تپه صبح روز سه گزارش – یخی لحظات بین مغلوب ساختن پیشی جستن پلوسی علامت گذاری ملی آدرس

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. مبارک جمعه! ما عضویت در خبرنامه شما می شود تا به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ به عنوان خوانده شده: سخنران پلوسی در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه پلوسی چکش تهمت سخنرانی: ‘یک مانیفست از دروغ بیشتر نیست لرزش بلندگو نانسی پلوسینانسی PelosiDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ به عنوان خوانده شده: سخنران پلوسی در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه پلوسی چکش تهمت سخنرانی: ‘یک مانیفست دروغ’ بیشتر‘s دست او قبل از شروع دولت خود را از این اتحادیه سخنرانی سه شنبه شب. و هنگامی که او به پایان رسید تحویل یکی از مهمترین حزبی سالانه آدرس توسط رئیس جمهور در حافظه اخیر کالیفرنیا از حزب دموکرات ساخته شده نشان می دهد از پاره شدن تا کپی از آماده کردن متن از آدرس خود را که او بعدها به نام “مانیفست دروغ” (تپه). پلوسی پس از آن, توییتی یک عکس از او را تمدید دست (تپه) و با صدور بیانیه ای که صحبت از “دست دوستی.”

یخی رفتار در کنگره ricocheted از طریق رسانه های اجتماعی. خواهان حمله پلوسی کاغذ خرد و تلویزیون کابلی در زوم بر روی قاب از رئیس جمهور نزدیک شدن به سخنران تنها به ترک دست او آویزان.

تنها چند ساعت قبل از مجلس سنا استیضاح دادگاه امروز به پایان می رسد — یک پرس و جو تهمت است به نام “جعل” — تحویل او 78 دقیقه نشانی که ترکیبی از سنت سالانه و unblinking braggadocio. اوباما و انتظار می رود برای حمایت از رئیس جمهور تبرئه امروز و ترک حکم به رای دهندگان در ماه نوامبر. مغلوب ساختن پیشی جستن اش گیر آماده متن و اشاره نمی کند محاکمه.

“قرار دادن امریکا برای اولین بار,” او گفت: در حالی که تاکید خود را اقتصادی و فرهنگی محافظه کار تم همراه با ساخته شده برای تلویزیون نمایشهایش او آموخته است که در کسب و کار آورده و به سیاست است.

“چهار سال دیگر!” تحسین او شعار می دادند در یک نقطه تبدیل به یک رسم كشور رویداد به یک تجمع. “ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا!”

مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای خود را در حال رشد خشونت به عنوان شب پیشرفت گفت: نجات اقتصاد ایالات متحده کاهش مالیات جعلی “عادلانه” معاملات تجاری و آمریکا امن تر در پی آنچه که او به عنوان “شکست سیاست های اقتصادی” دولت اوباما (تپه). کاخ سفید آن را به نام “بزرگ به آمریکا باز گشت” سخنرانی.

“دستور کار ما است که بی وقفه pro-کارگر pro-خانواده طرفدار رشد و بیشتر از همه طرفدار آمریکا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به عنوان لرزاند کردن یک لیست از آنچه او به عنوان بهترین در تاریخ شاخص های اقتصادی. “ما در حال پیشرفت با لجام گسیخته خوش بینی و بلند بالا شهروندان ما از هر نژاد و رنگ و مذهب و عقیده.”

دموکرات ها گفت: زل زده در اطراف خانه و اتاق پر از قانونگذاران دموکرات که می خواهند او را به بیرون راندن از دفتر و یا او را به یک دوره رئیس جمهور بیش از حد “رادیکال” مجاز به کنترل کنگره یا کاخ سفید است.

“صد و سی و دو مجلس در این اتاق را تایید قوانین به اعمال سوسیالیستی تصاحب مراقبت های بهداشتی ما, سیستم, پاک کردن خصوصی برنامه های بیمه درمانی از 180 میلیون آمریکایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان اعضای حزب مخالف را تکان داد سر خود را در مخالفت مستقیم به جلو خیره شد و حاضر به ایستادن و یا تحسین.

“ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکایی مراقبت های بهداشتی!” رئیس جمهور ادامه داد: در حالی که جمهوری خواهان در اتاق تشویق ایستاده بود و به کف زدن.

از سرکوب “غیر قانونی” به تفنگ و حقوق از مدرسه نماز به پایان دادن به سقط جنین تهمت استفاده می شود آدرس خود را به درخواست تجدید نظر خود را به محافظه کار پایه و کدام یک از کاندیداهای اصلی او از این انتخابات در سال است. انتخاب خود را از اقتصادی نقاط عطف تاکید بر عدالت کیفری و سیاست های رفاه و سلام به آمریکایی های آفریقایی تبار در گالری در نظر گرفته شده بودند به نظر می رسد دلیل فراگیر در یک تلخی شکاف سیاسی است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است شرح داده شده توسط منتقدان خود را به عنوان یک نژادپرست است.

در نظر گرفتن هدف در پلوسی نشسته پشت سر او تکرار مخالفت خود را به اصطلاح پناهگاه شهرستانها و جامعه سیاست هایی که ارائه منافع عمومی برای مهاجران مستند نشده.

“اگر مجبور مالیات دهندگان آمریکایی به ارائه رایگان نامحدود, بهداشت و درمان, به بیگانگان غیر قانونی منصفانه به شما و سپس ایستاده با رادیکال چپ” رئیس جمهور گفت:. “این چیزی است که اتفاق می افتد در کالیفرنیا و کشورهای دیگر — سیستم های خود را کاملا خارج از کنترل هزینه مالیات دهندگان وسیع و غیرقابل تحمل مقدار از پول است.”

سخنران لباس سفید همراه با خانه دیگر همکاران به نمایندگی از جنبش حق رای زنان, pursed لب های او furrowed او ابرو و دهن “که درست نیست.”

نیویورک تایمز: مغلوب ساختن پیشی جستن پلوسی ارز snubs.

تپه: دموکرات ها اشک به تهمت سخنرانی: “این یک MAGA رالی.”

در ادامه یک عمل شروع شده توسط رئیس جمهور سابق رونالد ریگانتهمت مورد ستایش قرار داد دعوت مهمانان نشسته در گالری با بانوی اول Melania TrumpMelania TrumpFive takeaways از مغلوب ساختن پیشی جستن زمان دولت از آدرس اتحادیه خدمات عضو شگفتی خانواده در دولت از اتحادیه تهمت سیاهی دستاوردها در آستانه استیضاح حکم بیشتر به عنوان نمونه در امریکا و عظمت و تلاش و از خود کارگران شجاع خدمات نظامی آن و آن “سوزان روشن” در آینده.

رئیس جمهور با دعوت líder ژوئن Guaidó به حضور همراه با محافظه رادیو, آیکون, Rush Limbaugh که دریافت مدال آزادی ریاست جمهوری از بانوی اول در طول سخنرانی. Limbaugh این هفته گفت که او تا اواخر مرحله سرطان ریه است.

در عبور از گره به bipartisanship در انتخابات سال بعید به تولید بسیار در راه قانون با دموکرات ها تهمت خواست هر دو طرف به کار با او برای پایین آوردن قیمت دارو (“دریافت صورتحساب به میز من و من آن را نشانه بلافاصله“) و او تایید توافق-حمایت قانون که حمایت از یک نسخه از خانواده را ترک کرده و لایحه ای که پیشنهاد به گسترش بزرگراه زیرساخت ها است.

تپه: مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید بالاترین کار تصویب امتیاز از ریاست جمهوری خود را با 49 درصد در جدید گالوپ نظرسنجی.

نیویورک تایمز: این قطعا یک شب برای چک کردن واقعیت در همه طرف از طیف سیاسی است. آسوشیتد پرس آن را بیش از حد. و واشنگتن پست بستهای 31 اظهارات از جمله “مشکوک ادعا می کند.”

تپه: Michigan رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (د) قرار دادن تمرکز بر زیرساخت در طول رسمی دموکراتیک پاسخ.

هیل: کنگره ورونیکا Escobarورونیکا EscobarREAD: سخنران پلوسی در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه ساندرز بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن, پیش بینی او به او تحویل داده ‘گذشته’ دولت از آدرس اتحادیه دموکرات حملات مغلوب ساختن پیشی جستن شعارهای سیاست های زبان اسپانیایی-زبان خارجه اتحادیه پاسخ بیشتر (D-تگزاس) در طول اسپانیایی-زبان پاسخ حمله مغلوب ساختن پیشی جستن خطابه و سیاست است.

هیل: سناتور. کریس مورفیکریستوفر (کریس) اسکات MurphyDemocratic سناتور: “من حسرت حضور’ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه سخنرانی تپه 12:30 گزارش: حزب دموکرات صبر کنید برای برنده پس از جلسه هرج و مرج تهمت مجموعه به مقابله با او استیضاح دشمنان بیشتر (D-Conn.) به نام آدرس رئيس جمهور “رسوایی” و گفت: این یک رویداد “من حسرت حضور می یابند.”

تپه: دیگر قانونگذاران دموکرات تصمیم گرفتند به تحریم سخنرانی.

NorthJersey.com: Rep. لایحه Pascrellویلیام (بیل) جیمز PascrellDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ دموکرات راه رفتن از مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس: ‘مثل تماشای کشتی حرفه ای’ از حزب دموکرات به ارمغان می آورد و پرچم اوکراین را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه بیشتر جونیور (D-N. J.) راه می رفت در میان مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس.

سیاسی: پشت پرده مغلوب ساختن پیشی جستن teleprompter مردGabe پرزنگه می دارد رئیس جمهور صحبت کردن.

پیشرو در روز

سیاست & 2020 مبارزات: اولین نتایج آیووا قفقاز در نهایت ظهور و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegButtigieg حفظ باریک و سرب پس از دور دوم آیووا نتایج منتشر شده ساندرز بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن, پیش بینی او به او تحویل داده ‘گذشته’ دولت از آدرس اتحادیه تهمت سیاهی دستاوردها در آستانه استیضاح حکم بیشتر به داخل مسیر را به خانه برای اولین بار در کشور مسابقه در فشار برای نامزدی ریاست جمهوری.

آیووا حزب دموکرات پس از ابراز ندامت و خجالت برای دوشنبه شب شکست مفتضحانه منتشر شد نتایج از 71 درصد از حوزه نشان Buttigieg پیشرو در مسابقه برای دولت محول معادل با 26.8 درصد در حالی که سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersButtigieg حفظ باریک و سرب پس از دور دوم آیووا نتایج منتشر شده ساندرز بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن, پیش بینی او به او تحویل داده ‘گذشته’ دولت از آدرس اتحادیه شومر: مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس ‘عوام فریب, undignified, بسیار حزبی” بیشتر (I-Vt.) trailed دقت پشت با 25.2 درصد است.

سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenButtigieg حفظ باریک و سرب پس از دور دوم آیووا نتایج منتشر شده Pressley می گوید: “این ظلم است که در نقطه’ برای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به سخنرانی شومر: مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس ‘عوام فریب, undignified, بسیار حزبی” بیشتر (D-جرم.) نشسته در سوم با 18.4 درصد در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenButtigieg حفظ باریک و سرب پس از دور دوم آیووا نتایج منتشر تهمت سیاهی دستاوردها در آستانه استیضاح حکم تهمت bashes ‘مدیکر برای همه’ در ضربه تند وشدید زدن در ساندرز بیشتر نشسته در دور چهارم با تنها 15.5 درصد از نماینده سهم ناامید کننده موقعیت برای دیرین حزب سوسیالیست برای حزب nod بود که به عنوان پتانسیل ویکتور در آیووا تنها چند هفته پیش (تپه).

در نتیجه برای معاون سابق رئیس جمهور افزایش نگرانی در میان برخی از هواداران خود را که به خوبی آگاه از این مشکلات ارائه شده توسط این پتانسیل جایگاه چهارم به پایان برسد.

“من فکر می کردم جو را پایان سوم پس از ناامید کننده” یکی بایدن حامی هیل گفت:, و اضافه کرد که او “واقعا بهره مند” از دوشنبه شب هرج و مرج است. این بایدن حامی, اما, همچنان صعودی سابق معاونت شانس در کارولینای جنوبی و در روز سه شنبه.

“من فقط نمی دیدن اعداد در کارولینای جنوبی و سه شنبه متحده در حال تغییر بر این اساس” the بایدن حامی گفت:, و اضافه کرد که او باید برنده به آسانی در پلمتو دولت است. “بایدن باید برنده کارولینای جنوبی استوار. باید.”

واشنگتن پست: بایدن موانع حمایت از برق اتحادیه کارگران.

دیو واسرمن: آیووا قفقاز’ مبهم شمارش آرا شد یک افتضاح اما نه برای جو بایدن.

William A. Galston: توقف برنی ساندرز در حال حاضر.

در حالی که بایدن مبارزات ابرو مطرح شده بود و قوی اعداد نوشته شده توسط Buttigieg در اوایل بالغ. با توجه به Buttigieg منبع شهردار سابق بود ماندگار در اکثر حوزه در سراسر کشور و در حال حاضر آگهی در 20 از 31 استان ها که رای دادند سابق رئیس جمهور اوباما دو بار قبل از کوه در می رم به ناروا در سال 2016 — هر دو نشانه های مثبت برای تیم خود.

آن ناشناخته باقی می ماند زمانی که حزب دموکرات آیوا خواهد شد نسخه های بعدی دسته ای و یا تمامیت نتایج.

با اولین شماره در تپه Niall Stanage گذاشته اولیه اش برندگان و بازندگان از قفقاز. در میان برندگان همراه با Buttigieg ساندرز و مغلوب ساختن پیشی جستن است دولت بعدی در تقویم: New Hampshire.

گرانیت دولت همیشه در حال رقابت با آیووا و در حال حاضر آن را فرصتی برای نشان دادن خاموش اولیه آن روند در روز سه شنبه شب با انتظارات به عنوان کم به عنوان را می توان پس از دوشنبه.

به عنوان Niall می نویسد: از Hawkeye دولت سرمایه مردم آیووا نمایندگان شان دفاع از خصیصه های ذاتی از قفقاز و غالبا توجه داشته باشید که چگونه دولت گاهی اوقات تغییر مشخصات بالا مسابقات خود با اوباما پیروزی در سال 2008 در خدمت به عنوان مثال ، مشکلات در آیووا می تواند کشنده برای دولت آینده در بالای اولیه و حزبی تقویم. بدون اشک ریخته شود در کنکورد یا منچستر.

دوشنبه بود و یک کیسه مخلوط برای هر دو وارن و بهداشت ، ctqامی ژان KlobucharOvernight دفاع آمریکا برای اعزام پایین-عملکرد اتمی در زیردریایی | دیده بان عراق هشدار خروج ‘احتمال’ به معنی داعش تجدید حیات | چه به تماشای در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه اوایل برندگان و بازندگان از آیووا قفقاز تپه انتخاباتی گزارش: Buttigieg Sanders پیش رو در آیووا افتضاح تر (D-Minn.). با وجود کنار هم قرار دادن جامد showings, یک سوال اصلی محصول خواهد شد تا در مورد هر دو کمپین: که در آن می توانید آنها برنده با Iowa از راه است ؟ در حالی که وارن لازم, منابع, آن سخت است برای دیدن جایی که او شکست Sanders. همانطور که برای Klobuchar او ندارد منابع Buttigieg یا نام ID بایدن ساخت آن را دشوار برای او را به رقابت در میانه خط ویژه با سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergThe هیل کمپین گزارش: Buttigieg Sanders پیش رو در آیووا افتضاح اول آیووا نتایج نشان می دهد Buttigieg Sanders جلوتر تهمت برنده آیووا دموکراتیک حزبی هرج و مرج پس چه بعدی ؟ بیشتر بلندی برای تمام مبارزات در سه شنبه.

در پایان از دست دادن بودند بایدن حزب دموکرات و ایالت آیووا.

این تپه رید Wilson گزارش می دهد که آیووا سیاسی کارشناسان و ناظران نگران هستند که دولت خود را برای اولین بار-در-این-ملت وضعیت در انتخابات ریاست جمهوری نامزد مسابقات در معرض خطر است. فاجعه بحران در گزارش نتایج در روز دوشنبه سوم متوالی انتخابات ریاست جمهوری در طول چرخه وجود دارد که با مشکلات آیووا قفقاز. دوشنبه, تجربه, پرسش های مطرح شده در داخل حزب در مورد روش ها و دولت جمعیتی و وضعیت به عنوان اولین تقویم و همچنین انتخابات یکپارچگی و امنیت.

واشنگتن پست: Iowa دموکرات ها را در خود حفظ برنامه راز برای جلوگیری از هک. در عوض آنها به سردرگمی و هرج و مرج است.

سی ان ان: در اوایل آیووا مردم در انتخابات نشانه های نقطه به نقطه عقب مانده دموکراتیک شور و شوق.

The Daily Beast: James Carville شدت گرفتن بیش امور خارجه از حزب دموکرات: “من به مرگ می ترسم.”

رول تماس: Kweisi Mfumeسابق تشکر. الیاس کامینگزالیاس یوجین CummingsBaltimore پرده پلاک برای دادگاه به نام بعد از الیاس کامینگز توافق رهبران را تشویق بازنشستگی نمایندگان مجلس به کمیته پست پلوسی شیپور خاموشی ویرجینیا از حزب دموکرات برای پست های کلیدی اقتصادی در پنل بیشتر‘s (D-Md.) سلف برنده دموکراتیک nod در مریلند است.

در تمرکز/تیز می گیرد

کنگره: سنا در آستانه رای گیری به تبرئه رئیس جمهور در دو مقاله از استیضاح امروز به عنوان زمان نبرد بین دموکرات ها و جمهوری خواهان است که انتظار می رود برای قرار دادن تا پس از بیش از چهار ماه.

در حالی که استیضاح خود پایان خواهد رسید عواقب طولانی مدت خواهد بود به عنوان قانونگذاران چپ نا امید و عصبانی پس از طولانی مبارزه است که می تواند بر موارد قانونی در آینده که نیاز به bipartisanship و یک مقدار لازم از همکاری است.

با توجه به الکساندر بولتون گزارش سناتورها بر این باورند که دادگاه این است که این آخرین نشانه آن است که اتاق بالایی رفتار بیشتر شبیه خانه است و بدل به یک حزبی بدن.

بر خلاف سال 1999 استیضاح سابق رئیس جمهور کلینتون که در طی آن سناتور بررسی با هم به مدت 25 ساعت در پشت درهای بسته بسیار کمی بحث رخ داده است بین جمهوری خواهان و دموکرات ها در طول دادرسی در مورد تهمت ،

در دیگر جبهه دموکراتیک پچ پچ در مورد به طور بالقوه censuring رئیس جمهور این است که هدف قرار دادن یک دیوار آجری با جمهوری خواهان مجلس سنا. ایران با رهبری می گوید: این ایده از یک شکست, مجازات است که یک غیر استارت.

به عنوان Jordain کارنی می نویسد دیابت Joe Manchinیوسف (جو) ManchinCollins: این امر می تواند ‘مفید’ به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن به عذرخواهی اوباما و برچسب تهمت رفتار ‘شرم آور’ اما نه impeachable کالینز خواهد رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر (D-W. Va.) نیاز به حمایت رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ Omar: مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس می خواند ‘به عنوان اگر یک coequal شاخه ای از دولت وجود ندارد’ تهمت bashes ‘مدیکر برای همه’ در ضربه تند وشدید زدن در ساندرز بیشتر (R-Ky.) برای به دست آوردن چنین رای در کف. غرب ویرجینیا از حزب دموکرات شده است بحث در مورد این ایده با اوباما. طرفداران بالقوه از جمله بهداشت ، لیزا Murkowskiلیزا ان MurkowskiGOP سناتور برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار ‘شرم آور’ اما نه impeachable یک شبه انرژی: BLM وزن برنامه ای برای کاهش زیست محیطی بررسی | دیدار با زنی که می خواهد به اختراع دوباره بازیافت | Murkowski می گوید برنامه انرژی به زودی کالینز خواهد رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر (R-آلاسکا) گفت: در این هفته آنها مردد بودند در سرزنش حرکت است.

هیل: سناتور دموکرات برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار “شرم آور” اما نه impeachable.

بلافاصله پس کلینتون را تبرئه در سال 1999 از سنا رای به شکست مشابه سرزنش تلاش طراحی شده به مجازات 42nd رئیس جمهور معرفی شده توسط ایالت و سناتور” دایان فاینستایندایان Emiel FeinsteinFeinstein هل یخ به مشورت ‘واجد شرایط کارشناسان’ تجدید نظر تجدید نظر بازداشت استانداردهای سناتور دموکرات از بانک به منع بودجه قطب شمال حفاری Hillicon Valley: گزارش سنا در روسیه دخالت می رود در هفته آینده | Facebook اهداف coronavirus اطلاعات غلط | FCC می گوید حامل های بی سیم شکست قانون با فروش محل اطلاعات بیشتر (D-کالیفرنیا.).

هیل: سناتور. سوزان کالینزسوزان مارگارت CollinsCollins: این امر می تواند ‘مفید’ به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن به عذر خواهی سوزان کالینز رقیب: “من می خواهم رای به حذف برگ برنده اوباما و برچسب تهمت رفتار ‘شرم آور’ اما نه impeachable بیشتر (R-مین) خواهد رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن.

آسوشیتد پرس: سنا تا کنون تقسیم منظمی در امتداد خط حزب در استیضاح.

هیل: سناتور. لامار الکساندراندرو (لامار) Lamar AlexanderGOP سناتور برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار ‘شرم آور’ اما نه impeachable جولیانی: تهمت باید کاملا 100 درصد نگه داشتن بررسی بایدن در حال حاضر آن را همه چیز در مورد انتخابات بیشتر (R دنیاست.) کاهش به تایید سرزنش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

نظر

چرا آیووا ممکن است از دست دادن آن برای اولین بار-در-این-ملت وضعیت, توسط سام نلسون از دانشگاه تولدو, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/2v5Lxf0

اگر برنی برنده که خواهد او را به حزب دموکرات? توسط Thomas B. Edsall مقاله نویس نیویورک تایمز. https://nyti.ms/37VEjJf

استیضاح نشان می دهد که مشکلات اخلاقی از کمک های خارجیتوسط نیل نرنگ از دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/380rD3I

که در آن و زمانی که

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های پل Glastris, editor-in-chief از واشنگتن ماهانه و سابق کلینتون speechwriter به بحث مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت متحده آمریکا; دموکراتیک استراتژیست جنیفر Holdsworthکه گسترش در آنچه ما می دانیم از نتایج قسمی شمارش از آیووا; و تپه ملی سیاسی خبرنگار رید ویلسونکه گزارش از Des Moines به مردم آیووا نمایندگان شان caucused در روز دوشنبه. پوشش در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

خانه را امروز ملاقات در 10 a. m. FBI مدیر کریستوفر Wray را شهادت در مورد نظارت در ساعت 10 صبح قبل از کمیته قضایی مجلس. در ساعت 10:30 صبح از خانه انرژی و تجارت کمیته را بشنود از مدیران با پنج تا از بزرگترین e-سیگار شرکت ها در مورد شیوه های بازاریابی و جوانان vaping اپیدمی (تپه)

سنا برگزار در 4 p. m. برای رای دادن در دو مقاله از اعلام جرم علیه رئیس جمهور.

رئیس جمهور اتحاد ناهار با وزیر دفاع علامت Esperعلامت EsperOvernight دفاع: VA معاون وزیر اخراج | استیضاح محاکمه بادها با بسته شدن استدلال | پنتاگون ناظر به پروب استفاده از سرطان-پیوند شیمیایی DOD watchdog بررسی خواهد شد استفاده نظامی از سرطان-پیوند شیمیایی آمریکا در آفریقا فرمان رئیس باعث می شود زمین برای حضور نظامی در میان گزارش شده است برنامه ای برای کاهش بیشتر در 1 p. m.

معاون رئیس جمهور پنس سفر به فیلادلفیا به مدافع برای انتخاب مدرسه در 12:30 p. m. و او را بعد تیتر یک انتخاب مجدد رویداد در اردوگاه Hill, Pa. در شب برای بسیج رای دهندگان زن برای حمایت از اوباما بلیط.

شاخص اقتصادی: اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی را آزاد ایالات متحده در تجارت بین المللی گزارش ماه دسامبر در 8:30 صبح تراز تجاری ایالات متحده کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در ماه نوامبر به عنوان واردات کاهش یافت.

تپه انتخاباتی گزارش خبرنامه در حال حاضر روزانه با گزارش از همکاران ما در تیم سیاست. در اینجا ثبت نام برای دریافت آخرین اخبار در صندوق پستی خود را: http://www.email.thehill.com/thehillreg/thehillreg/pref.action

در جای دیگر

Coronavirus: تعداد موارد تایید شده از چین ویروس همچنان به پرش اما افزایش ترس از اقتصادی جهانی انقباض به نظر می رسد به جزر روز سه شنبه بازارهای مالی در بازگشت با خوش بینی که جدا, چین آب و هوا خواهد چالش.

این ووهان coronavirus را کشته است 493 مردم و آلوده حداقل 24,597 مردم عمدتا در چین با توجه به آخرین داده ها. آمریکا تجهیزات پزشکی در حال درمان 11 بيمار مبتلا به این ویروس و علائم تنفسی و فعلی بیماران گفته می شود در حال بهبود است.

علاوه بر پاسخ به بهداشت عمومی اورژانس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارزیابی پیش بینی کوتاه مدت تاثیر اقتصادی در ایالات متحده است. محدودیت های مسافرتی دستور داد در چین و توسط دولت می تواند هزینه ایالات متحده $10.3 میلیارد دلار از دست داده و هزینه های چینی بازدید کنندگان به گفته تحلیلگران (بی بی سی).

کاخ سفید ملی, مشاور اقتصادی لری Kudlowلارنس (لری) آلن KudlowMORE گفت: فاکس کسب و کار در روز سه شنبه که ویروس ها و پیامدهای آن را تحت تاثیر اخیرا تکمیل “فاز یک” موافقتنامه تجارت آزاد بین ایالات متحده و چین ، اما او گفت که تاثیر به رشد اقتصادی ایالات متحده باید “حداقل” اگر گسترش ویروس های مختلف و پاسخ باقی می ماند نسبتا موجود و کوتاه زندگی می کردند.

شاید دو دهم درصد در سه ماهه اول. شاید یکی دیگر از دو دهم بعدها در سال” Kudlow گفت: اذعان بسیاری از ناشناختهها. “این یک فاجعه است. این یک فاجعه است. منظور من مردم باید واقعا من فکر می کنم بسیار آرام در مورد این,” او اضافه شده است.

هیوندای گفت: آن را به حالت تعلیق در آن تولید خودرو در بخشی از کره جنوبی با توجه به زنجیره تامین مشکلات به ویروس (تپه). ایران و خطوط هوایی آمریکا به طور موقت تعلیق خدمات به دلار هنگ کنگ به عنوان کسب و کار کاهش مییابد (وال استریت ژورنال).

ده نفر روی یک کارناوال کروز بوش با 3,700 مسافران لنگر انداخت در یوکوهاما در ژاپن آزمایش مثبت برای این ویروس به تاریخ. سلامت نمایش فیلم آغاز شد و دوشنبه شب پس از 80 سال-هنگ کنگ که میره روی کشتی در ماه گذشته آزمایش مثبت برای ووهان coronavirus (بی بی سی).

در هنگ کنگ در روز سه شنبه بیش از 7000 پرسنل بهداشتی پیوست یک اعتصاب در دومین روز خود در پاسخ به یک بیمار مرگ و چهار مورد تأیید از coronavirus عفونت با توجه به بیمارستان اقتدار کارکنان داد که سازماندهی اعتصاب (آسوشیتد پرس).

افشای جعلی عکس: به غلط سیاسی محتوا گسترش آنلاین, آن را سخت به بگویید که تفاوت بین واقعی و عکس های جعلی. اره منبت کاری اره مویی یک شرکت است که توسعه برش لبه تکنولوژی و متعلق به گوگل است پدر و مادر در روز سه شنبه پرده برداری از یک ابزار رایگان است که گفت: محققان و می تواند کمک به روزنامه نگاران نقطه doctored عکس — حتی آنهایی که ایجاد شده با کمک هوش مصنوعی (نیویورک تایمز). … توییتر آغاز خواهد شد به برچسب و در برخی موارد حذف مخدوش رسانه ای از جمله عکس ها, صوتی و تصویری اگر ماده به احتمال زیاد به علت آسیب یا دستکاری شده است یا مصنوعی با هدف گمراه کننده مردم (تپه).

ایرلند: نارضایتی در مورد مسکن و مراقبت های بهداشتی می تواند گرایان ایرلندی Sinn Fein به قدرت در روز شنبه و یا حداقل به یک مشترک دولت در ایرلند. حزب اتحاد با تمرکز بر نابرابری ایجاد شده توسط پنج سال رونق اقتصادی را به نفع خود رای دهندگان که دوری از ملی گرایان ایرلندی در گذشته (رادیو فردا).

نزدیک

و در نهایت … در سراسر کشور سرشماری برگزاری نمایشگاه کار و استخدام وقایع در کتابخانه ها و مراکز مشتاق به کارکنان برای سال 2020 آمار تعداد با ارائه پرداخت موقعیت. برای مثال اداره را جبران کند کارگران $16 به 18 دلار در هر ساعت در بیرمنگام Ala., منطقه است. در کنکورد, N. H., سرشماری کارگران می تواند کسب 18 دلار به 20 دلار در ساعت است. در انکوریج آلاسکا آن 25 دلار به $28. در واشنگتن دی سی, کارگران می توانند, کسب درآمد $22.50 به 25 دلار در هر ساعت در حالی که کسانی که در حومه شهر می تواند به $29. در اینجا دولت توسط دولت جزئیات را شروع کنید.

با توجه به دولت در بسیاری از موقعیت ها انتظار می رود به آخرین برای “چند هفته” با برخی از کار های مورد نیاز در طول شب و تعطیلات آخر هفته.

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: asimendinger@thehill.com و aweaver@thehill.com. ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma