دکتر که یک پاسخ برای همه چیز است و یک ستون از پشتیبانی به کارکنان پزشکی

که همچنین به معنای مقابله با نگرانی ها در مقابل خانه. همسرش نگران است او ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس و حتی به عنوان او نگرانی خود را در مورد پسر یک پزشک در ایالات متحده و دختر خود را نیز یک حرفه ای پزشکی.

“ترس است البته ما به عنوان پزشکان نیز خوانده شده در مورد چگونگی مراقبت های بهداشتی حرفه ای درگیر با این بیماری و مراقبت از بیمار رنج می برد و حتی در برابر این بیماری است. از این رو ترس است که قطعا وجود دارد در میان پزشکان در بزرگ و گروه پزشکی همچنین” دنگ 60 و در مصاحبه ای گفت:.

“اما این به آن معنا نیست ماندن یا shying دور از مسئولیت ما به عنوان بیمارستان است و تمام تلاش را برای پاسخگویی به نیازهای جامعه است.”

حداکثر بیمارستان Gurugram راه اندازی است جداسازی بخش نگهداری تجهیزات حفاظت شخصی آماده انجام آموزش آموزش و کنار هواکش برای برخورد با Covid-19 موارد است.

بیمارستان قرار داده است تا پوستر برای نمایش در انتظار منطقه در بخش سرپایی. “به طور کلی وضعیت بسیار چالش برانگیز است اما ما باید برای به تصویر بزرگتر نگاه و کار نسبت به آن” دنگ گفت.

روز خود را شروع می شود در حدود 6.30 هستم که اختصاصی گروه واتساپ به اشتراک گذاری و بحث در مورد تحولات در همه گیر می آید زنده است. در یک ساعت زمان او معمولا در بیمارستان که در آن او همچنین بیماران می بیند به عنوان یک طب داخلی پزشک متخصص.

“در اوایل صبح وجود دارد یک بحث در میان تیم هسته ای اعضای خود ما واحد آن شروع می شود با در نظر گرفتن دور از امکانات است که ما ایجاد کرده اند و ما پس از آن به طور موثر,” او گفت:.

جدا از پیوستن تعداد کمی از بحث و گفتگو در کانال های تلویزیونی در سراسر coronavirus بیماری دنگ مانند بسیاری از دیگران در هند داده است تا معاشرت با استفاده از WhatsApp برای اکثر ارتباطی است.

“اگر آنها (کارکنان امنیتی) باید یک بیمار در نقطه ورود آنها مشکوک از مثبت بودن آنها همه حق با من تماس بلافاصله—یا من به حل و فصل این موضوع بیش از یک تماس یا من خواهد بود در حال حاضر بر روی زمین. برای تمام کسانی که کارهای مسخره حفاری و آماده سازی, در صورتی که احساس آن است که سخت کار من خواهد بود ایستاده وجود دارد در خط مقدم است. اگر وجود دارد افرادی که بیمار هستند من آن را به یک نقطه که من آنها را هر روز در سفارش به آنها احساس تعلق و کسی اهمیت می دهد. در صورتی که هر یک از پزشکان در انجام وظیفه هستند را با تب آنها تماس صبح توسط من.”

Dang نیز طول می کشد مراقبت از که پیراپزشکی کارکنان احساس اطمینان.

“زمانی که برخی از پرستاران مطمئن نیستید از مدیریت یک کار خاص من به آنها اطمینان می دهم که من به آنها توضیح دهید و کمک به آنها در این کار است. من هم هر پرستاری گوشه و تجویز میز یادآوری آنها برای حفظ پاکیزگی و بهداشت در آن منطقه پوشیدن ماسک پاکسازی دست خود حفظ فاصله بین خود و…. بنابراین ساخت آنها احساس امن به عنوان به خوبی. در واقع برای همه چیز بودن پاسخ و یک ستون برای آنها است.”

Dang می گوید که برای پزشکان هر چیز دیگری رانده شده و به پس زمینه به جز coronavirus. “من گفتن بیماران مبتلا به به به بیمارستان آمده اگر آنها قابل کنترل از طریق دارو. همچنین من از دیدن یک بیمار برای بیش از پنج دقیقه به طوری که آنها در حال خروج از بیمارستان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و امن است.”

حتی به عنوان او می رود در اطراف خود را انجام کارهای روزانه داخلی نگرانی ماندند.

“ترس بیشتر در میان اعضای خانواده و کمتر در من به عنوان آنها احساس می کنند در خانه هستند و من در قلب فعالیت” گفت: Dang که نگه می دارد گرفتن یادآوری از همسر خود را در داس و don’ts از طریق روز.

“دختر من نیز در همان حرفه و ما بسیار نگران برای او به عنوان او هنوز هم نمی درک تفاوت های ظریف” گفت: Dang. برای او ممکن است این اولین و آخرین باری که مردم از گروه سنی خود شاهد وقوع چنین در هند و جاهای دیگر او اضافه شده است.

Dang نیز نگران پسرش, یک دکتر در ایالات متحده است که با دیدن مستندات میان شیوع. “اما او در حال کار به عنوان یک جراح در یک بیمارستان که در آن کار انجام شده است. ما او را به سه بار در روز برای بررسی در او. بنابراین همه چیز را با محوریت پنج-شش نفر از اعضای خانواده و آنچه که ما می توانید انجام دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید