تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – آمریکایی ها با COVID-19 ایمنی ممکن است ما را به کار

ارائه شده توسط Facebook

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. این چهارشنبه. ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

کل ایالات متحده coronavirus مرگ و میر گزارش شده هر روز صبح این هفته: دوشنبه, 9,648; سه شنبه 10,993; یکشنبه 12,911.

“وقتی که من رسیدن به بهشت من میخوام لرزش خدا دست

با تشکر از او را برای برکت تر از یک مرد می تواند ایستادن.

سپس من میخوام یک گیتار و شروع rock-n-roll band

بررسی به یک تورم هتل. آیا زندگی پس از مرگ grand?”

جان Prine “هنگامی که من به بهشت”

تصرف در امید رهایی از coronavirus بدبختی در آمده است که در زمان فشار از آمریکا سرایت رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCDC به روز رسانی وب سایت به حذف دوز راهنمایی در مبارزه با مواد مخدر تبلیغ با تهمت و نسبت ناروا به او می گوید می خواهم اقتصاد برای بازگشایی ‘با یک انفجار بزرگ” اما اذعان به آن ممکن است محدود گراهام پشت مغلوب ساختن پیشی جستن پاکستان هیچ پول برای کسانی که در آینده لایحه بودجه بیشتر ازخود بیماری عفونی مشاوران و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن, تماس, گزارش, بیمارستان, کمبود ‘یکی دیگر از جعلی پرونده’ | تهمت وزن انجماد بودجه که به نیویورک می بیند یکی دیگر از 731 مرگ و میر | ایالات نبرد برای منابع | مک کانل شومر رهبری برای برخورد شبانه دفاع: نیروی دریایی رئیس استعفا بیش از ناو هواپیمابر بحث | تهمت جایگزین پنتاگون IG | بیمارستان خدمه کشتی, عضو آزمایشات مثبت برای coronavirus NRA گزارش میسازد کردن ده ها تن از کارکنان در میان coronavirus بیشتر (D) روز سه شنبه گفت: آنتی بادی آزمایش به شما اجازه بسیاری از امریکا برای بازگشت به, به احتمال زیاد ،

در میان بحث در مورد که در آن COVID-19 عفونت و مرگ و میر در حال افزایش در انتخابات گفت: برنامه ای را آغاز کرده اند برای راه اندازی مجدد idled اقتصاد است.

کلید برای گرفتن شهر نیویورک همسایه نیوجرسی و قطعات کانکتیکات بازگشت به کار خواهد شد آنتی بادی آزمون کومو گفت: انعکاس پزشکی کارشناسان و محققان که می خواهید برای دیدن اگر COVID-19 بازماندگان نوع ایمنی است که می تواند سپر آنها را از آینده شیوع کروناویروس و اجازه می دهد آنها را به خط مقدم اقتصادی این کشور احیای.

در روز سه شنبه فرماندار در زمان هدف در هدف است که به نظر می رسد در این ماه حداقل یک دور واقعیت: تست هر فرد در منطقه سه جانبه دولت برای تعیین اگر آنها قرارداد COVID-19 و توسعه آنتی بادی و یا اگر آنها گریختم ویروس باقی می ماند و در خطر ابتلا به عفونت. نتایج حاصل از این نوع از جرم, تست کومو گفت: کلیدی خواهد بود برای توسعه راهنمایی های جدید برای خود دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که بی تاب است برای تغییر فراتر از بدترین بیماری همه گیر و مشتاقانه خفاش ها دور هر naysayers demurred وقتی پرسید که آیا او می خواهم به شکل ویژه اقتصادی نیروی کار به بازی کردن تدریجی راه اندازی مجدد از اقتصاد ایالات متحده. “ما می خواهیم به آن را باز کنید به زودی,” او گفت: یک خبرنگار.

ظاهر می شود در فاکس نیوز با Sean HannitySean Patrick HannityTrump می گوید او می خواهم اقتصاد برای بازگشایی ‘با یک انفجار بزرگ” اما اذعان به آن ممکن است محدود تهمت بازدید بایدن برای نشان virus ممکن است نیروی دموکرات برای برگزاری مجازی کنوانسیون تهمت ضربه شلاق در اکنون WaPost میان انتقاد از coronavirus پاسخ بیشتر ساعت بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست برای بازگشایی اقتصاد با “انفجار بزرگ” در صورتی امکان پذیر است. “ما به دنبال در دو مفهوم. ما در حال نگاه کردن به این مفهوم که در آن شما باز کردن بخش و ما نیز به دنبال این مفهوم که در آن شما باز کردن همه چیز” (تپه).

معاون رئیس جمهور پنس گفت: دولت یک “دوگانه پیگیری است که رئیس جمهور در حال حاضر آغاز” در میان مشاوران اقتصادی کسب و کار و ایالات متحده آماده می شود به سهولت اقامت در خانه مشاوره به عنوان به زودی به عنوان بهداشت عمومی داده ها را بهبود می بخشد. بازگشت دانش آموزان و معلمان به کلاس های درس “خواهد بود بخشی از آنچه که ما به دنبال در,” او اضافه شده است.

پنس گفت: مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) امروز به موضوع راهنمایی های جدید برای افرادی که در نزدیکی به کسی تایید کرد که قرارداد COVID-19 است که بدون علامت. که هدایت آن خواهد بود مفید به مردم بازگشت به کار معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: توصیه می کنم که افراد در آن وضعیت پوشیدن حفاظت صورت عمومی و یا در اطراف افراد دیگر و نظارت بر درجه حرارت به طور منظم.

Anthony Fauciآنتونی FauciCDC به روز رسانی وب سایت به حذف دوز راهنمایی در مبارزه با مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن Fauci: کشور باید در شکل خوب’ به بازگشایی مدارس در پاییز مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به تعلیق کمک های مالی به کسانی که بیشترمدیر موسسه آلرژی و بیماری های عفونی که خواسته در مورد اینکه آیا پدر و مادر می تواند برنامه ریزی برای سال تحصیلی پاییز امسال پیشنهاد کرد که در حالی که برنامه های تابستانی باقی خواهد ماند در شار زندگی برای بسیاری از خانواده ها را احساس متفاوت در پنج ماه است.

“من به طور کامل انتظار می رود که در زمان ما به سقوط … این خواهد بود که تحت کنترل به اندازه کافی” برای برنامه ریزی به دلیل همه گیر وضعیت پس از آن “خواهد بود نه مثل حالا” Fauci گفت. “مطلق وجود ندارد پیش بینی, اما من فکر می کنم ما در حال رفتن به در شکل خوب,” او گفت: (تپه).

این فقط خلاقیت و نبوغ مردم آمریکا به مرحله بدون بازگشت فقط گفت:’OK همه شرط هستند ، ما در حال رفتن حق بازگشت به حالت عادی‘ ” Fauci توضیح داد: در طول یک وال استریت ژورنال پادکست. “وجود دارد یک تست آنتی بادی که خواهد شد به طور گسترده ای توزیع شده خیلی زود در چند هفته آینده است که به شما اجازه می دانم که آیا یا نه شما آلوده شده اند. …پس از آن شما می توانید آغوش heck از مادر بزرگ خود را و نه در مورد آن نگران باشید.

دبورا Birxکه مختصات سیاست های بهداشتی برای رئیس جمهور coronavirus نیروی کار و immunologist هشدار آمریکایی ها به پرش تفنگ به سعی کنید به آزمون خود آنتی بادی وضعیت با جستجو در اینترنت و خرید هر آنچه که آنها می توانید پیدا کنید. “لطفا صبر کنید تا زمانی که ما این آزمون در دسترس و معتبر,” او گفت:.

تپه: CDC آغاز می شود تست خون برای آنتی بادی coronavirus درمان است.

در روز سه شنبه کومو قرار دادن یک تماس به شرکت هایی که تولید می تواند ده ها میلیون نفر از قابل اعتماد آنتی بادی آزمایشات خود را در منطقه اشاره کرد که او را در هماهنگی با فرمانداران از نیوجرسی و کانکتیکات به طرح احتمالی بازگشت میلیون ها نفر از کارگران به سیب بزرگ است.

در فنلاند برای مثال تصادفی آنتی بادی آزمایش در سن کار مردم در حال حاضر آغاز شده و با یک استراتژی در محل به گسترش این تست به هر کس دیگری در این کشور به تدریج (YLE). آلمان اعلام کرد در ماه گذشته است که آن را با استفاده از “ایمنی گواهینامه های” شبیه به گواهی واکسیناسیون است که اجازه خواهد داد که شهروندان که coronavirus آنتی بادی بازگشت به کار (تلگراف).

اقتصادی ایالات متحده fallout در ضمن در ادامه به نگرانی رئیس جمهور و اعضای کنگره است. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه در آغوش فشار اضافی برای مخارج محرک از جمله گسترده هزینه های زیربنایی که او گفت می تواند از سود کم یا صفر نرخ بهره. در تئوری وجود دارد حرکت در کنگره برای چهارمین مرحله از امداد رسانی قانون اما جمهوری خواهان و دموکرات ها باید ایده های مختلف در مورد مواد تشکیل دهنده برچسب قیمت و مقدار زمان آن را به کار کردن (تپه).

یک ایده به دست آوردن کشش در میان دموکرات ها است تعلیق پرداخت وام مسکن است که مارپیچ به تعلیق پرداخت اجاره. هزینه ها به خزانه خواهد بود عظیم الجثه ،

اتفاق می افتد بسیار سریع تر در کنگره خواهد شد تصویب اضافی فدرال تخصیص بودجه بیشتر برای کسب و کار کوچک وام با حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و وزارت خزانه داری. دولت را بپرسید برای اضافی $250 میلیارد دلار در بودجه برای وام به کسب و کارهای کوچک خود را برای دیدار با تقلا برای رهایی پس از ضربه سخت توسط دولت های ایالتی و محلی stay-at-home سفارشات (واشنگتن پست).

بدون پرداختن به سختی در میان ملت کسب و کارهای کوچک که شامل رستوران ها و کافه و سالن های کوچک و مغازه های خرده فروشی رئيس جمهور با اشاره به حجم عظیم از برنامه های کاربردی است که به دنبال به واجد شرایط برای وام. “این واقعا محبوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آن صدها نفر از هزاران نفر از برنامه های کاربردی. آنها واقعا آن را دوست دارم.”

خواست روز سه شنبه اگر دولت معتقد جدید تزریق منابع مالی به اندازه کافی خواهد بود برای کسب و کار کوچک وام را فدرال در مجموع به 600 میلیارد دلار تهمت گفت. “ما در حال رفتن به پیدا کردن.”

به طور جداگانه قانونگذاران و نمایندگان مستقل شروع به تمرکز بر روی پتانسیل برای کلاهبرداری که میلیون ها نفر از آمریکایی ها آماده برای دریافت فدرال محرک سپرده 1200 $یا بیشتر از شروع این ماه و در ادامه به سقوط. قانونگذاران در حال تشویق آمریکایی ها مراقب باشند در مورد کلاهبرداران و متقلبان و اصرار آژانس های فدرال به تدوین و فرموله کردن برنامه های است که می تواند به متوقف کردن مجرمان از preying در معرض دریافت کنندگان (تپه).

تپه Memo: Coronavirus چالش های هر دو سیاسی و پزشکی به شدت وزن در مغلوب ساختن پیشی جستن هدف از بازگشایی اقتصاد آمریکا به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

تپه: مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان هدف در روز سه شنبه در سازمان بهداشت جهانی (WHO) نشان می دهد همراه با برخی از اوباما است که ایالات متحده نمی خواهد مناسب هزینه اضافی-های بدون آزمون که موضع نسبت به چین است. تهمت و ادعا میکند که سازمان بهداشت جهانی این است که گرایش به نفع چین است و “اشتباه در مورد بسیاری از چیزها” از جمله در سراسر جهان تهدید مطرح شده توسط COVID-19 که در چین نشات گرفته.

تپه: رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور و Fauci پیش بینی ایالات متحده coronavirus اطلاعات آنها گفت: نشان می دهد یک قیمت سنگین پرداخت شده توسط آمریکایی های آفریقایی تبار به عنوان اندازه گیری توسط مرگ و میر و جدی زجر تنفسی در هنگام بستری با COVID-19. “آنها بسیار تند و زننده اعداد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

پنس گفت: دولت مونتاژ اطلاعات از مقامات بهداشت عمومی در حال حاضر و Fauci گفت: نتایج خواهد بود ساخته شده “را به عنوان به زودی به عنوان ما به اندازه کافی داده است.”

آمریکایی های آفریقایی تبار رنج می برند چرا که از سلامت کلی خود را در شرایط Fauci گفت که اغلب شامل دیابت و فشار خون بالا و آسم و بیماری های دیگر است که آنها را منجر به “مشکل جدی و مرگ” در نرخ بالاتر از دیگر جمعیتی که آلوده. Coronavirus او افزود:”در حال درخشیدن نور چگونه غیر قابل قبول است” که سیاه پوستان در سال 2020 همچنان به تجربه استارک مراقبت های بهداشتی و نابرابری.

واشنگتن پست تحلیل اطلاعات موجود نشان می دهد که شهرستان هستند که اکثریت سیاه باید سه برابر میزان عفونت و تقریبا شش برابر میزان مرگ و میر به عنوان شهرستانهای استان که در آن ساکنان سفید در اکثریت هستند.

واشنگتن دی سی پیش بینی اوج آن سرایت در ماه مه یا ژوئن و به طور معمول گردشگری متمرکز شهرستان در حال حاضر در حال مبارزه با تخلفات اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات و به دنبال شدت اجرای stay-در-خانه دستورالعمل. شهردار موریل Bowser خود (D) اعلام کرد که نزدیک به 1 در 7 ساکنان واشنگتن به احتمال زیاد مبتلا به کروناویروس در پایان سال با بدترین طرح از بیش از 1 ، 000 مرگ و میر بر اساس بیماری مدل (آسوشیتد پرس).

تپه: بیمارستان های در حال اجرا کوتاه از مواد مخدر است که به کمک coronavirus بیمارانی که باید انتوبه و متصل به هواکش.

تپه: در ضمن متحده همچنان به سرزنش زنجیره تامین جهانی کمبود و سازمان مدیریت اضطراری فدرال که تبدیل به یک رقیب با متحده برای تامین به عنوان شکار همچنان به خرید کافی تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش در طول بیماری همه گیر.

  

به جایگزینی برای فرد در گردهمایی این ماه میلیون ها نفر از مردم با استفاده از آنلاین شرکت زوم به صورت مجازی عبادت مجالس ترحیم و جشن و آموزش و پرورش و جلسات (تپه).

خود انزوا به کاهش پاتوژن اتحاد لرزاند خانه عبادت در سراسر ایالات متحده است. آنها نگرانی در مورد کاهش حضور و غیاب و درآمد به عنوان یکی از پر رفت و آمدترین مذهبی فصول سال در اين زمينه است. کوچک کلیساها به ویژه آسیب پذیر (تپه).

بیشتر مدیریت اخبار:

> West Wing: مغلوب ساختن پیشی جستن و جدید خود را در کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsTrump می لرزد WH ارتباطات تیم Kayleigh McEnany را به کاخ سفید وزیر مطبوعات گریشام برگ نقش به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید بیشتراعلام کرد یک تغییر در کاخ سفید ارتباطات (تپه). دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشاماستفانی GrishamTrump می لرزد WH ارتباطات تیم هیل Coronavirus گزارش: Debruyne می گوید: پاسخ جهانی پلت فرم های مورد نیاز; ناوارو شاهد آمدن آن تپه 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن جدید وزیر مطبوعات در آخرین وسیع تر تبدیل خواهد شد اولین بانوی Melania TrumpMelania TrumpTrump می لرزد WH ارتباطات تیم هیل 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن جدید وزیر مطبوعات در آخرین لرزش تا گریشام برگ نقش به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید بیشتر‘s رئیس ستاد و Kayleigh McEnany حرکت بیش از رئیس جمهور به کمپین تبدیل چهارم مغلوب ساختن پیشی جستن دبیر مطبوعاتی (تپه).

> بازرس ژنرال: مغلوب ساختن پیشی جستن است که تشبیه مجریه بازرسان به طور کلی به حزبی جاسوس جایگزین پنتاگون watchdog که به عنوان بازرس کل بازی یک نقش نظارتی بر دولت 2.2 تریلیون دلار در اقتصادی امداد بودجه (تپه). رئیس جمهور انتخاب IGs او معتقد خواهد بود وفادار به او گفت که او نامزد مجلس سنا در هفت نامزد به عنوان بازرسان به طور کلی در اطراف سازمان ها و ادارات.

> نیروی دریایی ایالات متحده: اقدام نیروی دریایی رئیس توماس Modly استعفا داد و روز سه شنبه پس از نزدیک به یک هفته از جنجال در مورد اخراج او از ناو یو اس اس تئودور روزولت کاپیتان برت Crozierکه دوره نقاهت در گوام از عفونت با COVID-19 همراه با 172 از ملوانان از ناو هواپیمابر هسته ای. Modly علنا به نام Crozier “احمق” و بعد از آن عذرخواهی کرد تحت فشار قبل از استعفا. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او هیچ نقشی در Modly تصمیم. “من فکر می کنم او این کار را فقط برای پایان دادن به این مشکل” رئیس جمهور گفت:. Crozier تهمت تکرار “اشتباه” زمانی که او مطرح شده زنگ در نوشتن در مورد خود بیمار خدمه در راه است که به بیرون درز به اخبار رسانه ها (تپه).

حمایت محتوا — FACEBOOK

حمایت سازمان بهداشت جهانی COVID-19 جهانی پاسخ

کمک های مالی کمک کند که برای جلوگیری از شناسایی و پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. از Facebook شرکت مطابق با اول 10 میلیون دلار اهدا بنابراین هر سهم می رود بیشتر است.

اهدا به COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق.

پیشرو در روز

سیاست: ویسکانسین جلو رفتم و خود را برگزار اولیه انتخابات روز سه شنبه با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت و درمان و اجتماعی فاصله دستورالعمل در حالی که coronavirus نوردد در سراسر کشور.

به عنوان تپه انتخاباتی گزارش اشاره کرد رای دهندگان در مراکز رای دهی مناطق در سراسر ویسکانسین مواجه صف های طولانی در کاهش تعداد از رای گیری در رسانه ها به عنوان دولت در برخورد با کمبود مراکز رای دهی کارگران است. اضافه کردن به ظرف غذا, دولت, کمیسیون انتخابات تحت فشار است به تعداد حدود 900,000 رای غیابی است که بازگردانده شده است تا کنون بیش از همه برگه های رای بازیگران در طول سال 2016 انتخابات.

برنده دموکراتیک اولیه مسابقه بین معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenTrump می لرزد WH ارتباطات تیم تپه انتخاباتی گزارش: ویسکانسین رای با وجود بیماری همه گیر کوروناویروس رهگیری را Ryan گریم می گوید کومو است که برنده بیش از منتقدان بیشتر از سوی دیگر ، برنی ساندرزسناتور SandersDrugmaker کلاه انسولین و هزینه های برای کمک به بیماران مبتلا به دیابت در طول همه گیر هیل کمپین گزارش: ویسکانسین رای با وجود coronavirus بیماری همه گیر بهداشت ، قهوه ای تایید بایدن برای رئیس جمهور بیشتر (I-Vt.), به علاوه به شدت مورد بحث ویسکانسین دادگاه عالی نژاد نمی خواهد اعلام کرد تا آوریل 13.

اولیه مسابقه صورت گرفت پس از هفته ها بحث احکام دادگاه و حزبی squabbling بیش از زمانی که و چگونه آن را به جلو بروید. روز دوشنبه فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers (D) نورد اجرایی به منظور به تعویق انداختن انتخابات تا ماه ژوئن. منظور مسدود شده بود چند ساعت بعد توسط دادگاه عالی ایالت. دیوان عالی ایالات متحده حکم داد در مدت کوتاهی پس از آن رای غیابی شهریور پس از روز انتخابات هستند محسوب می شود.

روز دوشنبه تحولات آمد روز پس از یک قاضی منطقه کاهش یافته و به تعویق انداختن انتخابات استدلال دادگاه ندارد و توانایی که مسئولیت فرماندار و ایران با کنترل قوه مقننه.

با وجود گسترش COVID-19 برخی از قانونگذاران اصرار دارد که آن را امن برای رای دهندگان برای رفتن به پای صندوق های رای.

“شما فوق العاده امن برای بیرون رفتن” ویسکانسین مجمع سخنران رابین Vos (R) به خبرنگاران گفت: در حالی که حجاب کامل لباس شب, دستکش و ماسک. “در واقع وجود دارد کمتر قرار گرفتن در معرض در اینجا از شما می خواهم اگر شما رفت به فروشگاه مواد غذایی و یا شما رفت به خارج و یا شما انجام هر یک از بسیاری از چیزهایی که ما باید انجام دهید برای زندگی در ایالت ویسکانسین.”

نیویورک تایمز: چرا ویسکانسین جمهوری خواهان اصرار بر انتخابات در یک بیماری همه گیر.

ویسکانسین گزارش بیش از 2500 مورد تأیید ویروس همراه با 92 مرگ و میر در روز سه شنبه. به گزارش آسوشیتد پرس 49 از مرگ و میر رخ داده در میلواکی کانتی که در آن رای گیری خطوط طولانی ترین بودند.

ظاهر می شود در سی ان ان پس از این نظرسنجی بسته بایدن با انتقاد از تصمیم به نگه اولیه.

“خوب دل و روده من این است که ما نباید به حال انتخابات در وهله اول” بایدن گفت: (NPR).

نظرات آمد و تنها چند روز پس از سابق معاونت کاهش یافته است می گویند که آیا انتخابات باید پیش بروید. او به خبرنگاران گفت: در طول یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی که تصمیم گیری شد تا به “ویسکانسین دادگاه و مردمی به تصمیم” (Daily Beast).

تپه: مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از خود پست الکترونیکی-در رای گیری پس از تماس با رأی-با-mail “فاسد است.”

مت Flegenheimer نیویورک تایمز: اگر چه مهم ترین انتخابات طول عمر ما گذشته است ؟

سی ان ان: بایدن در توصیف خود از تماس تلفنی با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد کوروناویروس پاسخ.

کیمبرلی Wehle تپه: Wisconsinites قرار دادن زندگی خود را در خط بعد از SCOTUS تصمیم گیری است.

در تمرکز/تیز می گیرد

CORONAVIRUS & بین الملل: نخست وزیر بوریس جانسون خود را صرف شب دوم در واحد مراقبت های ویژه روز سه شنبه در “پایدار” به عنوان شرط او ادامه نبرد خود را با کروناویروس (کسب و کار خودی).

به گفته وزیر امور خارجه Dominic Raab, Johnson, بود, تنفس بدون کمک دستگاه تنفس مصنوعی و اکسیژن. Raab به خبرنگاران گفت: سه شنبه شب او با اعتماد به نفس نخست وزیر را بهبود می یابند برچسب زدن به او را یک “جنگنده.”

“من اعتماد به نفس او را بکشد از طریق چرا که اگر یک چیز وجود دارد من می دانم که در مورد این نخست وزیر, او یک جنگنده و او خواهید بود در راس پیشرو ما از طریق این بحران در کوتاه سفارش” Raab گفت (بی بی سی).

با توجه به خیابان داونینگ این صبح جانسون است که در ادامه سنت توماس ” بیمارستان “نزدیک مانیتورینگ” در حالی که وزیر بهداشت ادوارد Argar گفت که نخست وزیر است “راحت او ثبات او در ارواح خوب” (بی بی سی).

از امروز وجود دارد تقریبا 56,000 تایید موارد این ویروس در بریتانیا در حالی که شمار کشته شدگان افزایش یافت به 6,159 — با 786 مرگ و میر در روز سه شنبه از 439 روز دوشنبه.

هر Johnson, بخشنامه Raab است deputising برای نخست وزیر “هر زمان که لازم است.” که شامل پیشرو روزانه جلسات COVID-19 “جنگ کابینه است.”

> چین: ووهان کانون coronavirus همه گیر به پایان رسید این مستند در روز سه شنبه پس از نزدیک به 11 هفته به عنوان مقامات چینی اجازه داده اند ساکنان شهر به یک بار دیگر در سفر و خارج از شهر است.

در طول 76-day مستند ووهان ساکنان اجازه داده شد به ترک خانه های خود را تنها برای کارهای ضروری از جمله برای خرید مواد غذایی و برخی از آنها مجاز به ترک شهر تنها اگر آنها به حال تشریفات اداری مناسب نشان خواهیم بهداشت و یک نامه توضیح که در آن آنها می رویم (آسوشیتد پرس).

بازگشایی ووهان خانه به 11 میلیون نفر خواهد بود تماشا کشورها در سراسر جهان به عنوان آنها وزن بازگشایی شهرستانها متحده و بخش از اقتصاد است. شهر مسئول 61 درصد از تمام موارد گزارش شده در چین.

نیویورک تایمز: چین به پایان می رسد ووهان مستند اما زندگی عادی یک رویای دور.

ایسنا: ووهان چین به پایان می رسد آن coronavirus مستند اما در جای دیگر یک آغاز می شود.

> ایتالیا: تعداد موارد جدید شامل بالاترین افزایش از اواسط ماه مارس و ادامه داد: تعداد مرگ به کوچک شدن در روز سه شنبه به کشور با کمترین تعداد مرگ می بیند نور در انتهای تونل از این بیماری همه گیر.

روز سه شنبه تعداد موارد تایید شده توسط 3,039 به 135,586 با افزایش روزانه در حال سقوط بیش از 500 از روز قبل به عنوان 3,599 موارد جدید اعلام شد و در روز دوشنبه. این افزایش کوچکترین قدمت آن به 13 مارس — 25 روز دوره — که تنها چهار روز به ملی مستند.

در ضمن مرگ و میر در ایتالیا افزایش یافت 604 روز سه شنبه را از 636 مرگ و میر گزارش شده در روز دوشنبه و ملی تعداد افزایش به 17,127 (بی بی سی).

ایسنا: غیر ممکن است معضل ؟ جهان ساعت ایتالیا به عنوان کسب و کار اعتراف به بازگشت به کار.

> اسرائیل: اسرائیل دولت موظف است که کسانی که در عمومی باید پوشیدن ماسک یا صورت پوشش در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19. اعلام می آید به عنوان دولت نیز کلمپ پایین برای جلوگیری از بزرگ جمع های خانوادگی برای عید فصح در این هفته با ممنوعیت غیر ضروری خارج از شهر سفر از 3 بعد از ظهر امروز تا 7 صبح روز پنج شنبه. بین آن زمان اسرائیلی ها ممنوع و از حرکت بیش از 100 متری دور از خانه خارج از فعالیت های ضروری مانند سفر به فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و یا کار می کنند (بی بی سی).

> هند: هند مقامات به دنبال امکان شل شدن مستند محدودیت در بخش های خاصی از کشور است که آمار سخت توسط COVID-19 در حالی که مهر و موم کردن نقاط داغ از جمله در دهلی نو و بمبئی و بخش هایی از جنوب. نخست وزیر هند Narandra مودی صادر مستند از این کشور 1.3 میلیارد دلار در مارس 24 است و با توجه به بلند کردن آن را در بخش هایی از کشور که 21 روز بخشنامه منقضی می شود در تاریخ 14 آوریل (بی بی سی).

جهان coronavirus تعداد این صبح: حداقل 1,434,426 تایید موارد COVID-19 و حداقل 82,220 مرگ و میر (کارشناسان معتقدند بسیاری وجود دارد بیشتر از ماه دسامبر).

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: [email protected] و [email protected] ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

پنج راه برای تسخیر خود COVID-19 ترستوسط Amanda Ripley, نظر, همکار, واشنگتن پست. https://wapo.st/2Xk883U

بوریس جانسون در مقابل Coronavirusتوسط کتی توپ, نظر, همکار, نیویورک تایمز. https://nyti.ms/2xZFOc8

حمایت محتوا — FACEBOOK

نگه داشتن مردم در امن و مورد COVID-19

ایمن ماندن و آگاهانه در طول COVID-19 بحران با آخرین اطلاعات از اعتماد مقامات بهداشتی مانند WHO و CDC.

بازدید Facebook جدید کروناویروس (COVID-19) مرکز اطلاعات برای بیشتر.

که در آن و زمانی که

خانه را طرفدار forma جلسه در روز جمعه در ساعت 9 صبح

سنا تشکیل خواهد شد در یک طرفدار forma جلسه در روز پنج شنبه در ساعت 10 صبح آرا نیست برنامه ریزی شده تا مارس 20.

رئیس جمهور با شرکت در یک تماس تلفنی با دولت محلی و رهبران قبیله ای در مورد COVID-19 در 1:45 بعد از ظهر در دفتر بیضی. در 2:30 p. m. او منجر خواهد شد یکی دیگر از تماس در همان موضوع با “ایمان به رهبران.”

معاون رئیس جمهور پنس را روی صندلی نشست coronavirus نیروی کار و شرکت در یک نشست خبری برنامه ریزی شده در 5 p. m. (کاخ سفید جلسات نه در زمان شروع).

تپه روز دوشنبه راه اندازی شد Coronavirus گزارش گروگان توسط: سردبیر در-بزرگ استیو Clemons. روزانه ایمیل به روز رسانی شامل مصاحبه های ویدئویی منحصر به فرد با سیاستگذاران. ثبت نام در اینجا!

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

Tech: مارک زوکربرگمارک الیوت ZuckerbergHillicon دره: شیف پرس اینتل رئیس کارکنان تغییرات | وارن ارائه می دهد برنامه ریزی برای امن انتخابات | توییتر جک دورسی برای اهدای B به کروناویروس مبارزه | واتساپ اقدامات لازم را برای مقابله با ویروس اطلاعات غلط واتساپ محدود کردن پیام حمل و نقل در تلاش برای جلوگیری از coronavirus اطلاعات غلط Hillicon دره: مغلوب ساختن پیشی جستن مخابرات مدیران صحبت coronavirus پاسخ | Pelosi هل بودجه برای پست الکترونیکی-در رای گیری | نیویورک AG می خواهد اعتراض به شلیک آمازون کارگر | ماریوت ضربه عظیم دیگری را نقض بیشتر‘s حسادت برگزار شد به Instagram و سوار کردن بنیانگذاران آن (گزیده ای از کتاب جدید “بدون فیلتر” بلومبرگ خبرنگار سارا Frier). “در اواخر سال 2018 این Instagram بنیانگذاران رها شده خود را ایجاد و واتساپ و Oculus بنیانگذاران چپ همان سال است. با Facebook در بحران زوکربرگ متوقف شده بود با دیدن او حصول به عنوان یک نمونه از شرکت های تابعه است که می تواند به رشد بالقوه دوم عمل می کند. به جای او تکیه Instagram برای تقویت Facebook برنامه به طور مستقیم از جمله بافندگی نرم افزار با هم. امروز با شرکت خود را تحت بررسی برای رفتار ضد رقابتی توسط وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال و 47 دولت وکلای طور کلی زوکربرگ است که خود را تحکیم محصولات داده ها و ساختمان یک مگا شبکه است که شما را در Facebook نگاه مناسب همه بزرگتر است. به عنوان یک سابق Instagram اجرایی شکایت: `Facebook بود مانند خواهر بزرگ است که می خواهد به لباس شما را برای حزب اما نمی خواهند شما را زیباتر از او است‘” (Bloomberg Businessweek مجله). … چاپ 3D است, پر کردن شکاف ها در لوازم و تجهیزات پزشکی و تجهیزات حفاظت شخصی, اما حقوقی و فنی موانع می تواند در حفظ و فناوری از افزایش (تپه).

سازمان حفاظت محیط زیست مسافت پیموده شده تنظیم: دولت عقبگرد اوباما-دوران مسافت پیموده شده استانداردهای هفته گذشته توضیح داده شده است به عنوان آسیب پذیر را به چالش در دادگاه. مغلوب ساختن پیشی جستن قانون به طور چشمگیری ترازو به سال بیش از سال بهبود خودروسازان باید در اقتصاد سوخت در حالی که اذعان است که کاهش محدودیت ممکن است هزینه اقتصاد 22 میلیارد دلار (تپه).

در این می دانم که: این تپه جودی کرتز است برخی از مشاوره: نمی تواند باردار در طول یک بیماری همه گیر. او می نویسد که شاید بیشتر نامطلوب آموزش او دریافت کرد و از او OB-GYN تیم قبل از نهایی قرار ملاقات شده “ترک همسر خود را در خانه” (تپه).

موسیقی: افسانه ای عامیانه هنرمند جان Prine درگذشت روز چهارشنبه در سن 73 پس از یک کشمکش طولانی با COVID-19 در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت در نشویل دنیاست. با توجه به خانواده خود را. Prine بهترین و شناخته شده برای خود, شوخی, شوخ طبعی و آهنگسازی توانایی و به عنوان یکی از برجسته wordsmiths از نسل او (Rolling Stone).

ورزشی: Churchill Downs, خانه کنتاکی دربی تاخیر در بازگشایی اصطبل در مسیر حداقل تا مارس 28 با توجه به این ویروس است. با توجه به پیگیری رئیس جمهور کوین Flanery, آهنگ و مرکز آموزش خواهد شد در جهت اندی رژیم صهیونیستی است. Beshear (D) و مقامات بهداشتی دولت. Churchill Downs بسته شده پس Dec. 31 با توجه به بازسازی در حالی که 146 کنتاکی دربی به تعویق افتاد تا سپتامبر. 5 (آسوشیتد پرس).

مدل کسب و کار از بسیاری از ورزش است در معرض خطر از coronavirus به خاطر پول است که تا حد زیادی ساخته شده و در سه راه: پخش معاملات حمایت قرارداد و “روز مسابقه” درآمد حاصل از بلیط های مهمان نوازی و هزینه در طول حوادث. کسانی که جریان درآمد در حال خشک شدن و ورزشی بسیاری از مدیران بر این باورند وجود خواهد داشت ماندگار اختلال. “[این] است که بزرگترین فاجعه برای ضربه زدن به ورزش جهان در سال 75 و بزرگترین چالش در کسب و کار ما تا کنون با آن روبرو است” سیمون Denyerمدیر اجرایی تلویزیون و اینترنت ورزش پخش آنلاين گروه DAZN به تازگی در نامه ای به کارکنان خود (بار مالی).

نزدیک

و در نهایت … بهداشت جهانی روز سه شنبه و کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان به خود جلب effusive عمومی ستایش و تقدیر برای تعهد خود را به کمک به بیمار نبرد coronavirus در هر قاره در خطر قابل توجهی برای خود و خانواده خود را.

در کنگره در روز سه شنبه و دموکرات دفاع و پشتیبانی یک شکل جدید از پاداش پرداخت مدل در فدرال جبران خسارت با توجه به اولین پاسخ دهندگان پس از 9/11 حملات. پیشنهاد “قهرمانان پرداخت” برای پرستاران, پزشکان, پزشکی و تکنسین های دیگر ضروری کارکنان در خط مقدم از این بیماری همه گیر است و تصور به عنوان خطر جبران خسارت تا $25,000 و درج خواهد شد در بهبود قوانین قانونگذاران توصیف به عنوان “فاز چهار” در این سال (بی بی سی).

“پزشکان و پرستاران و کارگران ضروری در حال قرار دادن زندگی خود را در خط هر روز از این مبارزه است. @SenateDems هستند پیشنهاد جسورانه, برنامه جدید برای افزایش حق بیمه پرداخت برای امریکا خط مقدم کارگران است. ما آن را “قهرمانان صندوق” به دلیل این که آن را برای: قهرمانان ما” رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerHealth کارکنان مراقبت های حساب برای 20 درصد از آیووا coronavirus موارد فشارها بر کنگره برای اقدام سریع با بعدی coronavirus لایحه شومر نام coronavirus تزار نامزدها در دادخواستی به کاخ سفید بیشتر (D-n. y.) توییتی (تپه).

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>