تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – بایدن در مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ساندرز خروجی نژاد

ارائه شده توسط Facebook

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. آن را پنج شنبه. ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

کل ایالات متحده coronavirus مرگ و میر گزارش شده هر روز صبح این هفته: دوشنبه, 9,648; سه شنبه 10,993; چهارشنبه 12,911; پنجشنبه 14,808.

این رسمی: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenThe هیل کمپین گزارش: Sanders, خروجی پاکسازی بایدن مسیر به نامزد سابق کلینتون کارکنان دعوت به جشن ساندرز ترک: گزارش ساندرز خروج برگ ناامیدی عمیق در سمت چپ بیشتر را در رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSenators تقاضا جزئیات بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در اینتل دیده بان شلیک یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مراحل حمله که | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند پایین تر از اولین پیش بینی شده | خانه پنل هشدار فدرال ذخایر لوازم پزشکی تهی | Mnuchin, شومر در مذاکرات بیش از امداد معامله نسبت ناروا به او می گوید نگاه کنید به وام کسب و کار کوچک برنامه محدود کردن قمار بیشتر در ماه نوامبر پس از سن. برنی ساندرزسناتور SandersTrump می گوید: اوباما می داند که “چیزی که شما نمی دانید” در مورد بایدن تپه انتخاباتی گزارش: Sanders, خروجی پاکسازی بایدن مسیر به نامزد سابق کلینتون کارکنان دعوت به جشن ساندرز ترک: گزارش مطلب (I-Vt.) کاهش یافته است از سال 2020 مسابقه در روز چهارشنبه.

ساندرز اعلام کرد به هواداران تاسف است که یک راه برای برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات را بسته بودند برای او. ادامه coronavirus همه گیر عجله تصمیم خود برای رها کردن او گفت: اگر چه او در ابتدا در نظر گرفته آن را در ماه گذشته پس از یک رشته از ضرر و زیان است.

“من آرزو می کنم من می توانم شما را بهتر, اخبار, اما من فکر می کنم شما می دانید حقیقت است. و آن این است که ما در حال حاضر حدود 300 نمایندگان پشت معاون رئیس جمهور بایدن و راه به پیروزی است عملا غیر ممکن است” ساندرز گفت: اعلام تعلیق مبارزات انتخاباتی خود (تپه).

“من نمی توانم در وجدان خوب در ادامه به کوه یک کمپین است که نمی تواند برنده و که خواهد از تداخل با کار مهم مورد نیاز همه ما در این دشوار ساعت” ساندرز ادامه داد. “در حالی که این کمپین در حال آمدن است به پایان جنبش ما نیست.”

جزئیات: ساندرز پیام به حامیان او به عنوان کاهش یافته است از انتخابات ریاست جمهوری.

ورمونت مستقل اعلام کرد: بیش از یک ماه از مبارزات داخل مبارزات انتخاباتی خود برانگیخته شده توسط بایدن عظیم پیروزی در کارولینای جنوبی پس از آن محوری از حمایت بایدن مبارزه با بالا دموکرات و عمده تلفات در سه شنبه و 10 مارس که همه اما بسته ساندرز شانس گردآوری کافی نمایندگان به نفع نامزدی. همه گیر ساخته شده آن را غیر ممکن است برای دعوت به برگزاری تظاهرات بزرگ برای حفظ شتاب.

ساندرز تصمیم به خروج اولیه یک ناامیدی برای بسیاری از ترقی خواهان برگزار شد که امیدواریم در زمانی که سناتور بود به طور خلاصه frontrunner با نوادا قفقاز پیروزی در اواسط فوریه. به عنوان جاناتان ایزلی می نویسد: ساندرز و متحدان او می تواند طعم و مزه نامزدی شش هفته پیش نه فقط برای نامزد بلکه برای یک جنبش مترقی مشتاق به ایجاد خود را در جریان اصلی.

پس از راه اندازی اولین پیشنهاد ریاست جمهوری در سال 2016 سناتور ورمونت بدل به یک نیروی سیاسی که شکل حزب دموکرات است. اما میلیون ها نفر از مطرح کوچک-دلار اهدا کنندگان و مینی ارتش او ایجاد شده بود به اندازه کافی به او فشار بیش از خط پایان و تبدیل شدن به حزب را پرچمدار در میلواکی در این تابستان خیلی به غم وغصه از هواداران خود.

“این یک ناامیدی بزرگ,” گفت: لایحه مطبوعاتیکی از کادر مشاوران ساندرز مشورت قبل از راه اندازی خود را در سال 2016 پیشنهاد ریاست جمهوری و همچنین یک مقاله نویس با تپه. “پس از انجام این کار بهتر از هر کسی می توانست احتمالا تصور می کرد در سال 2016 او آمد به 2020 با یک سر پر از بخار. این بود که به خوبی در حال حرکت بسیار سریع و سپس یک طوفان کامل است که جمع آوری در برابر او.”

Niall Stanage: یادداشت: ساندرز تاثیر ماندگار به عنوان مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد.

تپه: بایدن اعتبارات ساندرز برای شروع یک جنبش است.

با توجه به آخرین نماینده تعداد بایدن رهبری با 1,217 به ساندرز 914. چرا که بسیاری از ایالت خود را منتقل مقدماتی از مارس سابق معاونت است که انتظار می رود به طور رسمی آمار 1,991 نماینده آستانه در تاریخ 2 ژوئن.

با ساندرز از راه توجه خواهد شد و در حال حاضر تغییر کلی انتخابات رقابت بین تهمت و بایدن در آنها رئیس جمهور و تیم خود را روت انتظارات خود را برای بیش از یک سال است. مسابقه, اما, مختلف, پویا, به دلیل تاثیر COVID-19 از جمله چالش های غیر منتظره سنتی مبارزه انتخاباتی و رای گیری.

در اوایل این هفته بایدن به نام تهمت به بحث در مورد این ویروس بالقوه و راه حل برای آن است. تماس پس از ماه از انتقادات از هر طرف به خصوص بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و پس از آن دادگاه که در اطراف محور خود فشار برای تحقیقات به بایدن پسر هانتر بایدن.

نیویورک تایمز: بایدن در مقابل تهمت: انتخابات عمومی است که در اینجا تبدیل شده است.

واشنگتن پست: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین استقبال پایان دموکراتیک اولیه با دو متمایز مبارزات علیه بایدن.

آسوشیتد پرس: VP بحث می تواند با تشدید هریس جمع آوری کمک های مردمی حرکت می کند.

انتخابات عمومی نیز هیجان انگیز دموکرات به عنوان انتظار می رود به سابق رئیس جمهور اوباما خاموش حاشیه و به نزاع سیاسی با احتمال حمایت از معاون سابق رئیس جمهور.

به عنوان Amie Parnes گزارش منابع نزدیک به اوباما و بایدن می گویند این دو نفر سخن گفته اند “کاملا غالبا” به عنوان یکی از قرار دادن آن در روزهای اخیر بایدن به عنوان تغییر چرخ دنده نسبت به انتخابات عمومی. در حالی که اوباما سازی و روشن از مقدماتی حزب دموکرات و دموکرات هستند antsy برای او را مجددا سیاسی فرای. با توجه به منابع اوباما بیش از حد.

“او مشتاق به رفتن” گفت: یک منبع نزدیک به اوباما ، “او شده است انتظار برای این انتخابات برای تقریبا چهار سال است.”

دموکرات ها تنها کسانی نیستند که با اوباما در رادار خود. در طول چهار coronavirus نیروی کار جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن پرسش های مطرح شده در مورد دموکراتیک اولیه گفت که اوباما “می داند چیزی که شما نمی دانید.”

“آن چه تعجب من است که رئیس جمهور اوباما پشتیبانی نمی شود خواب آلود جو. آن را فقط اتفاق افتاده است. هنگامی که آن اتفاق افتاد؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او می داند که چیزی است که شما نمی دانید. که من فکر می کنم من می دانم. اما شما نمی دانید” (تپه).

علامت Leibovich: می برنی ساندرز و جو بایدن متحد حزب دموکرات?

تپه: مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار ساندرز حامیان به تاریخ ایران پس از سناتور تعلیق مبارزات انتخاباتی.

آسوشیتد پرس: مغلوب ساختن پیشی جستن-بایدن انتخابات خارج از محدوده برای ایالات متحده bettors (تا کنون).

حمایت محتوا — FACEBOOK

$100M گرانت برنامه برای کسب و کارهای کوچک نهفته COVID-19

می دانم که یک کسب و کار کوچک نیاز به حمایت اضافی در حال حاضر ؟

ما در حال ارائه 100 میلیون دلار برای ارائه کسب و کار با منابع آنها نیاز به طی COVID-19.

شروع: بیشتر بدانید.

پیشرو در روز

کنگره: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش به سرعت امن اضافی 250 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک و پیش از عید پاک در حال پیشرفت است, اگر چه دموکرات ها می خواهند این قانون به اضافه کردن حداقل یکی دیگر از $250 میلیارد برای بیمارستان متحده و مواد غذایی.

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiTrip که منجر به اقدام نیروی دریایی وزیر استعفای هزینه 3K: گزارش یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مراحل حمله که | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند پایین تر از اولین پیش بینی شده | خانه پنل هشدار فدرال ذخایر لوازم پزشکی تهی | Mnuchin, شومر در مذاکرات بیش از امداد معامله آمریکا و کلید مقامات دولت فشار برای بودجه اضافی برای coronavirus وام کسب و کار کوچک تر (D-کالیفرنیا.) می گوید: خانه نمی تواند عبور کسب و کار کوچک امداد به دنبال جمهوریخواهان به تنهایی و بدون سایر مقررات به دلیل رهبری نیاز به اتفاق آراء از کسانی که در حال حاضر در حالی که نمایندگان مجلس به دور از واشنگتن (العالم). رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellMcConnell به تلاش برای تصویب کسب و کار کوچک در بودجه دوشنبه, هشدار برگزاری آن ‘گروگان’ یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مراحل حمله که | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند پایین تر از اولین پیش بینی شده | خانه پنل هشدار فدرال ذخایر لوازم پزشکی تهی | Mnuchin, شومر در مذاکرات بیش از امداد معامله آمریکا و کلید مقامات دولت فشار برای بودجه اضافی برای coronavirus وام کسب و کار کوچک تر (R-Ky.) انتظار می رود که به تلاش برای تصویب یک توافق اندازه گیری امروز (تپه). رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerHouse جمهوری خواهان کلید مقامات دولت فشار برای بودجه اضافی برای coronavirus وام کسب و کار کوچک تشکر. Massie تهدید به بلوک بعدی امداد قبض تلفن به صورت کنترل از راه دور رای گیری سناتور دموکرات تماس برای کمک های مالی برای رسانه های محلی در coronavirus محرک بیشتر (D-n. y.) مذاکره در روز چهارشنبه با وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مراحل حمله که | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند پایین تر از اولین پیش بینی شده | خانه پنل هشدار فدرال ذخایر لوازم پزشکی تهی | Mnuchin, شومر در مذاکرات بیش از امداد معامله آمریکا و کلید مقامات دولت فشار برای بودجه اضافی برای coronavirus وام کسب و کار کوچک در پول: Mnuchin, شومر در مذاکرات به اعتصاب کوتاه مدت کمک کند | کسب و کارهای کوچک در تلاش برای وام | خزانه IG می فرستد Dems گزارش در دست زدن به تهمت اظهارنامه مالیاتی بیشتر به دنبال کوتاه مدت معامله (تپه).

 

“من فکر می کنم ما خیلی خوب درک با دموکرات ها,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که کسب و کارهای کوچک حمایت هر دو حزب در واشنگتن و دیگر نیاز به حمایت دموکرات ها می تواند خطاب پایین جاده. “ما می توانیم انجام فاز چهار [لایحه] و یک فاز چهار خواهد بود بعد از آن.”

هیل: سناتور. الیزابت وارنالیزابت WarrenOn پول: Mnuchin, شومر در مذاکرات به اعتصاب کوتاه مدت کمک کند | کسب و کارهای کوچک در تلاش برای وام | خزانه IG می فرستد Dems گزارش در دست زدن به تهمت اظهارنامه مالیاتی تهمت می گوید: اوباما می داند که “چیزی که شما نمی دانید” در مورد بایدن سناتور فشار برای تغییرات در کسب و کار کوچک کمک بیشتر (D-جرم.) از کنگره خواست برای از بین بردن یک کلاه در مجموع کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک در coronavirus قانون.

سیاسی: در تماس تلفنی با قانونگذاران از هر دو طرف روز چهارشنبه معاون رئیس جمهور پنس و Anthony Fauciآنتونی FauciOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مراحل حمله که | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند پایین تر از اولین پیش بینی شده | خانه پنل هشدار فدرال ذخایر لوازم پزشکی تهی | Mnuchin, شومر در مذاکرات بیش از امداد معامله Fauci: من فکر نمی کنم ما باید لرزش دست هرگز دوباره’ 16 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس بیشترمدیر موسسه آلرژی و بیماری های عفونی قانونگذاران گفت که بدترین coronavirus نقاط داغ در حال نشان دادن نشانه هایی از “ثبات.” Mnuchin (تصویر زیر) استفاده می شود تماس به لابی نمایندگان مجلس به سرعت تصویب قانون برای کمک به بالا بودن تعداد کسب و کارهای کوچک که نیاز به وام به سعی کنید به شناور باقی می ماند در حالی که اقتصاد همچنان توقیف.

هیل: سناتور دموکرات به دنبال بودجه فدرال برای کمک به اخبار محلی رسانه ها به عنوان بخشی از coronavirus محرک قانون.

تپه: آمریکا معرفی یک لایحه روز چهارشنبه برای خنثی کردن قیمت سنگ آهن در بازار.

***

ایالات متحده CORONAVIRUS به روز رسانی: مقامات فدرال در روز چهارشنبه زحمت کشیده به اعتصاب تعادل بین coronavirus داده های مورد اشاره در بهبود بالقوه و گریم برگه از مرگ و میر در نیویورک نیوجرسی و لوئیزیانا.

Fauci گفت: به نظر می رسد کاخ سفید پیش بینی از موارد جدید احتمالی و مرگ و میر به عنوان تابستان نخواهد بود به عنوان بالا به عنوان در ابتدا برآورد مطلوب ثبت نام. بخشی از این توضیح به نظر می رسد بهتر از حد انتظار رعایت داوطلبانه توسط آمریکایی ها با هدایت برای شستن دست عمل اجتماعی فاصله و رعایت دستور به ماندن در خانه.

“اگر چه یکی از مدل های اصلی پیش بینی شده 100 – تا 200000 مرگ و میر به عنوان ما در حال گرفتن اطلاعات بیشتر و دیدن اثر مثبت کاهش تعداد کسانی که در حال رفتن به توان کاهش داد,” Fauci گفت: در طول یک فاکس نیوز مصاحبه. “من نمی دانم که دقیقا چه تعداد در حال رفتن به می شود اما در حال حاضر به نظر می رسد مانند آن را به کمتر از اصلی طرح” (تپه).

سی ان ان: اینجا چرا coronavirus مورد مدل تجدید نظر شده روزانه نشان می دهد مرگ و میر کمتر از ترس: آمریکا و رفتارهای خود را تغییر داده اند.

تپه: Fauci می گوید: “من فکر نمی کنم ما باید همیشه لرزش دست هرگز دوباره به با شما صادق باشد. نه تنها این امر می تواند خوب برای جلوگیری از بیماری کروناویروس; آن احتمالا کاهش موارد آنفلوانزا به طور چشمگیری در این کشور است.”

این نتیجه رسیدند که کاهش کار باعث اوباما به صدای جیر جیر خود را تشویق همراه با یک مقاله خبری: “اجتماعی فاصله خم و منحنی را تسکین می دهد برخی از فشار بر ما قهرمانانه پزشکی حرفه ای. اما به منظور تغییر کردن زمان سیاست های کلیدی این خواهد بود که یک سیستم قوی تست و مانیتورینگ – چیزی است که ما باید در عین حال برای قرار دادن در محل در سراسر کشور.”

 

تپه: مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در روز چهارشنبه صادر راهنمایی های جدید برای کارگران ضروری است که در نزدیکی به تایید موارد coronavirus اما بدون علامت و در حال حاضر می خواهید با خیال راحت به بازگشت به کار.

 

فرضیه دیگر در حال حاضر افشا و خنثی است که جوان مردم را بهتر از سالمندان هنگامی که با آلوده coronavirus. دانشمندان به دنبال در آمار اولیه از چین کره جنوبی و ایتالیا فکر افراد جوان ممکن است کمتر در معرض خطر جدی ديسترس تنفسی و مرگ از COVID-19. اما یک تحلیل واشنگتن پست از دسترس دولت داده می یابد که 759 افراد جوانتر از 50 کشته شده اند توسط این ویروس در ایالات متحده از جمله بسیاری از بیماران در 20s و 30s با سلامتی شناخته شده آسیب پذیری قبل از عفونت است.

وجود دارد حداقل یک اسطوره است که علم پاک کردن: coronavirus بعید است که به فروکش در آب و هوای گرم با توجه به آکادمی ملی علوم برای مقابله با این تصور که COVID-19 ممکن است عمل مانند آنفلوانزا و جزر و خروش به عنوان فصلی تهدید سلامت (واشنگتن پست).

در نیویورک و نیوجرسی در چهارشنبه مرگ و میر ناشی از کوروناویروس مشخصی به یک ترکیب جدید با کیفیت بالا برای دومین مستقیم بعد. این ویروس کشته شدن یکی دیگر از 779 نفر در ایالت نیویورک در طی یک دوره 24 ساعت یک قلب شکستن رکورد رژیم صهیونیستی است. اندرو کومواندرو CuomoOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مراحل حمله که | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند پایین تر از اولین پیش بینی شده | خانه پنل هشدار فدرال ذخایر لوازم پزشکی تهی | Mnuchin, شومر در مذاکرات بیش از امداد معامله 16 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس Mnuchin, شومر در مذاکرات به اعتصاب کوتاه مدت امداد رسانی ایران (D) گفت: در مقایسه با 731 روز سه شنبه (تپه). در نیوجرسی 275 نفر Gov. Phil مورفی (D) گفت: از 232 روز سه شنبه.

تأکید مبرم تهدید در نیویورک و نیوجرسی 7,772 مردم از دست داده اند و زندگی خود را به COVID-19 در این دو کشور بیشتر از بقیه ایالات متحده ترکیب شده است. و در نیویورک, بیشتر مردم باید آزمایش مثبت برای عفونت از هر کشور در خارج از ایالات متحده از جمله سخت-آمار ایتالیا و اسپانیا (نیویورک تایمز). حداقل 40 درصد از COVID-19 آزمون در نیویورک و نیوجرسی مثبت هستند با یک ترکیب 11,000 موارد جدید در هر روز است.

> ایندیانا: در پنس اصلی دولت حداقل سه شهرستان در ایندیانا را در میان بالاترین سرانه COVID-19 عفونت نرخ در ایالات متحده با شکوه منطقه سیاتل و برخی از شهرستان در نزدیکی دیترویت. “من می دانم که بسیاری از افرادی که فوت کرده اند. و اگر من آنها را نمی دانم, من می دانم کسی که می داند که آنها” گفت: Sean Durbin, Decatur County سلامت عمومی آمادگی هماهنگ کننده. “بنابراین شما دیدن غم و اندوه. شما ببینید که چگونه از آن بازدید به خانه. خواهد بود که بزرگترین تفاوت از شهرستان های است که همه ما می دانیم هر یک از دیگر. آن را مانند یک نفر از خانواده خود را در حال مرگ” (آسوشیتد پرس).

> واشنگتن: رژیم صهیونیستی. جی Insleeجی رابرت InsleeWashington اورگان نشان می دهد امیدوار کننده coronavirus روند یک شبه دفاع: 10,000 بیشتر سرباز گارد ملی برای پیوستن به مبارزه با کروناویروس | دموکرات شناور لایحه برای بازگرداندن پنتاگون ناظر به ویروس نظارت پنل | افغانستان منتشر شده 100 طالبان زندانی واشنگتن بازگشت بیمارستان صحرایی به FEMA بیشتر (D) روز چهارشنبه در یک تصمیم پیشنهاد خود دولت است احساس اعتماد به نفس بیشتری که خود را کاهش تلاش در کاهش ميزان عفونت به طور چشمگیری. “پس از مشورت با محلی و ایالتی و فدرال رهبران DOD [وزارت دفاع] بیمارستان صحرایی در حال حاضر مستقر در قرن لینک میدان رویداد مرکز خواهد بود بازگشت به FEMA [سازمان مدیریت اضطراری فدرال] بنابراین می توان آن را مستقر به دولت دیگر رو به یک مهم تر نیاز” او در بیانیه ای گفت.

این تپه رید Wilson, گزارش واشنگتن و اورگن با استفاده از تکنیک های موثر که می تواند در کشورهای دیگر.

تپه: متحده به طور فزاینده ای اقدام به کاهش خطر COVID-19 عفونت در زندان جمعیت.

تپه: دولت و مقامات بهداشت فدرال هستند با دعوت از مردم سراسر کشور به سفر و یا جمع آوری در گروه های پیش از عید رمضان و عید فصح.

آسوشیتد پرس: trump’s اسطوره ها و اطلاعات غلط با برخی از واقعیت جاری از coronavirus تست به شغل جدید رئیس جمهور مدعی شد ایجاد شده توسط دختر خود را.

سیاسی: به عنوان دولت فدرال چرخ کردن تریلیون دلار در اقتصاد و همه گیر امداد هیچ یک از توابع نظارت شامل نجات ماموت بسته عملیاتی و مشکلات مشهود تنها چند هفته پس از تصویب.

تپه: مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت که دولت مسدود خواهد شد $452 میلیون در تخصیص بودجه برای حمایت از بهداشت عمومی تلاش های سازمان جهانی بهداشت (WHO) در حالی که تحقیق در آن موضع با چین و همه گیر.

که اشتباه کردم” رئیس جمهور گفت: برای دومین روز بدون ارائه جزئیات از آمریکا سوء ظن. “آنها به حداقل برسد یک تهدید بسیار به شدت. خوب نیست.”

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus (تصویر زیر) را تکذیب کرد سازمان بهداشت جهانی او منجر حاکی از تعصب به نفع چین به عنوان یک اپیدمی ویروسی شناخته شد در اواخر سال گذشته. “Please don’t سیاسی این ویروسگفت:” (نیویورک تایمز).

در تمرکز/تیز می گیرد

CORONAVIRUS & بین الملل: نخست وزیر بوریس جانسون است که “بهبود” از او به عنوان صرف یک سوم شب در بخش مراقبت های ویژه دریافت درمان عوارض ناشی از عفونت با COVID-19.

با توجه به صدراعظم Rishi Sunakنخست وزیر شد و “تعامل مثبت” با کارگران در سنت توماس ” بیمارستان در لندن است. خیابان داونینگ اضافه شده در بیانیه ای که جانسون “در ادامه به پیشرفت مداوم است.”

آخرین از بیمارستان است که نخست وزیر همچنان در بخش مراقبت های ویژه که در آن وضعیت او رو به بهبود است,” Sunak روز چهارشنبه گفت:. “من همچنین می توانید به شما بگویم که او نشسته است تا در بستر و تعامل مثبت با تیم بالینی” (بی بی سی).

وزیر فرهنگ و ارشاد الیور Dowden اضافه شده در روز پنج شنبه که “همه چیز برای او بهتر است” (رادیو فردا).

همانطور که از شنبه شب بریتانیا بود 61,474 تایید موارد این ویروس در حالی که مرگ و میر نشسته در 7,097.

خبرگزاری بلومبرگ: ایتالیا, بریتانیا ممکن است گسترش محدودیت;, آلمانی, موارد صعود.

> چین: کشورهای سراسر جهان در حال نگه داشتن چشم و نزدیک در ووهان آلاینده شهرستان از 11 میلیون که موجب بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن را به آرامی بازگشت به زندگی روزمره پس از این کشور به پایان رسید 76-day مستند در روز سه شنبه.

تپه را Niv Elis طول می کشد نگاهی به پنج چیز به دیده بان به عنوان ووهان تلاش می کند برای به دست آوردن یک ظاهر عادی و به طور بالقوه ارائه یک مسیر را برای دیگر شهرستانها ایالات متحده و سازمان ملل به دنبال دارد. رئیس در میان کسانی است که آیا جدید مورد تأیید خواهد سنبله.

“من فکر می کنم با سرعت از بازگشایی مهم است به تماشا می گوید:” بث ان Bovinoرئیس U. S اقتصاددان در S&P رتبه جهانی. “اگر آنها بیش از حد آهسته اقتصاد خود را نمی توانید انتخاب کنید تا و آنها نمی توانند امکان استفاده از این واقعیت است که آنها تنها بازیکن در شهر است. اگر آنها بیش از حد سریع و سپس خطر موج دوم آشکار می شود.”

همچنین ارزش نگه داشتن چشم در این است که چگونه این شهر می آید و از لحاظ اقتصادی و اگر آن را شبیه یک “V شکل” بازیابی است که بازارهای ایالات متحده امیدوارند که می آید به ثمر, و چگونه به زودی کسب و کار هستند و در حال اجرا در سراسر شهرستان.

آسوشیتد پرس: کشور شروع به فکر کردن در مورد کاهش در محدودیت.

رویترز: چین به دنبال حاوی جدید کروناویروس “سکوت حامل.”

> روسیه: رئیس جمهور ولادیمیر پوتین,ولادیمیر ولادیمیرویچ PutinWhat راه برای ناتو ؟ مجارستان به شرح زیر ترکیه پایین استبدادی مسیر بلاروس را مخاطره آمیز coronavirus استراتژی جدید شروع نشده است NAFTA مطلب گفت: روز شنبه در یک سخنرانی تلویزیونی نشست منطقه ای فرمانداران و مقامات بالا که بقیه از ماه آوریل ثابت خواهد کرد بسیار مهم در این کشور در نبرد با COVID-19 گذاشته و جدید معافیت های مالیاتی برای حمایت از کسب و کار و کارگران همراه با افزایش حمایت از بیکاران روس ها.

پوتین نیز در مقایسه با ملی مبارزه با ویروس به آن جنگ قرون وسطی در برابر مهاجمان در تاریخ 11 و 12 قرن و گفت که آنها را شکست کسانی که دشمنان در راه همان است.

“همه چیز می گذرد و این خواهد شد. کشور ما شده است از طریق جدی از آزمون بیش از یک بار: هنگامی که عذاب Pechenegs و Cumans روسیه مقابله با همه چیز” پوتین گفت (بی بی سی).

با توجه به آخرین آمار وجود دارد 10,131 موارد مثبت و 76 و میر ناشی از COVID-19 در کشور است.

آسوشیتد پرس: به عنوان شیوع پهن کردن در مکان های ژاپن و هندوستان مشاهده موارد بیشتر.

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: [email protected] و [email protected] ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

ما در حال حاضر در یک رکود عمیق است. می تواند ما را از آن کوتاه است ؟ توسط جی Shambaugh, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/2UShrpS

مغلوب ساختن پیشی جستن منافع خود در تقابل با امن coronavirus سیاستتوسط Michael J. Stern, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/3c22pDH

حمایت محتوا — FACEBOOK

نگه داشتن مردم در امن و مورد COVID-19

ایمن ماندن و آگاهانه در طول COVID-19 بحران با آخرین اطلاعات از اعتماد مقامات بهداشتی مانند CDC.

بازدید Facebook جدید کروناویروس (COVID-19) مرکز اطلاعات برای بیشتر.

که در آن و زمانی که

خانه را طرفدار forma جلسه در روز جمعه در ساعت 9 صبح خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyHillicon دره: گوگل ممنوعیت زوم از آن کار رایانه | Dem هشدار کاخ سفید در برابر استفاده از نظارت برای مبارزه با ویروس | قانونگذاران فشار خانه رهبران از راه دور رای گیری در کنگره Massie تهدید به بلوک بعدی امداد قبض تلفن به صورت کنترل از راه دور رای گیری نمایندگان مجلس طرح پیشنهادی برای رای گیری مجازی بیشتر (R-کالیفرنیا.) خواهد شد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در 11:20 صبح

سنا تشکیل خواهد شد در یک طرفدار forma جلسه در ساعت 10 صبح آرا نیست برنامه ریزی شده تا مارس 20.

رئیس جمهور اتحاد ناهار در 12:30 بعد از ظهر با وزیر خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoGOP هرزه تماس برای ما به ارمغان بیاورد بین المللی مورد در برابر چین بیش از coronavirus بلاروس را مخاطره آمیز coronavirus استراتژی آمریکا و تهدید مقاومت مواجه در عربستان سعودی در میان بازار نفت رکود بیشترو در ساعت 2:30 بعد از ظهر مغلوب ساختن پیشی جستن در گفتگو با سلامت روانی رهبران و طرفداران از طریق تلفن.

پنس منجر خواهد شد یک بعد از ظهر coronavirus نیروی کار جلسه و شرکت در یک شب اخبار جلسه.

رئیس فدرال جروم پاول ارائه یک سخنرانی درباره اقتصاد در ساعت 10 صبح زنده جریان از موسسه بروکینگز در واشنگتن است.

اقتصادی indicator مقدماتی شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده برای ماه آوریل منتشر خواهد شد توسط دانشگاه میشیگان در ساعت 10 صبح است و انتظار می رود برای نشان دادن بدبینی در میان مصرف کنندگان در مورد یک پوسته حیرت اقتصاد ایالات متحده.

تپه روز دوشنبه راه اندازی شد Coronavirus گزارش گروگان توسط: سردبیر در-بزرگ استیو Clemons. روزانه ایمیل به روز رسانی شامل مصاحبه های ویدئویی منحصر به فرد با سیاستگذاران. ثبت نام در اینجا!

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

تهمت اظهارنامه مالیاتی: وزارت خزانه داری بازرس کل ارسال یک گزارش به خانه دموکرات روز چهارشنبه در جابجایی از قانونگذاران دموکرات’ درخواست خود برای مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی هیل نائومی Jagoda زد.

Tech: Drizly الکل تحویل برنامه پررونق است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با دستور موجی از آمریکایی ها گیر خانه و ایالات متحده به طور موقت آرامش خود را مشروب قوانین برای کمک به شرکت ها برای دیدار با این تقاضا است. این شرکت دیدم تقریبا 1600 درصد رشد در سال بیش از سال جدید مشتریان در پایان ماه مارس, مدیر عامل کوری Rellas گفت: تپه.

هواپیمایی: حامل داخلی می خواهید فدرال امداد اما در حال پیدا کردن همدردی کمی از مصرف کنندگان و برخی از اعضای کنگره به آنها استدلال می کنند که آنها نمی توانیم به بازپرداخت مبتنی مشتریان به عنوان مورد نیاز (NPR). … خدمه پرواز به طور فزاینده ای ترس از ابتلا به کروناویروس در حالی که در ادامه به پرواز (واشنگتن پست).

می خورد برای یک علت های خوب: اتباع واشنگتن همکاری با آشپز خوزه آندرس‘s جهانی غیر انتفاعی به نوبه خود بیس بال استادیوم آشپزخانه به یک سایت که از آن به طبخ و توزیع هزاران نفر از وعده های غذایی رایگان به سی ساکنان که نیاز به کمک در طول بیماری همه گیر. اولین وعده های غذایی به بیرون رفت در روز چهارشنبه. با شهر اجازه جهان آشپزخانه مرکزی و تیم تازه تاسیس خیریه بازوی اتباع Philanthropies آماده غذاهای گرم برای تحویل توسط Uber می خورد رانندگان به مسکن عمومی در نیروی دریایی محوطه و اسکله غربی محله و همچنین اتباع بیس بال جوانان آکادمی در فورت Dupont. کار با شهر لیست گیرنده است که انتظار می رود به گسترش برای کمک به بی خانمان جمعیت و ساکنان محروم نقاط شهر (خوار DC).

نزدیک

و در نهایت … آن روز پنج شنبه که به معنی آن زمان برای این هفته گزارش صبح امتحان! با الهام از بهداشت ، برنی ساندرز ترک سال 2020 نژاد, ما مشتاق برای برخی از هوشمند حدس در مورد سناتور ورمونت.

ایمیل خود را در پاسخ به [email protected] و/یا [email protected] و لطفا اضافه کردن “امتحان” به موضوع خطوط. برندگان که ارائه پاسخ های صحیح را به لذت بردن از برخی از غنی سزاوار خبرنامه شهرت در روز جمعه.

در سال 2016 نامزدی حزب دموکرات مبارزه با چگونه بسیاری از ایالات و مناطق را ساندرز حمل می کنند ؟

 1. 15
 2. 19
 3. 23
 4. 26

چگونه ساندرز اعلام 2016 مبارزات انتخاباتی ؟

 1. کمپین تجمع در آیووا
 2. Ben & jerry’s تجاری
 3. کنفرانس مطبوعاتی در خارج از کنگره
 4. سیاست و تخم مرغ در نیوهمپشایر

در سال 2020 اصلی بحث در دیترویت در ماه ژوئیه گذشته چه نظر را ساندرز را به Rep. تیم رایانتیموتی (Tim) RyanDemocrats چشم اضافی امداد چک برای coronavirus قانونگذاران فراخوان جهانی درآمد اولیه میان coronavirus بحران دموکرات پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ بیشتر (D-اوهایو) در مورد مالکیت خود را از “مدیکر برای همه” موضوع ؟

 1. “که مال شما نیست. که مال من.”
 2. “من نوشت: لعنت بیل!”
 3. “شما تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن!”
 4. “احساس برن”

پس از کمپین 2016 که کمدین به طور منظم به تصویر کشیده ساندرز در “شنبه شب زنده”?

 1. Jason Alexander
 2. Larry David
 3. Louis C. K.
 4. David Koechner

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>