ارائه شده توسط Airbnb

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. آن را پنج شنبه. ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

پس از چند روز کشمکش های حزبی و تحت وال استریت و فشار به حرکت با تمام عمدی سرعت سنا روز سهشنبه به اتفاق آرا به تصویب اقتصادی نجات اندازه گیری در تاریخ آمریکا امیدوار کننده ده ها میلیون ها نفر از خانواده ها و کارگران و هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک و یک دست تا از دولت فدرال سعی کنید برای زنده ماندن coronavirus بحران است.

به 2.2 تریلیون دلار بسته کمک در حال حاضر به خانه که در آن عبور رود. رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe همه گیر بد است, ما نیاز به قابلیت اندازه گیری چقدر بد فرماندار فلوریدا می خواهد فدرال منطقه فاجعه اعلام Jalbi تماس بسته محرک ‘خام معامله برای کسانی که نیاز به کمک بیشتر قول داد در روز چهارشنبه به امضای اندازه گیری “بلافاصله” و خزانه داری وزیر استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – سناتور پرچ معامله در T بسته محرک کاخ سفید سنا رسیدن به توافق در تریلیون بسته محرک در پول: مغلوب ساختن پیشی جستن امید به بازگشایی اقتصاد در عید | نوروزی انتظار محرک های رای در روز چهارشنبه | رهبران دموکرات هوا حداقل دو امداد صورتحساب مطلب گفت: اولین فدرال چک به مقدماتی آمریکایی می تواند ارسال در سه هفته. بانک ها باید آماده به سرچشمه وام توسط هفته آینده یک بار این قانون به تصویب او اضافه شده است.

سناتور رای دادند 96-0 در یک ماموت 883-صفحه اندازه گیری است که چند اگر هر گونه قانونگذاران خواندن در تمامیت آن. در میان مفاد آن به طور مستقيم تخفیف مالیاتی و چهار ماه از گسترش مزایای بیکاری برای کارگرانی که در حال از دست دادن شغل به اقتصاد ایالات متحده ترمز از ساحل به ساحل (تپه). در حساس مزایای بیکاری موضوع سنا اصلاحیه پیشنهاد به کمتر سخاوتمندانه شکست خورده در 48 48 رای (تپه).

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – سناتور پرچ معامله در T بسته محرک کاخ سفید سنا رسیدن به توافق در تریلیون بسته محرک اقتصادی یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — مغلوب ساختن پیشی جستن امید به بازگشایی اقتصاد در عید | نوروزی انتظار محرک رای چهارشنبه | خانه Dems چشم دو محرک اسکناس | تهمت می گوید او همراه می شود ‘بسیار خوب’ با Fauci بیشتر (R-Ky.) مورد ستایش قرار داد در نتیجه به تصویب رساند که با مخالفت ماه پس از آشکار کینه از اعلام جرم و تبرئه رئیس جمهور است. “ما چرخد و از استیضاح به 100-0 در این بسته نجات و این مورد به عنوان بی عیب و نقص را به عنوان شما احتمالا می تواند باشد,” او گفت.

“من فکر می کنم یکی از دلایلی است که اتفاق افتاده این است که ما با الهام از آنچه که در اطراف کشور,” او اضافه شده است. “مردم در حال کمک به هر یک از دیگر, رسیدن, به دنبال راه هایی برای ایجاد یک تفاوت جهت مراقبت های بهداشتی حرفه ای این است که یک لحظه افتخار از کشور ایالات متحده آمریکا و کشور ما در حال رفتن به برنده این نبرد در آینده بسیار نزدیک.”

واشنگتن پست: سنا 2 تریلیون دلار لایحه به بلانت coronavirus همه گیر اقتصادی تاثیر خانواده ها و کسب و کار کشیدن برای تسکین.

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – سناتور پرچ معامله در T بسته محرک کاخ سفید سنا رسیدن به توافق در تریلیون بسته محرک دموکرات چشم از راه دور رای گیری گزینه های بیشتر (D-کالیفرنیا.) پیش از آن در شب دفاع ارائه 600 دلار به ازای هر کارگر در هر هفته در بیمه بیکاری در علاوه بر این به منافع دولت اگر یک فرد است furloughed به دلیل coronavirus. او را رد کرد و برخی از محافظهکاران اولیه نگرانی هایی است که سود خواهد مشوق دستمزد پایین کارگران به راه رفتن کردن کار و کار نمی کند. “شما نمی توانید فقط ترک, و می گویند, “من قصد دارم در بیکاری'” پلوسی گفت: جودی Woodruff در طول یک مصاحبه با PBS را NewsHour. سخنران گفت: one-size-fits-all استراتژی بود که با توجه به پیچیدگی های خیاطی این نوع امداد به کشورهای مختلف بود که بحث Mnuchin نیز در روز چهارشنبه.

سنا بسته — سوم و قطعا آخرین بار در یک اقدام بی سابقه مجموعه ای از لوایح در پاسخ به coronavirus سرایت پس از ظهور آن در ماه دسامبر — شامل صدها میلیارد دلار در دولت فدرال برای کمک به شرکت بیش از 350 $میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک و جدید بودجه برای بسیاری از بیمارستان های بزرگ که به اعتقاد آنها در آستانه غرق شدن توسط بیماران بیمار توسط COVID-19.

در واقع شهر نیویورک در شب چهارشنبه گزارش 280 مرگ و میر در میان 20,011 تایید موارد ویروس. حداقل 3,750 نفر در بیمارستان بستری هستند و با بیماری تنفسی و 840 در حال دریافت مراقبت های ویژه در شهر (نیویورک تایمز). دولت به عنوان یک کل است 30,811 تایید موارد سنبله از 5000 پس توصیه نشانه ای از گسترش تست و در یک بیمارستان یک “آخرالزمانی خروش” (نیویورک تایمز).

در سراسر کشور صبح امروز وجود داشته است حداقل 69,197 موارد تایید شده به عنوان تست رمپ بالا همراه با حداقل 1,046 مرگ و میر نسبت به COVID-19.

سنا قانون ارائه می دهد کمک به بیمارستان ها و پرداخت به 150 میلیون خانوار همراه با کمک مالی به مضطرب شرکت ها و صنایع. این شامل $1,200 چک برای بسیاری از افراد و به طور بالقوه بیشتر بعد از اعزام به تزریق میلیاردها دلار به teetering اقتصاد آمریکا آغاز ماه آینده. تپه را نائومی Jagoda گزارش در چه خانواده ممکن است بخواهید بدانید در مورد پرداخت پول نقد.

مجلس سنا قانون underwrites صدها میلیارد دلار در وام های فدرال به عنوان مشوق برای جلوگیری از اخراج. به عنوان تپه Niv Elis می نویسد و کارهای کوچک و متوسط با کمتر از 500 کارگر قادر خواهد بود به درخواست دولت مورد حمایت بخشایش وام برای پوشش هزینه های خود کارگران و همچنین برخی دیگر از هزینه های کسب و کار مانند اجاره تا حداکثر 10 میلیون دلار. اگر شرکت اخراج کارگران این بخش از وام بخشوده خواهد شد.

“ما انجام داده اند هرگز هر چیزی شبیه به این” گفت: سناتور. پت Toomeyپاتریک (پت) یوسف ToomeyNSA نادرست جمع آوری شده ما سوابق تلفن در ماه اکتبر اسناد جدید نشان می دهد یک شبه دفاع: به کره جنوبی فرستاده انشعابات با مغلوب ساختن پیشی جستن در تهدید هسته ای | مک کین انفجار حرکت به حالت تعلیق در کره تمرین نظامی | کاخ سفید در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن سلام از کره شمالی به طور کلی WH backpedals در مغلوب ساختن پیشی جستن ‘تشریفات’ اظهار اسلحه بیشتر (R-Pa.), یک محافظه کار که در شرایط دیگر بود مخالف به بیش از 2 تریلیون دلار صرف لایحه. “ایده این است که برای تشویق این شرکت ها برای نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد.”

تپه: خانه رهبر اکثریت Steny HoyerSteny همیلتون HoyerOvernight مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — مغلوب ساختن پیشی جستن امید به بازگشایی اقتصاد در عید | نوروزی انتظار محرک رای چهارشنبه | خانه Dems چشم دو محرک اسکناس | تهمت می گوید او همراه می شود ‘بسیار خوب’ با Fauci پول: مغلوب ساختن پیشی جستن امید به بازگشایی اقتصاد در عید | نوروزی انتظار محرک های رای در روز چهارشنبه | رهبران دموکرات هوا حداقل دو امداد صورتحساب رهبران دموکرات هوا حداقل دو coronavirus امداد صورتحساب بیشتر (D-Md.) انتظار دارد به پاس coronavirus لایحه در روز جمعه.

تپه را Jordain کارنی طول می کشد نگاه در هفت کلید چیزهایی که در مورد این قانون از جمله پرداخت های نقدی در آینده به بسیاری از آمریکایی ها, بیمه بیکاری, بیمه, چگونه آن را تقویت سیستم بهداشت و درمان و اثر آن بر وام های دانشجویی پرداخت.

خواندن متن این قانون در اینجا.

آسوشیتد پرس: نکات برجسته کنگره طرح امداد.

وجود خواهد داشت بسیاری از حساب برندگان و بازندگان در این لایحه اما آن را در حال حاضر روشن است که واشنگتن شهردار موریل Bowser خود (D) او معتقد است شهر پایان کوتاه از چوب زمانی که نمایندگان مجلس تصمیم گرفت برای درمان پایتخت کشور مانند خاک ایالات متحده به جای اینکه مانند یک دولت است. تفاوت موجود در بودجه در یک شهرستان با بیش از 230 COVID-19 عفونت و سه مرگ و میر ناشی از این ویروس قابل توجهی است و Bowser خود می خواهد قانونگذاران برای رفع این مشکل در آینده قانون (واشنگتن پست).

رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerNew نیویورک کاهش مترو و اتوبوس رفت و آمد راه آهن خدمات در میان ridership رها کارگر کمبود سناتور قلم op-ed تماس از راه دور رای گیری در میان coronavirus همه گیر پلوسی نشان می دهد coronavirus محرک توافق نزدیک است اما زمان مطمئن تر (D-n. y.) به خبرنگاران گفت که “شانس بالا هستند” که قانونگذاران نیاز به کار در یک چهارم coronavirus بسته (Politico).

واشنگتن پست تحلیل: محرک لایحه نمی تواند جلوگیری از رکود اقتصادی و معلوم نیست اگر آن را می تواند دفع افسردگی.

جیم Tankersley نیویورک تایمز: $2 تریلیون نجات کمک خواهد کرد, اما بیشتر ممکن است مورد نیاز است.

تپه: Coronavirus بسته punts محیط زیست مبارزه می کند.

تپه: جرم سیستم های حمل و نقل از جان گذشته برای کمک مالی به عنوان سواران در خانه بمانند.

هیل: سناتور مک کانل گفت می خواهد در زنگ تفریح تا بعدی خود را در رای گیری برنامه ریزی شده در مارس 20.

تپه: 13 چیزهایی که در مورد کوروناویروس (اخبار خلاصه اخبار).

مغلوب ساختن پیشی جستن فوری آوریل جدول زمانی برای بازگشایی اقتصاد است که اضافه شدن درام به تصمیم او می تواند اعلام شده توسط دوشنبه, مشتعل است برخورد با فرمانداران و شهرداران که در حال گسترش خود را stay-در-خانه سفارشات و تعطیلی مدارس و شفاعت با شهروندان اجتماعی را حفظ فاصله.

در حالی که رئیس جمهور است و دلیلی روشن برای لغو یا تغییر فدرال بهداشت دستورالعمل های آن روشن نیست که مقامات محلی باید آنها را دنبال کنید اگر آنها خود را باور متحده و یا شهرداری ها در معرض خطر هستند (تپه).

در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: به دنبال اعتبار از مردم برای مراحل را از او گرفته به تلاش برای مهار و سپس کاهش گسترش COVID-19. “این سخت است نه به خوشحال با این کار ما در حال انجام است که من می توانم به شما بگویم” او در کاخ سفید است.

به عنوان Niall Stanage می نویسد: رئیس جمهور متحدان با احتیاط از خود بی صبری به راه اندازی مجدد اقتصاد و بازگشت به کار حتی در کشورهای که در آن موارد تایید شده از coronavirus شده اند کمیاب به تاریخ. به عنوان برگ برنده را بدست آورده و نمرات بالا در برخی از نظرسنجی های خود را برای دست زدن به بحران برخی از هواداران معتقدند قضاوت و ناگهانی فشار برای از سرگیری سفر و کار و تجارت می تواند بسیار مضر به آمریکایی ها و سمی برای رئیس جمهور پیشنهاد برای دور دوم.

پیشین نوشته. ویلیام Timmons (R-S. C.): کنگره ایمنی نیست به این بحران است.

اخبار بیشتر در کنگره: Rep. ست Moultonست MoultonBipartisan قطعنامه محکوم چین را از دست داده و شیوع کروناویروس MA قانونگذاران مطبوعات HHS در وضعیت امور خارجه تجهیزات حفاظتی قانونگذاران مجلس نگاه به tamp پایین وحشت آمپر تا پاسخ زحمات خود را در منطقه بیشتر (D-جرم.) یک بیماری تنفسی است و خود quarantining همراه با همسرش, لیز, اما نه به دنبال آزمایش COVID-19 آنجا که او می گوید: علائم خود را جزئی هستند. … مظنونان حمله به دانشگاه کتی پورتر (D-کالیفرنیا) و Ayanna PressleyAyanna PressleyPressley, Tlaib معرفی لایحه ارائه .5B در اورژانس کمک های مالی برای بی خانمان MA قانونگذاران مطبوعات HHS در وضعیت امور خارجه تجهیزات حفاظتی حزب دموکرات پیشنهاد لغو پرداخت وام دانشجویی در طول coronavirus بیشتر (D-جرم..) در حال انتظار coronavirus نتایج آزمون (واشنگتن پست). … بهداشت ، جان Thuneجان رندولف ThuneOvernight مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های کاهش coronavirus محدودیت | تنش جوش به عنوان مجلس سنا با شکست مواجه برای پیشبرد محرک لایحه | پلوسی پیش نمایش .5T خانه بسته محرک محرک مذاکرات به دست مک کانل را دوشنبه مهلت Hillicon دره: توییتر می گوید مقام چینی را ویروس دروغ نمی نقض قوانین | هکرها هدف که | سناتور اصرار سازمان برای جلوگیری از coronavirus robocalls بیشتر (R-S. D.) عضو رهبری مجلس سنا چپ واشنگتن در روز چهارشنبه قبل از رای گیری نهایی در لایحه محرک چرا که او احساس ناخوشی و می خواهد به مشورت با پزشک خود در Sioux Falls, او گفت:.

حمایت محتوا – AIRBNB

صدها هزار نفر از آمریکایی ها بستگی دارد درآمد به دست آورده در Airbnb. فدرال اقتصادی امداد باید شامل Airbnb میزبان. بیشتر بدانید.

پیشرو در روز

CORONAVIRUS & متحده: نیویورک: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو (D) روز چهارشنبه گفت که دولت متحمل شده حداقل 1 میلیارد دلار در هزینه های اضافی به دلیل coronavirus و او پیش بینی کرد که دولت بودجه را با بالون به خوبی فراتر از آن برآورد. کومو گفت: فدرال امداد لایحه در واشنگتن کافی برای خود دولت از جمله شهر نیویورک است. فرماندار توصیف 3.8 میلیارد دلار برای دولت و 1.3 میلیارد دلار برای شهر نیویورک به عنوان “یک قطره در سطل به عنوان نیاز دارید.” او خواست قانونگذاران مجلس برای اضافه کردن تقسیم عددی بر مضرب از میلیاردها دلار به بودجه فدرال برای دولت امپراتوری (تپه).

برای رسیدگی به یک پیش بینی افزایش در مرگ و میر بین در حال حاضر و با توجه به COVID-19 عفونت شهر نیویورک کارگران با دفتر معاینات پزشکی آغاز شد و در روز چهارشنبه به یک سردخانه موقت با استفاده از چادر و کامیون در خارج از Bellevue بیمارستان در منهتن (NBC4 نیویورک).

تپه: شومر امواج خاموش کومو انتقاد که او را تحویل نمی نیویورک با کروناویروس محرک.

واشنگتن پست: 147 خانه های پرستاری در سراسر کشور باید موارد گزارش شده از COVID-19 اما مقامات فدرال حاضر به گفتن عمومی آنهایی که.

> New Jersey: رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی (D) روز چهارشنبه اعلام کرد یک فرمان اجرایی به تمام مراکز مراقبت کودک از طریق آوریل 1 از آنجا که از virus.

> Florida: رژیم صهیونیستی. ران DeSantisرونالد Dion DeSantisFlorida فرماندار می خواهد فدرال منطقه فاجعه اعلام یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — مغلوب ساختن پیشی جستن امید به بازگشایی اقتصاد در عید | نوروزی انتظار محرک رای چهارشنبه | خانه Dems چشم دو محرک اسکناس | تهمت می گوید او همراه می شود ‘بسیار خوب’ با Fauci 15 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس بیشتر (R) (تصویر زیر) تحت فشار است تا برای آنچه که منتقدان خود را به عنوان توصیف آهسته پاسخ به شیوع کروناویروس به عنوان فلوریدا موارد تایید شده در نزدیکی 1,500. DeSantis مورد انتقاد قرار گرفته توسط برخی از بسته شدن دولت سواحل شلوغ و صدور ایالت ماندن در خانه سفارش (تپه).

> California: اجتماعی فاصله دستورالعمل و حدود پنج نفر در تشییع جنازه منجر ساکنان در لس آنجلس و دیگر نقاط جنوب کالیفرنیا برای به تعویق انداختن مراسم عزاداری و سوگواری از چالش های فعلی در ماتم عزیزان (ABC7).

> Colorado: رژیم صهیونیستی است. Jared پلیسJared Schutz PolisDeath مجازات را لغو کرد در کلرادو کلرادو فرماندار برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن “سوسیالیستی” بیش از “شرکت ها” اچ اس بی سی’ در طول coronavirus حداقل 20 متحده سفارش جزئی تعطیلی رستوران ها, میله, در میان coronavirus بیشتر (D) روز چهارشنبه اعلام کرد یک مادر اقامت در خانه سفارش خود دولت است. کلرادو است حداقل 1,085 تایید موارد coronavirus و 19 و میر (CBS4 دنور).

> Louisiana: مرگ و میر افزایش یافت در لوئیزیانا روز چهارشنبه به مقامات آماده برای بیشتر coronavirus موارد و بیشتر اخراج در یکی از دردناک دو پانچ (آسوشیتد پرس). … دولت می تواند اجرا از هواکش در اوایل مارس Gov. جان ادم ادواردز (D) روز چهارشنبه هشدار داد (تپه).

> Massachusetts: Rep. جو کندییوسف (جو) پاتریک KennedyHow مبارزات در حال تطبیق با کروناویروس تپه انتخاباتی گزارش: سه متحده برگزاری مقدماتی با وجود coronavirus تشکر. کندی با استفاده از کمپین ایمیل لیست به جمع آوری پول برای مبارزه با کروناویروس بیشتر III (D-جرم.) روز چهارشنبه گفت که او با پشتیبانی در سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش با این استدلال که چنین سخت تلاش “تنها راه این بیماری همه گیر به پایان می رسد.” مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات دولت را مجبور به تصمیم گیری هفته آینده, آیا به گسترش فدرال راهنمایی فراتر از 15 روز است که در آن آمریکایی ها خواسته شده است به در خانه باقی می ماند به جز برای کسب و کار ضروری. که دوره منقضی می شود در روز دوشنبه. دیگر قانونگذاران دموکرات را تکرار کندی فراخوان ملی مستند (روی تپه).

> Idaho: رژیم صهیونیستی است. براد کوچک (R) در چهار شنبه صادر 21 روز اقامت در خانه سفارش برای همه غیر ضروری فعالیت های خود را در حالت (Idaho Statesman).

> آمریکای روستایی: بسیاری از COVID-19 توجه شده است با تمرکز بر شهرهای بزرگ و پرجمعیت متحده با افزایش تعداد موارد است. اما جوامع روستایی و کم جمعیت متحده که بررسی این ویروس از دور می گویند که آنها فکر می کنم عفونت تاثیر آنها بیش از حد. در روستایی امریکا مداخله پزشکی به صورت طولانی مدت نجات بخش مراقبت تنفسی ممکن است کمیاب (آسوشیتد پرس).

> Texas, میسوری و اوهایو: این argely محافظه کار متحده تبدیل coronavirus همه گیر به یک جبهه جدید در حقوق باروری جنگ تعیین سقط جنین به عنوان یک “غیر ضروری” روش پزشکی است که باید لغو شود برای صرفه جویی در لوازم برای coronavirus بیماران. اما کلينيک زنان در سه کشور معتقدند سقط جنین ضروری و حساس به زمان روش. جدید درگیری پس از یک سال است که در تگزاس میسوری و اوهایو در آغوش عمده محدودیت در سقط جنین با هدف تشویق دیوان عالی کشور برای سرنگونی Roe v. Wade (تپه).

در تمرکز/تیز می گیرد

کروناویروس و بین المللی: در سراسر جهان امروز وجود دارد حداقل 474,204 تایید موارد ویروس ها و 21,353 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه ردیاب.

مرگ و میر در کشور اسپانیا تحت الشعاع 3,600 surpassing چین زیر 738 مرگ و میر در یک روز به عنوان بیمارستان های مبارزه با افزایش بیماران و کمیاب فضایی است که در آن به درمان آنها.

با توجه به آخرین اطلاعات کشور اسپانیا دارای 49,515 تایید موارد ویروس چهارم-بالاترین از هر کشور پس از ایتالیا و چین و ایالات متحده

فرناندو سیمونبالا, اسپانیایی, سلامت, رسمی, روز چهارشنبه گفت او انتظار دارد که تعداد موارد مثبت به افزایش در روزهای آینده با توجه به سی ان ان.

“[این] افزایش معادل یک دیدیم که در آخرین روز و کمتر از آنهایی که ما رعایت هفته گذشته” سیمون گفت. “این افزایش متغیر جوامع مختلف اما تکامل این بیماری همه گیر است که در آن ما در حال نزدیک شدن به اوج نمی رفتن دست در دست با اضافه بار در سیستم بیمارستان به دلیل آن طول می کشد چند روز از اولین نشانه ها” (Fox News).

دیگران در خط مقدم هستند و هشدار داد که افزایش موارد قریب به اتفاق امکانات پزشکی در کشور است. از روز شنبه حدود 6,500 پرسنل پزشکی بوده است آلوده تقریبا 13 درصد از این کشور در مجموع تعداد موارد و 1 درصد از سلامت سیستم نیروی کار است.

“ما در حال فروپاشی است. ما باید بیشتر کارگران” گفت: لیدیا Pereraیک پرستار که با این نسخهها کار در مادرید بیمارستان de la Paz که از 1000 تختخوابی (آسوشیتد پرس).

در روسیه, رئیس جمهور , ولادیمیر پوتین,ولادیمیر ولادیمیرویچ PutinHillicon دره: Facebook گزارش سنبله بزرگ در استفاده در طول همه گیر | دموکرات فشار برای پست الکترونیکی-در رای گیری بودجه در coronavirus محرک | تهمت تاخیر مهلت برای به دست آوردن املاک ID قانونگذاران اصرار اتحادیه اروپا به تحریم پوتین: معاشرت برای انتخابات دخالت جنگ جهانی در “سن Coronavirus’: هیچ کمبود از تهدید مرگبار بیشتر به تعویق افتاد ملی رای در اصلاح قانون اساسی است که اجازه می دهد تا او را به ماندن در اتاق برای 16 سال پس از این کشور گزارش داد که اولین مرگ ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر. رای میله میله برای مارس 22.

پوتین که در خدمت به عنوان رئیس جمهور برای 16 از 20 سال گذشته نیست مجموعه جدید تاریخ با استناد به پتانسیل رشد همه گیر و چگونه ملت آن دسته. روسیه گزارش داد دو مرگ و میر ناشی از این ویروس در روز چهارشنبه اول خود را به عنوان آن را همچنان به گرفتن نقاط جهان است.

“سلامت و ایمنی مردم است و یک اولویت مطلق برای ما” پوتین گفت. “همین دلیل است که من باور دارم که این رای باید به تعویق افتاد. ما را چگونه ارزیابی وضعیت در مناطق و کشور به عنوان یک کل توسعه و تعیین یک تاریخ جدید برای رای منحصرا بر طبق نظر حرفه ای و مشاوره از پزشکان و کارشناسان است.”

اصلاح خواهد تنظیم مجدد پوتین شمارش ترم اجازه می دهد او را به اجرا به صورت دو شش ماه نظر. او به عنوان رئیس جمهور از سال 2012 و زمان است تا در سال 2024 (آسوشیتد پرس). روسیه 840 موارد تایید شده از ویروس و سه مرگ و میر.

در پادشاهی متحده, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون گفت: 405,000 داوطلبان را امضا کرده اند تا برای کمک به خدمات بهداشت ملی (NHS) به عنوان آن را همچنان به مبارزه با COVID-19.

یک روز پیش وزیر بهداشت مت هنکاک به نام برای حداقل 250,000 مردم “در سلامت خوب” برای کمک به بیمه خدمات درمانی در کار خود را به سرعت گسترش ویروس. امروز وجود دارد 9,640 موارد مثبت COVID-19 و 467 مرگ و میر.

“زمانی که ما راه اندازی درخواست تجدید نظر ما امیدوار به دریافت 250,000 داوطلبان” جانسون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “فقط در 24 ساعت 405,000 مردم باید به تماس پاسخ داد.”

ایسنا: ایتالیا coronavirus مرگ و میر افزایش 683 در یک روز بلند کردن مجموع تلفات به 7,503.

آسوشیتد پرس: به عنوان شیوع ضربات منابع مالی محدود به اتحادیه اروپا شد.

به عنوان کنگره آماده به تصویب محرک, مقابله, آلمان رفت جلوتر و تصویب یک بسته از آن را در روز چهارشنبه بیش از $810 میلیارد برای مقابله با این ویروس مارک اولین بار در کشور گرفته شده است بدهی از سال 2013 (مهر).

فرانسه 24: جشنواره فیلم کن محل درب باز می شود به بی خانمان ها در فرانسه مستند.

در ضمن ثروتمند چینی خانواده هایی که بستگان تحصیل و یا کار در ایالات متحده صرف مبالغ نجومی در پروازهای چارتر برای کمک به آنها فرار کروناویروس در آمریکا و سر خانه به چین که در آن سرایت آغاز شد اما در حال حاضر تامر (بی بی سی).

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: asimendinger@thehill.com و aweaver@thehill.com. ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

یک برنامه ساده برای کمک به بیمارستان های ما: پرستاری و پزشکی دانش آموزان مدرسه می تواند به تسکین برخی از فشار توسط ترزا قهوه ای, نظر, همکار, نیویورک تایمز. https://nyti.ms/3almZhU

خاموش کردن کشتار اقتصاد و نیز هیچ خوب برای سلامت ماتوسط رابرت Arnott و استفان مورStephen MooreSunday را نشان می دهد – سه شنبه, انتخابات coronavirus پاسخ تسلط استفان مور: ‘اقتصاد را سر و صدا بازگشت به زندگی” هنگامی که coronavirus موجود است استفان مور: “مردم نباید freaked و دست پاچه’ بر بازار سهام در میان coronavirus شیوع بیشترنظر همکاران تپه. https://bit.ly/3aiYpOF

که در آن و زمانی که

خانه ملاقات در یک طرفدار forma جلسه در ساعت 11 صبح

سنا تشکیل خواهد شد برای یک طرفدار forma جلسه روز دوشنبه ساعت 11 صبح بعد از رای در حال برنامه ریزی برای مارس 20.

رئیس جمهور شرکت خواهند کرد و در ساعت 8 صبح در یک کنفرانس ویدئویی با رهبران گروه 20 اقتصاد. کاخ سفید coronavirus نیروی کار را مختصر مطبوعات در 5 p. m.

معاون رئیس جمهور پنس منجر خواهد شد یک جلسه از coronavirus نیروی کار و شرکت در این شب جلسه برای خبرنگاران.

Mnuchin برنامه ریزی شده است در 3 p. m. برای ملاقات با ثبات مالی نظارت شورا در وزارت خزانه داری.

شاخص اقتصادی: وزارت کار این کشور را از انتشار یک گزارش در 8:30 صبح در ایالات متحده هفتگی مدعیان. تحلیلگران پیش بینی داده های جدید در طول هفته گذشته را نشان می دهد یک افزایش قابل توجهی در coronavirus مربوط به اخراج.

گرفتن هیل کمپین گزارش خبرنامه با آخرین از تپه سیاست تیم. ثبت نام برای دریافت, شب, به روز رسانی, رای گیری داده ها و بینش در مورد 2020 انتخابات است.

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

Royals: تشخیص با coronavirus وارث تاج و تخت بریتانیا پرنس چارلزو 71 است دوره نقاهت در Balmoral با علائم خفیف و گذشته در تماس با مادرش ملکه الیزابت دومدر مارس 12. ملکه 93, گزارش شده است که در سلامت خوب (بی بی سی).

طولانی ترین گروگان در تاریخ ایالات متحده دیشب: خانواده رابرت لوینسونسابق FBI agent است که ناپدید شده در ایران در سال 2007 در حالی که در یک ماموریت غیر مجاز برای سیا چهارشنبه اعلام کرد که آنها باور دارند که او در ایران بازداشت کرده است. “ما به تازگی دریافت اطلاعات از مقامات ایالات متحده که باعث شده است تا هر دو آنها را و ما را به این نتیجه که ما فوق العاده شوهر و پدر درگذشت در حالی که در ایران بازداشت است. ما نمی دانیم که چگونه او تنها است که آن را قبل از COVID-19 همه گیر” اعضای خانواده در بیانیه ای گفت که همچنین رئیس جمهور مقامات دولت و اعضای کنگره برای تلاش های خود را در لوینسون از طرف (سی ان ان و نیویورک تایمز).

مهاجران: هزاران نفر از مهاجران با وضعیت حقوقی در ایالات متحده می تواند سهوا نقض قانون مهاجرت بیش از چند ماه آینده. وکلای فکر می کنم مخازن فعالان و ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) — آژانس است که مسائل مربوط به ویزا اجازه کار و naturalizations به اتباع خارجی — پیشنهاد راه هایی برای رفع آسیب پذیری های تحت قانون ایجاد شده توسط coronavirus توقف کار. بسیاری از مهاجران می تواند به صورت سه یا 10 سال ممنوعیت از ایالات متحده اگر مدارک خود را منقضی می شود (تپه).

نزدیک

و در نهایت … آن روز پنج شنبه که به معنی آن زمان برای این هفته گزارش صبح امتحان! با الهام از 15 سالگرد والاتر از کمدی برنامه “دفتر” ما مشتاق برای برخی از هوشمند حدس در مورد طولانی در حال اجرا در تلویزیون رسید.

ایمیل خود را در پاسخ به asimendinger@thehill.com و/یا aweaver@thehill.com و لطفا اضافه کردن “امتحان” به موضوع خطوط. برندگان که ارائه پاسخ های صحیح را به لذت بردن از برخی از غنی سزاوار خبرنامه شهرت در روز جمعه.

چه مایکل اسکات لیوان می گویند ؟

 1. این چیزی است که او گفت:
 2. بهترین رئیس,
 3. شما هنوز 100% از عکس های شما را نمی
 4. از دوایت

با چه Dwight Schrute دوئل (به معنای واقعی کلمه) را به نفع خود بیش از آنجلا خود را به عنوان قابل توجه دیگر ؟

 1. اندی برنارد
 2. رایان Howard
 3. پسر عموی بحا
 4. تاد پاکر

که مشهور بازیگر و کمدین بازی Deangelo ویکرز که جایگزین مایکل اسکات به عنوان مدیر Dunder Mifflin اسکرانتون?

 1. جیم کری
 2. ری رومانو
 3. Will Ferrell
 4. Ricky Gervais

کدام شخصیت را جیم Halpert ناگهان با شکستن به تاریخ Pam Beesly?

 1. کتی مور
 2. Jan لوینسون گولد
 3. کارن Filippelli
 4. هیچ یک از موارد فوق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de