The 49ers’ Super Bowl از دست دادن ممکن است ذخیره منطقه خلیج زندگی UCSF دکتر می گوید

آن را غیر منتظره پوشش نقره ای بدون 49ers فن می تواند پیش بینی کرده اند در آن زمان که قلب شکستن سوپر باول از دست دادن در ماه فوریه ممکن است در واقع به پایان رسید تا صرفه جویی در منطقه خلیج زندگی می کند.

این نظریه مطرح شده توسط UCSF استاد پزشکی و شرکت سرب از UCSF COVID-19 مرکز فرماندهی Niraj Sehgal در بخش میزگرد ارسال شده به یوتیوب.

“با عذر خواهی به 49ers, طرفداران هدیه ما ممکن است داده شده بود 49ers از دست دادن” Sehgal گفت. “اگر شما فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق افتاده است که آخر هفته بود 49ers برنده وجود دارد و رژه و احزاب در آن زمان است که ممکن است تا به حال تاثیر است که من را دیده اند در واقع شرح داده شده است.

“این یک تاریخ است که هرگز فراموش نخواهم کرد چون سوپر باول یکشنبه بود و در واقع شب که ما ایستاده بود تا ما به طور رسمی مرکز فرماندهی. و دلیل بود که دیگر دوباره آن خنده دار به آن تماس بگیرید, هدیه, اما ما تا به حال دو تن از بیماران در کشور است که نیاز به بستری. آنها وارد در وسط شب. من هرگز فراموش نشسته که در آمبولانس خلیج زمانی که کسانی که برای اولین بار دو نفر نورد.”

کالیفرنیا گزارش اولین مورد تایید شده از COVID-19 در اواخر ماه ژانویه است. بستری و به یاد می آورد توسط Sehgal شد دو موارد تایید شده در شهرستان سانتا کلارا; شهرستان اعلام محلی بهداشت و درمان اضطراری در فوریه. 3 روز پس از 49ers از دست داد به Kansas City Chiefs در سوپر باول LIV.

تا به حال Niners برنده رژه پیروزی می توانست به راحتی به حال صدها نفر از هزاران نفر از شرکت کنندگان. رزمندگان’ 2018 قهرمانی NBA رژه در مرکز شهر اوکلند به خود جلب کرد بیش از یک میلیون طرفدار دارد.

بر خلاف منطقه خلیج کانزاس سیتی — است که آیا برگزاری یک رژه — نمی توانید آن را اولین مورد تایید شده از coronavirus تا مارس 18.

بیشتر CORONAVIRUS پوشش:

ثبت نام برای ‘روزانه’ خبرنامه برای آخرین coronavirus اینجا.

Katie Boland ارشد دیجیتال ویرایشگر با SFGATE. ایمیل خود را: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>