گذشته انتخابات ریاست جمهوری نامزد برنده تر رای دهندگان جامد حاشیه. در سال 2016 2012 و 2008 خواهان انجام رای دهندگان بیش از 65 7 12 و 8 امتیاز به ترتیب با توجه به نظرسنجی های خروج. اما نظرسنجی های اخیر نشان داده اند بایدن در شرایط برابر با این رای دهندگان هستند که در میان بیشتر قابل اعتماد هنگامی که می آید به ساخت راه خود را به پای صندوق های رای.

تپه: در حال اجرا برای دفتر این سال ؟ بزرگترین تعدادی از کاندیداهای زن از سال 2004.

نیویورک تایمز: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام و سپس لغو یک یانکی زمین در اوت. 15. هر دو به عنوان یک شگفتی به مقامات این تیم از آنجا که آنها تا به حال برنامه ریزی یک رویداد. چه اتفاقی افتاده است ؟ رئیس جمهور نمی خواهید به upstaged.

تپه: سابق رئیس جمهور اوباما, جورج کلونی را نگه مجازی جمع آوری کمک برای بایدن امروز.

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: asimendinger@thehill.com و aweaver@thehill.com. ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

آن زمان برای تعیین رسانه های اجتماعی به عنوان “زیرساخت های حیاتی”? توسط چارلز Clancy و امیلی ریچارد فرای, نظر همکاران تپه. https://bit.ly/3f3LvFV

در دفاع از علامت Esperعلامت EsperOvernight دفاع: نگهبان به شهادت لافایت مربع پاکسازی شد ‘بی دلیل تشدید’ | Dems فشار برای بحث پنتاگون مهاجرت به خارج | دیده بان می گوید پنتاگون نیست با توجه به تغییر آب و هوا خطرات به پیمانکاران دموکرات اصرار بحث پنتاگون سیاست مهاجرت به خارج پرتلند: پنتاگون باید گام تا و یا لوله های پایین تر, توسط جیمز Carafano و توماس Spoehr نظر همکاران تپه. https://bit.ly/2P2gwja

یک پیام از FACEBOOK

Facebook راه اندازی دولت جهانی از کسب و کار کوچک گزارش

همراه با بانک جهانی و سازمان همکاری اقتصادی و توسعه ما در نظر سنجی کسب و کار+ 50 در کشورها و مناطق به درک چالش هایی روبرو هستند و چگونه ما می توانیم حمایت از آنها.

بیشتر: جزئیات اولین گزارش.

که در آن و زمانی که

خانه افتخارات لوئیس که تابوت را به دروغ در دولت در کنگره آغاز و در ساعت 8 صبحکمیته قضایی مجلس دارای مدتها در انتظار نظارت شنوایی متمرکز در وزارت دادگستری با شاهد دادستان کل ویلیام برلایحه BarrRead: دادستان کل ویلیام Barr نوشته شهادت به کمیته قضایی مجلس بر رود به انفجار دموکرات ها برای تلاش به ‘بی اعتبار’ او در آینده شنوایی یک شبه انرژی: نگهبان ملی می گوید از بین بردن معترضان از میدان لافایت بود ‘بی دلیل تشدید’ | سازمان حفاظت محیط زیست, دیده بان آغاز کاوشگر آژانس پس از کاهش بهره وری سوخت regs | تهمت ارائه می دهد جدید FERC نامزد بیشتر در ساعت 10 صبح بر قصد دارد به شدت به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن (واشنگتن پست). شنیدن اطلاعات در اینجا. … خانه منابع طبیعی کمیته برگزار خواهد شد ساعت 10 صبح جلسه در مورد حوادث ژوئن 1, زمانی که ایالات متحده در پارک پلیس و دیگر فدرال پرسنل پاک لافایت مربع در نزدیکی کاخ سفید از تظاهرات مسالمت آمیز با استفاده از عوامل شیمیایی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به سنت جان کلیسای اسقفی. گارد ملی ارتش عمده آدم DeMarco ارائه خواهد شد یک حساب کاربری به نمایندگان مجلس که در تضاد با توضیحات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت (واشنگتن پست). مجازی شنیدن اطلاعات است که در اینجا.

سنا برگزار و در ساعت 10 صبح

رئیس جمهور هیچ رویدادهای عمومی در برنامه های خود را.

دعوت: تپه تقریبا زنده در ساعت 11 صبح روز چهارشنبه در مصاحبه با کمیسیون فدرال ارتباطات رئیس Ajit Pai و دیگر فن سیاست رهبران و نمایندگان کسب و کار در مورد “آینده بشر اتصال.” ثبت نام در اینجا.

دعوت: تپه عملا زندگی در 1 بعد از ظهر روز پنج شنبه میزبان “آمریکا انعطاف پذیری: آینده کسب و کار کوچک” با سناتور. جین شاهینسینتیا (جین) جین ShaheenOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید جاده به مشتری جلب کردن پیشرفت نسبت به واکسن | اولین فاز 3 تست از coronavirus کانديد واکسن آغاز می شود در ایالات متحده آمریکا | سنا اوباما پیشنهاد دور دوم ,200 محرک چک پول: ایران باعث کاهش بیکاری به علاوه در جدید COVID-19 لایحه | Collins برای رای دادن در برابر تغذیه نامزد شلتون | نگرانی از رشد بیش از رشد کار در پول: کنگره مجموعه ای برای نزاع و جدال به عنوان بیکاری صخره بافندگی | موج اخراج می تواند در آینده برای کشور مستاجرها | خانه تصویب 9.5 B هزینه های بسته تر (D-N. H.) یک عضو مجلس سنا کوچک کسب و کار و کارآفرینی کمیته و تشکر. استیو Chabotاستیون (استیو) یوسف ChabotOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید جاده به مشتری جلب کردن پیشرفت نسبت به واکسن | اولین فاز 3 تست از coronavirus کانديد واکسن آغاز می شود در ایالات متحده آمریکا | سنا اوباما پیشنهاد دور دوم ,200 محرک چک پول: ایران با کاهش نرخ بیکاری به علاوه در جدید COVID-19 لایحه | Collins برای رای دادن در برابر تغذیه نامزد شلتون | نگرانی از رشد بیش از رشد کار در پول: کنگره مجموعه ای برای نزاع و جدال به عنوان بیکاری صخره بافندگی | موج اخراج می تواند در آینده برای کشور مستاجرها | خانه تصویب 9.5 B هزینه های بسته تر (R-اوهایو), عضو ارشد خانه کوچک, کسب و کار, کمیته به علاوه کوچک-کسب و کار رهبران و طرفداران. ثبت نام در اینجا.

تپه را Coronavirus گزارش به روز و منحصر به فرد تصویری مصاحبه با سیاستگذاران ایمیل در هر روز. ثبت نام در اینجا!

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

بین المللی: بلژیک اعلام کرد در روز دوشنبه که یک بلژیکی خانواده ممکن است جمع تنها با پنج نفر دیگر در یک زمان از 15 در تلاش این کشور برای جلوگیری از دیگر COVID-19 ناشی از ملی مستند پس از یک پرش در موارد تایید شده. علاوه بر این نخست وزیر سوفی Wilmes گفت که تجمع جرم باید در پوش 100 برای داخل سالن و 200 برای وقایع در فضای باز (بی بی سی). … یک مرد که پناهنده از کره شمالی به کره جنوبی در سال 2017 معکوس البته در روزهای اخیر و بازگشت به شمال بعد از متهم شدن به تجاوز جنسی در ماه گذشته. مرد بدهکار که هزاران نفر به یک همکار فراری از شمال نشان داد تا در کره شمالی در هفته گذشته و حال علائم COVID-19 (بی بی سی).

➔ کاخ سفید: یاد باغ گل رز به زودی یک جراحی کشیدن صورت, بانوی اول, Melania TrumpMelania TrumpMelania مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد دارد برای نوسازی کاخ سفید باغ گل رز تهمت توییتهایی عکس از خود پوشیدن یک ماسک و گریم در عبور از لوئیس: “او زندگی می کردند مهم زندگی بیشتر” اعلام کرد در روز دوشنبه. برنامه برای پیگیری پروژه طراحی است که بانوی اول سابق جکی کندی پرده برداری از بیش از نیم قرن پیش با یک سال 2020 هدف از به روز رسانی برق کنسول و زهکشی جدید سنگ آهک گردشگاهها و جایگزینی برخی از درختان سیب خرچنگ با گل رز سفید درختچه. کار خصوصی تامین می شود و کمک های مالی را حدود سه هفته کامل (نیویورک تایمز).

➔ Policing: مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه توییتی که تظاهرکنندگان در پرتلند و دیگر شهرستانها هستند “بیمار و آشفته آنارشیست ها & آشوبگران.” … برگ برنده دولت ارسال مطلب فدرال مجریان قانون به پرتلند سنگ. مقامات محلی شکایت خشونت را تشدید کرده با فدرال حضور در خیابان ها (واشنگتن پست). … شهرداران پرتلند و دیگر شهرهای بزرگ را به دادگاه تجدید نظر به کنگره برای کمک به آن را غیر قانونی برای دولت فدرال برای استقرار نظامی نمایندگی به شهرستانها که نمی خواهید آنها را (آسوشیتد پرس). اکثریت آمریکایی ها می گویند آنها در مورد افزایش جرم و جنایت در شهرهای ایالات متحده با توجه به هاروارد جدید کلاه-هریس نظرسنجی نظرسنجی منتشر شده به طور انحصاری به تپه. همین بررسی نشان داد که 46 درصد از پاسخ دهندگان گفته بودند در مورد افزایش جرم و جنایت در جوامع خود. این یافته ها می آیند به عنوان تماس های رشد بلندتر پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس در سراسر کشور در میان تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی است.

نزدیک

و در نهایت … قیمت یک فلز گرانبها در سرفصل — هنوز دوباره. در این روز در راه بازگشت در سال 1978 طلا برای اولین بار در صدر 200 $در هر اونس. در روز دوشنبه آن را نزدیک 2000 $در هر اونس در طول یک سال است که در آن قیمت طلا افزایش یافت 30 درصد است.

به عنوان CNBC گزارش, نقطه, قیمت طلا شروع به پریدن کرد در صبح روز دوشنبه در آسیا ساعت به بالا است. طلا معامله می شود در $1,931.11 در هر اونس پس از قبل در حال حرکت به عنوان بالا به عنوان $1,943.92 دلار در هر اونس گرفتی رکورد قبلی بالا مجموعه در سپتامبر 2011. یک معدن و انرژی کالا تحلیلگر CNBC گفت که قیمت طلا برای حفظ صعود به عنوان مثال به یک سطح مانند 2500 دلار در هر اونس ایالات متحده به احتمال زیاد برای پیدا کردن خود را در یک سناریوی دراماتیک مانند نرخ بهره زیر صفر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر