خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. آن را پنج شنبه. ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

کل ایالات متحده coronavirus مرگ و میر گزارش شده در این هفته: دوشنبه 2,513; سهشنبه, 3,170; چهارشنبه 4,081; پنجشنبه 5,137.

دردناک هفته رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden کمپین: مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون سابق رئیس جمهور خواهد شد که تماس تلفنی در مورد کوروناویروس Esper: پرسنل نظامی می تواند کمک به درمان coronavirus بيماران اگر فشار می آید به پرتاب’ شومر خواستار نظامی رسمی به عمل به عنوان تجهیزات پزشکی تزار بیشتر پیش بینی شده در روز سه شنبه را نگاه تیره تر امروز به عنوان دولت گزارش به عنوان بسیاری از 3.5 میلیون بیشتر آمریکایی ها در زمینه ادعا می کند برای مزایای بیکاری به عنوان اقتصاد ایالات متحده lurches را متوقف کند. هفته گذشته شمارش بود فک انداختن 3.3 میلیون نفر است.

رئیس جمهور و رهبران کنگره و فرمانداران ادامه داد: در روز شنبه برای مبارزه با کشنده coronavirus همراه با افزایش شمارش از میلیون ها نفر از کارگران به طور ناگهانی از کار در زمانی که چند شرکت در حال استخدام. وزارت کار ایالات متحده امروز صبح را در گزارش هفتگی مدعیان و تحلیلگران انتظار برای دیدن اوایل خطوط از یک اقتصاد در حال حاضر در رکود است.

شرکت ها کاهش می یابد payman توسط 27,000 در اوایل ماه مارس قبل از بدترین coronavirus ناشی از رکود اقتصادی با توجه به گزارش روز شنبه از داده های پردازش خودکار و مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. بر اساس تعداد مدعیان بیکاری در ایالات ضرر و زیان واقعی برای این ماه را به نوبه خود برای بدتر خواهد بود; چهارشنبه گزارش تحت پوشش این دوره از طریق مارس 12. در مجموع از دست دادن شغل در ماه مارس به شمار می رود از 10 میلیون به 15 میلیون با توجه به علامت زندیاقتصاددان ارشد در مودی (CNBC).

“بسیار بزرگتر از دست دادن شغل می آیند” زندی هشدار داد.

قانونگذاران که ممکن است از واشنگتن تا اواخر این ماه در حال کار از خانه به آغاز تدوین مرحله بعدی قانونی کمک به تقویت احتمالی ایالات متحده به بهبود است.

در کنگره رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellOvernight مراقبت های بهداشتی: برگ برنده مقاومت در برابر فشار در سراسر کشور برای اقامت در خانه سفارش | تهمت به صحبت کردن به بایدن در مورد ویروس پاسخ | Fauci می شود جزئیات امنیتی | شیوع ایجاد اورژانس در خانه های سالمندان مک کانل: Pelosi تلاش برای ‘جم’ سنا در چهارم coronavirus امداد لایحه در پول: خانه Dems فشار گنده شغل پروژه در پی coronavirus | تهمت خم در کسب و کار در ویروس پاسخ | نمایندگان مطبوعات IRS برای رهایی چک به سالمندان بیشتر (R-Ky.) خیره به پایین بالقوه مرحله نهایی مسابقات با رئیس جمهور بیش از یک عظیم الجثه زیرساخت های بسته که سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiSchumer خواستار نظامی رسمی به عمل به عنوان تجهیزات پزشکی تزار یک شبه مراقبت های بهداشتی: برگ برنده مقاومت در برابر فشار در سراسر کشور برای اقامت در خانه سفارش | تهمت به صحبت کردن به بایدن در مورد ویروس پاسخ | Fauci می شود جزئیات امنیتی | شیوع ایجاد اورژانس در خانه های سالمندان مک کانل: Pelosi تلاش برای ‘جم’ سنا در چهارم coronavirus امداد لایحه بیشتر (D-کالیفرنیا.) هل دادن به عنوان یک “فاز چهار” بیل در پاسخ به این بیماری همه گیر.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی دیگر از جمهوری خواهان به طور کلی حمایت از پتانسیل و زیرساخت های بیل مک کانل و دیگران در سمت راست با احتیاط و نگران هستند که این می تواند شبیه 2009 آمریکا بازیابی و سرمایه گذاری مجدد عمل می کنند. به عنوان الکساندر بولتون و Jordain کارنی نوشتن $831 میلیارد بسته محرک یکی از قانونگذاری دستاوردهای سابق رئیس جمهور اوباما و تمسخر توسط جمهوری خواهان پس از آن اضافه شده است به طور قابل توجهی به بدهی و در زمان ماه به شناور اقتصاد است.

رابرت کوستا, واشنگتن پست: Pelosi باید “ایستادگی کردن” در گذشت یکی دیگر از نجات بیل در خانه مک کانل می گوید.

در حالی که فاز چهار قانون تحت بررسی است و نگرانی در میان برخی نمایندگان مجلس و مالیاتی-سیاست کارشناسان در مورد فقط-تصویب 2.2 تریلیون دلار بسته امداد به طور خاص بیش از راهنمایی های صادر شده در روز دوشنبه از IRS نشان می دهد که سالمندان نیاز به فایل کوتاه اظهارنامه مالیاتی خود را برای دریافت coronavirus امداد چک.

اواخر روز چهارشنبه وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinOvernight مراقبت های بهداشتی: برگ برنده مقاومت در برابر فشار در سراسر کشور برای اقامت در خانه سفارش | تهمت به صحبت کردن به بایدن در مورد ویروس پاسخ | Fauci می شود جزئیات امنیتی | شیوع ایجاد اورژانس در خانه های سالمندان Mnuchin می گوید امنیت اجتماعی گیرندگان به طور خودکار دریافت coronavirus چک قانونگذاران مطبوعات IRS به کروناویروس چک به سالمندان بیشتر اعلام کرد که واجد شرایط تامین اجتماعی دریافت کنندگان را به طور خودکار دریافت مستقیم سپرده محرک پرداخت به حساب های بانکی خود را بدون نیاز به فایل IRS بازده در سال جاری یک امتیاز به سادگی و کاهش سردرگمی برای شهروندان ارشد. شکایت اولیه هدایت آمد بلافاصله از قانونگذاران دموکرات و طرفداران برای میلیون ها نفر از سالمندان آمریکایی (تپه).

“امنیت اجتماعی گیرندگان که به طور معمول نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی نیاز به هیچ عمل و دریافت پرداخت خود را به طور مستقیم به حساب بانکی خود,” Mnuchin در بیانیه ای گفت.

تپه: 7 صنایع لابی برای بیشتر محرک.

تپه: اقتصاددانان ترس به سرعت از coronavirus تست را طولانی رکود اقتصادی ایالات متحده. … Anthony Fauciآنتونی FauciOvernight مراقبت های بهداشتی: برگ برنده مقاومت در برابر فشار در سراسر کشور برای اقامت در خانه سفارش | تهمت به صحبت کردن به بایدن در مورد ویروس پاسخ | Fauci می شود جزئیات امنیتی | شیوع ایجاد اورژانس در خانه های سالمندان Fauci داده جزئیات امنیتی پس از دریافت تهدیدات Fauci: بهبود تست و ردیابی می تواند کمک به بازگشایی کشور بیشترمدیر موسسه آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در آینده ای نزدیک بهبود تست و تماس با ویروس yac می تواند کمک به بازگشایی این کشور و سهولت طولانی در حال اجرا stay-at-home سفارشات (تپه). … Fauci در حال حاضر جزئیات امنیتی تهدید به شرح زیر است (تپه).

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن تجدید نظر دستورالعمل در چهار شنبه بگویم هر کسی که در تماس با فرد آلوده با یا بدون علائم بیماری ممکن است انتقال این ویروس است. دانشمندان معتقدند ادراک و فهم کروناویروس “حامل” ممکن است حدود 10 درصد از عفونت های جدید. این یک مانع جدی برای تلاش های بین المللی برای دریچه گاز COVID-19 و می افزاید: ضرورت گسترده تر در آزمایش نهایی واکسن برای توده ها (آسوشیتد پرس).

پیشرو در روز

دولت سازمان دیده بان: ملی ذخایر محافظ لوازم پزشکی و تجهیزات توزیع متحده در طول coronavirus همه گیر است که تقریبا تهی به گفته وزارت امنیت داخلی در افغانستان ، ایالت بازیگران شبکه گسترده خود را برای قرار دادن در خصوصی بازار لوازم آنها نیاز خود را برای بیمارستان ها اغلب نا امید کمبود و shouldering قیمت های گزاف در مناقصه جنگ با کشورهای دیگر (واشنگتن پست).

مغلوب ساختن پیشی جستن تایید پست گزارش روز چهارشنبه اما توضیح داد که برای صرفه جویی در زمان دولت دستور تامین کنندگان و تولید کنندگان به کشتی های پزشکی مواد به طور مستقیم به بیمارستان های خاص و نه به ذخایر. رئیس جمهور گفت: بیش از 1000 هواکش حمل می شد به بیمارستان در روز چهارشنبه. او گفت: 11 شرکت در حال حاضر تولید هواکش برای دولت اما اذعان کرد که ساخت هواکش در مقادیر زیاد طول می کشد زمان.

COVID-کاهش 19: برخی از فرمانداران باید در عین حال به موضوع stay-at-home سفارشات اما آنها در حال حاضر در اقلیت متحده (تپه). موارد تایید شده از coronavirus کل 216,722 صبح امروز در تمام 50 ایالت با توجه به آخرین داده ها.

می خواهید برای بررسی از آنچه که در هر حالت در حال انجام است (و یا انجام نمی دهد) در میان دیوانه-لحاف ایالات متحده کاهش تلاش? ان بی سی نیوز گزارش داد: یک دولت توسط دولت خلاصه در اینجا.

خانه های پرستاری: یکی از کشنده ترین انتقال امتیاز برای coronavirus در سراسر کشور همچنان به خانه های سالمندان (آسوشیتد پرس). پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات در سراسر ایالات متحده در حال مواجهه با یک بحران به عنوان ساکنان تست مثبت برای COVID-19 اغلب با نتایج غم انگیز. بستگان و طرفداران برای افراد مسن می خواهید فدرال و دخالت دولت و شفافیت بیشتر (تپه). مرگ و میر حداقل 450 از جمله مرگ و میر در تنسی, New Jersey, اوهایو, غرب ویرجینیا و مریلند به دلیل عفونت است که سرچشمه از بازدید کنندگان, پزشکان, انتقال بیمارستان ها و مراقبان. مراکز مدیکر و مدیکید خدمات است که نظارت نظارتی بیش از همه ایالات متحده در خانه های سالمندان در مارس پرچم آغاز بحران با گزارش است که 147 خانه های سالمندان حداقل یک مورد عفونت اگر چه CMS حاضر به شناسایی که امکانات تحت تاثیر قرار گرفتند (CNBC). در حال حاضر سیستم مدیریت محتوا کاهش یافته است به انتشار آن شمارش از خانه سالمندان سرایت.

فلوریدا: کالیفرنیا ، ران DeSantisرونالد Dion DeSantisOvernight مراقبت های بهداشتی: برگ برنده مقاومت در برابر فشار در سراسر کشور برای اقامت در خانه سفارش | تهمت به صحبت کردن به بایدن در مورد ویروس پاسخ | Fauci می شود جزئیات امنیتی | شیوع ایجاد اورژانس در خانه های سالمندان 16 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد شیوع کروناویروس چند متحده هنوز به موضوع stay-at-home سفارشات بیشتر (تصویر زیر) relented در روز چهارشنبه و با صدور ایالت اقامت در خانه سفارش برای ساکنان دولت آفتاب. در اوایل این هفته او تلاش برای محدود کردن یک پناهگاه در محل سفارش به شهرستان در جنوب فلوریدا تنها (تپه).

مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه ستایش DeSantis خود را برای دست زدن به اعمال محدودیت در رئیس جمهور فعلی ، “وجود دارد برخی از کشورها که اصلا خیلی از یک مشکل” با COVID-19 تهمت گفت. “شما باید به یک کمی از انعطاف پذیری. … نگاه ما واقعا در اینجا برای کمک به فرمانداران. ما اینجا هستیم و ما پشتوانه آنها است.

تپه: مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر ملی قرنطینه سفارش.

پنسیلوانیا: رژیم صهیونیستی است. تام ولف (D) روز چهارشنبه با صدور اقامت در خانه نظم برای کل دولت از طریق آوریل 30.

نوادا: رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak (D) در چهار شنبه تمدید وضعیت موجود اورژانس اقدامات برای کاهش گسترش COVID-19 — از جمله بسته شدن عمومی و خصوصی و مدارس و خاموش شدن غیر ضروری از کسب و کار از جمله قمار و ممنوعیت اجتماعات بزرگ — از اواسط ماه آوریل تا پایان این ماه در حالی که اصرار دولت به ساکنان پناهگاه در محل (نوادا مستقل).

نیوجرسی: پیش بینی درآمد و کمبود بودجه چالش های نیوجرسی مقننه به رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی (D) اقتدار به تغییر دولت در سال مالی رو به جلو به 30 سپتامبر از ماه ژوئن به منظور به دست آوردن یک تصویر واقعی تر از چگونه coronavirus تحت تاثیر مالی خود را سلامت و به سادگی یک بودجه. دولت را مالیات تشکیل پرونده مهلت نیز منتقل آینده به 15 ژوئیه مربوطه با تمدید آخرین مهلت تشکیل پرونده فدرال (آسوشیتد پرس).

نیویورک: شهردار , بیل د Blasio, بیل د BlasioSchumer خواستار نظامی رسمی به عمل به عنوان تجهیزات پزشکی تزار د Blasio: NYC نیاز 400 پنکه 3.3 میلیون N95 ماسک یکشنبه فدرال زندانیان محدود به سلول ها به مدت دو هفته در میان coronavirus شیوع بیشتر (D) از شهر نیویورک در روز چهارشنبه گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که تیم او در حال جستجو برای حداقل 400 بیشتر هواکش یکشنبه و نیاز به 3.3 میلیون N95 ماسک ماسک برای پرسنل پزشکی. او گفت: این شهرستان برآورد آن را نیاز به یک حداقل از 2500 به 3000 هواکش برای درمان COVID-19 بيمار در طول هفته آینده (CNBC).

رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerMcConnell راه اندازی ad شعار نقش مهمی در عبور coronavirus امداد جو بایدن نمی تواند منجر اتهام از خانه اش در ایالت دلاور تگزاس بازداشت مرد به اتهام تهدید دموکرات ها بیش از coronavirus لایحه بیشتر (D-n. y.) که پناه در محل با خانواده اش در بروکلین NPR گفت طی مصاحبه ای است که او بر روی گوشی در روز چهارشنبه با رئیس جمهور و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin برای حمایت از نیازهای شهر نیویورک و همچنین ملت است. شومر گفت که او می خواهد به رئیس جمهور برای تعیین “تزار” شاید یک ژنرال نظامی یا quartermaster به سازماندهی و تسریع در حمل و نقل فدرال منابع به مناطق که در آن آنها مورد نیاز و تایید فدرال خطر برای پرداخت, پزشکان, پرستاران, پزشکی, تکنسین و اولین پاسخ — از جمله در نیویورک این کشور در کانون عفونت کروناویروس — چرا که آنها در خطر شخصی در حالی که درمان COVID-19 بيمار.

“من آن را دوست دارم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از خطر پرداخت ایده که او به نام “پاداش پرداخت” در طول یک جلسه با مطبوعات در روز چهارشنبه. “من فکر می کنم آن را باوراو گفت:” از نیویورک پزشکان و پرستاران او مشاهده شده در تلویزیون به عنوان آنها راه می رفت به یک ملکه بیمارستان برای شروع تغییرات خود را در این هفته. “آنها مانند سربازان بنابراین ما در حال رفتن به انجام کاری برای آنها است.”

شومر نیز خواست وزارت خزانه داری و IRS به تجدید نظر نیاز جدید است که شهروندان ارشد که نشده اند نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی انجام این کار در حال حاضر به منظور دریافت اخیرا تصویب بودجه محرک.

> California: شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti (D) خواست افراد در دومین شهر آمریکا به پوشیدن ماسک زمانی که آنها رفتن به خارج برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی و داروسازی و یا انجام دیگر کارهای ضروری. “روشن, شما هنوز هم باید در خانه بماند. این نیست بهانه ای به ناگهان همه بیرون بروید” Garcetti گفت. اما کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsomگاوین کریستوفر Newsom16 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد شیوع کروناویروس Newsom: تعداد کالیفرنیا coronavirus بیماران در ICU چهار برابر شده در هفته گذشته بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن با 6 امتیاز در نظرسنجی ملی بیشتر (D) را ندارد همان توصیه های ایالتی و ادامه داد: برای گفتن کالیفرنیا به ماندن در خانه (آسوشیتد پرس).

> Kansas: دولت بحث استفاده از فن آوری تلفن همراه برای ردیابی اجتماعی فاصله به عنوان یک روش کاهش طول همه گیر کرده که به موجب شکایت از ضمانت جستجو. کانزاس وزارت بهداشت و محیط زیست است که با استفاده از یک برنامه GPS برای ردیابی ساکنان محل از طریق تلفن های همراه خود را در یک پیشنهاد به سرعت coronavirus موارد مقامات نشان داد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه. کانزاس اولین بار است که دولت به عموم آن اذعان استفاده از چنین برنامه ای (ملی نقد و بررسی). کانزاس عدالت, موسسه های دولتی و بهره دادخواهی شرکت با ارسال نامه ای به کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی (D) سوال توجیه قانونی از جمعیت ردیابی است. “به فروشی ضمانت مجموعه ای از داده های تلفن همراه افزایش قابل توجهی در مسائل مربوط به حریم خصوصی حتی در طول یک بیماری همه گیرساموئل MacRobertsمشاور عمومی و دادخواهی مدیر نوشت.

تپه: گراند کانیون پارک ملی بسته است “تا اطلاع ثانوی” در میان coronavirus نگرانی.

حمایت محتوا — FACEBOOK

$100M گرانت برنامه برای کسب و کارهای کوچک نهفته COVID-19

می دانم که یک کسب و کار کوچک نیاز به حمایت اضافی در حال حاضر ؟

ما در حال ارائه 100 میلیون دلار برای ارائه کسب و کار با منابع آنها نیاز به طی COVID-19.

شروع: بیشتر بدانید.

در تمرکز/تیز می گیرد

کروناویروس و بین المللی: جهانی شمارش از تایید موارد COVID-19 حداقل 939,436 صبح امروز با 47,287 گزارش مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب.

> ناتو وزیران دیدار خواهد کرد امروز و جمعه از طریق تلفنی به بحث در مورد کوروناویروس اضطراری و امنیتی و چگونه به “گام به گام و سرعت بخشیدن به تلاش های ما” دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ گفت: در روز چهارشنبه. “ما می توانید ببینید چه بیشتر ما می توانید انجام دهید به دلیل این گذشته خواهد شد. این را در زمان قبل از ما قادر به تماس بگیرید تا تمام اقدامات مورد نیاز در مبارزه با بحران است.” استولتنبرگ به نام اعضای اتحاد به منظور توسعه هماهنگ و پاسخ است که شامل پشتیبانی از تلاش های غیر نظامی برای مقابله با گسترش این بیماری (CNBC).

> مکزیک, ونزوئلا و کلمبیا: مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای کابینه خود را در روز چهارشنبه اعلام کرد یک افزایش تا ایالات متحده در “جنگ علیه کارتل” رهبری از طریق پنتاگون, U. s. Southern Command به interdict با قاچاق مواد مخدر در اقیانوس آرام و دریای کارائیب. تلاش برای به دست گرفتن “صدها تن کوکائین” به مقصد ایالات متحده نقل مکان کرد و در دریا شامل ایالات متحده و نیروی دریایی و نیروی هوایی و 10 گارد ساحلی برش دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrTrump اعلام افزایش عملیات مبارزه با مواد مخدر در coronavirus جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باعث می شود فشار برای دولت انتقالی در ونزوئلا بروکلین را متهم به دروغ گفتن در مورد احتکار لوازم پزشکی, سرفه در افسران بیشتر گفت: (آسوشیتد پرس).

> ایران: مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه هشدار داد تهران است که آن را خواهد پرداخت “بسیار سنگین قیمت” اگر آن را در تلاش برای حمله به نیروهای آمریکایی در این فرض است که واشنگتن پریشان coronavirus بیماری همه گیر. “ما فقط باید اطلاعات است که آنها برنامه ریزی چیزی و آن را بسیار خوب اطلاعات” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه. “آن را رهبری ایران نه لزوما ايران توسط گروه های پشتیبانی شده توسط ایران اما که به من ایران است. و ما فقط گفتن آن را ندارند. آن را انجام نمی. از آن خواهد شد یک چیز بسیار بد برای آنها اگر آنها این کار را” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده (تپه).

> چین: با کروناویروس wreaking ویران در سراسر جهان چین به دنبال گسترش نفوذ خود در خارج از کشور از طریق گسترده کمپین تبلیغاتی آن را به عنوان تلاش برای پنهان کردن اولیه آن پوشش از این بیماری همه گیر در حالی که اعطای کمک به کشورهای آسیب دیده توسط ویروس. چین اشاره کرده است که آن را تحویل کمک به بیش از 100 سازمان ملل از جمله ایالات متحده, اما کارشناسان می گویند که آنچه که آنها در حال ترویج است چیزی بیش از یک نما (تپه).

> ایتالیا , ایتالیایی, مقامات تمدید مستند در سراسر کشور تا مارس 13 به عنوان تلفات تحت الشعاع 13,000 روز چهارشنبه. ایتالیا حساب برای بیش از یک چهارم از مرگ و میر ناشی از کروناویروس در سراسر جهان است. با اینحال ایتالیا اعلام کرد که پایین ترین آن روزانه تعداد مرگ در بیش از یک هفته نشان می دهد این بیماری همه گیر می تواند ثبات وجود دارد. مجموع 727 مرگ و میر در 24 ساعت روز چهارشنبه پایین بود از روز سه شنبه در مجموع 837.

“منحنی به ما می گوید که ما در فلات” سیلویو Brusaferroرئیس جمهور ایتالیا بالاتر موسسه بهداشت گفت: در روز چهارشنبه. “این بدان معنی نیست که ما ضربه اوج و که آن را بیش از, اما ما باید شروع به فرود … با استفاده از اقدامات در نیروی” (نگهبان).

وال استریت ژورنال: فوتبال بازی است که لگد ایتالیا coronavirus فاجعه است.

> فرانسه: فرانسه چهارم شد ملت به دیدن آن تعداد مرگ پیشی بگیرد 4,000 (پس از ایتالیا و اسپانیا و ایالات متحده) به عنوان مقامات بالا نشان داد که این مستند در سراسر کشور خواهد بود به آرامی بازگشت در زمان مناسب.

فرانسه گزارش داد 509 جدید و میر ناشی از COVID-19 روز چهارشنبه اما نرخ مرگ آهسته و پس از هفته سوم ملی مستند است که اجرا خواهد شد تا آوریل 15.

“این احتمال وجود دارد که ما در حال رفتن به سمت یک ژنرال د-حبس در یک بروید و برای همه” نخست وزیر فرانسه فیلیپ ادوارد سعید (بی بی سی).

> ژاپن: در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس ژاپنی مقامات بان خارجی از 73 کشور جهان از ورود به کشور و از همه ورود از خارج از کشور به خود قرنطینه به مدت دو هفته آن را به عنوان تلاش برای جلوگیری از coronavirus.

یک گروه از کارشناسان پزشکی مشاوره نخست وزیر شینزو آبه (زیر دیده می شود) گفت: این بیمارستان در توکیو اوزاکا و دیگر شهرستانها عمده در حال تحت فشار و سریع عمل لازم است.

“ما باید جلوگیری از عفونت از گسترش بیشتر بدون توجه به آنچه. ما به لبه لبه به آستانه” گفت: اقتصاد وزیر Yasutoshi نیشیمورااشاره کرد که کارشناسان بیماری های عفونی نگران پزشکی ظرفیت در توکیو (بی بی سی).

> بریتانیا: لندن در آستانه باز کردن موقت جدید در بیمارستان شناخته شده به عنوان بیمه خدمات درمانی بلبل خواهد شد که قادر به درمان تقریبا 4000 بیماران تنها نه روز پس از طرح کشیده شد تا به صورت تسهیلات در اکسل کنفرانس مرکز (بار مالی).

انگلستان نیز شاهد کار ادعا می کند قابل ملاحظه ای افزایش می دهد که حدود 950,000 انگلیسی کاربردی برای مزایای رفاهی و اقتصاد قرقره از coronavirus. به گزارش آسوشیتد پرس که در مجموع حدود 10 برابر کل برای یک دوره دو هفته ای.

> آلمان: صدراعظم آنگلا مرکل روز چهارشنبه گفت: آلمانی ها به ماندن در خانه تا بعد از عید پاک (تا مارس 19) برای جلوگیری از سرایت و انتقال به COVID-19. پناهگاه-در-محل دوره خواهد بود دوباره پس از تعطیلات او گفت: (بی بی سی).

> برزیل: رئیس جمهور Jair Bolsonaro از برزیل همچنان برای به حداقل رساندن خطر از COVID-19 کشور خواستار آن “دوام سرد است.” او را به مبارزه طلبیده مشاوره خود وزیر بهداشت (نیویورک تایمز). در چهارشنبه Bolsonaro صحبت با تلفن با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد گام های بعدی هر کشور است که با توجه به سرعت گسترش ویروس, با توجه به کاخ سفید. برزیل گزارش کرده است 6,931 موارد coronavirus و 244 مرگ و میر.

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: asimendinger@thehill.com و aweaver@thehill.com. ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

COVID-19 توسط چرخاندن سال 2020 فراتر از همه به رسمیت شناختنتوسط Thomas B. Edsall مقاله نویس نیویورک تایمز. https://nyti.ms/2UzPdjH

در مورد خوش بینیتوسط Scott W. اطلس, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/39Cm7EC

که در آن و زمانی که

این خانه برای یک طرفدار forma جلسه در روز جمعه در ساعت 10 صبح

سنا تشکیل خواهد شد در یک طرفدار forma جلسه در ساعت 10 صبح آرا نیست برنامه ریزی شده تا مارس 20.

رئیس جمهور است را در حوادث برنامه ریزی شده.

معاون رئیس جمهور پنس منجر خواهد شد یک جلسه از رئیس جمهور coronavirus نیروی کار و شرکت در 5 p. m. نشست خبری با به روز رسانی روزانه.

گرفتن هیل کمپین گزارش خبرنامه با آخرین از تپه سیاست تیم. ثبت نام برای دریافت, شب, به روز رسانی, رای گیری داده ها و بینش در مورد 2020 انتخابات است.

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

حمایت محتوا — FACEBOOK

منابع برای کسب و کارهای کوچک در طول COVID-19 شیوع

ما می دانیم که این زمان به چالش کشیدن برای کسب و کارهای کوچک. به کمک Facebook راه اندازی یک منبع hub با کسب اطلاعات از چگونگی راه اندازی یک خدمات مشتری برنامه ریزی برای آزمایش با حوادث آنلاین.

جدید ما مراجعه کنید کسب و کار منابع Hub برای اطلاعات بیشتر.

در جای دیگر

سیاست: بالا دموکرات ها با توجه به برنامه های احتمالی برای حزب ملی کنوانسیون به عنوان آن است که به طور فزاینده ای بعید است که آن را در شکل کنونی آن از جولای 13-16 در میلواکی است. یک احتمال این است که یک تاخیر چهار روزه مبنی تا مرداد. به عنوان حزب در کاخ سفید جمهوریخواه (Aug. 24-27) برنامه ریزی شده است برای رفتن به دوم. کنوانسیون مقامات در حال انتظار برای تصمیم گیری در 1 ماه مه (تپه). … با توجه به جدید مارکت دانشکده حقوق دانشگاه, نظرسنجی, معاون سابق رییس جمهور و جو بایدنجو BidenBiden کمپین: مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون سابق رئیس جمهور خواهد شد که تماس تلفنی در مورد کوروناویروس یک شبه مراقبت های بهداشتی: برگ برنده مقاومت در برابر فشار در سراسر کشور برای اقامت در خانه سفارش | تهمت به صحبت کردن به بایدن در مورد ویروس پاسخ | Fauci می شود جزئیات امنیتی | شیوع ایجاد اورژانس در خانه های سالمندان 16 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس شیوع بیشتر دارای اندکی سرب بیش از رئیس جمهور در ویسکانسین مصرف 48 درصد به 45 درصد برای مغلوب ساختن پیشی جستن (تپه). … بایدن تایید کرد که میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) است که در میان زنان او را با توجه به پتانسیل همسر در حال اجرا (تپه).

زوم خوب زوم: به عنوان یک آمریکایی ماندن صفحه اصلی نرم افزار ویدئو کنفرانس شرکت زوم دیده است یک افزایش در استفاده از. اما کسب و کار جدید در معرض آسیب پذیری در سیستم های خود و ساخته شده این شرکت یک هدف میان قانونگذاران و هکرها (تپه).

بافت تراژدی: “سوخته گسترده” به شرح از تگزاس بخش حمل و نقل روز چهارشنبه پس از یک تراکتور-تریلر تخلیه کاغذ توالت سقوط کرد و آتش در نزدیکی دالاس ریختن امریکا یکی از پرطرفدار ترین کالاها در سراسر یک بزرگراه بین ایالتی. کاغذ توالت در ظاهر به رول بزرگ به طور معمول مورد استفاده در فروشگاه ها, رستوران ها و کسب و کارهای دیگر. راننده بود شد (آسوشیتد پرس).

جوانان به انحرافات!: هری پاتر‘s خالق نویسنده J. K. Rowling, راه اندازی یک وب سایت هری پاتر در صفحه اصلی شامل سرگرمی, بازی, و صنایع دستی برای خوانندگان جوان که گیر کرده در داخل خانه برای هم بودن و آماده برای فرار به “جادوگری جهان است.” برای ماه آوریل رولینگ همچنین همکاران با صوتی ناشر-توزیع کننده سمعی و کتابخانه e-کتاب تامین کننده OverDrive به صورت رایگان صوتی و نسخه های دیجیتال برای اولین بار پاتر کتاب “هری پاتر و سنگ فیلسوف است.” (نسخه آمریکایی است به نام “هری پاتر و سنگ جادو”). رولینگ آمریکایی و انگلیسی چاپ ناشران بلومزبری و تحصیلی کمک خواهد کرد مواد به پاتر وب سایت و وب سایت خود را (آسوشیتد پرس). … افراد جوان که ضجه و زاری که خانه نشین و بدون آشنا روال مانند کلاس بدنسازی می توانید انجام برخی از تمرینات در اتاق نشیمن خود را از طریق یوتیوب با ورزش مربی جو فتیلهخالق “P. E. با جو.” NPR او در مصاحبه این هفته و فتیله یک کارآفرین با بارهای از انرژی ارائه نکات تناسب اندام برای مردم در تمام سنین احساس بی قراری در طول اجتماعی فاصله و خود انزوا.

نزدیک

و در نهایت … این پنج شنبه که به معنی آن زمان برای این هفته گزارش صبح پازل! با الهام از تصاویر است که ما داستان در مورد این بیماری همه گیر در سراسر جهان, ما مشتاق به دیدن اگر خوانندگان می توانند به درستی شناسایی چهار شهرهای بزرگ دیده می شود در عکس زیر.

به بازی همراه شناسایی این جهانی و مکان های خود را برای ما ارسال بهترین حدس همسان به تصویر تعداد ما اضافه شده است. آسان!

ایمیل خود را در پاسخ به asimendinger@thehill.com و/یا aweaver@thehill.com و لطفا اضافه کردن “امتحان” به موضوع خطوط. برندگان که می دانید جهان توسط چشم را کسب عضویت در خبرنامه شهرت در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im