ابدی بحث بین باران و درخشش

به نفع باران

اجازه دهید روشن است: ما در حال فکر کردن در لندن اینجا. ما در حال صحبت کردن در خشک هندی زمین که گرم است و ترک خورده پوسته کردن گرد و غبار, کت, همه چیز از برگ به پرده در انتظار فرو نشستن.

بسیار وجود دارد و هنر و شعر و آهنگ در اطراف این باران است که شما نمی توانید انکار موسمی است که کشور ما قطعی شود. حتی یک Hindustani classical music تازه کار دارای شنیده raag Megh Malhar که قرار است به قدرت احضار ابرهای تیره. در هنر دوستداران کاج در نقاشی های مینیاتوری, معکوس, تلاطم آب و هوا. وجود دارد موسیقی را احضار خورشید ؟ یا هنری که stirs شما همان راه به جز زرد خورشید ما بچه ها رنگ آمیزی در کلاس II و ما لبخند زد و گفت: خیلی قشنگ,’?

ما فقط نمی طولانی برای خورشید در بسیار به همان شیوه ما برای باران.

گرمسیری رعد و برق هستند چیزی از هیبت و زیبایی و در حالی که من اعتراف آنها باعث ویران کردن با سیل این عمدتا ساخته دست انسان. آفتاب از سوی دیگر با آن پی در پی ضرب و شتم, علل خشکی, خورشید, سکته مغزی, سرطان پوست – آیا من نیاز به رفتن ؟ این ما را به استفاده از تهویه مطبوع است که پس از آن منجر به بالا صورتحساب برق ضعیف گردش هوا و بیشتر در کارهای گجت پیشرو برای خانواده در مورد درگیری که مسئولیت نگهداری از چیزی است.

باران از سوی دیگر ما به ارمغان می آورد با هم با چای و pakorasمی شود ما در یک خلق و خوی خوب و نوبت ما به انسان بهتر است. باران: بررسی کنید.

Sunalini Mathew امیدوار به بازی در باران در دوران کودکی دوم چون اولین بار است که بیش از حد رفته

اجازه درخشش خورشید

وجود دارد چند چیز بدتر از گرفتار شدن در یک رگبار هنگامی که شما در حال پوشیدن خود را جفت جدید از mojris. شما تصمیم به آنها را می پوشند به هر حال امید است که ابرها فقط ممکن است منتقل می کند. اما قانون مورفی بود ساخته شده فقط برای بارش باران است. یکی دیگر از زمان که شما تصمیم به پوشیدن ساری به کار آن را دوباره اتفاق می افتد و خدا به شما برکت دهد اگر شما تا به حال انتخاب عمومی انتقال آن روز.

Frivolities کنار داشتن همیشه زندگی می کردند در کرالا با آن دو ماه از توقف بارش رانده عاشقانه از باران. در حالی که همکار من debator و دیگر pluviophiles پیدا کردن شادی و لذت در آن بسیاری از بار زیبایی محو میشه قبل از عملی است.

تصور کنید که راه رفتن به خانه است که به طور مداوم بوی لباس مرطوب. تصور کنید که قادر به رفتن به یک پیاده روی در شب و تماشای غروب آفتاب. تصور کنید که پر از سوراخ در خانه به تماشای خاکستری یکنواختی از باران ؟ هر چند در این بیماری همه گیر بار است که دقیقا آنچه که ما انجام می دهند حداقل به خورشید باعث می شود همه چیز را روشن تر است.

ممکن است الهام گرفته از موسیقی کلاسیک اما خورشید با اطمینان به شما می دهد ویتامین d مورد توافق هر کس دوست دارد یک ناگهانی cloudburst در تابستان, اما آن را به باقی می ماند یک طلسم کوتاه و نه مانند برخی کانال تلویزیون عزاداری VIP.

باران تقریبا مترادف با سیل در اکثر نقاط کشور و آزار دهنده نگرانی برای تعداد زیادی از مردم. ما نیاز به باران آن را به عنوان حفظ زندگی; اما واقعا وجود دارد هیچ چیز بیشتر شاد از بیدار شدن از خواب به آسمان آبی. و بله pakoras به عنوان طعم خوب در آفتاب اگر شما جفت آن را با یک خنک نعناع شربت ابلیمو.

Anasuya منون یک جنگجوی تنها که بریوز سیل باران-الهام ملودرام در رسانه های اجتماعی

در این ستون ما گودال دو آیکون در برابر یکدیگر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر