The 49ers باید 17 قریب الوقوع رایگان عوامل این offseason. در اینجا آخرین در همه آنها

با سوپر باول LIV بصورتی پایدار و محکم در آینه همانطور که ما در نزدیکی پایان ماه فوریه بزرگ بعدی NFL صورت توجه داشته باشید (ببخشید سراغ ترکیب اما به نظر می رسد مانند شما از دست رفته برخی از جذبه این سال) است شروع رایگان آژانس در ماه مارس است.

سان فرانسیسکو 49ers باید 17 بازیکن بیرون آمدن از قرارداد 14 از آنها بدون محدودیت رایگان عوامل معنی آنها رایگان هستند برای ثبت نام با هر تیم در شروع مذاکره دوره است. سه نفر از 17 محدود رایگان نمایندگی و یا بازیکنان که می تواند مذاکره با تیم های دیگر اما هنوز حقوق خود را کنترل 49ers در برخی از راه.

گیرنده گسترده امانوئل ساندرز دفاعی lineman Arik آرمستد بود و ایمنی رایگان Jimmie Ward در حال سان فرانسیسکو سه رایگان عوامل و نقش دیگر بازیکنان توجه نزدیک شدن به رایگان آژانس شامل گیرنده Kendrick بورن دفاعی مقابله با شلدون روز و در حال اجرا بازگشت مت Breida.

به عنوان رایگان آژانس تساوی و نزدیک در اینجا یک نگاه در تمام 17 49ers بازیکنان بیرون آمدن از قرارداد و شانس خود را برای بازگشت به این تیم است.

این لیست شامل بازیکنان تحت قرارداد برای سال 2020 که به طور بالقوه می تواند منتشر شود در روزهای آینده مانند در حال اجرا پشت Jerick مک کینون یا گیرنده گسترده گلابی گودوین.

کلیک کنید از طریق نمایش به صورت اسلاید فوق برای آخرین در 49ers’ 17 رایگان عوامل این offseason.

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: eric.ting@sfgate.com | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>