EMI چشم پوشی است که در اینجا

در این شرایط دشوار برای املاک و مستغلات و وام مسکن بخش بانک مسکن و شرکت های مالی (HFIs) را در بر داشت یک روش جدید برای جذب وام – وام خانه با EMI چشم پوشی. این به آن معنا نیست که وام گیرندگان نمی خواهد که به پرداخت و تربیه اما می تواند تا 12 EMI چشم پوشی با برخی از سواران.

این پیشنهاد است برای وام گیرندگان که نظم در بازپرداخت تعهدات. برخی از بانک ها و HFIs به شش ماه EMI چشم پوشی برای کسانی که بازپرداخت به طور مداوم برای اولین بار 10 سال تا 15 سال.

برای مثال در یک ₹30 لاخ وام مسکن در 8.50% نرخ بهره برای یک دوره 20 سال EMI خواهد بود حدود ₹26,000.

اگر هر قرض بدون یک چک گزاف گویی و یا عدم بازپرداخت مسائل برای 10 سال آینده وام دهنده را ارائه دهد چشم پوشی از ₹1.56 لاخ (₹26,000 x 6 ماه). پس از یکی دیگر از 5 سال کار مداوم بازپرداخت و تربیه یکی دیگر از 6 ماه از EMI چشم پوشی می توان به دست آمده. به طور کلی پس انداز خواهد بود ₹3.12 لاخ.

این پیشنهاد برای یک دوره محدود. درخواست وام به قبل از فوریه 29 سال 2020 پرداخت باید اتفاق می افتد قبل از 15 مارس. میزان مبلغ وام و سایر ضوابط و شرایط می تواند متفاوت باشد با هر وام دهنده است.

این پیشنهاد را تبدیل به پوچ و خالی اگر وجود دارد هر گونه عدم بازپرداخت EMI در طول تصدی وام و اگر وجود دارد هر گونه پیش پرداخت / قبل از بسته شدن توسط وام گیرنده.

این وام نمی تواند انتقال وام از یک بانک به دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر