تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – مغلوب ساختن پیشی جستن, Dems در مقابله

ارائه شده توسط Airbnb

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. آن جمعه است. ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMnuchin, شومر مختصر مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار coronavirus محرک مقابله شنبه ما شرکت های هواپیمایی تهیه پیش نویس طرح به صورت بالقوه shutdown: گزارش کاخ سفید بازدید CNN و MSNBC برای برش دور از coronavirus جلسه بیشتر در روز دوشنبه گفت که او خواهد شد راه اندازی مجدد اقتصاد آمریکا با فعالیت های کسب و کار و زندگی روزمره در عرض چند هفته و نه ماه دفاع COVID-19 میزان مرگ و میر پایین است به اندازه کافی به تعادل در برابر آنچه که او به نام زندگی و مرگ خطرات ناشی از افزایش بیکاری و رکود اقتصادی و یا بدتر.

“آن را به سه یا چهار ماه,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول نزدیک به دو ساعت جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید در روز دوشنبه که در آن او نشان داد تمایل خود را برای بلند کردن شاید در هفته دولت 15 روز ملی پناهگاه در محل مشاوره برای کاهش سرایت.

“ما می توانیم انجام دو چیز را در همان زمان” رئیس جمهور با اشاره به تمایل خود برای احیای ایالات متحده فعالیت های کسب و کار در حالی که همچنین در پاسخ به “نقاط داغ” عفونت در نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن و کشورهای دیگر. تهمت تشبیه در حال تکامل آمریکا COVID-19 مرگ و مير که او پیش بینی شده خواهد بود و کمتر از 1 درصد به آنچه آمریکایی ها آمده اند تا شانه از آنفلوانزا سالانه و یا تلفات از تصادفات خودرو.

“میزان مرگ و میر یک چیز بزرگ به من,” او گفت و اشاره کرد که در حالی که هر گونه مرگ و میر ناشی از ویروس است و “وحشتناک” از توقف کسب و کار, سفر, مدرسه و تجمع در ایالات متحده به شمار زندگی یا مرگ خطرات که او گفت: عبارتند از خودکشی.

واشنگتن پست: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او ممکن است به زودی فشار کسب و کار برای بازگشایی شده است.

ایسنا: شهرستانها, کشورهای در حال از جان گذشته برای coronavirus کمک و ارتش ایالات متحده آماده می کند و حتی به عنوان برگ برنده در نظر رفتن در جهت مخالف است.

وقتی پرسید که آیا او به دنبال خواهد داشت موافقت خود را بهداشت عمومی و مشاوران از جمله Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت و دبورا Birxهماهنگ کننده رئیس جمهور coronavirus سلامت سیاست تهمت و گفت:”من قطعا گوش دادن به آنها و دیگران که ما که در حال انجام یک کار خوب. … در نهایت آن را به یک متعادل کننده عمل می کنند.”

تپه: رئیس جمهور گفت: ایالات متحده و اقتصاد آن نیست “ساخته شده است تعطیل شود.”

تپه: سنا در آستانه یک محرک معامله پس از موافقت نامه های رسیده برای کلید مقررات.

رئیس جمهور گفت که او همچنان به حمایت کنگره تلاش برای ارسال او را بزرگترین محرک های مالی اندازه گیری در تاریخ حتی به عنوان او به دنبال خطوط هوایی خطوط کروز, هتل ها, کسب و کارهای کوچک و فعالیت های تجاری رستاخیر در عرض چند هفته به استقبال آمریکایی ها به کار می کنند.

دولت فدرال ادامه خواهد داد برای کمک به دولت ها و محلات که تجربه بالا عفونتها مانند شهر نیویورک مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. اما او توضیح نمی دهد اگر دولت فدرال ادامه خواهد داد به بسیج فدرال دارایی اگر او در آسانسور اضطراری ملی اعلام و بهداشت عمومی اورژانس منظور او تحمیل شده در سراسر کشور.

ایالات متحده تایید کرده است حداقل 46,450 موارد coronavirus به عنوان تست رمپ تا در سراسر کشور و تعداد سنبله در هر روز. مرگ و میر ناشی از بیماری تنفسی شماره 593 با توجه به آخرین اطلاعات.

Birx صحبت با خبرنگاران در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کارشناسان بهداشت عمومی بر این باورند که آمریکا اطلاعات همراه با اطلاعات از چین کره جنوبی و ایتالیا نشان می دهد که بیماران بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از این ویروس نیز رنج می برند از اساسی بهداشت و درمان آسیب پذیری و یا مسن تر از 50 است. در اروپا کمتر از 1 درصد از کسانی که فوت شده کمتر از 50 او اضافه شده است. در حال حاضر 34 درصد از جمعیت ایالات متحده 50 ساله یا مسن تر.

سیاسی: trump’s جدید سال 2020 واقعیت: هیچ چیزی مهم نیست اما coronavirus پاسخ.

Niall Stanage: یادداشت: trump’s coronavirus جلسات صورت نقد.

در سنای آمریکا قانونگذاران نزدیک به یک معامله نزدیک به 2 تریلیون دلار اقتصادی بسته امداد پس از یک روز از حزبی مجادله. حزب دموکرات روز دوشنبه رای دادند در برابر یک لایحه برای دومین روز پس از بیش از سه روز مذاکرات فشرده.

در حالی که خروج از رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerThe هیل 12:30 گزارش: شعله ور شدن تنش با سناتور بن بست رسیده بیش از محرک اسپانیایی دموکرات تقاضای بودجه برای چند زبانه coronavirus پیام چسبیده امتیاز نیروی محرک بسته مذاکرات به نشت به یکشنبه بیشتر‘s (D-n. y.), دفتر, وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinMnuchin, شومر مختصر مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار coronavirus محرک مقابله شنبه مجلس سنا در آستانه coronavirus محرک معامله پس از موافقت نامه در زمینه های کلیدی در پول: مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در کاهش coronavirus محدودیت | سلامت مشاوران اقتصادی تقسیم می شود | سناتورها نشان دادن سرخوردگی به عنوان محرک مذاکرات غرفه | تغذیه بازنویسی بحران راهکار مطلب گفت: مذاکره کنندگان بودند “بسیار نزدیک” به یک توافق.

شومر و حزب دموکرات شد در مورد $500 میلیارد گنجانده شده در این بسته در نظر گرفته شده برای وام و ضمانت وام برای شرکت های آسیب دیده توسط ویروس و خرید اینترنتی. برخی از دموکرات ها با اشاره به آن به عنوان یک “دوغاب صندوق” چرا که در پیش نویس قانون وزارت خزانه داری را با اقتدار به دل کردن بودجه.

تفاوت بیش از بسته بندی آن نوشته شده بود تا حد زیادی توسط سنا توافق رسیده اوج روز دوشنبه هنگامی که شومر رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellOn پول: مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در کاهش coronavirus محدودیت | سلامت مشاوران اقتصادی تقسیم می شود | سناتورها نشان دادن سرخوردگی به عنوان محرک مذاکرات غرفه | تغذیه بازنویسی بحران راهکار یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های کاهش coronavirus محدودیت | تنش جوش به عنوان مجلس سنا با شکست مواجه برای پیشبرد محرک لایحه | پلوسی پیش نمایش .5T خانه بسته محرک محرک مذاکرات به دست مک کانل را دوشنبه مهلت بیشتر (R-Ky.) و دیگران آماده به رای یک بار دیگر شروع به بحث در مورد قانون. پس از مک کانل باز سنا با scorched-earth سخنرانی در برابر دموکرات ها برای برگزاری این لایحه شومر اعتراض زمانی که سناتور. سوزان کالینزسوزان مارگارت CollinsOvernight مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های کاهش coronavirus محدودیت | تنش جوش به عنوان مجلس سنا با شکست مواجه برای پیشبرد محرک لایحه | پلوسی پیش نمایش .5T خانه بسته محرک برخی از دموکرات ها در حال رشد antsy به عنوان مجلس سنا مذاکرات کشیدن یک شبه دفاع: نیروی دریایی بیمارستان عنوان کشتی به لس آنجلس | زمینه نظامی و بیمارستان ها برای اعزام به نیویورک و سیاتل | Pompeo مگس به افغانستان برای احیای روند صلح بیشتر (R-مین) به دنبال اجازه به صحبت می کنند.

“این باور نکردنی است,” کالینز گفت: به میکروفون. بعد کالینز گفت شومر که حرکت خود را به جسم “وحشتناک است.”

سناتور. تام پنبهتوماس (تام) برایانت CottonOvernight دفاع: نیروی دریایی بیمارستان عنوان کشتی به لس آنجلس | زمینه نظامی و بیمارستان ها برای اعزام به نیویورک و سیاتل | Pompeo مگس به افغانستان برای احیای روند صلح در مجلس سنا با شکست مواجه برای پیشبرد coronavirus محرک لایحه برای دومین بار در دو روز تنش جوش در کالیفرنیا در میان coronavirus بحث بیشتر (R-ارک.), که ایستاده بود در مقابل مجلسی می توان شنید تماس مانور “مزخرف.” شومر و مک کانل در مدت کوتاهی پس از وزن و توافق به یک طبقه برنامه (تپه).

دومین رای گیری برای شروع بحث رفت 49-46 با سن. داگ جونز (D-Ala.) تنها حزب دموکرات برای پیوستن به جمهوریخواهان. پنج سناتور جمهوریخواه در خود-قرنطینه (تپه).

بسته محرک اقتصادی با هدف کمک به افراد و کسب و کار که توسط ویروس تحت تاثیر قرار. این لایحه را به 1200 دلار برای بزرگسالان آمریکایی و تحت $75,000 و اضافی $500 به ازای هر فرزند و افزایش مزایای بیکاری در حالی که همچنین کمک به بیمارستان ها و بهداشت و درمان صنعت (واشنگتن پست).

واشنگتن پست: شش روز: ردیابی بهداشت ، برامدگی لبه طبقات سنگ PaulRandal (رند) Howard PaulOvernight مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های کاهش coronavirus محدودیت | تنش جوش به عنوان مجلس سنا با شکست مواجه برای پیشبرد محرک لایحه | پلوسی پیش نمایش .5T خانه بسته محرک تهمت می گوید بانوی اول آزمایش منفی برای coronavirus 11 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس بیشتر (R-Ky.) از coronavirus تست برای تشخیص مثبت.

در خانه سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiMnuchin, شومر مختصر مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار coronavirus محرک مقابله شنبه آمریکا پیشنهاد پرداخت پول نقد از 500 به ازای هر فرد یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های کاهش coronavirus محدودیت | تنش جوش به عنوان مجلس سنا با شکست مواجه برای پیشبرد محرک لایحه | پلوسی پیش نمایش .5T خانه بسته محرک اقتصادی بیشتر (D-کالیفرنیا.) پرده برداری از یک طرح در بیش از 2.5 تریلیون دلار خواهد بود که به 1500 دلار به افراد گسترش بودجه برای بیمه بیکاری ارائه وام دانشجویی تسکین گسترش مواد غذایی تمبر و نوار شرکت های بزرگ که فدرال دریافت کمک از خرید سهام و یا اخراج کارمندان در میان سایر مقررات. این لایحه همچنین شرکت های بزرگ که نیاز به دریافت وام به کارگران پرداخت $15 در هر ساعت حداقل دستمزد (تپه).

“دموکرات مسئولیت برای ما کارگران” پلوسی گفت. “ما نیاز دارند که هر شرکت است که مالیات دهندگان دلار باید حمایت خود را از کارگران, دستمزد و مزایای — نه مدیر عامل شرکت پرداخت سهام buybacks یا اخراج.”

تپه: کلید خانه رئیس هشدار داد از راه دور رای گیری نشان می دهد گزینه های دیگر در میان شیوع کروناویروس.

تپه: فدرال رزرو بازنویسی بحران راهکار.

خبرگزاری بلومبرگ: اقتصاددانان بالا دیدن پژواک از افسردگی ناگهانی ایالات متحده متوقف شود.

درآوردن & کلاهبرداری: مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه امضا فرمان اجرایی به ضربه بزنید دفاع تدارکات عمل به اجازه وزارت دادگستری به سرکوب قیمت سنگ آهن در بازار و احتکار “کمیاب” لوازم طول COVID-19 اضطراری است. رئیس جمهور هنوز هم استفاده می شود 1950 عمل به سفارش بخش خصوصی برای تولید هواکش, ماسک, تجهیزات حفاظت شخصی و یا دیگر کمیاب بیمارستان تامین (تپه). … دولت هشدار به آمریکایی ها در مورد ویروس scammers که preying در بسیاری از افراد از جمله سالمندان (آسوشیتد پرس).

بیشتر در کنگره آمریکا: سناتور. ctqامی KlobucharDemocrats مطبوعات برای بیشتر بودجه محرک برای افزایش پست الکترونیکی-در رای گیری آماده شدن برای ریاست جمهوری باید یک اولویت ملی تپه 12:30 گزارش: شعله ور شدن تنش با سناتور بن بست رسیده بیش از محرک بیشتر‘s (D-Minn.) شوهر جان Besslerاست بستری با COVID-19 بعد از مثبت نتایج آزمون در روز دوشنبه. این سناتور دموکرات در بیانیه ای توصیف شوهرش سرفه خون و تلاش برای نفس کشیدن. او افزود: او تست شده است چرا که او نمی واجد شرایط تحت مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل (تپه).

حمایت محتوا – AIRBNB

صدها هزار نفر از آمریکایی ها بستگی دارد درآمد به دست آورده در Airbnb. فدرال اقتصادی امداد باید شامل Airbnb میزبان. بیشتر بدانید.

پیشرو در روز

CORONAVIRUS & متحده: نیویورک, جدیدترین دستور است به ترتیب تمام بیمارستان ها در دولت برای افزایش تعداد تخت با حداقل 50 درصد و به درخواست که همه دارای مجوز و ثبت شده بازنشسته پرستاران به “طلب کردن” و کمک به مبارزه با کروناویروس آن را به عنوان با شدت گرفتن در سراسر کشور و در شهر نیویورک است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) (تصویر زیر) اعلام کرد در روز دوشنبه برنامه ای برای افزایش تعداد تخت به آماده شدن برای یک انتظار افزایش COVID-19 بيمار از جمله از طریق اتکا به طور موقت امکانات بیمارستان در شهر نیویورک است. چنین تسهیلاتی است که ساخته شده است در Javits Center در منهتن که در آن از 1000 تخت بیمارستان در حال برنامه ریزی شده است.

با افزایش تخت کومو را با مجوز و ثبت نام پرستاران برای کمک به جلوگیری از افزایش ویروس.

“من فکر نمی کنم آن را بی دلیل می گویند سعی کنید برای رسیدن به 100 درصد افزایش, اما شما باید به 50 درصد افزایش,” او گفت: طی روز دوشنبه در کنفرانس خبری در آلبانی.

“ما در حال رفتن به کل بازنشسته جامعه متخصصان مراقبت های بهداشتی که دارای مجوز و ثبت شده و به ما گفت:” ما می خواهیم به شما کمک طلب کردن از کمک کند.’ این یک اجباری بخشنامه. من نمی تواند از نظر قانونی — من احتمالا می تواند از نظر قانونی — از آنها بخواهید به خدمات دولت. اما این فقط یک درخواست,” او اضافه شده است. “ما آن را ما بدست … 30,000 پاسخ به تاریخ. من انجام اضطراری فرمان اجرایی برای تمام پرستاران که در حال ثبت نام برای طلب کردن.”

با توجه به آخرین آمار وجود داشته است 20,875 تایید موارد COVID-19 — 6 درصد از موارد در سراسر جهان و 157 مرگ و میر در نیویورک در حالی که شهر نیویورک به 13,119 از موارد مثبت.

کمک به امور در دولت بوده و قابلیت تست. به گزارش نیویورک تایمز, نیویورک رفته از قادر بودن برای تست از 1000 نفر در هر روز از 10 روز پیش به 16,000 هر روز در روز دوشنبه. نیویورک شهرستان, شهردار , بیل د Blasio, بیل د BlasioWe باید حفظ فرزندان و خانواده قوی در طول این همه گیر تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – بازار انتظار می رود به شیرجه رفتن در میان حزبی squabbling فرمانداران مطبوعات مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus پاسخ بیشتر (D) اضافه شده است که 400 هواکش از فدرال ذخایر هستند در مسیر به شهر نیویورک است.

نیویورک تایمز: تراکم شهر نیویورک را “دشمن” در مبارزه با کروناویروس.

Birx یک immunologist گفت: به تازگی اطلاعات موجود برای بخش هایی از نیویورک و نیوجرسی نشان داد که میزان عفونت بزرگتر نسبت به جاهای دیگر: 28 درصد از سواب نمونه تست شده تا کنون است که در منطقه در حال مثبت برای COVID-19 بسیار بالاتر از 8 درصد دیده می شود در بقیه کشور (نیویورک تایمز). Birx خواست مردم وجود دارد به عمل داوطلبانه انزوا و خود دورى از آنجا که از شواهد روشن است که coronavirus نفوذ عمیق به طور کلی جامعه برای “هفته” در شهر نیویورک نیوجرسی و لانگ آیلند.

تپه: فلوریدا است که اجرای اجباری 14-روز انزوا دوره برای هر کسی که سفر از نیویورک و یا نیوجرسی.

در جای دیگر مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) بسته همه غیر ضروری کسب و کار سراسر کشور با اشاره به تصمیم برخی از Marylanders به عمل اجتماعی فاصله با وجود هشدارهای مکرر. در نزدیکی ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) بسته به تمام مدارس سراسر کشور باقی مانده از سال تحصیلی (تپه).

فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers (D) و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) صادر شده و “امن تر در صفحه” سفارشات مربوطه ایالت ماساچوست در حالی که رژیم صهیونیستی. چارلی پختr (R) به تمامی شرکت ها و سازمان ها ارائه خدمات غیرضروری خود فیزیکی فضاهای اداری (تپه). واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Insleeجی رابرت InsleeInslee سفارشات ساکنان ایالت واشنگتن به ماندن در خانه در میان coronavirus شیوع پیشرونده طرفداران پیشنهاد T ‘سبز محرک’ طرح توجیهی متحده مصرانه از شهروندان به اقامت در خانه کسب و کار به حالت تعلیق در فرد عملیات بیشتر (D) نیز با صدور یک “stay-at-home” سفارش اواخر روز شنبه (Axios).

تگزاس تریبیون: هیچ سقط جنین در تگزاس مگر این که زندگی مادر در خطر است, تگزاس دادستان کل می گوید که coronavirus گسترش می یابد.

در حالی که کشورهای در ادامه به موضوع “stay-at-home” بخشنامه دولت مأموران اجرای قانون شاهد افزایش شکایات در مورد خرده فروشان پیاده روی قیمت کالاهای اساسی و scammers preying در افراد مسن با پیام های جعلی در مورد ویروس.

در مصاحبه وکلای عمومی سراسر کشور گفت: تپه رید ویلسون که دفاتر خود را در حال هولناک با صدها یا هزاران نفر از گزارش های جدید. در برخی از موارد فروشندگان و نمایندگان فروش در حال بالا بردن قیمت پایه منابع آمریکایی ها به عنوان مسابقه به سهام.

“آنچه ما در حال شنیدن و دیدن حق در حال حاضر یک چشم انداز مثبت در قیمت درآوردن گزارش” گفت: Connecticut دادستان کل ویلیام تانگ (D). “چه اتفاق می افتد این است که ما در حال دیدن ضد عفونی کننده دست برای $20, $30 یک بطری. ما شاهد آب قیمت در یک نرخ بسیار بالاتر از ما به طور معمول را ببینید. ما شاهد ضروری محصولات کاغذی و حوله کاغذی و کاغذ توالت شش رول برای $30.”

***

سیاست: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenOvernight مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های کاهش coronavirus محدودیت | تنش جوش به عنوان مجلس سنا با شکست مواجه برای پیشبرد محرک لایحه | پلوسی پیش نمایش .5T خانه بسته محرک تپه انتخاباتی گزارش: بایدن به دنبال مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus بزرگترین بخش عمومی اتحادیه تایید بایدن بیشتر تحت فشار برای پیدا کردن راه های جدید به فرمان توجه به انتقاد مانت از برخی از دموکرات ها بیش از نگه داشتن مشخصات پایین به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش می یابد.

به عنوان جاناتان ایزلی و Amie Parnes نوشتن برخی از دموکرات ها می خواهند برای دیدن بایدن به عنوان چهره عمومی برای حزب در ارائه یک ضد پیام برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او steamrolls نسبت به نامزدی حزب دموکرات. مغلوب ساختن پیشی جستن دیده است یک چشم انداز مثبت در تصویب امتیاز بیش از دو هفته گذشته.

در ضمن بایدن رفت و تقریبا یک هفته کامل بدون صحبت کردن در دوربین قبل از او پخش زنده از خانه اش در ایالت دلاور به نقد رئیس جمهور “برنامه ریزی و آماده سازی” برای ویروس. چندین سابق دولت اوباما مقامات هیل گفت: این کافی نیست.

“شما به طور مداوم به شنیدن در مورد کومو و من می دانم که او را فرماندار نیویورک اما جو بایدن در حال رفتن به حزب دموکرات نامزد” یک مقام سابق گفت. “او نیاز به نشان دادن خود در رهبری است.”

“در اینجا یک پسر است که روابط عمیق بر روی تپه ای که می داند چگونه ما حاکم و او را تا حد زیادی شده است در حاشیه” این مقام سابق ادامه داد. “من می دانم که بسیاری از ما انتظار بیشتری از او در این لحظه است.”

تپه: بایدن: مغلوب ساختن پیشی جستن “شکست برنامه ریزی و آماده سازی” بدتر coronavirus بحران است.

تپه: دموکرات ها در نظر بگیرید “گزینه های احتمالی” برای جولای کنوانسیون.

در تمرکز/تیز می گیرد

کروناویروس و بین المللی: در سراسر جهان حداقل 1.5 میلیارد نفر از مردم دستور داده شده است تا به در خانه باقی می ماند برای کمک به کاهش گسترش COVID-19 در حالی که حداقل 383,944 مردم باید قرارداد این ویروس و 16,595 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در روشن تر توجه داشته باشید چین اعلام کرد آن را بلند آن مستند در بسیاری از استان هوبی, کانون شیوع آغاز شد که در ماه دسامبر آغاز و در نیمه شب روز سه شنبه. کسانی که زندگی در ووهان اما باقی خواهد ماند و تحت سخت پناهگاه در محل محدودیت حداقل تا مارس 8 (آسوشیتد پرس).

> انگلستان تغییر چرخ دنده ها در روز دوشنبه پس از دو هفته مقاومت در برابر خطرات ناشی از COVID-19 به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون دستور هموطنان خود را به در خانه باقی می ماند جز ضروری برای خرید و یا فعالیت های دیگر (سی و تپه). سخنرانی تلویزیونی خود را در روز دوشنبه بود و بازدید نزدیک به 25 میلیون نفر, با توجه به گزارش. بریتانیای کبیر نیز نامیده می شود تا ارتش برای کمک به بیمارستان ها (بی بی سی). بریتانیا برای پرداخت 80 درصد از کارگران حقوق و دستمزد در طول اضطراری (تپه).

انگلستان حداقل 6,726 تایید موارد ویروس ها و گزارش کرده 336 مرگ و میر با توجه به آخرین داده ها.

> آلمان: صدراعظم آنگلا مرکل از طریق یک سخنگو روز دوشنبه گفت که او آزمایش منفی برای COVID-19 بعد از خود جدا آغاز و در روز یکشنبه. او را مجبور آزمون های اضافی است. مرکل آموخته در روز جمعه که دکتر از او دریافت واکسن آنفولانزا حال آزمایش مثبت برای ویروس (ABC News).

> هند: جهان پرجمعیت ترین دموکراسی متوقف حیاتی خود را آموزش شبکه در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus (آسوشیتد پرس). نخست وزیر نارندرا مقامات هند 1.3 میلیارد نفر از مردم به ماندن در خانه و اکثریت این کشور است که تحت مستند.

> آفریقای جنوبی: آفریقای جنوبی در حال حاضر دارای بالاترین COVID-19 عفونت رای در قاره آفریقا و 57 میلیون مردم دستور داده شده است به مستند (آسوشیتد پرس).

> بازیهای المپیک تابستانی: به دلیل خطر COVID-19 عفونت استرالیا پیوست کانادا روز دوشنبه در خروج ورزشکاران از این رقابت ها برنامه ریزی شده در این تابستان در توکیو (بی بی سی). و در شب دوشنبه ایالات متحده المپیک و پارالمپیک کمیته پیوست و فشار برای به تعویق افتادن (نیویورک تایمز).

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: asimendinger@thehill.com و aweaver@thehill.com. ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

آماده شدن برای ریاست جمهوری باید یک اولویت ملیتوسط دن و شان رابرتز از لینکلن شبکه, نظر همکاران تپه. https://bit.ly/3bklD7b

هفت راه کنگره می تواند حمایت از کسب و کارهای کوچک در طول COVID-19 شیوعتوسط Rhett Buttle و کتی Vlietstra Wonnenberg نظر همکاران تپه. https://bit.ly/3bjpvW8

که در آن و زمانی که

خانه ازسال طرفدار forma جلسه در ظهر.

سنا دیدار در ساعت 10 صبح

رئیس جمهور خواهد شد شرکت در یک مجازی تاون هال در 12:30 بعد از ظهر با رادیو فردا همراه با پیشرو اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

معاون رئیس جمهور پنس را در تماس با رهبران محافظه کار در COVID-19 پاسخ و بخشی را در فاکس نیوز تاون هال. وی همچنین از شرکت در یک تماس با مربیان در ویروس پاسخ در 2:15 p. m. و منجر به کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه در 3 p. m.

گرفتن هیل کمپین گزارش خبرنامه با آخرین از تپه سیاست تیم. ثبت نام برای دریافت, شب, به روز رسانی, رای گیری داده ها و بینش در مورد 2020 انتخابات است.

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

دیوان عالی کشور: قضات روز دوشنبه حکم داد که دولت می تواند از بین بردن جنون دفاع (تپه). … دادگاه عالی تصمیم گرفت روز دوشنبه که تحت قانون اساسی ایالات متحده و بدون اقدام بیشتر توسط کنگره ایالات سیستم ایمنی هستند از کپی رایت مناسب در دادگاه فدرال (The Hollywood Reporter). … قضات روز دوشنبه پرتاب پایین تر دادگاه طرح دعوی در دادگاه به پایان رسید و کمدین بایرون آلن‘s تعصب نژادی ادعا می کند در برابر Comcast (بی بی سی).

افغانستان: ایالات متحده در روز دوشنبه قطع کمک به افغانستان توسط $1 میلیارد دلار پس از رقیب رهبران موفق به توافق بر سر یک دولت جدید (آسوشیتد پرس). وزیر امور خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoTrump دولت اسلش افغانستان کمک های اولیه پس از Pompeo بازدید شبانه دفاع: نیروی دریایی بیمارستان عنوان کشتی به لس آنجلس | زمینه نظامی و بیمارستان ها برای اعزام به نیویورک و سیاتل | Pompeo مگس به افغانستان برای احیای روند صلح Pompeo باعث می شود سفر اعلام نشده به افغانستان بیشتر ساخته شده یک سفر اعلام نشده به کابل در روز دوشنبه (تپه).

ملی توله سگ روز دوشنبه بود: شما ممکن است از دست رفته, اما بسیاری از ما نیاز به توله سگ تصاویر با قهوه صبح این روز است. توییتر عرضه برخی از الهام بخش تصاویر اینجا و اینجا و اینجا.

نزدیک

و در نهایت … رئیس جمهور صحبت می کرد روز دوشنبه از نگرانی او برای آمریکایی ها ” بهداشت روان و استرس در طول مستندات, teleworking سفارشات و تعطیلی مدارس. ورزش یکی نسبتا امن پادزهر به خصوص انجام شده در خارج از منزل و یا در خانه و بسیاری از مردم در حال پیدا کردن راه های خلاق برای انطباق فیزیکی تناسب اندام روال به همه گیر شرایط و محدودیت.

وجود دارد در حال حاضر ورزش کلاس های یوگا داغ نمیشود در خانه زیرزمین, هوای آزاد, کلاس های هنرهای رزمی در گروه فاصله شش فوت از هم جدا و مقدار زیادی از دوچرخه ثابت خیس عرق (آسوشیتد پرس).

بهداشت عمومی و سلامت روان متخصصان می گویند که COVID-19 ندارد به نگه داشتن آمریکایی ها از تمرینات خود را (واشنگتن پست).

حتی در سلامت آگاهانه کالیفرنیا یکی از سه کشور با بیشترین تعداد تایید coronavirus موارد تمرینات تشویق می شوند البته در یک فاصله امن (جیوه اخبار).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter su tesisatçısımobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurma