تپه صبح روز سه گزارش — AG Barr, اوباما و تلاش برای مهار مغلوب ساختن پیشی جستن در

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. مبارک روز ولنتاین! خبرنامه ما را به یک روز مرخصی در روز دوشنبه برای روز رئیس جمهوراما بررسی صندوق پستی خود را دوباره در روز سه شنبه به عنوان ما به شما تا به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

دو شاخه از دولت و جمهوری خواهان معمولا حمایت از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpHillicon دره: ما بازدید Huawei با اتهامات جدید | قاضی دستور پنتاگون برای توقف جنگ ابر کار در میان آمازون چالش | IRS حذف راهنمایی در بازی Fortnite ارز ناسا فضانورد reunites با سگ پس از شکستن رکورد طولانی ترین ماموریت فضایی توسط یک زن مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او زندگی خواهد شده ایم بسیار ساده تر اگر او بر بیش جلسات بیشتر گام خود را در روز پنج شنبه به تلاش برای مهار او را در.

این مراحل عمومی پوش بک از دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrTrump می گوید او زندگی خواهد شده ایم بسیار ساده تر اگر او بر بیش جلسات مک کانل: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘باید برای گوش دادن به’ بر مشاوره در DOJ توییتهایی قاضی فدرال هل در مقابل تهمت انتقاد از دست زدن به راجر سنگ مورد بیشتر و تصمیم گیری توسط هشت اوباما برای پیوستن به دموکراتها سعی کنید به حد تهمت را قدرت جرقه یک جنگ با ایران ممکن است در نهایت موفق به اثر مورد نظر.

اما غرب در آینده هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و در این میان رئیس جمهور انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی نشان می دهد اتمی با, که برخی در حزب خود را مشاهده اجرایی که معتقد است خود را تند و شدید تصمیم گیری و توییتی نارضایتی مناسب و موثر است.

Barr در زمان غیر معمول مرحله از علنا دفاع وزارت دادگستری در برابر رئیس جمهور تلاش های مداوم در توییتر به پانچ کردن به اجرای قانون و سیستم قضایی به دفاع از متحد دیرین راجر سنگراجر Jason StoneTrump می گوید او زندگی خواهد شده ایم بسیار ساده تر اگر او بر بیش جلسات مک کانل: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘باید برای گوش دادن به’ بر مشاوره در DOJ توییتهایی قاضی فدرال هل در مقابل تهمت انتقاد از دست زدن به راجر سنگ مورد بیشتر, که محکوم خواهد شد توسط یک قاضی فدرال در هفته آینده در هفت جنایی می شمارد. مغلوب ساختن پیشی جستن سوزش عمومی انتقادات با هدف دادستان فدرال که استدلال مورد منصفه که سنگ گناه و قاضی است که تصمیم خواهد گرفت سنگ, مجازات, مجبور, Barr به موضع (تپه).

در مصاحبه روز یکشنبه با شبکه خبری ABC گفت: بر رئیس جمهور آتش زا توییتهایی هدف در گروه “آن را غیر ممکن است برای من برای انجام کار من.” Barr گفت که او آماده برای قبول عواقب ناشی از صحبت کردن در برابر رئیس جمهور است. “من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به رهبری من,” او گفت:.

دموکرات ها را متهم به بر از سیاسی وزارت دادگستری برای جلب رضایت مغلوب ساختن پیشی جستن یک اتهام او خواسته خواهد شد که برای رسیدگی به ماه آینده زمانی که او به نظر می رسد قبل از کمیته قضایی مجلس.

در پی رئیس جمهور توييتها این هفته یک دادستان استعفا داد و از عدالت او و سه نفر دیگر انصراف از سنگ مورد. مغلوب ساختن پیشی جستن انصراف خود را از نامزدی یک پنجم وکیل بود که درگیر در مدیریت سنگ دادستان در این بخش از برنامه ریزی تایید جلسه در روز پنج شنبه به صورت یک پست در وزارت خزانه داری. این وکیل جسی لیومستعفی از دولت پس از رئیس جمهور عمل (NBC News).

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiTrump گسترش اورژانس اعلامیه در مرز 8 جمهوریخواهان که رای دادند برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ ایران و قدرت های مک کارتی می گوید تهمت دخالت نمی در Roger سنگ مورد بیشتر (D-کالیفرنیا.) صحبت با خبرنگاران در روز پنج شنبه گفت: رئیس جمهور دخالت در سنگ محکومیت به مبلغ “سوء استفاده از قدرت” (تپه). آن بود در عین حال یکی دیگر از نسخه از اتهام وارد در برابر تهمت توسط آمریکا در طول استیضاح. مجلس سنا خواهان به غیر از بهداشت ، میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyTrump می گوید رامنی باید رای دادند به همان شیوه در هر دو استیضاح مقالات ‘اگر آن را فقط دین” نیوهمپشایر اولیه مشارکت مردم است افزایش به دموکرات ها تهمت می گوید آنچه او آموخته از استیضاح است که دموکرات ها در حال کج’ بیشتر (R-یوتا) رای به تبرئه رئیس جمهور.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellOvernight مراقبت های بهداشتی: نوادا اتحادیه نخواهد تایید قبل از قفقاز پس از ‘پزشکی برای همه” ضایعات | مک کانل كم آرا در دو سقط اسکناس | CDC تایید 15th ما coronavirus مورد یک شبه دفاع: سنا رای برای مهار صدای شیپور جنگ قدرت در ایران | پنتاگون تغییر .8B به مرز دیوار | ما طالب مذاکره هفت روز “کاهش خشونت’ مک کانل: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘باید برای گوش دادن به’ بر مشاوره در DOJ توییتهایی بیشتر (R-Ky.), سرسخت تهمت مدافع هشدار رئیس جمهور بار دیگر به مقاومت در برابر tweeting و توجه به Barr ناکامی.

“من فکر می کنم رئیس جمهور باید گوش دادن به توصیه های خودگفت:” در فاکس نیوز. “اگر دادستان کل می گوید آن را در راه انجام کار خود را رئیس جمهور باید گوش به دادستان کل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خشم در روز پنج شنبه نیز زده سابق کاخ سفید رئیس ستاد John Kellyجان فرانسیس KellyMOREکه انتقاد از رئیس جمهور در یک رویداد عمومی در شب چهارشنبه که در طی آن او در دفاع از یک استیضاح شاهد سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindmanالکساندر VindmanJohn بولتون در دفاع از جان کلی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد Ocasio-کورتز انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “فاسد” برای مسدود کردن جهانی برای ورود نیروهای جدید مغلوب ساختن پیشی جستن شناور توقف مقامات گوش دادن در تماس با رهبران خارجی بیشتر, که شهادت در خانه جلسات و متعاقبا reassigned در رئیس جمهور دستور از کاخ سفید و شورای امنیت ملی به وزارت دفاع (آسوشیتد پرس).

تورنت از تلخی ها و رسانه های اجتماعی نمره-اقامت در پنجشنبه جلب سابق مشاور امنیت ملی , جان بولتون, جان BoltonJohn بولتون در دفاع از جان کلی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد و تهمت و عملیاتی بیش از کلی انتقاد: ‘او نتواند عمل’ اسکار دیدن رکورد رتبه های پایین با 23.6 متر بینندگان بیشتر به نزاع برای دفاع از کلی. هر دو مرد در حال سکس درگیری با رئیس جمهور قبل از خود خروجی از غرب بال و بولتون است نوشته است بگویم تمام خاطرات در مورد تصدی خود با مغلوب ساختن پیشی جستن, برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه آینده.

بولتون توییتی که کلی “همواره در خدمت کشور خود صادقانه. محافظه کاران به خصوص باید مسئولیت را به رد حملات بی اساس بر او.”

واشنگتن پست: تهمت می خواهد ایالات متحده وکیل جان دورهامجان DurhamJim Comey را آسیب رساندن به میراث در FBI باید بازگشت دادستان فدرال به دنبال برنان نقش در تداخل يافته ها: گزارش تپه صبح روز سه گزارش – آسیب پذیر لذا در حال حمایت تهمت استیضاح مطلبکه در حال انجام تحقیقات داخلی دستور Barr به ریشه های روسیه پروب به “پایان کار خود را به زودی” قادر به استفاده از “هر دورهام می یابد به عنوان یک چماق در انتخاب مجدد مبارزه است.”

ایسنا: مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد داور که سنگ گناه.

واشنگتن پست: مغلوب ساختن پیشی جستن assails قاضی امی برمن جکسونکه حکم سنگ در فوریه. 20.

تپه: یک قاضی فدرال و همکار قاضی جکسون استدلال می کند که فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد که هیچ تاثیری بر سنگ صدور حکم است.

دیگر بال غربی تحولات: دیرین تهمت دستیار امید هیکسامید شارلوت HicksTrump سابق دستیار شخصی برای نظارت بر کاخ سفید پرسنل دفتر هیل 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن بلومبرگ تجارت توهین در توییتر امید هیکس برای بازگشت به کاخ سفید بیشتر, 31 که در سمت چپ خانه سفید برای بالا ارتباطات کار با فاکس Corp. در کالیفرنیا دو سال پیش در حال بازگشت به 1600 خیابان پنسیلوانیا. برای کار با مشاور ارشد Jared کوشنرJared کوری KushnerTrump سابق دستیار شخصی برای نظارت بر کاخ سفید پرسنل دفتر هیل 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن بلومبرگ تجارت توهین در توییتر مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود سفر به RNC ستاد انتخاباتی بیشتر بر روی پروژه های که شامل رئیس جمهور انتخاب مجدد (نیویورک تایمز). … تهمت سابق دستیار شخصی جان McEnteeجان (جانی) دیوید McEnteeFormer تهمت دستیار انتظار می رود به بازگشت به کاخ سفید: گزارش نه مقامات کاخ سفید از علاقه Dem امنیت ترخیص کاوشگر بیش از 20 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن هزینه های کمپین در این سال رفته به هزینه های قانونی بیشترکه ترک کاخ سفید در سال 2018 بیش از یک مسئله امنیتی است و بازگشت به خدمت به کاخ سفید پرسنل مدیر (تپه).

پیشرو در روز

کنگره: مجلس سنا رای دادند در روز پنج شنبه به توبیخ رئیس جمهور و محدود کردن توانایی خود را برای راه اندازی اقدام نظامی علیه ایران با هشت خواهان پیوستن به حزب دموکرات به انجام این کار.

بالا اتاق رای دادند 55-45 در وضوح معرفی شده توسط سنسور. Tim Kaineتیموتی (Tim) مایکل KaineOvernight دفاع: سنا رای برای مهار صدای شیپور جنگ قدرت در ایران | پنتاگون تغییر .8B به مرز دیوار | ما طالب مذاکره هفت روز “کاهش خشونت’ سناتور دموکرات بپرسید FDA به ممنوعیت دستگاه استفاده می شود به شوک دانش آموزان معلول سنا رای به مهار مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت برای حمله به ایران بیشتر (D-Va.) و Dick Durbinریچارد (دیک) یوسف DurbinThe هیل صبح گزارش – ساندرز افزایش باعث Dem احساس وحشت و نگرانی به عنوان بسیاری از هشت اوباما و انتظار برای رای دادن به مهار مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت برای حمله به ایران در سنای دموکرات تهوع بیش از ساندرز به عنوان نامزد بیشتر (D-بیمار است.), که نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن به امن کسب موافقت کنگره برای اقدامات نظامی علیه ایران و برای نیروهای ایالات متحده کشیده می شود از نامزدی نظامی ظرف 30 روز اگر تایید داده نشده است.

دو حزبی اندازه گیری می آید یک هفته پس از سنا رای به تبرئه تهمت و پس از یک ماه-طولانی استیضاح تلاش قانونگذاران دموکرات که برخی از سناتورها معتقدند می تواند از خط خارج آینده تلاش های دو حزبی در قانون. به عنوان Jordain کارنی می نویسد: اوباما و کسانی که به حمایت از قطعنامه نگهداری می شود که خود را پشتیبانی نمی شد با هدف مغلوب ساختن پیشی جستن بلکه در کنگره نیاز به دست آوردن مجدد warmaking قدرت آن را به دست قوه مجریه.

“این است که در مورد ریاست جمهوری است. … این واقعا در مورد مناسب تخصیص قدرت بین سه قوه دولت” سناتور. مایک لیمایکل (مایک) Sibley LeeOvernight دفاع: سنا رای برای مهار صدای شیپور جنگ قدرت در ایران | پنتاگون تغییر .8B به مرز دیوار | ما طالب مذاکره هفت روز “کاهش خشونت’ 8 جمهوریخواهان که رای دادند برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن ایران جنگ قدرت در مجلس سنا رای به مهار مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت برای حمله به ایران بیشتر (R-یوتا در زیر دیده می شود) به خبرنگاران گفت:. “کنگره متوقف می شود در این جنگ اعلام صندلی راننده.”

همراه با لی کسانی که عبور از راهرو به حمایت از جنگ قدرت با وضوح شدند سنسور. Rand PaulRandal (رند) Howard PaulOvernight دفاع: سنا رای برای مهار صدای شیپور جنگ قدرت در ایران | پنتاگون تغییر .8B به مرز دیوار | ما طالب مذاکره هفت روز “کاهش خشونت’ 8 جمهوریخواهان که رای دادند برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن ایران جنگ قدرت در مجلس سنا رای به مهار مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت برای حمله به ایران بیشتر (Ky.), سوزان کالینزسوزان مارگارت CollinsOvernight دفاع: سنا رای برای مهار صدای شیپور جنگ قدرت در ایران | پنتاگون تغییر .8B به مرز دیوار | ما طالب مذاکره هفت روز “کاهش خشونت’ مک کانل: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘باید برای گوش دادن به’ بر مشاوره در DOJ توییتهایی Ocasio-کورتز انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “فاسد” برای مسدود کردن جهانی برای ورود نیروهای جدید تر (مین), Todd جوانتاد کریستوفر YoungOvernight دفاع: سنا رای برای مهار صدای شیپور جنگ قدرت در ایران | پنتاگون تغییر .8B به مرز دیوار | ما طالب مذاکره هفت روز “کاهش خشونت’ 8 جمهوریخواهان که رای دادند برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن ایران جنگ قدرت در مجلس سنا رای به مهار مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت برای حمله به ایران بیشتر (Ind.), جری مورانجرالد (جری) MoranOvernight دفاع: سنا رای برای مهار صدای شیپور جنگ قدرت در ایران | پنتاگون تغییر .8B به مرز دیوار | ما طالب مذاکره هفت روز “کاهش خشونت’ 8 جمهوریخواهان که رای دادند برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن ایران جنگ قدرت در مجلس سنا رای به مهار مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت برای حمله به ایران بیشتر (کن.), لامار الکساندراندرو (لامار) Lamar AlexanderOvernight دفاع: سنا رای برای مهار صدای شیپور جنگ قدرت در ایران | پنتاگون تغییر .8B به مرز دیوار | ما طالب مذاکره هفت روز “کاهش خشونت’ 8 جمهوریخواهان که رای دادند برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن ایران جنگ قدرت در مجلس سنا رای به مهار مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت برای حمله به ایران بیشتر (دنیاست.), بیل کسیدیویلیام (بیل) مورگان CassidyOvernight مراقبت های بهداشتی: نوادا اتحادیه نخواهد تایید قبل از قفقاز پس از ‘پزشکی برای همه” ضایعات | مک کانل كم آرا در دو سقط اسکناس | CDC تایید 15th ما coronavirus مورد یک شبه دفاع: سنا رای برای مهار صدای شیپور جنگ قدرت در ایران | پنتاگون تغییر .8B به مرز دیوار | ما طالب مذاکره هفت روز “کاهش خشونت’ 8 جمهوریخواهان که رای دادند برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ ایران قدرت بیشتر (La.) و لیزا Murkowskiلیزا ان MurkowskiOvernight دفاع: سنا رای برای مهار صدای شیپور جنگ قدرت در ایران | پنتاگون تغییر .8B به مرز دیوار | ما طالب مذاکره هفت روز “کاهش خشونت’ Ocasio-کورتز انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “فاسد” برای مسدود کردن جهانی برای ورود نیروهای جدید 8 جمهوریخواهان که رای دادند برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ ایران قدرت بیشتر (آلاسکا).

قبل از رای گیری تهمت علنا تحت فشار قرار دادند برای سنا در عربستان باقی می ماند متحده در برابر کین در مورد رابطه وضوح گفت که رای گیری آن را “نشان دادن ضعف.” مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به وتو قطعنامه.

> فدرال رزرو: گزارش انتظار می رود که رئیس جمهور خواهد برداشت خود را از نامزدی جودی شلتون به خدمت در هیئت مدیره فدرال رزرو در میان اپوزیسیون از اعضای هر دو حزب در کنگره که از خط خارج شده خود را تایید.

کاخ سفید ساخته شده است تصمیم نهایی به عنوان الکساندر بولتون و Sylvan لین گزارش تپه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد برای اولین بار نیاز به ثبت نام در برگشت. اما ایران منابع می گویند این امر می تواند “مطلوب” برای او به خارج از در نظر گرفتن و که او نامزدی است که “روند” در این جهت است.

“او کشیده,” گفت: یک سناتور جمهوری خواه. سنا توافق دستیاران نشان داده اند به همکاران بخش خصوصی است که آنها انتظار دارند شلتون به عقب نشینی به گفته یکی از سنا مشاور آشنا با مباحث.

جاد Deere, کاخ سفید, سخنگوی توییتی در روز پنج شنبه که شلتون را نامزدی را نمی توان کشیده و اضافه کرد که کاخ سفید هنوز هم انتظار دارد که او آن را از طریق مجلس سنا کمیته امور بانکی.

اگر شلتون می کشد از او خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن سوم فدرال مهاجرت از خط خارج توسط جمهوری خواه مجلس سنا مخالفت و پنجم به طور کلی شمارش غیر رسمی میدارد و همچنین. در میان پنج بالاترین مشخصات نمونه کارآفرین هرمان قابیلهرمان CainRepublicans انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی بحث تغذیه نامزد در: تغذیه, اتحادیه اروپا و کنگره در کسری | تهمت و سرزنش پاول پس از داو نرخهای کمی | مغلوب ساختن پیشی جستن خارج نامزدی سابق آمریکا وکیل برای پست خزانه داری تهمت تغذیه نامزد هاآرتص: آخرین تلاش پیش از شنیدن بیشتر و مفسر محافظه کار استفان مورStephen MooreRepublicans انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی بحث تغذیه نامزد در پول: تغذیه اتحادیه اروپا و کنگره در کسری | تهمت و سرزنش پاول پس از داو نرخهای کمی | مغلوب ساختن پیشی جستن خارج نامزدی سابق آمریکا وکیل برای پست خزانه داری تهمت تغذیه نامزد هاآرتص: آخرین تلاش پیش از شنیدن بیشترهر دو از آنها را حتی نمی توانید به طور رسمی نامزد شده است.

در تمرکز/تیز می گیرد

سیاست و مبارزات: برای ماه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenYang: NYC باید پیاده سازی اساسی جهانی درآمد اکثریت رای دهندگان می گویند هانتر بایدن کار در Burisma شد ‘نامناسب’: نظرسنجی استیضاح نشان می دهد نیاز مبرم برای محدودیت مدت بیشتر مافوق عالی در کارولینای جنوبی نظرسنجی ساخت دولت یک فایروال برای مبارزات انتخاباتی خود را. پس از عملکرد ناامید کننده در آیووا و نیوهمشایر که ایده می تواند سقوط از هم جدا به عنوان آن می تواند یک صعود دشوار را به خانه نخل باد بزنی دولت در فوریه. 29.

در حالی که بیش از نیمی از دموکرات ها به احتمال زیاد برای رای دادن در کارولینای جنوبی آفریقا و آمریکا و برخی از دموکرات ها و ناظران سیاسی تردید دارند که بایدن باید حرکت او نیاز به برنده شدن در این دولت با توجه به گزارش تپه حداکثر Greenwood منتشر شود بعد از امروز. تحلیلگران بر این باورند که دو به علاوه هفته تا دولت اولیه ممکن است بیش از حد طولانی صبر کنید برای معاون سابق رئیس جمهور برای تبدیل سیاسی خود و اقبال.

همراه با زمان بودن یک عامل پس از توافق با مخالفان به عنوان تام Steyerتام Fahr SteyerYang: NYC باید پیاده سازی اساسی جهانی درآمد تپه انتخاباتی گزارش: افزایش Klobuchar, Buttigieg صورت تست در متنوع متحده دولت دموکراتیک اولیه: رفتن به میانجیگری کنوانسیون? بیشتر صرف کرده است به شدت در دولت و سرمایه گذاری به شدت در کارولینای جنوبی عملیات با نظر سنجی قرار دادن او را در سه صفحه در اصلی.

Niall Stanage: یادداشت: سه شنبه بيشترین برای دموکرات ها.

نیویورک تایمز: بایدن سیاه و رای دهندگان برای بلند کردن مبارزات انتخاباتی خود را. اما او در رقابت است.

واشنگتن پست: به عنوان نگرانی های رشد نوادا دموکرات روشن چگونه خود را در قفقاز به کار خواهد کرد.

نیویورک تایمز: اندرو یانگاندرو یانگ یانگ: NYC باید پیاده سازی اساسی جهانی درآمد دموکرات: این جاده به kumbaya نظرسنجی: ساندرز بازدید 50 درصد حمایت در میان دانشجویان بیشتر خروج مصاحبه.

> بلومبرگ پشتیبانی رشد می کند: سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergYang: NYC باید پیاده سازی اساسی جهانی درآمد وارن بازدید بلومبرگ در مطرح ‘redlining’ نظرات تپه انتخاباتی گزارش: افزایش Klobuchar, Buttigieg صورت تست در متنوع متحده بیشتر است در افزایش دموکراتیک اولیه زمینه و او را تبدیل به برخی از دوستان خود در کاپیتول هیل برای کمک به.

به عنوان اسکات وانگ گزارش روز شنبه, مهر سال ها صرف ایجاد روابط با قانونگذاران و آن را در آینده دستی به عنوان استقرار دموکرات ها در حال وزوز در مورد تاجر ثروتمند به عنوان او می اندازد یک آچار در اولیه نبرد. در روزهای اخیر بلومبرگ کشیده چهار تاییدیه از نمایندگان مجلس از جمله سه کنگره, سیاه, انجمن, اعضای, آوردن شماره اش از خانه تاییدیه به 13.

“من او را به دست آوردن در پای صندوقهای رای است. من او را در حال اجرا واقعی مبارزه است. من او را قرار دادن پیام به پرداخت ارتباطات صحبت کردن به مردم در مقابله با تغییر آب و هوا پرداختن به خشونت اسلحه در آمریکا … تعادل بودجه ما کاهش کسری بودجه ما و در حال اجرا یک دولت است که فراگیر و برای همه” گفت: Rep. هیلی Stevensهیلی ماریا StevensBloomberg ایجاد حرکت در کاپیتول هیل جدید با تاییدیه تولید کنندگان گروه مسئولان به این صنعت شکاف مهارت های آسیب پذیر دموکرات اخم بیش صعودی ساندرز بیشتر (D-Mich.) روز پس از تایید و مهر. “او را صعودی در نظر سنجی ها و مردم در پاسخ به این واقعیت است که زمانی که آنها را ببینید شماره های او این است که ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن ترین.”

به عنوان اسکات گزارش بلومبرگ ساخته شده است که یک تلاش هماهنگ به دادگاه دموکرات کنگره در هفته های اخیر با توجه به چند قانونگذاران که تماس گرفت. اعضای بلومبرگ تیم شده اند پیام کوتاه و تماس بدون توقف گوش دادن به ایده ها و تخمگذاری شهردار سابق چشم انداز و استراتژی را به نفع خود باز اولیه و سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“مبارزات انتخاباتی خود است که احتمالا موثر ترین زمانی که می آید برای رسیدن به اعضای کنگره خستگی ناپذیر و ملاحظه” گفت: یکی خانه دموکرات است که پشتوانه دیگری 2020 دموکرات است اما دریافت چندین تماس تلفنی از بلومبرگ ،

پگی نونان: مایک بلومبرگ می تواند آن را بکشد.

ان بی سی نیوز: پس از تقسیم نتایج دموکرات بند یک اصل مطلب. فقط آنچه بلومبرگ می خواهد.

آسوشیتد پرس: بلومبرگ پس از سرزنش پایان “redlining” برای فروپاشی مالی سال 2008.

تپه: ساندرز چهره نادر اتحادیه اپوزیسیون در نوادا بیش از “مدیکر برای همه است.” بیشتر: نوادا قدرتمند آشپزی اتحادیه نمی خواهد حمایت کردهاند.

بیشتر سیاست: مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز را Geraldo ریورا در طول یک پادکست مصاحبه روز پنج شنبه که او را باز به رای دادن به یک, گی, نامزد ریاست جمهوری (تپه). “من فکر می کنم که آن را به نظر نمی رسد به صدمه زدن به پیت ‘Boot-edge-لبه'” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: با استفاده از یک آوایی تلفظ سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegYang: NYC باید پیاده سازی جهانی درآمد پایه مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد او را برای رای دادن به یک, گی, نامزد انتخابات ریاست جمهوری در حالی که Klobuchar موج وارن flounders بیشتر‘s (D) نام و نام خانوادگی. “به نظر نمی رسد به صدمه زدن به او بسیار است.” فلاش بک: در سال 2019 مدیر اجرایی کابین ورود به جمهوری خواهان جری ان هنریاستعفا داد که محافظه کار تجاوز گروهی تایید و تهمت برای یک دوره دوم (تپه).

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: asimendinger@thehill.com و aweaver@thehill.com. ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

دموکرات: این جاده به kumbayaتوسط اسکات Goodstein, نظر, همکار, تپه. https://bit.ly/39xkg47

ما شاهد ظهور متوسط دموکراتتوسط دیوید ایگناتیوس ستون نویس واشنگتن پست. https://wapo.st/2SocNyM

که در آن و زمانی که

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

خانه در زنگ تفریح تا فوریه. 25.

سنا برگزار خواهد شد طرفدار forma جلسه روز دوشنبه در 1:45 بعد از ظهر سنا کامل باز خواهد گشت on Feb. 24 پس از روز رئیس جمهور ،

رئیس جمهور شرکت در جلسه ای با ملی گشت مرزی شورا در 2:30 p. m. در آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری است. در 4 بعد از ظهر تهمت و بانوی اول Melania TrumpMelania TrumpThe هیل 12:30 گزارش: New Hampshire, خرید اینترنتی تپه صبح روز سه گزارش – ساندرز تکرار با NH اولیه پیروزی اما با باریک پیروزی مغلوب ساختن پیشی جستن به میزبان پادشاه و ملکه اسپانیا برای دیدار بیشتر ترک فلوریدا به صرف تعطیلات آخر هفته طولانی.

معاون رئیس جمهور پنس صحبت می کند و در ساعت 11 صبح به زمستان جمع هیئت مدیره انجمن ملی تولید کنندگان در واشنگتن است.

وزیر امور خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoMenendez خواستار ‘ماری Yovanovitch لایحه’ برای حفاظت از خدمات خارجی کارکنان سوریه است نه یک علت از دست رفته برای ما — اما از آن است که نزدیک شدن Pompeo به شهادت در ایران در ماه فوریه بیشتر آغاز شده است یک سفر به آلمان سنگال و آنگولا و اتیوپی و عربستان سعودی و عمان از طریق Feb. 22. امروز او در مونیخ به رهبری هیئت نمایندگی ایالات متحده به کنفرانس امنیتی مونیخ, که در آن او را از صحبت و برگزاری جلسات با همتایان.

شما در حال دعوت به تپه آینده خبرساز حوادث:

ساختمان رویایی: شارلوت, N. C., Feb. 20 با شارلوت شهردار ششم Lylesپارچه مبلی. آلما Adamsآلما Shealey AdamsOn پول: جمهوری خواهان انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به جلو و بحث تغذیه نامزد | داخل جودی شلتون را تایید شنوایی | تهمت گسترش اورژانس اعلامیه در مرز قانونگذاران با تجربه دست اول با استفاده از مواد غذایی تمبر تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به قطع برنامه هیل صبح گزارش – ساندرز افزایش باعث Dem احساس وحشت و نگرانی بیشتر (D-N. C.), دولت بهداشت ، پل نیوتن (R) و دیگران به بحث در مورد موانع مالی به مالکیت خانه. پیوستن به زندگی در شارلوت و یا پیوستن به livestream.

امریکا مخدر اپیدمی: درس های آموخته شده و یک راه رو به جلو, فوریه. 26 در واشنگتن بررسی دسترسی به درمان برای اعتیاد به مواد مخدر و بازیابی مسائل را با نورا Volkowمدیر موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر, کاریکاتور دیوید جویسدیوید پاتریک JoyceOvernight مراقبت های بهداشتی: نوادا اتحادیه نخواهد تایید قبل از قفقاز پس از ‘پزشکی برای همه” ضایعات | مک کانل كم آرا در دو سقط اسکناس | CDC تایید 15th ما coronavirus مورد تپه صبح روز سه گزارش – ساندرز افزایش باعث Dem احساس وحشت و نگرانی یک شبه مراقبت های بهداشتی: رقیب تعجب صورتحساب رفع بادبان را از طریق خانه پنل | قدرتمند نوادا اتحادیه هشدار ساندرز طرح بهداشتی | کشتی کروز را تکذیب کرد ورود بیش از coronavirus نگرانی برای بارانداز در کامبوج بیشتر (R-اوهایو) و Rep. پل TonkoPaul David TonkoOvernight مراقبت های بهداشتی: نوادا اتحادیه نخواهد تایید قبل از قفقاز پس از ‘پزشکی برای همه” ضایعات | مک کانل كم آرا در دو سقط اسکناس | CDC تایید 15th ما coronavirus مورد تپه صبح روز سه گزارش – ساندرز افزایش باعث Dem احساس وحشت و نگرانی یک شبه مراقبت های بهداشتی: رقیب تعجب صورتحساب رفع بادبان را از طریق خانه پنل | قدرتمند نوادا اتحادیه هشدار ساندرز طرح بهداشتی | کشتی کروز را تکذیب کرد ورود بیش از coronavirus نگرانی برای بارانداز در کامبوج بیشتر (D-n. y.). RSVP امروز!

گرفتن مبارزات انتخاباتی گزارش خبرنامه روزانه با آخرین از تپه سیاست تیم. ثبت نام برای دریافت, شب, به روز رسانی, رای گیری داده ها و بینش در مورد 2020 انتخابات است.

در جای دیگر

Coronavirus: این COVID-19 شیوع در چین خونتان یا پایانی? این یک سوال کلیدی به عنوان چین را شمارش از عفونت های منتقل شده در این هفته شامل موارد بیشتر. به عنوان چین سیستم پزشکی در هوبئی استان تیره و تار این هفته برای مراقبت از بیماران و افراد بیمار با مشاهده علائم تنفسی شده بودند در برگه به جای محدود کردن تعداد کسانی که تست مثبت برای اثر انگشت ژنتیکی از COVID-19 (CNBC).

آمار بالا: 1,384 مرگ و میر در سراسر جهان و حداقل 64,447 موارد عفونت (از جمله 15 در ایالات متحده) با توجه به آخرین داده ها.

مقامات در چین گزارش برای اولین بار است که از روز سه شنبه tally 1,716 سلامت کارگران آلوده شده اند و شش درگذشت, با تعدادی از آلوده پرسنل پزشکی کوهنوردی (انتخاب).

ژاپن به گزارش روز پنج شنبه اول آن مرگ یک زن در 80s بود که در بیمارستان بستری مبتلا به پنومونی در اوایل این ماه. ژاپن نیز گزارش داد 44 بیشتر موارد COVID-19 در یک قرنطینه بوش کروز از منوی view در نزدیکی توکیو و شناسایی دو نفر دیگر نامربوط موارد نشان می دهد COVID-19 ممکن است گسترش در داخل کشور (آسوشیتد پرس).

جهانی شکار برای یک واکسن است که می تواند در محافظت از انسان ها از اثرات COVID-19 در جریان است و دانشگاه پیتسبورگ روز پنجشنبه اعلام کرد که سازمان بهداشت جهانی (WHO) مورد تایید خود را با واکسن مرکز تحقیقات میان دیگر مراکز تحقیقاتی به کار با نمونه های جدید کروناویروس (CBS). Immunologists و virologists با موسسه ملی بهداشت هشدار داد این ماه که توسعه یک واکسن یا درمان های دیگر موثر در برابر COVID-19 را محققان زمان به توسعه است.

در همین حال وزارت امور خارجه با صدور بیانیه ای در روز پنج شنبه ابراز نگرانی که این ویروس می تواند به آلوده کردن کره شمالی که مرز مشترک با چین و دولت استبدادی فقر و کمبود امکانات پزشکی پیچیده و خطرات آن 25 میلیون نفر است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواست کره شمالی را تایید کمک, از کمک های بین المللی و سازمان های سلامت “برای مقابله و مهار گسترش coronavirus.”

زمین حقایق: اگر شما فکر ژانویه به نظر می رسید خوشبو شما نمی شد تصور آن است. این سیاره هرگز ثبت گرمتر ژانویه بیش از این دوره از 141 سال حفظ official آب و هوا سوابق با توجه به ملی اقیانوسی و جوی اداره. در واقع ژانویه بود 421st ماه متوالی است که متصلب تا درجه حرارت اسمی بالاتر از 20 قرن متوسط است. به هم پیوسته ایالات متحده تا پنجم را در گرمترین ماه ژانویه در ضبط و هاوایی بود دومین متوسط خروج ثبت شده برای ماه ژانویه در حالی که آلاسکا را تجربه سردترین ماه ژانویه در هشت سال (تپه).

فضانورد بهترین دوست: روز ولنتاین است که تماس برای برخی از توله سگ دوست دارم. پس از او انسانی صرف 328 شکستن رکورد روز در فضا, سگ LBD (“کمی قهوه ای سگ”) استقبال از بازگشت دانشمند ناسا کریستینا کخ با نوع دیوانه بدن-wiggling محبت همه ما ذوب را ببینید. کخ مشترک برخی از مراسم تصویری که البته ویروسی رفت و به نظر می رسد در هر شبکه خبری (CBS News). نگاهی به اگر شما آن را از دست رفته!

نزدیک

و در نهایت … تبریک به گزارش صبح امتحان کارشناسی ارشد!

⚾ بزرگ فریاد به خوانندگان که به نظر می رسد به عنوان مشتاق به عنوان ما برای شروع بازی بیس بال, بهار, آموزش. این طرفداران امریکا تفریح و سرگرمی aced این هفته پازل: کی L. Harvey, James D. چاه, Phil Kirstein مریم Miller, مارگارت مکملهای افزایش لارا Rosner یوسف وبستر هازل روزنبلوم مایکل پالرمو چچنی پرورش, Ari عزرا استفانی Langsam, Mike رابرتز, رز DeMarco و کارول Katz.

آنها می دانستند که سه MLB ساخته شده تغییرات مدیریتی در پی Houston Astros, فریب داد, رسوایی که را لرزاند, ورزش,

استفان عشق برگزار می شود بزرگترین پارچ قرارداد در تاریخ MLB البته برای حدود 33 ساعت قبل از Gerrit کول زده خود را هیولا مقابله با نیویورک یانکیز..

اتباع واشنگتن به اشتراک گذاری غرب پالم بیچ فلوریدا., بهار مرکز آموزش با Houston Astros (البته).

در نهایت با شروع این فصل تسکین کوزه باید حداقل سه موردیک تغییر عمده برای لیگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesViagrabahisnowgates of olympussweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaomegleelf bar bc5000joybetKartal EscortMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahis