مورد عجیب بهبود تست مثبت دوباره

بنگلور:
بیش از 4,250 مردم از بهبود covid-19 پس از هند گزارش اولین مورد در پایان ماه ژانویه است. اما تازه نگرانی بر اساس تجربه چین و کره جنوبی است که کسانی که بازیابی و تست منفی برای SARS-Cov-2 ویروس است که باعث covid-19 ممکن است بعد از تست دوباره مثبت.

پزشکان می گویند هند نیاز به انجام ویروسی تجزیه و تحلیل کمی برای بررسی بار ویروسی در هر صورت مثبت از نزدیک نظارت بر بیماران در طول ویروس ریختن و یا بازیابی مرحله و اجباری قرنطینه بیماران به مدت دو هفته و حتی پس از بهبودی کامل برای جلوگیری از این اتفاق می افتد.

“ما نمی دانیم که علت دقیق و در عین حال به تحقیقات است و هنوز هم در جریان است اما وجود دارد ممکن است دلیل که چرا مردم تجربه عود” گفت: Dr Sandeep Budhiraja گروه پزشکی مدیر در حداکثر بهداشت و درمان که نظارت هند برای اولین بار موفق نقاهت پلاسما درمانی در covid-19 بیمار است.

یک بیمار می تواند قرارداد جدید عفونت است. دو ویروس است که جهش سریع در حال حاضر وجود دارد سه سويه از SARS-Cov-2—و فرد می تواند قرارداد فشار دیگری که به او ایمنی توسعه یافته نیست. دلیل سوم Dr Budhiraja داد در حالی که تاکید بر این که این بسیار بعید بود که فعال شدن مجدد ویروس.

“این امکان وجود دارد که ویروس های باقی مانده در بدن حتی پس از فرد آزمایش منفی و متداول” او گفت:.

پزشکان در ووهان که در آن SARS-Cov-2 اولین ظهور در دسامبر 2019 را مشاهده تعدادی از موارد که در آن بیماران آزمایش منفی برای این ویروس پس از دوره نقاهت اما پس از آزمایش مثبت دوباره 50 تا 70 روز بعد.

تا کنون وجود داشته است هیچ تأیید تازه مثبت بيماران آلوده کردن دیگران به گفته مقامات چینی بهداشتی. چین و ارقام منتشر شده برای چگونه بسیاری از بیماران این دسته قرار می گیرند.

در کره جنوبی بیش از 180 بيمار بهبود بعد از آزمایش مثبت, باعث, مقامات بهداشت و درمان شروع به تحقیقات. هیچ یک از این نمونهها را آلوده هر کس دیگری. چشم انداز مردم مثبت باقی مانده و بنابراین به طور بالقوه عفونی است که از نگرانی های بین المللی به عنوان بسیاری از کشورها به دنبال پایان دادن به مستندات.

“اگر دو بعدی آزمون در 24 ساعت ثابت منفی برای یک فرد پس از درمان ما ارسال آنها را به خانه گفت:” دکتر ویجی Raju Krupesh سرب جراح (مراقبت های ویژه) HCG و عضو کارناتاکا را Covid مشورتی ، The American Society for Microbiology, اما, توصیه, حفظ بهبود بیمار در قرنطینه به مدت دو هفته های اضافی. “ما نیاز به انجام ویروسی تجزیه و تحلیل کمی بدانند که این بار این ویروس در بیمار معلوم چرا عفونت آمد,” او گفت:.

این امکان وجود دارد از آزمون که بسیار حساس است که آن میدارد تا کوچک به طور بالقوه بی ضرر سطح این ویروس منجر به نتایج مثبت حتی اگر فرد بهبود است. بیشتر تست می تواند به خطر بیافتد اگر نمونه جمع آوری شده است به درستی.

“ما باید به دقت نظارت بر سه مرحله از بیماری قبل از علامت, بدون علامت و ویروس ریختن. به نظر می رسد که ویروسی ریختن طول می کشد زمان” گفت: Dr H. Sudarshan Ballal رئیس Manipal سلامت شرکت.

از نزدیک نظارت بر بیمار در طول ویروس ریختن دوره بسیار مهم است. “آن را متفاوت از بیمار به بیمار اعم از دو هفته تا 45 روز بسته به نوع بیماری زمینه ای گفت:” دکتر Rajani Bhat, یک ریه.

در نهایت آن پدیدار می شود که ایمنی کلید است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>