تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – در برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد منحل coronavirus وظیفه نیروی

ارائه شده توسط Facebook

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. آن جمعه است. ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

کل ایالات متحده coronavirus مرگ و میر گزارش شده هر روز صبح این هفته: دوشنبه, 67,682. سه شنبه 68,934. چهار شنبه, 71,078. پنج شنبه, 73,431.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump متحد به نام بعد postmaster کلی بایدن می گوید او را معکوس DeVos قانون بانکها برای حمایت از کسانی که متهم به پردیس تجاوز جنسی بازگشایی امریکا و لغو نمک محدودیت بیشتر گفت: coronavirus نیروی کار خود ادامه خواهد داد و در “نامحدود” را به عنوان کشور, مبارزات با عمل متعادل بازگشایی اقتصاد و ناشی از گسترش این ویروس با وخیم اقتصادی اعداد تنظیم شده بود روز جمعه منتشر خواهد شد.

رئیس جمهور اعلام کرد یک روز پس از او و معاون رئیس جمهور پنس گفت: این کارگروه به زودی خواهد بود زخم با بخش عمده ای از COVID-19 پاسخ به کار گرفته شده بیشتر به طور معمول در سازمان ها و ادارات. روز چهارشنبه تهمت خو توضیح خود را گفتن خبرنگاران گروه مشورتی خود ادامه خواهد داد و با توجه خود را روت در یک اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن. او همچنین گفت: نیروی کار خواهد بود “بسیار متمرکز” در توسعه واکسن و درمان (تپه).

“من فکر کردم ما می توانید باد آن را هر چه زودتر” مغلوب ساختن پیشی جستن و افزود: “من تا به حال هیچ ایده چگونه محبوب نیروی کار است” (آسوشیتد پرس).

در حالی که برخی از ایالت ها و شهرهای خود را دیده اند COVID-19 عفونت نرخ مرگ و عوارض صاف گسترش این ویروس در حال افزایش در سراسر مناطق روستايی و می گوید که ابتدا ضربه سخت توسط ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که برخی از مردم خواهد بود “به شدت تحت تاثیر قرار” به عنوان کشور حرکت به بازگشایی شده است.

“ما نمی تواند نگه داشتن کشور ما بسته برای پنج سال آینده شما می دانید” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “شما می توانید می گویند ممکن است عود و ممکن است وجود دارد. و شما می دانید که بسیاری از پزشکان و یا برخی از پزشکان می گویند که این اتفاق خواهد افتاد و آن خواهید بود یک شعله و ما قصد داریم برای قرار دادن شعله را.”

پیتر بیکر, نیویورک تایمز: trump’s جدید کروناویروس پیام: زمان به حرکت بر روی بهبود اقتصادی.

تمام رسمی اطمینان از ایمنی و اقدامات احتیاطی لولا در یک شرط بندی بزرگ: که اگر آنها در ساخت آن مصرف کنندگان خواهد آمد. اما آن را نمی خواهد فرمانداران و یا شهرداران و یا سیاستمدارانی که بازگشایی اقتصاد است. آن خواهد بود که میلیون ها نفر از آمریکایی ها که تصمیم به فروشگاه سفر و بازگشت به رستوران یا نه. و اکثر مردم بگویید نظرسنجی آنها آماده هستند تا سلامت خود را به خطر و یا سلامت عزیزان با جسارت از خانه های خود را بیش از حد به زودی (واشنگتن پست). بدون ضریب اطمینان مصرف کننده از رکود اقتصادی طولانی خواهد بود و دردناک.

واشنگتن مقامات در حال برگزاری نفس خود را در پیش بینی از روز جمعه گزارش اشتغال از آوریل که تاکید بی سابقه درد برای ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها که از دست داده اند اشتغال از ماه مارس در یک اقتصاد ایالات متحده در قتلگاه (نیویورک تایمز).

دولت سازمان دیده بان: کالیفرنیا ، لری هوگان از مریلند گفت: دولت خود را coronavirus آمار در آخرین روند در مسیر درست است و می تواند در اولین مرحله از بازگشایی برای کسب و کار به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده (تپه). … فلوریدا شروع بازگشایی آغاز در روز دوشنبه. رژیم صهیونیستی. ران DeSantisرونالد Dion DeSantisDemocratic فوق العاده PAC شکایت فلوریدا مقامات بیش از پست الکترونیکی-در رای گیری محدودیت مغلوب ساختن پیشی جستن: بیماری همه گیر کوروناویروس به ما آموخت “من درست بود’ سفر گروه هل دستورالعمل برای بازگشایی گردشگری کسب و کار بیشتر (R) گفت: دولت آفتاب دیده است یک کاهش تدریجی در تایید COVID-19 موارد بیش از دو هفته گذشته با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت (تپه).

متحده درخواست شده است که مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به صورت علمی بر اساس توصیه ها برای کمک به کسب و کار ایمان, مدیران, مربیان و دولت و مقامات محلی فکر می کنم از طریق شیوه های مطلوب به عنوان آنها بازگشایی و CDC آماده مفصل, 17 صفحه گزارش با عنوان “راهنمایی برای اجرای باز کردن امریکا دوباره چارچوب است.” آن را در مسیر منتشر شود آخرین جمعه است. اما دردسر از آسوشیتد پرس گزارش: راهنمای مفصل است که در حال حاضر عمیق-sixed مشاهده در بالای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان بیش از حد خاص یک “شیب لغزنده” در حال حاضر که فردی فرمانداران آمریکا بحران بهداشت عمومی مدیران.

ایسنا نمایش به صورت اسلاید: ببینید که چگونه کشورهای دیگر یادآوری عمومی در مورد اجتماعی فاصله و بدون لمس شیوه در طول روزمره تجاری و شیوه های.

تپه: کارشناسان بهداشت و درمان معتقدند انجام فعالیت در فضای باز در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله نسبتا امن برای عموم در COVID-19 جهان است. این تحقیقات ممکن است کمک به مقامات که در حال تلاش برای کشف کردن که آیا برای باز کردن پارک ها و سواحل است. عمومی جامعه استخر ممکن است یک مسئله جداگانه است. گلف ؟ مریلند است که بازگشایی آن دوره های گلف و صادر هدایت این هفته است.

حمایت محتوا — FACEBOOK

اگر شما نیاز به کمک و یا می توانید آن را.

در پاسخ به COVID-19 مردم در سراسر جهان با هم برای کمک به یکدیگر در یک همبستگی و انعطاف پذیری است. Facebook جامعه کمک یک محل که در آن شما می توانید پیشنهاد و یا درخواست کمک از جامعه محلی خود را.

درخواست و یا ارائه کمک.

پیشرو در روز

کنگره: ممکن است نکته در میان محافظه کاران که عمو سام باید پاداش پور, تصمیم گیری, اما زمان بودجه گلایه تجربه متحده ممکن است یک استثنا برای برخی از اوباما مایل به شمشیر صلیب با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellHillicon دره: Uber به اخراج هزاران نفر از کارکنان | Facebook محتوای اعتدال هیئت مدیره اعلام کرد اعضای | نمایندگان مجلس با معرفی لایحه ای را برای کاهش آنلاین سوءاستفاده سنا را به تلاش برای نادیده گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ ایران قدرت وتو شنبه Durbin: ‘من احساس امن’ در کنگره بیشتر. کنتاکی جمهوری خواه می گوید که او را مخالف با اضافه کردن میلیاردها دلار بیشتر به یک دولت صندوق تثبیت و همچنین با استفاده از بودجه فدرال به backstop درآمد عمومی کمبود متحده است. او می خواهد در آینده کمک از واشنگتن به پوشش مستقیم هزینه های دولت به مبارزه با COVID-19. اما مقاومت مواجه است که از حزب جمهوری خواه سنسور. شلی مور Capitoشلی Wellons مور CapitoInfrastructure سرمایه گذاری هرگز خیلی خوب کاخ سفید به کنگره در رسیدن به توافق برای دوباره پر کردن کسب و کار کوچک وام برنامه هستهای سناتور پیشنهاد اصلاحیه برای چک برنامه حفاظت بیشتر (W. Va.) و لیزا Murkowskiلیزا ان MurkowskiMcConnell فشرده به گسترش coronavirus تست در سنا خارجه عربستان در سنا به لغو برنامه در میان همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن شناور بودجه به نفت پس از بازار تاریخی از دست دادن بیشتر (آلاسکا) که به اعتقاد متحده باید اعطا انعطاف پذیری به استفاده از فدرال کمک کند که در آن مورد نیاز, به گزارش الکساندر بولتون.

نیویورک تایمز: عربستان ارتباط در بلند مدت توسعه از مواد غذایی به عنوان ایالات متحده گرسنگی و کمبود مواد غذایی رشد در طول بحران اقتصادی است. دموکرات ها به دنبال افزایش منافع 15 درصد برای مدت زمان اضطراری است. دولت ترجیح میدهد به دیدن مواد غذایی تمبر آمار کاهش در مغلوب ساختن پیشی جستن را تماشا کنید.

سنا امروز تلاش خواهد کرد به نادیده گرفتن تهمت وتو کنگره محدودیت در جنگ قدرت با احترام به ایران است. نتیجه: نادیده گرفتن تلاش است که انتظار می رود به سقوط کوتاه از دو سوم پشتیبانی مورد نیاز در سنا است. لغو ریاست جمهوری وتو نادر (تپه).

دموکرات ها در کمیته قضایی سنا روز چهارشنبه sparred با جاستین واکرتهمت 37 ساله نامزد به یک قاضی ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار در نظر گرفته شده قدرتمند قرار گرفتن به صورت برجسته و با تجربه قضات از سراسر طیف سیاسی. در طول واکر تایید شنوایی دموکرات گسله نامزد به عنوان بی تجربه و دشمن از قانون مراقبت مقرون به صرفه و دیوان عالی کشور حکم تایید قانون اساسی و آنها را مورد سوال خود را حرفه ای IOUs به رئیس سابق دادگستری برت Kavanaughبرت مایکل KavanaughTrump می گوید: سابق واکسن ارشد ‘به نظر می رسد ناراضی’ قضات تقسیم مذهبی معافیت برای ObamaCare کنترل تولد دستور دموکرات مشاجره با بحث تهمت دادگاه انتخاب بیش از ObamaCare Kavanaugh تر و متحد مک کانل. کمی بیش از شش ماه پیش واکر تایید شد توسط سنا در امتداد خط حزب برای یک قاضی منطقه پست. در آن زمان کانون وکلای آمریکا امتیاز او را به عنوان “واجد شرایط” (تپه). خط پایین: واکر تضمین شده است اما تایید می شود.

در سراسر کنگره آمریکا در یک کمیته فرعی تخصیص بودجه ملاقات کرد و شروع به نظارت بر دولت فدرال مدیریت اخیرا تصویب فدرال coronavirus برنامه های امداد رسانی. قانونگذاران می خواستم به شنیدن از Anthony Fauciآنتونی FauciThe coronavirus یک مشکل دیتا مدل مىآمد کاخ سفید را متهم دموکراتها از اقدام ‘حسن نیت’ در Fauci شهادت یک شبه مراقبت های بهداشتی: تهمت پشت کردن برنامه به باد کردن نیروی کار | تهمت می گوید: سابق واکسن ارشد ‘به نظر می رسد ناراضی’ | Fauci غیاب از شنیدن تساوی دو حزبی توبیخ بیشترمدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی عضو محترم رئیس جمهور در کاخ سفید نیروی کار و درمان ، کاخ سفید مسدود Fauci از ظاهر استدلال او شهادت خواهد داد قبل از پانل مجلس سنا در هفته آینده.

عضو مجلس نمایندگان در هر دو طرف روز چهارشنبه شکایت کرده است که مغلوب ساختن پیشی جستن در خطا بود برای جلوگیری از یک دولت کارشناس رسمی از ظاهر شدن. رئیس جمهور از سوی دیگر دارای هزینههای خانه نظارت تلاش به عنوان انگیزه های سیاسی در انتخابات سال است. او گفت: در این هفته که اتاق پر شده است با “یک دسته از تهمت متنفرم.”

من می خواهم رکورد برای نشان دادن من پیوست رئیس خواست که دکتر Fauci مجاز به شهادت اینجا” Rep. تام کولتوماس (تام) جفری ColeWhite خانه متهم دموکراتها از اقدام ‘حسن نیت’ در Fauci شهادت یک شبه مراقبت های بهداشتی: تهمت پشت کردن برنامه به باد کردن نیروی کار | تهمت می گوید: سابق واکسن ارشد ‘به نظر می رسد ناراضی’ | Fauci غیاب از شنیدن تساوی دو حزبی ملامت Fauci غیاب از شنیدن تساوی دو حزبی ملامت از قانونگذاران مجلس بیشتر (Okla.), بالا جمهوریخواه در مجلس تخصیص نیروی کار و سلامت کمیته فرعی گفت: در طول چهار شنبه شنوایی. “من فکر می کنم این امر می شده اند خوب شهادت مفید به این کمیته و مفید به این کشور است. من فکر می کنم رفتن به جلو این فرعی که بیش از هر زمان دیگر در حال رفتن به نیاز دولت, ورودی, ورودی کارشناس به عنوان ما را در تصمیم گیری های مهم در مقابل ما” (تپه).

تپه: سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiOn پول: خانه بازدید و گاز و سنا پمپ ترمز در T بیشتر در امداد | نبرد دم بر نحوه دریافت کمک بیشتری پول به آمریکایی ها | بخش خصوصی از دست 20.2 میلیون شغل در ماه آوریل: ADP سابق جراح عمومی Vivek Murthy می گوید بهداشت عمومی را تهدید تنهایی مرکب COVID-19; تهمت می گوید وظیفه نیروی تکامل ‘ کاخ سفید چوب با جمهوری وکلای کلی مبارزه برای سرنگونی ObamaCare بیشتر (D-کالیفرنیا.) گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به برگزاری دوباره شاهد از ظاهر شدن قبل از خانه است “در زیر کرامت دفتر که او را نگه می دارد.”

در تمرکز/تیز می گیرد

بین المللی CORONAVIRUS: به گفته دانشمندان دانشگاه کالج لندن ژنتیک موسسه کروناویروس جدید پدید آمده در چین مدتی بین اوایل اکتبر و دسامبر و به سرعت گسترش در سراسر جهان است. جذاب مطالعه ژنتیکی COVID-19 با استفاده از نمونه گرفته شده از بیش از 7,500 افراد آلوده به پاتوژن در بر داشت تقریبا 200 راجعه جهش های ژنتیکی اشاره به آن سازگاری در انسان میزبان به عنوان به خوبی به عنوان آن سریع و گسترده پخش شده است. کسانی که شناسایی جهش های مفید ارائه سرنخ برای محققان به دنبال توسعه داروها و واکسن. در مطالعه دوم نیز منتشر شده در چهارشنبه, دانشمندان در بریتانیا دانشگاه گلاسکو گفت: یافته های آنها نشان داد که کار قبلی نشان می دهد دو گونه مختلف از COVID-19 شد نادرست است. گلاسکو تیم معتقد است که تنها یک نوع از این ویروس در گردش بود (بی بی سی).

> اسپانیا: نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز برنده به اندازه کافی از حمایت مجلس برای گسترش دولت ملی اضطراری دو هفته بیشتر تا مارس 23 به عنوان کشور به آرامی شل محدودیت. اسپانیا شده است تحت یک ملی مستند پس از 14 مارس ،

“لغو وضعیت اضطراری خواهد بود یک کل نابخشودنی اشتباه” سانچز گفت: در یک مجلس سخنرانی (بی بی سی).

یک روز پس از اعلام اسپانیایی وزارت بهداشت گزارش 213 مرگ و میر در روز پنج شنبه از 244 روز قبل از آن (بی بی سی).

> بریتانیا: بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد که ملی هدف به انجام حداقل 200,000 COVID-19 آزمون در هر روز تا پایان ماه. جانسون سخنگوی نامیده می شود به شکل یک “هدف عملیاتی” به عنوان بریتانیا در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در چهارشنبه بریتانیا شد اولین کشور اروپایی گرفتگی 30,000 مرگ و میر وجود دارد 202,335 تایید موارد ویروس ها و 30,150 مرگ و میر در بریتانیا در اواخر روز شنبه (بی بی سی).

> لهستان: دو شرکت بزرگ لهستانی احزاب سیاسی زده یک معامله در روز چهارشنبه به تعویق انداختن انتخابات ریاست جمهوری روز یکشنبه با توجه به شیوع کروناویروس.

حکم قانون و عدالت حزب و حزب محافظه کار ائتلاف گفت: در یک بیانیه مشترک که آنها را در به تعویق انداختن انتخابات تا یک تاریخ است که به طور مشخص گفت که این حرکت است “یک راه حل است که تضمین قطب این فرصت را به شرکت در انتخابات دموکراتیک” (آسوشیتد پرس).

****

سیاست و مبارزات: این veepstakes دیگری به خود گرفت روز چهارشنبه به عنوان نماینده کنگره وال Demingsوالدز (Val) Venita DemingsThe هیل کمپین گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن پذیرای underdog نقش Demings: “من افتخار خواهد بود’ به عنوان بایدن معاون رئیس جمهور کارمندان فدرال فشار برای COVID-19 حمایت در ‘خطرناک’ محل های کار بیشتر (D-Fla.), 63 گفت که او خوشحال خواهد بود اگر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBiden می گوید او را معکوس DeVos قانون بانکها برای حمایت از کسانی که متهم به پردیس تجاوز جنسی تپه انتخاباتی گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن پذیرای underdog نقش های نظرسنجی ها: بایدن دارای 4 نقطه ملی سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر انتخاب او به عنوان همسر در حال اجرا برای انتخابات عمومی.

“اگر خواسته من افتخار خواهد بود به خدمت در کنار جو بایدن و همه چیز را در قدرت گرفتن این کشور در مسیر برگشت نه فقط اینجا در کشور بلکه در سراسر جهان” Demings, 63, که در خدمت به عنوان یکی از خانه استیضاح مدیران گفت: MSNBC.

بایدن انتخاباتی تیم آغاز شد با یک لیست از پنج به هفت نامزد و گسترش بررسی لیست به حدود یک دوجین رقیب بالقوه سابق معاون رئیس جمهور گفته است. بسیاری از ترقی خواهان می خواهید برای دیدن یک جوان زن و اقلیت همسر در حال اجرا در کنار بایدن 77.

Demings (تصویر زیر) که انتخاب شد به کنگره در سال 2016 پس از خدمت به عنوان اورلاندو فلوریدا.’s رئیس پلیس آخرین شکل سیاسی به سیگنال های بهره در حال بایدن شماره 2. سناتور. الیزابت وارنالیزابت WarrenHillicon دره: Uber به اخراج هزاران نفر از کارکنان | Facebook محتوای اعتدال هیئت مدیره اعلام کرد اعضای | نمایندگان مجلس با معرفی لایحه ای را برای کاهش آنلاین سوءاستفاده وارن ون Hollen مطبوعات HHS برای جزئیات بیشتر در مورد استقرار بهداشت و درمان سپاه ذخایر میان coronavirus Klobuchar وارن تماس در FTC برای محافظت از کسب و کارهای کوچک در برابر coronavirus کلاهبرداری بیشتر (D-جرم.) و استیسی آبرامز هم علنا گفت که آنها می خواهند این موقعیت در حالی که سنسور. کامالا هریسکامالا دوی HarrisThe هیل کمپین گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن پذیرای underdog نقش روباه را Stirewalt: ‘شما نمی تواند درک بدتر همسر در حال اجرا’ به صورت بایدن از هیلاری کلینتون Demings: “من افتخار خواهد بود’ به عنوان بایدن معاون رئیس جمهور بیشتر (D-کالیفرنیا.) و ctqامی KlobucharHillicon دره: Uber به اخراج هزاران نفر از کارکنان | Facebook محتوای اعتدال هیئت مدیره اعلام کرد اعضای | نمایندگان مجلس با معرفی لایحه ای را برای کاهش آنلاین سوءاستفاده Klobuchar وارن تماس در FTC برای محافظت از کسب و کارهای کوچک در برابر coronavirus کلاهبرداری فاکس Stirewalt: ‘شما نمی تواند درک بدتر همسر در حال اجرا’ به صورت بایدن از هیلاری کلینتون بیشتر (D-Minn.) نیز در نظر گرفته رقیب بالا. بایدن متعهد شده است به انتخاب یک زن (تپه).

> نظرسنجی: بایدن تمدید سرب خود را بیش از این رئیس جمهور به 9 نقطه حاشیه اما حضور در کنگره جاستین Jalbiجاستین AmashPoll: بایدن دارای 4 نقطه ملی سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن به اردوی تیم بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در منموته نظرسنجی اما Jalbi ممکن است در حال حاضر مشکل علامت کوبا می گوید که او ندارد ‘درب بسته’ احتمالی ریاست جمهوری اجرا بیشتر (I-Mich.) می تواند در حال حاضر بیشتر از یک چالش به presumptive دموکراتیک نامزد نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به جدید Monmouth University نظرسنجی منتشر شده در روز چهارشنبه.

بایدن آگهی با 50 درصد حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن 41 درصد) از 5 نقطه سرب در آن مه نظر سنجی. اما Jalbi که در انتخابات را بیشتر از حمایت بایدن از رییس جمهور وقت, با توجه به بررسی یافته است. زمانی که Jalbi گنجانده شد در صف نامزدها بایدن حمایت کاهش به 47 درصد در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش به 40 درصد (تپه).

نیویورک تایمز: Knock knock, چه کسی وجود دارد ؟ هیچ سیاسی canvassers برای اولین بار شاید تا کنون.

> تاییدیه: سابق دادستان کل اریک هولدراریک Himpton HolderThe هیل کمپین گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن پذیرای underdog نقش سابق دادستان کل اریک هولدر تایید بایدن برای رئیس جمهور اریک هولدر دفاع بایدن: اتهام ‘مغایر با کسی که من آمده ام به دانستن بیشتر انداخت وزن خود را پشت بایدن روز چهارشنبه گفت که او معتقد است که سابق معاونت خواهد بود “به جلو متمایل” در مسائلی مانند عدالت کیفری اصلاحات.

“من فکر می کنم شما او را در مقابله با کل مشکل از جرم حبس و ادامه کار که ما در طول اوباما-بایدن سال به سوال در مورد راه هایی که در آن ما باید در برخورد با عدالت کیفری مسائل در کشور مانند ما نیاز به زندانی کردن مردم به عنوان بسیاری از ما انجام دهید ؟ و وجود جایگزین های حبس?” دارنده (در تصویر زیر) گفت واشنگتن پست در مصاحبه ای که در آن او اعلام حمایت سابق رئیس کمیته قضایی مجلس سنا (تپه).

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: [email protected] و [email protected] ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

امریکا هیچ برنامه ریزی برای بدترین سناریو در COVID-19توسط نوح فلدمن مقاله نویس بلومبرگ ، https://bloom.bg/35AhR8e

یک طرح دو حزبی برای حمایت از بودجه دولتتوسط William A. Galston مقاله نویس وال استریت ژورنال. https://on.wsj.com/35DWz9R

حمایت محتوا — FACEBOOK

اگر شما نیاز به کمک و یا می توانید آن را.

در پاسخ به COVID-19 مردم در سراسر جهان با هم برای کمک به یکدیگر در یک همبستگی و انعطاف پذیری است. Facebook جامعه کمک یک محل که در آن شما می توانید پیشنهاد و یا درخواست کمک از جامعه محلی خود را.

درخواست و یا ارائه کمک.

که در آن و زمانی که

خانه را تشکیل pro forma جلسه در روز جمعه در ساعت 8 صبح پلوسی را نگه دارید متن کنفرانس هفته وار مطبوعاتی از کاپیتول در 10:45 صبح از خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyOn پول: خانه بازدید و گاز و سنا پمپ ترمز در T بیشتر در امداد | نبرد دم بر نحوه دریافت کمک بیشتری پول به آمریکایی ها | بخش خصوصی از دست 20.2 میلیون شغل در ماه آوریل: ADP کروز پیش بینی ‘موج جزر و مدی از پرونده های حقوقی علیه بازگشایی کسب و کارهای کوچک بدون قانون خانه بازدید و گاز سنا پمپ ترمز در T بیشتر در امداد بیشتر (R-کالیفرنیا.) برگزار خواهد شد خود را در کنفرانس مطبوعاتی در 9:30 صبح

سنا دیدار خواهد کرد و در ساعت 10 صبح و از سر توجه مغلوب ساختن پیشی جستن را وتو پیام در یک قطعنامه مشترک به طور مستقیم حذف نیروهای مسلح از خصومت علیه ایران شده اند که مجاز توسط کنگره است. یک بعد از ظهر رای مورد انتظار است.

رئیس جمهور دیدار خواهد کرد تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت (R) در دفتر بیضی شکل در ساعت 2 بعد از ظهر تهمت و بانوی اول Melania TrumpMelania TrumpMelania تهمت می فرستد 150 جعبه ناهار به تحقیقات کودکان بیمارستان اسپانیایی انجمن رئیس کاسترو ارائه می دهد Cinco de Mayo پیام ستایش لاتین تابآوری در میان coronavirus مراتع خود قرار می دهد اثر انگشت در مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید بیشتر ارائه خواهد شد اظهارات در 4 بعد از ظهر در باغ گل رز به مناسبت کاخ سفید روز ملی نماز.

معاون رئیس جمهور ارائه خواهد شد تجهیزات حفاظت شخصی از FEMA به Woodbine توانبخشی و بهداشت و درمان مرکز در 11 a. m. او همچنین در بخشی از در ابوت و روز ملی نماز وقایع قبل از پیشرو coronavirus نیروی کار جلسه در 5 p. m.

Coronavirus گزارش ارائه شده توسط هیل ویرایشگر-در-بزرگ استیو Clemons, به روز رسانی و مصاحبه های ویدئویی منحصر به فرد با سیاستگذاران ایمیل در هر روز. ثبت نام در اینجا!

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

دیوان عالی کشور: قضات ابراز نگرانی شنبه در مورد رفت و برگشت از مغلوب ساختن پیشی جستن از قوانین دولت است که اجازه می دهد بیشتر به کارفرمایان که به استناد مذهبی یا اخلاقی اعتراض به انتخاب کردن از ارائه بدون هیچ هزینه کنترل تولد برای زنان یک ماده از قانون مراقبت مقرون به صرفه. دیوان عالی کشور شنیده می شود از طریق تلفنی از دو مورد در روز چهارشنبه ناشی از ObamaCare که بر اساس آن اکثر کارفرمایان باید پوشش کنترل تولد به عنوان یک پیشگیری کننده خدمات بدون هیچ هزینه ای برای زنان در برنامه های بیمه. عدالت اموزش Bader Ginsburg, روت Bader GinsburgJustice Ginsburg از بیمارستان مرخص شد قضات تقسیم مذهبی معافیت برای ObamaCare کنترل تولد دستور تپه 12:30 گزارش: کاپیتول هیل جدید عادی بیشتر شرکت کننده از دانشگاه جانز هاپکینز در بیمارستان Baltimore, که در آن او است که برای درمان عفونت ناشی از سنگ کیسه صفرا (آسوشیتد پرس و تپه).

آموزش و پرورش: وزارت کار بتسی DeVos, الیزابت (بتسی) دی DeVosBiden می گوید او را معکوس DeVos قانون بانکها برای حمایت از کسانی که متهم به پردیس تجاوز جنسی به قربانی گروه های حمایت قانونگذاران دموکرات اسلم جدید پردیس تجاوز جنسی سیاست DeVos مسائل قوانین برای سوء رفتار جنسی و تحقیقات در مدارس تقویت حفاظت متهم بیشتر صادر نهایی قوانین در چهار شنبه هجی کردن چگونه تمام مدارس برای رسیدگی به اتهام سوء رفتار جنسی تامین امنیت جدید برای حمایت از دانشجویان و استادان متهم به سوء. قوانین اصلاح عنوان نهم در یک سال 1972 حقوق مدنی قانون محدود تعریف از آزار و اذیت جنسی و نیاز مدارس به چالش شواهد و صلیب-بررسی دانش آموزان از طریق یک زندگی شنوایی (تپه).

ورزشی: بوندسلیگا آلمان است که انتظار می رود برای تبدیل شدن به اولین عمده ورزشی لیگ به بازگشت در میان coronavirus بیماری همه گیر. دولت آلمان فدرال و ایالات متحده به لیگ متهور به راه اندازی مجدد در اواخر این ماه با 15 مه و مه 22, خدمت به عنوان پتانسیل کیکآف تاریخ تحت ملاحظات آلمانی لیگ فوتبال. بوندسلیگا است نه روز مسابقه باقی مانده و امیدوار است برای تکمیل فصل ژوئن 30, البته بدون طرفداران در می ایستد. آلمان را ممنوع کرده است تجمع جمعی تا پایان ماه اوت (ESPN).

➔ سیاه چاله: با چشم های خود را, شما ممکن است قادر به دیدن یک “محله” کشف توسط ستاره شناسان اروپایی: نزدیک ترین سیاه چاله به زمین و در عین حال پس از نزدیکی که این دو ستاره با آن دیده می شود. آن را از 1000 سال نوری دور و هر سال نوری است 5.9 تریلیون مایل است. اما از نظر کیهان و حتی کهکشان نزدیک است گفت: رصدخانه جنوبی اروپا شناس توماس Riviniusکه رهبری یک مطالعه منتشر شده در روز چهارشنبه در مجله Astronomy & اخترفیزیک. به تازگی کشف سیاه چاله کوچک است حدود 25 مایل در قطر است. “واشنگتن را به راحتی جا به سیاه چاله و پس از آن رفت و در آن را هرگز دوباره,” ستاره شناس دیتریش Baadeیک مطالعه همکاری نویسنده گفت: خوش (آسوشیتد پرس).

نزدیک

و در نهایت … آن روز پنج شنبه که به معنی آن زمان برای این هفته گزارش صبح امتحان! الهام چهارشنبه سالگرد, دخترک معصوم, اموزش اول حرفه ای اجرای خانهما مشتاق برای برخی از هوشمند حدس در مورد زندگی و کار حرفه ای از Bambino.

ایمیل خود را در پاسخ به [email protected] و/یا [email protected] و لطفا اضافه کردن “امتحان” به موضوع خطوط. برندگان که ارائه پاسخ های صحیح را به لذت بردن از برخی از غنی سزاوار خبرنامه شهرت در روز جمعه.

چند بار هم اموزش شناخته شده به عنوان “سلطان سوات” رسیدن به 40-home run علامت در یک فصل ؟

 1. 7
 2. 9
 3. 11
 4. 13

زمانی که اموزش قرارداد آنفلوانزا در سال 1918 همه گیر اقدام درمانی برای این ویروس به جای خود بیماری تقریبا هزینه او زندگی خود را. چه بود تقریبا کشنده درمانی ؟

 1. هیدروکسی کلروکین
 2. نيترات نقره
 3. آسپرین
 4. سحر و جادو مرهم

چه شهر خانه به کودک اموزش زادگاه و موزه ؟

 1. بوستون
 2. شهر نیویورک
 3. سفید دشت
 4. بالتیمور

چه Boston Red Sox دریافت زمانی که آنها به فروش می رسد جورج هرمان اموزش جونیور به نیویورک یانکیز در سال 1919?

 1. $1 میلیون
 2. $100,000
 3. $400,000
 4. $125,000 و یک فصل را به ارزش از خفاش ها

اموزش عضو افتتاحیه سال 1936 کلاس القاء به Baseball Hall of Fame در Cooperstown, n. y. کدام یک از این بازیکنان بود و بخشی از آن کلاس ؟

 1. Ty کاب
 2. لو گریگ
 3. والتر جانسون
 4. کریستی Mathewson

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>