تگزاس مدارس به ماندن بسته برای بقیه سال تحصیلی فرماندار می گوید

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت (R) در روز جمعه گفت که تگزاس مدارس باقی خواهد ماند بسته برای بقیه سال تحصیلی, اما که دیگر جنبه های زندگی را به زودی شروع به آرامی بازگشایی شده است.

ابوت همچنین گفت که او تشکیل یک کار جدید نیروی متشکل از نمایندگان کسب و کار رهبران و پزشکان است که ایجاد یک بازگشایی استراتژی است.

“تگزاسی در حال مبارزه با یک چالش عظیم — نامرئی دشمن است که آزمایش ما زندگی و امرار معاش ما — اما غلبه بر چالش های بخشی است که ما به عنوان تگزاسی,” ابوت گفت. “ما نشان داده است که تگزاس را می توانید در ادامه تلاش های ما شامل COVID-19 در حالی که همچنین اتخاذ امن استاندارد است که اجازه خواهد داد که ما را به آغاز روند بازگشایی تگزاس است.”

تبلیغات

فرماندار همچنین گفت: دستور اجرایی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بازگشایی تگزاس کسب و کار به تدریج. علاوه بر این او گفت که دولت پارک خواهد بود بازگشایی شد شروع هفته آینده, اما تصریح کرد که ساکنان هنوز هم نیاز به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله.

آیووا نیز به نام مدرسه برای بقیه سال در روز جمعه.

“در حالی که من می خواهم چیزی بیش از باز کردن مدارس و کلاس های درس در مه, ما باید به اولویت سلامت و ایمنی مردم آیووا نمایندگان شان,” آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز (R) در بیانیه ای گفت.

“ما دانش آموزان در خانه و ما باید با تکیه بر برنامه های آموزش مداوم که در محل هستند و آماده سازی مدارس برای “بازگشت به یادگیری’ در پاییز,” او اضافه شده است.

مدارس سراسر کشور بسته شده اند و برای تقریبا یک ماه با توجه به گسترش COVID-19. در حالی که برخی از مناطق آموزش و پرورش شده اند قادر به استفاده از آموزش مجازی و آموزش از دیگر مناطق فاقد تکنولوژی مناسب برای رسیدن به همه دانش آموزان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>