تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – Gohmert تست مثبت; ایمنی تشدید ترس در کاپیتول هیل

ارائه شده توسط Facebook

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. آن جمعه است. ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

کل ایالات متحده coronavirus مرگ و میر گزارش شده هر روز صبح این هفته: دوشنبه 146,935. سه شنبه 148,056. چهار شنبه, 149,258. پنج شنبه, 150,713.

عبور از ماتمزده آستانه 150,000 آمریکا مرگ و میر عناوین ساخته شده. جهانی مرگ و میر در حال حاضر بیش از 667,000 از حداقل 17 میلیون تایید موارد COVID-19 در سراسر جهان است.

وحی که Rep. کابللوئیس (لویی) Buller GohmertLouisiana جمهوری خواه خود quarantining پس از قرار گرفتن در معرض Gohmert Gohmert می گوید او را هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 درمان یک شبه مراقبت های بهداشتی: Coronavirus غرق 150,000 | کابل تست مثبت برای COVID-19 | Mnuchin آمریکا ” بسیار دور از هم در امداد معامله بیشتر (R-تگزاس) آزمایش مثبت برای رمان coronavirus تکرار در طول کاپیتول هیل روز چهارشنبه به قانونگذاران به دنبال خنثی کردن گسترش COVID-19 در واشنگتن محل کار و در سراسر کشور است.

Gohmert (تصویر بالا) — یک نماینده مجلس که flaunted تحقیر برای ماسک-پوشیدن دستورالعمل در بسیاری از چهار ماه گذشته — آزمایش مثبت در یک جفت از آزمون در کاخ سفید قبل از او قرار بود به پرواز با رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpGovernors’ تصویب رتبه بندی قطره به COVID-19 موارد کوه Gohmert می گوید او را هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 درمان ویرجینیا فرماندار سناتور درخواست CDC کمک با شیوع کروناویروس در بازداشت مهاجر تسهیلات بیشتر به تگزاس در روز چهارشنبه. اخبار از عفونت تنظیم کردن یک دیوانه تقلا که شامل حکم جدید از بلندگو نانسی پلوسینانسی PelosiHouse ایران کمیته راهبری انتخاب چهار نفر از اعضای جدید کمیته موقعیت پلوسی huddles با رئیس در تعجب صورتحساب اما معامله گریزان Hillicon دره: خانه پنل کوره tech اجرائی در حد پیش بینی شده ضد تراست شنوایی | Infinite به کد عمومی به عنوان آن را هل در مقابل ‘اطلاعات’ | خانه اینتل پنل گسترش دسترسی به خارجی دروغ شواهد بیشتر (D-کالیفرنیا.) برای قانونگذاران به پوشیدن ماسک در حالی که در کف خانه. و Gohmert وضعیت باعث اضطراب از برخی از اعضای کنگره آمریکا (هیل).

“خیلی گنگ بسیار خطرناک! اول فکر کردم: “آیا من ایستاده به او نزدیک بود و یا من در آسانسور با او باشند؟” یک نماینده مجلس ایران گفت که صبح روز گزارش خود را در واکنش اولیه. “فکر دوم: آنچه لعنتی احمق! او به عنوان مثال چرا ما باید افزایش نرخ ابتلا به عفونت متاسفانه.”

Gohmert, 66 است که بدون علامت گفته Sean HannitySean Patrick HannityTrump دوباره اهداف فاکس: “آنها کاملا فراموش کردم که آنها را که در آن وجود دارد’ مغلوب ساختن پیشی جستن را بیش از حد کوچک و بیش از حد در اواخر coronavirus محوری پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پورتلند شهردار اشک آور و گاز کشته: ‘او یک احمق از خود را’ بیشتر‘s , رادیو, نشان می دهد که او را به بازگشت به تگزاس از طریق ماشین و قرنطینه وجود دارد. در واشنگتن او در دفتر خود در Rayburn خانه ساختمان اداری زمانی که کنگره در جلسه (ABC News).

عواقب Gohmert را تست مثبت شد فوری. وزارت دادگستری اعلام کرد که دادستان کل ویلیام برلایحه BarrPelosi نیاز به ماسک از روی چند قانونگذاران خود قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض Gohmert Hoyer: Maskless خواهان یک تهدید سلامت بیشتر خواهد بود آزمایش پس از حدود Gohmert در کاپیتول هیل در روز سه شنبه. مظنونان حمله به دانشگاه کی گرنجرNorvell (کی) کی GrangerLouisiana جمهوری خواه خود quarantining پس از قرار گرفتن در معرض Gohmert خانه تصویب دو کودک مراقبت صورتحساب هدف همه گیر پلوسی نیاز به ماسک روی بیشتر (R-تگزاس) — که شنبه آینده به Gohmert در پرواز بازگشت به واشنگتن در روز یکشنبه — رائول Grijalva (D-Ariz.) و مایک جانسونجیمز (مایک) مایکل JohnsonLouisiana جمهوری خواه خود quarantining پس از قرار گرفتن در معرض Gohmert پلوسی نیاز به ماسک از روی چند قانونگذاران خود قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض Gohmert بیشتر (R-لا.) گفت که آنها خود quarantining در حالی که چندین خبرنگاران بودند که در نزدیکی Gohmert در روزهای اخیر رو تست بلافاصله بعد از شنیدن این خبر (تپه).

قانونگذاران همچنین این باورند که تغییرات بیشتر را می توان در فروشگاه با خانه دوم جمهوریخواه گفت که Gohmert را تست مثبت می تواند منجر به محدودیت در تعداد اعضای اتاق در یک بار و بسته شدن از ایران رخت (دموکراتیک رخت بسته شده است در طول همه گیر).

برابر با نگرانی وضعیت رو به کارکنان در سراسر کاپیتول هیل. Gohmert که گزارش بازگشت عجله به دفتر به اطلاع کارکنان خود را در فرد به طوری که آنها نمی خواهد در مورد آن بشنوند از طریق رسانه ها نیاز خود را کامل کارکنان در کار است و نه تنها در انجام این کار است.

“ما در کف من می دانم از ادارات است که به طور کامل کارکنان شده اند و پس از آن آغاز شده یا به دلیل کاربران نمی اعتماد کارکنان به telework و یا اینکه آنها فقط نمی اقتباس” گفت: یکی از مرتضوی رئیس ستاد کنگره. “این Gohmert مسائل امروز واقعا spooked مردم” به آنها اضافه شده و اشاره کرد که عضو شده است teleworking و معمولا تنها چهار نفر از کارکنان در مقایسه با معمول 12 قبل از همه گیر.

“چه چیزی تغییر کرده است پس [مارس]? نه مثل ما تست واز بهتر است تا اینجا. کاربران هنوز هم تمایلی به پوشیدن ماسک. … این نوع از یک واقعیت ترسناک,” ارشد ادامه داد. “بسیاری از اعضای خواهید بود عمدا نادان. آنها نمی خواهند بدانند که اگر آنها آن را داشته باشد. که حس کردم از Gohmert امروز.”

افراد در کاخ سفید که در تماس با تهمت و معاون رئیس جمهور پنس در بال غربی در حال آزمایش روزانه. اما این قضیه صادق است در کاپیتول هیل به عنوان وجود دارد بدون تست جامع سیستم. کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsMcConnell باز می شود درب به کوچکتر coronavirus امداد مقابله ایران با شکار برای طرح B ‘ به عنوان coronavirus مذاکرات ضربه دیوار در پول: مراتع می گوید مزایای به پایان می رسد که مذاکره کنندگان در تلاش برای دریافت مقابله | تهمت رزین کوتاه مدت پیمان | تغذیه نگه می دارد نرخ بهره را نزدیک صفر به عنوان چهره اقتصاد ضربه از coronavirus بیشتر به خبرنگاران گفت: روز چهارشنبه که این پیشنهاد را برای قانونگذاران به استفاده از تست سریع ماشینهای هنوز هم می ایستد. کاخ سفید ارائه شده تا با استفاده از پنج دقیقه ماشین آلات تست توسط آزمایشگاه ابوت در اوایل ممکن است اما پلوسی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellPelosi huddles با رئیس در تعجب صورتحساب اما معامله گریزان مک کانل باز می شود درب به کوچکتر coronavirus امداد مقابله ایران با شکار برای طرح B ‘ به عنوان coronavirus مذاکرات ضربه دیوار بیشتر (R-Ky.) آن را رد کرد (ABC News).

این Gohmert, اخبار, بود, اما, ارائه لغزش فرویدی از سال که خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyHouse ایران کمیته راهبری انتخاب چهار نفر از اعضای جدید کمیته موقعیت پلوسی نیاز به ماسک از روی رونی می شود اولین خانه جمهوریخواه به استفاده از پروکسی سیستم رای گیری بیشتر (R-کالیفرنیا.) به طور تصادفی با اشاره به Gohmert به عنوان “کنگره COVID” در حالی که صحبت کردن به خبرنگاران گفت.

ایسنا: قانونگذاران سوال که چرا وجود ندارد تست رژیم در کاپیتول هیل.

هیل: کنگره فرانسیس رونیلورنس (فرانسیس) فرانسیس RooneyPelosi نیاز به ماسک از روی رونی می شود اولین خانه جمهوریخواه به استفاده از پروکسی سیستم رای گیری دو حزبی از قانونگذاران معرفی لایحه ای را برای محدود کردن گسترش بیشتر از سال 2001 مجوز برای استفاده از نیروی نظامی بیشتر (Fla.) می شود اولین خانه جمهوریخواه به استفاده از یک پروکسی, سیستم رای گیری.

> رکورد COVID-19 مرگ و میر: فلوریدا و کالیفرنیا و ایالت کارولینای شمالی روز چهارشنبه مجموعه جدید یک روز سوابق و میر ناشی از COVID-19 (واشنگتن پست).

> Maryland: رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) (تصویر زیر) دستور داد گسترش یک ایالت ماسک سفارش و اعلام کرد که “مکث” در بازگشایی دولت برای آینده برنامه ریزی شده فاز, ابراز نگرانی خود را در مورد یک چشم انداز مثبت در برخی از COVID-19 داده است. فرماندار دلسرد Marylanders از سفر به و از 21 کشور تجربه بالا coronavirus مثبت نرخ و گفت: اگر آنها باید سفر به نقاط داغ آنها باید آزمایش می شود و خود-قرنطینه (fardia electronics).

“این گسترش پوشش سفارش یک عمل است که هر دو واقعیت مبتنی بر غیر سیاسی و محکم ریشه در علم” هوگان گفت. “و در حالی که می توان آن را یک ناراحتی — به خصوص در گرما — پوشیدن ماسک تنها بهترین کاهش استراتژی است که ما باید برای مبارزه با ویروس.”

 

> فدرال رزرو: ملت بانک مرکزی سمت چپ نرخ بهره نزدیک به صفر در روز چهارشنبه و رئیس بانک فدرال جروم پاول پیش بینی طولانی مدت بهبود اقتصاد ایالات متحده و کارگران به خصوص کسانی که در پایین دستمزد و شغل خدمات به مشتریان به عنوان افزایش در coronavirus عفونت saps ژوئن را نشانه ای از گسترش (نیویورک تایمز). پاول گفت: مسیر COVID-19 است به طور مستقیم وابسته به احیای اقتصادی و اعتماد عمومی; کمک مالی از کنگره در ماه مارس بود سویفت, “باز کردن دست” و موثر است و کمک بیشتری از کنگره مورد نیاز است; و با پوشیدن ماسک و تمرین های اجتماعی فاصله و ساده دیگر اقدامات مهم برای صرفه جویی در, مشاغل, رزومه فعالیت های تجاری و در انتظار امیدوار-برای درمان (تپه).

> واکسن: این تپه رید Wilson مصاحبه ست برکلیکه سر گاوی عمومی-خصوصی واکسن جهانی داد, در مورد وضعیت کنونی تحقیق برای پیدا کردن واکسن موثر علیه coronavirus.

> پردیس احتیاط: بیش از 6,300 coronavirus موارد مرتبط شده اند به کالج ها و دانشگاههای آمریکا به گفته نیویورک تایمز بررسی هر چهار سال کالج عمومی و همچنین و هر موسسه خصوصی است که رقابت در بخش O ورزش یا نخبگان پژوهشی دانشگاه. … دانشگاه جورج تاون در واشنگتن دی سی معکوس قصد دارد آن را به تنها چند هفته پیش اعلام کرد که آن را انجام تمام آموزش آنلاین در پاییز. مدیران در نظر گرفته شده بود را به حدود 2000 نفر از دانشجویان از جمله دانشجویان سال اول برخی از دانشجویان ساکن دستیاران و دانشجویان با شرایط خاص — به زندگی در محوطه دانشگاه اما برنامه های خود را به ارائه مسکن برای تمام دانش آموزان سال اول تغییر شد (واشنگتن پست).

> موج امواج نگرانی: جهانی coronavirus عفونت خونتان در مکان های که در آن کارشناسان معتقد بودند پاتوژن بود که موجود است. چه خبر است ؟ اکثریت دولت ها و دانشمندان نسبت به تجدید حیات جریانهای اجتماعی فاصله اقدامات سرگیری گردشگری و بازگشایی کاباره ها, کافه ها و رستوران ها (واشنگتن پست).

> ورزشی: در لیگ اصلی بیس بالیکی دیگر از Miami Marlins بازیکن و بازدید از محل باشگاه وانجمن همراه تست مثبت برای COVID-19 آوردن مجموع شناخته شده آلوده درون تیم و پرسنل آن به 18 (ESPN). … The United States Golf Association اعلام کرد که 120 آمریکا باز برگزار خواهد شد در ماه سپتامبر بدون طرفداران در بالدار پا باشگاه گلف در ممرنکک, n. y., به دلیل همه گیر. ایالات متحده باز در اصل برنامه ریزی شده بود در بالدار پا در ژوئن 18-21 اما آن را تحت فشار قرار دادند به سپتامبر. 17-20 به دلیل اقدامات احتیاطی سلامت (ESPN).

> سفر هواپیمایی: شرکت بوئینگ اعلام کرد که روز چهارشنبه آن را به پایان خواهد 747 تولید و هشدار داد تندتر کاهش شغل های آینده. تغییرات آمده به عنوان شرکت اعلام 2.4 میلیارد دلار از دست دادن پس از coronavirus افسرده تقاضا برای سفر هوایی (BBC News).

یک پیام از FACEBOOK

Facebook تابستان از حمایت برنامه کمک می کند تا کسب و کارهای کوچک

به عنوان بسیاری از مغازه ها بسته باقی می ماند افزایش با Facebook تابستان از برنامه پشتیبانی است که کمک به میلیون ها نفر از مردم و صاحبان کسب و کار کوچک به دست آوردن مهارت ها و پیدا کردن منابع آنها نیاز به رشد و گذار آنلاین.

اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه است.

پیشرو در روز

کنگره: مذاکرات جدید کروناویروس بسته امداد ادامه داد: به ترش در روز چهارشنبه. یک اقیانوس می ایستد بین دو طرف و نمایندگان مجلس اعلام کرد که هیچ شانس یک معامله خواهد رسید در پایان هفته.

پس از دو روز از آینده مذاکرات, مذاکرات بودند و نزدیک به رسیدن به یک قطعنامه به عنوان $600 هفتگی مزایای بیکاری را در مجموعه ای به پایان می رسد در پایان هفته. دموکرات ها همچنان به تقاضای یک لایحه جامع به جای باریک لایحه مقابله با تامین انقضا (سی ان ان).

“ما هیچ جا نزدیک به یک معامله” مراتع به خبرنگاران گفت: پس از او و وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinMcConnell باز می شود درب به کوچکتر coronavirus امداد مقابله ایران با شکار برای طرح B ‘ به عنوان coronavirus مذاکرات ضربه دیوار در پول: مراتع می گوید مزایای به پایان می رسد که مذاکره کنندگان در تلاش برای دریافت مقابله | تهمت رزین کوتاه مدت پیمان | تغذیه نگه می دارد نرخ بهره را نزدیک صفر به عنوان چهره اقتصاد ضربه از coronavirus بیشتر در ملاقات با پلوسی و رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچاک SchumerLincoln پروژه اهداف رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در آلاسکا مین مونتانا با M آگهی خرید پلوسی شومر می گویند اوباما در سنا coronavirus لایحه ‘فروش کار خانواده’ تپه 12:30 – گزارش ارائه شده توسط Facebook – Barr مرحله نهایی مسابقات با آمریکا بیشتر (D-n. y.) برای سومین مستقیم بعد. “من نمی دانم که وجود دارد یکی دیگر از طرح های دیگر از هیچ معامله.”

وضعیت اتحاد چپ قانونگذاران جمهوریخواه کنگره بتواند در نی. به عنوان تپه Jordain کارنی می نویسد دیابت جان Thuneجان رندولف ThuneGOP شکار برای طرح B ‘ به عنوان coronavirus مذاکرات ضربه دیوار شماره 2 سناتور جمهوریخواه: هنوز بسیاری از پشتیبانی از FBI وجوه ساختمان در COVID لایحه تهمت می گوید جمهوری خواهان انتقاد FBI پول باید ‘رفتن به مدرسه و یادگیری بیشتر (S. D.) ، شماره 2 جمهوری خواه مجلس سنا گفت که اگر فراگیر بسته باقی می ماند گریزان آنها باید به دنبال یک “طرح ب”

“فقط نپرس چه که خواهد بود,” Thune گفت: چه کسی اشاره دارد که هیچ اجماع در سنا اوباما در کنفرانس بیش از آنچه که یک جایگزین می تواند. “من فکر نمی کنم در این نقطه است. وجود دارد مقدار زیادی از ایده های مختلف شناور در حال حاضر. هیچ کس تا به حل و فصل در هر چیزی. ما فقط گوش دادن و دیدن که در آن همه چیز است.”

پچ پچ های اطراف آن در کوتاه مدت بیل برداشت بخار در روز چهارشنبه پس از رئیس جمهور انداخت وزن خود را پشت این ایده در حالی که صحبت با خبرنگاران قبل از ترک کاخ سفید برای تگزاس.

“شما باید به کار در اخراج بنابراین مردم نمی توانید بیرون کردند. شما در پرداخت به مردم است. بقیه از آن ما تا کنون از هم جدا نمی کنیم, مراقبت از” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

آسوشیتد پرس: به عنوان ویروس, کمک, مذاکرات در بن بست تهمت scorns کمک برای شهرستانها.

واشنگتن پست: Coronavirus امداد مذاکرات آمار بست در کاپیتول هیل.

سیاسی: “The odd couple”: Mnuchin و مراتع مبارزه را به یک معامله.

در حالی که در کوتاه مدت لایحه است که به احتمال زیاد از این سوال این جاده تبدیل شده خائنانه با دموکرات با اشاره به دخالت است تقاضا برای آینده COVID-19 بسته شامل پنج سال مسئولیت shield برای کسب و کار و مدارس و بیمارستان ها و سازمان های دیگر به عنوان بزرگترین موانع برای رسیدن به یک معامله.

به عنوان تپه الکساندر بولتون گزارش گنجاندن وسیع ارائه — که مک کانل توصیف کرده است خود را به عنوان تنها “خط قرمز” در مذاکرات — آیا خشم دو از قدرتمند ترین حوزه: محاکمه وکلا و اتحادیه های کارگری. رهبران دموکرات هشدار داد شنبه وجود خواهد داشت نه یک معامله مگر اینکه مک کانل نرم و موقعیت خود را با پلوسی اعلام کرد که جمهوری خواه کنتاکی “صدا نمی مانند کسی که می خواهد به یک توافق یا هر کسی که می تواند با تصویب یک لایحه است.”

وال استریت ژورنال: 600 دلار در هفته در اضافی بیکاری کمک بازداری مردم از دنبال کار می کند ؟

تپه: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید جمهوری خواهان انتقاد FBI پول باید “بازگشت به مدرسه و یادگیری است.”

نیوزویک: کنتاکی مدیره از انتخابات رئیس بن چندلر می گوید دولت خود و دیگران نیاز فدرال منابع برای تامین امنیت انتخابات به عنوان بخشی از در انتظار محرک لایحه است که سازی توسط مک کانل اما پیش نویس اندازه گیری با حذف چنین بودجه.

تپه: سابق رئیس جمهور اوباما صحبت خواهد کرد در امروز مراسم تشییع جنازه در آتلانتا برای دیر فعال حقوق مدنی در کنگره John LewisJohn LewisObama به صحبت در جان لوئیس در مراسم تشییع جنازه تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – Brawls در کاپیتول هیل در بر و COVID-19 VP امیدوار سوارکار اسب دوانی شدن برای موقعیت به عنوان بایدن به تصمیم نهایی نزدیک تر (D-Ga.). همچنین حضور: رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و بیل کلینتونویلیام (بیل) Jefferson ClintonObama به صحبت در جان لوئیس در مراسم تشییع جنازه Budowsky: مغلوب ساختن پیشی جستن اکتبر سورپرایز می تواند نابود GOP اصلاح و بررسی محیط زیست برای ساخت یک تمیز کننده و آینده ای روشن تر بیشتر. C-SPAN پوشش این رویداد زندگی می کنند آغاز و در ساعت 11 صبح به وقت شرق آمریکا.

در تمرکز/تیز می گیرد

سیاست و مبارزات: در طول ریاست جمهوری مسابقه riven توسط یک برافروخت اقتصاد مرگبار گیر یک حساب در مورد نژاد و نابرابری و چالاک شخصیت کاخ سفید وقت چلنجر , جو بایدن,جو BidenTimeline برای آشنایی با اوباما پروب گزارش ورقه به عنوان رئیس چشمان احضاریه Hillicon ولی: خانه پنل کوره tech اجرائی در حد پیش بینی شده ضد تراست شنوایی | Infinite به کد عمومی به عنوان آن را هل در مقابل ‘اطلاعات’ | خانه اینتل پنل گسترش دسترسی به خارجی دروغ شواهد هیئت تحریریه عمده تگزاس روزنامه هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن در حال از دست دادن حمایت با توجه به همه گیر تر صحبت کردن است تا ایده های خود را در مورد دادن ایالات متحده رقابتی بیش از پکن گزارش هیل مورگان Chalfant جاناتان ایزلی و لورا کلی.

بایدن که دارای تجربه ی گسترده با سیاست بین المللی به عنوان یک سناتور سابق و معاون رئیس جمهور است که هر دو در جرم و دفاع در زمین مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که یک محور پیشنهاد خود را برای دور دوم.

The Daily Beast: ایران چین hawks مخفیانه نزدیک شدن به تیم بایدن.

اکونومیست: آیا بایدن دولت بود نرم تر از مغلوب ساختن پیشی جستن در چین ؟

آسوشیتد پرس: مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل بایدن: جایی که آنها ایستاده در اقتصاد و بهداشت و مراقبت از تجارت و سیاست خارجی.

> کالج انتخاباتی نقشه: مغلوب ساختن پیشی جستن مسیرهای پیاده روی در بسیاری از نوسان متحده با توجه به نظرسنجی های اخیر. او مبارزه بایدن برای اوهایو و گرجستان که او برنده به راحتی در 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تغییر تبلیغات متحده به دفاع از او انتظار می رود را به نفع خود متقاعد کننده و به گزارش نیویورک تایمز روز دوشنبه در میشیگان که تهمت دستگیر شده در سال 2016 توسط 10,704 آرا می تواند لغزش به دور از رئیس جمهور است. Niall Stanage در آخرین یادداشت می نویسد: در مورد تغییر 2020 ریاست جمهوری نقشه فقط هفته قبل از دو رقیب خود را ضبط مربوطه را نامزد.

عکس: RealClearPolitics را در کالج انتخاباتی نقشه شناسایی زمان بازی شیر یا خط-یو پی اس به عنوان آریزونا, Florida Georgia, آیووا, میشیگان, Missouri, Nevada, New Hampshire, کارولینای شمالی اوهایو و پنسیلوانیا تگزاس و ویسکانسین.

بایدن منجر رئیس جمهور با 4 امتیاز در فلوریدا دولت مغلوب ساختن پیشی جستن, تماس, خانه, با توجه به جدید میسون-دیکسون نظرسنجی که دارای یک حاشیه خطای 4 درصد (تپه).

آشپز, سیاسی, گزارش هفته گذشته نقل مکان کرد فلوریدا است که باید برنده برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی به “تکیه دموکرات” و گزارش داد که رئيس جمهور از دست دادن پشتیبانی از کالج تحصیل سفید رای دهندگان و سالمندان در سراسر کشور.

تپه: بازدید غنی از نفت وست تگزاس به عنوان نظر سنجی سفت مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه تبلیغ مدیریت انرژی دستاوردهای.

تپه: مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: هنگامی که پرسیده شد که سناتور. کامالا هریسکامالا دوی HarrisShould بایدن پیروزی, چرا برخی از فرض او را تنها در خدمت یک مدت? تپه انتخاباتی گزارش: بایدن بسته در معاونت ریاست جمهوری انتخاب هیل 12:30 – گزارش ارائه شده توسط Facebook – Top tech مدیران شهادت در فیلمهای ضد تراست شنوایی بیشتر (D-کالیفرنیا.) خواهد بود یک “انتخاب خوب” اگر انتخاب بایدن به همسر در حال اجرا.

نیویورک تایمز: اوباما مطرح شده 24 میلیون دلار برای بایدن در طول دو ماه گذشته. در طول راه او راه انداخته است برخی از افکار در مورد تهمت طی گفتگو با برخی از اهدا کنندگان: “آقای اوباما … است که بطور قابل توجهی بیشتر سود سوز آور هنگامی که دوربین خاموش هستند با توجه به افرادی که در تماس ها و یادداشت های ساخته شده از فیلم های ضبط شده.”

پیتر بیکر, نیویورک تایمز: نیم قرن پس از جورج والاستهمت پژواک سیاست را بدست آورد.

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: asimendinger@thehill.com و aweaver@thehill.com. ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به خم شدن واقعیت به خود خواهدتوسط Thomas B. Edsall مقاله نویس نیویورک تایمز. https://nyti.ms/2P9JZrn

تظاهر کنندگان حمله بیش از یک دادگستری, توسط کارل رووکارل مسیحی RoveTrump نوبت در کاخ سفید به پس زمینه برای رویدادهای سیاسی تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – قاضیان حکومت دادستان منهتن اما کنگره می تواند برگ برنده سوابق مالیاتی تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن در CDC بیش از مدارس بیشترمقاله نویس وال استریت ژورنال. https://on.wsj.com/3ffSkEq

یک پیام از FACEBOOK

Facebook راه اندازی دولت جهانی از کسب و کار کوچک گزارش

همراه با بانک جهانی و سازمان همکاری اقتصادی و توسعه ما در نظر سنجی کسب و کار+ 50 در کشورها و مناطق به درک چالش هایی روبرو هستند و چگونه ما می توانیم حمایت از آنها.

بیشتر: جزئیات اولین گزارش.

که در آن و زمانی که

خانه ملاقات در ساعت 9 صبح به بحث و شش لایحه مالی 2021 هزینه های بسته برای دفاع, تجارت, عدالت, علم, انرژی, مالی, خدمات, کار, بهداشت و خدمات انسانی آموزش و پرورش و حمل و نقل و مسکن و توسعه شهری است.

سنا برگزار و در ساعت 10 صبح در 8:30 صبح کمیته روابط خارجی سنا را بشنود شهادت از وزیر امور خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoHillicon دره: خانه پنل کوره tech اجرائی در حد پیش بینی شده ضد تراست شنوایی | Infinite به کد عمومی به عنوان آن را هل در مقابل ‘اطلاعات’ | خانه اینتل پنل گسترش دسترسی به خارجی دروغ شواهد یک شبه دفاع: ما به جلو 11,900 نیروهای نظامی از آلمان | سربازان زدن به هزینه چندین میلیارد’ دلار | قانونگذاران پان خروج طرح | تهمت می گوید او نیست مورد بحث ادعا نعمت با پوتین برگ برنده دولت تحمیل تحریم های جدید بر سوریه بیشتر در مورد بخش مالی 2021 درخواست بودجه. کمیته نیروهای مسلح سنا را تایید شنوایی در 9:30 صبح در نامزدی آنتونی تاتا به وزیر دفاع برای سیاست.

رئیس جمهور را در تور آمریکا صلیب سرخ دفتر مرکزی آن در واشنگتن دی سی در 2:45 p. m. و شرکت در یک میزگرد بحث و گفتگو در 3 p. m. در مورد اهدای پلاسما ،

پنس مگس به وست میففلین Pa. امروز صبح به صحبت می کنند در یک ظهر گشتند رویداد برگزار شد در گرینزبورگ اداره پلیس در Greensburg, Pa. معاون رئیس جمهور خواهد شد و سپس تور پسر شیمیایی شرکت در سامرست Pa. در 2:45 p. m. و صحبت در 3:05 بعد از ظهر به مخاطب وجود دارد در مورد دولت و سیاست های اقتصادی قبل از بازگشت به واشنگتن است.

                

شاخص های اقتصادی: اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی را گزارش سه ماهه دوم محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در 8:30 a. m. نگاه به عقب در انتظار گزارش نشان می دهد بزرگترین فصلنامه شیرجه قو در تولید ناخالص رکورد در آوریل تا ژوئن دوره ناشی ناگهانی بهم گیر عمدی اقتصادی خاموش شدن ناگهانی اخراج و furloughs و مصرف کننده احتیاط. … وزارت کار در 8:30 صبح خواهد گزارش تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به جولای 25. بازارهای مالی نگران است که اعداد گزارش شده در اوایل این ماه در حال رفتن در جهت اشتباه هستند از نزدیک به تماشای این روند صبح امروز نشانه هایی از گسترش متزلزل است.

واشنگتن پست زنده میزبان گفتگو با سناتور. Tammy DuckworthLadda (Tammy) Tammy DuckworthShould بایدن پیروزی, چرا برخی از فرض او را تنها در خدمت یک مدت? سیاسی به طور تصادفی به گزارش بایدن انتخاب هریس به عنوان همسر در حال اجرا: ‘ما پشیمانی از خطا و هر گونه سردرگمی’ بایدن یادداشت ها نشان می دهد نقاط صحبت کردن در مورد کامالا هریس بیشتر (D-بیمار است.) در 3 p. m. در مورد تاثیر COVID-19 در ایلینوی و ملت اعتراض به عدالت اجتماعی و پلیس و نوامبر انتخابات است. اطلاعات است که در اینجا.

دعوت امروز: تپه عملا زندگی در 1 بعد از ظهر میزبان “آمریکا انعطاف پذیری: آینده کسب و کار کوچک” با سناتور. جین شاهینسینتیا (جین) جین ShaheenOn پول: مراتع می گوید مزایای به پایان می رسد که مذاکره کنندگان در تلاش برای دریافت مقابله | تهمت رزین کوتاه مدت پیمان | تغذیه نگه می دارد نرخ بهره را نزدیک صفر به عنوان چهره اقتصاد ضربه از coronavirus تپه را Coronavirus گزارش: Rep. فرد آپتون می گوید آن است که ‘غم انگیز’ برای دیدن آمریکایی ها رد ماسک های اجتماعی فاصله; روسیه ادعا می کند آن را تایید COVID-19 واکسن تا اواسط ماه اوت هیل 12:30 – گزارش ارائه شده توسط Facebook – Top tech مدیران شهادت در فیلمهای ضد تراست شنوایی بیشتر (D-N. H.) یک عضو مجلس سنا کوچک کسب و کار و کارآفرینی کمیته و تشکر. استیو Chabotاستیون (استیو) یوسف ChabotOn پول: مراتع می گوید مزایای به پایان می رسد که مذاکره کنندگان در تلاش برای دریافت مقابله | تهمت رزین کوتاه مدت پیمان | تغذیه نگه می دارد نرخ بهره را نزدیک صفر به عنوان چهره اقتصاد ضربه از coronavirus تپه را Coronavirus گزارش: Rep. فرد آپتون می گوید آن است که ‘غم انگیز’ برای دیدن آمریکایی ها رد ماسک های اجتماعی فاصله; روسیه ادعا می کند آن را تایید COVID-19 واکسن تا اواسط ماه اوت هیل 12:30 – گزارش ارائه شده توسط Facebook – Top tech مدیران شهادت در فیلمهای ضد تراست شنوایی بیشتر (R-اوهایو), عضو ارشد خانه کوچک, کسب و کار, کمیته به علاوه کوچک-کسب و کار رهبران و طرفداران. ثبت نام در اینجا.

تپه را Coronavirus گزارش به روز و منحصر به فرد تصویری مصاحبه با سیاستگذاران ایمیل در هر روز. ثبت نام در اینجا!

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

مریخ: در 7:50 a. m. EDT به عنوان یک راه اندازی پنجره باز می شود برای blastoff ناسا مریخ در 2020 پشتکار مریخ نورد در بالای یک Atlas V موشک در کیپ کاناورال در فلوریدا (Space.com).

➔ Tech اجرائی: نمایندگان مجلس روز چهارشنبه با انتقاد از چهار عمده مدیران اجرائی از شرکت های فن آوری در طول یک بسیار پیش بینی آنتی تراست شنوایی در چهارشنبه دربندی یک yearlong بررسی بازار تسلط در صنعت (آسوشیتد پرس). تپه فن آوری خبرنگاران, نگاهی به پنج بزرگ takeaways از شنوایی از جمله مجموعه ای از اسناد و مدارک از رقبا بالا از شرکت ها و اولین کاپیتول هیل ظاهر توسط آمازون جف بزوسجفری (جف) Preston BezosHillicon دره: خانه پنل کوره tech اجرائی در حد پیش بینی شده ضد تراست شنوایی | Infinite به کد عمومی به عنوان آن را هل در مقابل ‘اطلاعات’ | خانه اینتل پنل گسترش دسترسی به خارجی دروغ شواهد Nadler متهم اپل از احتکار در طول همه گیر پنج takeaways به عنوان پنل کوره tech اجرائی بیشتر. … Facebook را مارک زوکربرگمارک الیوت ZuckerbergHillicon دره: خانه پنل کوره tech اجرائی در حد پیش بینی شده ضد تراست شنوایی | Infinite به کد عمومی به عنوان آن را هل در مقابل ‘اطلاعات’ | خانه اینتل پنل گسترش دسترسی به خارجی دروغ شواهد Nadler متهم اپل از احتکار در طول همه گیر پنج takeaways به عنوان پنل کوره tech اجرائی بیشتر سوال شد در مورد ویروسی اطلاعات غلط (آسوشیتد پرس).

دولت دیده بان: Oregon فرماندار در روز چهارشنبه گفت که برخی از ماموران فدرال را از دولت درخواست, پس از ورود سفارشات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سرکوب خشونت آمیز پورتلند تظاهرات (تپه). برخی از ماموران فدرال امنیت ایالات متحده دادگاه را ترک خواهد کرد با امروز گفت: رژیم صهیونیستی است. کیت براون (D). اما دولت فدرال اصرار که برخی از عوامل باقی خواهد ماند در ساختمان و ماندن در شهر در مورد آنها مورد نیاز است موجب سردرگمی است. معلوم بود اگر توافق سبب کاهش تنش ها در یک شهر که در آن شبانه اعتراضات ادامه داد: برای بیش از دو ماه (آسوشیتد پرس).

پنتاگون: وزیر دفاع علامت Esperعلامت EsperOvernight دفاع: ما به جلو 11,900 نیروهای نظامی از آلمان | سربازان زدن به هزینه چندین میلیارد’ دلار | قانونگذاران پان خروج طرح | تهمت می گوید او نیست مورد بحث ادعا نعمت با پوتین قانونگذاران مشعل تهمت برنامه ریزی به جلو 11,900 نیروهای نظامی از آلمان نمی سینک نیروی دریایی در آینده بیشتر اعلام کرد که ایالات متحده خواهد برداشت 11,900 نیروهای نظامی از آلمان به عنوان یک نتیجه از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام و در ماه ژوئن که او می خواست به کوچک حضور ایالات متحده وجود دارد چرا که به اعتقاد او این کشور کمک نمی کند به اندازه کافی به ناتو است. Esper گفت: 6,400 نیروهای آمریکایی را به بازگشت به ایالات متحده در حالی که نزدیک به 5,600 خواهد بود منتقل جاهای دیگر در اروپا از جمله بلژیک و ایتالیا (تپه). قانونگذاران از هر دو طرف بلافاصله اعتراض به دولت اعلام (تپه).

دیوان عالی کشور: عدالت اموزش Bader Ginsburg, روت Bader GinsburgGinsburg تحت درمان روش با توجه به انتشار تا پایان هفته هالی تنها بازگشت دیوان عالی کشور میدارد که باید گفت Roe v. Wade بود ‘اشتباه تصمیم’ LeBron James’ گروه برای اهدای 0K به پرداخت جریمه به صورت ex-felons به دنبال رای در فلوریدا, بیشتر, است که برای درمان سرطان لوزالمعده تحت یک روش غیر جراحی در نیویورک Memorial Sloan Kettering Cancer Center به “تجدید نظر در یک مجرای صفراوی استنت” قرار داده شده در سال 2019 به “حداقل رساندن خطر از آینده به عفونت” به گفته یک سخنگوی دادگاه. Ginsburg, 87, انتظار منتشر خواهد شد از بیمارستان “تا پایان هفته” (آسوشیتد پرس).

➔ سرگرمی: “چرخ از فورچون” و “خطر!” از سر گرفته خواهد studio مداخله در میان همه گیر با مجموعه ای از طراحی دوباره و احتیاطی (مهلت). … جهانی و AMC Theatres زده یک معامله به کوتاه شدن انحصار پنجره به صورت عمده اکران فیلم به 17 روز معنی آنها را جریان به مخاطبان سریعتر (The Hollywood Reporter).

نزدیک

و در نهایت … آن روز پنج شنبه که به معنی آن زمان برای این هفته گزارش صبح امتحان! با الهام از باغ پارک و فضاهای خارج از منزل, ما مشتاق برای برخی از هوشمند حدس در مورد سرفصل دیدیم این هفته است.

ایمیل خود را در پاسخ به asimendinger@thehill.com و/یا aweaver@thehill.com و لطفا اضافه کردن “امتحان” به موضوع خطوط. برندگان که ارائه پاسخ های صحیح را به لذت بردن از برخی از غنی سزاوار خبرنامه شهرت در روز جمعه.

  

که باغ معروف شدن یک تابستان کشیدن که حدود سه هفته به کامل ؟

 1. Tuileries
 2. باغ گل رز
 3. ورسای
 4. Royal Botanic Gardens, Kew

که یکی از این جاذبه های ایالات متحده باقی می ماند بسته به امروز به عنوان همه گیر میکشد ؟

 1. دیزنی لند پارک
 2. شش پرچم
 3. سی ورلد
 4. Busch Gardens خلیج تمپا

که در آن ایالات متحده پارک بود یک زن بود که در حال فرار از یک شارژ گاومیش کوهان دار امریکایی توصیه به “بازی dead” با توجه به یک ویدئو کلیپ منتشر شده در هفته گذشته (او مجروح نیست)?

 1. Gettysburg, پارک ملی نظامی
 2. پارک ملی اورگلیدز
 3. پارک ملی یلوستون
 4. خم بزرگ پارک ملی

که رویداد عناوین ساخته شده در نزدیکی زیبا بیلی جزیره در مین این هفته ؟

 

 1. غواصان کشف یک کشتی از دست داد
 2. کوسه بزرگ سفید کشته شدن یک زن شناگر
 3. زلزله زده امواج است که سرگرم خوانندگان
 4. ماموت نهنگ کوهان دار شد bea

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر