غذاهای تایلندی بار دیگر

آشپز آناندا جزایر بازگشت به جایی که او به آن تعلق دارد — آشپزخانه خود را در بمبئی. یک مرد که به بمبئی اولین طعم واقعی غذا تایلندی در تایلند غرفه در سال 1993 رئیس جمهور در بمبئی – IHCL SeleQtions او در حال حاضر مجموعه ای به شهر دیگری سفر تایلندی طعم این بار در رستوران تایلندی Naam توسط آناندا 96 نفره با چهار مجزا مناطق ناهار خوری در گوی در سحر Andheri شرقی.

مواد غذایی تایلندی است که به راحتی مواد غذایی برای او “راه زندگی”. اقامت خود را با غذاهای شروع راه بازگشت در 1990s هنگامی که او رفت و به تایلند برای یادگیری در هتل ها و خیابان دکه مواد غذایی.

Thai cuisine once more

می گوید: آشپز “من عاشق تایلند, مردم, فرهنگ و مواد غذایی است. من شده اند بررسی آن را برای زمان بسیار طولانی اما من دو سال گذشته پس از من سمت چپ تاج رئیس جمهور بودند که من دیدم آشپزی در یک نور جدید. من در بازدید از روستاها در امتداد طول و عرض تایلند و delved عمیق تر به تفاوت های ظریف از غذاهای. مکان های مختلف انجام غذاهای تایلندی متفاوت امروز و بسیاری تغییر کرده است پس از من در اوایل سفر. من به دنبال پاسخ به چند ‘چرا. من تعامل با سرآشپزها در سراسر سن گروه و دیدم چگونه آنها همه کار برای اطمینان از میراث غذا تایلندی بدون تغییر باقی مانده و انجام شده است رو به جلو است.”

مواد تازه همه تفاوت و آشپز آناندا باعث می شود مطمئن شوید که او می شود بهترین انتخاب مستقیم از تایلند. “خوشبختانه من در کنار فرودگاه بیش از حد به طوری که کمک می کند” او می گوید: نور دل. یک نکته بسیار مهم او می افزاید: “این غذاهای زیادی در مورد گیاهان و این چیزی است که باعث می شود آن را به چالش کشیدن. این مواد غذایی باید یک تجربه برای کسی که شام میخورد بینی و زبان از آغاز تا پایان غذا. من می خواهم این غذاهای به رشد مردم است.”

بسیار شبیه به یک خانه, تایلندی, Naam به شما وعده معتبر تایلندی را تجربه کنند. یک زنگ قرمز دیوار آجری زینت ورودی شبیه به کفپوش در باستان تایلندی خانه. “هنر عناصر از جنوب مرکزی و جنوب تایلند منعکس شده در تایلندی Naam توان آن را به ما عرضه آشپزی و یا دکور و طراحی می گوید:” آناندا.

منو عمدا محدود اما فراوان در گزینه های گیاهی. “من نمی خواهم مردم را به اشتباه” او می گوید به سادگی. از مرغ مزه دار شده لقمه پیچیده در pandanus برگ و سرخ شده را به گوشت چرخ کرده تند سالاد مرغ و بخارپز جان مندانه با لیمو با سس سیر به مدت طولانی, سبز, بادمجان, گوجه فرنگی, ترشی, سیر, edamame و فلفل و تمام ظروف خود را منعکس “کمتر بیشتر است’ فلسفه است. او باور نمی کند در انجام “بیش از حد با مواد تشکیل دهنده”.

ظروف در حال خدمت در یک توالی با پیشرفت طعم در ذهن است. “هیچ چیز در خدمت بدون دلیل و صرفا برای پر کردن معده خود را. شما باید مزه هر لقمه و طعم مواد تشکیل دهنده” او avers.

سرآشپزها از آناندا قد اغلب متوقف واقعی پخت و پز, اما او آشپز هر روز و می گوید: یادگیری هرگز متوقف نمی شود برای او. این همان شعار او می آموزد تیم جوان خود را که او دست برداشت از کرالا برای مهارت های خود را.

برای یک مرد است که گروگان رستوران های موفق او نمایش همان شور و هیجان و عصبانیت یک تازه وارد را با نگرانی در انتظار واکنش خود را به عنوان شما طعم و مزه مواد غذایی خود را. هیچ smugness و اطمینان بیش از حد برای این نرم صحبت آشپز. این چیزی است که باعث می شود او آناندا سلیمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>