تپه انتخاباتی گزارش: بایدن ساندرز صورت خاموش در نمایشی فوق العاده سهشنبه

خوش آمدید به تپه انتخاباتی گزارش روزانه خود را مختصر و مفید در همه آخرین اخبار در 2020, ریاست جمهوری, سنا و مجلس نژادها. آیا کسی جلو این به شما ؟ کلیک برای عضویت اینجا را.

ما جولیا منچستر مکس گرینوود و جاناتان ایزلی. در اینجا چیزی است که ما در حال تماشای امروز در کمپین بلیزرز.

تبلیغات

مبارک سه شنبه:

ما باید یک مسابقه.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر است صعودی در نظرسنجی منتشر شد امروز به عنوان رای دهندگان سر به بازیگران برگه های رای در 14 متحده در سراسر کشور است.

حدود یک سوم از تمام نمایندگان مورد نیاز خود را کسب نامزدی حزب دموکرات اختصاص داده خواهد شد امروز هیچ کس نمی داند چگونه آن را تکان بین بایدن و سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر (I-Vt.) پس از یک سر نخ ریسی 72 ساعت پس از بایدن برنده اصلی در کارولینای جنوبی است.

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر و سن. ctqامی ژان KlobucharSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر (D-Minn.) کاهش یافته است از نژاد و پرتاب حمایت خود را پشت بایدن که جذب نمرات تاییدیه از رهبران حزب در چند روز گذشته اعم از خانه اعضای با نفوذ فرمانداران سابق و سناتور.

این کمک ها از جاری شدن سیل در بایدن نیز هست; او مطرح شده بیش از 10 میلیون دلار در 24 ساعت پس از پیروزی در کارولینای جنوبی است.

آن است که به اندازه کافی برای کمک به او مطابقت و یا فراتر ساندرز نمایندگان مسافت در روز سه شنبه شب ؟

تبلیغات

ساندرز شده است در حال اجرا یک کمپین ملی برای هفته برگزاری تظاهرات در کالیفرنیا و تگزاس دو تا از بزرگترین متحده به رای دادن و راهپیمایی هزاران نفر از هواداران به نوبه خود در اوایل آراء در هر دو کشور.

بایدن است outmanned در کارکنان و داوطلبان. اما موج حرکت او را دریافت کرد در 24 ساعت گذشته غیر قابل انکار است و منعکس در پای صندوقهای رای است.

ملی بایدن پیشی گرفته ساندرز در صبح مشورت نظرسنجی صورت گرفته پس از Klobuchar و Buttigieg کاهش یافته است.

و کشت از نظر سنجی جدید منتشر شد سهشنبه در بر داشت بایدن برش به ساندرز سرب در کالیفرنیا است. آن را در حال حاضر به نظر می رسد مانند تگزاس می تواند در هر راه بروید.

نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن باز کردن تالار آگهی در ویرجینیا و کارولینای شمالی در حالی که قفل پایین متحده مانند آلاباما, آرکانزاس و تنسی.

ساندرز هنوز هم باید انجام خوبی در کالیفرنیا و او انتظار می رود را به نفع خود در کلرادو و یوتا مین و خانه اش در ایالت ورمونت است. اما مینه سوتا به طور ناگهانی به نظر می رسد بسیار سخت تر به عنوان نشانی ماساچوست که در آن سن. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه استقرار صف آرایی دموکرات ها در پشت بایدن بیشتر (D) به شدت نیاز به پیروزی در خانه خود دولت است.

این megyn kelly, مدل views بایدن و ساندرز به عنوان به احتمال زیاد برندگان در هفت متحده هر کدام. تنها یک هفته پیش از آن به نظر می رسد که ساندرز ممکن است برنده 10 متحده یا بیشتر همراه با پیروزی در کالیفرنیا و تگزاس.

اما سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس Bloomberg5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه صفر مغلوب ساختن پیشی جستن در بایدن gaffes در تجمع در آستانه سه شنبه تپه انتخاباتی گزارش: فوتبال عجله پشت بایدن برای جلوگیری ساندرز بیشتر ترک یک علامت در مسابقه پس از شخم صدها میلیون نفر به یک ملی آگهی مبارزات انتخاباتی ؟ خواهد وارن و بلومبرگ از رسیدن به 15 درصد زنده ماندن آستانه در مکان های شگفت انگیز است که نگه می دارد بایدن یا ساندرز از اجرا میشه ؟ آیا کسی رها کردن ؟

با ما باشید تمام شب ما به عنوان مرتب کردن بر اساس از طریق بازده در مهم ترین روز دموکراتیک اولیه تا به امروز است.

— Jonathan ایزلی

ادامه مطلب:

تپه جاناتان ایزلی: نظرسنجی ها نشان می دهد جهش بزرگ برای بایدن پیش از سه شنبه

این تپه جولیا منچستر: 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه

تپه را Niall Stanage: آنچه هر نامزد نیاز به انجام

تپه جاناتان ایزلی: ساندرز آماده برای سوپر شنبه

تبلیغات

این تپه مکس گرینوود: 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه

دیدگاه ها:

Deb گوردون: چگونه برای رای دادن مثل یک عملی مترقی است.

ادوارد Burmila: یک میانجیگری کنوانسیون خواهد بود زشت عمل خرابکاری

Jelani کاب: بایدن, سیاه, رای دهندگان و راه رو به جلو برای دموکرات ها

نلی Gorbea و Trey Grayson: گرفتن nonvoters به نظرسنجی

تبلیغات

جاناتان Chait: چرا تاییدیه کمک خواهد کرد که بایدن

آلیسون امید: اهمیت تاریخی از Buttigieg انتخاباتی

نظرسنجی تماشا کنید:

صبح مشورت – ملی

بایدن: 36 درصد (+8)

ساندرز: 28 درصد (-1)

بلومبرگ: 19 درصد (+2)

وارن: 14 درصد (+3)

علامت گذاری تقویم خود را:

آوریل 10:

-آیداهو مقدماتی

-میشیگان مقدماتی

-می سی سی پی مقدماتی

-میسوری مقدماتی

-داکوتای شمالی دموکرات قفقاز

-واشنگتن مقدماتی

مارس 15:

-یازدهم دموکراتیک ریاست جمهوری بحث اولیه

مارس 17:

-آریزونا دموکراتیک اولیه

-فلوریدا مقدماتی

-ایلینوی مقدماتی

-اوهایو مقدماتی

آوریل 24:

-مقدماتی گرجستان

مارس 29:

-پورتوریکو دموکراتیک اولیه

یک چیز سرگرم کننده:

BETO و همبرگر: پس از دریافت کشت تاییدیه از سه سابق خود 2020 رقبا در دوشنبه بایدن خاموش خود روز خوب در معروف تگزاس, برگر, زنجیره ای, Whataburger با یکی از آن سه یک بار رقبای–سابق تشکر. Beto o’rourkeBeto O’RourkeKlobuchar, o’rourke تایید بایدن در دالاس تجمع استقرار صف آرایی دموکرات ها در پشت بایدن بایدن: Buttigieg ‘مرا به یاد پسر من Beau” بیشتر (D-تگزاس).

معاون سابق رئیس جمهور سابق تگزاس کنگره بودند پیوست o’rourke همسر امی در برگر مشترک در دالاس پس از o’rourke به طور رسمی تایید بایدن.

و بله o’rourke آیا جریان غذا live on Facebook.

بایدن استقبال گرمی توسط مشتریان و حامیان در تگزاس رستوران و حتی دریافت یک Beto تی شرت او به سرعت قرار داده است.

“من را در مربی است. من آماده برای بازی!” بایدن گفت: پس از دریافت پیراهن.

بایدن و همسرش جیل خواهد شد حضور یک سوپر شنبه رویداد در لس آنجلس امشب و سوال ما همه درخواست خواهد شد او ادامه برگر خط با In-n-Out?

ما شما را فردا به صورت مختصر و مفید از شنبه نتایج!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>