ارائه شده توسط Airbnb

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. در نهایت این جمعه. ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – سنا غلبه بر موانع عبور عظیم coronavirus لایحه یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — Last-minute شکایت تهدید T coronavirus کمک کند | آنچه در بسته | Pelosi تصدیق به امن عبور سریع | گسترش آزمایش نشان می دهد نشانه هایی از فشار پلوسی: دموکرات ها چشم دوخته اند بیشتر پرداخت های نقدی در آینده اضطراری لایحه بیشتر (D-کالیفرنیا.) عهد سریع دو حزبی مجلس گذشت امروز تاریخی 2.2 تریلیون دلار نجات و مصوبات به اتفاق آراء توسط سنا در روز چهارشنبه فقط به عنوان ایالات متحده در جهان تبدیل شد coronavirus کانون.

“ما یک پیروزی … برای امریکا کارگران است. اگر کسی یک دیدگاه متفاوت آنها می توانید آن را در رکورد” پلوسی گفت: در حالی که ابراز اعتماد به نفس خود را که کنگره در نشست اضطراری با سرعت و هوشمند سیاست.

رهبران دموکرات در حال برنامه ریزی برای حرکت این لایحه با رای دادن صدا اجازه می دهد برای چه پلوسی به نام “بحث پر جنب و جوش” امروز بدون نیاز به یک خانه کامل برای تصویب این قانون (تپه). در درخواست از خانه رهبری, C-SPAN برنامه ریزی شده به هوا “مختصر تصویری اظهارات” از قانونگذاران توضیح مواضع خود در این لایحه (تپه).

رهبران باید درهم قانونگذاران بازگشت به واشنگتن به دلیل نگرانی که حداقل یک عضو به احتمال زیاد تشکر. توماس Massieتوماس هارولد MassieOvernight دفاع: پنتاگون curtails بیشتر تمرینات بیش از coronavirus | خانه عبور می کند جنگ ایران و قدرت های اندازه گیری | حمله موشکی بازدید عراق پایگاه با سربازان ایالات متحده خانه عبور می کند اندازه گیری محدود کردن تهمت توانایی اقدام نظامی علیه ایران تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن بر ما coronavirus خطرات: “ما بسیار آماده برای این مطلبR-Ky.خواهد شد تقاضای ثبت رای در یک زمان هنگامی که بسیاری از خانه اعضای باقی مانده در مناطق خود به دلیل coronavirus. دفتر رهبر اکثریت Steny HoyerSteny همیلتون HoyerThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – سنا غلبه بر موانع عبور عظیم coronavirus لایحه هویر می گوید: مجلس انتظار دارد به پاس Coronavirus لایحه روز جمعه سنا به اتفاق آرا می گذرد T coronavirus بسته محرک اقتصادی بیشترD-Md., نوشت: در یک مشاوره به همکاران شنبه شب: “اعضای توصیه می شود که ممکن است این اندازه گیری خواهد شد با صدای رای” (NBC News).

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpNorth کره درخواست برای کمک در حالی که انکار هر coronavirus موارد: گزارش, ایران, حفظ, تهران ‘هیچ دانش’ از آمریکایی گروگان محل نرخ بیکاری افزایش به 3.2 میلیون نفر به کروناویروس ویران اقتصاد بیشتر گفت: برای ثبت نام در این بسته به قانون به عنوان به زودی به عنوان آن می گذرد ، پس از ستایش کنگره برای آن bipartisanship وجود دارد یک سوال: آیا رئیس جمهور میزبان یک لایحه امضای قرارداد با رهبران هر دو طرف راهرو?

Pelosi بازیگران محرک اندازه گیری به عنوان یک نقطه عطفی در تلاش های آمریکا برای ایجاد ثبات در خانواده و همچنین اقتصاد پس زودتر تصویب اقدامات است که در پاسخ به پزشکی و سلامت نیازهای مطرح شده توسط coronavirus. یک چهارم لایحه را به تمرکز بر روی سیاست هایی که آدرس آینده پایدار افزایش برای افزایش رشد اقتصادی ایالات متحده, او پیش بینی کرد (مهر نیوز).

“ما بعد اسکناس را لاغر به سمت بازیابی, چگونه ما می تواند ایجاد شغل خوب و پردرآمد که ما رفتن به جلو شاید ساختن زیرساخت های آمریکا است. همه اینها در حال انجام در دو حزبی راه” پلوسی گفت: در طول یک بلومبرگ مصاحبه تلویزیونی از کاپیتول هیل.

این بلندگو از طریق علامت خاص “کسب و کار ناتمام” به بهبود اقتصادی است که او معتقد است که حکم قانونی مورد توجه خانه. یک مثال: دولت و دولت های محلی نیاز به “خیلی بیشتر از تزریق پول نقد,” او گفت:. پلوسی با اشاره کالیفرنیا خانه اش دولت و واشنگتن است که شکایت به نمایندگان مجلس که خود را نیازهای مالی بودند shortchanged توسط 2.2 تریلیون دلار اندازه گیری. پایتخت کشور همچنان تحت اضطراری اقامت در خانه سفارش و تایید 36 موارد جدیدی از کروناویروس در پنج شنبه, بالا بردن مجموع آن به 267 (آسوشیتد پرس).

تپه: دولت و دولت های محلی در صورت وخیم کمبود درآمد. روز بارانی بودجه خسته خواهد شد در ماه های آینده.

تپه: بیشتر تسکین قانون جلوتر است.

سنا بی سابقه ای به توافق به سرعت تزریق فدرال نقدی به تقریبا هر مخفیگاه از اقتصاد ایالات متحده همراه با بانک فدرال رزرو از 4 تریلیون دلار در سرمایه کمک اطمینان کتک بازارهای مالی که متصلب قوی ترین سه روز دوباره بجای اول برگشتن در روز پنج شنبه دیده می شود پس از مارس سال 1933.

با اینحال وجود شواهد جدید که کارگران بالا در امریکا, لیست خسارت های ناخواسته. وزارت کار ایالات متحده در روز پنج شنبه گزارش داد افزایش اخراج; بیش از 3.3 میلیون کارگر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته (تپه).

وجود خواهد داشت بیشتر کار ضرر و زیان جلوتر اما وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – سنا غلبه بر موانع عبور عظیم coronavirus لایحه قانونی مهاجران در خطر از دست دادن وضعیت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس سنا به اتفاق آرا می گذرد T coronavirus بسته محرک اقتصادی بیشتر استدلال رکورد مزایای بیکاری ادعا می کند در حالی که جدی هستند “مربوط” در نور تریلیون دلار در مستقیم, پرداخت وام و کمک های فدرال به کارفرمایان و کارگران است. او گفت: بودجه آغاز خواهد شد به جریان در پوشش مستقیم سپرده برای افراد و در دسترس اعطای وام توسط بانک های خصوصی به کسب و کارهای کوچک در اوایل ماه آینده (تپه)

جیمز بولاردرئیس فدرال رزرو سنت لوئیس هشدار داده است که نزدیک به یک سوم از کارگران ایالات متحده یا 46 میلیون نفر می تواند بیکار در کوتاه مدت که نزدیک به دو برابر آنچه در کشور تجربه در طول رکود بزرگ.

هیچ آمار رسمی هنوز, اما نرخ بیکاری پریدم است به حداقل 5.5 درصد از 3.5 درصد در اوایل سال جاری با توجه به اقتصاددان مارتا Gimbel اشمیت آتی. “وحشتناک ترین بخش در مورد این است که این احتمال وجود دارد فقط آغاز اخراج,” او گفت: واشنگتن پست.

تپه: چگونه سریع می تواند محرک پولی حرکت درب ؟

تپه: کسانی که $1,200 فدرال تخفیف به خانواده ها باعث شد که تعداد زیادی از سوالات و کمتر پاسخ.

تپه: کدام شرکت ها و صنایع برنده بزرگ در امداد لایحه ؟ فکر می کنم شرکت های هواپیمایی, شرکت های بزرگ, بیمارستان ها, بانک ها و اتحادیه های کارگری.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که به ساخت یک data-حمایت مورد به اصرار فرمانداران برای بلند کردن مستندات, ادامه عمل اجتماعی فاصله و اجازه دهید کشورهای خود را به عقب بر گردیم به ظاهر به طور منظم عملیات.

در نامه ای به فرمانداران در روز پنج شنبه رئیس جمهور گفت: دولت جدید را ایجاد شهرستان بر اساس راهنمایی که رتبه مناطق کشور به عنوان “در معرض خطر متوسط خطر و یا کم خطر است.” دوشنبه آخرین روز در دولت 15 روز مشاوره به ماندن در خانه برای جلوگیری از جدید انتقال. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال جستجو برای راه معتبر برای راه اندازی مجدد فعالیت های تجاری در بخش هایی از کشور در همان زمان که COVID-19 باقی مانده است یک خطر برای سلامتی و ویژگی های زندگی روزمره (نیویورک تایمز).

“ما باید برای بازگشت به کار,” او گفت:. “ما در حال رفتن به صحبت کردن در مورد تاریخ. ما در حال رفتن به صحبت کردن به یک مقدار زیادی از حرفه ای.”

دبورا Birxبه درمان و پزشک توصیه می کند که کاخ سفید و مختصات سیاست با رئیس جمهور coronavirus نیروی کار گفت: 40 درصد از وسعت کشور را تجربه کرده است تعداد کم از coronavirus موارد است. دولت در حال گسترش مجموعه ای از داده ها را از دیگر ملل و کشیده شده از شهرستان-توسط-شهرستان گزارش در ایالات متحده نشان می دهد تناقضات با محققان اولیه مدل های کامپیوتری.

پیش بینی ها در مورد میزان عفونت و مرگ و میر نمی مربع با شواهد و مدارک بر روی زمین Birx گفت. با افزایش متحده آمریکا, تست بهبود جمع آوری داده ها و به اشتراک گذاری این دولت معتقد است برخی از اوایل بینی در مورد COVID-19 تجدید نظر خواهد شد. “ما برای دیدن در سراسر کشور,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که هیچ راز خود را با بی حوصلگی یک idled امریکا است و گفت که او می خواهم به راه اندازی مجدد اقتصاد, عید پاک, مارس 12. برای انجام این کار او نیاز به فرمانداران برای دیدن همه چیز راه خود را. “من فکر می کنم ما در حال نزدیک” او گفت:. “به عنوان به زودی به عنوان ما باز این بدان معنا نیست که ما با دستورالعمل” یعنی دست شستن و اجتماعی فاصله او توضیح داد.

رئیس فدرال جروم پاول و دیگر تحلیلگران گفته اند که ایالات متحده به طور بالقوه می تواند به عقب بر گردیم روی پای خود را به سرعت. آنها بر این باورند که ممکن است برای معکوس کردن خیلی از درد به طور موقت ایجاد شده توسط COVID-19 کنترل جدید انتقال بهبود درمان های پزشکی و به تدریج تغییر 160 میلیون آمریکایی از مستندات و توقف به مسافرت و تجارت به دوباره اساسی قدرت از اقتصاد ایالات متحده.

پاول روز پنجشنبه اذعان کرد: “ما به خوبی ممکن است در رکود است.” اما در طول یک ان بی سی “امروز” نشان می دهد او گفت: مبانی اقتصاد آمریکا قوی باقی می ماند و می تواند گزاف گویی کردن.

دیگران هستند بنابراین مطمئن شوید. Coronavirus است که هنوز پخش با خشم در سراسر جهان است. وجود دارد هشدار در مورد غیر قابل اجتناب از امواج COVID-19 سرایت و همچنین آینده بیماری های همه گیر. نزدیک به نیم میلیون نفر در سراسر جهان آلوده شده اند تنفسی سرایت. در بخش هایی از ایالات متحده و ایتالیا بیمارستان ها و سیستم بهداشت و درمان در حال کمانش. یک واکسن باقی مانده از یک سال دور حداقل. درمان موثر باقی می ماند در آزمایشگاه در حال حاضر (آسوشیتد پرس).

آن Schuchatاصلی معاون مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این تپه در یک مصاحبه اختصاصی که وضعیت بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود.

حتی اگر پاتوژن نسبتا مختصر داد و بیداد از طریق چین و کره جنوبی ارائه می دهد امید برای مهار و روش های درمان اقتصادی قتل عام در سراسر جهان باقی مانده است قابل توجه است. وجود دارد فرض است که در میان رهبران جهان که در زندگی روزمره و رفتار مصرف کننده در اقتصادهای توسعه یافته خواهد شد هنگامی که خطر گذشته است. آنها با اشاره به شرایط در چین و کره جنوبی به عنوان نمونه هایی از مستندات اقتصادی انقباضات دنبال کرد و بعد سریع پرتاب ریباند. آنها درست است ؟ (بی بی سی).

رهبران گروه 20 (G-20) سازمان ملل صرف 90 دقیقه در روز پنج شنبه صحبت کردن از طریق کنفرانس تلفنی موافقت خود را برای مشورت با یک دیگر در مورد کشور خود را’ پاسخ در طول بیماری همه گیر. مجازی نشست G-20 ملل شامل بیش از یک دوجین سران دولت (آسوشیتد پرس).

واشنگتن پست: آمریکایی ها به طور فزاینده ای ترس در مورد کوروناویروس و رکود اقتصادی آمریکا به دلیل بسیاری از در حال حاضر آمار بر اساس یک نظرسنجی جدید.

تپه: هواکش همچنان مورد بحث است. وجود دارد به اندازه کافی زندگی صرفه جویی در تجهیزات بیمارستانی است که می تواند مکانیکی تنفس بیماران در ديسترس تنفسی? مقامات بهداشتی می گویند هواکش در تامین کوتاه مدت هستند برای تعدادی از بیماران را درمان می کنیم.

Birx در کاخ سفید در تلاش برای اطمینان بخشیدن به آمریکایی ها در روز پنج شنبه که زمان caseload از بیماران مبتلا به کروناویروس است رشد قابل دسترس هواکش مورد نیاز برای درمان coronavirus باعث ذات الریه از جمله در شهر نیویورک-نیوجرسی منطقه که در آن اکثریت جدید ایالات متحده موارد اتفاق می افتد.

نیویورک تایمز گزارش می دهد که کاخ سفید به اعلام توافق با جنرال موتورز و Ventec زندگی سیستم های تولید به عنوان بسیاری از 80,000 هواکش تا زمانی که سازمان مدیریت اضطراری فدرال مجددا چگونه بسیاری از ماشین آلات در واقع می توان برای یک سنگین بمانند فدرال سرمایه گذاری. جایگزین باقی می ماند در دست بررسی است.

تپه: آرام COVID-19 غربالگری اقدامات در ایالات متحده فرودگاه ممکن است مطرح ضعف در مهار کردند.

حمایت محتوا – AIRBNB

صدها هزار نفر از آمریکایی ها بستگی دارد درآمد به دست آورده در Airbnb. فدرال اقتصادی امداد باید شامل Airbnb میزبان. بیشتر بدانید.

پیشرو در روز

CORONAVIRUS & متحده: مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در شهر نیویورک انتظار می رود نیروی دریایی بیمارستان کشتی USNS راحتی به حوض در اسکله 90 در منهتن در دوشنبه چند هفته جلوتر از برنامه. راحتی را ارائه پشتیبان گیری ظرفیت پزشکی به شهرستان در صورت نیاز. رئیس جمهور گفت که او می خواهد به سفر به Norfolk, Va., در روز شنبه به تماشای سفید کشتی بیرون از ویرجینیا نیروی دریایی ایستگاه که در آن شده است تحت تعمیر و نگهداری و او را دعوت فاکس نیوز برای پوشش این رویداد است. او گفت: کشتی “لود شده است تا به بالا” با تجهیزات لازم برای استفاده در نیویورک است.

> Massachusetts: حداقل 100 نفر از کارکنان در سه عمده بوستون و بیمارستان باید آزمایش مثبت برای coronavirus افزایش جدید هشدار در مورد کمبود ویروس رایگان بهداشت و درمان کارگران در مراکز شهری که می تواند به درمان تعداد بالا از تایید COVID-19 موارد دیده می شود در سراسر کشور (سی ان ان).

در تمرکز/تیز می گیرد

کروناویروس و بین المللی: این ویروس می تواند به زودی نابود کشورهای فقیر با توجه به اپیدیولوژی و کارشناسان بهداشت عمومی که در حال تماشای COVID-19 حرکت به هند و آفریقا و بخش هایی از آمریکای جنوبی (اقتصاددان).

سازمان ملل متحد سازمان بین المللی کار در روز پنج شنبه به شکل صعودی تصحیح آن طرح تنها چند روز پیش که 25 میلیون نفر از کارگران می تواند از دست دادن شغل خود را در سراسر جهان به دلیل ویروس. سازمان بین المللی کار است که هنوز هم بر روی یک کار جدید بالاتر برآورد (بی بی سی).

> چین: مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل صبح امروز صحبت از طریق تلفن با رئیس جمهور چین. بعد از آن او پرسیدمفقط به پایان رسید بسیار خوب و گفتگو با رئیس جمهور یازدهم از چین است. مورد بحث در جزئیات بزرگ CoronaVirus است ravaging بخش های بزرگی از سیاره ما است. چین بوده و از طریق مقدار و توسعه یک درک قوی از ویروس. ما در حال همکاری نزدیک با هم. احترام بسیار!”

> ایتالیا امیدوار است که coronavirus بیماری ممکن است در عقب نشینی در ایتالیا دچار یک شکست در روز پنج شنبه هنگامی که داده ها نشان داد که تعداد موارد جدید و مرگ و میر تا به حال علامت بالاتر است. مقامات گفت: 712 نفر از این بیماری در گذشته در 24 ساعت, هل دادن کل شمارش به 8,215 در حالی که عفونت های جدید افزایش 6,153 به 80,539 (بی بی سی). محققان ایتالیایی به دنبال چه بالاتر از حد معمول تعداد موارد شدید ذات الریه و آنفولانزا ثبت شده در لومباردی در پایان 2019 هستند و شواهد به جای آن که coronavirus گسترش فراتر از چین زودتر از آنچه قبلا تصور (بی بی سی).

> Canada: U. s. پیشنهاد برای استقرار نیروهای نظامی در امتداد undefended مرز مشترک با کشور کانادا است که 5,525 مایل طولانی برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus شد را محکوم کرد روز پنج شنبه توسط دولت کانادا به عنوان غیر ضروری و تشدید (بی بی سی).

> هلند: coronavirus همه گیر به شدت پژمرده بهار تجارت در شکوفه های زیبا در هلند به عنوان سفارشات کاهش یافت در آنچه که معمولا پر جنب و جوش فصل گل های شاخه بریده (NPR). دولت هلند را ممنوع کرد هر اندازه تا ماه ژوئن خنثی کردن سنتی بشر می خواهیم به نوک پا راه رفتن را از طریق لاله. صنعت ارائه یک پیام تحویل با گل (تصویر زیر): “امید شکوفا می شود.”

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: asimendinger@thehill.com و aweaver@thehill.com. ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

چقدر آسیب دیده است ، هزینه های واقعی از سنا coronavirus امداد لایحهتوسط تیم کین, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/3dx4UQ3

پلیس در این سن از خیابان های خالیتوسط آرتور Rizer, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/33QmaeQ

که در آن و زمانی که

خانه ملاقات در ساعت 9 صبح

سنا تشکیل خواهد شد برای یک طرفدار forma جلسه روز دوشنبه ساعت 11 صبح بعد از رای در حال برنامه ریزی برای مارس 20.

رئیس جمهور را دریافت خواهد کرد هوش خود جلسه در ظهر و ممکن است مختصر مطبوعات در طول یک کوروناویروس به روز رسانی برنامه ریزی شده در این شب ،

معاون رئیس جمهور پنس منجر خواهد شد یک جلسه از رئیس جمهور coronavirus نیروی کار و صحبت کردن با رسانه ها در 5 بعد از ظهر در جلسه کاخ سفید اتاق.

شاخص اقتصادی: اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی منتشر شده در 8:30 صبح یک گزارش در آمریکا هزینه های مصرف کننده در ماه فوریه است. این گزارش خواهد بود یک عکس فوری از یک ملاحظه ای در زمان های مختلف فقط هفته پیش.

گرفتن هیل کمپین گزارش خبرنامه با آخرین از تپه سیاست تیم. ثبت نام برای دریافت, شب, به روز رسانی, رای گیری داده ها و بینش در مورد 2020 انتخابات است.

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

ونزوئلا: ایالات متحده در روز پنج شنبه تحت تعقیب رهبر ونزوئلا نیکولاس مادورو و اتهام او در حال اجرا در کشور خود به عنوان یک narcoterrorism سازمانی. وزارت امور خارجه ارائه خواهد شد پاداش نقدی تا 55 میلیون دلار برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری یا محکومیت مادورو و همکاران وزیر امور خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoChina: Pompeo اتحاد شیطانی انگیزه’ به صورت هل دادن ‘ووهان ویروس’ زبان Hillicon ولی: Coronavirus معامله شامل بودجه برای پست الکترونیکی-در رای گیری | توییتر کشیده و به مبارزه با بیش ویروس دروغ | دولت AGs هدف قیمت سنگ آهن در بازار | اپل برای اهدا 10M ماسک خانواده گروگان آمریکایی در ایران می گوید: او مرده است بیشتر گفت: (آسوشیتد پرس).

تهمت می افزاید: اقتصادی, بازار تخصص: رئیس جمهور در آورده کوین Hassettرئیس سابق کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی برای کمک به راهنمای دولت در پاسخ به coronavirus همه گیر است و با اضافه کردن جو LaVorgnaسابق وال استریت اقتصاددان به تیم کوچک (تپه).

سیاست آمریکا: “جیمی کیملجیمز (جیمی) مسیحی KimmelThe قانون مراقبت مقرون به صرفه — آن را به زنده ماندن طولانی گذشته خود 10th anniversary? هوارد استرن به آغاز طرح پخش از خانه Conan o’brien برای رفتن به عقب در هوا با آی فون از خانه بیشتر زندگی می کنند!” در روز پنج شنبه شامل مصاحبه با معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenOvernight مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — Last-minute شکایت تهدید T coronavirus کمک کند | آنچه در بسته | Pelosi تصدیق به امن عبور سریع | گسترش آزمایش نشان می دهد نشانه هایی از فشار Hillicon ولی: Coronavirus معامله شامل بودجه برای پست الکترونیکی-در رای گیری | توییتر کشیده و به مبارزه با بیش ویروس دروغ | دولت AGs هدف قیمت سنگ آهن در بازار | اپل برای اهدا 10M ماسک نظرسنجی: 59 درصد می گویند coronavirus بحران تا به حال یک اثر منفی بر روی امور مالی خود را بیشتر, که باقی مانده است در یک حرکت آهسته دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه با سن. برنی ساندرزسناتور SandersSenate به اتفاق آرا می گذرد T coronavirus بسته محرک اقتصادی یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — Last-minute شکایت تهدید T coronavirus کمک کند | آنچه در بسته | Pelosi تصدیق به امن عبور سریع | گسترش آزمایش نشان می دهد نشانه هایی از فشار بر پول: در آخرین لحظات شکایت تهدید T محرک | آنچه که در مورد وام کسب و کار امداد چک در معامله | اقتصاددانان ترس رکود خواهد بود بدتر از رکود بزرگ تر (I-Vt.). بایدن گفت: مبارزات انتخاباتی خود باید شروع رسمی پس زمینه پروسه بررسی به صورت بالقوه در حال اجرا همسر و او را بین پنج تا هفت نفر در ذهن است که برای مرحله بعدی. او گفت: او مشورت سابق رئیس جمهور , باراک اوباما,باراک حسین Obama13 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس اوباما پرس اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های به باقی می ماند در محل Budowsky: رئیس جمهور تهمت ملاقات با همه سابق زندگی رئیس جمهور بیشتر در مورد بالابر روند او با استفاده از در سال 2008. … ساندرز اضافه شده به مبارزات انتخاباتی خود کارکنان در نیویورک پیش از این دولت, مارس 28 اولیه (تپه). … در میان برخی از استراتژیست های دموکرات که به نفع بایدن “کامل کوکتل shitstorm” به مقدار ساندرز پشتکار به عنوان مسابقه در drags همراه با تسلط تلویزیون سگهای تهمت و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) در طول یک اورژانس ملی, گزارش, Amie Parnes.

انرژی: ایالات متحده ممکن است تجربه یک کاهش در fracking که شامل انفجار آب و دیگر مواد شیمیایی در اعماق زمین برای بلند کردن نفت و گاز از سنگ شکاف. نفت کاهش یافته است به $23 از بالا از $53 دلار در اواسط ماه فوریه تا کنون در زیر “شکستن حتی” نقطه ای که تولید کنندگان می گویند که آنها نیاز به نوبه خود سود (تپه).

نزدیک

و در نهایت … تبریک به خوانندگان که صبح گزارش مسابقه در مورد تلویزیون برنده جایزه کمدی “دفتر” که این هفته علائم 15 سال پس از اکران آن است.

در اینجا این است که نشان داد برخی از جدی تلویزیون چیزهای بی اهمیت ادراک: ویلیام Chittam, R. میلتون هاول III, John Donato تس Posso تیلور Mayhall دانیل Bachhuber (بازی همراه از تایلند به طور معمول)ایرا Azulay پاتریک Kavanagh, جک برامدگی لبه طبقات سنگ, سارا سالن فیلیپس, Mike رابرتز, چچنی پرورش راشل Tyree و جان Geilman.

آنها به خاطر (یا گوگل) برچسب روی شخصیت مایکل اسکات لیوان: بهترین رئیس جهان است.”

Dwight Schrute dueled با اندی برنارد در یک نبرد را به نفع خود قلب از آنجلا مارتین.

Will Ferrell بازی Deangelo Vickers منطقه ای مدیر داستانی پنسیلوانیا شرکت کاغذ Dunder Mifflin اسکرانتون. او جایگزین مایکل اسکات به تصویر کشیده شده توسط Steve Carell.

جیم Halpert ناگهان با شکست کارن Filippelli بنابراین او می تواند تاریخ Pam Beesly.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im