هیچ چیز whets من اشتها بیش از چشم یک مرد یا یک زن — معمولا در هالیوود و یا یک Netfilx فیلم — فرو بردن به یک کارتن از رشته فرنگی را با یک جفت از chopsticks و داشتن یک لقمه از آنچه به نظر می رسد مانند یک وعده غذایی طعم دار. جدول لود شده با ظروف و شما لازم نیست که مودبانه بپرسید کسی که به تصویب برنج. همه چیز را که شما نیاز دارید این است که در کارتن. این است زندگی من به خودم بگویم که شام خود را می آید آماده در یک کاسه است. بدون اختلاط هیچ کششی — همه که شما باید انجام دهید این است که حفاری در.

ما لازم نیست که کسانی که کارتن اما ما حتما باید وعده های غذایی در یک کاسه است. یکی از غذاهای مورد علاقه من در عرشه در هند زیستگاه مرکز آن کاسه برنج و مرغ با پنیر بز و برگ اسفناج اضافه کردن به طعم و مزه آن. در هر حال حاضر و پس از آن قلب من آواز می خواند برای چنین وعده های غذایی. آن را فقط به آنچه شما نیاز دارید هنگامی که شما می خواهید به تماشای وحشتناک, هیجان انگیز در تلویزیون و شام در همان زمان.

و در نتیجه برای رسیدن به نقطه من نگاه کردن یک محل به نام جهان در یک کاسه چند روز پیش و تصمیم گرفت که ما شام بود, رفتن به شامل انواع کاسه. ما در خواست کیوتو Teriyaki مرغ با برنج زعفراني (₹219) کره, مرغ با Jeera برنج (₹269), Aglio درهم و برهم مرغ ماکارونی کاسه (₹275) و آفتابی پروتئین کاسه سالاد (₹279).

این یک تحویل در محل با رسانه ها در سراسر دهلی نو (و جاهای دیگر بیش از حد). من از طریق دستور Swiggy و مواد غذایی وارد شده در ساعت. هر یک از غذاهای بسته بندی شده بود در یک کاسه پلاستیکی با کمی کاسه سس در کنار. مانند شخصیت های آمریکایی سری من کنده به من کاسه (نه با chopsticks) و تا به حال یک وعده غذایی دلچسب.

من ماکارونی — با علامت تجاری خود سیر-زیتون-روغن-و-فلفل قرمز پانسمان و صدر با برخی از سبزی — عالی بود (حتی اگر ماکارونی کمی بیشتر al dente از راه من آن را می خواهم). کره مرغ عاشق در خانه به او غذا علائم کامل, اگر چه من باید اعتراف که آن ظاهر نیست به من درخواست تجدید نظر در همه. اما من به اشتراک گذاری کیوتو Teriyaki — و از آن لذت می برد به طور کامل. برنج شده بود با طعم گشنیز تازه و ریحان و شیرین و تند teriyaki chicken آمد با سیر سرخ کرده کلم بروکلی و کلم و تخم مرغ نیمرو. مرغ بود و در واقع آبدار و طعم داشتم همه melded هست.

اما آنچه که من عاشق ترین شد آفتابی پروتئین کاسه. توضیحات در منو تا به حال برنده قلب من: “مقاوم نخود کلم بنفش روبان سرخ, چغندر, کلم بروکلی, رازیانه, تراش, اسفناج تازه صدر با یک ترد سرخ شده با تخم مرغ و ماست و خیار پانسمان در کنار”. من مطمئن هستم که اگر چغندر بود سرخ (من فکر می کنم مربوط به یک نشاط پدرو نوع شوخی به آن) اما سبزیجات و نخود — که با دو تخم مرغ سرخ شده در بالا را به صورت عالی سالاد. ما تا به حال برخی از آن ها که شب و برخی برای صبحانه (با تخم مرغ آب پز) صبح روز بعد.

این helpings بزرگ هستند. و من در بر داشت که منو های مختلف دیگر غذاهای جالب (هر چند این منو ممکن است متفاوت از خروجی به خروجی). این مثلا مرغ ویتنامی رول با شیشه های ماکارونی سالاد (₹249), ماهی و لیمو سس کره با پلو (₹289), سیاه و سفید, برنج با مرغ (₹270) سبزیجات سبز تایلندی کاری با برنج بخار پز (₹219), Chettinad مرغ با برنج نارگیل (₹250) و هم بزنید سرخ شده با توفو با رشته فرنگی (₹259). دسر شامل قرمز مخملی کیک در شیشه (₹220) زغال اخته, کیک پنیر را در یک ظرف شیشه ای (₹220) بلژیک یکجور دوربین عکاسی زیبایی (₹175), Sunrise, کیک لیمو (₹170) و گلوتن رایگان کیک پنیر شکلات (₹200).

کاملا مانند کاشفان, من در حال حاضر رفتن به کشف جهان است. کاسه کاسه.

نویسنده چاشنی غذا منتقد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im