تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – خانه تاخیر واشنگتن بازگشت; مک کانل nixes زیرساخت از COVID امداد لایحه

ارائه شده توسط Facebook

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. مبارک جمعه! ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

کل ایالات متحده coronavirus مرگ و میر گزارش شده هر روز صبح این هفته: دوشنبه, 54,877. سه شنبه 56,253. چهار شنبه, 58,355.

ایالات متحده در روز سه شنبه بیش از 1 میلیون و تایید موارد COVID-19 یک سوم از کل موارد بر روی زمین و بیشتر شناخته شده از عفونت در هر تک ملت است.

قانونگذاران مجلس نمی خواهد در بازگشت به واشنگتن در هفته آینده پس از همه, با استناد به خطرات ناشی از COVID-19 عفونت در شهرستان هنوز هم دیده می شود به عنوان یک ویروس ، ناگهانی تصمیم که تاثیر نمی گذارد سنا انداخت آچار به برنامه ریزی برای آینده ویروس های مربوط به امداد رسانی بسته.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny HoyerSteny همیلتون HoyerOvernight مراقبت های بهداشتی: ما فراتر از 1 میلیون COVID-19 موارد | تهمت می گوید: “بدترین روز’ از coronavirus ها ‘پشت سر ما’ | پنس flouts کلینیک مایو سیاست پوشیده نیست در صورت پوشش خانه برگشت اما سنا به بازگشت با وجود COVID تهدید در پول: کاخ سفید خانههای گلی خالی اضافی محرک چک | خانه تاخیر پرسش در مورد کوروناویروس امداد | کسب و کار کوچک برنامه ممکن است در نزدیکی خستگی بیشتر (D-Md.) از اعلام روز سه شنبه پس از مشاوره با کنگره پزشک که توصیه می شود که تعداد موارد در سی منطقه است نه مسطح.

“ما نمی خواهد در جلسه هفته آینده” هویر به خبرنگاران گفت:. “خانه پزشک مشاهده شد که یک خطر وجود دارد به اعضای این یکی او توصیه می گرفتن” (تپه).

مریلند از حزب دموکرات نشان داد که رتبه و فایل خانه اعضای نامیده خواهد شد بازگشت به واشنگتن که آن زمان برای یک رای در آینده همه گیر امداد و اندازه گیری است که برخی از نمایندگان مجلس آغاز کرده اند علنا بحث. هفته گذشته کنگره و کاخ سفید تصویب موقت $484 میلیارد لایحه ای را برای افزایش کسب و کار کوچک مالی پس از بیش از یک هفته از اسب های تجاری.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellTrump نشان می دهد coronavirus بودجه متحده می تواند به پناهگاه شهر سیاست های مک کانل تساوی ‘خط قرمز’ در coronavirus بیل: آن را نمی خواهد عبور بدون “مسئولیت حفاظت” خانه برعکس اما سنا به بازگشت با وجود COVID تهدید بیشتر (R-Ky.) گذاشته یکی دیگر از نشانگر در شنبه گفتن سنا توافق همکاران در یک کنفرانس تلفنی که بودجه برای زیرساخت ها را شامل نمی شود و در آینده لایحه شکستن از آنچه که کاخ سفید نشان داده است در هفته های اخیر. با توجه به Axios, مک کانل: افرادی که به حمل و نقل وزیر ایلین چائوایلین Lan ChaoMemphis کنگره درخواست صورت پوشش اجباری در پرواز خدمه پرواز اصرار فدرال برای محدود کردن اوقات فراغت سفر با توجه به کروناویروس حمل و نقل می فرستد B در کمک های اضطراری به Amtrak مطلبگفت: در این تماس که “دموکرات ها و کاخ سفید هر دو نیاز به دریافت پیام است.”

“ما در برابر علاقه به انجام یک زیرساخت لایحه. ما نمی باید مساوی بهره در قرض گرفتن پول از نسل های آینده به آن پرداخت. به عبارت دیگر آن را نامربوط به کروناویروس همه گیر” مک کانل گفت: فاکس نیوز. وقتی پرسید که آیا او می گفت او نمی خواست آینده بسته شامل زیرساخت های مک کانل افزود: “آره من روشن شود. زیرساخت های نامربوط به این بیماری همه گیر کوروناویروس که ما همه تجربه و تلاش برای کشف کردن که چگونه به رفتن به جلو” (تپه).

مک کانل همچنین تصریح کرد که روز سه شنبه هر بسته باید شامل تغییرات در قانون مسئولیت برای محافظت از کسب و کار و نهادهای دیگر از کشت و پرونده های حقوقی. او آن را به نام خود را “خط قرمز” برای مذاکرات است.

در حالی که قانونگذاران سهام از قلمرو قانون جدید نگرانی بجوش و خروش آمدن بیش از چک Protection Program (PPP) کوچک-کسب و کار سیستم وام مصوب در ماه مارس که دریافت کنندگان را برانگیخت.

به عنوان Sylvan خط می نویسد: در پرداخت دور دوم PPP بودجه آغاز شد در این هفته با قدم اشتباه پس از قدم اشتباه از جمله مشکلات فنی که قفل شده است و هزاران نفر از برنامه های کاربردی از طریق بانک ها. این ضعف سیستم مجبور صاحبان کسب و کار به دنبال راه های دیگر را امتحان کنید به امن بودجه فدرال. اداره کسب و کار کوچک نیز خشم دهندگان پس از تغییر ارشاد به عنوان برنامه نرم افزار فرایند ramped و پر شد با $320 میلیارد دلار در این ماه پس از اولیه 350 $میلیارد دلار اختصاص داده شده برای وام های کسب و کار زد.

تپه: پر کسب و کار کوچک برنامه می تواند خسته از بودجه هفته آینده.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinOn پول: کاخ سفید خانههای گلی خالی اضافی محرک چک | خانه تاخیر پرسش در مورد کوروناویروس امداد | کسب و کار کوچک برنامه ممکن است در نزدیکی خستگی شبانه انرژی: سازمان حفاظت محیط زیست مستقل علم هیئت مدیره می گوید: “راز علم” پیشنهاد ممکن است ‘کاهش علمی یکپارچگی’ | دادگاه بلوک های تامین مالی برای شرکت های بزرگ رقابت برای قبیله ای محرک | خانه کاوشگر: انرژی رگولاتور تقریبا همیشه طرف با خط لوله گاز Mnuchin می گوید ورثه باید بازگشت coronavirus ارسال پرداخت به مرحوم بیشتر هشدار داد دریافت کنندگان PPP بودجه است که کسب و کار کوچک وام های بالای 2 میلیون خواهد بود حسابرسی شده توسط دولت برای ارزیابی اینکه آیا بودجه لازم را برای شرکت به پرداخت هزینه برای حفظ کارگران است.

“این یک برنامه طراحی شده برای کسب و کارهای کوچک. این یک برنامه ای است که طراحی شده برای شرکت های دولتی است که تا به حال نقدینگی” Mnuchin گفت CNBC “Squawk Box” در روز سه شنبه (تپه).

تپه: رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerSchumer به معرفی ‘No PR عمل’ برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از قرار دادن نام بر روی محرک چک شومر خواستار ramped تا پلیس از coronavirus و تست آنتی بادی کیت فروش آنلاین بایدن ریپ بسته های مشوق برچسب شرکت های بزرگ ‘حریص” بیشتر (D-n. y.) به نام برای جلسات در آنچه که او به نام رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMeat و صنعت مرغداری گروه های تحسین برگ برنده برای نگهداری گیاهان پردازش باز FBI انتشار اسناد و مدارک نشان راجر سنگ جولیان آسانژ ارتباطات از تصویب برای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus قطره 10 امتیاز: نظرسنجی بیشترs “شکست تحقیرآمیز در اجرای” coronavirus امداد.

سناتور. جک ریدجان (جک) فرانسیس ReedTop دموکرات تماس در پنتاگون به بررسی مرزی دیوار قرارداد بالا دموکرات فشار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در منقضی هزینه های مقابله با کره جنوبی قانونگذاران گریه ناپاک به عنوان برگ برنده در نظر عقب نشینی از پیمان آسمان های باز بیشتر (D-R. I.) به نام روز سه شنبه به کنگره تحقیقات گزارش 10 میلیارد دلار در هزینه های متصلب توسط بانک ها از طریق اعطای وام های جدید برنامه. نی یک عضو کمیته امور بانکی سنا گفت که او نگران است بعد از خواندن یک تجزیه و تحلیل توسط NPR گزارش که بانک ها قادر بودند به با چنگک جمع کردن در 10 میلیارد دلار در هزینه های پردازش آنها به عنوان اداره اول $349 میلیارد دلار PPP کمک.

تپه: IRS می شود coronavirus پرداخت به سرعت اما ناقص.

تپه: مسکن طرفداران صدای زنگ به عنوان ممکن است اجاره برخورد با کروناویروس.

در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “بدترین روز” از COVID-19 سرایت هستند “پشت سر ما” را به عنوان تایید تعدادی از coronavirus موارد در ایالات متحده شات گذشته 1 میلیون. صحبت در شرق اتاق به تگرگ اقتصادی دولت تسکین اعطای وام به کسب و کارهای کوچک از طریق PPP رئیس جمهور گفت که ایالات متحده به نظر می رسد به جلو به احیای اقتصاد (تپه).

“ما رنج می برند با یک قلب اما ما پیروز خواهد شد. ما در حال آمدن به عقب و ما در حال آمدن قوی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در حال حاضر که کارشناسان ما بر این باورند که بدترین روز از این بیماری همه گیر در حال پشت سر ما آمریکایی ها به دنبال به جلو به امن و سریع بازگشایی از کشور ما است.”

تپه: عمومی تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus اضطراری قطره 10 امتیاز. یکی دیگر از بررسی های انجام شده توسط رویترز/ایپسوس تا نوبت به یافته های مشابه (بی بی سی).

تپه: مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات گوشت فرآوری گیاهان به باز بماند و با استفاده از قدرت تحت دفاع تولید عمل می کنند.

تپه: این کنگره کارکنان تمدید بازدید کننده محدودیت تا اواسط ماه مه.

معاون رئیس جمهور پنس کاهش یافته است به پوشیدن ماسک در هنگام مراجعه به کلینیک مایو در مینه سوتا روز سه شنبه با وجود آن سیاست است که همه پزشکان و پرستاران و بیماران و بازدید کنندگان باید پوشیدن ماسک پزشکی (تپه). معاون رئیس جمهور در دفاع از تصمیم خود که عکس گرفته شده و به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. او گفت: او مبتلا به کروناویروس و بنابراین نمی نیاز به یک ماسک اشاره کرد که کسانی که در اطراف او نیز آزمایش ویروس (تپه).

حمایت محتوا — FACEBOOK

$100M گرانت برنامه برای کسب و کارهای کوچک نهفته COVID-19

می دانم که یک کسب و کار کوچک نیاز به حمایت اضافی در حال حاضر ؟

ما در حال ارائه 100 میلیون دلار برای ارائه کسب و کار با منابع آنها نیاز به طی COVID-19.

شروع: بیشتر بدانید.

پیشرو در روز

دولت سازمان دیده بان: حقیقی ترین چیزی که بارها و بارها نوشته شده توسط کارشناسان پزشکی و محققان در مورد COVID-19 است چگونه کمی از آنها در مورد پاتوژن پس از فقط چهار ماه. به عنوان رید Wilson گزارش دانشمندان در سراسر جهان که قصد پیدا کردن واکسن در حال تلاش برای پاسخ به سوالات در مورد چگونه آن کار می کنند و اینکه آیا یک واکسن خواهد انتقال ایمنی دراز مدت — و یا اینکه مردم ممکن است نیاز به تقویت کننده دوزهای مشابه آنفلوانزای فصلی عکس.

وجود دارد حداقل 1,012,583 تایید موارد COVID-19 در این کشور است.

کشورهای درگیر در منطقه دیگری از تعمیق بهداشت عمومی بحث: تست. چقدر کافی است ؟ چه نوع تست لازم است و برای چه هدف و در میان چه درصدی از 325 میلیون نفر در ایالات متحده? در اینجا پنج چیز به دانستن در مورد که در آن هر کس در حال حاضر می ایستد در آن خاردار موضوع (تپه).

> Florida: کالیفرنیا ، ران DeSantisرونالد Dion DeSantisYahoo خبرنگار معذرت خواهی به ناروا پس از پرسیدن سوال با نادرست آمار تپه را Coronavirus گزارش: ریچارد Edelman می گوید کسب و کار به گام در COVID-19 جای خالی سمت چپ توسط سیاسی و رسانه ای دولت آمریکا 1 میلیون نفر می رسد COVID-19 موارد مغلوب ساختن پیشی جستن به ثبت سفارش قانع کننده گیاهان گوشت به باز بماند در طول همه گیر ترکه به شدت پشت رئیس جمهور انتخاب مجدد در باید برنده دولت آمده نوامبر بازدید از دفتر بیضی در روز سه شنبه به توصیف دولت آفتاب تلاش برای بازگشایی اقتصاد در حالی که وزن COVID-19 خطرات به ویژه در میان مقامات ارشد ساکنان. DeSantis (تصویر زیر) در دفاع از خود تاخیر در خاموش کردن تمام مناطق خود دولت است.

“آنچه را که نتایج حاصل شده است ؟ شما نگاهی به برخی از مهمترین و سخت گیرانه دستور آن صادر شده است در برخی از این کشورها و مقایسه فلوریدا از نظر ما بستری شدن در بیمارستان در هر 100000 نفر در نظر ما مرگ و میر در هر 100 ، 000,” او گفت: نشسته به ناروا که در حال حاضر ساکن فلوریدا. “منظورم این است که شما بروید از سی مریلند, نیوجرسی, نیویورک, کانکتیکات, ماساچوست, میشیگان, ایندیانا, اوهایو, Illinois. شما نام آن را. فلوریدا انجام داده است بهتر است” (رادیو فردا).

> مین: رژیم صهیونیستی است. جانت میلز (D) اعلام کرد: به منظور گسترش تا مارس 31 مین اقامت در خانه نظم و مدیریت طرح به تدریج بازگشایی اقتصاد در میان coronavirus بیماری همه گیر. صحبت کردن در یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری میلز اعلام کرد او را گسترش اقامت در خانه سفارش مجموعه به پایان می رسد در روز پنج شنبه (NECN).

> Alabama: رژیم صهیونیستی. کی Ivey (R) گفت: او را اجازه می دهد تا خرده فروشان برخی از کسب و کار و دولت به سواحل بازگشایی در روز پنج شنبه در حالی که اذعان است که در آلاباما تعداد COVID-19 مورد است که هنوز هم در حال افزایش است. Ivey گفت که او نمی خواهد گسترش دولت انقضای اقامت در خانه سفارش اما یک موضوع جدید “امن تر در صفحه اصلی” منظور, موثر, پنج شنبه که تشویق می کند اما نیازی نیست مردم برای ماندن در خانه (تپه).

> Texas: COVID-19 عفونت در ادامه به افزایش در حالت ستاره تنها با توجه به یک بخش-های-شهرستان شمارش. تگزاس کسب و کار گفته شده توسط فرماندار آنها می تواند بازگشایی در روز جمعه اما آنها خواهد شد ؟ برخی از صاحبان کسب و کار می گویند که شما صبر کنید (Austin American-Statesman).

> کالیفرنیا و 25 کشورهای دیگر: کارمندان با کاهش ساعات کار فقط کسانی که بیکار طول coronavirus اضطراری می تواند 600 $در هر هفته تحت فدرال به کمک قانون است. این یک مبارک برای کارگران فراهم می کند و پول بیشتری از برخی از کارکنان می تواند کسب درآمد اگر آنها مشغول به کار تمام وقت در شغل خود را از یک وضعیت است که به جذب منتقدان (لس آنجلس تایمز).

در تمرکز/تیز می گیرد

سیاست: هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonFBI انتشار اسناد و مدارک نشان راجر سنگ جولیان آسانژ ارتباطات نیویورک ریاست جمهوری اولیه لغو جرقه مترقی خشم یادداشت: آیا کلینتون, حمایت کمک بایدن? بیشتر تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenApproval برای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus قطره 10 امتیاز: نظرسنجی یانگ شکایت بیش نیویورک لغو دموکراتیک اولیه Jalbi راه اندازی اکتشافی کمیته آزادیخواه ریاست جمهوری اجرا بیشتر برای رئیس جمهور روز سه شنبه در آخرین رشته از کلید تاییدیه برای presumptive دموکراتیک نامزد.

کلینتون در سال 2016 نامزد دموکرات انداخت وزن خود را پشت سابق معاونت در طول یک مجازی تاون هال رویداد با تمرکز بر تاثیر شیوع کروناویروس در زنان است. بایدن معرفی وزیر سابق امور خارجه به عنوان “زن است که باید رئیس جمهور ایالات متحده در حال حاضر.”

“من هیجان زده می شود بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را — نه تنها تایید شما اما برای کمک به برجسته کردن بسیاری از مسائل که در معرض خطر هستند در این انتخابات ریاست جمهوری,” او گفت: بایدن در کنفرانس مشترک خبری با livestream. “من آرزو می کنم او رئیس جمهور بود ، در حال حاضر, اما من نمی توانم صبر کنید تا زمانی که او است.”

کلینتون همچنین بازگو رابطه او با بایدن از وقت خود را با هم در سنا به کار خود در دولت اوباما. او تایید می آید تقریبا دو هفته پس از بایدن نورد تاییدیه از سابق رئیس جمهور اوبامادیابت برنی ساندرزسناتور SandersYang شکایت بیش نیویورک لغو دموکراتیک اولیه نیویورک ریاست جمهوری اولیه لغو جرقه مترقی خشم بایدن برنده اوهایو اولیه بیشتر (I-Vt.) و از سوی دیگر ، الیزابت وارنالیزابت WarrenHillicon دره: سناتور جمهوری خواه خواستار رسیدگی به آمازون | Warren Ocasio-کورتز پیشنهاد ادغام بزرگ یخ در طول همه گیر | دلاور اجازه می دهد تا غیر فعال رای دهندگان به رای دادن آنلاین در اولیه در پول: کاخ سفید خانههای گلی خالی اضافی محرک چک | خانه تاخیر پرسش در مورد کوروناویروس امداد | کسب و کار کوچک برنامه ممکن است در نزدیکی خستگی این یادداشت: آیا کلینتون, حمایت کمک بایدن? بیشتر (D-جرم.) (تپه).

Niall Stanage: یادداشت: آیا کلینتون, حمایت کمک بایدن?

واشنگتن پست: هیلاری کلینتون تایید بایدن به عنوان دموکرات ادامه وحدت فشار.

کلینتون اعلام می آید به عنوان بایدن تحمل یک دوره از جنجال و هیاهو و چهره یک اتهام از تارا Readeسابق دستیار که می گوید: معاون رئیس جمهور سابق sexually assaulted او در منزوی بخشی از کاپیتول هیل در سال 1993.

بایدن را رد کرده است اتهام است و نه خطاب آن را در خارج از انکار است.

سناتور. کریستن جیلیبرندکیرستن GillibrandNew نیویورک ریاست جمهوری اولیه لغو جرقه مترقی خشم Gillibrand آدرس Reade اتهامات: “من ایستاده معاون رئیس جمهور بایدن’ بیش از 70 قانونگذاران پیوستن به کت و شلوار به چالش کشیدن تهمت نیروگاه rollbacks بیشتر (D-n. y.) سابق 2020 حریف از بایدن که به دنبال مسائل زنان مشخصه از مبارزات انتخاباتی او به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که او می ایستد توسط معاون رئیس جمهور سابق اشاره کرد که او را رد کرده است اتهامات (تپه).

“هنگامی که ما می گویند معتقدند که زنان آن را برای این صریح هدف از ساخت مطمئن شوید که وجود دارد فضا برای تمام زنان به جلو آمده به صحبت می کنند و خود را حق به شنیده می شود” Gillibrand گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در مورد خدمات پستی. “و در این ادعا که آنچه تارا Reade انجام داده است. او جلو آمده و او صحبت کرده است و آنها را به انجام یک بررسی در چند رسانه. کسانی که تحقیقات, معاون رئیس جمهور بایدن به نام برای خود. معاون رئیس جمهور بایدن به شدت رد این اتهامات و من حمایت معاون رئیس جمهور بایدن.”

خبرنگار دنبال کرد و پرسید اگر دموکرات ها بودند که در خط مقدم برای دادرسی به کریستین Blasey فورد اتهام تجاوز جنسی علیه عدالت برت Kavanaughبرت مایکل KavanaughGillibrand آدرس Reade اتهامات: “من ایستاده معاون رئیس جمهور بایدن’ مک کانل انتقاد رسانه ها برای دو استاندارد در بایدن Kavanaugh یک شبه انرژی: دادگاه عالی دست محیط زیست پیروزی در آلودگی آب مورد | تهمت مقامات زمین طرح هسته ای | Dems درخواست سازمان حفاظت محیط زیست برای جلسه در بحث یادداشت بیشتر مشاهده هر گونه تناقض در صحبت کردن به آدرس دادند. Gillibrand گفت که او نیست.

“هیچ و من ایستاده معاون رئیس جمهور بایدن” گفت: Gillibrand که منجر دموکراتیک فشار برای بیرون راندن سابق بهداشت ، Al Frankenآلن (Al) استوارت FrankenAl فرانکن انفجار سوزان کالینز: او به شما اجازه تهمت ‘دور با هر چیزی’ لایحه مطبوعات: فراموش نکنید که در مورد امی لحظات کلیدی در 2020 دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری تا کنون بیشتر (D-Minn.) بیش از اتهامات آزار و اذیت جنسی در سال 2017. “او اختصاص داده شده است که زندگی خود را برای حمایت از زنان و او را به شدت رد این اتهام.”

واشنگتن پست: ساندرز کمپین فارغ التحصیلان ایجاد super PAC به حمایت جو بایدن ریاست جمهوری اجرا شود.

NPR: با انتخابات ریاست جمهوری کمتر از هفت ماه به دور بیش از نیمی از کشور ترجیح میدهد که بایدن رسیدگی به همه گیر و حتی اقتصاد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بر اساس آخرین NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی.

> شخص ثالث پیشنهاد: Rep. جاستین Jalbiجاستین AmashAmash راه اندازی اکتشافی کمیته آزادیخواه ریاست جمهوری اجرا هیل 12:30 گزارش: کاخ سفید انتقاد شدید رسانه ها در میان مواد ضد عفونی کننده طوفان تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – خانه پاک ویروس بسته; تهمت می شکند با Fauci بیشتر (I-Mich.) روز چهارشنبه گفت که او تشکیل اکتشافی کمیته به نفع حزب آزادیخواه نامزدی برای ریاست جمهوری. میشیگان در کنگره اعلام پس از هفته ها حدس و گمان است که او می تواند قدم.

“آمریکایی ها در حال آماده شدن برای روش های عملی بر اساس تواضع و اعتماد مردم است. ما آماده هستیم برای ریاست جمهوری است که بازگرداندن احترام به قانون اساسی ما و مردم را با هم. من هیجان زده و مفتخر به گرفتن این اولین گام به سوی خدمت آمریکایی ها از هر پس زمینه به عنوان رئیس جمهور” Jalbi در بیانیه ای گفت.

در حالی که او ایستاده است بسیاری از فرصت electorally, Jalbi می تواند رئیس جمهور را در خانه اش در ایالت میشیگان که در آن تهمت برنده کمتر از 11,000 رای بیش از کلینتون در سال 2016 (واشنگتن پست).

> خانه مسابقه: در نزدیک تماشا اولیه مسابقه در روز سه شنبه در کنگره جویس بیتیجویس Birdson BeattyDemocrats برجسته عدم تنوع در بانک های عمده در گزارش جدید دو طرف راهرو برای تماس های محلی و دولت فدرال همکاری در بی خانمانی تپه صبح روز سه گزارش – استیضاح محاکمه یک هفته دور; مناظره شب بیشتر (D-اوهایو) برنده در برابر عدالت دموکرات حمایت مورگان هارپرمصرف 68.3 درصد از آرا. مسابقه بازمی گردد, کنگره, سیاه حزبی در برابر عدالت دموکرات (بی بی سی).

***

بین الملل: نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته دفاع تاخیر آرامش بخش از محدودیت و طولانی ترین در سراسر کشور مستند در اروپا با توجه به شیوع کروناویروس.

دولت ایتالیا اعلام کرد که آن را شروع به کاهش محدودیت در مارس 4 به عنوان پارک ها و کارخانجات و سایت های ساخت و ساز قادر به بازگشایی اما بسیاری از ملت باقی می ماند توقیف برای طولانی تر است. برخی از مغازه ها قادر به بازگشایی در 18 مه در حالی که رستوران ها و آرایشگاه ها بسته حداقل تا ژوئن 1, با دانش آموزان نه رفتن به مدرسه تا سپتامبر است. اما کونته باقی مانده است مبارز با وجود انتقاد از کسب و کار و مخالفان سیاسی گفته او “آن را تمام انجام دوباره” اگر او تا به حال شانس (بی بی سی).

> ژاپن: ژاپنی نخست وزیر ژاپن گفت: توکیو خواهد بود قادر به میزبان تاخیر نسخه از بازی های المپیک در سال 2021 اگر شیوع موجود است. پس از quadrennial رویداد به تعویق افتاد از تابستان امسال تا سال بعد باقی می ماند وجود دارد شک و تردید در آن برگزار می شود با توجه به این که این سوال همچنان که یک واکسن در دسترس خواهد بود به توده ها.

“ما شده است گفت: المپیک و پارالمپیک برگزار می شود در یک فرم کامل در آن ورزشکاران و تماشاگران همه می توانند شرکت کنند با خیال راحت. این امر می تواند غیر ممکن است برای نگه داشتن بازی در چنین تکمیل فرم مگر اینکه بیماری همه گیر کوروناویروس موجود است,” آبه گفت: مخالفت مجلس (تابناک).

> بریتانیا: Downing سنت اعلام کرد که کری Symondsاین نامزد از نخست وزیر بوریس جانسونتحویل یک نوزاد پسر. این خبر دو روز پس از نخست وزیر بازگشت به کار پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19. Symonds نیز از علائم این ویروس اما بهبود سریعتر از این ساعت (عصر ایران).

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: [email protected] و [email protected] ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

کنگره در حال حاضر باید این آدرس بین المللی coronavirus تهدید توسط آین شاه, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/35eQv7f

با تکیه بر داروهای خارجی خطرناک است کهتوسط Scott W. اطلس و H. R. مک مستر, نظر, همکاران, The Wall Street Journal. https://on.wsj.com/3eW3TBM

حمایت محتوا — FACEBOOK

اگر شما نیاز به کمک و یا می توانید آن را.

در پاسخ به COVID-19 مردم در سراسر جهان با هم برای کمک به یکدیگر در یک همبستگی و انعطاف پذیری است. Facebook جامعه کمک یک محل که در آن شما می توانید پیشنهاد و یا درخواست کمک از جامعه محلی خود را.

درخواست و یا ارائه کمک.

که در آن و زمانی که

خانه را تشکیل pro forma جلسه روز جمعه در ظهر.

سنا برگزار خواهد شد طرفدار forma جلسه در روز پنج شنبه در 1 p. m.

رئیس جمهور برگزار خواهد شد تلفن تماس با مواد غذایی و کشاورزی رهبران صنعت در ساعت 10 صبح و در دفتر بیضی با لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز (D). مغلوب ساختن پیشی جستن را ناهار با وزیر امور خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoAfghans و آمریکایی هر دو سزاوار بهتر افغانستان به رهبری تهمت می خواهد به کشیدن نیروهای خود از افغانستان بیش از coronavirus: گزارش خانه کمیته امور خارجی راه اندازی پرس و جو به مغلوب ساختن پیشی جستن را متوقف که بودجه بیشتری در 12:30 p. m. و را در یک میزگرد با مدیران صنعت در 4 p. m. به بحث در مورد بازگشایی اقتصاد ایالات متحده.

فدرال رزرو با انتشار یک بیانیه سیاست در ساعت 2 بعد از ظهر پس از یک نشست دو روزه. رئیس جروم پاول است که انتظار می رود برای پاسخ به پرسش خبرنگاران در مورد متعدد تغذیه برنامه آغاز به پشتیبانی متزلزل اقتصاد ایالات متحده در طول COVID-19 اضطراری است. وال استریت ژورنال گزارش می دهد که فدرال رزرو در حال تغییر است آنچه در آن به معنی یک بانک مرکزی است.

شاخص اقتصادی: وزارت بازرگانی گزارش تولید ناخالص داخلی برای سه ماه اول سال از ساعت 8:30 صبح در انتظار گزارش نشان می دهد که اقتصاد ایالات متحده قرارداد در سه ماهه اول با 5 درصد یا بیشتر اما ضبط داده ها تنها چند هفته از coronavirus اورژانس نشان می دهد که تولید ناخالص داخلی در زمان دوم, سه ماهه, گزارش نشده است, تا جولای است, در سقوط آزاد (آسوشیتد پرس).

این تپه تقریبا زنده تاون هال حفاظت سالمندان: بهداشت و درمان در یک بحران بهداشتی, طول می کشد آنلاین در 1 p. m. و امروز با کمک از مرکز سیاست دو حزبی و بهتر مدیکر داد. خانه انرژی و تجارت اعضای کمیته مظنونان حمله به دانشگاه فرد آپتونفردریک (فرد) استفان UptonThe هیل Coronavirus گزارش: ریچارد Edelman می گوید کسب و کار به گام در COVID-19 جای خالی سمت چپ توسط سیاسی و رسانه ای دولت آمریکا 1 میلیون نفر می رسد COVID-19 موارد هیل Coronavirus گزارش: سناتور. Coons می گوید: ما نیاز به سرمایه گذاری در تولید واکسن در حال حاضر عدم قطعیت بافندگی بیش متحده بازگشایی هیل Coronavirus گزارش: ژرژ بنیامین می گوید برش که بودجه می تواند جنایت علیه بشریت; COVID-19 موارد پیش افتادن از 2 میلیون بیشتر (R-I.), دوریس ماتسویدوریس اوکادا MatsuiThe هیل Coronavirus گزارش: ریچارد Edelman می گوید کسب و کار به گام در COVID-19 جای خالی سمت چپ توسط سیاسی و رسانه ای دولت آمریکا 1 میلیون نفر می رسد COVID-19 موارد هیل Coronavirus گزارش: سناتور. Coons می گوید: ما نیاز به سرمایه گذاری در تولید واکسن در حال حاضر عدم قطعیت بافندگی بیش متحده بازگشایی Hillicon دره: تکنولوژی غول های آماده برای آب و هوا coronavirus آسیب | ثبت Facebook-FTC معامله تایید شده | دو حزبی 5G لایحه معرفی بیشتر (D-کالیفرنیا.) و بیل جانسونویلیام (بیل) لسلی JohnsonThe هیل Coronavirus گزارش: ریچارد Edelman می گوید کسب و کار به گام در COVID-19 جای خالی سمت چپ توسط سیاسی و رسانه ای دولت آمریکا 1 میلیون نفر می رسد COVID-19 موارد هیل Coronavirus گزارش: سناتور. Coons می گوید: ما نیاز به سرمایه گذاری در تولید واکسن در حال حاضر عدم قطعیت بافندگی بیش متحده بازگشایی هیل Coronavirus گزارش: آمریکا می رسد گریم نقطه عطف از 50,000 تن; امارات متحده عربی سفیر یوسف Al Otaiba می گوید COVID-19 بحران ایجاد فرصت با ایران بیشتر (R-اوهایو) را مورد بحث حمایت از سالمندان مقابله با نابرابری و نقش نوآوری در سن COVID-19. آنها خواهد شد و پس از یک پنل شامل پاتریس هریس, M. D., رئيس جمهور از آمریکا انجمن پزشکی; AARP معاون اجرایی رئیس جمهور نانسی LeaMond; کارن فریمن-ویلسونرئیس جمهور از شیکاگو شهری لیگ; و اتحاد برای پیری تحقیقات جمهور شکایت Peschin. ثبت نام اطلاعات است که در اینجا. پیوستن به مکالمه با استفاده از #TheHillVirtuallyLive.

مرکز مطالعات مهاجرت خواهد livestream یک خبرساز مکالمه در ساعت 11 صبح های سابق اداره مهاجرت و گمرک سرپرست تام هومنکه در خدمت دولت برای بیش از سه دهه و نوشت: کتابدفاع از مرز و صرفه جویی در زندگی: حل ما مهم انسانی و بحران امنیتی.” هومن خواهد شد بحث در مورد بازداشت تبعید ، اجرای و پناهگاه حوزه های قضایی است. پیدا کردن رویداد زنده در Facebook, یوتیوب و توییتر.

 

Coronavirus گزارش, گروگان تپه سردبیر-در-بزرگ استیو Clemons, به روز رسانی و مصاحبه های ویدئویی منحصر به فرد با سیاستگذاران ایمیل در هر روز. ثبت نام در اینجا!

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

دادگاه: ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار برگزار شفاهی در روز سه شنبه در یک مورد بالا مشخصات مربوط سابق کاخ سفید مشاور همین McGahn‘s امتناع مطابق با کنگره احضاریه و مغلوب ساختن پیشی جستن گسترده اظهارات ریاست جمهوری مصونیت از کنگره نظارت. می تواند به قوه قضاییه حل و فصل اختلافات بين سیاسی شاخه ؟ این یک آستانه سوال برای فدرال قضات (تپه).

بوئینگ: دادستان و تنظیم کننده در حال بررسی بوئینگ 737 Max برای تولید ممکن است کیفری و مدنی مربوط به نقض گسترده کنترل کیفیت ساقط بالقوه در معرض هواپیما ساز بیشتر مسئولیت حقوقی نسبت به آنچه قبلا پیش بینی شده توسط صنعت و مقامات دولتی (وال استریت ژورنال).

رسانه ها: لس آنجلس تایمز در مارس 7 راه اندازی خواهد شد آب و هوا خبرنامه “نقطه جوش” را به تمرکز بر روی اخبار در مورد موضوعاتی مانند افزایش سطح دریا و دمای زمین های عمومی و آتش سوزی, آب و خشکسالی انرژی پاک و سوخت های فسیلی است. … نیویورک تایمز را رد کرد یک شنبه تهدید به اقدام قانونی توسط وکیل برای رادیو فردا, میزبان, Sean HannitySean Patrick HannityNY بار در پاسخ به Hannity تقاضا برای جمع شدن عذرخواهی: ‘پاسخ ما این است که هیچ” Hannity خواستار جمع شدن تهدید به اقدام قانونی بیش از NYT ستون ارتباط او را به COVID-19 مرگ Hannity ریپ NYT مقاله نویس برای ارتباط او را به COVID-19 مرگ بیشتر است که در آن او را متهم به روزنامه, روزنامه از “mischaracterizing” Hannity را در هوا coronavirus تفسیر. نیویورک تایمز در پاسخ وجود دارد “هیچ پایه و اساسی” به جمع هر ستون (The Daily Beast). … Axios تصمیم به بازگشت به $5 میلیون وام های فدرال آن را دریافت از طریق اداره کسب و کار کوچک به دلیل آن معتقد است وجوه فدرال در حال حاضر بیش از حد سیاسی “قطبی” و Axios است که “نزدیک شدن به یک معامله برای یک منبع جایگزین سرمایه است.”

ورزشی: کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر (D) به نسکار OK برای رفتن پیش با کوکا کولا 600 در شارلوت برای آخر هفته روز یادبود مگر اینکه coronavirus موارد در سراسر کشور را بدتر کند در هفته های آینده. نسکار منتشر شد به تیم های خود را به روز رسانی برنامه برای این فصل با شروع مسابقات در تاریخ 17 مه و مه 20 در دارلینگتون Raceway در کارولینای جنوبی قبل از مسابقه در شارلوت موتور جاده سریع السیر در مارس 24 و 27 مه (آسوشیتد پرس). … ⚾ لیگ اصلی بیس بال در حال رفتن به اجازه می دهد تا تیم به ارائه بازپرداخت برای طرفداران که بلیط خریداری شده برای سال 2020 فصل است. تیم انتظار می رود برای شروع خود را اعلام بلیط سیاست امروز (ESPN).

نزدیک

و در نهایت … چه شناخته شده در مورد حیوانات خانگی که قرارداد COVID-19? نه به اندازه کافی.

میناکاری در کارولینای شمالی ممکن است برای اولین بار تایید کرد آمریکا سگ با این ویروس پس از 17 سال سن سگ در هنگ کنگ درگذشت در ماه مارس پس از آزمایش مثبت اما بدون کالبد شکافی برای تعیین علت. و شده اند وجود دارد گزارش های متعدد از felines تست مثبت با توجه به آمریکایی انجمن پزشکی دامپزشکی.

دامپزشکان می گویند حیوانات خانگی خانواده می تواند نمایشگاه علائم بیماری تنفسی اما تا کنون هیچ شواهد علمی حیوانات خانگی انتقال coronavirus به انسان پس از ظاهرا قرارداد آن خود را از انسان است. اما چه کسی می داند ؟ مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری خواستار صاحبان حیوان خانگی به طور محتاطانه: “اجازه ندهید حیوانات خانگی تعامل با افراد و یا حیوانات در خارج از خانواده” توصیه می کند. “اگر یک فرد در داخل خانواده می شود بیمار منزوی است که فرد از هر کس دیگری از جمله حیوانات خانگی.”

بن مکلینیک عضو از خانواده کارولینای شمالی که صاحب وینستون میناکاری گفت: از آن ساخته شده خود حس پوچ آزمایش مثبت برای COVID-19 چون وینستون “licks همه ما بشقاب های غذا و خواب در خواب.” بن و پدر و مادر خود را آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که خواهر خود یکی دیگر از سگ و گربه خانواده آزمایش منفی است. آنها بخشی از یک دانشگاه دوک مطالعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>