تپه صبح روز سه گزارش – بایدن متعهد به زن VP; CDC می گوید هیچ رویدادی از 50+ مردم برای 8 هفته

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. دوشنبه وارد کرده است. ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenFormer پنسیلوانیا فرماندار: بایدن نامزدی را تقریبا مسجل’ پس از سهشنبه آینده چگونه coronavirus در حال تغییر است روز یکشنبه بحث این یادداشت: Coronavirus همونطور هنر مبارزه بیشتر و سن. برنی ساندرزسناتور SandersFormer پنسیلوانیا فرماندار: بایدن نامزدی را تقریبا مسجل’ پس از سهشنبه آینده چگونه coronavirus در حال تغییر است روز یکشنبه بحث این یادداشت: Coronavirus همونطور هنر مبارزه بیشتر (I-Vt.) در اولین one-on-one اصلی بحث در یکشنبه شب و در مورد کوروناویروس بحران در ظهر به وقوع مدتها در ایالات متحده و افزایش ترس در سراسر کشور است.

برای اولین بار 40 دقیقه یکشنبه شب امر — که در واشنگتن برگزار شد در سی ان ان استودیو بدون مخاطب به جای ققنوس با توجه به COVID-19 — دو دموکراتیک نامزد مورد بحث و بحث پاسخ به این ویروس تنظیم تن با آرنج دست انداز قبل از مصرف خود را تریبون (تپه).

بایدن که در بالا سوار پس از پیروزی 15 از گذشته 19 متحده (واشنگتن همچنان ناخوانده) نامیده می شود برای یک “عمده, عمده, عمده بسته کمک مالی” برای کمک به مبارزه با این ویروس به صورت موقت بیمارستان ها و برای ارتش ایالات متحده برای کمک به کمک فرایند که ساندرز تکرار. او همچنین sidestepped یک سوال و نیاز به یک ملی قرنطینه (تپه).

ورمونت مستقل روت آتش خود را بر رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpFormer پنسیلوانیا فرماندار: بایدن نامزدی را تقریبا مسجل’ پس از سهشنبه آینده چگونه coronavirus در حال تغییر است روز یکشنبه بحث این یادداشت: Coronavirus همونطور هنر مبارزه بیشترگفت: از ابتدا “ما به تعطیل این رئیس جمهور تا راست در حال حاضر.” دو نامزد در نهایت درگیری بیش از نیاز به یک “مدیکر برای همه” سیستم که ساندرز استدلال خواهد بود مفید برای مقابله با شیوع. بایدن مخالفت کرد و اشاره کرد که ایتالیا یک دولت-اجرای سیستم و مبارزات آن را تا به حال در کنترل گسترش ویروس (تپه).

“که نمی خواهد مشکل را حل کند در همه” بایدن اضافه کرد: بعد از آن که “مردم به دنبال نتایج نه یک انقلاب. آنها به دنبال نتایج آنها نیاز دارید در حال حاضر.”

دو نامزد هر دو septuagenarians همچنین در مورد اقدامات آنها در حال گرفتن به منظور جلوگیری از ابتلا به ویروس خود را به عنوان هر دو آنها در منطقه خطر در سن ساندرز داشتن دچار حمله قلبی شش ماه پیش (تپه).

تپه: ساندرز: غیر قابل قبول برای مغلوب ساختن پیشی جستن به “blabbering با unfactual اطلاعات” در مورد کوروناویروس.

جاناتان ایزلی تپه: 5 takeaways از بحث دموکراتیک.

دن Balz: این بیماری همه گیر در حال تغییر سیاست اما بحث دموکراتیک بیشتر صدا مثل همه دیگران.

آسوشیتد پرس: “بزرگتر از هر یک از ما”: بایدن ساندرز در بیماری همه گیر.

در میانه مناظره بایدن امواج ساخته شده زمانی که او متعهد به انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا (تپه).

“من در واقع انتخاب یک زن به معاون رئیس جمهور. وجود دارد تعدادی از زنانی که واجد شرایط به رئیس جمهور فردا.” بایدن گفت. ساندرز نشان داد که این احتمال وجود دارد که او نیز خواهد انتخاب یک زن برای بلیط اما آیا ایجاد یک تعهد شرکت مانند بایدن بود.

سابق معاونت اضافه شده است که او نیز نامزد یک زن آفریقایی آمریکایی به دیوان عالی کشور.

بارها و بارها ساندرز به دنبال از طریق با فشار به حرکت بایدن به سمت چپ بر روی تعدادی از مسائل و بنابراین با برخی از موفقیت است. در یک نقطه بایدن اعلام کرد که او نمی خواهد حمایت از هر fracking جدید مسئله ای است که مطمئن است به آمده تا در طبیعی-گاز غنی پنسیلوانیا است.

این سناتور ورمونت نیز نمی دریغ به مطرح کردن تفاوت های عمده ای بین خود و بایدن با اشاره به رای خود را ثبت و در کنگره است. دو نامزد jostled بیش از تامین اجتماعی, تغییر آب و هوا و سیاست خارجی در میان موارد دیگر.

خط پایین: شب گذشته بحث بعید است به تغییر اصول اولیه مسابقه و بایدن است که هنوز هم بسیار در موقعیت قطب به nab نامزدی.

John F. هریس: بایدن به پایان می رسد درام توسط امیدوار کننده زن VP.

مت Flegenheimer و سیدنی اخگر نیویورک تایمز: بایدن و ساندرز فرض مواضع مبارزه سالم 6 فوت از هم جدا.

نگاه به آینده بایدن دارای یک فرمانده سرب در نماینده نژاد پس از دو راست قوی اجرای برنامه در هفته گذشته است. بر اساس آخرین شمارش بایدن آگهی با 890 نمایندگان به 736 برای Sanders. هنگامی که فشرده سی ان ان اندرسون کوپرSanders مهمترین آنها نمی گویند که هدف اصلی خود را در جاده پیش رو را به نفع خود بلکه برای آوردن رای دهندگان جوان به روند سیاسی است.

“مسیر پیش رو را به عنوان بسیاری از مردم که نمی به طور سنتی رای به روند سیاسی” ساندرز گفت: با اشاره به جوان مردم و طبقه کارگر و مردم. او همچنین گفت که او معتقد است که او برنده این نبرد ایدئولوژیک حتی اگر او مسیرهای پیاده روی در نمایندگان.

بحث در محل به چهار متحده آماده برای رای دادن در روز سه شنبه و به طور بالقوه به بایدن یک نماینده لبه است که می تواند اثبات غیر قابل عبور برای Sanders. فلوریدا و اوهایو ایالت ایلینوی و آریزونا را همه به پای صندوقهای رای با 577 نمایندگان در خطر است. این هم آخرین متحده به رای دادن در این ماه بعد از گرجستان به تعویق افتاد آن را ابتدایی مسابقه تا زمانی که ممکن است با توجه به این ویروس است.

ساندرز سوال پس از بحث آن است که آیا عاقلانه به نگه داشتن این شرکت در روز سه شنبه با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه است که آمریکایی ها در جلوگیری از تجمع بیش از 50 نفر برای بعد از هشت هفته.

“این یک سوال بسیار خوبی است. من امیدوارم که فرمانداران گوش دادن به کارشناسان بهداشت عمومی,” ساندرز گفت. “من نمی دانم که آن [را بسیاری از حس].”

یکشنبه, بحث, 11th اولیه چرخه همچنین می تواند آخرین. وجود ندارد و بیشتر بحث در تقویم هر چند کمیته ملی حزب دموکرات گفت سیاسی است که یک 12th بحث است که برنامه ریزی شده است.

تپه: بایدن می گوید که او مطرح 33 میلیون دلار در نیمه اول ماه مارس.

پیشرو در روز

کروناویروس و رسمی واشنگتن: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز یکشنبه تاکید کرد به آمریکا نیاز به اجتماعی فاصله ایجاد یک تماس جدید به توقف تجمعات در آینده نزدیک در حالی که فدرال رزرو کاهش نرخ بهره به صفر درصد اعلام کرد و آن را خرید 700 میلیارد دلار در اوراق قرضه و اوراق بهادار برای ایجاد ثبات در بازار و حمایت از اقتصاد در میان شیوع کروناویروس.

اضطراری کاهش نرخ و فشار به سیل اوراق قرضه خزانه داری و بازار با نقدینگی می آیند به عنوان ویروس نیروهای کسب و کار در سراسر ایالات متحده و جهان به شاتر به طور بالقوه ياوه اقتصاد جهانی به رکود اقتصادی است. این حرکت تحسین در یکشنبه کنفرانس مطبوعاتی رئیس جمهور که از مردم آمریکا خواست آرامش خود را حفظ و حمل به عنوان ویروس گسترش می یابد (تپه).

“این یک گام بزرگ,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فدرال رزرو نرخ بهره. “و شما نمی خواهد بشنود هر چیزی بد از من مگر اینکه آن را یک یا دو ماه از در حال حاضر.”

CDC به دنبال پس از مدت کوتاهی و جدید منتشر شد مجموعه ای از دستورالعمل های تماس برای هیچ تجمعات بیش از 50 نفر برای بعد از هشت هفته. توصیه نمی شود برای مدارس و کسب و کار (تپه).

Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت است که تبدیل به چهره عمومی دولت در پاسخ گفت: در بحث یکشنبه نشان می دهد که این می تواند یک “چند ماه” قبل از زندگی در آمریکا به حالت عادی برمی گرداند و این که آمریکایی ها باید به “سرپا ایستادن قابل توجهی پایین تر” در روزهای آینده (تپه).

“همه رو درگیر در فاصلهی خود را اجتماعی” Fauci گفت: صحبت کردن بیشتر در مورد آن در دولت در جلسه یکشنبه شب در کنار معاون رئیس جمهور پنس. “بدترین و در عین حال پیش برای ما. آنچه مهم است این است که چگونه ما به این چالش است. … این پنجره که ما در حال رفتن به در حال رفتن به بسیار مهم برای ما چگونه ماندن بگیرید پیش از این منحنی” Fauci اضافه شده است.

با توجه به آخرین آمار وجود داشته است 3,774 تایید موارد این ویروس در آمریکا و 69 مرگ و میر. نیز وجود داشته اند 12 افرادی که بهبود یافته اند.

بهداشت و خدمات انسانی (HHS) معاون وزیر دریاسالار برت Giroir نشان داد که ایالات متحده باید 1.9 میلیون اضافی جدید COVID-19 آزمون در دسترس این هفته همراه با افتتاح 2,000 جدید آزمایشگاه تست.

آسوشیتد پرس: مقام دولتی: Coronavirus آزمایش واکسن شنبه شروع می شود.

محدودیت های مسافرتی نیز افزایش یافته است به عنوان ممنوعیت سفر به کشورهای اروپایی گسترش یافته است به انگلستان و ایرلند. این دو کشور در ابتدا از مطالعه حذف از دولت ممنوعیت.

در کاپیتول هیل خانه (یک بار دیگر) و سنا در حال انتظار برای تصویب اقتصادی بسته امداد اوایل این هفته. اما وضع به مراتب بیش از به عنوان سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiPandemic خروج انعطاف پذیر اقتصاد ایالات متحده روز شنبه را نشان می دهد پیش نمایش: قانونگذاران دنده تا برای یک هفته دیگر مبارزه با کروناویروس به دنبال محدود کردن خرید اینترنتی Coronavirus طول می کشد تلفات در کاپیتول هیل بیشتر (D-کالیفرنیا.) گفت: دموکرات ها در یک “سلام همکار” نامه ای که کار را آغاز کرده است نسبت به قرار دادن با هم یک سوم بسته است. او همچنین تکرار Fauci تماس, درخواست نمایندگان مجلس برای افزایش اجتماعی فاصله در دفاتر خود را در کاپیتول هیل.

“ما در حال حاضر شروع به کار به منظور توسعه یک سوم پاسخ اضطراری بسته است که ادامه خواهد داد به قرار دادن خانواده ها” پلوسی گفت. “سلامت و ایمنی کارکنان ما ضروری است به این ماموریت است. … من می نویسم تا شما را تشویق به برداشتن قدم برای ترویج اجتماعی فاصله در درون خود واشنگتن نیز به ما درگیر در منطقه کار دوره است. این ممکن است مستلزم بیش از نیمی از واشنگتن خود را کارکنان teleworking از خانه.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellCoronavirus طول می کشد تلفات در کاپیتول هیل تهمت سیاهی coronavirus پاسخ بیل: ‘کار تیمی خوب,’ آمریکاییها برای کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد از coronavirus بیشتر (R-Ky.) seconded پلوسی اظهارات بیشتر برای قانونی کار یکشنبه شب با موضوع “رویکرد جامع” برای مقابله با چالش های مالی, اقتصاد و سیستم مراقبت های بهداشتی.

“حمله داعش به شدت احساس میکنیم که این لایحه تنها باید آغاز کنگره تلاش برای حمایت از اقتصاد کشور ما و ایستاده با خانواده های آمریکایی” مک کانل گفت. “روشن است که مقابله با این ویروس را جسارت bipartisanship و یک رویکرد جامع” (تپه).

اضافه کردن به مشکلات یک دوم کاپیتول هیل کارمند — یک فرد در Rep. دیوید Schweikertدیوید SchweikertOvernight دفاع: پنتاگون curtails بیشتر تمرینات بیش از coronavirus | خانه عبور می کند جنگ ایران و قدرت های اندازه گیری | حمله موشکی بازدید عراق پایگاه با سربازان ایالات متحده خانه عبور می کند اندازه گیری محدود کردن تهمت توانایی اقدام نظامی علیه ایران DCCC اهداف خانه GOP اعضای بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به کروناویروس بیشتر‘s (R-Ariz.) منشی — آزمایش مثبت برای ویروس. Schweikert در بیانیه ای گفت که اعضای سی خواهد شد و کار از راه دور و که دفتر بسته خواهد شد.

دن گلدمنسابق بالا کارمند برای خانه هوش رئیس کمیته آدام شیفآدم بنت SchiffFacebook توییتر از بین بردن روسیه دخالت کمپین با هدف قرار دادن آمریکایی های آفریقایی تبار خانه می گذرد کلید نظارت لایحه با مهلت بلندی Hillicon دره: مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه خواستار توییتر به پرچم بایدن تصویری | مغلوب ساختن پیشی جستن شیف spar بیش از تامین امنیت انتخابات جلسات | ایران سناتور خواستار رسیدگی به PornHub | پارلمان بریتانیا رای پایین اندازه گیری برای ممنوعیت Huawei بیشتر (D-کالیفرنیا.) نیز اعلام کرد که آزمایش مثبت برای ویروس. گلدمن اعلام کرد 10 روز پیش بود که او می روم و در حالی که اعتقاد بر این است که او قراردادی COVID-19 بعد از خروج شیف گفت: teleworking و به تعویق انداختن جلسات به عنوان یک اقدام احتیاطی (وال استریت ژورنال).

هیل: سناتور. لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamCoronavirus طول می کشد تلفات در کاپیتول هیل Hillicon دره: ارائه دهندگان اینترنت نذر برای حفظ خدمات در میان coronavirus | پنتاگون به نظر می رسد دوباره به جنگ ابر تصمیم گیری | دروازه مراحل پایین از هیئت مدیره مایکروسافت میامی شهردار تست مثبت برای coronavirus بیشتر (R-S. C.) تست منفی برای کوروناویروس.

***

CORONAVIRUS & متحده: ایالات و شهرستانها با صدور اولین بخشنامه به کافه ها و رستوران ها در یک فشار به سرسخت گسترش COVID-19 پس از یک تعطیلات آخر هفته هنگامی که برخی از آمریکایی ها را در اجتماعی فاصله و در ادامه به جمع در آن مکان.

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine (R) فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر (D) و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomCalifornia اجازه می دهد تا کارکنان بیمار یا آسیب دیده توسط coronavirus به فایل ادعا می کند برای منافع دولت دیزنی لند می بندد نگرانی بیش از coronavirus فرماندار کالیفرنیا خواستار لغو رویداد بزرگ تر (D) در میان دیگران اعلام کرد در روز یکشنبه بعد از ظهر که کافه ها و رستوران ها در سراسر ایالات متحده (همراه با کالیفرنیا از wineries) خواهد بود توقیف در مدت زمانی کوتاه. DeWine تعطیل, تمام, بار و رستوران مکان شروع در 9 بعد از ظهر یکشنبه شب در حالی که همه ایلینوی میلادی بسته خواهد شد به عنوان از امشب. ایلینوی خاموش شدن به طور موقت به آخرین برنامه ریزی شده تا مارس 30.

“آنچه که ما نمی توانیم مردم است تجمع و نشسته” DeWine در بیانیه ای گفت. “من می توانم به شما بگویم که چقدر متاسفم من هستم اما ما کار خواهد کرد برای کاهش درد و رنج. این هدف ما برای همه, برای دریافت از طریق این. هر روز ما تاخیر بیشتر مردم خواهد مرد. اگر ما نمی کنند و فاصله بین مردم ما سیستم بهداشت و درمان در اوهایو نمی خواهد نگه دارید تا.”

“من سعی کردم در اوایل این هفته به درخواست تجدید نظر به همه قضاوت خوبی برای ماندن در خانه برای جلوگیری از میله به جمع در جمعیت” پریتزکر در بیانیه ای گفت. “این مایه تاسف است که بسیاری از مردم را ندارد که به طور جدی. زمان برای اقناع عمومی و تجدید نظر است. زمان برای عمل است که در اینجا. این یک شوخی نیست. هیچ کس ایمنی بدن به این و شما را موظف به عمل در بهترین منافع همه مردم در این دولت است.”

در اوایل روز شنبه, DeWine گفته سی ان ان “وضعیت اتحادیه” است که او با توجه سازندگان: کلاس های درس باقی مانده از سال تحصیلی در تلاش برای کند کردن این ویروس را گسترش. این حرکت در می آیند پس از DeWine در میان اولین فرمانداران به اعمال محدودیت در تجمع جرم در اوایل هفته گذشته (تپه).

اواخر یکشنبه شب, نیویورک شهرستان, شهردار , بیل د Blasio, بیل د BlasioTwo ایالت نیویورک اعضای مجمع تست مثبت برای COVID-19 نیویورک رژیم صهیونیستی است. Cuomo, اعلام اولین مرگ ناشی از کروناویروس در دولت روز شنبه را نشان می دهد پیش نمایش: قانونگذاران دنده تا برای یک هفته دیگر مبارزه با کروناویروس به دنبال محدود کردن خرید اینترنتی بیشتر دستور داد تمام کافه ها و رستوران ها به نزدیک به 9 صبح امروز و محدود کردن آن مکان را خارج و تحویل سفارشات. او همچنین بسته کردن تمام سالن های سینما در این شهر است. Nashville دنیاست. آن شناخته شده برادوی نوار صحنه اعلام کرد در روز یکشنبه که بارها در این شهرستان خواهد شد. ممنوعیت گسترش به رستوران اما محدودیت های جدید خواهد شد به محل قرار داده برای محدود کردن تعداد مهمانان است.

در واشنگتن شهردار موریل Bowser خود (D) اعلام کرد یک سری از محدودیت های جدید در کافه ها و رستوران ها از جمله این که بیش از 250 نفر مجاز به جمع آوری در این مناطق در حالی که نوار صندلی و سرویس ایستاده کاربران ممنوع است. فردی میز و صندلی خواهد بود محدود به شش یا تعداد کمتری از مردم در حالی که اشغال جداول و غرفه ها باید جدا با حداقل شش فوت است. Bowser خود نیز به حالت تعلیق در تمام شبانه عملیات (تپه). در نزدیکی مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) بسته racetracks و قمار از جمله MGM ملی بندر تا زمانی که وضعیت اضطراری برداشته شده است (fardia electronics).

DCist: در اینجا وضعیت سی-منطقه رستوران ها و بارها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

لس آنجلس تایمز: Newsom: برای کمک به مبارزه با کروناویروس کالیفرنیا سالمندان باید منزوی.

بیش از 20 متحده نیز اعلام کرد بسته شدن مدارس به عنوان اپیدمی گسترش با این رقم همچنان رو به رشد روز به روز. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) را برای همه downstate نیویورک از جمله شهر نیویورک (New York Daily News).

مدیریت پاسخ در فرودگاه ها نیز تحت موشکافی به خصوص بعد از 3000 آمریکایی بازگشته از اروپا و بسته بندی شده بودند در محله های تنگ برای ساعت ها در آداب و رسوم در o’hare International Airport در روز شنبه. شهردار شیکاگو لری Lightfoot (D) به نام شرایط را “کاملا غیر قابل قبول” (آسوشیتد پرس).

“مردم مجبور شدند به شرایط که در برابر هدایت و کاملا غیر قابل قبول” Lightfoot گفت.

واشنگتن پست: فرود در فرودگاه دالس من مواجه می شوند مورد مطالعه در چگونگی گسترش یک بیماری همه گیر.

تپه: محدودیت های جدید تعطیلی رفت و برگشت آمریکا به بحران عمیق تر.

با مردم ماندم, به هواپیمایی در ادامه به واکنش نشان می دهند به عنوان شرکت هواپیمایی متحد کاهش 50 درصد از کل پروازها در مارس و آوریل و در حال انتظار به عقب پرواز اضافی در طول تابستان (بی بی سی). ایران تصمیم آمد روز پس از Delta Air Lines برش 40 درصد از آن خود پرواز در ماه های آینده.

واشنگتن پست: برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها هیچ کلیسا در روز یکشنبه است coronavirus را بیرحمانه ترین بسته تا کنون.

در تمرکز/تیز می گیرد

کروناویروس و بین المللی: وقفه در خدمات عبادت نیز بر روی صفحه نمایش در سراسر اقیانوس اطلس به عنوان پاپ فرانسیسپاپ FrancisCatholic کلیساها دستور بسته در سراسر رم تپه صبح روز سه گزارش – بایدن ارائه یکی دیگر از ضربه ویرانگر به ساندرز تپه صبح روز سه گزارش – ما خواستار آرامش بیش از coronavirus; ایتالیا در مستند بیشتر به او تحویل داده برکت و اظهارات روز یکشنبه از پاپ کتابخانه به جای بالکن در میدان سنت پیتر در واتیکان است.

فرانسیس همچنین اعلام کرد که تمام هفته دفاع مقدس مراسم خواهد بود بسته به مکان با شروع از یکشنبه نخل در مارس 5 و پایدار از طریق یکشنبه عید پاک در مارس 12. هفته دفاع مقدس در اطراف واتیکان عمده گردشگری در قرعه کشی به عنوان هزاران نفر معمولا گله به رم برای این مناسبت سالانه (آسوشیتد پرس).

اخبار تعجب آور پس از ایتالیا اجرا یک مستند از حدود 60 میلیون نفر در کشور است که همچنان به ویران شده توسط ویروس. همانطور که از صبح امروز شده اند وجود دارد 24,747 موارد تایید شده در ایتالیا با مرگ و میر ضربه 1,809. تقریبا 2,335 بهبود یافته اند.

آسوشیتد پرس: پاپ می رود در روم walkabout دعا برای پایان دادن به بیماری همه گیر.

با سنت پاتریک روز آینده در روز سه شنبه, ایرلند به کارگردانی و بسته شدن همه بارها و بارها به مدت دو هفته و فشرده برای ایرلندی مردان و زنان به نگه داشتن خانه احزاب به مناسبت جشن سالانه.

کشورهای دیگر از جمله اسپانیا تلاش برای به کنترل در سراسر کشور قرنطينه و کسانی که در شهرهای مختلف در حالی که فیلیپین را نمی خواهد اجازه می دهد تا گردشگران و مسافران برای ورود به مانیل کشور بسیار پر جمعیت پایتخت است. صدراعظم اتریش Sebastian Kurz ممنوع تجمع بیش از پنج نفر در حالی که لبنان دستور داد یک مستند از کشور (آسوشیتد پرس).

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازیامانوئل Jean-Michel MacronEiffel برج تعطیل با توجه به کروناویروس تپه صبح روز سه گزارش — Coronavirus آزمون حزبی واشنگتن دانشجوی سال اول Dem می یابد صدا در مبارزه با افراط گرایی آنلاین بیشتر است انتظار می رود به آدرس قومش اواخر امشب در مورد کوروناویروس. جروم Salomonفرانسه را بالا بهداشت گفت: اوایل روز دوشنبه که وضعیت در این کشور را “بسیار نگران کننده” و “رو به وخامت بسیار سریع” اضافه کرد که “تعداد موارد هر دو سه روز” (AFP).

در سراسر جهان وجود داشته است بیش از 169 ٬ 000 دوبلکس تایید موارد این ویروس با 6,513 تایید مرگ. بیش از 77,000 افراد بهبود یافته اند از COVID-19.

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: [email protected] و [email protected] ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

آیا از رفتن به صبحانه امروزبا چارلی buzzfeed quiz مقاله نویس نیویورک تایمز. https://nyti.ms/3aZfb5C

سیاست های اعتماد و بی اعتمادی, توسط رابرت ساموئلسون مقاله نویس واشنگتن پست. https://wapo.st/2Ucrl4l

که در آن و زمانی که

خانه باز خواهد گشت در سهشنبه, مارس 24 از زنگ تفریح.

سنا برگزار در 3 p. m. و از سر گرفته خواهد شد در نظر گرفتن ایالات متحده آمریکا آزادی عمل با عبور نمود و کار به سمت عبور از coronavirus اقتصادی امداد بسته است.

رئیس جمهور با شرکت در یک کنفرانس ویدئویی با فرمانداران در coronavirus پاسخ در ساعت 11 صبح تا ناهار با پنس در ساعت 12:30 p. m. و دریافت اطلاعات خود جلسه در 3:30 بعد از ظهر

پنس را برای تشکیل دولت coronavirus نیروی کار و صحبت می کنند به این کشور برنداشته است. نیروی کار نیز مختصر مطبوعات در 10:30 صبح

گروه هفت رهبران از کشورهای صنعتی خواهد شد برگزاری ویدئو کنفرانس بحث امروز به بحث در مورد یک پاسخ هماهنگ به این بیماری همه گیر کوروناویروس (بی بی سی). فرانسه نیز به دنبال هماهنگ رویکرد اروپا به اورژانس.

گرفتن هیل کمپین گزارش خبرنامه با آخرین از تپه سیاست تیم. ثبت نام برای دریافت, شب, به روز رسانی, رای گیری داده ها و بینش در مورد 2020 انتخابات است.

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

سلامت داده ها: فناوری بزرگ منتقدان صدایی زنگ بیش از قوانین جدید معرفی شده توسط HHS این هفته به بیماران بیشتر و بیشتر کنترل بر داده های سلامت. آنها هشدار می دهند که وجود دارد نه به اندازه کافی حمایت در قوانین برای جلوگیری از گسترده شرکت های مانند گوگل و آمازون و اپل از یکپارچه سازی داده های سلامت (تپه).

FERC: به تازگی تایید فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات کمیسر جیمز Danly تا به حال حداقل دو نفر از مشتریان که پروژه های تنظیم شده توسط آژانس با توجه به داوود (تپه).

ورزشی: NFL زده مقابله با بازیکنان NFL انجمن در یک توافق دسته جمعی برای جلوگیری از پتانسیل تحریم و اطمینان از 10 سال صلح کار. حرکت مجموعه صحنه را برای یک 17-برنامه بازی برای اجرا در سال 2021 همراه با حذفی ساختار است که می تواند به جای قرار دادن به عنوان به زودی به عنوان این فصل است. نزدیک به 2000 بازیکنان رای دادند در معامله که به دقت با گذشت یک 1,019-959 رای (ESPN).

نزدیک

و در نهایت … برخی از تحولات مثبت از coronavirus پاسخ. در داخل کشور به تعدادی از برترین بازیکنان NBA در حال اهدای پول برای کمک به کارگران ساعتی را مدیریت کند در حالی که لیگ فصل معلق است. در میان آنها میلواکی را Giannis Antetokounmpoدیترویت بلیک گریفین و کلیولند کوین عشقکه هر اهدا 100.000 دلار نسبت به بودجه امداد در حالی که نیواورلئان را Zion ویلیامسون است پرداخت آرنا کارکنان حقوق برای 30 روز.

در سطح بین المللی ویروسی ویدئوها نشان می دهد برخی از افراد در تلاش برای به شادی را به خانه نشین از طریق استعدادهای خود را. در اسپانیا یک مربی تناسب اندام میزبانی یک تمرین از پشت بام با تماشاچیان پیوستن به در از بالکن. و در ایتالیا تنور Maurizio Marchini شروع به پریدن کرد و در بالکن و راديال از “Nessun Dorma,” مشهور لحن از این Giacomo Puccini را در اپرای “توراندخت” که نکردم Luciano Pavarotti, برای شهر خود را برای شنیدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>