تپه صبح روز سه گزارش – فوق العاده شلوغ هفته; آیووا قفقاز امروز

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. فوریه وارد و آن را دوشنبه! ما عضویت در خبرنامه شما می شود تا به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

DES MOINES, آیووا — انجمن روز چهارشنبه در آیووا و آن است که هنوز کسی مسابقه دموکراتیک به عنوان رقیب نگاه به قرعه کشی اولین خون در نبرد برای حزب نامزدی.

برای ماه دموکرات باید jockeyed برای موقعیت در دولت است. مسابقه, اما, همچنان غیر قابل پیش بینی باعث گسیل انرژی در نامزد حوادث در سراسر کشور و برخی از ناخن جویدن در داخل نامزدهای ستاد.

بیش از آخر هفته بالا ردیف نامزدهای خود را mobbed توسط مشتاق مردم آیووا نمایندگان شان (و رسانه های خبری از جمله تپه سایتشان) در بسته بندی حوادث در سراسر Hawkeye دولتی که بسیاری از آنها مورد نیاز سرریز اتاق برای رسیدگی به جمعیت. این افزایش سهام برای روز شنبه و با وجود پیش بینی یک رکورد مشارکت مردم است.

با توجه به نظرسنجی های اخیر دیابت برنی ساندرزسناتور SandersSanders آگهی در آیووا جلوتر از انجمن: نظرسنجی یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به تحت الشعاع قرار دادن دموکرات ها در آیووا کری را انکار می کند و با توجه به پیشنهاد ریاست جمهوری: ‘هر گونه گزارش در غیر این صورت مطلقا نادرست’ بیشتر (I-Vt.) است اندکی مورد علاقه با توجه باران در دیگر front-of-the-بسته جزوات در مسابقه. اما هیچ کس به ارمغان آورده است توجه بیشتری به این مسابقه از شخص نیست و رقابت در آن: رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump سهام و سپس حذف صدای جیر جیر ستایش ستاد برای نمایندگی ‘بزرگ ایالت کانزاس کن استخوان تایید اندرو یانگ برای رئیس جمهور: ‘#YangGang تمام راه را!’ Loeffler کار می کند برای به دست آوردن کشش با محافظه کاران در میان Collins اولیه پیشنهاد بیشتر. در مصاحبه با حزبی را برانگیخت مردم آیووا نمایندگان شان را دوباره و دوباره می گویند که آنها با تمرکز بر ایده شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و در حال خیاطی انتخاب خود را با این هدف در ذهن است.

“من به خاطر آمدن به آن” گفت: کیم Darr, 60, طرفدار سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegSanders آگهی در آیووا جلوتر از انجمن: نظرسنجی یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به تحت الشعاع قرار دادن دموکرات ها در آیووا (Iowa نظرسنجی حذف برگ دموکرات حدس زدن در آستانه قفقاز بیشتر از گرنجر, آیووا, صحبت در مورد electability موضوع که او بالاتر نگرانی از قبیل پرداختن به بیماری های روانی و اصلاحات مهاجرت.

“بسیاری وجود دارد, بسیاری از مسائل” گفت: Merron هارت, 68, از انکنی آیووا قبل از آمدن به موضوع electability و حزب نیاز به حمایت از نامزدی که می توانید برنده شوید. “اما این است که اولویت من. من می خواهم رای من به تعداد و من نمی خواهم به شخص دیگر را به نفع خود.

RealClearPolitics نهایی نظرسنجی آیووا متوسط: Sanders, 24.2 درصد; معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBiden در پاسخ به اوباما سناتور استیضاح هشدار ساندرز آگهی در آیووا جلوتر از انجمن: نظرسنجی یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به تحت الشعاع قرار دادن دموکرات ها در آیووا بیشتر, 20.2 درصد; Buttigieg, 16.4 درصد; بهداشت ، الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenSanders آگهی در آیووا جلوتر از انجمن: نظرسنجی این یادداشت: تهمت و تهدید به تحت الشعاع قرار دادن دموکرات ها در آیووا (Iowa نظرسنجی حذف برگ دموکرات حدس زدن در آستانه قفقاز بیشتر (D-جرم.), 15.6 درصد و سناتور. ctqامی ژان KlobucharSanders آگهی در آیووا جلوتر از انجمن: نظرسنجی یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به تحت الشعاع قرار دادن دموکرات ها در آیووا از آن زمان به خندق آیووا و نیوهمپشایر بیشتر (D-Minn.), 8.6 درصد است.

آسوشیتد پرس: در آیووا اضطراب و غیر قابل پیش بینی ابر حزبی به پایان برسد.

برای بسیاری از حزبی را برانگیخت وجود دارد که در یک درگیری بین که آنها باور دارند که می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و ارزش آنها در مورد مراقبت. دولت برای اولین بار-در-این-ملت وضعیت نیز نقش دارد هر چند با برخی از این استدلال آن است که نه زمان آنها را به تسلیم به نامزد دیگری در این نقطه است.

“این سوال دشوار. در نهایت, من می خواهم کسی را برای رفتن به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Des Moines رای دهندگان Stacy Kausalik, 34, که با پشتیبانی از وارن. “اما در این مرحله ما برای اولین بار دولت به رای بنابراین من نمی خواهم به حل و فصل زمانی که من می تواند برای رای دادن که من واقعا پشت ایستاده و شاید کمک به او فشار رو به جلو و متقاعد کردن افراد دیگر به نگاه به او بیش از حد.”

نامزدها به نوبه خود طراحی شده اند و پیام های خود را به رای دهندگان. در حوادث روز شنبه کارکنان و داوطلبان در Klobuchar حوادث دست پیراهن برجسته شامل کلمات “ctq را مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” استدلال اصلی چلیپا بایدن زمین را به رای دهندگان. او بارها و بارها گفت: به دلیل تهمت و کمپین 80 جایگزین رومینگ دولت امروز است که رئیس جمهور او را می بیند به عنوان یک تهدید.

“من شده است هدف از محبت خود را در حالی که” بایدن گفت: جمعیت در برلینگتون آیووا در روز جمعه اشاره کرد که سناتور. ریک اسکات (R-Fla.) رفت از راه خود را به خرید اعتبار در آیووا در برابر او به تازگی.

در Buttigieg نهایی رویداد روز یکشنبه, بلندترین تشویق میانه شهردار دریافت در اظهارات خود بود که به گفته وی “زمانی که خورشید بالا می آید” روز تهمت است که دیگر رئیس جمهور است.

“شماره 1 چیزی که من شنیدن در مورد در حال حاضر است و ما باید کاملا مطمئن شوید که ما پیروزی در ماه نوامبر” Buttigieg گفت: جمعیت بیش از 2000 نفر در لینکلن در مدرسه بالا است.

Niall Stanage: یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به تحت الشعاع قرار دادن دموکرات ها در آیووا.

واشنگتن پست: نامزدهای قدرت به پایان آیووا مبارزات انتخاباتی با رقابت سند چشم انداز وحدت و electability.

مت Flegenheimer نیویورک تایمز: دموکرات ها تا به حال یک چشم انداز 2020. این است که نه کاملا آنچه آنها انتظار می رود.

با وجود پیشتاز وضعیت رای دهندگان در حوادث متعدد ابراز نگرانی در مورد ساندرز به طور خاص بیش از سن خود و رفتار است. در آخرین روز Buttigieg استفاده خاص خطوط دینگ ورمونت مستقل (همراه با بایدن) اما مهمترین آنها اشاره نمی ساندرز توسط نام خود را نهایی رویداد روز یکشنبه.

دوشنبه شب همه چشم ها را تماشا خواهد کرد که در آن حامیان غیر قابل دوام نامزدهای خط تا در جلسه شب. به عنوان رید ویلسون می نویسد: در حالی که بر روی زمین در آیووا نامزدها باید دریافت 15 درصد از رای اولیه تراز به منظور زنده ماندن. حامیان کسانی که رسیدن به آستانه برای زنده ماندن هستند و سپس رایگان مهاجرت به یک نامزد مناسب این تیم است.

“سخنرانی امدن سلاح هستند, پیچ خورده, دوستی ها تست شده و ساعت می توانید تیک تیک” به عنوان رید آن قرار می دهد.

بیشتر از رید: Iowa نظرسنجی حذف برگ دموکرات حدس زدن در آستانه قفقاز.

چگونه نامزدها لرزش دوشنبه شب (و یا صبح روز سه شنبه, با توجه به نزدیک مسابقه است) خواهد شد که اثر عمیقی در بقیه رای گیری اولیه برنامه. مقدماتی نیوهمپشایر برگزار خواهد شد تنها هشت روز پس از آیووا نتیجه. ساندرز است که مورد علاقه روشن وجود دارد سنجی نشان می دهد.

پس از چهار متحده وزن در یک ماهی بزرگ در انتظار اولیه زمینه به عنوان سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergThe یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به تحت الشعاع قرار دادن دموکرات ها در آیووا بلومبرگ رد تهمت ادعا می کند: او “دروغ در مورد همه چیز” بایدن امتداد منجر به 17 امتیاز در تگزاس: نظرسنجی بیشتر اعزام آنچه که او امیدوار است به شما یک شوک و ترس استراتژی فوق العاده در روز سه شنبه. از اواخر ورودی در ماه نوامبر بلومبرگ آغاز کرده است در یک وابسته به دان کیشوت پیشنهاد به مانع نامزدی حزب دموکرات. با توجه به پایان سال و فدرال کمیسیون انتخابات گزارش خود را خود تامین مالی مبارزات انتخاباتی صرف 200 میلیون دلار در پنج هفته.

تپه: یکشنبه نشان می دهد — ویژه شیفت به آیووا قفقاز.

آسوشیتد پرس:: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد آیووا قفقاز.

تپه: کلید سوالات رو بالا دموکرات در آیووا.

پیشرو در روز

استیضاح & کنگره: سنا امروز را بشنود بسته شدن استدلال از خانه استیضاح مدیران و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم با هر طرف مجاز به دو ساعت به صحبت می کنند با توجه به یک قطعنامه به تصویب رسید و جمعه. سنا خواهد شد و سپس موکول محاکمه تا 4 بعد از ظهر روز جمعه زمانی که سناتور وزن نهایی آرا در دو مجلس-تصویب مقالات از استیضاح. مغلوب ساختن پیشی جستن است متهم به سوء استفاده از قدرت خود را و مانع کنگره پس از تلاش برای استفاده از آمریکا کمک نظامی و اقتدار خود را به عنوان اهرم به اوکراین به حفاری تا خاک مورد بایدن یک رقیب سیاسی. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او هیچ کار اشتباهی انجام داد.

این همه اما برخی از رئيس جمهور خواهد بود تبرئه کرد در نتیجه سومین انتخابات ریاست جمهوری استیضاح محاکمه در تاریخ آمریکا است. رای دهندگان در نظرسنجی اول رای گیری امروز در 2020 مسابقات است که انتخاب یک نامزد دموکرات. مغلوب ساختن پیشی جستن که در سیاهی یک “بماند” اقتصادی پیام در پیشنهاد خود را برای دومین دوره به آدرس کشور در طول دولت از آدرس اتحادیه در خانه اتاق در سه شنبه شب.

جدید ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه مجددا در این کشور تقسیم بیش از استیضاح درام و همچنین به عنوان قابل توجه ثبات مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است در نظر سنجی در طول بحث. اکثریت رای دهندگان بر این باورند که او مورد آزار قرار گرفته قدرت و مسدود کنگره اما در حال تقسیم عمدتا در امتداد خط حزب بیش از این که آیا این اقدامات توجیه از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر به خصوص در انتخابات سال های نظرسنجی ها یافت می شود.

خانه دموکرات — که تشویق می کردند که چند سناتور دموکرات گفت: آنها ثابت خود را در مورد تهمت اقدامات با اوکراین — در حال leery در مورد رئیس جمهور را قوی نگه دارید بیش از حزب جمهوری خواه و قدرت تصدی این سال است. برخی می گویند که آنها را تحریم ایالت متحده آمریکا, در حالی که دیگران برنامه را به مهمانان ویژه که تجسم مترقی اولویت های سیاست. دموکراتیک بهداشت ، Mazie HironoMazie کیکو HironoDemocrats نگران تهمت تیم خواهد گیلاس انتخاب نکردن اسناد و مدارک دوران دفاع دموکرات اصرار دادگاه عالی برای صرفه جویی در مصرف کننده آژانس از خرد کردن بلوک بی قراری, نور, قانون شکنی و شیر خال خال در طبقه سنا به عنوان استیضاح محاکمه رول در هاوایی گفت: او قصد دارد برای حضور در مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی “شهادت” در سه شنبه شب بدون ایستاده یا کف او (تپه).

> مجوز برای استفاده از نیروی نظامی: یک جفت از خانه-تصویب لوایح به دنبال مهار رئيس جمهور قدرت نظامی وقتی که می آید به ایران مرده در هنگام ورود در سنا اما مبارزه در کنگره نشده است. سنا جنگ قدرت قانون و سالانه سیاست دفاعی لایحه جدید battlegrounds که در آن قانونگذاران سعی خواهد کرد به reassert نوسان از قوه مقننه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی ایالات متحده برای جنگ با ایران (تپه).

> برگ سپر: آمریکا در حال تهیه پیش نویس قانونی پوشش برای پاسخ دادن به رای دهندگان اظهارات کنگره باید نبرد تغییر آب و هوا. قانون است و انتظار می رود رونمایی از این هفته که به حمایت از کاشت درختان جدید به عنوان یک راه برای پاسخ به افزایش انتشار کربن. تشکر. بروس Westermanبروس یوجین WestermanGOP لایحه را به دنبال ارتکاب ما به کاشت 3.3 میلیارد درختان سالانه یک شبه انرژی: مغلوب ساختن پیشی جستن در داووس می پیوندد تلاش برای گیاه 1 تریلیون درختان | تهمت می گوید: او نمی داند که بسیار عصبانی’ گرتا Thunberg | جزئیات جدید در ایران آب و هوا طرح توجیهی | مغلوب ساختن پیشی جستن خارج تامین آب قاعده جزئیات جدید در جمهوریخواه آب و هوا طرح نشان می دهد تاکید بر درختان بیشتر (R-ارک.) پشت در یک اندازه گیری است که تعهد ایالات متحده به گیاه 3.3 میلیارد درختان هر سال بیش از 30 سال آینده. این رویکرد نه اطمینان دانشمندان آب و هوا که می گویند حل بحران آب و طول می کشد بیش از درختان (تپه).

> پزشکی سیاست: آمریکا بر این باورند که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از لحاظ سیاسی آسیب پذیر وقتی که می آید به دولت فدرال برنامه مراقبت های بهداشتی برای فقرا است. پس از اعلام هفته گذشته که دولت قصد دارد برای کمک به کشورهای کوچک مزایای پزشکی سال 2010 مقرون به صرفه مراقبت از قانون نمایندگان مجلس قول داده اند که برای مبارزه با. خط پایین: دادگاه چالش های پیش بینی پاسخ (تپه).

در تمرکز/تیز می گیرد

CORONAVIRUS: coronavirus را کشته است 362 نفر در سراسر جهان و تعداد موارد افزایش یافته است به 17,485 با توجه به آخرین داده ها. یازده بیماران تشخیص داده شده در ایالات متحده که از یکشنبه شب و جدید کروناویروس مرگ ثبت شده در خارج از چین گزارش شده بود بیش از آخر هفته در فیلیپین که در آن یک مرد از ووهان سفر قبل از مرگ در روز شنبه (فردا نیوز).

در کانون شیوع این بیماری در چین در ووهان ضعف است به عنوان توابع شهرستان در مستند دولت تکمیل ساخت یک بیمارستان جدید در درمان افزایش بیماران و پرسنل بهداشت و درمان در تلاش برای مراقبت از بیمار در حالی که برخورد با کمبود عرضه (نیویورک تایمز).

افرادی که بدون علامت حامل جدید کروناویروس همراه با یک دوره کمون طولانی قبل از عفونت تولید علائم بدان معنی است که کنترل گسترش قابل توجهی چالش است. محققان در حال تلاش برای به یاد بگیرند که چگونه این ویروس تغییر آن را به عنوان حرکت از فرد به فرد (آسوشیتد پرس).

چین دومین اقتصاد بزرگ در جهان است که دیواره را به عنوان کشور معرفی محدودیت های مسافرتی و هواپیمایی تعلیق پروازها و دولت تخلیه شهروندان خود. در طول یک فاکس نیوز مصاحبه پخش در روز یکشنبه تهمت توصیف سفر کنترل دولت تحمیل شده و اشاره بیشتر اقدامات ممکن است.

سی ان ان: آمریکا محدودیت های رفت و به اثر یکشنبه شب برای مسافران از جمله شهروندان آمریکایی است. Coronavirus به طور رسمی ایالات متحده اضطراری برای بهداشت عمومی با توجه به دولت است.

“ما تقریبا آن را تعطیل کند در آینده از چین است. ما رابطه فوق العاده ای با چین” رئیس جمهور گفت: فاکس نیوز’ Sean HannitySean Patrick HannityLoeffler کار می کند برای به دست آوردن کشش با محافظه کاران در میان Collins اولیه پیشنهاد این یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به تحت الشعاع قرار دادن دموکرات ها در آیووا مغلوب ساختن پیشی جستن: من فکر می کنم ساندرز یک کمونیست بیشتر. “ما در حال ارائه به آنها کمک فوق العاده ای,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما ما نمی تواند هزاران نفر از مردم در آینده که ممکن است این مشکل coronavirus. بنابراین ما در حال رفتن به ببینید چه اتفاقی می افتد.”

دولت بیش از آخر هفته اعلام کرد نظامی مسکن برای بازگشت مسافران که فرار چین و ممکن است نیاز به طور موقت قرنطینه و غربالگری برای عفونت است. آنها می توانند اقامت در چهار پایگاه های نظامی تحت نظارت سازمان بهداشت و خدمات انسانی وزارت پنتاگون اعلام کرد (تپه).

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر پزشکی و کمک کارشناس به چین ارائه شده توسط ایالات متحده در پکن است این پیشنهاد را پذیرفته و یا در پاسخ به این, دولت, کاخ سفید, مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: در طول یک مصاحبه با CBS “چهره ملت” (بی بی سی).

آمریکا شرکت هایی که انجام کسب و کار در چین در حال بیرون کشیدن. اپل به طور موقت بسته 42 فروشگاه ها در سرزمین اصلی چین به دلیل ویروس (آسوشیتد پرس).

***

کاخ سفید مدیریت و: آن را نمی خواهد تعجب هر کسی که رئیس جمهور قصد دارد به استفاده از ایالت متحده آمریکا به بحث خود را ضبط و قدرت از اقتصاد ایالات متحده. او توصیه شده بود که توسط سناتور جمهوریخواه و صاحب نظران بیش از آخر هفته به چشم پوشی از کل استیضاح حماسه و بالاتر از قرمز مایل به زرد “I.” آنها می خواهند به گوش رئیس جمهور غیر روحانی از عربستان دستور کار برای یک دوره دوم یکی است که می تواند افزایش نامزدهای جمهوری خواه در سراسر کشور برای سال آمده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران بگویید خبرنگاران او را به تمرکز بر روی سه شنبه شب در ارائه یک پیام خوش است که تنش فرصت های اقتصادی و امریکا قدرت در جهان (آسوشیتد پرس).

تپه را Sylvan خط و نائومی Jagoda گزارش اقتصادی آمریکا رکورد سه سال به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و اقتصاددانان مشاهده است که رشد کمی به سمت نوامبر.

در مصاحبه با Hannity پخش قبل از سوپر باول در یکشنبه تهمت جشن تاریخی کم متحده بیکاری و آمار “چیزهای خوب” در اقتصاد است که او گفت: اخبار رسانه ها توجه کمتری به گزارش استیضاح. رئیس جمهور هشدار داد آمریکایی ها که “چپ رادیکال” و دموکراتیک نامزدان ریاست جمهوری می خواهند برای کنترل کاخ سفید و کنگره که او پیشنهاد را به خطر اندازد اقتصادی ایالات متحده داشت.

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: asimendinger@thehill.com و aweaver@thehill.com. ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

آیووا و نیوهمپشایر متنفر باید فکر می کنم دو بارتوسط آلبرت شکار, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/2RRl268

دموکرات ها نیاز به یک “dark horse” نه یک front-دونده برای پیروزی در ماه نوامبرتوسط لارا M. Brown, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/37Ru20N

که در آن و زمانی که

Hill.TV’s “افزایش” برنامه اختصاص داده شده به آیووا اخبار امروز: Paul Steinhauser, سیاسی, گزارش و نیوهمپشایر اولیه متخصص; جمهوریخواه کمیته ملی سخنگوی لیز Harrington; جنیفر Holdsworthجایگزین مدافع با Buttigieg کمپین و چاک Rochaارشد مشاور برای ساندرز مبارزات انتخاباتی. پوشش در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

خانه ملاقات در 1:30 بعد از ظهر

سنا برگزار و در ساعت 11 صبح

رئیس جمهور خواهد شد که ناهار را با معاون رئیس جمهور پنس در 12:30 بعد از ظهر

وزیر امور خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoThe آخرین حمله به آزادی مطبوعات Yovanovitch بازنشسته از وزارت امور خارجه: گزارش دادستان می گوید مک کانل که Parnas دارای سوابق ‘به طور مستقیم مربوط به استیضاح بیشتر است در ازبکستان که در آن او در دیدار صبح امروز با وزیر امور خارجه عبدالعزیز Kamilov در تاشکند و سپس در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با او. بعد وزیر امور خارجه در دیدار با کارکنان و خانواده در سفارت ایالات متحده. این بعد از ظهر Pompeo را به شرکت در یک وزرا تجمع در تاشکند پس از آن او را دیدار با ازبکستان رئیس جمهور Shavkat Mirziyoyev.

در جای دیگر

لندن: یک مرد با پوشیدن جعلی دستگاه انفجاری چاقو دو نفر در جنوب لندن در روز یکشنبه قبل از او کشته شد و قتل افسران پلیس در آنچه که مقامات به نام یک حمله تروریستی است. پلیس گفت Sudesh امان, 20, به تازگی آزاد شده از زندان خدمت کرده بود یک جمله برای “اسلامگرای مرتبط با تروریسم” جرائم از جمله به اتهام در اختیار داشتن تروریستی اسناد و انتشار تروریستی انتشارات (واشنگتن پست). پلیس پیگیری می شد و امان در زمان دارویی و نقدی اما گفت که آنها قادر به جلوگیری از این حملات در خارج از داروخانه (آسوشیتد پرس).

Brexit: دو روز پس از بریتانیا چپ اتحادیه اروپا مقامات انگلیسی به نام در اتحادیه اروپا به اعتصاب کانادا-سبک رایگان تجارت ترتیب که اعمال چند تعرفه در حالی که نخست وزیر بوریس جانسون آماده برای یک آدرس به پخش کردن, انگلیسی, مواضع در مذاکرات است. وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت که در حالی که آنها می خواهند برای به حداقل رساندن تعرفه آنها نمی خواهد به دنبال تراز مقررات با اتحادیه اروپا. نخست وزیر هدف این است که برای یک معامله در محل تا پایان 2020 (آسوشیتد پرس).

  

نیجریه: دولت نیجریه روز شنبه اعلام کرد که آن را فشار به اصلاح نگرانی های امنیتی ذکر شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنگامی که آن را نشان داد قصد دارد در برابر توزیع ویزا به نیجریه مهاجران. کاخ سفید جمعه اعلام کرد که مهاجران از میانمار, اریتره قرقیزستان و نیجریه پرجمعیت ترین کشور آفریقا نخواهد بود واجد شرایط برای ویزا اجازه می دهد آنها را به باقی می ماند در آمریکا به طور دائم. سیاست جدید خواهد اثر را در فوریه. 21 (آسوشیتد پرس).

نزدیک

و در نهایت … هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و میلیاردر مهر برجسته زنان در گران قیمت خود را Super Bowl ads روز یکشنبه در زمانی که هر دو چالش عمده در ساختمان پشتیبانی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان. این هزینه مبارزات انتخاباتی خود را بیش از 10 میلیون نفر هر کدام برای رسیدن به غول مخاطبان در پربیننده ترین برنامه تلویزیونی در تمام سال های هیجان انگیز NFL قهرمانی بازی که در آن Kansas City Chiefs شکست San Francisco 49ers, 31-20.

بلومبرگ 60-second نقطه برجسته Calandrian کمپیک تگزاس مادر و فرزندان جورج کشته شد به مرگ است. در تبلیغ او سوگواری از دست دادن او و می گوید لابی اسلحه خوب دلیلی برای ترس بلومبرگ که مبارزه طولانی برای کنترل اسلحه مرکزی تخته از مبارزات انتخاباتی خود را.

تهمت زد دو در 30 ثانیه تبلیغات. یکی از برجسته Alice Johnson, که منتشر شد از یک زندان در آلاباما تحت یک قانون مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا کردند که کاهش اجباری محکومیت برای جرایم غیر خشونت آمیز. او را مورد پشتیبانی توسط واقعیت تلویزیون ستاره Kim Kardashian Westکیمبرلی (کیم) Noel Kardashian WestPrison به مالکیت: مسیر واقعی شانس دوم Kanye West انجام تگزاس زندانیان تگزاس دادگاه کمک های مالی نامحدود اقامت در رادنی نی اعدام بیشتر. مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر تبلیغ Super Bowl گفت آمریکا “قوی تر و امن تر و مرفه تر از همیشه قبل از” (لس آنجلس تایمز و سی ان ان).

رئیس ستاد انتخاباتی کار می کرد به سرمایه گذاری در فوتبال هیجان با جمع آوری کمک های مردمی ایمیل به حامیان با reprises از مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات: “تیم من فقط راه اندازی رسمی تهمت Super Bowl Ad حمله رعد اسا صندوق به مطمئن شوید که هر وطن پرست می شود این شانس را به دیدن ما Super Bowl ads و در نهایت به دانستن حقایق است که سمت چپ است و در تلاش برای سرپوش گذاشتن. من مجموعه ای از یک هدف بالا بردن $1,000,000 نیمه شب امشب به سیل امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات ما و برای نشان دادن دموکرات ها که آنها نمی توانند سکوت من و دولت من.”

بلومبرگ کمپین ترک هیچ آگهی در فضای ناشناخته همچنین سرمایه گذاری در یک “صحبت کردن سگ” حمایت برای “مایک” در طول حیوانات سیاره محبوب توله سگ کاسه برنامه در روز یکشنبه (آگهی در هفته).

تپه: مغلوب ساختن پیشی جستن سهام و سپس حذف صدای جیر جیر ستایش ستاد برای نمایندگی “بزرگ ایالت کانزاس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmaturkuaz korsan taksiYabancı Dizi İzlekuşadası escortsu tesisatçısıweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlartemizlik şirketi istanbulgelecek vadeden altcoinleryükselmesi beklenen kripto paralarMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurma