او یک فوتبالیست حرفه ای و یک معلم هنر برای متفاوت abled کودکان و در حال حاضر مبارزه استاد طراح رقص و شیرین کاری. رمبو Stanly با نام مستعار Ramly یک شخصیت محبوب در فورت کوچی که اغلب همکاران خود را با علل اجتماعی.

36 ساله و معمولا در لباس نظامی خستگی, چرا که او را دوست دارد و ورزش ریش و یک مرد مستی. قد بلند و عضلانی Ramly باعث می شود سر به نوبه خود و است که می تواند به همین دلیل او برای انتخاب یک نقش در فیلم.

در سال 2012 او شرکت در آزمون برای عمل Khiladiیک ماجراجویی واقعیت نشان می دهد در کانال Cnbc و اعلام برنده.

“در این رویداد شیرین کاری استاد مافیا Sa

The gentle villain

سی از من خواست به عنوان دستیار او می گوید:” Ramly و اضافه کرد که او شروع به گرفتن نقش در تامیل تلوگو و کانادا فیلم. اولین فیلم بود سلام کشمیر (2013) و او کارگردانی یک صحنه مبارزه در Oru Kadathanadan Katha, که منتشر شد در سال گذشته است.

Ramly تا به حال دوران کودکی سختی و “بزرگ در آرزوی تبدیل شدن به یک دانشمند و یا یک مرد ارتش. که ‘ به همین دلیل من لباس در لباس های نظامی,” او می گوید. او کاهش یافته است از یک دوره علم در سنت آلبرت کالج و شروع به کار به عنوان یک ماسون به منظور کمک به خانواده است. در همان زمان او تا به حال شده است بازی کریکت و دعوت به بازی در مسابقات. “”من یک پرتاب کننده سریع و بازی برای Kanampally کریکت باشگاه Vaduthala.”

متاسفانه او مجروح شد و در طول Ranji جایزه انتخاب. نژند او به فوتبال و مربی تحت مشهور روفوس d’souza. به طور همزمان به او پیوست کلاس های هنرهای رزمی در Palluruthy و مایکل جانسون کلاس های رقص در Moolamkuzhy جایی که او آموخته و سینمایی غربی و سنتی سبک رقص. بازی فوتبال حرفه ای و نمایشی در برنامه های اجتماعی شروع به واکشی او کوچک درآمد.

هنر دیگری بود تماس. یک هنرمند خود آموخته او شروع به تدریس نقاشی و مجسمه سازی به کودکان در آگوستینو Vicini ویژه مدرسه در Mundamveli.

“در حال حاضر که من باید خودم ثابت در این زمینه من به طور منظم کار می کنند. تا پس از آن بود مبارزه می گوید:” Ramly است که به دنبال به جلو به انتشار نسخه بعدی Vardha سامورایی. در کانادا این فیلم که منتشر شده در ماه مارس او نقش تبه کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im