تپه صبح روز سه گزارش – می تواند برگ برنده کنگره در توافق coronavirus بسته است ؟

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. دوشنبه رسیده است. امروز شنبه است. ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThis هفته: نظارت, سفر بان کی مون دعوا بازی در حال رشد در میان coronavirus نگرانی خوان ویلیامز: دموکرات رای دهندگان رد برنی انقلاب جاد گرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن بادبان به کامل طوفان سیاسی بیشتر و اعضای خود را coronavirus نیروی کار اطمینان آمریکایی ها در روز دوشنبه که گسترش سریع COVID-19 نیاز به کمک برای خانواده ها و شعبات سخت ترین ضربه از سرایت. رئیس جمهور از کنگره خواست و بخش خصوصی را در نظر بگیرید موقت حقوق و دستمزد مالیات کسب و کار کوچک وام و کمک برای هدف کسب و کار بخش صدمه به دلیل coronavirus. رئیس جمهور ذکر شده خطوط هوایی کشتی های کروز و صنعت هتل طی سخنان کوتاهی در اتاق جلسه کاخ سفید پس از دیدار با اعضای کابینه خود و دولت را بالا کارشناسان بهداشت عمومی.

“نکته اصلی این است که ما مراقبت از مردم آمریکا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

نیویورک تایمز: رئیس جمهور که برای هفته بازی کردن coronavirus تهدید و بازی تا بازار سهام در حال حاضر چهره یکی از بدترین بحران پس از او گرفت: “وجود دارد وحشت.”

تپه: مغلوب ساختن پیشی جستن رزین کاهش مالیات به سهولت وحشت.

تپه: دموکرات بلک در مغلوب ساختن پیشی جستن حقوق و دستمزد کاهش مالیات پیشنهاد به دلیل آن را نمی خواهد کمک به خانواده های بدون حقوق کارگران بیکار و یا در اجرای اقتصاد است.

واشنگتن پست: trump’s پیشنهاد شد به سرعت کنار خار توسط مجلس سنا دموکرات ها که در حال کار بر روی طرح خود را برای امکان انتشار در این هفته.

رئیس جمهور مختصر ظاهر به دنبال یک رکورد تنظیم بعد از ترس سوخت بحران در بازارهای مالی و شگفت آور تصمیم دولت ایتالیا برای قفل کردن یک ملت از 60 میلیون نفر — یک تصمیم معادل بخشش یک اقتصاد در حالی که توقف جنبش عمومی در آخرین تلاش خندق به سرعت سرایت است که کشته و 463 نفر وجود دارد. ایتالیا پیشی کره جنوبی به عنوان کشوری با بیشترین تعداد تایید coronavirus موارد در خارج از چین است.

مرگ و میر از COVID-19 در سراسر جهان این صبح است 4,026 و تایید موارد تعداد حداقل 114,544 در حداقل 110 کشور با توجه به آخرین اطلاعات.

شده اند وجود دارد 22 مرگ و میر در ایالات متحده و 755 مورد تأیید هفته بعد از تلاش به سطح شیب دار بالا محدود تست. آن زمان فقط 12 یا 13 هفته برای این ویروس بسیار مسری است که به نظر می رسد برای اولین بار در چین در اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر برای تغییر تقریبا هر خیابان از زندگی اجتماعی و اقتصادی در سراسر جهان است.

آشکار رئیس جمهور حمایت از ماکرو و همچنین هدفمند پیشنهاد اقدامات تسهیلی پولی در روز دوشنبه بود در مورد چهره برای کاخ سفید و وزارت خزانه داری علامت جدید که استعفای گسترش COVID-19 و همچنین بسیار زیاد عمومی ترس ممکن است رانندگی در غیر این صورت اقتصاد سالم به خندق.

برخی از تحلیلگران به خواست دولت برای بلند مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه ها در تلاش برای کاهش مشکلات زنجیره تامین در ایالات متحده, اما رئیس جمهور ساخته شده است هیچ اشاره ای به ادامه تلاش ها برای فشار چین و کشورهای اروپایی و کشورهای دیگر با استفاده از تعرفه های کالاهای وارداتی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن, همراه با معاون رییس جمهور پنس که منجر نیروی کار گفت: دولت را با نمایندگان مجلس امروز به بحث در مورد آنچه او به عنوان “بسیار مهم” و “بسیار چشمگیر” طرح های پیشنهادی است که احتمالا می تواند دریافت از طریق کنگره به سرعت. قانونگذاران و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تصویب $8.3 میلیارد دلار برای فدرال پاسخ به کروناویروس از جمله به صندوق پژوهش به منظور توسعه یک واکسن.

روز جمعه کاخ سفید ملی, مشاور اقتصادی لری Kudlowلارنس (لری) آلن KudlowMORE گفت: دولت بود و به وزن ایده برای کمک به اکثریت قریب به اتفاق کارگران آمریکایی که هیچ پرداخت مرخصی استعلاجی و برای کمک به دستمزد ساعتی کارگران که جریمه حقوق اگر آنها در خانه بمانند به هر دلیلی از آنجا که از virus.

Kudlow گفت: در طول یک مصاحبه با خبرگزاری بلومبرگ در هفته گذشته که دولت مخالف حقوق و دستمزد مالیات تعطیلات به دلیل آن گران بود برای دولت و بیش از حد گسترده در سراسر طیف گسترده ای از کارگران است. Kudlow گفت: تهمت نیز ترجیح اقدام اجرایی بیش از همکاری با کنگره است. چهار روز بعد خیلی تغییر کرده است.

تپه: کمیسیون بورس و اوراق بهادار می شود اولین آژانس فدرال برای گفتن کارکنان به ماندن در خانه در میان شیوع کروناویروس.

در حالی که هر دو حزب در کنگره می گویند که آنها مایل به گرفتن اضافی اقدام قوه مقننه در پاسخ به پاتوژن چگونه آنها آن را انجام دهد باقی می ماند این سوال بزرگ است. جمهوری خواهان مجلس سنا می رود, به ملاقات با وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinUS پیاده tightrope به عنوان coronavirus بازدید دشمنان در پول: Coronavirus را تهدید می کند رکورد کشش از رشد کار | ما اضافه شده 273K شغل در ماه فوریه قبل از شیوع ترس | Kudlow شناور ‘هدف’ اقتصادی امداد | IRS شیپور خاموشی های جدید تقلب در اجرای رئیس جدید اسناد نشان می دهد سازمان نسبت ناروا متهم کرده است سرویس مخفی 8,000 پس از 2017 بیشتر و Kudlow در یک بسته-درب ناهار با پتانسیل کاهش مالیات طرح های در دستور کار است.

“رئیس جمهور متعهد است که هر چه به حمایت ما نیاز به ارائه به اقتصاد ایالات متحده ما را به استفاده از تمام ابزار ما کار بسیار نزدیک با تنظیم” Mnuchin گفت: دوشنبه در کاخ سفید است.

“رئیس جمهور این است که 100 درصد متعهد است که ما را در ارائه هر چه ابزارهایی نیاز داریم که اقتصاد را در شکل بسیار خوب از یک سال از هم اکنون” وزیر امور خارجه ادامه داد. “این است که مانند بحران مالی که در آن ما نمی دانیم پایانی در چشم. این است که در مورد ارائه ابزار مناسب و نقدینگی را از طریق چند ماه آینده.”

تپه: اضطراب بیش از coronavirus رشد می کند در کاپیتول هیل.

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiThe هیل صبح گزارش – ما خواستار آرامش بیش از coronavirus; ایتالیا در مستند این هفته: نظارت, سفر بان کی مون دعوا بازی در حال رشد در میان coronavirus نگرانی شومر پلوسی خواهیم پرداخت مرخصی استعلاجی برای افراد نهفته coronavirus بیشتر (D-کالیفرنیا.) تصریح کرد دموکراتیک طرح در نامه ای به همکاران و لرزاند کردن یک لیست از اقدامات آنها به دنبال عبارتند از: در آینده هر قانون. در میان کسانی که در اولویت هستند پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی, افزایش بیمه بیکاری, بیمه توسعه از مواد غذایی و رایگان برای تست ویروس.

آمریکا در حال میله میله برای شنیدن از خانه گروهبان در آغوش حضور پزشک و رئیس مسئول امور اداری صبح روز سه شنبه برای بحث در مورد پادمان برای قانونگذاران. پلوسی همچنین اصرار داشت به خبرنگاران گفت که کنگره را نمی توان تعطیل کرد و گفت وجود دارد “هیچ دلیلی برای انجام این کار” در این زمان (Politico).

سخنران این اظهارات در آمد که در اخبار آمده است که سه نفر از اعضای کنگره هستند که خود quarantining: مظنونان حمله به دانشگاه Doug Collinsداگلاس (داگ) آلن CollinsSunday نشان می دهد پیش نمایش: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چرخ دنده تا برای هفته جدید از coronavirus پاسخ; ساندرز آماده برای مرحله بعدی مقدماتی نظارت مقابله گریزان به عنوان مهلت تپه انتخاباتی گزارش: بایدن سوار موج حرکت پس از خیره کننده سه شنبه بیشتر (R-Ga.), جولیا Brownleyجولیا اندروز BrownleyAntonio Sabàto Jr: حمایت از تهمت مرا در لیست سیاه دموکرات ‘نا امید’ توسط دولت coronavirus پاسخ پس از بسته-درب توجیهی پلوسی از رفتن به مادرید برای تغییرات اقلیمی سازمان ملل متحد کنوانسیون بیشتر (D-کالیفرنیا.) و مت Gaetzمتی (مت) GaetzJuan ویلیامز: دموکرات رای دهندگان رد برنی انقلاب دموکراتیک مجلس یادداشت تفاوت در پاسخ به ‘خیانت’ اعتراض و Gaetz است ‘گاز’ پلوسی می زند تهمت متهم جمهور از گسترش دروغ در مورد کوروناویروس بیشتر (R-Fla.).

کالینز و Gaetz هر دو تحت بررسی به عنوان آنها در هر حال تعامل با رئیس جمهور در روزهای اخیر. کالینز پیوست رئیس جمهور در روز جمعه هنگامی که رئیس جمهور در بازدید از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در آتلانتا و خال خال شد تکان دادن دست خود را.

Gaetz که کشف شد از سوی مجلس نمایندگان در هفته گذشته تمسخر پوشیدن یک ماسک ضد گاز در حال تماس با فردی که با حضور محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) و پس از آن آزمایش مثبت برای ویروس. فلوریدا مجلس متوجه او تا به حال در تماس با فرد روز دوشنبه در حالی که روی نیروی هوایی.

کاخ سفید اواخر روز دوشنبه اعلام کرد که برنده شده است تست شده برای ویروس. پنس به خبرنگاران گفت که او تا به حال آزمایش نشده است ، هر دو سفر کرده اند به طور گسترده در چند هفته گذشته و در دیدار با گروه های بزرگ (تپه).

Rep. علامت مراتعMark Randall MeadowsTrump نام خوانده شده را علامت مراتع به عنوان رئیس جدید کارکنان شومر هشدار Kavanaugh و Gorsuch آنها را ‘پرداخت قیمت’ نیکی هیلی می رود به تایید Loeffler در رقابت سنای بیشتر (R-N. C.) ورودی کامپیوتری کاخ سفید اعلام کرد که در حالی که او آزمایش منفی برای COVID-19 او تهدید خود را پس از به طور بالقوه آینده در تماس با CPAC شرکت کنندگان (تپه).

واشنگتن پست: “فراموش نکنید که در مورد طناب خطوط”: سرویس مخفی چهره منحصر به فرد با چالش های حفاظت از مغلوب ساختن پیشی جستن از coronavirus قرار گرفتن در معرض.

دولت در جلسه ای با وال استریت شرکت ها و بانک ها در روز چهارشنبه به بحث در مورد تلاش برای مقابله اقتصادی آمار و اضطراب عمومی (واشنگتن پست).

پنس و گفت: امروز می توانید اولیه خود به کمک ایده های متمرکز بر افزایش ایمنی در خانه و مدرسه با رفتن آنلاین در Coronavirus.gov.

دولت امروز با انتشار طرح های جدید برای خطوط کروز برای مقابله با عفونت و مشکل تجربه گردشگران در آسیا و روی شاهزاده بزرگ کشتی کروز که لنگر انداخت در اوکلند روز دوشنبه با 21 مورد از COVID-19 عفونت روی. بخش عمده ای از مسافران به توان به چهار نظامی ایالات متحده در پایگاه های موقت قرنطینه و دیگران خواهد بود خانه پرواز به کانادا و انگلستان روی اجاره هواپیما اگر آنها از آن کشور است.

حداقل 2.1 میلیون COVID-19 آزمون در حال حاضر در دسترس روانه بازار خواهد شد و یا در حال انتظار به امر بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت. اما دولت در حال حاضر قادر به می گویند که چگونه بسیاری از مردم در ایالات متحده آمریکا آزمایش شده است برای coronavirus چون فدرال و خصوصی-بخش سیستم های ثبت نتایج آزمون یکپارچه نیست.

“در پایان این هفته [ما] انتظار می رود قادر به تولید تا 4 میلیون آزمون در هر هفته در ایالات متحده است. و است که در بالا از چه خصوصی و نهادهای تجاری … در حال گرفتن [در نتیجه] بسیار بسیار بیشتر بدون درز بیمار تجربه” آذر گفت.

سیاسی: “قصد دارد به موارد”: Coronavirus می شود واقعی برای پیری سنا.

همشهری: سهام است مورد حمله بر ایتالیا در مستند زندانها در داد و بیداد به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

تپه: رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellThis هفته: نظارت, سفر بان کی مون دعوا بازی در حال رشد در میان coronavirus نگرانی های رای دهندگان از ذهن نیست ‘دو سفید’ رند پل بافندگی به عنوان کارت های وحشی در نظارت مبارزه بیشتر (R-Ky.): “این است که یک وقت برای ترس است.”

واشنگتن پست: شناخته شده عفونت کروناویروس در سی مریلند و ویرجینیا صعود به 16 واشنگتن به عنوان شهردار می پرسد صدها سی churchgoers به طور داوطلبانه ماندن در خانه در مورد آنها قرارداد این ویروس از یک کشیش.

علم مجله: پژوهش های تفسیر و به روز رسانی در مورد COVID-19.

پیشرو در روز

COVID-19 و اقتصاد: متناوب وال استریت ضرر و زیان در روز دوشنبه از جمله 7.8 درصد سقوط آزاد در میانگین صنعتی داو جونز مطرح جدید ترس است که رکود اقتصادی در افق و یا شاید در حال حاضر وارد. افت آنقدر تیز است که این باعث اتوماتیک برای اولین بار توقف در انجام معاملات در بیش از دو دهه به عنوان سهام خود را در زمان بدترین روز ضرب و شتم پس از بحران مالی سال 2008 (آسوشیتد پرس).

رویترز: قیمت نفت سقوط به اندازه یک سوم پس از عربستان سعودی راه اندازی جنگ قیمت با روسیه ارسال سرمایه گذاران در حال حاضر spooked توسط coronavirus شیوع فرار برای ایمنی از اوراق قرضه و ین ژاپن.

تپه: Coronavirus قیمت نفت بازار را بحران.

CNBC: فدرال رزرو منتقل دوشنبه برای تزریق نقدینگی به بانک ها برای محافظت در برابر کوتاه مدت بازار فشار است. اما تحلیلگران پیش بینی بانک مرکزی را مجبور به عمل پافشاریای شاید این هفته است.

وال استریت ژورنال: سرمایه گذاران با عجله به حداقل مخاطره آمیز بنادر آنها می تواند پیدا کردن علامت ترس است که اقتصاد ایالات متحده است لغزش به یک طوفان که از آن سخت خواهد بود برای فرار.

نیویورک تایمز: در سراسر جهان ترس از coronavirus انتقال معنی لغو, رویدادهای تجمعات و برنامه های سرگرمی.

شهرستان سانتا کلارا اعلام کرد سه شنبه شب که تجمع بیش از 1000 نفر ممنوع شده است قرار دادن در وضعیت سه San Jose Sharks بازی هاکی در شک و تردید همراه با NCAA مسابقات بسکتبال زنان در دانشگاه استنفورد و یکی لیگ برتر فوتبال. این ممنوعیت به اثر می رود در نیمه شب امشب (ESPN).

یاهو! ورزشی: NBA و MLB تاریخ NHL در بسته اتاق رختکن به رسانه ها در میان coronavirus نگرانی.

***

COVID-19 & بین الملل: نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گسترش منطقه ای مستند که شامل کل کشور روز دوشنبه, سفارش فوق العاده ای اقدام به تلاش برای جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس فراتر از اروپا کانون در شمال ایتالیا.

منظور امر به حدود 60 میلیون ایتالیایی به عنوان آنها در حال حاضر قادر به حرکت در اطراف با استثنا برای سفر به کار و شرایط اضطراری. همچنین ممنوعیت تجمعات عمومی از همه نوع از جمله رویدادهای ورزشی. سری مسابقات فوتبال بوده است به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 3.

“کل ایتالیا را تبدیل به یک منطقه حفاظت شده,” کونته گفت: در یک آدرس به ملت. “همه ما باید به چیزی برای ایتالیا. ما باید به انجام آن در حال حاضر.”

نیویورک تایمز: ایتالیا گسترش می یابد محدودیت برای پوشش کل کشور است. آغاز امروز مجوز لازم برای ایتالیایی ها به حرکت در اطراف کشور به دلیل کار بهداشت و درمان و یا شرایط تخفیف.

آسوشیتد پرس: رئیس جمهور چین چین امروز بازدید ووهان ویروس کانون استان هوبئی. در سرزمین اصلی چین تقریبا سه چهارم از آن بیش از 80,000 بیماران بهبود یافته اند.

سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت: تهدید جهانی از یک COVID-19 pandemic — تعیین سازمان شده است و تمایلی به استفاده از این است که “بسیار واقعی” (CNBC). که گفت: افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که در موارد شدید ممکن است سه تا شش هفته و نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

در اسرائیل, نخست وزیر بنیامین نتانیاهوبنیامین (بی بی) NetanyahuMORE اعلام کرد که این کشور را قرنطینه همه افراد از ورود به کشور از خارج از کشور برای 14 روز. نتانیاهو تماس می آید جلوتر از شدید سفر دوره برای بسیاری در این کشور به عنوان عید پاک و عید فصح در حدود یک ماه دور.

ایرلند نیز لغو شده روز سنت پاتریک راهپیمایی در سراسر کشور در یک پیشنهاد به سرسخت این ویروس را گسترش. رژه سالانه در دوبلین معمولا جذب نزدیک به 1 میلیون نفر (آسوشیتد پرس).

آسوشیتد پرس: Paris Saint-Germain-بوروسیا دورتموند بازی به بازی بدون طرفداران از آنجا که از virus.

در تمرکز/تیز می گیرد

سیاست: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenThe هیل صبح گزارش – ما خواستار آرامش بیش از coronavirus; ایتالیا در مستند این هفته: نظارت, سفر بان کی مون دعوا بازی در حال رشد در میان coronavirus نگرانی خوان ویلیامز: دموکرات رای دهندگان رد برنی انقلاب بیشتر و سن. برنی ساندرزسناتور SandersThe هیل صبح گزارش – ما خواستار آرامش بیش از coronavirus; ایتالیا در مستند خوان ویلیامز: دموکرات رای دهندگان رد برنی انقلاب جاد گرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن بادبان به کامل طوفان سیاسی بیشتر (I-Vt.) صورت خاموش در شش مسابقات امشب با 352 نمایندگان برای grabs به عنوان سناتور ورمونت به نظر می رسد به عقب و اقبال بعد از یک underwhelming سه شنبه عملکرد.

Headlining امشب تخته سنگ از مقدماتی (و یک جلسه) در میشیگان یک کلید میدان نبرد دولت که در آن ساندرز شکست هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonThe هیل صبح گزارش – ما خواستار آرامش بیش از coronavirus; ایتالیا در مستند خوان ویلیامز: دموکرات رای دهندگان رد برنی انقلاب ساندرز به نظر می رسد برای به دست آوردن شتاب در باید برنده میشیگان بیشتر از چهار سال پیش در یک ناراحت است. پس سه شنبه Sanders را حفظ کرده است که در میشیگان و آن 125 نمایندگان خود هستند اولویت است.

با این حال او رو تندتر صعود این زمان در اطراف به عنوان او تلاش می کند بایدن را شتاب پس از سابق معاونت برنده 10 از 14 متحده سه شنبه گذشته از جمله تعجب برنده در تگزاس و ماساچوست در پی یک سری از کلید تایید. با توجه به دو انتخابات روز دوشنبه منتشر بایدن آگهی ساندرز با 24 امتیاز و 15 امتیاز بود.

کسانی که تاییدیه ادامه داد: به رول از روز دوشنبه به عنوان سناتور. Cory BookerCory آنتونی BookerOn دنباله: وارن سقوط قربانی به electability وسواس Budowsky: بایدن باید به جلو و با هم یک تیم رویایی از رقبای’ یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی تر (D-N. J.) اعلام کرد حمایت خود را از معاون سابق رییس جمهور و اضافه کردن به تعداد سابق 2020 رقبا به پیشنهاد خود را. حمایت خود را یک روز پس از آن. کامالا هریسکامالا دوی HarrisThe هیل صبح گزارش – ما خواستار آرامش بیش از coronavirus; ایتالیا در مستند ساندرز بر بایدن رکورد پیش بینی میشیگان پیروزی به عنوان اولیه می شود دو مرد نژاد فعال حقوق مدنی جسی جکسون تایید ساندرز بیشتر (D-کالیفرنیا.) انداخت او حمایت بایدن. دو سناتور دموکرات به نظر می رسد در بیخ و بن در کنار بایدن در یک کمپین تجمع دوشنبه شب در دیترویت.

خارج از میشیگان ایالات دیگر است که برگزاری مسابقات امشب در واشنگتن (89 نمایندگان) میسوری (68), می سی سی پی (36) آیداهو (20) و داکوتای شمالی (14).

به عنوان جاناتان ایزلی می نویسد: بایدن آگهی ساندرز توسط تقریبا 90 نمایندگان. در حالی که آن را یک تفاوت غیر قابل عبور برای ساندرز برای غلبه بر تخصیص متناسب آن را دشوار برای او را به بازگشت از اگر او می افتد بیش از حد ، اضافه کردن به مشکلات نقشه مناسب برای معاون سابق رئیس جمهور در هفته آینده به عنوان فلوریدا و گرجستان خواهد رای در 17 مارس و آوریل 24 بود. ساندرز این شانس را به او را مورد قبل از آن مسابقات در روز یکشنبه در آینده بحث دموکراتیک در ققنوس.

تپه: DNC می گوید: “هیچ برنامه ای برای لغو” بحث در میان coronavirus نگرانی.

Niall Stanage: یادداشت: آنچه اتفاق افتاده است به برنی ساندرز?

تیم آلبرتا, Politico Magazine: میشیگان بود یک بار برنی قیامت. در حال حاضر آن می تواند خود را دفن.

با مقدماتی حزب دموکرات در حال حاضر یک مسابقه بین بایدن و ساندرز دموکراتیک اهدا کنندگان آینده روی نیمکت به افزایش سابق معاون رئیس جمهور با توجه به تپه Amie Parnes.

در مصاحبه کنندگان و جمع آوری اعانه گفت: حمایت خود را از بایدن او را یک مزیت بزرگ بیش از ساندرز که مطرح شده بیش از $46 میلیون در ماه فوریه چشمگیر حمل و نقل. اما بایدن انتخاباتی اعلام کرد آنها مطرح $22 میلیون از پیروزی بزرگ در سوپر جمعه و خیرین انتظار می رود او را به بهترین سه ماهه است.

“آن را به روز و شب” یکی جمع آوری کمک پیش بینی کرد. “هر کس همیشه می گفت بایدن یک فقیر جمع آوری کمک اما آنها نمی خوای چیزی دیده نشده است.”

هیل: کنگره جکی Speierکارن (جکی) لورن ژاکلین SpeierHouse تصویب لایحه هموار راه را برای دوران تصویب سقط جنین جنگ شعله ور در کنگره آمریکا سوال سرویس مخفی در پرداخت به تهمت خواص بیشتر (D-کالیفرنیا.) خواستار 2020 نامزد برای جلوگیری از برگزاری بزرگ رویدادهای عمومی در میان coronavirus نگرانی.

واشنگتن پست: جدید بایدن: سخنرانی کوتاه (و زمان کمتر برای gaffes).

تپه: مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاکاستیو BullockVulnerable خواهان طفره رفتن از سوالات در حمایت از ObamaCare به طرح دعوی در دادگاه تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط APTA – بایدن بالا سوار به عنوان ساندرز با ابراز تاسف شنبه جمهوری خواهان ریشه کن برای Sanders, دیدن بایدن برنده به عنوان شکست بیشتر (D) اعلام کرد اجرای بسازید.

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: [email protected] و [email protected] ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

دولت به تنهایی نمی تواند محافظت از ما از شیوعتوسط براک طولانی, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/2IwPsFh

که در سال 2008 اقتصادی احساستوسط دزموند Lachman, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/2vQkt4c

که در آن و زمانی که

خانه ملاقات در ساعت 10 صبح

سنا برگزار و در ساعت 10 صبح و از سر گرفته خواهد شد در نظر گرفتن American Energy Innovation عمل می کنند.

رئیس جمهور خواهد شد در حال حاضر مدال آزادی ریاست جمهوری به سابق ارتش ژنرال جک کین, 77, که یک تحلیلگر فاکس نیوز در 4:30 بعد از ظهر کین یک دریافت کننده دفاع مدال خدمات برجسته نقره ای ستاره پنج سپاه از شایستگی و دیگر جوایز (رادیو فردا). مغلوب ساختن پیشی جستن را برگزاری یک کنفرانس خبری در مورد کوروناویروس و پیشنهاد جدید پاسخ با کنگره است.

معاون رئیس جمهور پنس مورد بحث با قانونگذاران جدید ممکن است قانونی و اجرایی پاسخ به آدرس ایالات متحده گسترش COVID-19 و منجر به یک جلسه از رئیس جمهور وظیفه نیروی متمرکز بر بهداشت عمومی اورژانس.

گرفتن هیل کمپین گزارش خبرنامه با آخرین از تپه سیاست تیم. ثبت نام برای دریافت, شب, به روز رسانی, رای گیری داده ها و بینش در مورد 2020 انتخابات است.

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

Tech: توییتر رسیده سرمایه گذاری و مقابله با دریاچه نقره ای و الیوت مدیریت است که حفظ خواهد کرد مدیر عامل شرکت جک دورسی در محل این شرکت اعلام کرد در روز دوشنبه. توییتر عقب Facebook و Google که در مقایسه با کاربر و رشد درآمد حاصل از تبلیغات است که نگرانی سرمایه گذاران توییتر. دورسی در سمت چپ و سپس در سال 2015 بازگشت به توییتر پس از شروع پرداخت شرکت مربع که دستورات نیمی از وقت خود را. نقش خود را در توییتر به جلو رفتن بوده و موضوع اخیر حدس (آسوشیتد پرس).

دیوان عالی کشور: قضات توافق روز دوشنبه به گوش می سی سی پی یک مورد که در آن است که آیا تخلف از قانون اساسی به حکم صادره متخلفین به زندگی در زندان بدون آزادی مشروط غایب تعیین که متهم است ناتوان توانبخشی (تپه).

هزینه ترافیک: مسافران در سراسر جهان است که نشستن در snarls در ترافیک از دست دادن میلیاردها دلار در سال است. تراکم هزینه های واشنگتن رانندگان حدود 1,761 سالانه در حالی که آنها عادت به خوردن به طور متوسط 124 ساعت در هر سال در گیر ترافیک با توجه به یک گزارش جدید (واشنگتن پست).

➔ بیمار درمان HIV صحبت می کند: یک مرد شناخته شده است به درمان اچ آی وی (ویروس عامل بیماری ایدز شناسایی شده است, برای یک سال به عنوان “لندن بیمار است.” او تنها شخص دوم به آلوده شده اند و سپس آزاد از ویروس های زیر مورد “بیمار برلین” در سال 2007. در حال حاضر او صحبت کند. آدم Castillejoکه قرارداد HIV زمانی که او در 23 40 و پزشکی خود را اودیسه پر از تاب و نوآوری است. “من می خواهم به یک سفیر امید” (نیویورک تایمز).

نزدیک

و در نهایت … آن بوده است اختلاف در موسیقی و دادگاه و آن را ممکن است نزدیک تر بیا این هفته به یک نتیجه گیری. آیا Led Zeppelin را 1971 مگا ضربه “Stairway to Heaven” نقض کپی رایت از سال 1968 آهنگ “برج ثور”? یک دادگاه تجدید نظر فدرال در دوشنبه ترمیم حکم هیئت منصفه که “Stairway to Heaven” بود به سرقت رفته است. 9 متحده مدار دادگاه تجدید نظر در سان فرانسیسکو دست عمده پیروزی به گیتاریست جیمی پیج و خواننده رابرت پلنت و ضربه به املاک و سفت ولف از گروه روح (آسوشیتد پرس).

“و این زمزمه که به زودی اگر همه ما در تماس با لحن

سپس پیپر منجر خواهد شد و ما به دلیل…”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>