تگزاس تشکر. کی گرنجر خود quarantining پس از نشستن در کنار Gohmert در پرواز

تشکر. کی گرنجرNorvell (کی) کی GrangerHouse تصویب 9.5 B هزینه های بسته خانه پانل اهداف مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ قدرت در گذراندن لایحه 4 تگزاس اوباما در کنگره اولیه runoffs به دیده بان بیشتر گفت که او را به خود قرنطینه پس از نشستن در کنار همکار جمهوری خواه تگزاس در کنگره کابللوئیس (لویی) Buller GohmertGOP را Gohmert معرفی قطعنامه که ممنوعیت حزب دموکرات Gaetz می گوید چنی باید برداشته شود و گام پایین ایران را رهبر محافظه کاران برخورد با چنی بیش از او حمایت Fauci, Massie اولیه چلنجر بیشتر, که تست مثبت برای COVID-19 پیش از آن در روز در یک پرواز از دولت خانه خود را بیش از آخر هفته.

یک سخنگوی گرنجر گفت که او “نشسته در کنار نماینده Gohmert در یک پرواز از تگزاس یکشنبه شب. در جهت حضور پزشک و از فراوانی از احتیاط او خود quarantining.”

گرنجر در خدمت به عنوان جمهوری خواه در مجلس تخصیص بودجه. او خود قرنطینه خواهد آمد فقط به عنوان خانه است که میله میله به یک دولت هزینه های بسته برای سال مالی آینده به این معنی است که یکی دیگر از اعضای این کمیته را به جای او پیشرو در بحث طبقه برای جمهوری خواهان.

تبلیغات

این گرنجر سخنگو گفت که Rep. تام کولتوماس (تام) جفری ColeHouse پنل پیشرفت بهداشت لایحه با B در اورژانس COVID-19 بودجه دو حزبی از قانونگذاران معرفی لایحه ای را برای محدود کردن گسترش بیشتر از سال 2001 مجوز برای استفاده از نیروی نظامی دموکرات گریز بودجه مقابله با دنبال 0B در اورژانس هزینه های بیشتر (R-Okla.), یک عضو ارشد از تخصیص پنل است که به احتمال زیاد برای پر کردن در برای او.

Gohmert آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که او در حال نمایش در کاخ سفید پیش از سفر برنامه ریزی شده به تگزاس با رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن را “قانون و نظم” پیام: او در تلاش برای ‘ترساندن شیطان’ از مردم پلوسی bashes بار پس از شهادت: ‘او مانند یک لکه” و “مرید” برای مغلوب ساختن پیشی جستن شومر: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهید باید COVID-19 مقابله به کمک اوباما در انتخابات شانس بیشتر.

Gohmert کرده بود با حضور در جلسات کمیته در کاپیتول هیل در روز سه شنبه, از جمله قضایی مجلس جلسه کمیته با دادستان کل ویلیام برلایحه BarrPelosi bashes بار پس از شهادت: ‘او مانند یک لکه” و “مرید” برای مغلوب ساختن پیشی جستن قانونگذاران عمومی خداحافظی به جان لوییس دموکرات تاول بر طول زمان شنیدن بیشتر. Gohmert نمی پوشیدن ماسک در حالی که در خارج از شنیدن اتاق از جمله در حالی که او در نزدیکی Barr. او نیز در ابتدا نمی باید صورت پوشش در داخل جلسه اتاق.

یک سخنگوی Barr گفت شنبه که دادستان کل تست خواهد شد برای COVID-19 پس از قرار گرفتن در معرض Gohmert.

پس از آزمایش مثبت Gohmert بازگشت به دفتر کار خود در کاپیتول هیل برای انجام یک مصاحبه از راه دور با تگزاس تلویزیونی وابسته KETK که در طی آن او پیشنهاد کرد که ماسک خود را ممکن است به سرزنش برای عفونت است.

تبلیغات

تگزاس نماینده مجلس گفت: “نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر من نگه داشتن یک ماسک و نگه داشتن آن در جای خود است که اگر من ممکن است قرار دادن برخی از میکروب ها و یا برخی از این ویروس بر روی ماسک و نفس را در من نمی دانم.”

هشت نفر دیگر از اعضای کنگره باید آزمایش مثبت برای COVID-19: مظنونان حمله به دانشگاه جو کانینگهامیوسف CunninghamHouse عبور عمده حفاظت لایحه ارسال آن به مغلوب ساختن پیشی جستن میز ما تناقض محیط زیست: حفاظت صندوق وابسته به پول نفت و گاز مجلس ایران مجلس آزمایشات مثبت برای COVID-19 مطلب (D-S. C.) بن مکآدامز (D-یوتا), ماریو دیاز-Balartماریو رافائل دیاز-BalartVOA ویزا تصمیم می تواند داد و بیداد ونزوئلا پوشش خط پایین خانه ایران قانونگذار تست مثبت برای COVID-19 مطلب (R-Fla.), نیل داننیل پاتریک DunnHouse مذاکرات مجلس آزمایشات مثبت برای COVID-19 پلوسی می پرسد خانه صندلی به اجرای اجباری ماسک-پوشیدن در طول جلسات مجلس ایران مجلس آزمایشات مثبت برای COVID-19 مطلب (R-Fla.), مایک کلیجورج (مایک) یوسف KellyTrump ممکن است قدرت داشته باشد اما او هنوز هیچ برنامه ای برای مبارزه با این بیماری همه گیر تپه انتخاباتی گزارش: نظر سنجی جدید نشان می دهد بایدن منجر به رانش زمین در حاشیه بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن با 13 امتیاز در پنسیلوانیا: نظرسنجی بیشتر (R-Pa.), تام برنجهیو (تام) تامپسون RiceOn پول: هفتگی مدعیان کنه اما همچنان بالای 1 میلیون | سیاه اسپانیایی ها کمتر به احتمال زیاد به دریافت محرک های کنترل سرعت | رشد تعداد خرده فروشان نیاز به ماسک در سراسر کشور خانه جمهوریخواه معرفی لایحه به ارائه اعتبار مالیاتی برای کسب و کار برای PPE خانه ایران قانونگذار تست مثبت برای COVID-19 مطلب (R-S. C.) و مورگان گریفیثهوارد (مورگان) مورگان GriffithHouse مذاکرات مجلس آزمایشات مثبت برای COVID-19 Coronavirus در کنگره: قانونگذاران که آزمایش مثبت یک شبه دفاع: پنتاگون curtails بیشتر تمرینات بیش از coronavirus | خانه عبور می کند جنگ ایران و قدرت های اندازه گیری | حمله موشکی بازدید عراق پایه با نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا بیشتر (R-Va.), و همچنین به عنوان سن. Rand PaulRandal (رند) Howard PaulRepublican سناتور شورش بیش از coronavirus پیشنهاد که مورد حمله قرار رند پل محکوم به زمان اضافی در سلول بالونی تغذیه ترازنامه جرقه عربستان نگرانی های بیشتر (R-Ky.).

خانه کسب و کار کوچک رئیس کمیته Nydia VelazquezNydia مارگاریتا VelasquezMnuchin: سخت ترین ضربه کسب و کار باید قادر به دریافت دوم PPP پرداخت خزانه به کنگره دسترسی به تمام PPP اطلاعات وام خانه ایران قانونگذار تست مثبت برای COVID-19 مطلب (D-n. y.) نیز تا به حال یک “فرض” مورد COVID-19 شد اما نه به طور رسمی تست شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر