ماهی شما نمی دانم چنای خورد

یک دلیل وجود دارد که karapodi یا kaaraipodi ماهی است به نام silverbelly. آن glistens نقره ای-سفید نه تنها زمانی که تازه از آب بلکه در هنگام کوچک و نهفته در غنی گوجه فرنگی gravies داخل سنتی تامیل نادو ، هر چند صید انبوه این زمان از سال این گونه نیست معمولا مصرف در چنای: اکثر رستوران را برانگیخت از آن بی اطلاع هستند.

“روستایی نوعی ماهی پهن است یکی دیگر از ماهی انتظار داریم که در این زمان از سال به همراه زبان تنها. ساردین نیز رایج و مورد استفاده قرار گیرد تنها در خصوص آماده سازی می گوید:” Chaitanya کریشنا در فصل ماهی اضافه کرد که بسیاری از این گونه یافت می شود در مقدار زیادی به صورت محلی استفاده می شود اما تنها به یک حد محدود است. این یکی از دلایلی است که چرا InSeason ماهی است که مصرف Chennaiites در یک fishploration پیاده روی را از طریق شهرستان را Nochikuppam این آخر هفته.

“ماهی در هند بسیار متنوع هستند و fisherfolk گرفتن این همه تنوع. ما می خواهیم مردم را به دیدن این برای خود می گوید:” Chaitanya. یک رویداد مشابه نیز برگزار شد در بمبئی به عنوان بخشی از در فصل ماهی را سال تلاش برای آموزش کشور در مورد گونه های بومی و پرورش و فصل و با وجدان مصرف.

می افزاید: Chaitanya, “به طور سنتی در جامعه ماهیگیری آن است که مردانی که گرفتن ماهی و زنانی که آنها را به فروش برساند. در Nochikuuppam مردان سر را برای سفرهای ماهیگیری است که سه تا چهار ساعت با شروع قبل از سپیده دم و بازگشت توسط 7.30. ما قصد داریم به وجود داشته باشد زمانی که آنها بازگشت به ساحل.”

او همچنین اضافه می کند که در حالی که مردان انجام وظیفه ماهیگیری آن است که زنان در اینجا که پر از اطلاعات در مورد هر گونه. آنها هستند که تمیز کردن آنها dicing آنها و فروش آنها و همچنین مصرف آنها را به خانه به طبخ. “بنابراین اگر شما متوجه هر گونه که شما نمی تواند شناسایی و یا دیده نشده و یا پخته شده قبل از همه شما باید انجام دهید این است که از آنها بخواهید” او می گوید:, و اضافه کرد که انتقال از دستور العمل ها و سنت های آشپزی چیز دیگری است آنها امیدوار به دستیابی از طریق این راه می رود.

پس InSeason ماهی است انجام چنین رسمی پیاده روی قبل از fisherfolk استفاده می شود به آنها می گوید: Chaitanya و آمده اند به انتظار پرسش ها و نمایش داده شد. “ما نیز وجود دارد و به منظور تسهیل تعامل,” او می گوید.

شرکت کنندگان نیز تشویق به حمل کیسه های خود را با آنها و خرید از fisherfolk به طور مستقیم. “معمولا وجود دارد بسیاری از دخالت واسطه ها آمده است که قبل از مصرف کننده. این یک فرصت خوب برای اطمینان حاصل شود که ماهیگیران دریافت قیمت کامل خود را برای گرفتن خود را.”

این fishploration راه رفتن است که توسط سازمان InSeason ماهی و زندگی دریایی بمبئی در فوریه 9. برای جزئیات بیشتر مراجعه کنید www.coastwise.in تماس بگیرید و یا 7710000033.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>