تپه انتخاباتی گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن چهره مقاومت مواجه بعد از انتخابات نشان می دهد می تواند به تاخیر افتاد

خوش آمدید به تپه انتخاباتی گزارش روزانه خود را مختصر و مفید در همه آخرین اخبار در 2020, ریاست جمهوری, سنا و مجلس نژادها. آیا کسی جلو این به شما ؟ کلیک برای عضویت اینجا را.

ما جولیا منچستر مکس گرینوود و جاناتان ایزلی. در اینجا چیزی است که ما در حال تماشای امروز در کمپین بلیزرز.

پیشرو در روز:

تبلیغات

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpGovernors’ تصویب رتبه بندی قطره به COVID-19 موارد کوه Gohmert می گوید او را هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 درمان ویرجینیا فرماندار سناتور درخواست CDC کمک با شیوع کروناویروس مهاجر در بازداشتگاه های بیشتر موجب مقاومت مواجه در واشنگتن در روز پنج شنبه پس از پیشنهاد 2020 انتخابات می تواند به تاخیر افتاد که او همچنان به تضعیف اعتماد به نفس در پست الکترونیکی-در رای گیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که انتهایی presumptive دموکراتیک نامزد , جو بایدن,جو BidenTimeline برای آشنایی با اوباما پروب گزارش ورقه به عنوان رئیس چشمان احضاریه Hillicon دره: خانه پنل کوره tech اجرائی در حد پیش بینی شده ضد تراست شنوایی | Infinite به کد عمومی به عنوان آن را هل در مقابل ‘اطلاعات’ | خانه اینتل پنل گسترش دسترسی به خارجی دروغ شواهد هیئت تحریریه عمده تگزاس روزنامه هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن در حال از دست دادن حمایت با توجه به همه گیر تر در پای صندوق های رای گفت: بیش از توییتر که پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر 2020 انتخابات به “ترین های نادرست و جعلی” در تاریخ است. او پرسید: اگر انتخابات باید به تعویق افتاد “تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای می دهند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین قبلا توضیح داده بایدن را به حدس و گمان در مورد تهمت مایل برای به تاخیر انداختن انتخابات به عنوان “داغون تئوری توطئه ramblings از دست داده و نامزد است که از تماس با واقعیت است.”

دموکرات ها در حال خشم و جمهوری خواهان از جمله رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellPelosi huddles با رئیس در تعجب صورتحساب اما معامله گریزان مک کانل باز می شود درب به کوچکتر coronavirus امداد مقابله ایران با شکار برای طرح B ‘ به عنوان coronavirus مذاکرات ضربه دیوار بیشتر (R-Ky.), به سرعت رد این ایده.

رئیس جمهور حق ندارد برای به تاخیر انداختن انتخابات است. قانون فدرال نیاز به انتخابات برگزار می شود در روز سه شنبه بعد از اولین دوشنبه ماه نوامبر هر چهار سال. آن را یک اقدام کنگره برای تغییر آن.

رئیس جمهور بود و رد شده توسط نزدیک ترین متحدان از جمله خانه ایران رهبر کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyHouse ایران کمیته راهبری انتخاب چهار نفر از اعضای جدید کمیته موقعیت پلوسی نیاز به ماسک از روی رونی می شود اولین خانه جمهوریخواه به استفاده از پروکسی سیستم رای گیری بیشتر (R-کالیفرنیا.) و از سوی دیگر ، لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamGOP شکار برای طرح B ‘ به عنوان coronavirus مذاکرات ضربه دیوار تپه انتخاباتی گزارش: بایدن بسته در معاونت ریاست جمهوری انتخاب سنا ایران باز می شود درب به کوچکتر coronavirus معامله به ایران تاخیر بیشتر (R-S. C.).

Rep. رادنی Davis,رادنی لی DavisPelosi نیاز به ماسک از روی خانه می گذرد قانون برای ایجاد اسمیتسونیان لاتین موزه مجلس رای به حذف مؤتلفه مجسمه از کاپیتول بیشتر (من.), بالا جمهوریخواه در کمیته مجلس است که صلاحیت این دادگاه ها بیش از انتخابات گفت: نوامبر انتخابات “باید تغییر نمی کند.”

تبلیغات

رئیس جمهور ادعا می کند در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری نیز به خود جلب کرد brushback.

بسیاری از کشورهای توسعه یافته دسترسی به پست الکترونیکی-در انتخابات به منظور کاهش گسترش coronavirus. ایالات متحده گرفته شده اضافی تأیید اقدامات برای اطمینان از یکپارچگی خود را در انتخابات است.

هیچ شواهدی از تقلب گسترده در پست الکترونیکی رای گیری اگر چه برخی از ایالت ها غرق شده اند سیل آرا و له از کار اداری که منجر به برخی از شمارش به تاخیر می اندازد.

آخرین هاروارد کلاه-هریس نظرسنجی نظرسنجی نشان می دهد که 70 درصد از رای دهندگان پشتیبانی از پست الکترونیکی-در گزینه از جمله 88 درصد از دموکرات ها 71 درصد از مستقل و 50 درصد از جمهوری خواهان.

هفتاد و پنج درصد از رای دهندگان گفت: آنها حداقل کمی در مورد ابتلا به کروناویروس اگر رای-با-ایمیل یک گزینه نیست.

– جاناتان ایزلی

ادامه مطلب:

مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش می دهد ایده به تأخیر انداختن انتخابات توسط برت ساموئلز.

خواهان اخراج تهمت پیشنهاد برای به تاخیر انداختن انتخابات توسط الکساندر بولتون.

FEC کمیسیون می گوید تهمت نمی کند و باید از این قدرت برای به تاخیر انداختن انتخابات توسط جاستین عاقلانه.

از دنباله:

رئیس جمهور سابق اوباما در روز پنج شنبه به نام سنا filibuster حکومت یک “Jim Crow یادگار” و گفت: باید آن را به پایان رسید, به تصویب قانونی که بازگرداندن یک کلیدی از مقررات قانون حق رای. اوباما این اظهارات را در حالی که ارائه یک مداحی برای حقوق مدنی آیکون تشکر. John LewisJohn LewisObama به صحبت در جان لوئیس در مراسم تشییع جنازه تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – Brawls در کاپیتول هیل در بر و COVID-19 VP امیدوار سوارکار اسب دوانی شدن برای موقعیت به عنوان بایدن به تصمیم نهایی نزدیک تر (D-Ga.), که فوت در اوایل این ماه در سن 80 سالگی. جان R. Lewis حق رای عمل خواهد آن را سخت تر برای دولت به تصویب نژادی مشکوک رای گیری محدودیت. تپه جان Kruzel گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین اتوبوس حامل معاون رئیس جمهور پنس بود درگیر در یک تصادف جزئی شنبه در پنسیلوانیا است. این حادثه که یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رسمی به عنوان “جزئی گلگیر بندر” اتفاق افتاده در یک منحنی تیز همراه باریک کشش از جاده در Allegheny County است. تپه را برت ساموئلز ،

در ضمن در اوهایو بایدن مبارزات انتخاباتی خود را منتشر, اولین, تلویزیون, تبلیغات چرخه در وزارت امور خارجه. در حالی که به تازگی در نظر گرفته غیررقابتی دولت دموکرات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در سال 2016 نظر سنجی جدید نشان می دهد یک نژاد تشکیل در اوهایو. این تپه تل اکسلراد ،

نیویورک تایمز روز پنجشنبه گزارش داد که رئیس جمهور سابق اوباما گفت: اهدا کنندگان پیش از سال 2020 انتخابات که نگرانی های بالا عبارتند از رای دهندگان سرکوب و رئیس جمهور تهمت به طور بالقوه مصاحبه شک و تردید در انتخابات را مشروعیت. تپه را زاک Budryk گزارش.

اخبار مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تصمیم به مقیاس آن هزینه تبلیغات تلویزیونی در میشیگان نشان دهنده تغییرات در چشم انداز 2020. تپه را Niall Stanage گزارش.

بایدن است خود را به عنوان شرکت در چین به ایالات متحده و چین روابط کاهش و مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رنگ بایدن به عنوان ضعیف و تاکید کرد دولت او مقابله رویکرد به روابط با پکن است. تپه مورگان Chalfant جاناتان ایزلی و لورا کلی گزارش.

نظر سنجی:

میسون-دیکسون – فلوریدا ریاست جمهوری

بایدن: 50%

مغلوب ساختن پیشی جستن: 46%

تبلیغات

فرانکلین و مارشال کالج پنسیلوانیا ریاست جمهوری

بایدن: 50%

مغلوب ساختن پیشی جستن: 41%

دیدگاه ها:

A. B. Stoddard: با VP انتخاب خواهد بایدن فشار یا توقف خود را ؟

فرانکلین Foer: تکنولوژی غول خطرناک هستند و کنگره آن را می داند.

تبلیغات

دیوید Harsanyi: بایدن یک بار قهرمان برای زندگی است. در حال حاضر او trevor trust مرد.

ایان Milhiser: هیچ تهمت تاخير انتخابات.

علامت گذاری تقویم خود را:

Aug. 4:

آریزونا مقدماتی

کانزاس مقدماتی

میشیگان مقدماتی

میسوری مقدماتی

واشنگتن مقدماتی

Aug. 6

تنسی مقدماتی

Aug. 8

هاوایی مقدماتی

Aug. 11:

کانکتیکات مقدماتی

مینه سوتا مقدماتی

ورمونت مقدماتی

ویسکانسین مقدماتی

گرجستان اولیه runoffs

Aug. 18:

آلاسکا مقدماتی

فلوریدا مقدماتی

وایومینگ مقدماتی

Aug. 17-20:

دموکراتیک ملی کنوانسیون

Aug. 24-27:

کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه

سپتامبر. 1:

ماساچوست مقدماتی

سپتامبر. 8:

نیوهمپشایر مقدماتی

رود آیلند مقدماتی

سپتامبر. 15:

دلاور مقدماتی

سپتامبر. 29:

اولین مناظره ریاست جمهوری

Oct. 7:

معاون ریاست جمهوری بحث

Oct. 15:

دومین مناظره ریاست جمهوری

Oct. 22:

سومین مناظره ریاست جمهوری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر