تپه انتخاباتی گزارش: بایدن به نظر می رسد به کارولینای جنوبی به نوبه خود در اطراف کمپین

خوش آمدید به تپه انتخاباتی گزارش روزانه خود را مختصر و مفید در همه آخرین اخبار در 2020, ریاست جمهوری, سنا و مجلس نژادها. آیا کسی جلو این به شما ؟ کلیک برای عضویت اینجا را.

ما جولیا منچستر مکس گرینوود و جاناتان ایزلی. در اینجا چیزی است که ما در حال تماشای امروز در کمپین بلیزرز.

تبلیغات

پیشرو در روز:

کلمبیا, S. C. – جو بایدنجو BidenThe یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی ساندرز باعث می شود پرونده بایدن پیش از SC اولیه ساندرز دارای 13-نقطه سرب در فاکس نیوز نظرسنجی بیشتر نیاز به یک برنده. و او امیدوار است که کارولینای جنوبی خواهد آن را به او بدهد.

پس از رای گیری آغاز شد و در حزب دموکرات نامزدی مسابقه در اوایل این ماه به معاون سابق رئیس جمهور خود را دیده است طولانی-برگزار frontrunner وضعیت لغزش دور و سوالات خود را در مورد electability پدیدار شود. بیشتر چه, او هنوز هم در رقابت با چندین نامزد برای پشتیبانی از متوسط رای دهندگان در حالی که رئیس خود را رقیب دیابت برنی ساندرزسناتور SandersBloomberg: “من قصد دارم به ماندن درست به پایان تلخ’ دموکراتیک اولیه مسابقه یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی ساندرز باعث می شود پرونده بایدن پیش از SC اولیه بیشتر (I-Vt.), تا حد زیادی اجرا میشه با پیشرو رای دادن.

اما مبارزات انتخاباتی خود استدلال می کند که کارولینای جنوبی متفاوت خواهد بود. بایدن حمایت در میان رای دهندگان سیاه قوی باقی می ماند و رای دهندگان انتظار می رود که اکثریت را تشکیل می دهند اولیه رای گیری در پلمتو دولت است. او همچنین منجر به بسته در نظر سنجی اینجا — دو رقمی را در برخی از — و متحدان او می گویند که یک پیروزی در روز شنبه او را از حرکت او نیاز به ظهور به عنوان جایگزین روشن به ساندرز به عنوان فوق العاده روز سه شنبه.

اما چقدر کارولینای جنوبی اولیه وزن در بقیه مسابقه نامشخص است. ساندرز مورد علاقه را به نفع خود در نماینده غنی شنبه متحده مانند کالیفرنیا و تگزاس و بایدن هنوز رو شلوغ متوسط لین ساخته شده است که آن را دشوار برای هر یک نامزد برای تحکیم پشتیبانی می کند. او را نیز باید به رقابت با سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergBloomberg: “من قصد دارم به ماندن درست به پایان تلخ’ دموکراتیک اولیه مسابقه یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی بلومبرگ دفاع مسلمان نظارت سیاست post-9/11 بیشتر — و بسیار زیاد از ثروت شخصی — در سه شنبه یک عامل است که تهدید به بیشتر تقسیم میانه رو رای اولیه است.

ساندرز که جایگزین بایدن به عنوان سناتور دنبال بازگشت به عقب برنده در نیوهمپشایر اولیه و نوادا و قفقاز تحت هیچ توهمی در مورد بایدن قدرت در پلمتو دولت امید بستن به صرف اولیه روز در ویرجینیا به جای چوب آن را در کارولینای جنوبی است. اما که نمی شود او را از رفتن پس از بایدن در طول یک تظاهرات در دانمارک روز پنج شنبه که در آن او اصرار داشت که سابق معاون رئیس جمهور خواهد بود کلی انتخابات مسئولیت برای دموکرات ها اگر او برنده نامزدی.

“من باور نمی کنم که جو می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که او رای دادند برای جنگ در عراق و” ساندرز گفت. “من باور نمی کنم جو می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن هنگامی که مردم درک او رای دادند با نفتا و [دائم عادی روابط تجاری با چین است. وحشتناک موافقت نامه های تجاری که ما هزینه میلیون ها شغل.”

تبلیغات

بدون در نظر گرفتن بایدن و متحدان او اعتماد به نفس است که کارولینای جنوبی خواهد بود یک نقطه عطفی برای مبارزات انتخاباتی خود را. ما پیدا کردن در روز شنبه.

–مکس گرینوود

ادامه مطلب:

ساندرز باعث می شود پرونده بایدن پیش از SC اولیه توسط مکس گرینوود

ساندرز صفر در سه شنبه متحده توسط جاناتان ایزلی

ساندرز سوسیالیسم ظهور به عنوان اهداف بالا در CPAC توسط جولیا منچستر و تل اکسلراد

ساندرز افزایش unnerves K خیابان توسط Alex Gangitano

از دنباله:

در حالی که همه چشم خواهد شد در کارولینای جنوبی در روز شنبه بسیاری از نامزدها در حال حاضر مناظر خود را در مجموعه جنوبی سه شنبه متحده است. بلومبرگ را صرف خود را از صبح روز شنبه مبارزات انتخاباتی در واشنگتن دی سی-حومه Tysons Corner, Va., او قبل از سفر به شارلوت, N. C. ساندرز را برگزاری تظاهرات در نورفولک., و ساحل ویرجینیا در روز شنبه بعد از ظهر و شب. سناتور. ctqامی ژان KlobucharSanders دارای 13-نقطه سرب در فاکس نیوز نظرسنجی میانه رو دموکرات ها اصرار دارند ساندرز می باید نماینده اکثریت را به نفع خود بلومبرگ outspends زمینه در Facebook ads جلوتر از شنبه بیشتر (D-Minn.) را صرف شنبه توقف در ویرجینیا و کارولینای شمالی و تنسی است. بایدن نیز crisscross جنوب, رفتن به سلما علا., و نورفولک در روز یکشنبه قبل از رفتن به تگزاس روز دوشنبه. سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegBloomberg: “من قصد دارم به ماندن درست به پایان تلخ’ دموکراتیک اولیه مسابقه یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی نماینده تعداد بدون تغییر پس از آیووا انجمن بازشماری آرا تکمیل تر خواهد شد نگه مجازی تاون هال از کارولینای جنوبی در روز شنبه قبل از رفتن به نشویل, رالی, N. C., و دالاس.

از کنگره و ایالات متحده:

سناتور. Tim Kaineتیموتی (Tim) مایکل KaineTrump عبور پنس خطرناک باک جمهوری خواهان را بر رای اعتماد تپه صبح روز سه گزارش — AG Barr, اوباما و تلاش برای مهار مغلوب ساختن پیشی جستن در بیشتر (D-Va.) رسما انداخت و او را حمایت بایدن روز جمعه روز قبل از ویرجینیایی به رای دادن در خود دولت دموکراتیک اولیه. “من به شما رای در ویرجینیا اولیه ریاست جمهوری و جو بایدن. باراک اوباما, باراک حسین ObamaThe یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی تپه انتخاباتی گزارش: ساندرز بالا هدف در CPAC اوباما هشدار علیه ‘استفاده غیر مجاز از تصویر خود را برای گمراه کردن رای دهندگان در بس-و-دست برداشتن نامه بیشتر عاقلانه تصمیم جو به عنوان شریک زندگی خود را در کاخ سفید” Kaine های 2016 معاون نامزد ریاست جمهوری در بیانیه ای گفت:.

تپه اسکات وانگ و کریستینا مارکوس گزارش که میانه رو دموکرات کنگره حمایت از متوسط ریاست جمهوری رقیب در حال هل دادن به عقب بر ساندرز استدلال که نامزد با اکثر نمایندگان به عنوان کنوانسیون حتی اگر این اکثریت نیست و باید حزب نامزد.

فلوریدا در کنگره مت Gaetzمتی (مت) GaetzGaetz می گوید CPAC او را نمی خواهد PAC پول تهمت می لرزد وزارت دادگستری و هوش جامعه خط پایین تر (R) نشان داد که او دیگر نمی خواهد قبول PAC پول در طی یک سخنرانی در روز پنج شنبه در CPAC. “PAC روند اهدای — با انتظارات خود را از تبادل نعمت و زمان برای پول — ارائه خدمات عمومی است که باید در میان ملت شریف ترین حرفه های خطرناکی به قدیمی ترین حرفه” Gaetz گفت.

دیدگاه ها:

پل Bledsoe: به باد افشان اولیه میدان اوباما و دیگر رهبران باید صحبت کردن

تبلیغات

برادلی A. Blakeman: هیچ وقت برای سیاست های حزبی در اطراف همه گیر

لو توپ: مایک بلومبرگ است fuzzy ریاضی

Moira Donegan: Warren است, انجام نشده است,

نظرسنجی تماشا کنید:

سی ان ان/SRS — تگزاس

ساندرز: 29 درصد

تبلیغات

بایدن: 20 درصد

بلومبرگ: 18 درصد

وارن: 15 درصد

سی ان ان/SRS — کالیفرنیا

ساندرز: 35 درصد

وارن: 14 درصد

بایدن: 13 درصد

عصر ایران: 12 درصد

لس آنجلس تایمز-برکلی IGS — کالیفرنیا

ساندرز: 34 درصد

وارن: 17 درصد

عصر ایران: 12 درصد

Buttigieg: 11 درصد

بایدن: 8 درصد

Klobuchar: 6 درصد

WBUR — ماساچوست

ساندرز: 25 درصد

وارن: 17 درصد

Buttigieg: 14 درصد

بلومبرگ: 13 درصد

بایدن: 9 درصد

MARQUETTE دانشکده حقوق — ویسکانسین

ساندرز: 29 درصد

بلومبرگ: 17 درصد

بایدن: 15 درصد

Buttigieg: 13 درصد

Klobuchar: 11 درصد

وارن: 9 درصد

ماژلان استراتژی — کلرادو

ساندرز: 27 درصد

وارن: 15 امتیاز

Buttigieg: 12 درصد

بایدن: 11 درصد

بلومبرگ: 11 درصد

Klobuchar: 6 درصد

Steyer: 1 درصد

Gabbard: 1 درصد

علامت گذاری تقویم خود را:

وجود دارد 1 روز تا کارولینای جنوبی اولیه و 4 روز تا سه شنبه.

یک چیز سرگرم کننده:

پاینت اندازه فن: سابق 2020 ریاست جمهوری مدعی و وارن حامی جولین کاسترو آورده خود را جوان پسر Cristián همراه به یک رویداد کمپین برای سناتور ماساچوست به تازگی و آن را به نظر می رسد مانند جوانتر کاسترو است که همه در وارن!

نوجوان با لبخند گسترده ای برای دوربین در طول وارن گفتار و شوق و کف دست خود را.

لطفا این ویدئو را از کاسترو ارتباطات مدیر Sawyer هاکت:

“می تواند او بود گفت:” آن زمان برای یک مالیات بر ثروت?'” وارن ملی Latinx توسعه کارگردان Jonathan Jayes سبز پاسخ در توییتر به این ویدئو.

ما در مورد آن نمی دانم اما به نظر می رسد مانند Cristián است احساس خیلی خوبی پیش از کارولینای جنوبی است.

ما شما را هفته آینده با یک سوپر شنبه پیش نمایش!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>