تپه صبح روز سه گزارش در نوادا شرط در Sanders, چشم بلومبرگ

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. مبارک جمعه! ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

برای بار نهم دموکراتیک اولیه میدان خواهد آمد با هم به بحث امشب. اما برای اولین بار سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergBloomberg کمپین: اولیه است دو طرفه نژاد با ساندرز وارن: بلومبرگ ساخت بحث را نشان می دهد که نامزدهای دیگر رسیدگی به ‘یک egomaniac میلیاردر HuffPost خبرنگار: ساندرز می تواند برنده کثرت نمایندگان اما از دست دادن نامزدی بیشتر را پرتاب یک شخصیت جدید به رویداد امشب را به عنوان دموکرات درخواست تجدید نظر به نوادا رای دهندگان پیش از روز شنبه قفقاز.

ایسنا — حزب دموکرات-تبدیل-جمهوری-تبدیل-مستقل-تبدیل-دموکرات — آیا رقابت در نقره دولت و در عین حال او یک مرکز توجه در لاس وگاس امشب همراه با سن. برنی ساندرزسناتور SandersBloomberg کمپین: اولیه است دو طرفه نژاد با ساندرز وارن: بلومبرگ ساخت بحث را نشان می دهد که نامزدهای دیگر رسیدگی به ‘یک egomaniac میلیاردر HuffPost خبرنگار: ساندرز می تواند برنده کثرت نمایندگان اما از دست دادن نامزدی بیشتر (I-Vt.), مستقل از فرمانداران دولت دموکراتیک مسابقه. هر دو مردان 78.

شهردار سابق گرفته شده در یک outsized نقش اصلی چرخه از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBloomberg کمپین: اولیه است دو طرفه نژاد با ساندرز HuffPost خبرنگار: ساندرز می تواند برنده کثرت نمایندگان اما از دست دادن نامزدی مگان مک کین به Joy Behar: “شما بچه ها انجام داده اند شاش-کار ضعیف قانع کننده من است که من باید رای برای حزب دموکرات’ بیشتر‘s ناامید کننده پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر و به عنوان دموکراتیک استقرار جستجو برای یک نامزد که می تواند سرنگونی فوق العاده چپ ساندرز و سپس ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

بلومبرگ افزایش در پای صندوقهای رای دعوت یک تشدید حملات با ساندرز و دیگران را متهم به میلیاردر در حال اجرا خفا کمپین برای خرید نامزدی. به گفته نیویورک تایمز بلومبرگ صرف بیش از 400 میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی خود به تاریخ و گزارش شده است که مایل به صرف بیش از 2 میلیارد دلار روز انتخابات.

به عنوان جولیا منچستر گزارش در پیش نمایش از امشب رویداد چگونه بلومبرگ parries آینده حملات است که ارزش تماشای. او ارائه یک پیش نمایش روز دوشنبه هنگامی که او به نام حرف از ساندرز حامیان و متهم ورمونت مستقل بودن رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCensus اداره صرف میلیون ها نفر در آگهی مبارزات انتخاباتی برای کاهش ترس در حذف تابعیت سوال بلومبرگ کمپین: اولیه است دو طرفه نژاد با ساندرز سناتور دموکرات در دیدار با وزیر امور خارجه ایران بیشتر‘s آخرین “برو.”

آسوشیتد پرس: 5 سوال بعدی بحث دموکراتیک بلومبرگ 1.

مت Flegenheimer نیویورک تایمز: مایکل بلومبرگ به بحث بدون net.

سه دوره شهردار تصمیم به شرکت در مناظره امشب بدون ذهن و بسیار خوشحال. اما آیا نامزدی خود را صعود پس از تجربه یک سوال باز به عنوان Niall Stanage می نویسد: در آخرین یادداشت. برای ماه مهر منتقل شده است به ضرب و شتم از درام خود را آب گرفتگی امواج رادیو و تلویزیون با کمپین تبلیغات و کنار اوایل متحده است.

بلومبرگ خواهد صورت مستقیم از چالش های مخالفان در مورد پس زمینه خود را با ثروت و دلایل در حال اجرا است. او به احتمال زیاد به گوش سوالات خود را در مورد “توقف-و-frisk” سیاست پلیس که خدشه دار رکورد خود را در نیویورک. و او در نهایت فشرده شود مورد حمایت جمهوری خواهان از جمله رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش در سال 2004 و دیگر پایین-صندوق نامزدها بیش از یک دهه گذشته.

تپه: تهمت متهم بلومبرگ از “غیر قانونی خرید” نامزدی حزب دموکرات.

واشنگتن پست: برای, Mike Bloomberg, چهارشنبه, ریاست جمهوری بحث به معنی پله خارج خود را بسیار گران منطقه راحتی.

آسوشیتد پرس: بلومبرگ خواهد فروش منافع کسب و کار اگر رئيس جمهور انتخاب شد.

ساندرز خواهد بود مجبور به دفاع از خود مدیکر برای همه, پیشنهادی برای زمان بی حد و حصر به عنوان او می آید زیر آتش دموکرات از نوادا و قدرتمند آشپزی, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده 60,000 کارگران فراهم می کند و بهداشت و درمان برای حداقل دو بار به عنوان بسیاری از افراد است.

ظاهر می شود در سی ان ان تاون هال سه شنبه شب ساندرز نیز نشان داد که او هیچ برنامه ای برای انتشار هر گونه سوابق پزشکی با وجود درد و رنج یک حمله قلبی در ماه اکتبر. او اصرار داشت که با انتشار سه نامه از پزشکان خود را در پایان ماه دسامبر اعلام او سالم است کافی در طول ریاست جمهوری خود پیشنهاد (تپه).

برای دیگران در این زمینه بحث خواهد شد یک فرصت نخست به طور بالقوه دوباره بجای اول برگشتن. بایدن و سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenWarren: بلومبرگ ساخت بحث را نشان می دهد که نامزدهای دیگر رسیدگی به ‘یک egomaniac میلیاردر Klobuchar کمپین اول فوق العاده PAC HuffPost خبرنگار: ساندرز می تواند برنده کثرت نمایندگان اما از دست دادن نامزدی بیشتر (D-جرم.), تازه کردن ناامید کننده پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر, امید به ظهور در نوادا و برای یک گروه متنوع از رای دهندگان به آنها را حرکت در دو بعد مسابقات.

چالش مواجه سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegHuffPost خبرنگار: ساندرز می تواند برنده کثرت نمایندگان اما از دست دادن نامزدی ساندرز کمپین گسترش عملیات در میشیگان ساندرز آگهی در میان رای دهندگان لاتین: نظرسنجی بیشتر و سن. ctqامی ژان KlobucharKlobuchar کمپین اول فوق العاده PAC ساندرز آگهی در میان رای دهندگان لاتین: نظرسنجی چگونه رسانه ها سقوط در عشق با نامزدها بیشتر (D-Minn.) نیز تازه به عنوان آنها نگاه کردن به درخواست تجدید نظر به متنوع رای دهندگان چیزی است که آنها را به حال نه تا کنون در مقیاس بزرگ است.

Megyn kelly: انتخابات به روز رسانی: بلومبرگ فوق العاده سهشنبه قمار ممکن است پرداخت.

ویلیام Galston: چرا جوان پشت برنی ساندرز.

واشنگتن پست: Buttigieg و فوق العاده PAC نادرست هماهنگ در نوادا تبلیغات فدراسیون فوتبال می گوید.

تپه: trump’s چهار روز نوسان به کالیفرنیا و نوادا و آریزونا و کلرادو آغاز می شود با نذر به “پاک کردن” لس آنجلس.

اخبار سیاست بیشتر: معاون رئیس جمهور سابق ال گورآلبرت (Al) آرنولد GoreClarence توماس می شکند سکوت خود را در تئاتر در سراسر کشور, نیوهمشایر, تنها تشدید حزب دموکرات agita چه تهمت رو راست تر است راه اندازی یک رای دهندگان ثبت نام درایو (و یک شکست-مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش) متمرکز بر مبارزه با تغییر آب و هوا و wooing رای دهندگان جوان (BuzzFeed). … سابق رئیس جمهور اوباما یک فن داده-محور سیاست راه حل “از مسکن به سلامت” بنابراین او با استفاده از حساب توییتر خود را به روز سه شنبه برجسته مقالات منتشر شده توسط نیویورک تایمز به عنوان نمونه. … در سه شنبه شب ایالتی ویسکانسین بهداشت ، تام تیفانی برنده اولیه حزب جمهوری خواه برای انتخابات ویژه در دولت 7th کنگره منطقه به جای سابق Rep. شان دافیشان DuffyGOP رهبران را تشویق بازنشستگی نمایندگان مجلس به کمیته پست سابق حزب چای قانونگذاران نوبه خود سر در K Street چرا ویسکانسین ویژه انتخابات می تواند تصمیم بگیرد 2020 انتخابات ریاست جمهوری بیشترکه استعفا در September (Milwaukee Journal Sentinel).

پیشرو در روز

عدالت و دادگاه: trump’s ورزش از او عفو قدرت در جمعه تفسیر شد و حتی برخی از جمهوری خواهان به عنوان یک warmup برای چه هنوز هم ممکن است که از رئیس جمهور پس از استیضاح و تبرئه. حتی برخی از تحسین خود را در فاکس نیوز گفت: پشت سر هم از رحمت telegraphed و طعنه تهمت برای ماه های پرواز در صورت از تعهدات خود را به رای دهندگان به تخلیه باتلاق.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه تبدیل 14 سال حبس در خدمت سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich (D) و عفو سه با مشخصات بالا یقه سفید felons و مداخله از طرف هفت نفر دیگر (تپه).

رئیس جمهور درگذشت مایکل Milkenمحکوم از تقلب اوراق بهادار; سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر برنارد Kerikداشت به جرم تقلب مالیاتی و دروغ گفتن به بازرسان فدرال و سابق San Francisco 49ers صاحب ادوارد DeBartolo Jr., که پرداخت 1 میلیون دلار جریمه و گناه التماس کرد در سال 1998 به کتمان اخاذی تلاش برای به دست آوردن مجوز بازی در لوئیزیانا (نیویورک تایمز).

کاخ سفید به تصویر کشیده شده تصمیم گیری به عنوان احسان. کارشناسان حقوقی رئیس جمهور گفت: ممکن است کار به استفاده از خود را قانون اساسی و عملكرد عفو قدرت را به نگه داشتن دوست راجر سنگراجر Jason StoneTrump می گوید که او ‘نفس’ در بر قاضی حاضر به تاخیر سنگ صدور حکم در دفاع از ویلیام Barr بیشتر و سابق مشاور امنیت ملی , مایکل فلین در خارج از زندان. سنگ محکوم شد در هفت جنایت فقره از دروغ گفتن به کنگره دستکاری با یک شاهد و مانع از یک اقدام. فلین اعتراف به دروغ به دولت است.

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه امی برمن جکسون روز سه شنبه حاضر به تاخیر سنگ برنامه ریزی صدور حکم در روز پنج شنبه (تپه).

مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار نظرات شخصی در مورد محکوم جنایتکاران و اذعان تمایل خود را به تحت تاثیر دوستان قدرتمند و تلویزیون مفسران گفته Blagojevich که وارد زندان در سال 2012 در فساد هزینه داده شد “فوق العاده قدرتمند و مسخره کردند.”

در عرض چند ساعت, فرماندار سابق معمولی در لباس پوشیدن و در حال حاضر سفید بود دیده می شود دست دادن با رهگذران و ابراز قدردانی خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک انسان آزاد است. “او بدیهی است که یک فن بزرگ در من, و اگر شما از من می پرسی چه وابستگی حزبی است که من Trumpocrat,” او گفت:, خندان.

رئیس جمهور ابراز خصومت نسبت به فدرال تحقیقات و تعقیب به کار گرفته شده توسط James Comeyجیمز Brien ComeyTrump رفت و آمد حکم سابق فرماندار ایلینویز Blagojevich داستان دو دروغ: سنگ McCabe و خطر دو استاندارد برای عدالت DOJ وکیل دنبال به اینکه سازمان سیا نکردن اطلاعات در شروع روسیه پروب: NYT بیشتر ازسابق FBI مدیر و پاتریک فیتزجرالدسابق آمریکا وکیل در ایلینوی که تحت نظارت Blagojevich را تحت تعقیب و مورد ستایش قرار داد در سال 2010 به عنوان مدرن روز Eliot Ness.

ایسنا: مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت: تمام موارد ناشی از پروب سابق مشاور ویژه رابرت مولررابرت (باب) قو MuellerCNN را Toobin هشدار McCabe در ‘خطر ناک وضعیت’ با جسارت تهمت سی ان ان لنگر ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از سنگ در حالی که فراخوانی کلینتون-لینچ آسفالته جلسه هیل 12:30 گزارش: New Hampshire, خرید اینترنتی بیشتر به دخالت در انتخابات 2016 باید “پرتاب می شود.”

در اظهارات به خبرنگاران قبل از پرواز به لس آنجلس مغلوب ساختن پیشی جستن تقدیر دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrTrump می گوید که او ‘نفس’ در Barr در دفاع از ویلیام بر مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد او ممکن است شکایت بیش از مولر تحقیقات بیشترکه خواست رئیس جمهور بدون موفقیت برای جلوگیری از اظهار نظر علنی در مورد جریان پرونده های جنایی (تپه). نادیده گرفتن این توصیه و این ادعا که رسانه های اجتماعی قرار داده و او را در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه توییتی تمایل خود را برای دیدن سنگ مورد پرتاب خارج از دادگاه (آسوشیتد پرس).

واشنگتن پست: بر گفته افراد نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن است که او با توجه به استعفا بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها (وزارت دادگستری آن را تکذیب کرد).

واشنگتن پست: به دنبال اعلام جرم و تبرئه تهمت خود را اعلام “رئیس افسر اجرای قانون” از امریکا است.

در تمرکز/تیز می گیرد

دولت & بین المللی: coronavirus مرگ و میر می ایستد در 2,012 صبح امروز با حداقل 75,201 موارد در سراسر جهان با توجه به آخرین داده ها.

ژاپن یک شبه منتشر قرنطینه الماس شاهزاده مسافران کشتی کروز به سفر آزادانه و بدون محدودیت اگر آنها بدون علائم ویروس (وال استریت ژورنال).

آمریکا مقامات بهداشت در روز سه شنبه گفت: آمریکایی ها در ژاپن کاهش یافته است که به پرواز بازگشت به آمریکا در دولت-چارتر پرواز بیش از آخر هفته که نمی شود آنها اجازه بازگشت به ایالات متحده برای حداقل 14 روز پس از ترک کشتی کروز الماس شاهزاده در آن بزرگترین غلظت از انتقال ویروس در خارج از چین فوران کرده است.

“بدیهی است که قرنطینه مشغول به کار نشده و این کشتی در حال حاضر تبدیل به یک منبع عفونت,” دکتر گفت: Nathalie MacDermottیک شیوع متخصص در کالج کینگ لندن است. او گفت: مکانیسم دقیق این ویروس را گسترش ناشناخته بود. اگر چه دانشمندان بر این باورند که بیماری گسترش یافته است که عمدتا توسط قطرات — هنگامی که مردم سرفه یا عطسه — این امکان وجود دارد راه های دیگر انتقال (آسوشیتد پرس).

> چین: یک قاضی فدرال را رد کرد و پرونده ای از فن آوری های غول پیکر Huawei در دوشنبه حاکم است که این شرکت ندارد و زمینه را برای سو دولت ایالات متحده و یا به چالش یک سال 2018 قانون منع سازمان های فدرال از انجام کسب و کار با آنها.

ارتباطات از راه دور کرگدن واصل طرح دعوی در دادگاه در سال گذشته پس از کنگره تصویب مجوز دفاع ملی عمل می کنند که در میان چیزهای دیگر ممنوع آژانس های فدرال و پیمانکاران از خرید برخی از محصولات Huawei و همکار چینی غول تکنولوژی ZTE. هواوی ادعا در کت و شلوار که محدودیت های بیش از حد تنبیهی و خاص برخی از شرکت ها (تپه).

“قرارداد با دولت فدرال یک امتیاز است نه یک قانون اساسی تضمین شده مناسب—حداقل نه تا آنجا که این دادگاه است آگاه” قاضی آموس Mazzant ایالات متحده دادگاه منطقه ای در شرق تگزاس گفت: در 57 صفحه ای حاکم است.

Huawei ابراز ناامیدی حاکم و اضافه کرد که آن را در نظر اضافی راه های قانونی (وال استریت ژورنال).

با وجود Huawei مبارزه با رئیس جمهور در زمان هدف در طرح های است که می تواند صدمه دیده است توانایی شرکت های ایالات متحده برای تامین موتورهای جت و دیگر قطعات چینی صنعت حمل و نقل هوایی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک سری از توییت هایی که با ایالات متحده آمریکا امنیت ملی باید در نظر گرفته شود مانع از داشتن کشورهای آمریکا خرید محصولات.

“ایالات متحده نمی تواند و نمی, از جمله تبدیل شدن به یک محل دشوار برای مقابله با در نظر کشورهای خارجی خرید محصولات ما از جمله برای همیشه امنیت ملی بهانه ای است که شرکت های ما خواهد بود مجبور به ترک به منظور رقابتی باقی می ماند,” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

به طور جداگانه پکن لغو مطبوعات اعتبار سه وال استریت ژورنال خبرنگاران در حالی که اعتراض به نظر مقاله منتشر شده توسط روزنامه (وال استریت ژورنال).

> ونزوئلا: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز سه شنبه اعلام کرد تحریم ها علیه روس نفت تجاری یک دولت روسیه کنترل کارگزاری اضافه کردن آن را به یک مالی blacklist به عنوان آن به نظر می رسد به خفه کردن بودجه از ونزوئلا رئیس جمهور ونزوئلا به دولت و در نهایت سرنگونی او را از دفتر.

با توجه به واشنگتن پست, روس نفت گرفته شده بیش از افزایش سهم از ونزوئلا دولتی صنعت نفت و رسید سود از صادرات آن نفت خام در حالی که به طور همزمان در تلاش برای فرار از تحریم های ایالات متحده و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “حداکثر فشار” مبارزه برای سرنگونی رئيس جمهور ونزوئلا.

روس نفت تجاری است که بنا به گزارش مسئول حمل و نقل تا 70 درصد از نفت ونزوئلا به مشتریان خارج از کشور.

“روس نفت تجارت به لبه پنجره رساند تا دیکتاتوری مادورو را قادر می سازد خود را در سرکوب مردم ونزوئلا,” وزیر امور خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoDemocratic سناتور در دیدار با وزیر امور خارجه ایران در تپه صبح روز سه گزارش – ساندرز در حال افزایش است به عنوان نوادا بحث بافندگی کنگره به نظر می رسد برای تقویت دست در وزارت امور خارجه دنبال استیضاح مطلب گفت: در حالی که اعلام دور جدید تحریم ها (آسوشیتد پرس).

> افغانستان: رییس جمهور اشرف غنی برنده اعلام شد یک مورد مناقشه انتخابات ریاست جمهوری, اما او رقیب عبدالله عبداللهرا رد کرد نتیجه و قول داد برای تشکیل دولت خود را تهدید بحران های جدید به عنوان ایالات متحده کار می کند به مهر و موم آمریکا خروج نیروهای نظامی مقابله با طالبان (بی بی سی).

> تغییر آب و هوا: صخره های مرجانی زیستگاه می تواند از بین برود در سراسر جهان تا پایان این قرن با توجه به تحقیقات منتشر شده در روز دوشنبه به تغییر آب و هوا خدمت به عنوان علت اصلی.

با توجه به رنه گذارندهیک biogeographer در دانشگاه هاوایی در Mānoa گرم شدن اقیانوس ها و دریاها افزایش می تواند تاثیر مخربی بر مرجان ها و اقیانوس اکوسیستم نشان می دهد که تلاش های جاری برای بازگرداندن مرگ مرجان ها خواهد بود یک چالش است.

“توسط 2100 آن را به دنبال کاملا ترسناک,” گفت گذارنده که ارائه یافته ها در کنفرانس سالانه در سن دیگو به نام اقیانوس علوم جلسه (NBC News).

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: asimendinger@thehill.com و aweaver@thehill.com. ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

در دفاع از ویلیام بارتوسط جاناتان Turley, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/2STeN13

تصور کنید اگر یک دموکرات رفتار مانند لایحه Barr, توسط Quinta Jurecic و بنیامین Wittes کمک نویسندگان اطلس و مبارزه حقوقی ویراستاران. https://bit.ly/2P2oMjd

که در آن و زمانی که

خانه بازگشت به کار قانونگذاری در فوریه. 25.

سنا تشکیل خواهد شد برای یک طرفدار forma جلسه در روز پنج شنبه در 2:30 p. m. و بازگشت از زنگ تفریح on Feb. 24.

رئیس جمهور با شرکت در یک میزگرد با هواداران در رانچو میراژ کالیفرنیا و حضور مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته ناهار وجود دارد. مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت خواهد شد در بیکرزفیلد کالیفرنیا در مورد دسترسی به آب در کشور را در بخش کشاورزی است. رئیس جمهور خواهد شد پرواز به آریزونا امشب به صحبت می کنند در انتخاب مجدد تجمع در ققنوس.

معاون رئیس جمهور پنس خواهد بود در ویرجینیا امروز به صحبت می کنند به کارکنان در NASA Langley Research Center در همپتون; بازدید همپتون دانشگاه پروتون درمانی موسسه به مناسبت ماه تاریخ سیاه و شرکت در یک میزگرد بحث و گفتگو وجود دارد; و بازدید Naval Air Station Oceana در ساحل ویرجینیا. او را از بازگشت به واشنگتن در این شب ،

وزیر امور خارجه مایک Pompeo , امروز در حال حاضر شرکت زنان در توسعه جهانی و رفاه ستون 3 رویداد در آدیس آبابا, اتیوپی و صحبت وجود دارد در مورد “آزادی آفریقای کارآفرینان است.” پرواز به عربستان سعودی در این شب او در دیدار با معاون وزیر دفاع خالد بن سلمان در ریاض. بعد از این هفته وزیر خواهد بود در عمان و برنامه ای برای بازگشت به ایالات متحده و روز شنبه.

شما در حال دعوت به تپه آینده خبرساز حوادث:

ساختمان رویایی: شارلوت, N. C., در روز پنج شنبه با شارلوت شهردار ششم Lylesپارچه مبلی. آلما Adamsآلما Shealey AdamsThe هیل صبح گزارش – ساندرز در حال افزایش است به عنوان نوادا بحث بافندگی تپه صبح روز سه گزارش — AG Barr, اوباما و تلاش برای مهار مغلوب ساختن پیشی جستن در پول: جمهوری خواهان انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به جلو و بحث تغذیه نامزد | داخل جودی شلتون را تایید شنوایی | تهمت گسترش اورژانس اعلامیه در مرز بیشتر (D-N. C.) دولت ایالت پل نیوتن (R) و دیگران به بحث در مورد موانع مالی به مالکیت خانه. پیوستن به زندگی در شارلوت و یا پیوستن به livestream.

امریکا مخدر اپیدمی: درس های آموخته شده و یک راه رو به جلو, فوریه. 26 در واشنگتن بررسی دسترسی به درمان برای اعتیاد به مواد مخدر و بازیابی مسائل را با نورا Volkowمدیر موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر, کاریکاتور دیوید جویسدیوید پاتریک JoyceThe هیل صبح گزارش – ساندرز در حال افزایش است به عنوان نوادا بحث بافندگی یک شبه مراقبت های بهداشتی: دادگاه تجدید حملات به پایین مدیکید کار مورد نیاز | Pelosi کارکنان huddles با مشاوران در تعجب حسابداری | سنا Dems فشار تهمت به رها کردن ObamaCare به طرح دعوی در دادگاه تپه صبح روز سه گزارش — AG Barr, اوباما و تلاش برای مهار مغلوب ساختن پیشی جستن در بیشتر (R-اوهایو) و Rep. پل TonkoPaul David TonkoThe هیل صبح گزارش – ساندرز در حال افزایش است به عنوان نوادا بحث بافندگی یک شبه مراقبت های بهداشتی: دادگاه تجدید حملات به پایین مدیکید کار مورد نیاز | Pelosi کارکنان huddles با مشاوران در تعجب حسابداری | سنا Dems فشار تهمت به رها کردن ObamaCare به طرح دعوی در دادگاه تپه صبح روز سه گزارش — AG Barr, اوباما و تلاش برای مهار مغلوب ساختن پیشی جستن در بیشتر (D-n. y.). RSVP امروز!

گرفتن هیل کمپین گزارش خبرنامه با آخرین از تپه سیاست تیم. ثبت نام برای دریافت, شب, به روز رسانی, رای گیری داده ها و بینش در مورد 2020 انتخابات است.

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

دولت دیده بان: در ماساچوستقدیمی وزارت امور خارجه تشکر. دیوید Nangle (D) دستگیر شد سه شنبه و به اتهام اختلاس بودجه مبارزه انتخاباتی. Nangle مجرم شناخته شد در 10 فقره تقلب سیم, چهار فقره از تقلب در بانک نه فقره از اظهارات نادرست به یک بانک و پنج فقره پرونده کاذب مالیاتی باراک اوباما برای منطقه ماساچوست در بیانیه ای گفت: (تپه). … در یوتاقانونگذاران رای دادند در روز سه شنبه به دشوار در پورنوگرافی اما کاسته مجازات برای چند همسری (آسوشیتد پرس).

سوء استفاده جنسی: پیشاهنگی پسر از امریکا در روز سه شنبه خواست قربانیان به جلو آمده و به عنوان 110 ساله سازمان برای ورشکستگی زمینه حفاظت در اولین گام به سوی ایجاد یک صندوق جبران خسارت برای هزاران نفر از مردان بودند که تعرض به جوانان توسط scoutmasters و یا رهبران دیگر. پیشاهنگان با توسل به فصل 11 به امید زنده ماندن یک مجموعه از پرونده های حقوقی (آسوشیتد پرس).

, واشنگتن, D. C.: نشانه های اولیه نشان می دهد که واشنگتن ردسکینز و صاحب دن اسنایدر ساخت یک استادیوم جدید در سایت از فدرال اکسپرس زمینه در حومه مریلند به جای نقل مکان به منطقه است. اعضای کنگره بر این باورند که این تیم نام یک تحقیرآمیز لکه دار کردن و می خواهید آن را تغییر نمی خواهید به اعطای این شهرستان در دراز مدت دسترسی به زمین در استادیوم RFK که در آن Redskins فوتبال به دست آورده شهرت میلیون ها سال پیش (واشنگتن پست). … برخی از درختان گیلاس در پایتخت کشور اشتباه در گرم آب و هوا در زمستان سال جاری است که باعث برخی از احساس وحشت و نگرانی در مورد سالانه گیلاس شکوفه جشنواره یک آهنربا را برای گردشگران و برنامه ریزی شده برای مارس 20 (DCist).

کتاب: ایالات متحده چاپ و نشر کتاب و صنعت توسط, سفید, زن, مدیران, با توجه به بررسی های اخیر که پیشنهاد عدم در صنعت از دیدگاه های گوناگون و تجارب جهانی. ناشران نذر برای اصلاح نقاط کور زیر بحث و انتقاد از پرفروشترین رمان “خاک آمریکا” (کریستین ساینس مانیتور).

نزدیک

و در نهایت … آوریل 25 White House Correspondents’ Association شام در واشنگتن — فرش قرمز امر دوری از سوی رئیس جمهور پس از مراسم تحلیف خود و محبت تمسخر توسط naysayers به عنوان یک “nerd مدل” — اضافه کردن برخی از کمدی خیره در این سال به همراه کامل بویژه دفاع از روزنامه نگاری تعالی در امریکا است.

کمدین Kenan Thompson از “شنبه شب زنده” و حسن Minhaj از Netflix بکشد “Patriot Act با حسن منهاج القرآن” با وظیفه هستند مفرح یک رویداد است که مطمئن شوید که برای به دست آوردن برخی از جرقه در انتخابات سال (آسوشیتد پرس).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>