نیت قبیله ‘نامه در زمان تاج’ ابتکار عمل با هدف تشویق کسانی که احساس

آن دیگری دنیوی دوشنبه. ژولیت (تغییر نام) یک معلم به کودکان مبتلا به اوتیسم پا از خانه احساس کم و نیاز مبرم به تشویق. کار او تا به حال برای طولانی شده و کم ارزش با خانواده و همسالان. فقط به عنوان او به سمت چپ دروازه یک بسته نرم افزاری از حروف گرفتار چشم او. کمی به او می دانم که این تغییر روش او احساس می شود. این نامه از غریبه کامل است. هر قدردانی از او فداکارانه کار و ایجاد انگیزه در او برای انجام. آنها نیز تا به حال یک موضوع مشترک: که از مهربانی.

نامه به ژولیت فرستاده شد توسط داوطلبان از حسن نیت قبیله سازمان آغاز شده در سال 2013 توسط Sonia Parekh و Chandni Sawlani برای الهام بخشیدن به شفقت و تعامل انسان. “ما ریشه در این باور است که ارتباط انسان رانده شده توسط همدلی برای همنوعان در واقع می تواند این جهان را بیشتر متصل در محل می گوید:” سونیا. نیت قبیله انجام فعالیت های تمرکز در قدرت اعمال کوچک از مهربانی برای ایجاد تغییر در جهان است. این خدمات عبارتند از نوشتن و ارسال نامه عشق با غریبه (نامه زمینیها), موسسه خیریه درایو باز میکروفون شب در اطراف تم و محبت و امید و مهربانی, ماموریت های, در میان دیگران.

You’ve got mail

آخرین ابتکار است به نام نامه از تاج یک نسخه دیجیتال از سنتی خود را از نوشتن نامه با فرمت. ابتکار پیشنهاد شده توسط Nivendra Uduman یکی از داوطلبان از سری لانکا. “ما در حال ارائه نامه از عشق و امید و پشتیبانی. اگر شما می دانید کسی که با داشتن آن خشن به دلیل همه گیر شما می توانید درخواست یک بسته نرم افزاری از حروف برای آنها” توضیح می دهد که سونیا. این می تواند هر کسی که نگران آینده از دست داده است کار خود را پیدا کردن آن دشوار است برای مقابله با انزوای اجتماعی نیاز عبارت از اطمینان… در واقع یکی می تواند درخواست نامه را برای خود بیش از حد. همه را یک نیاز به انجام است پر کردن یک فرم است که در دسترس است در Facebook و Instagram صفحات و به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد شخص خود داستان و آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق. این تیم سپس می نویسد: یک دسته (معمولا حدود سه تا پنج حرف) از ایمیل به دریافت کننده. این تمرین شنبه گذشته آغاز شده و این تیم در حال حاضر با دریافت 100-به همراه درخواست نامه.

نیز وجود دارد یک فرم برای کسانی که مایل به ثبت نام به عنوان داوطلب و نوشتن این نامه. داوطلبان از هر فصل پس از آن در پاسخ به درخواست های فرستاده شده از مردم در سراسر جهان است. شروع در دبی نیت قبیله است که در حال حاضر در حال حاضر در بمبئی بنگلور, Nagpur, گوا دهلی نو در سیدنی و کویت. برخی از اعضای خود را در تعامل با آنها را عملا از لندن و آلمان و سایر نقاط جهان است.

“ما اجازه داوطلبان خواندن داستان و در پاسخ به کسانی که اتصال آنها با” می گوید: سونیا. نامه فرستاده که قلبی پر از مثبت و عشق است. آنها را تشویق به آن را مذهبی یا سیاسی. “دریافت کنندگان یک کیسه مخلوط واقعا. وجود دارد که دانش آموزان و کودکان و شهروندان ارشد,” او می گوید. برخی از دریافت کنندگان نوشتن برخی نمی کنند. هیچ قانون وجود دارد هر چند هیچ انتظارات هر دو. اما گاهی اوقات گرم و پاسخ است که این تیم دریافت می کند آنها را درک و چرا از آن مهم است برای حفظ و افزودن ارزش به زندگی مردم است.

برای جزئیات ورود به سیستم بر روی www.thegoodwilltribe.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>