پسر جادوگر تبدیل 40: در اینجا نگاهی به برخی از محبوب هری پاتر تور از سراسر جهان

ایستاده پیاده رو از یک جاده شلوغ در ادینبورگ ما منتظر پیاده روی پیاده روی سیگنال به نوبه خود سبز. آن را نمی کند. بنابراین ما آسانسور ما wands و هدایت درونی ما هرمیون گرنجر بگو Rossio Lumos”.

هیچ چیز اتفاق می افتد. ما دوباره سعی کنید و ممکنه در سیگنال سبز رنگ می شود. محض شانس گنگ به عنوان استاد McGonagall می گویند. مهم نیست ما فقط یک گروه از هیجان زده Potterheads در یک تور پیاده روی. پیشرو ما این است که ریچارد دافی — در حال حاضر منتظر نامه پذیرش از هاگوارتز — هری پاتر دنباله دار است که دارای تخصص در معرفی muggles به مکان های که الهام گرفته از جی کی رولینگ در گر چه هنر خود را محبوب سری هری پاتر است. اما این فقط قبل از COVID-19 غرق ویران کردن بر روی زندگی ما و اقتصاد است.

Victoria Street, Edinburgh’s Diagon Alley

خلاصه بعد از یک آرامش روحیه تیم در پاتر دنباله ادامه تورهای خود را از اواسط ماه آوریل در این زمان تقریبا. بنابراین مهم نیست که بخشی از جهان به شما هستند که در همیشه وجود دارد یک راه برای دسترسی به یک کمی از سحر و جادو به روشن روز خود را. “همه چیز تقریبا به حالت عادی بازگشت در اسکاتلند و ما در ادامه ما تورهای مجازی همراه با زندگی واقعی آنهایی که می گوید:” دافی بیش از تلفن. آنها با دریافت حدود 200 رزرو آنلاین تور با اکثریت اتفاق می افتد ممکن است.

George Heriot’s School in Edinburgh

پاتر دنباله آغاز شده در سال 2012 و 11 اعضای هر یک فن پرشور گفت: کار ادبی. “اگر چه آن را دشوار است به رقابت با برخی از Potterheads ما در این سفر” می خندد دافی شده است که با این شرکت از سال 2013 و مثل بقیه یک روت مجری طنز. Garbed در یک لباس بلند و گشاد و یک جفت از تیره-rimmed عینک او برخوردار از یک چتر و در یک دست و گرز در دیگر و با تشکر از COVID-19 را به دست آورد یک لوازم جانبی جدید — کامل صورت گیر.

ادینبورگ اسرار

“ادینبورگ واقعا تبدیل شد شناخته شده به عنوان هری پاتر مقصد در پنج سال گذشته یا بیشتر. مردم هنوز در حال کار کردن تمام اتصالات. در اینجا این است که رولینگ در بسیاری از نوشته های او می گوید:” Duffy.

A plaque at Greyfriars Kirk

وجود دارد و نه نقاط مختلف که پاتر دنباله طول می کشد مشتریان خود را به. تور شروع می شود در Greyfriars کرک که در آن او متوقف می شود در گور ویلیام McGonagall و توماس Riddell, (آشنا برای تلفن های موبایل?), به دنبال جورج هریوت مدرسه و Potterrow در میان دیگران. جالب توجه وجود دارد روایت متصل به تمام متوقف می شود مربوط توسط بی مطالعه آزمونها شعر و peals از خنده.

“ما بزرگترین مخاطبان است که احتمالا بزرگسالان که به عنوان کتاب بیرون آمد. ما بسیار محبوب با خانواده ها و گروه های مدرسه هر چند” او می افزاید.

پاتر دنباله رو سهم عادلانه خود را از افراد بیش از حد. این شامل روسیه و برادران (مدیران Avengers حق رای دادن) بودند که فیلمبرداری در ادینبورگ به تازگی به پایان رسید و تا بسته شدن بسیاری از جاده ها که در آن تور می گیرد. “این تقریبا مانند یک ‘با عرض پوزش برای انحراف تور خود را’ ژست” می خندد دافی.

تورهای اجرا در هر روز از سال به جز از دسامبر 24 به 26. وجود دارد و رو به رشد تقاضا است. “ما برای اولین بار (و فقط تا 2017) هری پاتر تور شرکت در ادینبورگ. وجود دارد در حال حاضر حداقل 10 تورهای دیگر اگر چه جدید ظاهر شوند و از دست دادن تعداد,” او می گوید.

درخواست تجدید نظر پایدار

با وجود این که تقریبا یک دهه از آخرین فیلم هری پاتر حق رای دادن منتشر شد آنچه در آن است که هنوز هم تساوی مردم به این موضوعی تورهای ؟ “است که به طور مداوم نسل جدیدی از مردم خواندن و تماشای فیلم می گوید:” لوئیس قو که آغاز شده بریت فیلم تور در لندن در اواخر سال 2009. “داستان تجدید نظر به مردم به دلیل این فوق العاده گردد جهان جادویی دارای جنبه های دنیای واقعی. از آن آسان است برای فرار به” او می افزاید.

Gloucester Cathedral

اول خود را چند تورهای بودند به محل فیلمبرداری جیمز باند و هری پاتر. قو می گوید که در سال 2012 افتتاح ساخت هری پاتر در استودیو برادران وارنر در لندن کمک کرده است. “شده است وجود دارد افزایش در فروش هری پاتر تورهای در چند سال گذشته می گوید:” قو. اسپین آف فیلم هایی مانند فوق العاده جانوران و که در آن برای پیدا کردن آنها و فوق العاده جانوران: جنایات گریندلوالد نگه داشته اند بهره زنده است.

بریت فیلم تورهای 60 متفاوت ارائه حق را از Doc Martin و بازی تاج و تخت به ناتینگ هیل و عشق در واقع. در حالی که محبوبیت متفاوت بوده و از زمان به زمان هری پاتر باقی مانده است یکی از تورهای و دیگر زمان مورد علاقه های شما هستند Peaky Blinders و مرکز شهر صومعه. هری پاتر در راه رفتن و تور اتوبوس مشارکت به 20 درصد از فروش است. با توجه به وضعیت فعلی در لندن بریت فیلم تورهای اتحاد پریدند در تور مجازی ارابه موسیقی بیش از حد ارائه به مشتریان یک نگاه اجمالی که در آن شاهزاده دورگه به ضرب گلوله کشته شد.

Kids dressed in robes

“شما باید به فروش آنچه که مردم به دنبال” می گوید: Alasdair د Voil که شروع به بازدید آکسفورد تور در سال 2011 در آکسفورد. حتی اگر این شرکت شروع به انجام تورهای دیگر, هری پاتر که بود پذیرفته چهار سال پیش است نان و پنیر خود را. “به راحتی سه چهارم از ما فروش از هری پاتر” او می گوید.

او دیگر تورهای شامل CS Lewis, بورس و بازرس مورس در میان دیگران. “من لباس تا به عنوان Mad Hatter و تبلیغات اما این ترجمه را به فروش. به همین دلیل افرادی مثل فیلم تورهای دلیل است که آنها را دیده اند آن را در تلویزیون و آشنا با شخصیت” او مدعی شد. دیگر از تقاضا در آن خلاقیت هری پاتر حق رای دادن است که تشویق د Voil برای شروع این تور است. او همچنین باعث می شود مطمئن شوید که به استخدام راهنماهای که به سری آورد و شور و شوق خود را به پیاده روی.

بازدید آکسفورد تور ارائه می دهد دو هری پاتر گردش: به کالج جدید و کلیسای مسیح. از دو د Voil را انتخاب کنید که به راحتی در سفر کالج. ساختمان قدمت آن به سال 1379. صحنه شات در اینجا شامل یک ایوان که در آن Draco Malfoy قلدر هری است اما به سرعت تبدیل به یک سر و گوش آب توسط Mad چشم مودی و در اینجا این است که هری در دیدار Cedric Diggory در جام آتش. کلیسای مسیح ادعای شهرت در میان چیزهای دیگر است و آن راه پله که در آن استاد McGonagall در انتظار دانشجویان جدید در هاگوارتز. الهیات در مدرسه معروف دیگر توقف: آن استفاده می شود به عنوان درمانگاه که در آن هری به پایان می رسد تا در پایان از سنگ فیلسوف است و آن نیز که در آن ران ناشیانه رقص با استاد McGonagall در جام آتش.

New College, Oxford

د Voil تور تعاملی و آموزنده و فلفلی با تاریخ و حقایق. برای مثال آیا شما می دانید اما واتسون زندگی در آکسفورد و مطالعه در مدرسه اژدها وجود دارد ؟ دیگر شور و هیجان است که لکه های مشهور مانند بن کینگزلی و اعضای گروه از Eurogamer. و با این قدرت پردازش اضافی در پرتاب همراه با خدمه بازدید آکسفورد تور سرحال ساحران و جادوگران راه رفتن با هم در لباس کشف لحظات از این مجموعه باقی مانده است که یکی از دوست داشتنی ترین اثر داستانی از زمان ما است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر